Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce v Anglii a dalších částech Velké Británie

V Anglii i dalších částech Velké Británii mohou občané České republiky pracovat bez povolení, musí se pouze registrovat na příslušných úřadech. Samozřejmostí je v UK platit kromě daně z příjmu i zdravotní (National insurance) a sociální pojištění. Každý legálně pracující člověk v Británii má pak stejné nároky na všechny sociální dávky jako jiní občané EU, tedy i dávky v nezaměstnanosti a sociální příplatek.

Na dávky sociálně péče má ale v Anglii nárok jen osoba, která zde má trvalý pobyt. O ten si můžete jako občan ČR zažádat po pěti letech s formulářem EEA3.

V případě ztráty zaměstnání můžete zkusit žádat o dávky v nezaměstnanosti, pokud na ně máte právo, což se můžete přesvědčit například zde.

V letech 2010 až 2015 Britská vláda taky začala pracovat na provádění změn v sociálním zabezpečení, tzv. Universal credit program, který by měl být plně venku v roce 2017. Jeho úkolem je nahrazení a sjednocení různých sociálních příspěvků a podpor. Plný program je dostupný například zde, zpřísňuje žádosti na přídavek na dítě, nutnost základní znalost jazyka a omezí se žadatelům o podporu v nezaměstnosti možnost využít tlumočnických služeb.

Po Brexitu v roce 2016 se budou upravovat některé administrativní změny pro občany ČR žijící a pracující ve Velké Británii. Změny ale budou pozvolné, není ani přesně zatím známo, jak dlouho bude oficiální odchod z EU v Anglii probíhat ani jaký dopad to bude mít na lidi pracující zde. Pravděpodobně se bude jednat o úpravy v sociálním zajištění.

Administrativní požadavky

Registrace

Práce v zahraničí, resp. v Anglii nenese nutnost vyřizovat pracovní povolení, od 30. 4. 2011 byla zrušena i povinná registrace pracovníků pro ČR. Od vstupu do EU má každý občan ČR právo žít ve Velké Británii. Každý, kdo má právo pobývat a žít ve Velké Británii, se nepotřebuje registrovat na policii ani žádat o povolení k pobytu.

O registraci k pobytu můžete požádat formulářem EAA1. Pro občany naší země to vzniká po 12 odpracovaných měsících v zemi. Telefonovat lze na číslo 00 44 (0) 870 2410645 nebo žádat formulář na adrese http://www.ind.homeoffice.gov.uk/.

Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí

Číslo státního pojištění

Zaměstnanec dále musí požádat o číslo státního pojištění (National Insurance Number), které slouží pro evidenci příspěvků na státní pojištění. Číslo je možné získat v nejbližší kanceláři Jobcentre (0845 600 0643) po domluvě schůzky nebo Social Security Office.

Platba odvodů je nutnou podmínkou pro nárok na dávky, státní příspěvky nebo starobní důchod.

O National Insurance number lze žádat také na této lince 0345 600 0643 ve všední den od 8 do 18 hodin.

Administrativní orgány v nouzi

V případě jakýkoliv problémů ve Velké Británie je dobré se obracet na příslušná velvyslanectví.

 • Londýn (velvyslanectví): 26 Kensington Palace Gardens, tel.: hlasový strom +4420/72431115
 • Londýn (České centrum): 116 Long Acre, Covent Garden, WC2E 9PA London, tel: +44 (0) 207 307 51 80 – 3

Minimální mzda ve Velké Británii

Minimální mzda se v Anglii každý rok mění, zvyšuje se obvykle v říjnu. Od 1. října 2016 platí pro pracovníky nad 25 let je 7,20 liber za hodinu. U mladších zaměstnanců (18-20 let) se může uplatnit tzv. vývojová sazba 5,30 liber za hodinu. Pro lidi mladší 18 let činí minimální mzda 3.87 liber za hodinu.

V UK je progresivní zdanění s třemi sazbami:

 • do příjmu 35 000 liber ročně činí daň 20 % z příjmu,
 • od 35 000 do 150 000 liber ročně pak jde o 40 % z příjmu,
 • nad 150 000 liber ročně se jedná o 50 % sazbu daně z příjmu.

Více informací o aktuálních mzdách na https://www.gov.uk/national-minimum-wage-rates.

Výhodou je vysoká daňová úleva až do výše 7475 liber a poměrná sleva na manžela a děti.

Sociální a zdravotní pojištění je zde odváděno dohromady - tzv. národní pojištění. Zaměstnavatel odvádí 12,8 %, vy pak 11 % z hrubé mzdy. Ovšem do 5225 liber ročně neodvádí nic.

Myslete na to, že v UK je vysoká spoluúčast na lékařském ošetření, je zde například paušální poplatek za léčiva (jsou z něho vyloučeni některé skupiny - děti, těhotné, důchodci apod.). V plné výši budete muset platit stomatologické ošetření. Podobně zaplatíte i poplatky za pobyt v nemocnici.

Ceny potravin k roku 2015 (aktuální ceny můžete vyčíst z letáků obchodních řetězců):

 • Pečivo - toustový chléb (£ 0,60 - £ 1), bagety (£ 0,45- £ 1)
 • Máslo, mléko (2 litry) - £ 1,Smetana - od £ 0,6
 • Těstoviny - £ 0,25 - £ 1 + omáčka na těstoviny £ 1
 • Cibule1 kg - £ 0,49,Brambory (1 kg) - od £ 0,89
 • Hranolky - od £ 0,65
 • Káva £ 3, Čaj - od £ 0,89
 • Maso - kuřecí řízky (500 g) od £ 3, celé kuře £ 5, mleté maso od £ 2,80, panenka od £ 3
 • Šunky, salámy a párky od £ 1 za 120 g
 • Sýry £ 1-2
 • Alkohol - Pivo - £ 0,50-1.

Využijte k nákupu nejlevnějších supermarketů Asda, Tesco, Iceland, Lidl, Netto nebo Aldi.

Ubytování

 • Gumtree.com - inzeráty s nabídkou ubytování, sdílení bytu apod. v různých městech Velké Británie. Možnost vložit i vlastní inzerát.
 • Spareroom.co.uk - vyhledání nabídek na sdílení bytu nebo domu
 • Easyroommate.com - vyhledávání nabídek na spolubydlící

Další servery zaměřené na levnější ubytování:

Ceny za ubytování se odvíjí od dané lokality a typu bydlení. Ve Velké Británii se můžete setkat s různými typy ubytovacích zařízení:

 • Homestay – ubytování v hostitelské rodině. Spíše u studijních pobytů.
 • Hostel – levnější ubytování. Známá např. síť YMCA nebo YWCA. Opět nevhodné pro delší pobyty.
 • Bedsit / hall of residence – jedna místnost ke spaní, sdílená kuchyně, koupelna. Na pokojích funguje uklízecí služba.
 • Studio-flat – malý byt, kde je obývací pokoj a ložnice vzájemně propojená.
 • Flatshare – sdílený byt s více osobami. Máte například k dispozici vlastní místnost, ale kuchyně a koupelna jsou sdílené.
 • Shared-house – dům, který je v podnájmu. Na placení se podílí všichni obyvatelé.
 • B&B (bed and breakfeast) – místnost k ubytování – často i v soukromém domě – která je nabízena za určitou částku spolu se snídaní. Spíše na krátkodobé pobyty.

Pozor na to, že v Anglii se ve městech vybírá tzv. obecní poplatek za bydlení. Jedná se o lokální daň, kterou jsou dále financovány služby jako úklid města, policie, hasiči, odpad apod. Ujistěte se, zda v ceně nájmu je už poplatek uveden či nikoliv. Poplatky se liší město od města, obecně jde o 30 liber na týden za dům. koleje).

Ceny za energie (vztaženo k průměrné domácnosti k roku 2010):

 • Vodu £330 ročně (tj. £27,5 měsíčně)
 • Elektřinu+plyn £1303 ročně (tj. £108,5 měsíčně)
 • Coucil tax £1414 ročně (tj. £120 měsíčně)

Doprava do Anglie

Máte několik možností, jak se vydat do Anglie.

Letecky - z ČR najdete přímé lety z Prahy i Brna. Lze využít Ryanair, Wizz Air, EyseJet společností (nízkonákladové), ale nezapomeňte si připlatit za zavazadlo. Nízkonákladové společnosti využívají vzdálenějších letišť od měst, připlatíte si za transfer do centra. ČSA už do Londýna nelítají, ale lze cestovat i s British Airlines. Levné letenky lze vyhledávat na skyscanner.com, levneletenky.cz.
Nejpohodlnější, ale ne nejlevnější způsob, jak se do Velké Británie dostat.

Autobusem - z ČR jezdí do Anglie hned několik společností využívají Eurotunel.

 • www.studentagency.cz – do Londýna,
 • www.eurolines.com – do Londýna.

Autem - poberete nejvíce věcí, ale připravte se na dlouhou cestu. V současnosti se na ostrovy dostanete dvěma způsoby:

 • Eurotunelem - zabere asi 35 minut, stojí (2016), cena od 160 do 200 liber, lze bookovat dopředu.
 • Trajektem z Calais do Doveru - zabere asi 90 minut, cena od 40 do 100 liber.

Nabídky práce v Anglii

Nabídky práce v Anglii se objevují na různých internetových vyhledávačích pracovních pozic, v novinách, inzerátech, na britském úřadu práce Jobcentre nebo Jobcentre Plus. Je možné využít i služeb personálních agentur a zaslat jim svůj životopis, nebo si podat vlastní inzerát. Na českém trhu působí také několik agentur, které za poplatek práci zprostředkovávají. Agentury jsou vhodné hlavně pro ty, kteří nechtějí věnovat hledání práce příliš času, nebo neumí dobře anglicky. Nejlepší je zkombinovat několik způsobů hledání práce a zlepšit si svoji angličtinu (s tím Vám pomůže jazyková škola).

1. Oslovit firmy napřímo

Pro hledání firem využijte prohlížeče a zadávejte například “developer Java London”, samozřejmě v anglickém jazyce. Pokud máte známé ve Velké Británii, neváhejte je oslovit o pomoc s vytipováním vhodných firem. Počítejte s tím, že se odpovědi nemusíte dočkat ihned.

Využijte profesní sítě LinkedIn, kde si můžete také vyhledat otevřené pozice firem ve Velké Británii a kontaktovat je pomocí této sítě.

Neváhejte obepisovat firmy, které nemají vaší aktuální očekávanou pozici vypsanou, můžou vám doporučit jiné místo, nebo se s vámi pobavit o dalších možnostech.

Doporučujeme si vytvořit účet na EURES, nahrát svoje anglické CV a můžete začít hledat a poptávat svoje zaměstnání v Anglii, oslovovat firmy. Pokud byste byli jednou podnikatelé v Anglii, můžete tuto sít využít i pro hledání svých zaměstnanců, tj. nabízet práci.

2. Proletět inzeráty

Druhou z možností je projít inzeráty na portálech nabízející práci v Anglii následně oslovit firmu pomocí kontaktního formuláře. Opět si dopředu připravte životopis v AJ. Velice časté je, že po vás budou chtít přiložit motivační dopis, případně si na daném portálu budete muset založit profil.

Výhoda profilu je, že můžete sledovat, jak vaše žádost postupuje systémem. Obvykle zde dostane odpovědět, zda-li byla vaše žádost akceptována či nikoliv.

Odkazy na vyhledávače práce v Anglii

3. Vyjet přes českou agenturu

Nechcete vyjíždět s britskou agenturou, například protože si ještě nevěříte v angličtině, či se bojíte získání referencí o zahraniční agentuře. Nevadí, stále máte možnost oslovit některou z českých agentur, které zprostředkovávají výjezdy za prací do Anglie. Hlavně se podívejte na reference od zákazníků. Dívejte se, zda je agentura členem nějakých zájmových sdružení a spolků pro práci v cizině.

4. Domluvit se se zahraniční agenturou

Opět platí, že se nelze spolehnout na každou agenturu. Vždy se snažte ověřit si předem její důvěryhodnost. Na trhu funguje mnoho agentur, které slibují, že vám najdou práci. Bohužel jen některé z nich vám však místo opravdu zařídí a v zahraničí se o vás postarají v případě problému. Myslete na reference agentury, kterou si vyberete. Pokud převažují negativní, nevyjíždějte s touto agenturou.

Stránky personálních agentur zprostředkovávajících práci v Anglii

5. Miluji adrenalin - jedu naslepo

Hledání práce přímo v cizí zemi je nejriskantnější a většinou nejzdlouhavější ze způsobů, jak shánět místo v zahraničí, u některých profesí je to ale jediný možný způsob, jak práci v zahraničí najít. Už doma si připravte svůj životopis v angličtině a nakopírujte si ho vícekrát, abyste jej mohli hned po příjezdu začít rozdávat potenciálním zaměstnavatelům. Pamatujte na to, že první dny nemusíte mít přístup na Internet či najít copy centrum.

S hledáním práce začněte okamžitě, abyste co nejvíc zkrátili dobu, kdy nevyděláváte. Neváhejte oslovovat každou pozici, která se vám zdá vyhovující k vaší kvalifikaci. Pravidelně kontaktujte agenturu, ne vždy se ozývají samy.
Máte-li ve Velké Británii známé, příbuzné či kamarády (i ty, co se už vrátili) neváhejte je kontaktovat pro pomoc s hledáním práce anebo dočasným bydlením.

Pokud už se rozhodnete, že vyrazíte naslepo, stanovte si konečný termín, do kterého budete práci hledat. Lepší je se zavčas vzdát, než se zadlužit na dlouhou dobu.

Pokud hledáte jen krátkodobou práci v Anglii, poslouží vám i článek Letní brigády v Anglii. Ať už chcete do zahraničí cestovat nebo zde pracovat, vždy je lepší se připravit a navštěvovat jazykové kurzy angličtiny.

V Anglii odvádíte sociální, zdravotní i daň z příjmů, žádejte vrácení daní při návratu ze zahraničí (pomocí daňového přiznání na základě formulářů, které od zaměstnavatele dostanete).

Téměř 95 % pracovníkům (nesprávná daňová třída, nejste zaměstnání celý kalendářní rok, souběžně více zaměstnání aj.) v Anglii vzniká nárok na vrácení daní, a lze je získat až 4 roky zpětně. Registrujte se zde a vše za vás bude vyřízeno a vráceno na uvedený bankovní účet.

Výška nezdanitelného minima je určována Britským daňovým úřadem každoročně. Pokud vaše příjmy za daňový rok nepřevýšily toto minimum, pak máte nárok na vrácení daně v plné výši.

Doporučení a triky pro usnadnění práce v Anglii

 • nezapomeňte do 8 dnů od zisku práce v Anglii nahlásit své české pojišťovně tuto informaci,
 • dojděte si na nejbližší pobočku úřadu práce pro vyřízení NIN (National Insurance Number), není potřeba dokonalá angličtina, pohovor nezabere hodinu, ale začněte hned po příjezdu, budete potřebovat pro získání pracovního místa,
 • po nástupu do práce můžete často očekávat tzv. trial shift - směnu na zkoušku,
 • nezapomeňte na vhodnou finanční rezervu, například náklady na život v Londýně na měsíc vás mohou přijít nyní (rok 2016) až kolem 45 000 Kč - vezmete si raději více.
 • redukce - nezapomeňte, že zde je jiný typ zástrček než u nás, budete potřebovat redukci (mnohdy se hodí i rozdvojky či roztrojky pro všechna vaše elektronická zařízení),
 • počasí - v Anglii více prší a je vlhčeji než u nás, myslete na to při balení oblečení i obuvi. Případně na místě dokoupíte,
 • jízda vlevo - ve Velké Británii se jezdí na opačné straně, myslete na to při přecházení silnic v prvních dnech,
 • povaha Britů - konzervativní, střeží si soukromí,
 • málokdy uznají diplomy a studia z jiných než britských škol, začnete raději s méně kvalifikovanými pozicemi a postupně se propracujte výše,
 • začarovaný kruh formalit - v bance chtějí potvrzení z práce, v práci naopak bankovní účet a NIN, častý problém ve Velké Británii - vyřídit bankovní účet vám pomohou ale agentury, nebojte se na ně obrátit,
 • pro práci v Anglii a využití je nutná komunikativní angličtina (B2 a vyšší). V případě základních nebo žádných znalostí cestu do Anglie nedoporučujeme.
 • využijte šablony pro Životopis v angličtině,
 • Dbejte na vhodné oblečení, úpravu (vlasů) a stisk ruky v případě pohovoru. Obzvlášť ve Velké Británii vás stisk “leklé ryby” může hned vyřadit.
 • kulturní prostřední (nejen práce) se vyznačuje následujícími vlastnostmi, které byste měli mít na pozoru před vyjetím, tak v průběhu vašeho pobytu zde:
  • tolerance - díky velké diverzitě a přistěhovalcům je zde vysoká toterance k dalším kulturám a náboženstvím,
  • ostražitost - hned tak si vás nepustí k tělu, rozhodně ne oři prvním kontaktu,
  • svoboda - říkat, co si myslíte k věci, je důležité, kritické diskuze jsou zde běžnou praxí,
  • skromnost - Britové se neradi chlubí, nedělejte to ani vy,
  • kreativita - Anglie je otevřená novým možnostem, vypracujte se třeba i na podnikání.
 • pepřový sprej, jak ho známe od nás, je zde považován za zbraň a můžete se dostat do problému, že ho nosíte při sobě. Anglie je relativně bezpečná země.
 • před odjezdem doporučujeme si vyřídit plnou moc, například pro poštu v ČR, lze zvážit i změnu kontaktního místa do ciziny za menší poplatek (cca 200 Kč k 2016),
 • zajděte si k doktorům a zubaři - ve Velké Británii je vysoká spoluúčast na placení zdravotního ošetření, zubaře platíte komplet celého. Ambulantní číslo je 999.
 • pro země EEA (ČR je členem) můžete v rámci NHS (National Health Service) mít nárok na ošetření zdarma, je potřeba se ale zaregistrovat v nejbližším zdravotním středisku - postačí vám pas/občanský průkaz a potvrzení o místě bydliště.

Zdravotní pojištění ve Velké Británii

Odjíždíš do Velké Británie, pak nezapomeň vyřešit zdravotní pojištění.

