Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Získejte stipendium na kurz angličtiny na Maltě!

Toužíte vyjet studovat angličtinu do zahraničí, ale rozpočet je stále proti Vám? Díváte se zasněně na nabídky jazykových škol ve slunných letoviscích a říkáte si: Jednou si na to našetřím..? Je čas vyplnit si sen s minimálními náklady - získejte jazykové stipendium.

O tom, jak vypadá studium anglického jazyka na ostrově Malta, jsme Vás již letos opakovaně informovali - chcete-li znát víc, podívejte se na důvody, proč je Malta skvělá destinace a jak takové studium angličtiny na Maltě probíhá. Výpravě na tento ostrov s azurově modrou vodou letos přihrává další okolnost: jazyková škola Maltalingua vyhlásila možnost získat stipendium a vyrazit studovat anglický jazyk prakticky zadarmo.

Škola vybranému stipendistovi uhradí dva týdny jazykového kurzu a ubytování ve školním apartmánu - to znamená neustálý kontakt s anglickým jazykem, moře, pláže, volnočasové aktivity a především nové přátele. Dvě věci, které za Vás škola neuhradí, jsou strava a letenka. To jsou ale v celkové ceně jazykového pobytu již zanedbatelné částky.

Stipendium je určené pro všechny - pro studenty, absolventy i pracující, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu a zvýšit své kariérní šance. Nezáleží ani na Vaší pokročilosti v angličtině - škola pořádá kurzy od začátečníků po pokročilé. Pro zisk stipendia není ani žádné věkové omezení, takže se mohou zúčastnit i ti zralejší z Vás.

Pravidla jsou jednoduchá: stačí vyplnit formulář na stránce školy Maltalingua - jméno, příjmení, emailovou adresu - a do komentáře napsat, proč máte stipendium získat právě Vy. Nebojte se rozepsat, popište svou pracovní situaci, svá studia, své plány do budoucna. Stipendium získá ten nejoriginálnější zájemce. Přejeme hodně štěstí!


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook