Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Studium v zahraničí

Existuje nespočet možností, jak studovat v zahraničí. Některé formy studia jsou podporované stipendii, jindy je nutno zaplatit náklady na studijní pobyt v zahraničí z vlastní kapsy.
 

fulbright

Česká republika stále více láká americké studenty

Do České republiky v akademickém roce 2017/18 přijelo 5 248 amerických studentů. Jejich počet tak vzrostl oproti minulému akademickému roku o 9,9 %. Česká republika tak obhájila 13. místo mezi nejpopulárnějšími destinacemi pro americké studenty celosvětově, v rámci Evropy jsme na sedmém místě.

Číst článek Česká republika stále více láká americké studenty

Velvyslanectví USA

Čeští středoškoláci mohou zabojovat o roční pobyt v USA zdarma

Čeští středoškoláci mají od 1. září opět šanci vyhrát stipendium na bezplatný roční pobyt v USA. Tuto příležitost jim poskytuje výměnný program Future Leaders Exchange neboli FLEX, který financuje Ministerstvo zahraničí USA a realizuje nezisková vzdělávací organizace American Councils for International Education.

Číst článek Čeští středoškoláci mohou zabojovat o roční pobyt v USA zdarma

11_vec_co_se_zmeni_pri_studiu_v_zahranici_EF

11 VĚCÍ, KTERÉ SE NAVŽDY ZMĚNÍ PŘI STUDIU V ZAHRANIČÍ

Studium v zahraničí by měl zažít každý. Je to nejlepší škola života, která vám dá strašně moc. Stěhování za studiem je jedním z největších dobrodružství vůbec. Život se vám změní – a to nemluvíme jen o adrese a pracím prostředku.

Číst článek 11 VĚCÍ, KTERÉ SE NAVŽDY ZMĚNÍ PŘI STUDIU V ZAHRANIČÍ

Albion postel

Učte se jazyk tam, kde se jím hovoří!

Už si ani nepamatujete, kdy jste s výukou cizího jazyka začali, a přesto máte pocit, že jste se zatím nepohnuli z místa? Nejste v tom sami, takový pocit má celá řada lidí. Naštěstí se s tím něco dá dělat a to velmi příjemnou formou. Co takhle výlet do zahraničí?

Číst článek Učte se jazyk tam, kde se jím hovoří!

Mexiko_nahled_chram

Jak se studuje v mexické džungli

Jmenuji se Zuzka, je mi 17 a právě zažívám nejzajímavější a nejšílenější rok svého života v přes 9000 km vzdáleném Mexiku, přesněji uprostřed džungle státu Chiapas, v malém městě při jednom z nejdůležitějších mayských nalezišť - Palenque. Od malička jsem věděla že se v šestnácti vydám někam na rok - nejspíš do Spojených států, kvůli angličtině přeci a tak. Uniklo mi ale, že existuje mnohem, ale mnohem více možností kam jet na svůj rok v zahraničí.

Číst článek Jak se studuje v mexické džungli

katka

Zkušenosti Katky H. se studiem na střední škole v Austrálii

Když jsem přemýšlela, kam vyrazit na střední školu do zahraničí, táhlo mě to do Austrálie, a to hned ze dvou důvodů. Prvním důvodem byla moje vášeň pro surfování, kterému jsem se v té době věnovala již 3 roky. Druhým důvodem byla angličtina, ve které jsem chtěla být na pokročilé úrovni.

Číst článek Zkušenosti Katky H. se studiem na střední škole v Austrálii

Lovaň právnická

Studium v Belgii - na cestě do Lovaně

Belgie - na cestě do Lovaně Původně mě do Belgie zlákaly finančně zajímavější sportovní podmínky, ale po první návštěvě univerzitního města Lovaň jsem měla jasno, kam mé další kroky budou směřovat. Okamžitě jsem byla ochotna vynaložit veškeré své síly, abych v tomto městě s bohatou historií a studentskou atmosférou mohla studovat. Nejrychlejší a nejjednodušší cesta se jevila přes zisk diplomu z belgické střední školy.