Pokud odjíždíš do Anglie a nemáš zatím sehnanou práci, v žádném případě se z českého zdravotnictví neodhlašuj. Naopak se připojisti turistickým a zařiď si EHIC kartu (Evropský průkaz pojištěnce) - stačí nahlásit na své pojišťovně odjezd a oni ho vystaví. Pozor ale na to, že EHIC karta pokryje pouze akutní ošetření, tedy ne následné léčebné výlohy. K tomu právě slouží turistické pojištění.

Jakmile v Anglii začneš pracovat, musíš se odhlásit z pojišťovny v České republice a to do 8 dnů. Je zároveň jedno, na jak dlouho máte sjednaný pracovní poměr (do 6 i nad 6 měsíců). Lze zaslat doporučený dopis anebo naskenované dokumenty (smlouva, páska, kartička, i EHIC) na pojišťovnu e-mailem.

Pokud máte již sjednanou práci v Anglii před odjezdem do země, oznamte to na vaší pojišťovny ihned. Automaticky budete převedeni pod zdravotní systém Anglie.

Po návratu z ciziny se nezapomeňte přihlásit na nějaké pobočce a doložit placení pojištění v zahraničí (formulář E304) - vyřiďte si ho v Anglii u vaší pojišťovny tam.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Práce
Autor: Sylva (13.08.2008)
Ahoj, hledám práci v Anglii, nejlíp jako číšnice nebo klidně i pokojská v hotelu. Nevíte někdo o nečem?
Re: Práce
Autor: Milena (30.09.2008)
Ahoj Sylvo, jestli jsi jeste nic nesehnala, tak se ozvi,ale musi ti byt 18. Jde o praci v Anglii castecne za barem a uklid.
Zdravim
Re: Re: Práce
Autor: Hana (25.10.2008)
Ahoj Mileno, já s přítelem taky hledáme práci v Anglii. Maximálně na 6 měsíců. Chtěli bychom co nejdřív vyjet, ale nedokážem se pořád dostat z místa. Trochu se obávám tel. rozhovoru. Ty máš možnost něco sehnat?
Re: Re: Re: Práce
Autor: lukas simecek (26.02.2009)
jak se bojis mluvit po telefonu,tak sem radeji ani nejezdi
Re: Re: Re: Práce
Autor: iveta ferencova (30.11.2014)
Ahoj hledam si praci s prytelem ale maji vsude zaplneno
Re: Re: Práce
Autor: Simona (31.10.2008)
ahojky je ta nabídka ještě aktuální? měla bych o ni taky zájem už jsem tam byla jako au-pair 2 roky a další 2 v améru takže angličtina by neměla být problém. jeslti chceš tak se ozvi na můj mail
nesmysl
Autor: Lenka (05.01.2012)
Fakt s tebou nesouhlasím. Každý se učí jinak rychle a když teď neumí komunikovat po tel časem se určitě naučí.Učený z nebe nespadl.
Re: nesmysl - volani, telefony..
Autor: Petr (05.12.2012)
Ale oni si vsichni mysli, ze pojedou do anglie a pritom jim nekdo zatim zaridi praci.. Tak to neni.. Takze pokud nekdo jede na delsi dobu a neni si jisty telefonovanim, tak o.k., to se nauci. Ale pokud nekdo chce jet na 6 mesicu, tak at si da pozor aby se to stihl naucit :-)
Ale volat de i cloveku zacatecnikovi, staci trochu kuraze!! Tak hodne stesti :-)
Re: Re: Práce
Autor: Lucie (26.01.2009)
Ahoj,pokud je stale aktualni ze vis o nejake praci v Uk tak se ozvi. Uz jsem v Londyne ale nemohu nic Lucka
Re: Re: Práce
Autor: Ingrid (31.08.2009)
Ahojky, taky bych to místo brala:-))), s náhodou se slitovala, no:-)))
Re: Re: Práce
Autor: Alois Plass (24.11.2009)
Ahoj Mileno, jsem v Anglii a taky hledám práci jako číšník, nebo i pomocné práce.Můžeš mi i volat na 07768986113, nebo piš na
Re: Re: Práce
Autor: marcela (09.01.2012)
ahoj , videla jsem tvuji reakci na zkusenou. ja prave hledam praci v anglii, jako barmanka, pokojska.... jestli o necem vis prosim--- give me know....
Re: Re: Re: Práce
Autor: punk (24.03.2012)
let me now baby
Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: Marek (11.12.2015)
let me know...ked uz tak opravujes :)
Re: Re: Práce
Autor: Kamila (28.08.2012)
Zdravim bydlim v Londyne cca 7mesicu,ale prave hledam praci.Nevite nekdo o necem?dekuji budu moc vdecna za cokoliv.
Re: Re: Práce
Autor: jan.kis2@email.cz (05.09.2012)
Cau zdravím schanim kluci střední věk 25. 30. Na práci v uk bydlení zdarma není problem dělám ve firmě na výrobě madraci pokut možno svobodní práci mu dam hned mé číslo do uk je . 07979123421 volejte
Re: Re: Re: Práce
Autor: vasek (08.05.2013)
ahoj měl bych zajem o praci v zahraniči.ozvise pokut možno na zatim ahoj
Re: Re: Re: Práce
Autor: horvath roman (25.02.2014)
potreboval bych tu praci s tema matracema vedel bys mi zavolat bydlim tady v shefiellde v uk
Re: Re: Práce
Autor: jan.kis2@email.cz (05.09.2012)
Cau zdravím schanim kluci střední věk 25. 30. Na práci v uk bydlení zdarma není problem dělám ve firmě na výrobě madraci pokut možno svobodní práci mu dam hned mé číslo do uk je . 07979123421 volejte
Re: Re: Re: Práce
Autor: fanda (12.03.2014)
čau šlo by sehnat praci když neumím anglicky zatím
Re: Re: Re: Práce jakou koliv
Autor: Dusan (28.07.2014)
Ahoj, jsem uz v Anglii uz skoro 1rok a pracuji jako Kuchar v Hall of Flame na Wembley v restauraci. Hledam jakou koliv praci v Londyne nebo jine cacti Anglie. Jsem vyuceny pokryvac-klempir, mam 5letou praksy v kuchyni,vemu cokoliv. muj kontakt je ;
Re: Re: Práce
Autor: Anděla (16.03.2013)
Dobrej chci se zeptat jestli se dá najit v anglii něaká práce kde bych nepotřebovala nutnost anglického jazyka teprve se učím je mi 20 a odjíždím tam s přitelem má tam byt i práci a tak bych chtěla také něco dělat...děkuji
Re: Re: Re: Práce
Autor: Hana (14.06.2013)
Hledame pokojske kde neni potreba mnoho anglictiny.

www.calibreinternational.co.uk


02078392233
Re: Re: Práce
Autor: davidlang15@seznam.cz (23.01.2016)
Dobry den měl bych zajem o praci v Anglii uklid je mi 20 let diky za informace s pozdravem David
Re: Práce
Autor: Hana (12.03.2013)
Ahoj,
pracuji pro recruitment company, mame mista v cateringu i v housekeeping. 5* hotels.
calibreinternational.co.uk

Zprostredkovavame pouze praci.

Dej mi vedet
Hana
Re: Re: Práce
Autor: radek (12.03.2013)
mel bych zajem o jakoukoliv praci neumim dost dobre anglicky,jako delnik nebo i uklizec je mi jedno jaka by to prace byla..dekuji radek
Re: Re: Práce
Autor: radek (12.03.2013)
muzete mi dat vedet na muj email dekuji vsem
Re: Re: Práce
Autor: Tomas (09.06.2013)
ahoj 17.06 odletame do anglie jsme 3 kamaradi manualne zrucni a je nam uplne jedno co budem delat nevys o nejake praci dik.Tomas
Re: Re: Re: Práce
Autor: Hana (14.06.2013)
Hledame pokojske a portyry na praci v 5 * hotelech v centru Londýna. Plný poskytovaný výcvik, práce na plný úvazek, průměr 40 hodin týdně. Zkušenosti jsou přednosti, ale nejsou nezbytné. Zadajete na
02078392233
Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: Sabulka (03.02.2015)
ahoj je to ještě aktuální??? děkuji
Re: Re: Práce
Autor: Lenka (14.01.2014)
Je to jeste aktualni??!?
Re: Re: Re: Práce
Autor: hana (15.01.2014)
ano,jsme pracovni agentura, dalsi informace na
Re: Re: Práce
Autor: Martin Schánil (29.10.2014)
Dobrý den chtěl jsem se zeptat na jakoukoliv praci v Anglii mel bych letet pristi tyden.Mohl bych poprosit o zaslani popripade nejake nabidky na email:martin120786@seznam.cz.Diky
Re: Re: Práce
Autor: bohuna (25.11.2014)
Chtela bych se zeptat jestli je jeste ta prace pokojske jsem s kingstonu a ucim se teprve Anglicky.Dik moc
Re: Re: Práce
Autor: bohuna (25.11.2014)
Dobry den nevedel by nekdo o praci v Kingstonu a okoli jako pokojska nebo co koli kde neni zapotrebi anglictina teprve se ucim mam poze vikendovou praci.Moc dik za reakci
Re: Práce
Autor: Hana (12.03.2013)
Ahoj,
pracuji pro recruitment company, mame mista v cateringu i v housekeeping. 5* hotels.
calibreinternational.co.uk

Zprostredkovavame pouze praci.

Dej mi vedet
Hana
Re: Re: Práce
Autor: Janina (20.08.2013)
Ahoj Můžeš mi prosím poslat více informací do emailu děkuji
Re: Práce
Autor: Jakub Axmann (25.06.2015)
zdravím hledám práci jako zdravotní bratr
Práce v Británii
Autor: Pavel Buntický (20.09.2008)
autor:Pavel(20.9.2008) Ahoj kdo mi pomuže vyplnit formulář o registraci do Británie,jedu poprvé za práci,anebo muže mi zaslat někdo vzor?díky. e-mail A kdo by mi mohl poradit
Aautor:/pavel 20.9.2008¨/
Práce
Autor: Honza (20.11.2008)
Také sháníme práci v UK. s přítelkyní, máme ale jen minimální znalost aj... Kdyby jste o něčem důvěryhodném věděli please dejte nám vědět na
koukal jsem také po agenturách ale vzhledem k tomu co čtu na netu tak se nedá věřit žádné...
ahoj Honza
Re: Práce
Autor: katty4u@seznam.cz (27.11.2008)
Ahoj,chtela bych se zeptat jestli jste uz nejakou praci v zahranici nasly,.Divam se taky po necem s manzelem,ale pro nas je to horsi,mame ¨deti tak za praci pojede jen jeden z nas,Chtela jsem se zeptat na nejakou agentruru na netu je toakovy divny a moc tomu vsemu neverim:) Dekuji
Re: Re: Práce
Autor: Josefina (25.03.2009)
deti nejsou problem ja bych vam to mohla tu zaridit vsechno skolu skolku a praci a potrebny papiry mam tu v anglii firmu na to i prace by tu byla.ubytovani taky ale musely byste poslat zalohu protoze jako kazda firma si za to berou poplatky nevim jestli chcete potrebne informace obratte se name budu cekat na vasi odpoved dekuji predem Josefina
Re: Re: Re: Práce
Autor: mirka (27.03.2009)
Mela bych zajem o praci u Vas,nehledam ale polovicni uvazek,min.10 hod prac. doba,i vikendy...prosim muzete poslat podrobnejsi info a podminky?
Re: Re: Re: Práce
Autor: vasek (08.05.2013)
mužete semy ozvat na skype. děkuji. mam zajem děkuji
Re: Re: Re: Práce
Autor: vasek (08.05.2013)
mužeze semi ozvat na skype. vasil.skapik mělbych zajem opraci v zahraniči
Re: Re: Práce
Autor: radek (17.10.2009)
ahoj najizdim na 6ty rok myho zivota v angliji a 100procentne vim ze svich skusenosti ze zivota tu ze anglictina musi byt ale opcas kdyz se narazi na stesti neni podminkou ale jak rikam to musi byt stesti jinak aspon aspon zaklady ju protoze kdys se vaz nekdo zepta co umi te cim jste nebo zitra tam musi te byt v tolik a vtolik vazne to neni sranda pro nove zacinajici doporucuji vzit si tu nebo zakoupit knizku anglictiny s dvema cd diskama kde mate original anglicky mluvene slovo nazacatek ju jinak nikomu neposilejte poplatky nikdy !!!!!!!!!! jasny protoze stejne ikdyz vam totu nekdo zajisti jako je skolka bydleni nebo mistnost do pronajmu beztak vam nazjisti praci jestlize neumite anglicky tak to proste je protoze je tu hodne polaku a agentury si dneska muzou vibirat proc by prave brali vas kdyz neumite dobreang.kdyz muzou vzit polaka proto nikomu neplat te pokud si nejste jisty svoji anglictinou !!jinak souto vihozeny penize oknem omluvte muj pravopis dekuji
Re: Re: Re: Práce
Autor: david danis (17.01.2010)
dobrý den chystám se odjet do livrpůlu přes nemůžu na ně najít vžádně odkazy chtějí 400liber poplatky už mě jednou obraly ve skotsku potřeboval bych poradit jestli o europrace něco nevýte můjimel díky
Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: oondralasek @seznam.cz (04.07.2011)
neplat te nic ageture jenom obiraji lidi a vyuzivaji toho ze nemate kam jit ja bydlim v liverpoolu a 400liber chcou po vas se zblaznily trochu ne?!kdybys te nekdoo potreboval pomoct s praci a ubytovanim v liverpoolu tak se ozvete
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: sergio5@seznam.cz (23.11.2011)
Cau,chystam se s přítelkyní do Liverpoolu.Nasli jsme praci pres agenturu,mei by jsme delat v drubezarne,nevis nahodou neco o tom?A nevis kolik stoji pronájem bytu 2+ nebo 3+1 co je k tomu zapotrebi.


Jinak moc diky za odpoved Sergo
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: Jiri & Denisa (28.02.2012)
Cau Ondreji, prosim Te nevis o nejake praci v Liverpoolu. Jeli jsme se za praci pres slovenskou agenturu a dopadlo to tak, ze prace proste neni, volaji nas jen 1 max. 2 do prace a ztoho se opravdu neda vyzit, platime najem a council tax a tak tak vychazime.Prosim te kdyby si o necem vedel pisni nam na email nebo posli sms na 07778204442 email:stojkajiri@gmail.com. Ja umim anglicky uplne minimalne, pritelkyne je na tom lip. Kdyby si nam pomohl tak urcite by jsme ti zaplatily. S pozdravem Jiri & Denisa
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: renata (15.04.2012)
Dobrý den.Mám syna v Manchestru a nemuže sehnat práci.Zkouším jen ,zda náhodou o něčem nevíte.Je tam pul roku,dělal skladníka,ale všechny propustili.Má maturitu a nějaké kurzy barman-číšník.Dík za odpověd rr
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: Jitka (02.03.2013)
Dobrý den chtěla bych zájem o práci i bydlení.Můžete p
omoci a posslat mi nějaké informace?Moc děkuji
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: jítka nedvidkova (04.03.2013)
ahojky muj emaik jestli je to jestf aktualnh
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: jítka nedvidkova (04.03.2013)
ahojky muj emaik jestli je to jestf aktualnh
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: vasek (17.06.2013)
ahoj nevíš nahodou i nějake praci ur čitě bych měl zajem. jinak oje skype. vasilo.skapik dik
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: lukas.s (20.01.2015)
ahoj meli bychom zajem i s partnerkou o praci z bydlenim samozrejmne jestli by to bylo jeste realne dekuji odepisovaat na muj email
Re: Re: Re: Re: Re: Práce
Autor: Tomáš (27.12.2018)
Je vase nabidka stale aktualni.anglicky se domluvim.jel bych i se svoji pritelkyni s vysokoskolskym ritulem.samo neceka ze tam bude hned delat manazerku.dik moc.muj mail:crocodilex@gmail.com.tel 607 849872
Re: Re: Re: Práce
Autor: pepene (25.01.2010)
hoj Radku co se tyce znalosti s anglictinou tak nestresujte ja jsem tady letos ve Skotsku uz 6ty rok a prijela jsem tady s 2mi slovicky slovnik a komunikace lidi me naucila dost.Co se tyce prace jsem momentalne bez docela tezko se hleda uz to neni tady zadna slava jako v roce 2004 vsem preju hodne uspechu kdo se drzi jako ja
Re: Re: Práce
Autor: Kuba :) (07.06.2011)
Jen jeden zvas?? To v zivote nedelejte :) Nema to cenu sem ject jen jeden z vas... Neuzivi se tu... A Zbytek rodini v zivote neprijede... :)
Re: Re: Práce
Autor: julie steinocherova (21.07.2012)
prosim teš schanime praci jsme čtyři jako rodina šici dospěli prosim nevite někdo o praci v anglii na farmě nejlepe chovat hospodařka zviřate nadlouho době a nebo něco jineho ale dlouho době prosim a nějakou dobrou agenturu pište juliesteinocherova@seznam cz děkuji předem
Re: Re: Práce
Autor: vasek (08.05.2013)
ahoj taky mame rodinu ale zatim bych chtěl jet sam děti nam tu chodi doškoly ale přidou prazdniny tak že conejspiše vše zařidit jako školu bydleni atak dal. jinak určitě pokut by bylo tak se ozvěte mužem něco skosit.
Re: Práce
Autor: Kuba :) (07.06.2011)
Dnes to je v Anglii tezke, pokus neznas aspon zaklady Anglickeho jazyka tak malo kdo ti da praci :) Dnes kdyz se jdes ptat na praci tak potrebujes tu Anglictinu a CV. Takzvane zivotopis... Musis do neho uvezt informace o predslem zamestnani apod. Pokud uz i to mate, a na agenturach vam rikaji ze se vam ozvou, tak proste je otravujte den co den. Nebojte se toho :) A agenturam se tu da verit :) Vyplati te tak nebo tak... Kdyby jses chtel na neco zeptat tak mi napis na email :
Re: Práce
Autor: Jan Skultety (24.03.2012)
Prace je v Crewe dobra Agentura s mnoholetyma skusenostma ja uz u ni pracuju 2 roky a zadny problem doposud
Re: Re: Práce
Autor: renata (15.04.2012)
Nevíte o nějakém volném místě?V Manchestru,event.dekoliv jinde.Dík rr
Re: Re: Práce
Autor: Antonin (23.04.2012)
Ahoj Jane,chtel bych si skusit zivot v Anglii.Ziji 4roky v Holandsku a opravdu se mi libi angl.jazyk.Nevedel bys o naky praci?
sendy
Autor: lada (20.08.2012)
jo neni problem rad pomuzu
Autor: Andrej (06.01.2009)
Zdravim vsechny chtel bych se zeptat jestli nevite o praci pobliz Nevportu v anglii???Nejlepe jako barman v kavarne nebo v nocnim baru,,,dik moc
prace
Autor: mart27 (25.01.2009)
Ahoj uvažuji o praci v Anglii,muže mi někdo poradit,nejakou slušnou agenturu?Nebo kde vlastně začit?DIKY MOC
Re: prace
Autor: Eva (30.08.2009)
Ahoj.Ráda bych kdyby jste mi pomohly.Chci i z manželem vyject pracovat do Anglie.Nevíme jak začít,jestly přes agenturu nebo přes někoho.Dík.
Re: Re: prace
Autor: jan (26.10.2012)
Jenom ne pres agenturu.
Re: Re: prace
Autor: jan (26.10.2012)
Jenom ne pres agenturu.
Autor: Tereza (26.01.2009)
Ahoj vsichni ja a muj pritel chceme pracovat v anglii na delsi dobu ale nevime jak na to a co pro to udelat.Pritel je z rumunska a ja jsem ceska.prosim ozvete se mi na 739850574 nebo na dekuji.Me je 18 a pritely je 26 let.
Rady
Autor: Jana (28.01.2009)
Ahoj, chceme s kamarádkou vyjet začátkem příštího roku na brigádu do Anglie.Kdyby nám taky někdo mohl poradit,byly bysme vděčné...
práce
Autor: Vojta (01.02.2009)
o prázdninách bych chtěl na 2 až 3 měsíce do británie pracovat, ale nemůžu nic najít, už jsem tam byl před dvouma rokama, takže vim jak to chodí..kdyby někdo o něčem věděl, napište prosím
re:práce
Autor: Tarantová Miroslava (05.02.2009)
Ahoj,sháním brigádu pro 16letého syna,ale nevím na kterou agenturu se obrátit,chtěl by pracovat asi měsíc na farmě nejlépe Velká Británie.Poradte prosím.Děkuji můj
brigáda
Autor: Bětka (06.02.2009)
Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nekdo nezna nejakou dobrou agenturu nebo nevi jak by se dala zaridit letni brigada (cervenec, srpen) pro 4 osmnactilety studenty:) dekuju
Autor: radek vondracek (14.02.2009)
ahoj nejlepsi je easymanchester,jsou to hodny kluci a se vsim vam pomuzou a nechtej nic zaplatit dopredu
Re:
Autor: karlos (13.12.2011)
to je nejaka agentura ? jestli jo posli mi odkaz prosim....predem diky za odpved
Autor: Daniel (16.02.2009)
Ahoj hledam praci v zahraniččí je jedno co kdyby nekdo vedel tak mi pinete budu rad dekuji... 728144819.. nebo ..
práce
Autor: katka (20.02.2009)
Ahojte,hledáme práci s manželem v zahraničí a máme 5letého chlapce,kterého by jsme chtěli vzít sebou.prosím o radu pište na můj email:
Práce
Autor: Jakub (20.02.2009)
Ahoj, hledám práci v Anglii nebo Irsku... klidně i v jiné zemi pokud by to bylo platově dobře ohodnocené.. Jsme dva kámoši, oba máme osmnáct, a je nám celkemm jedno co bychom dělali. budu rád za jakoukoliv nabídku nebo radu na můj e-mail děkuji všem...
brigáda, práce
Autor: Václav Kníže (28.02.2009)
Ahoj hledám brigádu v Anglii, jsem student a učím malé děti hrát šachy, líbilo by se mi trénovat šachy i v Anglii, nevíte o něčem ? Nebo nějaké jiné brigádě v Anglii ? Pokud ano ozvěte se prosím na můj email předem děkuji. S pozdravem Vašek
Autor: simonecka (03.03.2009)
ahoj vsem ja a muj pritel jseme v anglii jely jsme sem za praci ale uz 4 mesice tu nemuzem nic najit vse je obzasene nemuze nam nekdo poradit kdo tu je o nake te praci dekujem predem
Re:
Autor: Ivana (10.07.2009)
Ahoj Simono, ještě jste v anglii? O něčem bych tam věděla. Je t u Manchestru. Ozvi se dám ti bližší informace.
Na tel: 723469530 dám ti meilvou adresu.
Ivana.
Re: Re:
Autor: Míša (03.07.2011)
zdravím...měla bych veliky zájem odjet do anglie respektive do machesteru. Znamy je angličan žije tam ale píše mi že tam musím dojet aby mi něco sehnal. A tak mám z toho strach. Kamarádka mi říkala že je tam ubytování šíleně drahé. Mužtete moc prosím pomoci?
Email:
Re: Re:
Autor: Tana (24.10.2012)
Ahoj.Najde se nekdo kdo doda informace o pronajem domu v Birminchemu .Informace mam ale nejsem jista ,mam tam praci zajišten ale nechci pokoje ale dum pronajmout .Pakistanci a 4ernoši prij pronajimaji ZAKOLIK?Dik sjech 1 mam odlet
Prace
Autor: Milli (03.03.2009)
Ahoj vsem, ja pracuju v anglii uz ctyri roky. Moje zacatky byli velmi tezke.
Jen bych chtela vsechny upozornit na ekonomickou situaci tady v anglii. Je to tu ted docela spatne na praci. Spostu lidi bylo propusteno a plno podniku zavira.

Doporucila bych vam hledat na jobcentreplus strankach a nebo s .org or .gov to jsou vladni stranky nebo urad prace. Na techto strankach jsou i dalsi odkazy na vice duverohodne agentury a nabidky prace.

Osobne si myslim ze na leto by bylo nejlepsi sehnat praci nekde na polich, sbirat ovoce. Bohuze zadne stranky neznam.
Autor: jan (05.03.2009)
zdravim hledam praci v angli s bratrem klidne muzeme odjet hned muze to byt co koli dekuji
Re:
Autor: Josefina (25.03.2009)
U pozornuji vsechny kteri by chtely odjet do angliee pracovat kontaktujte me moje agentura vse zaridi jsme levna agentura a praci mam taky kdo ma zajem o blizsi informace kontaktujte me na
Re: Re:prace v Anglii
Autor: alex dux (13.04.2009)
Hledame praci v UK bydlime v BIRMINGHAMU.Jenas 4 DEKUJI
Re: Re: Re:prace v Anglii
Autor: Milan (07.02.2012)
Ahoj, jste ještě v Birminghamu? Jaké máte zkušenosti?
Děkuji.
Re: Re:Prace
Autor: Lada (23.05.2009)
Ahoj.Ja a moje pritelkyne jsme v Londyne a shanime praci.Potrebujeme take pomoct vyridit NIN,ucet a Home office.Poradite nekdo?Piste na email nebo ozvete se na 07719456267 ang.cislo.Dekujem
Re: Re:
Autor: darina (29.06.2011)
Ahoj,chtěla bych odjet pracovat do anglie a ráda bych,abys mi poradila.deset let jsem pracovala s květinami a vedením svého obchodu.Chci zkusit toto v anglii,nebo i cokoliv jiného.Angličtina minimální.Děkuji za zprávu
Re: Re:práce v anglii
Autor: milan brantol (28.08.2012)
dobry den,sháním práci v anglii,pokud možno na stavbě,v čr jsem stavěl rd na klíč se spcializací hrubé stavby,své zkušenosti bych chtěl využít i zde v ritánii,odpvěd mi prosím zašlete na email:milan.brantol@seznam.cz
Re: Re:
Autor: Mirga Richard (16.10.2012)
Ja vas zdravim bydlim v Newcastlu a hledam praci jako instalater topenar s uredni zkouskou CO2 nebo cokoliv prosim nabidnete na tel. 07780081743 predem dekuji
nebo mail dekuji
práce v anglii
Autor: anet.hruba@seznam.cz (11.03.2009)
ahoj,
sháníme brigádu v Anglii na 2-3 měsíce. Jestli byste někdo o něčem věděl, dete prosím vědět.
díky aneta(18), lukáš(20)
Autor: Dušan (12.03.2009)
Hledám práci v anglii.Momentalně pracuji v Anglii t Tesco skladu 20km od Londýna a nic moc.Hledám něco lepšího kde se pohybuje týdení mzda v čistém okolo 250-300£.Prosim pokud o něčem víte ozvěte se na mail: .
Předem děkuji
Re:
Autor: Leoš (23.03.2009)
Ahoj Dušane, nevím sice o ničem lepším ale byl bych ti vděčný, kdyby jsi mi mohl zajistit alespoň takovou práci jako máš ty, případně mi popsat, jak se k ní dostat a co obnáší. Díky
Re: Re:
Autor: Vaclav (07.08.2009)
Ahoj Leoše.
Už máš práce v Anglií? Když máš, prosím poradit jak se to uskutečníl.
Zdravim
Autor: Tereza (19.03.2009)
Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jestli se dá sehnat práce v zahraničí, i když vám ještě není 18? Ráda bych totiž o prázdninách někam vyrazila a jak tak prolejzám stránky, jsem čím dál zoufalejší...
Re:
Autor: oondralasek @seznam.cz (04.07.2011)
ahoj terezo jestli mate zajem tak mame provas praci.jedna se o uklid kancelari,diskotek,a bytovych prostoru jesli mate zajem a jedna se pouze o brigadu s ubytovanim
Re:
Autor: oondralasek @seznam.cz (04.07.2011)
ahoj terezo jestli mate zajem tak mame provas praci.jedna se o uklid kancelari,diskotek,a bytovych prostoru jesli mate zajem a jedna se pouze o brigadu s ubytovanim
práce
Autor: Petule (22.03.2009)
ahoj, hledáme s přítelem práci, na dva mesice, cerven az cervenec me je 19 pritelovi bude 18 v cervnu. Nikde jsme nenasli praci kde bychom mohli delat spolecne.. pomuzete nam tady nekdo??? myslim ze oba mame dobrou znalost anglictiny. ja studuju cestovní ruch a ted si delam licenci pruvodce a pritel studuje na gymnaziu a plynule mluvi anglicky a ma vyborny komunikacni schopnosti.. diky vsem.
Brigáda
Autor: Marketa (26.03.2009)
Ahojki lidi.jestli tady nekdo zvás ví o nečem v Angli tak se mi ozvete na ted končím školu jako servirka:)tak neco hledám ale spíše tak až od záři na léto už mám neco..Tak zatím čauves
Autor: Veronika (28.03.2009)
Ahoj, nevíte prosím někdo a nějaké brigádě v Anglii? Jsme dva- já mám mírně pokročilou znalost angličtiny, ale rychle se učím a přítel má základní znalost Aj. Pokud byste o něčem věděli pište prosím na Děkuji
práce
Autor: Lukáš (03.04.2009)
Ahojte. Chěl bych odcestovat do zahraničí, nejlépe Anglie a zatím nemám žádné zkušenosti, tak uvítám jakoukoliv radu nabo popřípadě nabídku práce. Je mi 25 let a jsem ochotný pracovat v ruzních oborech. Kdižtak pisněte Díky
Hledám partnerku, do zahraničí
Autor: Tom (08.04.2009)
Ahoj všem. Hledám partnerku, která by jela s 26letým klukem do Anglie. Angličtinu neumím, takže budeš spíše moje opora. Pokud máte zkušenosti s agenturami, prosím o radu. Budu rád, za každou odpověď a odepíši všem. Dík Tom...
Hledám práci
Autor: Milda (09.04.2009)
Ahoj všem,hledám práci v Anglii.Klidně i mimo Londýn,kde nejsou tak vysoké náklady na život.Hledám spíše manuální práci jakéhokoliv směru,ale dobře zaplacenou.Mohu dělat i směny.Mám nějaké zkušenosti z Holandska.Anglicky moc nemluvím,spíše znám jen nějaké základy,ale rukama nohama se domluvím s každým :)).Chtěl bych vycestovat v červenci.Když by někdo o něčem věděl,pište prosím na
hledám práci v Birminghamu nebo Walsallu
Autor: Julius Leško (14.04.2009)
Ahoj,hledám práci pro sebe a mojí dceru.Dceři je osmnáct a já mám třicetosm.Jedeme 24.4.2009 do Walsallu k mému bratrovi a chtěli bychom jakoukoliv práci,bohužel naše angličtina je velmi slabá.Tel. 604 616 991 s pozdravem Leško Julius.
Jsem kvalitní zedník obkladač,ovládám krby a práci s kamenem a skipper,s kapitánským průkazem.
Autor: Ivan Dorica (20.04.2009)
Mám šanci najít práci v Anglii s možností ve volnu realizovat Jachting,a ulovit večeři? S pozdravem brouk Dinny -tel.604110987,776864227 -
Re: Jsem kvalitní zedník obkladač,ovládám krby a práci s kamenem a skipper,s kapitánským průkazem.
Autor: dan (31.08.2009)
ahoj,delam uz par let v londyne koupelny,lod mam v brightonu,pokud chces tak se mi ozvi na a napis co by te zajimalo
prace v anglii
Autor: monika (20.04.2009)
hledame divky ve veku 18 let a vis na praci v Anglii v Yorku na praci v italske restauraci na pozici pomocna sila do kuchyne servirka barmanka podle znalosti anglictiny,ubytovani zajisteno v pekne lokalite. pro vice informaci
Práce
Autor: Andrea (22.04.2009)
Ahojky, hledáme práci v Anglii,jsme pár. Má to ale malé háčky, anglicky moc neumíme. A já ještě studui do konce mi chybí 2měsíce. Je nám jedno,co to bude za práci. Díky moc..
Autor: Kuba (27.04.2009)
Ahoj,hledam praci blizko mesta Derby..Beru vse..klidne za pomoc zaplatim cca 50-100 liber.. moje tel. c. 07504908209
Jak jinak:práce
Autor: Fanda (12.05.2009)
Od letosnich velkych prázdnin, hledám práci v Anglii:) Nejlepe v Londyne, ale neni podminkou, bude mi 19 let, mám zaklady anglictiny, nemciny, trosku umim spanelsky, francouzky a rusky:D ale to jen díky mému momentalnimu povolaní(barman). Preferoval bych bud nějakou manuální práci ve skaldu, obchode, nebo za barem:) Díky

Sbírání ovoce na Farmách
Autor: DanDos (17.05.2009)
ahoj vsichni, je tady nekdo, kdo ma urcite zkušenosti s praci na farmách.. prosím dejte vědět děkuji předem
nebo spiše icq 328-050-342.dik moc
Re: Sbírání ovoce na Farmách
Autor: Tomáš (21.05.2009)
ahoj ja bych too zvladnul nebyl by zadnej problem mohl bych i dlouhodobe jsem nezamesnan a hledam praci v zahranici kdyz tak mi pisni na muj email diky za odpoved
Re: Sbírání ovoce na Farmách
Autor: Tomáš (21.05.2009)
ahoj ja bych too zvladnul nebyl by zadnej problem mohl bych i dlouhodobe jsem nezamesnan a hledam praci v zahranici kdyz tak mi pisni na muj email diky za odpoved
Re: Sbírání ovoce na Farmách
Autor: Tomáš (21.05.2009)
ahoj ja bych too zvladnul nebyl by zadnej problem mohl bych i dlouhodobe jsem nezamesnan a hledam praci v zahranici kdyz tak mi pisni na muj email diky za odpoved
Re: Sbírání ovoce na Farmách
Autor: pav. (01.11.2009)
Jasnee s pritelem jsme byli na farme 2 mesice a ted jedeme opet.. ale nesmis se nechat napalit
Práce UK
Autor: Zuzana Rag. (18.05.2009)
Ahoj,hledám na toto léto (červenec - září 2009) práci v Anglii. Je mi 20 let, studuji VŠ. Chtěla bych práci v hotelu, obchodě, restauraci apod. Angličtina - plynule. Děkuji
kontakt:
Řidič nákladního automobilu
Autor: Havránek Ondřej (21.05.2009)
Ahoj, už rok pracuji jako řidič kamionu v mezinárodní kamionové dopravě a rád bych pracoval v Británii. Je mi jedno co budu dělat, jen když to bude obstojně zaplaceno. Anglicky se domluvím.
Re: Řidič nákladního automobilu
Autor: Koblizek (09.10.2010)
Ahojky, ziji v Anglii uz 4 roky a delam ve firme dispecerku pro ridice kamionu (oblast Lincolnshire), pokud mas zajem o praci na kamionu, mas praxi a umis zaklady anglicky, tak se mi ozvi. PS: musis mit digitalni kartu, moje cislo do Anglie je +447575707937
Re: Re: Řidič nákladního automobilu
Autor: jirka (28.06.2011)
muzes mi napsat podrobnosti na mail.Diky
Re: Re: Řidič nákladního automobilu
Autor: Petr (22.04.2012)
Ahoj,prosimte sel by kontakt via email?Děkuju
Re: Re: Řidič nákladního automobilu
Autor: Jitka (07.03.2013)
Ahoj můj přítel je řidičem MKD v Česku a jezdí i Anglii,je pracovitý,spolehlivý,nepije a umí částečně anglicky,je to ještě aktuální,byla bych ráda.můj kontakt
Re: Re: Řidič nákladního automobilu
Autor: Jitka (07.03.2013)
Ahoj můj přítel je řidičem MKD v Česku a jezdí i Anglii,je pracovitý,spolehlivý,nepije a umí částečně anglicky,je to ještě aktuální,byla bych ráda.můj kontakt
Re: Řidič nákladního automobilu
Autor: Ondřej Havránek (21.05.2009)
Sorry, můj email je
prace na farme
Autor: Lada (23.05.2009)
Vzkaz vsem co chcou pracovat na farme v uk.Mohu vam dat kontakt na farmu kde jsem pracoval kde se sami domluvite na nastupu a nepotrebujete agenturu.JSOU TO ZLODEJI.Ja splacel agenture 300 liber!!!A je to trestne v uk.PRO info
Hledám práci
Autor: Carlos (02.06.2009)
cokoliv, mohu pracovat za barem ve skladu či jako kuchař, nevíte někdo o něčem díky
Práce v Anglii
Autor: Lada (02.06.2009)
Ahoj, hledám práci v Anglii,ze začátku pokojská a nebo barmanka.
Quick pack
Autor: Tom (10.06.2009)
prace.hyperinzerce.c…