Číst článek Studium v Belgii - na cestě do Lovaně

olympiada

Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

Kanada patří mezi zájemci o studijní pobyt v zahraničí k nejoblíbenějším destinacím. A není divu, málokterá země toho nabízí tolik – jak v otázce prostředí s kombinací nádherné přírody a ohromujících velkoměst, tak z hlediska studia. Kdo chce, zdokonalí se nejen v angličtině či jiném jazyce, ale i v řadě zajímavých oborů.

Číst článek Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

Maltalingua_skupina

Získejte stipendium na kurz angličtiny na Maltě!

Toužíte vyjet studovat angličtinu do zahraničí, ale rozpočet je stále proti Vám? Díváte se zasněně na nabídky jazykových škol ve slunných letoviscích a říkáte si: Jednou si na to našetřím..? Je čas vyplnit si sen s minimálními náklady – získejte jazykové stipendium.

Číst článek Získejte stipendium na kurz angličtiny na Maltě!

bus_kukabara_orez

Střední škola v cizině: dveře ke studiu v zahraničí jsou otevřené dokořán

Zvládnu pobyt v zahraničí? Je studium na střední škole pro mě? Domluvím se v cizí zemi? Každý, kdo kdy v životě stál před nějakým velkým rozhodnutím, zná dobře tyto pocity. Nejistotu, neustálé polemizování a přemýšlení nad klady a zápory myšlenky, která ti roste v hlavě. Na druhé straně cítíš obrovské vzrušení z neznámého i vůni dálek...

Číst článek Střední škola v cizině: dveře ke studiu v zahraničí jsou otevřené dokořán

Maltalingua_clun_maly

5 + 1 důvod proč se vydat na jazykový pobyt na Maltu

Stále přemýšlíte, kam vyrazit v létě? Chcete svůj čas využít efektivně, ale zároveň si užít teplého podnebí a dovolenkové atmosféry? Jazykový pobyt Vám přináší kombinaci obou a my jsme Vám proto sepsali 5 důvodů, proč se na jazykáč vydat zrovna na ostrov Malta, a přidali jsme i jeden, proč se tam vydat ještě letos!

Číst článek 5 + 1 důvod proč se vydat na jazykový pobyt na Maltu

anna sochorova

8 věcí, které vám o exchange year nikdo neřekne

Jmenuji se Anička a v srpnu 2017 jsem vycestovala díky stipendiu od neziskové organizace ASSIST na roční studijní pobyt ve Spojených Státech, konkrétně do hlavního města Baltimore ve státě Maryland.

Číst článek 8 věcí, které vám o exchange year nikdo neřekne

CCI orez

Stipendium na středoškolské studium v USA

Studovat jeden celý rok na střední škole v USA je snem mnoha českých studentů, kteří by rádi zažili nějaké to dobrodružství a vzrušení z poznávání cizí země ještě při střední škole. Bohužel ne pro všechny mladé studenty je tato možnost středoškolského studia v zahraničí cenově dostupná. Právě pro ty však existuje řešení v podobě stipendijního středoškolského pobytu v USA od CCI!

Číst článek Stipendium na středoškolské studium v USA

STUDYLINE

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Zkušenosti, rady a tipy ze studia v Austrálii Vám jedinečně mohou předat lidé, kteří si sami život v této zemi vyzkoušeli a vším prošli před Vámi! Přijďte na 4 setkání o Austrálii a dozvíte se více.

Číst článek Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Karolína Beliharová

Příběh ze studií a života v Dánsku

Dánsko patří mezi nejšťastnější státy, má jedno z nejlepších vzdělání na světě a všichni určitě znají rčení „Pít jako Dán“, tak kde jinde by vlastně mohlo být lepší místo pro vysokoškolské studenty, než právě v Dánsku?

Číst článek Příběh ze studií a života v Dánsku

V této sekci bylo nalezeno celkem 121 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Jak se studuje v mexické džungli

Nazkušenou.cz on Facebook