Nemáte někdo s nimy zkušenost????
Re: Quick pack
Autor: Jana (10.07.2009)
Nemám s nimi zkušenost, ale ajob.cz staále něco nabízí a prý jsou to šmějdi. Nechají si zaplatit 7.500kč a je zajištěna jen letenka a ubytování. A to je celé. A poser se. Práce je tam pak pouze na 4h a ne na 8h a to je to samý jako u nás.Lidi se prý vracejí nasraný zpět do ČR.
Autor: Zdeněk Bažant (12.06.2009)
Ahoj není tu někdo z Británie, kdo by mi mohl poskytnout nějaký kontakt na brigádu? prosím vás ne na agentury.
jsem začínající vysokoškolský student.
Děkuji.
Kontakt:
Autor: Nika (14.06.2009)
Cau ,chtela bych kazdymu tu sdelit ,ze BRITANIE neni vubec jednoducha.Nejlepsi prace je takova ,kterou jsi najdete sami.Kazdej vydelava tady na bydleni a vlastni lidi vas tu jen oberou o prachy.A prace je podle me jen na farmach aktualni.Mam mail na jahodovou farmu kde jsem zacinala.Kdyby nekdo chtel pisnete a muzete zkusit stesti s volnym mistem.Ale nikdo nechodte pres agenturu.Nakecaj vam jak je tu prace a neni.A po cely Anglii je to stejny mam tu dost kamaradu a situace je vsude stejna.Mmuj mail je nezarucuju na sto pro jestli jeste nabiraj ,ale za pokus to stoji.
Autor: Nika (14.06.2009)
A jeste neco nikdy neplatte za praci jsou to jen podvody ja uz tady nechala tak dvacet tisic mozna vic jen pro ukecany lidi ,ktery si hrajou na agentury.A tady psala slecna ,ze pomuze ,ale ze chce zalohu .To je blbost zadny zalohy se na baraky a bydleni nedavaj .Mi meli normalne i pres anglna byt a nikdy se zalohy neplatili ,Je to jen dalsi pokus slecny ,ktera si chce prividelat .Takovy lidi se stydte .Cesi by si v Anglii meli pomahat i zadarmo a ne jen vsude a ve vsem videt to jak by nas nezkuseny odrbali.Jsem tu fakt rok a uz jsem se poucila.Taky jsem sla pres agenturu ,ktera lhala.A potom to slo dal.Jen sami podvodnici.Od kamaradu vim ,ze se taky popalili na keci jen.TAKZE VSEM DOPORUCUJU POZOR TADY TO NENI LEHKY A TOLIK VYDELECNY JAK SI KAZDEJ MYSLI
Re:
Autor: Karin (03.09.2009)
Ahoj, aha to mas teda asi pravdu a souhlasim s tebou, dobre vedet vice..chteli jsme jet s pritelem do Anglie, ale jak to tak vidim...dik
Díky jsi zlato :-))
Autor: Petr (10.11.2009)
moc díky za tvůj vyčerpávájící příspěvek, otevřela si mi oči a myslím si že néjen mě :-)) díky Petr
au-pair
Autor: Ráďa (14.06.2009)
Ahoja, jedu do Anglie minimálně na rok jako au-pair (rodinu už mám dohodlou). Jenže nikde nemůžu najít co si tu v ČR musím zajistit, aby až se vrátím na mě nepřišli úřady s tím, že mám třeba nedoplatek na sociálním..?? A vzhledem k tomu že tam jedu dlouhodobě, tak bych si asi měla i sjednat někde zdravotní pojištění do zahraničí, ale kde?
Pokud někdo budete vědět, napište mi prosím na mail , NE sem protože v práci nemám neomezený přístup na internet a na tuto stránku mě to tam nepustí. Díky moc
Re: au-pair
Autor: tom (16.06.2009)
Ale bylo by to dobré i tady,taky potřebuju,nebo pls na email Díky
Práce řidiče
Autor: Lukáš (18.06.2009)
Ahojte, co musím udělat a splňovat pro to, abych mohl v GB dělat řidiče kamionu nebo třeba i nějaké dodávky? Máte s tím někdo zkušenosti? Praxi v MKD mám a veškeré papírování týkající se EU také.

Díky za informace a odpovědi :) Lukáš
Re: Práce řidiče
Autor: Vita (21.06.2009)
Pár věcí splnovat musíš,není to ted tak růžové.Jezdím 19let,tak neco o tom vím.Pokud budeš chtít poradit,tak písni.
Re: Re: Práce řidiče
Autor: Lukáš (23.06.2009)
Ahoj Vito,nechej mi tu prosím na sebe kontakt. Určitě se ti ozvu :) Mail nebo tel. číslo... Díky! Jezdíš nebo pracujes v Anglii?
Re: Re: Práce řidiče
Autor: Franta (09.07.2009)
Ahoj, můžeš mi pomoct? Chci zkusit řidiče.Je mi 46let ozvi se dík.Tel:+42721285477
Práce řidiče
Autor: Lukáš (18.06.2009)
odpovědi pište prosím i na mail Za pár týdnů právě odlétám a chci si tu vše včas připravit a vyřídit. DĚKUJI MOC ;)
prace najde nekdo
Autor: mira (23.06.2009)
hledam praci anglie ja a pritelkine tady uz to nejde neni tu k vydrzeni dekuji muj email
manchester
Autor: jakub (28.06.2009)
zdravim,chci se zeptat,jestli nevi nekdo o nejake praci v manchesteru,,na zacatek beru cokoliv,,byl jsem nejaky rok v usa kde jsem pracoval na predelavkach bytu a predevsim prace se drevem,ci framing a sadrokarton.piste na mail dik
Autor: Patrik (02.07.2009)
Zdar jsem v Manchestru a hledam nejakou praci,pokud nekdo onecem vite dejte vedet dik moc.....
Autor: Ingrid (07.07.2009)
Ahoj. hledam praci v anglii,jestli nekdo vite jak nato tak poradte :))uz nevim jak dal muj e-mail
Re:
Autor: Ivana (09.07.2009)
Ahoj, čti komentáře. Je tam ten easymanchester a vím o práci vedle Manchestru, Chci tam jet 23.7.2009
Na mě tel: 723469530
Autor: Michal Krayzel (09.07.2009)
Dobrý den,prosim vas muzete mi poradit nejakou slusnou agenturu pres kterou sezenu slusnou praci v anglii? diky moc.
Re:
Autor: Ivana (09.07.2009)
Jo agenturu máš v těchto odkazech. Nejlepší je prý aesymanchester nějaký kluci a peníze nechtěj. Zkus to. A pak ajob.cz teď tam je práce
723469530 na mě.
hledám práci
Autor: Veronika (10.07.2009)
Ahoj hledám práci v Anglii na srpen. Jakékoliv nabídky...???Díky
práce
Autor: Lakarosj@seznam.cz (11.07.2009)
měl bych zájem pracovat v anglii jako svářeč,neumím anglicky,nabídněte,nezklamu
Poptávka po práci
Autor: Ivan (14.07.2009)
Zdravím Vás,
já a kamarád jsme se rozhodli jet do anglie naučit se jazyk a vydelat nejake penize. Doba na pul roku od zacatku rijna je nam 18 a 20 anglicky umime zaklady.mame maturitu a jeden rok na vysoke...prosim o nejake nabidky nebo rady piste na nebo

dekuji
Re: Poptávka po práci
Autor: Ivan (14.07.2009)
Harnet@seznam.cz
Elektrikar slaboproud a opravar elektro
Autor: Martin (15.07.2009)
Ahoj vsici, jiz jsem v Birminghamu, ale praci jsem si jeste nenasel, pokud mate nekdo nabidku, bydlim ve ctvrti Handsworth, ale neni problem dojizdet, anglictinu mam solidni zaklady, e-mail je
Re: Elektrikar slaboproud a opravar elektro
Autor: Martin (15.07.2009)
jen dodavam, ze nehledam jen pozici elektrikar, jen ze jsem to delal 12 let, mam tady vsechna osvedceni, budu rad za kazdou praci, ale barmana bych asi nezvladl
Oxford
Autor: Micky (18.07.2009)
Lidičky, nevíte o nějaké práci v Oxfordu?? Nemůžu tu nic sehnat!AJ mírně pokročilá!
Práce
Autor: Makinowski@seznam .cz (18.07.2009)
Ahoj .Prosím o odpověď někoho zkušenějšího ,zda by bylo možné sehnat nějakou práci v Anglii na zimu(leden ,nebo únor)pouze na 14 dní.Mám zkušenosti s řezem ovocných stromů ,vinné révy,práce v zemědělství , práce ve skladě ,řidič vzv,ale jsem ochotný dělat cokoli.
Autor: Jan (21.07.2009)
Ahojte hledám také práci v Anglii nejlépe pro 2 na stálo, pokud někdo o něčem ví tak se mi ozvěte, děkuji :-)
prace v Londyne
Autor: Vladimír (27.07.2009)
Nevedel by nekdo o praci v Londyne, za 3 tydny zrejme pojedu autem a budu bydlet na ulici "Stillness road", okolí napr. Forest Hill, Brockley atd....par kilometru do prace bych zvladl... Zajimala by me prace ve skladech, napr. Tesco atd... V tomto oboru mam nemalou praxi, vek 22 let...diky
Re: prace v Londyne
Autor: vali (28.07.2009)
zdravim neměl bys místo?:) napiš na
Re: prace v Londyne
Autor: vali (28.07.2009)
zdravim neměl bys místo?:) napiš na
Práce
Autor: Lucik (28.07.2009)
Ahojky lidičky , chci se zeptat jestli někdo neví o nějaký prácičce ,tady už je to k nevydržení sme pár vezmem cokoliv .Problem je že ani jeden neumíme Aj. za každičkou radu budem moc rádi .
Re: Práce
Autor: vali (29.07.2009)
ahoj a nechtěli byste vyralzit na vlastní pěst?já sem sám a hledám někoho sebou.kdyžtak dej te vědět na
Autor: Tonda (28.07.2009)
Ahoj chtěl bych se Vás zeptat, pokud někdo neví o jakěkoliv práci v Manchestru??? Fakt budu vděčný za cokoliv díky moc lidi-.
práce
Autor: Martin (01.08.2009)
Zdravim,hledám práci v anglii nebo jiné zemi EU,potřeboval bych radu od někoho,kdo má zkušenost s prací v zahraničí.Prosím ozvěte se chtěl bych vyjet co nejdříve,ale opravdu neznám nikoho kdo by mi mohl alespoň trošku poradit.díky...
Autor: A. (01.08.2009)
Ahoj. Momentálně jsem ve Skotsku a hledám práci,že bych tu pak rovnou zůstala. Jsem sama, tudíž by se mi hodil někdo do dvojice a vlastně víc by se mi hodila práce. Takže pokud někdo něco.. :) dík
Re:
Autor: A. (01.08.2009)
zapomněla sem dodat,že na celých britských ostrovech
Re:
Autor: M. (02.08.2009)
zdarec :) si ve scotlandu-a kde se nachazis?a do ceho bys sla?jaky obor? ja hci tam taky resit praci .mam sice malo zkusenosti ale ve sfere hotelnictvi, gastronomie by bylo nejlip. I ja preferuju skotsko (mozna okoli aberdeenu...)ale vicemene to neni hlavni podminka :)uz mas i home office a vsecko?prinejhorsim, kdybyh nic nesehnala...asi zaridim prest studenty (student ag.)
tak dej vedet
Práce v UK
Autor: Lukáš (02.08.2009)
Ahoj, sháním práci v Anglii. Moje angličtina je mírně pokročilá. Asi nejlépe v hotelu, tak nějak kde se tak nějak člověk domluví. Jestli o něčem někdo víte dejte prosím vedět! Díky L.
Hledam praci v Londyne
Autor: Lada (03.08.2009)
Ahoj.Hledam praci v Londyne.Kitchem porter,cleaning,street cleaner.Mam aji zkusenosti s malovanim.Jestli o necem vite napiste mi na muj email prosim.Jemi 28 a jsem
prace v Blackburnu
Autor: Luke (05.08.2009)
Ahoj pred 14 dny jsem priletel k mym rodicum do anglie za praci. Rodice tu ziji uz 3 roky,ale bohuzel i pres jejich intezivni snahu pro me praci pro BASIC anglictinu nenasli..proto to zkousim tady..snad mi nekdo poradite.
Dekuju Lukas
Práce
Autor: Tereza (16.08.2009)
Ahoj, jsme dvě dívky (19), hledáme také práci v Anglii. Možnost nástupu koncem září, mlžete se ozvat na mail, Díky
Autor: JAn Vocilka (18.08.2009)
Ahoj taky bych chtěl vyjet do Velké británie za prací je mi 19 a hledám tu někoho kdo by do toho šel se mnou samotnýmu se mi tam nechce. Pracovat mohu kdekoli jazky spíš pokročilý začátečník, ale myslím že bych se domluvil dík předem
Re:
Autor: Jan Vocilka (18.08.2009)
Jo a email je
dík moc
práce v Angli
Autor: Eva (30.08.2009)
Ahojky.Moch by mi někdo pomoct a zajistit jakoukoliv práci v Angli.Jsme 2 a možná i 3.Předem děkuji.Eva.Pište na email xevickax.kocicka´@seznam.cz Dík.
Práce a pobyt v Uk
Autor: Petr (01.09.2009)
Ahoj jsem čerstvě po škole a chci znova vycestovat do anglie za prací, tentokrát spíš na delší dobu. Vím že to není vubec jednoduché přesto oceňuji tento server a lidi na něm kteří mají alespoň snahu ostatním pomoci.
Proto Vás prosím, víte-li o jakékoliv práci , budu za ni velmi rád.Velmi rád bych pracoval u nějaké rodiny jako au-pair, starat se o děti mě baví:-)Jazyk není problém, odjet jsem schopný okamžitě.
Předem děkuji
Re: Práce a pobyt v Uk
Autor: Barbora (02.09.2009)
Ahoj, jestli chceš jet jako aupair, zkus sledovat inzeráty tady ve fóru, je tam sekce Au pair nabídky práce a každý týden jich několik přibyde. Případně zkus www.gumtree.com, kde je hrozně moc nabídek na práci aupair. Můžeš si dát i vlastní inzerát a ozve se ti rodina, která hledá přímo kluka.
Par hleda stabilni a solidni praci...
Autor: Karin (03.09.2009)
Po zkusenostech v Recku se chystame odjet s pritelem a najit si praci v Anglii, zkusen. mame v gastronomii.. praci v hotelu, pokojska..recepcni..praxi mame s turisty z hol., nem., svycar., ceska, polska, rakouska, italie.. jinak berem cokoliv slusneho a stabilniho, dekujeme.
Autor: Hna Heidenreichová (03.09.2009)
ráda bych pečovala o seniory nebo děti v českoanglické rodině. Jsem na důchodu a vychovala jsem tři děti. Chci se naučit anglicky.Mohla bych od října 2009.
Autor: Bára (09.09.2009)
Ahoj,
pro ty kteří hledají práci ve Velké Británii posílám odkaz na www.findmenanny.com.… Koukněte na to. Je to docela zajímavé ....
Práce
Autor: Honza (16.09.2009)
Ahoj, shaníme dlouhodobou práci v Anglii, jsme dva dvacetiletý kluci co si chtěj zlepšit angličtinu a také se něčemu novému přiučit. Díky Honza
Minimalni mzda
Autor: Jana (02.10.2009)
Vsechno dobry, akorat zde uvadite mylne info o minimalni mzde. Prosim Vas, aktualizujte ty stare informace. Uz to rok neni 5.52£, ale do 30.9.2009 to bylo 5.73£ a od 1.10.2009 je to 5.80£. Kazdy rok se to meni, vzdy od 1.rijna. To, co jsem napsala se vztahuje na lidi starsi 22 let. Mladsi nesleduju, ale muzete si to zjistit na anglickych webovych strankach. Ja nevim, proc jsou ty Cesi takovy ukecany a pisou blbosti. Sorry za uprimnost. Mejte se prima.
Re: Minimalni mzda
Autor: Barbora - Nazkusenou.cz (05.10.2009)
Dobrý den, děkujeme za upozornění, o změně minimální mzdy v Anglii víme, ale kvůli víkendu jsme informace nestihli zaktualizovat. Ode dneška je již vše tak, jak má být.
Společná cesta
Autor: Mirek (05.10.2009)
Ahoj neplánujete někdo vyjet za prací do Anglie?Rád bych jel, ale samotnému se mi moc nechce.Spíš na delší dobu :-))
Společná cesta
Autor: Mirek (05.10.2009)
Ahoj neplánujete někdo vyjet za prací do Anglie?Rád bych jel, ale samotnému se mi moc nechce.Spíš na delší dobu :-))
Re: Společná cesta
Autor: tibor (06.10.2009)
mas zajistenou praci nebo jedes jen tak a budes schanet az tam
Re: Re: Společná cesta
Autor: Mirek (06.10.2009)
Zatím nic nemám, snažím se něco sehnat už tady, jet jen tak se mi moc nechce, přemýšlel jsem o agentuře, ale když to tak pročítám tak nevím, jestli to není ztráta peněz
Re: Re: Re: Společná cesta
Autor: libor (11.10.2009)
taky chci vyjet do UK makat, ale jeste nemam sehnanou praci. chlapi odkud jste? ja jsem z brna.
Re: Re: Re: Re: Společná cesta
Autor: Martin (20.10.2009)
Já bych rád taky jel případně s Váma. Našel jsem jen od Ajob nějakou práci v tescu ale nevím jestli do toho mám jít.
Budu rád když se mi ozvete
Re: Společná cesta
Autor: zdeněk (04.12.2009)
Ahoj,ja bych jel okamzite. Nic mne tady nedrzi. Ale praci tam nemam. Co Ty? Kdyz tak pisni. 722 217 237
Autor: Dááwa (06.10.2009)
zdravím s kámošem jsme se shodly že by jsme vyrazily za práci do anglie jsme oba spolehlivý a ochotní kdyby jste někdo něco měl tak se ozvyte předem děkuji.
info pro vas...
Autor: frantisek (16.10.2009)
ahoj lidi... jak se mate? ja a pritelkyne jsme uz v anglii konkretne v meste Blackpool uz pres pul roku. a pokud mate nejakej dotaz radi poradime. i pro nas to nebylo lehke jako zacatecnici a prvni zkusenosti bez znalosti jazyka ale nyni vse naprostem poradku. popripade piste na email:
Re: info pro vas...
Autor: Pavel (27.10.2009)
Také bych rád do Anglie,poraďte mico všechno pro to musím udělat,jaká práce se dá sehnat a za kolik peněz.Mockrát vám děkuji a prosím odepište!Dík.
práce
Autor: Ladka (21.10.2009)
Ahoj, s přítelem bychom rádi našli práci v anglii. poradí někdo. na netu je toho hrozně moc a ne všechno se mi zdá korektní. Anglicky mluvíme oba.Díky moc za jakoukoliv radu.
info pro ladka a ostatni
Autor: frantisek (23.10.2009)
pres agenturu bych asi nejspis doporuci Student Agency. aleneni vzdy jistota neda se spolehnout podavaj neuplne a nepravdive informace delaj podvody jak se stim urcite uz spousta lidi urcite setkala, i ja s pritelkyni osobne. neni nad to vyrazit jsem do anglie osobne letecky,autem,busem a sehnat si tu praci sam. ja s pritel. jsme to tak udelali a nebylo a neni si na co stezovat.akorat jsme ve meste ktere funguje jako rekreacni a tudis se vetsina teda skoro vsechno na zimu zavira a neni prace teda vijimecne je, bohudik. a tak pokud by nekdo chtel jsem tak bych doorucuval na zacatku sezony coz je zacatkem dubna do konce sezony to jest konec rijna a pak trochu prace i na svatky v prosinci a kdo umi dobre anglicky tak urcite sezene a bude mit i praci pres zimu. vice info a rad na emailu
Prace
Autor: Zdenek (03.11.2009)
Jsme 2 a hledame praci v anglii.ve vyrobe plastovych oken.11 let praxe.Nebo jinou zajimavou praci.Dekuji.
Autor: Anyta (06.11.2009)
Ahoj nevite nekdo o nejake praci, v Birminghamu a okoli?
Re: práce Birminghan
Autor: CaseLiner (04.01.2010)
Volejte 724 728 478, hledáme brigádníka na výstavu v NEC/Birminghanu od 13-17.1.2010. Nutnost angličtina, organizační typ. Výstava motorsport oblast. Ubytování možno zajistit.
Práce v Liverpoolu - Salátovny
Autor: Job - Czech s.r.o. (18.11.2009)
Dobrý den, ráda by jsem oslovila lidi, kteří jsou ve VB a nemohou najít práci. Jsme sice personální agentura ale se zaměstnavatelem v Liverpoolu spolupracujeme již přes rok a máme na místě vlastního delegáta. Pro více informací
Re: Práce v Liverpoolu - Salátovny
Autor: radkalehka65@seznam.cz (14.01.2011)
mam zajem o praci ale vycestuju v lete, jak byste mi mohli pomoct? Blizsi informace co nejdrive, a pak taky
prosim zda byste mi mohli pomoct poslat seznam ovocnych farem v britanii co nabiraji lidi diky,
uz jsem odepsala na 40farem a neodepsal nikdo. radka
Autor: Tereza (20.11.2009)
Ahoj, hledám práci v Londýně nebo jeho okolí(cleaning, v hotelu, kavárnách, au-pair a podobné práce) jestli víte o nějaké nabídce nebo nejlépe pokud nějakou nabízíte ozvěte se mi prosím na můj email . Děkuji
práce
Autor: Eva (22.11.2009)
Ahoj...hledám práci na delší dobu v Anglii...prosím..kdo mi o něčem věděl,dejte mi vědět na e-mail moc moc děkuji předem...
Práce
Autor: Tereza (24.11.2009)
Ahoj, hledáme práci v Anglii. Já a můj kamarád. Znalost angličtiny je u mne střední úrovni a kamarád základní úrovni. Nevíte někdo o něčem?
Autor: Zdenka (24.11.2009)
Ahoj,...hledam praci v Anglii. Na webu je toho dost, ale ne vse je solidni. Prosim o radu, kam se obratit.
Diky
dinovazdenka>centrum.cz
Autor: Jarek (01.12.2009)
Zdravíčko ,prosím Vás ,je tady toho plno , budu jen další z mnoha ,ale opravdu ocením každou pomoct .Společn
ě s kamarádem hledáme práci . Pracovali jsme na Malorce ve 4 hvězdičkovém hotelu jako číšníci . Moje angličtina je ubohá ale piluju . kamarád pracoval rok v Irsku.Díky moc za odpovědi muj email
Autor: Zdeněk (04.12.2009)
Ahoj všem. Potřebuju radu a pomoc. Chci vypadnout do Anglie, ale nevím jestli tam něco seženu. Jsem elektrikář, ale klidně budu dělat cokoliv. Dejte vědět. Díky. 722 217 237 nebo
mr
Autor: karel (05.12.2009)
zdenku to zalezi co by si tady chtel sehnat? jestli houbicky,thc,sex nebo co mas presne na mysli tak to upresni a ja ti popr pisnu. nejake kontakty tady mam. tap a hodne stesti! no a jdi do toho po hlave protoze zijem jen jednou a ne moc dlouho tak si poradne uzivej...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to nejet ty ale i ostatni!!!!!!!!!!!!!!
Re: mr
Autor: Míša (03.07.2011)
Nemáte pro mě náhoudou nějakou práci?.) Je mi 21 zašlu foto i C. V v aj ....Díky
Re: Re: mr
Autor: Míša (03.07.2011)
muj email
mr
Autor: karel (05.12.2009)
jo zdenku jak si psal ze klidne budes delat cokoliv jo, psal si to prece. tak bych pro tebe neco mel... dam ti libru dene kdzy mne doma zametes,vytres,utres prach,vyluxujes a r
tako picacke prace okolo. co ty na to? a dalsi job bych mel pro tebe od 19.12 do 27.12 u mne v kuchyni pomahat kucharum za 5,88 liber na hodinu, dvakrat dene, dohromary kolem 8h dene. hm? co ty na to? no kazdopadne se ozvy a nejen ty nabydka plati pro vsechny...!!!!!!!!!!!!!! ja cekam
Re: mr
Autor: Zdeněk (06.12.2009)
To je nějak málo na den i když u Tebe. A jak s bydlením...
Re: mr
Autor: Zdeněk (06.12.2009)
A co pak dál. Měl by jsi něco? Na 9 dní je to málo. Když napis
Prace v Anglii
Autor: Hana (05.12.2009)
Nabizim pomoc pri hledani prace v Anglii (London, South East). Sezenu ubytovani a pomohu se vsim nezbytnym co je potreba k pobytu v UK. Pokud ma nekdo zajem, prosim kontaktujte me na
Re: Prace v Anglii
Autor: Pavel Klosik (05.01.2010)
Prosím vás.o jakou práci by se jednalo a za jakou cenu?Pokud možno v čistém.Mockrát děkuji Pavel Klosík.
prace
Autor: niki (27.12.2009)
moc prosim o jakoukoliv praci v londyne,anglicky mluvim dobre i pisu.skusenosti v CR prodavacka v tescu.prace pro pojistovnu,prace na vodafone.diky moc
,,,,,,
Autor: tibor (31.12.2009)
dobry den hledam praci na VZV nebo na B. pokut mate nejakou volnou misto tak bych mnel zajem dekuji ..........
práce
Autor: Marek (04.01.2010)
Zdravim. Hledam praci v Anglii, nejlepe ve vetsi aglomeraci. Mel by to byt nekdo znali realii, kdo se mnou obehne Home Office, Nin.... Odmene za Vasi kvalitni praci je samozrejmosti. Ja 30 let, RP A,B,C,E. Zkusenosti s vedenim lidi. AJ mirne pokrocily. Piste nabidky na Diky M.
Hledáme brigádníka / Birmingham
Autor: CaseLiner (04.01.2010)
Volejte 724 728 478, hledáme brigádníka na výstavu v NEC/Birminghanu od 13-17.1.2010. Nutnost angličtina, organizační typ. Výstava motorsport oblast. Ubytování možno zajistit, včetně stravy.
Prace v Anglii
Autor: Hana (11.01.2010)
Nabizim pomoc pri hledani prace v Anglii (London, South East). Sezenu ubytovani a pomohu se vsim nezbytnym co je potreba k pobytu v UK. Prosim zaslete Vas zivotopis a telefonni(pouze pevna linka)nebo Skype kontakt na
Práce
Autor: Martin (16.01.2010)
Ahoj, nevíte někdo o nějaké práci v Oxfordu nebo okolí? Angličtina mírně pokročilá.Jakoukoli práci.Díky za každý info.email:martin.sz@email.cz
Re: Práce
Autor: Micky (17.01.2010)
Na práci v Oxfordu doporučuji agenturu second site, mě sehnali dlouhodobou práci do 4 dnů (většinou někde na college)a nebo pak agenturu driverhire - ty nabízejí hodně kitchen porter
Autor: jirka (22.01.2010)
ahoj chci se zeptat kolik se bere v angliy v tescu ve skladech a dále jestli je potřeba angličtina jenom trochu
Autor: Dasa (23.01.2010)
NArazila jsem na tento inzerat na netu, myslite ze je to podvod? A kluk co to tam dal chce predem poslat 1000 kč, pry aby si byl jisty, ze se na to nevykasleme, tak chci vedet CO SI O TOM MYSLITE??? diky za nazory :-)
BALIRNA ANGLIE
NABíDKA
23.01.2010 10:13

PŘIJMEME 5 LIDI DO BALIRNY V ANGLII,NEJLEPE CELOU SKUPINU S VLASTNIM AUTEM,MUŽE BYT I BEZ AUTA,TYDENNI VYPLATY 5.78LB HOD.48HOD.TYDEN,UBYT ZAŘIZENY BARAK 55-60LB NA TYDEN OSOBA PRACE ZAJIŠTĚNA MIN.NA JEDEN ROK V LEEDCI.

NIZKE NAKLADY NA VYCESTOVANI 200LB SEBOU.
Re:
Autor: peter (08.01.2012)
to bych bral plati to jeste
housekeeping
Autor: Šárka (25.01.2010)
Ahoj, máte někdo zkušenosti s housekeepingem v Anglii? Co všechno po vás rodina chtěla? Jakou úroveň AJ je dobré mít? Jak jste se k tomu dostali? Díky
Práce
Autor: Pavel (29.01.2010)
Dobrý den
Chceme se vydat s dvouma kamošema tento rok o prázdninách do ANglie na brigadu. Jsme tři a meli by jsme zájem nejpíše o nějakou práci na farmě nebo podobně, ale máme problém v tom, že jednomu z nás bude 18 až 10 den prázdnin... proto se chci zeptat jestli je možne uzavřít smlouvu s agenturou do doby dokud mu nebude 18 let... Případne pokud by jste meli naký návr na nějakou práci kde by jsme mohli být všichni tři společne tak se ozvěte(práce na farmě není podmínkou).. angličtina na střední urovni neni problém. Předem děkuji za odpověd.
Sháním práci v Anglii
Autor: Vít (03.02.2010)
Ahoj všem. Věřím, že mi tu někdo pomůže. Sháním práci v Anglii (je jedno ve kterém městě). Rád bych tam pracoval ve službách (hotel, restaurace, bar, kavárna). Díky za ochotu. Pokud něco, pište prosím na mail:

Vítek
Práce
Autor: Petr (19.02.2010)
Ahoj všichni, potřeboval bych najít někoho, kdo by mi pomohl najít práci přibližně od června, než dokončím dálkově školu a ukončení prac.poměru.Práce může být kdekoliv plus pomoc s ubytováním,mluvit se nebojím angličtina (pokročilý).Je mi 22 let a mám zkušenosti s potrav. výrobou a v oblasti hlídání(security)...předem díky za nabídky
LONDÝN LEVNÉ UBYTOVÁNI blízko NOTTING HILL
Autor: kirtap (06.03.2010)
Ak hladáťe lacné ubytovanie v Londýne , skuste českoslovnský penzion www.innlondon.co.uk ponúka ubytovanie v Londýne v druhej dopravnej zone Kensal Green blízko známej štvrte NOTTING HILL čo vám umožní lacnejšiu dopravu do centra
cena je progresívna , pohybuje sa od 9.5 lib. na noc a postel
email
tc. 00447714918736 Patrik
o praci toho vela neviem kedze tu uz zijem 10 rokou
prace s konma !
Autor: Petr (26.02.2010)
Ahoj vsem hleda se holka do rodiny starani o kone a dalsi zvirata + prace na zahrade to je dene 4 hodiny coz ti zaplati ubytovani .. a ja ti pak pomuzu najit praci ktomu . Jsem tu uz 3 roky ja pracuji V polo clubu ktomu takze zase kone mohl bych ti sehnat praci tam pozadavky ang dobra . dik za odpoved starsi 20 let dik
prace s konma !
Autor: Petr (26.02.2010)
Ahoj vsem hleda se holka do rodiny starani o kone a dalsi zvirata + prace na zahrade to je dene 4 hodiny coz ti zaplati ubytovani .. a ja ti pak pomuzu najit praci ktomu . Jsem tu uz 3 roky ja pracuji V polo clubu ktomu takze zase kone mohl bych ti sehnat praci tam pozadavky ang dobra . dik za odpoved starsi 20 let dik
prace s konma !
Autor: Petr (26.02.2010)
Ahoj vsem hleda se holka do rodiny starani o kone a dalsi zvirata + prace na zahrade to je dene 4 hodiny coz ti zaplati ubytovani .. a ja ti pak pomuzu najit praci ktomu . Jsem tu uz 3 roky ja pracuji V polo clubu ktomu takze zase kone mohl bych ti sehnat praci tam pozadavky ang dobra . dik za odpoved starsi 20 let dik
práce na farmě 2010
Autor: Michela (27.02.2010)
Ahoj, máte někdo pozitivní zkušenost a kontakt na nějakou farmu v Anglii?(sběr ovoce). Nechci nic zařizovat přes agentury, raději bych se domluvila přímo se zaměstnavatelem. Na druhou stranu vím, že je všude spousta kontaktů na spoustu farem, ale nejprve bych ráda napsala na nějaké místo, se kterým má někdo nějaké zkušenosti. Všem moc díky!
Autor: Petr (02.03.2010)
Ahoj, hledám nejakou praci v Anglii nejlepe v Londýně. S jazykem jsem na slušné komunikativní úrovni. Hledam praci ve službách. Muze byt i sklad mam oprávneni na vzv. Vek 23
Budu rád za jakou koliv odpúověd, radu nebo nabidku.
Diky moc Petr
Re: pracovne skusenosti vo fimovej oblasti
Autor: kirtap (06.03.2010)
skus stranku www.talentcircle.org je to agentura v ktorej nemusis platit ziadne poplatky do predu zaobera sa filmovim priemislom kazdy den maju prispevky o ponukach pre hercou tanecnikou reziserou a o vela viac mozno ti to pomoze ak budes potrebovat ubytovanie skus cesko slovensky penzion blízko NOTTING HILL www.innlondon.co.uk ceny su od £9.50 na noc
hledám job v Birminghamu a okolý
Autor: Michal (04.03.2010)
Ahoj Lidičky nemáte někdo prosím info o nějaké práci v Birminghamu a okolý, budu vděčný za cokoliv....můj email:
Práce
Autor: Anna (08.03.2010)
Ahoj,hlédam práci jakouliv v severním irsku pobliš Dunganonnu.Nevite někdo o něčem??e-mail:eviicka123@seznam.cz
Autor: Pavel (09.03.2010)
Ahoj, chtěl sem zeptat jestli někdo nevite přes jakou agenturu se co nejlip a nejrychleji dostat do Anglie. Je mi 21 a mam 2 roky praxi jako skladník. Děkuji moc
prace
Autor: marcela (10.03.2010)
Ahoj hledam praci pro manžela v anglii a chtěla bych se zeptat jak to tam je z bytama chceme tam jet i zdětma a tak vas prosim o radu jak to tam je ze školou a škoulkou a jestly tam musite na nakou abasadu nebo někam inam chtěla bych jit třeba i ja doprace moc vas prosim o radyčku děkuji moc předem chtěli bysme odjet začatkem dubna děkuji moc
Re: prace
Autor: m (17.11.2010)
Ahoj Ja jenom ,ze takle si moc nepomuzes psat pres net, akorat na tebe nekdo ,spise skusy udelat nejakej podvod, vis nejlepsi je ject sem rovnou a postavit se k tomu vsemu celem. v pred. a to tak ze doopravdy sebou vemes si penize do zacatku pronsjmes si byt lacinej a zacnes si vyrizovat papiry na uradech a hledat nato potom praci zaroven, jenom rada ziju tu uz dvanact let, zdravim pokud me budes chtyt kontaktovat tak napis na ,napis ze si pres praci a pripomen my ze chces sem ject , protoze vis znam plno lidicek ,takze abych si te pamatovala.sorry za chyby a hodne stesti ,hlavne bud opatrna papa
Autor: Adéla (13.03.2010)
ahoj čekám mimi a přítel je nevyučený,máme možnost se uchytit v anglii?,víte někdo o jakýkoliv práci pro přítele a o nějákym ubytovánim na začátek prosim dejte vědět na
Upozornění – diskutujte na fóru
Autor: Redakce Nazkušenou.cz (16.03.2010)
__________________________________________________________
Rádi bychom Vás upozornili, že můžete diskutovat přímo na fóru Nazkušenou, kde najdete všechny diskuze přehledně zorganizované:

www.nazkusenou.cz/fo…

Děkujeme

Redakce Nazkušenou.cz
__________________________________________________________
masér, práce a bydlení
Autor: Adam 28 (18.03.2010)
Ahoj chtěl bych se přestěhovat do uk. jsem masér a jsem držitelem mezinárodního certifikátu EU dále prosím o radu jak to tam chodí ze školou a školkou a bydlením? Předem děkuji za rady a info na moc díky jinak všem přeji mnoho štěstí...
Práce Londýn
Autor: Petr (04.05.2010)
Ahoj, dneska to je 11 dni co jsme tady já a moje pritelkyně. Cely týden běhám po Londyně a jediný- rozdal hromadu CV ale nemam penize na to aby jsme čekali jestli se nekdo ozve nebo ne. PROSIM PROSIM Nevite nekdo o nějaký práci kam bych mohl ihned nastoupit?!
07707065129
Jsme uz v... Diky moc.
Tak dejte nekdo prosim vedet. Petr
Re: prace s konma !
Autor: Meow (02.06.2010)
Ahoj / Dobrý den,chtěla bych odjet do zahraničí pokud možno co nejdříve a hledám práci v Irsku a nebo Anglii. Už jsem byla v zahraničí( v UK), domluvím se...mám zkušenosti jako nanny i ošetřovatelka. Kdyby se tu našla nějaká duše, co chce taky odjet a nebo mi může pomoct najít práci - budu hrozně vděčná:)
Díky moc za jakékoliv infa : :)
Práce
Autor: Karel (09.06.2010)
Ahojky lidičky skouším schánět práci v Anglii a nedaří se.Profese zedník.Mohl by jste mi někdo poradit?Nebo jestli o takové práci nevíte.Předem děkuji
Práce
Autor: Karel (09.06.2010)
Ahojky lidičky skouším schánět práci v Anglii a nedaří se.Profese zedník.Mohl by jste mi někdo poradit?Nebo jestli o takové práci nevíte.Předem děkuji
Prace opravare sklapecek
Autor: Mirek (23.06.2010)
Do konce roku by se u nas mohly vytvorit 2 novy mista pro opravare sklapecek. Pokud jsi mladsi,zdatny,zkuseny a navic s ridicakem na C, nebojis se sobot a prescasu,domluvis se anglicky a chces Anglikum ukazat ze v CR nejsou vsichni pitomi, tak muzes dat vedet...
Tohle nic urcityho neslibnyho nabizim jen z litosti..,ja sam nevim jak se rozhodnou

(mira.4x4@seznam.cz)
Autor: JAN (23.08.2010)
ahoj schanim praci v angliji zednicke prace predem dekuji je mi 32 praksi mam 14 let predem dekuji CAP JAN
Autor: Radek (27.08.2010)
Ahoj, chci vycestovat do Anglie za prací. Jsem automechanik nákladních automobilů, mám řidičák C, digitální tachograf, umím svařovat, pálit.....Jestli někdo o něčem ví tak prosím na email
Děkuji
Re:
Autor: Koblizek (10.10.2010)
Ahojky, pokud se nebojis mluvit anglicky pres telefon, zavolej si na tuhle firmu, kde potrebujou ridice s Ceckem: Browns Transport
7 Halmer Gate, Spalding, Lincolnshire PE11 2DS

p: +441775724963
Autor: Annys (30.08.2010)
Dobry den mela bych na vas dotaz..Jsou to uz dva roky co jsem z anglie venku,ale potrebovala bych nejaky konkretní tel.císlo kde bych vyzjistila jestli mi tam nezustali nejaky nedoplatky,kam se mam obratit ?na internetu jsem zatim nic nenasla..dekuju za kazdickou odpoved
prace
Autor: Annys (30.08.2010)
Ahojj vsichni potrebovala bych poradit jak zjistit nedoplatky v anglii..jsem dva roky pryc a chtela bych se na nekho obratit,ale nemuzu na internetu najít zadny spojení ˇˇcísloˇˇ na koho bych se mohla obratit a zjistili mi jestli tam neco mam nebo ne.. pokud nekdo víte prosím napiste mi na muj mail
Re: prace
Autor: Koblizek (09.10.2010)
podivej se na stranky www.lochneska.cz, tam mozna najdes pomoc
rehabilitace
Autor: Ivus (01.09.2010)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s práci v oblasti rehabilitace v UK. Slyšela jsem, že je nutná několika měsíční praxe v nějakém zdravotnickém zařízení v UK před samotnou prací.. nikde jsem však nenašla podrobnější informace. Poradíte někdo? Díky moc
!!!!!!!!!pozor na podvodniky v Anglii!!!!
Autor: koblizek (09.10.2010)
Posilam odkaz na podvodniky v Anglii, pozorne si prectete diskusi a pokud mozno obejdete tyto lidi obloukem. Pokud mozno predejte tento odkaz vsude, kde je mozne na ne upozornit. Nerada bych, aby se spalili dalsi lidi, ma dcera uz se spalila: xlx21.blog.cz/0805/t…
Automechanik/ Autoelektikář
Autor: Honza (15.11.2010)
Ahoj nevíte někdo o práci v anglii v oboru automechanik nebo autoelektrikář?
Autor: Jacob (25.11.2010)
Ahoj scháním práci jako řidič nákladního vozu v USA nebo Kanadě
Autor: petr (13.12.2010)
zdravim chtěl bych upozornit na podvoníka působícího v Anglii ve městě Kettering.Jmenuje se Ivan Stoilov.Láká lidi prostřednictvím internetu do Anglie že sežene práci a o vše postará ale realita je pak jiná.Používá spoustu různých emailů ( ivbul,bulll77,zululu,kolokolo..) bude jich určitě více nebo po přečtení založí nové :) Po přijezdu po mě chtěl kauci kterou sem při odchodu nedostal jako spousta lidí předemnou.Pro více info napíšu a nenaleťte jako já.zdar
Re:
Autor: pepik (02.08.2012)
Cau jel jsem taky k Ivanovi a nemel jsem moc penez sebou tak sme se domluvily, ze mu budu kauci splácet, ale za jasných podminek - co se týče práce tak jsem žádný kontrakt slíbený neměl - a jinak pobíhá se mnou všude a se vším mi pomáhá - já si na něho nemůžu stěžovat ani pri nejmenším.
ahojík
Autor: Žaneta Karalová (29.01.2011)
Ahojík,...už 2,5roku se z druhem a s naší 8mi letou dcerkou chystáme za hranice,..kamkoliv kde je možnost bydlení a hlavně práce,...problém je ten,že neumíme AJ,...myslíte,že je možnost třeba v Anglii něco sehnat?? třeba Manchester,..Oldham,,,atd,..?? já jsem pomocná kuchařka,prodavačka a on ošetřovatel hospod.zvířat,...+ 4 roky praxe jako hlavní zedník,...práce může být jakákoliv hlavně aby nějaká byla,..předem díky za odpověd,...,..když tak tady je můj mailík.
Re: ahojík
Autor: Já to nechápu (04.01.2012)
Také chci vyjet ven. Nic neumím a byl bych moc rád,kdyby mi pečený holuby sami nalítali do huby. Promiňte lidi, ale nechápu, proč jste se za 2,5 roku co o tom s partnerem přemýšlíte, nenaučili jazyk země, do které chcete odcestovat??? To se týká i ostatních, co tady brečí.
Autor: Honza (01.02.2011)
Ahoj lidi,chtěl bych zkusit pracovat v Anglii,ale nemám žádný zkušenosti z prací v zahraničí,takže nevim co všechno proto musim udělat a taky je problém,že neovládám AJ,ale četl jsem,že pár prací v Anglii AJ nevyžaduje.Nejradši bych s někým jel,kdo už má tu zkušenost s prací v zahraničí.A taky se mi nechce hledat přes nějakou agenturu.Za info předem děkuji.
Autor: zuzi (04.02.2011)
ahojky,shanim se svym pritelem a kamaradkou praci v zahranici(sber ovoce), tak se chci zeptat jestli nekdo nemate kontakt na nejakou agenturu nebo i primo farmu,se kterou mate zkusenosti.neradi bychom naleteli...predem dekuji
Re: reakce
Autor: vasek (08.03.2011)
AHOJ JA TI MUZU DAT PŘIMO KONTAKT NA FARMU KDE JSEM PRACOVAL JE TO ČEŠKA KTERA TAM ŽIJE S MAJITELEM FARMY ANGLIČANEM JE TO VSE SERIOZNI ŽADNE POPLATKY NIC PROSTE PŘIJEDES A MAKAŠ PENIZE MAS KAZDY DEN NA RUKU MUJ EMAI
práce
Autor: Láda (15.02.2011)
Ahoj dostaly jsme se do finančních problémú a tak scháníme práci venku nejlíp Velká Británie.Práci jakoukoli já jsem kuchař ale dělal jsem i na stvbě múžu dělat cokoli přítelkyně pomocné práce v kuchyni a jiné pomocné práce.Neumíme jazyk ale základy se naučit by nebyl problém.Za jakou koli radu nebo typ budu rád.můj meil je Dekuji
Re: práce
Autor: koblizek (03.03.2011)
Jsem v Anglii jiz 4 roky, ale s jistotou vim, ze jazyk je tady potreba a i na praci ve fabrice, aspon v me lokalite. Vsude se dela pohovor a testy, takze se radeji ucte a pak to mozna zkuste, mozna ma nekdo jinou zkusenost, ale ja Vam laht nebudu.
Řidič kamionu
Autor: Patas (02.03.2011)
Ahoj chtěl bych jezdit v anglii s kamionem, nevíte někdo o něčem? Díky za jakékoliv info
Práce-strojař
Autor: Michal (05.04.2011)
Ahoj, chystám se v létě do Londýna a tak hledám práci, jsem v angličtině pokročilejší. Jsem strojař a chtěl bych něco v tomto oboru (obsluha CNC,....). Jaký bývá nástupní plat pro cizince nebo se to nerozlišuje v Anglii? Děkuji za odpověď
chce to aktualizaci
Autor: Roman (01.05.2011)
OD 1.5.2011 neni nutna zadna registrace! vice najdete zde : www.ukba.homeoffice.…
Autor: Michal (30.05.2011)
Ahoj,chtel bych si touto formou najit praci ve VB a hlavne si zlepsit anglictinu.Mam zkusenosti v oboru zamecnictvi,ale klidne bych zkusil neco jineho-znalost AJ mirne pokrocili.Pripadne rady ci nabidky muzete posilat na ,Dekuji
Autor: Verča (31.05.2011)
Ahoj, hledáme s přítelem brigádu ( práci ) v Anglii...nejlépe někde na farmě (třeba sběr ovoce) vycestovat můžeme od 23.června ( 3 měsíce a více) nevíte někdo o něčem? Popřípadě nějaké zkušenosti? Nechcou se nám vrážet peníze do agentur, který jsou ve finále stejně k ničemu:/

Díky moc za odpověd :) ...
Autor: Vojtěch Břečka (06.06.2011)
Ahoj, myslíte že seženu v 16/17 letech brigádu v UK?? pište mi prosím na děkuji
Autor: Kristina (09.06.2011)
Ahoj je mi devatenáct a hledám práci v Anglii na delší dobu, s angličtinou problém nemám.. nevíte někdo o něčem?
Re:
Autor: tomas (12.06.2011)
ahoj...
Re:
Autor: tomas (12.06.2011)
hod sem mejl
Autor: Kristina (09.06.2011)
Ahoj je mi devatenáct a hledám práci v Anglii na delší dobu, s angličtinou problém nemám.. nevíte někdo o něčem?
Autor: Ondra (10.06.2011)
Ahojda. Prosím nevítě někdo o nějaké práci v anglii? Jsem vyučenej elektrikář. Anglicky moc dobře nemluvim. Dělal bych cokoliv na začátku
Kdyby někdo něco věděl tak se mi prosím ozvěte
Autor: Tereza (13.06.2011)
Ahoj, mam za sebou rok studia na universite v Anglii, takze anglictina v pohode, hledam praci Coventry, Birminghem, Warwick... Nevite, prosim, nekdo o necem??
Autor: Tereza (13.06.2011)
Ahoj, mam za sebou rok studia na universite v Anglii, takze anglictina v pohode, hledam praci Coventry, Birminghem, Warwick... Nevite, prosim, nekdo o necem??
Autor: Tomáš (13.06.2011)
Anglie / Birmingham , mam volny pokoj kdo chce semnou jet ,do centra, pisnete mi mejl , ... 50 liber tydne , jedu do anglie na vlastni pest , lidi 18-24 ... slecny , borci .. ubytko do konce sprna
práce
Autor: Lenka (20.06.2011)
Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli neví někdo o práci v Anglii, pro zubního technika. Dík
Práce
Autor: Jakub (25.06.2011)
Ahoj rád bych vycestoval v listopadu do Anglie nevíte někdo o ňáké práci ? Na začátek budu dělat cokoliv. Mám vystudovanou hotelovou školu. Děkuju e-mail
Autor: d (02.07.2011)
dobrý den, hledáme s kamarádem práci v anglii, nejlepe někde na farmě, od září(v prosinci na svátky,ale chceme být aspon na týden v ČR) kdyby někdo o něčem věděl ozvěte se prosim na email
hledám a nenacházím
Autor: Antonín (14.07.2011)
Ahoj hledám práci v Anglii klidně i dělnické práce cokoli , protože tady je to s prací na bodě mrazu :( kdyby ste někdo o něčem věděl tak mi prosím napište děkuji
Re: hledám a nenacházím
Autor: Mirka (25.10.2011)
prace tu je ale musi jse umet aglicky v Newcastle upon tyne tovarna na ovoce agentura prime time berou hned a ubytovani mam 1 pokoj za 60 tydne je tu dost prace muj emi;nastenka_19@libimseti.cz a telefon je 07974537681.
Re: Re: Práce
Autor: patrik (14.07.2011)
Ahoj, hledam praci v londyne,klidne uklid baraku cokoli za barem,hotely uklid,dekuju jestli o necem vite dekuju za ozvani.
Práce (nejlépe Londýn)
Autor: Alex (15.07.2011)
Ahoj, hledám práci v Anglii, nejlépe přímo v Londýně. Je mi 26, anglicky umím dobře, už jsem jednou byla na farmě u Colchestru, tentokrát bych chtěla něco jiného (pokojská, servírka například). Není problém zůstat i delší dobu. Budu vděčná za každou radu :)
prace
Autor: David (16.07.2011)
Hledam praci v nejlepe v Bristolu do skladu.
děkuji za radu
Prace
Autor: Jana (20.07.2011)
Ahojky, prosim jestli nekdo vite o jakekoliv praci v Liverpoolu...do skladu, uklizeni,pokojska cokoliv prosiiim ozvete se mi na budu vdecna za cokoliv sem tu uz mesic a je to bida cokoliv sehnat...diky
Práce
Autor: Brona (27.07.2011)
Ahojky,chtěla bych vás poprosit jestli je tady někdo s Hemel Hempstead? Děkuji moc.Pište mi prosím na email
Práce
Autor: Brona (27.07.2011)
Ahojky,Hledám práci v Hemel Hempstead.Jestli o něčem víte,pište prosím na email Děkuji moc za každou radu.
Práce
Autor: Brona (28.07.2011)
Ví prosím někdo o solidní agentůře která mi pomůže.Chcem s 15 letou dcerou odletět v říjnu.Chtěli by sme do Hemel Hempstead.Hledám práci i bydlení.Děkuji
prace v tesco skladu
Autor: pavel klima (11.08.2011)
Ahoj pracujete nekdo v tesco skladu v uk??pod nejakou dobrou agenturou???prosimozvete se mi na email ,chtel bych se tam dostat ale hledam nekoho kdo tam je a ma zkusenosti s agenturou,protoze par agenturam uz jsem naletel.diky pavel
Autor: Filip (15.08.2011)
Ahoj, dobrý den

sháníme s přítelem práci v Anglii. Je v podstatě jedno co, jen ja neumím moc Anglický, přítel ano. Nevíte o něčem, prosím? Spěchá to...moc děkuji
Re:
Autor: Mandy (25.08.2011)
Ahoj nevíte někdo o práci ve skladu pro mně a kámošku chceme odjet v půli září. Díky za info Mandy
anglie
Autor: klara (26.08.2011)
Zdravim vsechny, uz jsem v Anglii neco malo pres 3 leta, poznala jsem tady pritele a mame spolu syna. Zijeme v Newcastle, ale chceme se prestehovat do Blackpool, takze kdo ma nejake dobre typy, dejte vedet.Co se tyka prace, tak ta se najde vzdy, chce to trochu zakladu aglic.jazyka, a mit kuraz.To znamena obejit kazdou restauraci, hotel, proste cokoliv, plus agentury,prace se najde, chce to vic verit a spolehat sam na sebe. Jinak kdo chce muze vyzkouset treba Brighton, Hotel Hilton pres agenturu First people recruitment, na housekeeping. I kdyz agentura, tak dobre plati.Zatim se mejte vsichni pekne.
Re: anglie
Autor: ja (29.08.2011)
ja ties zijem v newcastlu uz 5 rokov a teras my stopli benefity lebo som udala ze mam manzela,a tak vsetko odznova,cakala som 4 mesiace a zamietli my to a dovod ze vraj to nemaju v pc len iba to maju ze to zamietli chistam sa odvolat.povedali my ze budem cakat 4-6 mesiacov ach vse je na pi...ked niekto vie o nejakej pracicke za elektrikara v newcastlu nech sa ozve.na vopred dakujem.
Re: anglie
Autor: Mirga Richard (16.10.2012)
Ja vas zdravim bydlim v Newcastlu jsem tu 5 mesicu moc mluvit neumim,ale zeptat se na praci dovedu nemuzete mi pomoci dekuji 07780081743 nashle.
Re: anglie
Autor: richi (17.10.2012)
dejte mi na vas kontakt nebo zavolejte na 07780081743 potreboval bych poradit diky
Autor: Filip (27.08.2011)
Dobrý den. Je mi 30 let a nyní bydlím v Londýně na Leytonstone. Hledám touto cestou nějakou práci, kde není moc potřeba anglický jazyk. Budu vděčný za jakoukoliv nabídku. Předem děkuji a přeji hezký den.

Hi. I am 30 years old and now I live in Leytonstone, London. Looking for some job in this way that does not need much English. I will be gratefull for any offer. Thank you and have a nice day.
Re:
Autor: ja (29.08.2011)
skus
Gumtree
Práce
Autor: Hana Horní (09.09.2011)
Ahoj,já bych se chtěla pro změnu zeptat,jak je nejlepší jít pracovat do Anglie.A jak je nejlepší schánět ubytování ,atd..Prostě ty začátky,chtěla bych se dostat do Londýna..V případě informací,prosím na mail :Yakumka@seznam.cz ...Moc díky :-)
Práce pro manželé v zahraničí
Autor: Petr (19.09.2011)
Ahojte, scháníme s manželkou nějakou práci v Anglii, klidně i v malém městě nebo na vesnici. Žádná práce nám není cizí, klidně i manuální. Máme 4-letou dceru, která by jela samozřejmě s námi. Nemáte někdo nějaké zkušensti, jak to fungeje? Za každou radu děkuji. Petr
Re: Práce pro manželé v zahraničí
Autor: Mirka (25.10.2011)
Ahoj Ziju us 12 let v uk v Newcastle jsem sama ale jsem romka,mam byt a hledam jsi pritele a deti nejsou promne prekazkou.Prace by jse nasla...
Re: Re: Práce pro manželé v zahraničí
Autor: rimi (23.10.2012)
dejte vedet jsem tez rom a jsem sam mohli by jsme se setkat 07780081743 nashle
Re: Re: Práce pro manželé v zahraničí
Autor: radek tokos (26.11.2012)
ahojky rad bych se seznamil co vy na to zavolejte na tel 07780081743 diky tesim se nashledanou
prace v GB - ridic
Autor: Tomas Frolisek (27.09.2011)
Ahoj, hledam praci v Anglii jako ridic C + E. Praxe 3 roky po zapadni Evrope. Je mi 30. Ubytovani se mi rysuje u mestecka Guildford. Tak pokud by nekdo o necem vedel, predem sekuju. Tom
kontakt na agenturu 7stars
Autor: M.H. (30.09.2011)
sháním nějaký kontakt - Email ..na agenturu 7stars - ,nebo na (její)- náborovou kancelář v ČR(?)...
Děkuji
práce v Británii
Autor: Zuzka (04.10.2011)
ahoj, sháníme práci pro mě a mého přítele v Anglii, kdo nám prosím pomůže, moc anglicky neumím a přítel vůbec.
Hledám práci
Autor: Pavla (11.10.2011)
Ahoj, hledám práci v Anglii, mám jen základy anglictiny, takze nejlíp uklid, pomocná síla.... je mi 21let. Jestli o něčem víte, budu ráda za pomoc.

Díky!!
Práce v Anglii
Autor: Tomáš Krupa (16.10.2011)
Dobrý den , je mi skoro 20 let,jsem vyučený elektrikář,hledám jakoukoliv práci v Anglii,jazyk moc neumím,jen základ.Mám kamaráda 19 let,co by chtěl jet taky,jestli někdo o něčem ví tak napiště na 604675290 děkuji ... Výšek se nebojíme,nemám z ničeho strach.
práce
Autor: Romana (24.10.2011)
ahoj já a moje kamarádka hledáme práci v Anglii za barem nebo v restauraci..teď jsme přijeli z Řecka a rádi by jsme odcestovali zase, ale na delší dobu..Pokud o něčem víte, tak děkujeme za jakoukoliv pomoct :))
Re: práce
Autor: julliany (26.01.2014)
ahojky ja jedu zrovna v unoru do anglie a chtely by ste delat ve fabrice pojedu autem je to lepsi ozvete se na
Re: práce v Blackpoolu
Autor: Vašek (03.11.2011)
Zdravím všechny. Je mi 51 let a hledám práci v Anglii. Mé zkušenosti - pokrývač, obkladač, sádrokartony,částečně topenářské a vodařské práce. Všestranná manuelní zručnost. Neumím anglicky. Ale byl jsem a pracoval dva roky v Blackpoolu. Děkuji všem za odpověď.
práce v UK
Autor: Filip (21.11.2011)
Dobrý den, rád bych se zeptal všech, kteří jsou schopni sehnat pro mě a mého kamaráda (oba 20 let staří) práci a ubytování ve Velké Británii.
Předem všem děkuji.
Můj mail
Práce v Anglii - zkušenosti z Cambridge
Autor: Pavel (26.11.2011)
Zdravím všechny, jsem v Cambridge (UK) a práce tu celkem je, v oblastech jako úklid, kitchen porter-umývač nádobí, číšník. Je třeba mít základy angličtiny na ty první dvě práce, na číšníka už jen základ nestačí, je třeba umět trochu komunikovat. Cambridge je obecně drahá na bydlení ale zase je tu práce, krásné město, kousek do londýna, a celé město zvládnete pohodlně na kole které můžete používat celý rok, takže ušetříte za placení autobusu či mhd jak třeba v londýně apod.
Jestli máte dotaz tak napište dolů, když budu vědět tak odpovím.
At se daří
Práce v Anglii - zkušenosti z Cambridge
Autor: Pavel (26.11.2011)
Zdravím všechny, jsem v Cambridge (UK) a práce tu celkem je, v oblastech jako úklid, kitchen porter-umývač nádobí, číšník. Je třeba mít základy angličtiny na ty první dvě práce, na číšníka už jen základ nestačí, je třeba umět trochu komunikovat. Cambridge je obecně drahá na bydlení ale zase je tu práce, krásné město, kousek do londýna, a celé město zvládnete pohodlně na kole které můžete používat celý rok, takže ušetříte za placení autobusu či mhd jak třeba v londýně apod.
Jestli máte dotaz tak napište dolů, když budu vědět tak odpovím.
At se daří
Re: Práce v Anglii - zkušenosti z Cambridge
Autor: Václav (27.11.2011)
Ahoj Pavle, narazil jsem na Tvůj příspěvek. Byl bych rád, kdyby ses mi ozval na Skype: Cheezy_cz nebo na E-Mail: , scháním něco na nový rok. Budu rád, když se ozveš.
Re: Práce v Anglii - zkušenosti z Cambridge
Autor: Bořek Loubal (25.12.2011)
Ahoj, zdravím Tě. Pokud je to ještě aktuální, můžeme se domluvit na mailu?
pomocni skladnik
Autor: pavel vaculik (30.11.2011)
nevite kde sesenu praci v zahranici jako pomocni skladnik
Pejsek
Autor: Silva (02.12.2011)
Ahoj !
nemate nekdo nake informace jak to je, kdyz chci sebou do Anglie pejska. Dekuji moc za rady....bez ni totiz neodjedu, je to muj partak :-)
Autor: karlos (13.12.2011)
Zdrvím nemohl by mi nekdo neco dohodit nejakou praci v anglii jedno kde ale zatim kde bych nepotreboval tolik tu anglictinu....takze nejakej skladnik nebo tak necoo budu moc rad dyztak se ozvite na nebo alespon poradit nejakou dobrou agenturu diky....
hledam praci v londyne
Autor: tomas (14.12.2011)
shaním zamestnani v londyne jako ridic nakladnich vozidel bydlyi v londyne. děkuji
Hledám práci - hotelnictví, bary, kavárny...cokoli
Autor: Bořek (25.12.2011)
Zdravím Vás.
Jsem 26-ti letý muž, s několikaletou praxí ve ****Hotelu. Zkušenosti jako barman, číšník, správce, 2 roky jako manažer hotelu. Mohu doložit velmi kladné doporučení od managementu, angličtinu mám velmi slušnou slovem i písmem - plynulá komunikace.
Dále několik let praxe v podnikání a přímém obchodu - diplomatické vystupování, zkušenosti s vedením lidí, komunikace s významnými klienty, customer care na výbornou, etika, disciplína.
Mohu doložit reference i z této oblasti, dále CV v AJ, zájmový dopis apod. - vše nachystané pro agentury, kde mám též požádáno. Nevím ale, zda se jim dá věřit či na ně spoléhat.
Odcestovat bych chtěl ASAP, pokud by někdo o nějaké práci věděl, ozvěte se mi, prosím, na , velmi ocením.

Předem děkuji všem!
Práce v Anglii
Autor: Jiří (26.12.2011)
Ahoj
Příští rok bych chtěl odcestovat do Anglie. Byl bych rád kdyby mi někdo mohl pomoct se sháněním práce a papírováním. Je mi 22 let a zvládám základy angličtiny. Kdyby se chtěl někdo přidat ať se ozve na mail
hledam praci nejlepe cnc
Autor: olda (28.12.2011)
ahojte prosim vas nevite o nejake praci v anglii na cnc strojich? predem diky za odpoved muj email
Brigáda
Autor: Kristýna (30.12.2011)
Zdravím, ráda bych letos s kamarádkou jela na brigádu do Anglie, ale je nám teprve 17 let, není v tom problém?
Brigáda
Autor: Kristýna (30.12.2011)
Zdravím, ráda bych letos s kamarádkou jela na brigádu do Anglie, ale je nám teprve 17 let, není v tom problém?
Re: Brigáda
Autor: lol (01.01.2012)
Jestli tam máš nějakého známého, který tě ubytuje tak není. V 17letech ubytování asi neseženeš xD
Autor: David Rudý (02.01.2012)
Dobrý večer jsme 2 kluci ,kteří by rádi pracovali v cizině pokud máte někdo nějaké zkušenosti nebo nabídky tak prosím odepište na email vat můžeme na kteroukoliv pozici.
Autor: Petra (02.01.2012)
Ahoj, ráda bych tento rok odcestovola do Anglie, ale nevím, jak tam vše chodí a jaká je tam momentálně situace. Chceme tam odjet s kamarádkou, oboum nám je 19 let a tak bych vás ráda poprosila o pár rad. Nevím co vše musím zařídit, dále jak mám sehnat ubytování, jak sehnat práci nebo kolik si s sebou vzít peněz. Chtěla bych tam odjet na rok, možná i více, tak mi prosím poraďtě na můj mail:
RS a práce v Anglii
Autor: Roman (07.01.2012)
Ahoj, prosím o radu, mám roztroušenou sklerozu, normálně zatím funguju, chtěl bych pracovat v anglii, mám tam i kde bydlet, ale beru měsíčně infuzi a nevim jak je to v anglii, abych tam dostal taky takovou... děkuji za radu
Hledáme práci v Angli jako zedníci
Autor: Tomáš (08.01.2012)
Ahoj,hledáme práci v Anglii,jsme zedníci,umíme i sadrokartony a obklady. Nevíte někdo o ne čem? Už jsme v Anglii pracovaly ve městě Sheffield. Bylo to pod jedním čechem tak nic moc..Nevíte někdo o ne čem prosím??
Děkuji předem..
letní brigada
Autor: tom (08.01.2012)
Hledáme práci já 20 kluk a 19 slečna.. Já se nebráním jakekoliv praci(bar, stavba, hotel) zkušenosti mám. Slečna by chtěla práci v baru nebo hotelu. OBA máme stredne pokročilou angličtinu.
Kdyby někdo o něčem věděl Prosím napište na
letní brigada
Autor: tom (09.01.2012)
Hledáme práci já 20 kluk a 19 slečna.. Já se nebráním jakekoliv praci(bar, stavba, hotel) zkušenosti mám. Slečna by chtěla práci v baru nebo hotelu. OBA máme stredne pokročilou angličtinu.
Kdyby někdo o něčem věděl Prosím napište na
letní brigada
Autor: tom (09.01.2012)
Hledáme práci já 20 kluk a 19 slečna.. Já se nebráním jakekoliv praci(bar, stavba, hotel) zkušenosti mám. Slečna by chtěla práci v baru nebo hotelu. OBA máme stredne pokročilou angličtinu.
Kdyby někdo o něčem věděl Prosím napište na
Autor: marcela (09.01.2012)
ahoj, hledam praci v londyne nebo vice na jihu.. pracovala jsem v cesku 4roky v baru a casinu.. domluvim se anglicky uplne v poradku a plynule. ted bydlim u nottinghamu. prestehovani planuji, tak za mesic.. dekuji za nabidky..
Autor: K (10.01.2012)
ahoj také bych ráda odjela do Anglie pracovat, jen nehci jet sama, je mi 21.let. Budu ráda když se ozvete na e-mail : díky..
Práce
Autor: petr (10.01.2012)
ahoj lidicky prosim as hledam zber ovoce muzete my poradit nejlepe v anglii nebo i v irsku diky moc prosim odepiste nekdo kdo mate zajem o 4 osoby 3 dospele a jednoho 17 leteho kdyztak tady muj e-mail diki moc lidi
Autor: George (10.01.2012)
Dobry den,
pokud chcete dobrou praci kontaktujte me na e-mailu a to ,
Re: prace
Autor: Mirga Richard (26.11.2012)
shanim praci nabidnete na tel 07780081743
prace ve strojirenstvi
Autor: olda (14.01.2012)
ahojte lidicky nevite neco o praci na cnc strojich nebo frezar soustruznik budu moc vdecny pokud poradite muj email
hledam praci
Autor: ivo (23.01.2012)
zdravim jsem vyuceny obrabec kovu s praxi,ted pracuji jako brusic temer 4roky,timto bych prijmul nabidku prace v anglii nebo v jine casti.
Práce na farmě v Anglii
Autor: Mirek (28.01.2012)
Zdravím, s přítelkyní hledáme nějakou práci na letní prázdnin, nejlépe někde na farmě v Anglii, ale pokud možno, klidně i v Irsku. A v rámci našich možností jsme schopni zvládnout i jinou práci než jen v zemědělství. Bylo by dobré, kdyby se nám ozval i někdo, kdo už na nějaké farmě byl a pomohl by nám. Mě i přítelkyni již bylo 18. Naše angličtina není nejlepší, ale zlepšujeme se. To je i jeden z důvodu, proč chceme do Anglie, zlepšit si jazyk. Děkuji za jakoukoliv radu. Piště nejlépe na můj email
Práce na farmě v Anglii
Autor: Mirek (28.01.2012)
Zdravím, s přítelkyní hledáme nějakou práci na letní prázdnin, nejlépe někde na farmě v Anglii, ale pokud možno, klidně i v Irsku. A v rámci našich možností jsme schopni zvládnout i jinou práci než jen v zemědělství. Bylo by dobré, kdyby se nám ozval i někdo, kdo už na nějaké farmě byl a pomohl by nám. Mě i přítelkyni již bylo 18. Naše angličtina není nejlepší, ale zlepšujeme se. To je i jeden z důvodu, proč chceme do Anglie, zlepšit si jazyk. Děkuji za jakoukoliv radu. Piště nejlépe na můj email
Automechanik a autolakyrnik v UK!
Autor: Jan (04.02.2012)
Hledam schopneho automechanika a atolakyrnika.Anglictina neni podminkou.Vice info po tel.+447707347416 nebo napiste na email .
Autor: Milada (09.02.2012)
Ahoj,já a přítel sháníme práci na farmě nejlépe v Anglii. Angličtinu ovládáme na středně pokročilé úrovni. Díky za informace
Práce
Autor: Martin (22.02.2012)
Ahojky sháním práci v anglii,budu treba skrabat brambory,nebo na stavbě,jsem jerabník anglictinu jsem se učil 9 let,takže základy mám..,jestli někdo víte o něčem dejte vědět ,díky moc
Práce pro kuchaře do Velké Británie
Autor: www.anglickysen.cz (22.02.2012)
Touto cestou hledáme zkušené kuchaře do Velké Británie do restaurační sítě inspirované karibským jídlem.

V současné době hledáme následující pozice:
- Chef de Partie
- Senior Sous Chef - Southampton (24k/year)
- Sous Chef - Southampron - (22k/year)
- Junior Sous Chef - Milton Keynes - (19k/year)

Dle pracovní pozice jsou vyžadovány zkušenosti. Nutná je také znalost anglického jazyka.
Nabízíme také pomoc s ubytování pro začátek.

Všechny pracovní pozice jsou bez poplatků!
Vaše životopisy v anglickém jazyku zasílejte na:
Autor: Kristýna (27.02.2012)
Chceme o prázdninách s přítelem alespoň na půl roku až rok odjet s přítelem do Anglie, sehnat si byt a práci. Nevím, co všechno je nutné si zařídit, jak nejlépe sehnat nějaký pronájem a práci, aby se člověk nenapálil. Budu moc ráda za jakékoliv rady a tipy! email:
Nabídka přivýdělku pro plynně hovořící
Autor: Ondrej Vitek (29.02.2012)
Nabízím přivýdělek pro plynně hovořící zájemce z VB.
Jedná se o obchodní zastoupení firmy spolupracující s institutem preventivní medicíny a zdravého hubnutí.
Práce je na ŽL. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na
Autor: alena (29.02.2012)
neznate někdo pana Ladu´ˇu Stejskala nabizi praci v Liverpoolu
v tovarně baleni jablek ? děkuji
práce londýn - u baru časem stavařina
Autor: Martin (12.03.2012)
Ahoj přátelé krajané,
chci se prosim zeptat plánuj v kvetnu dorazit do londýna a sehnat asi neco u baru, kavarně, nebo tak (jaké tam jsou zhruba finance za tuto praci). Poté bych rád sehnal neco okolo vystavby pozemních staveb jsem vystudovany stavební inženýr (nečekám zázračný job, jenom neco okolo oboru). prosím o jakékoliv info ...díky Martin
Autor: Petr (13.03.2012)
Ahoj, jsme se znamym v Londyne a chteli by jsme tu sehnat nejakou praci,moje znalost angličtiny je slabá,teprve se učím a kolega se domluví dobře... Jestli mužete nejak poradit o práci nebo levnejším ubytovaní a nebo dát nějakou radu,budeme moc vděční... Děkuji za odpovedi... email:
Autor: Petr (13.03.2012)
Ahoj, jsme v Londýně s kamarádem a hledáme nejakou práci, klidne i mimo Londýn, nevíte nekdo o něčem? Jezdil jsem 4 roky jako řidič z povolání,angličtinu se teprve učím... Kolega se anglicky domluví... Nabídněte cokoliv, domluvíme se... email:DEALERR@seznam.cz
Řidič
Autor: Alexandr (18.03.2012)
Ahoj,scháním v Anglii praci jako řidič..ozvěte se diky.+420604541544
Prace
Autor: Trojak jiri (01.04.2012)
Schanim praci jako svarec co2 dvacet let praxe bydlim v tamwordu tel07741992168 specha dekuji
Masér
Autor: Jiří (04.04.2012)
Ahojky,
hledám práci jako masér v Anglii. Můžete mi někdo poradit? Předem za odpověď na děkuji
práce na farmě
Autor: Tomajko (09.04.2012)
Ahoj lidi, rád bych vyrazil do Anglie na farmu, chystá se někdo také, rád bych se k někomu přidal. Pokud někdo může poskytnout kontakty na ověřené farmy, pošlete mi prosím info na můj email díky moc Tom.
hledam
Autor: Vendula (24.04.2012)
Hezky den mooc rada bych odjela nekam za praci je jedno jakou .Dekuji mooc Bartosova
Re: hledam
Autor: RUBI (13.05.2012)
PRACE V ANGLII NASTUP MOZNY IHNED [VHODNE PRO ZENY DIVKY]NE ERO. KONTAKT; SKYPE RUBI.GOLD
EMAIL:
Truhlářství
Autor: Michal Roch (22.05.2012)
Funguje v Anglii něco jako truhlářství a jak to tam funguje? Předem děkuji za odpověď
easymanchester
Autor: Hanka (24.05.2012)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo kontakt na agenturu easymanchester, jestli ještě funguje. Stránka www.easymanchester.cz i gomanchester.cz mi píše, že je nefunční. A nevíte jak je to s prací pro absolventy vysokých škol s poměrně slušnou angličtinou, jestli je šance sehnat práci odpovídající vzdělání nebo jen pomocné síly? Díky
prace
Autor: lida (24.05.2012)
Zdravim všechny,hledam praci pro sebe a manžela v Cardiffu uklizeni,pokojska myti nadoby atd.koncem srpna a zaroven hledam i podnajem, jsme rodina s dětmi nevite o něčem.Děkuji
Au-Pair Couple
Autor: Zdenka (28.05.2012)
Ahoj, s přítelem hledáme práci jako Au-Pair Couple v Anglii, nemůžeme nic sehnat, nevíte o něčem? Kdyby ne tato práce, klidně někde v hotelu jako pokojská i pro pomoc v kuchyni nebo ještě jako práce ve skladu. Děkuji.
Autor: Tomas (29.05.2012)
Zdravim, hledam praci v Telfordu, muze byt i Birmingham. Nejlepe part time, nebo i plny uvazek. Ale mene fyzicky narocnejsi. Ubytovani a vse potrebne mam. Diky
brigáda
Autor: Bára (31.05.2012)
Ahoj, sháním nějakou brigádu tak na 3 měsíce v Británii. Trávím tam každé léto, takže s řečí a přizpůsobivostí bez problému. Mám maserský kurs, trénovala jsem děti na krasobruslení, na tenis a dělám atletiku. Kdyby jste někdo věděl...? :)
Když mám děti?
Autor: Lucie (10.06.2012)
Dobrý den,chtěla jsem se jen informovat,jsem rozhodnutá odcestovat za prací do Anglie. Angličtina základ (ale stále se učím). Mám děti a chtěla bych odcestovat s nimi. Je v tom nějaký problém? Za odpovědi děkuji. Kontakt email
Práce
Autor: Marge (19.06.2012)
Aho, nevíte náhodou někdo o práci v Manchesteru. Téměř jakákoliv. A dá se sehnat jen na měsíc? Předem dík za odezvu
Re:
Autor: Aneta (20.06.2012)
Ahoj, bydlím ve Widnes (Cheshire), neví někdo o nějaké práci pro dívku? Ne ve skladu nebo ve fabrice. Pokud někdo ano, ozvěte se prosím na
práce
Autor: Petra (24.06.2012)
Ahojte taky bych se chtěla zeptat jestli nekdo nevite o nějaké práci....už jsem v Anglii byla konkrétně v Bristolu a pracovala jsem v kuchyni kde jsem jen vypomáhala. Psát můžete na Děkuju:)
Práce
Autor: David (02.07.2012)
Ahoj hlédám práci v Anglii nejlépe nějaká farma či tak něco podobného ale pokud na to příjde vemu klidně i úklid umývání oken atd.
Díky za nabídky a kdyžtak mi napište email na
prace
Autor: David (08.07.2012)
Shanim praci v anglii jako ridic kamionu diky za nabidky
Práce v Anglii
Autor: Nikola (11.07.2012)
Ahoj všichni, kteří se chystáte za prací do Velké Británie, případně tady už jste a nevíte si moc rady.
Chtěla bych Vám doporučit tyto internetové stránky, které pomohly nejen mě, ale i další spoustě spokojeným klientům, kterým Josef Holoubek pomohl, nebo pomáhá.
Odkaz je zde:
www.londyn2012.wbs.cz
!!! POZOR !!! NEHLEDÁ ani NEZPROSTŘEDKOVÁVÁ práci !!!
Zabývá se vším potřebným k úspěšnému začátku žití a práce v Anglii:
- Vypracování CV a COVER LETTERů
- Zařízení pohovoru k NIN
- Hledání ubytování
- LEVNOU dopravu z/na letiště
- LEVNĚJŠÍ MHD po Londýně
… a spousty dalších informací viz. internetové stránky.

Kontakt na pana Holoubka najdete na jeho stránkách.

Hezký den,
Nikola
Hledám praci+tady zdechl čokl
Autor: hledám práci (16.07.2012)
Ahoj všem hledám prácu pro přítele jak manual i na PC.Jazyk ovláda velmi dobře(žil v Canadě).Díky všem E-mail:tomaberny@seznam.cz
Hledáme COUPLE do Anglie
Autor: Monika (18.07.2012)
Ahoj, hledáme za sebe náhradu jako COUPLE do Anglie. Jedná se o práci u fajn rodinky, která je náročnější na práci. To vše je vykompenzované krásným bydlením o samotě bez rodiny, autem k dispozici a hezkou přírodou. Hledáme slečnu a chlapce ve věku 18-30let, kteří se nebojí práce a chtějí zažít neopakovatelný rok v Anglii - konkrétně vesničce Liphook (45min.od Londýna, 30min od moře). Náplň práce pro slečnu- úklid domu, vaření, starost o děti (chlapec 11let, dívky 6 a 9let), kluk-vše kolem zahrady, zvířata (kůň, 4osli), popřípadě někdy nějaké "šoférování" :). Finančně je to taky zajímavé, jelikož si můžeš přivydělávat ještě externě. U rodiny se pracuje 4dny v týdnu 7hodin denně (nepracuje se so, ne, st). Nástup by byl co nejdříve podle možností. Pokud Tě tento inzerát zaujal, kontaktuj mne na

Těšíme se

Martin a Monika
Re: Hledáme COUPLE do Anglie
Autor: Luca (18.08.2012)
Ahoj, je tato nabídka ještě aktuální? My bysme to s přítelem brali.. Kdyžtak mail
prace v Brighton
Autor: Radka (18.07.2012)
Zdravim vsechny, hledam praci pro kamarada v Brighton, je vyuceny elektrikar, a v soucasne dobe pracuje jako monter a servis klimatizaci, ale prace v oboru neni samozrejme podminkou. Ja uz v Brighton zamestnani mam, bydleni taky a se vsim ostatnim mu pomuzu, ale nenarazila jsem na solidni agenturu ohledne prace. Pokud o necem vite, budu rada za kazdou odpoved, , nebo tel. 00447523629294. Radka
Autor: Hugo (21.07.2012)
Ahoj měl bych dotaz ohledně pracovního povolení, jak to probiha když nejsem občanem EU a chtel bych pracovat ve VB.Moje státní příslušnost je vietnamská.Děkuji předem za odpověd
Autor: Terka (22.07.2012)
ahoj :) koncem září se chystám do anglie, pracovat nejlíp v kavárně nebo tak podobně..je mi celkem jedno kde, byla bych moc ráda kdybyste někdo o něčem konkrétnim věděl, a nebo poradil, kterou agenturu si vybrat..prosím prosím:)
dyštak děkuju předem :)
práce, rada
Autor: Lubomír Héč (17.08.2012)
Ahoj, já a moje kamarádka hledáme práci v Anglii. Já vůbec neumím anglicky, kamarádka má jen slabý základ. Je mi 22 let, kamarádce 20 let. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak bych měl začít. A nebo neví někdo o něčem. Mě je jedno jakou práci budu vykonávat. Mám vystudovanou průmyslovku, ale pracoval jsem ve stavební firmě, instaloval zabezpečovací systémy, instaloval satelity a naposled jsem pracoval jako strojní zámečník a každou práci jsem dělal velice dobře. Nejde mi ani tak o peníze, ale spíš mi jde o životní změnu a také se chci naučit anglicky. Kamarádka by chtěla pracovat jako au-pair nebo jako číšnice. Předem děkuji za odpověď
Práce Anglie
Autor: Jenda (01.09.2012)
Ahoj, s klukama hledáme práci v Anglii, nejlépe pro začátek klidně ve skladu v Tescu. Rádi bychom měli něaké bližší info o sehnání práce a nástupu do Anglie.. Díky
Práce Anglie
Autor: Jenda (01.09.2012)
Ahoj, s klukama hledáme práci v Anglii, nejlépe pro začátek klidně ve skladu v Tescu. Rádi bychom měli něaké bližší info o sehnání práce a nástupu do Anglie.. Díky
práce
Autor: dr (09.09.2012)
Ahoj, nevíte jaká je poptávka po práci v oboru seřizovač,programátor CNC v UK.Berou? Mám minimální praxi.Díky moc
Autor: Tonda (16.09.2012)
Je nekdo v Birminghamu? Nejlepe harborne,nebo selly oak a okoli.
Autor: Ruzenka (23.09.2012)
Ahoj vsem, hledam praci v uk presneji v Colchestru jakeho koliv druhu. Prosim vas kdyby nekdo o necem vedel dejte mi vedet budu vam velice vdecna. tel: 07767914759 dekuji
Hledám práci v Anglii
Autor: Matěj (25.09.2012)
Ahoj,společně s kamarádem hledáme práci v anglii.Kdybyste někdo o čemkoliv věděli dejte mi prosim vědět na
Prace v Anglii
Autor: Andrea (26.09.2012)
Ahoj,hledame s pritelem praci v anglii.Kdybyste nekdo o necem vedel,dejte mi prosim vedet na moc
Práce Anglie
Autor: Vladka (07.10.2012)
Z ČR se hledá práce v Anglii těžko. Dobrý návod, jak si práci najít zdarma popisuje článek zde www.lochneska.cz/pra…
Rady do Anglie a ciziny vůbec
Autor: Nikola (14.10.2012)
Dobrý den,
pro velký úspěch a (zatím) 100% úspěšnost všech, kteří se na pan Holoubka obrátili ať s už s žádostí o pomoc se zařizováním předodjezdových věcí, nebo o vyhotovení CV a motivačního dopisu, či jen o pomoc s LEVNOU dopravou z/na letiště, pomoc při zařizování NIN a bankovního účtu nebo MHD po Londýně, …

bych ráda doporučial tyto internetové stránky:

www.radydociziny.com

Každý, kdo se chystá do zahraničí (Velké Británie) by zde měl najít všechny potřebné a cenné informace.

Pro další (doplňující) informace neváhejte pana Holoubka kontaktovat.

Hezký den,


Nikola.
WRS
Autor: Pave H. (16.10.2012)
Ahoj nevim jestli to tu už někdo ne psal ale na portalu MPSV jsem se dočetl že povinná registrace WRS byla loni zrušena. "Povinná registrace pracovníků z "nových" členských zemí (A8), včetně občanů ČR, byla zrušena k 30. 4. 2011." a link: portal.mpsv.cz/eures…
Autor: Tereza (18.10.2012)
Ahoj, jsem prave v Anglii v Bognor regis, nevite nekdo o nejake praci tady? Muze to byt nekde v obchode, pokojska v hotelu, cisnice....cokoliv. Muj mail: dekuju
Autor: Tereza (18.10.2012)
Ahoj, jsem prave v Anglii v Bognor regis, nevite nekdo o nejake praci tady? Muze to byt nekde v obchode, pokojska v hotelu, cisnice....cokoliv. Muj mail: dekuju
prace
Autor: Martin Koch (09.11.2012)
Ahoj hledam nkoho kdo mi pomuze shnat praci v Anglii a pojedu klidne hned.Pomuze mi nekdo udelam pro to cokoliv.Dekuji a muj mail je dekuji vsem.Martin
Práce
Autor: Radek (13.11.2012)
Ahoj,jsem v Bristolu už přes měsíc.Hledám tu práci jako automechanik.Předem děkuji za nějaké info.NIN už mám.Můj mail .číslo 07531725406.
Něco za něco
Autor: Rostislav (18.11.2012)
Jsme dva kamarádi 23 a 26 let chceme začátkem roku odjet do UK dá se říct že jedno kam a úplně jedno co budeme dělat ale hlavně potřebujeme někoho kdo dokáže sehnat práci. Nechceme dávat peníze nějaké agentůře která shrábne prachy a pojedem domů. Ovšem není problém když nám někdo pomůže dát peníze té osobě :) :) Ozvěte se prosím
Něco za něco
Autor: Rostislav (18.11.2012)
Jsme dva kamarádi 23 a 26 let chceme začátkem roku odjet do UK dá se říct že jedno kam a úplně jedno co budeme dělat ale hlavně potřebujeme někoho kdo dokáže sehnat práci. Nechceme dávat peníze nějaké agentůře která shrábne prachy a pojedem domů. Ovšem není problém když nám někdo pomůže dát peníze té osobě :) :) Ozvěte se prosím
Re: Něco za něco
Autor: Petr (05.12.2012)
Boze nikomu nic nedavejte!! A uz vubec to tady nevypisujte na netu.. Hele ja Vam reknu jak sezenete praci.
1. Potrebujete jet do velkyho mesta.
2. Najit bydleni s cechama, slovakama, polakama..
ty vam poskytnou spoustu info zadara.
4. kup si simku a mesicni na bus
5. Vytypuj si 20 agentur na pracu a ve vsech se behem tydne registruj a rekni ze ses registrovanej jen u jedne a jedinne a to agentury a to te, kde prave jsi..
6. Hledej dal agentury, behem par tydnu ti nejaka zavola na 100%
7. vic agentur = vic prace, to je nejdulezitejsi.
Pracuj pod anglanama, vyhybej se podvodnikum.

Hodne stesti!
Re: Něco za něco
Autor: Petr (05.12.2012)
Boze nikomu nic nedavejte!! A uz vubec to tady nevypisujte na netu.. Hele ja Vam reknu jak sezenete praci.
1. Potrebujete jet do velkyho mesta.
2. Najit bydleni s cechama, slovakama, polakama..
ty vam poskytnou spoustu info zadara.
4. kup si simku a mesicni na bus
5. Vytypuj si 20 agentur na pracu a ve vsech se behem tydne registruj a rekni ze ses registrovanej jen u jedne a jedinne a to agentury a to te, kde prave jsi..
6. Hledej dal agentury, behem par tydnu ti nejaka zavola na 100%
7. vic agentur = vic prace, to je nejdulezitejsi.
Pracuj pod anglanama, vyhybej se podvodnikum.

Hodne stesti!
nabidka
Autor: rimi (26.11.2012)
nabizim ubytovani v Newcastlu dohoda k plne oboustranne spokojenosti dekuji tel 07780081743
Re: nabidka
Autor: Radek (03.01.2013)
ahoj ,, chci se zeptat, je na tebe nějaký e-mail ?? díky
Práce v zahraničí
Autor: Adéla (03.12.2012)
Ahoj, chtěla bych po Novém roce vyjet, alespoň na tři měsíce nejspíš do Anglie(je nejblíž a v červnu musím do ČR, na zk.)mohl by mi někdo poradit na koho se mám obrátit, popřípadě, kdyby se našel někdo, kdo už v Anglii je. Mým cílem je hlavně angličtina, která je slabá. Děkuji za rady.
email:
poradí někdo ?
Autor: hanka (07.12.2012)
Ahoj , nevíte někdo o nějaké práci v Anglii, nejlépe v Londýně... Angličtina u mě není nejlepší ale zároveň ani nejhorší... Myslíte že by mě vzali do nějakého skladu? Díky za odpověď
Jakákoli práce v Brtánii
Autor: Vojta (15.12.2012)
Ahoj,
moje žádost je totožná jako dvě předešlé od holek. Chtěl bych vyjet kdekoli do Británie na půl roku(nebo i déle). Mám univerzitní vzdělaní z oblasti umění, ale chtěl bych nějakou práci v hotelnictví, v bifáči nebo kdekoli jinde kde bych si zdokonalil AJ a něco si vydělal. Moje AJ je mírně pokročilá.. Nevíte někdo o něčem? Děkuji. Můj mail:vojtechpaskuda@seznam.cz
Autor: Radek (03.01.2013)
Zdravím vespolek ,,, chci se jen zeptat, plánujeme s přítelkyní odchod do UK. Já pracuji jako masér s tím že mám mezinárodní masérský průkaz a osvědčení o kurzu v angličtině a rád bych tutopráci dělal i v Anglii ,,, Nevíte prosím někdo jak je to s touto prací v Anglii, jestlije o ní zájem popřípadě poradíteli-mi kde je nejlépe zkoušet tuto práci v tomto oboru schánět. Děkuji ,,,
Re:
Autor: Radek (04.01.2013)
zmizel mi odsuď e-mail tak jen doplňuji:
bydleni
Autor: ivo (08.01.2013)
bydleni sever skotska nevite o necem???
práce pro pár
Autor: Klara (09.01.2013)
Ahoj, jsme pár a sháníme nějakou práci v Anglii, anglicky umím trochu já, přítel vůbec. Pro začátek vůbec nevím, na jakou agenturu bych se měla obrátit...nebo jestli někdo o něčem nevíte. Děkuji moc za každou radu
Re: práce pro pár
Autor: Hana (14.06.2013)
Hledame pokojske a portyry na praci v 5 * hotelech v centru Londýna. Plný poskytovaný výcvik, práce na plný úvazek, průměr 40 hodin týdně. Zkušenosti jsou přednosti, ale nejsou nezbytné.

Zadajete na

www.calibreinternational.co.uk
Práce
Autor: hanka (12.01.2013)
Ahoj, hledám práci v anglii, nejlépe poblíž Londýna. Nevíte někdo o něčem?
R: Práce
Autor: Monika (26.01.2013)
Ahoj, prosím zda by mi někdo mohl pomoci s prací v Anglii od července na pozici pečovatelky i s bydlením. Nevíte někdo o něčem? Děkuji mnohokrát.
Autor: pavel (26.01.2013)
ahoj hledam praci v anglii, nejelepe jako skladník je mi 22.
Autor: pavel (26.01.2013)
ahoj hledam praci v anglii, nejelepe jako skladník je mi 22.
práce
Autor: Radka (27.01.2013)
Ahoj lidi.Ráda bych odletěla do Anglie za prací,je mi jedno jaká práce to bude,nejsem vybíravá,chci si zdokonalit angličtinu.Moje angličtina nepatří mezi nejlepší,ale domluvím se.Chtěla bych tam letět ke konci únoru,pokud se mi podaří něco najít.Nikoho tam neznám,ale chci zkusit něco nového.
Hledam praci na stavbe jsem zednik
Autor: Tomas (29.01.2013)
ahoj..prosim vas hledam praci v anglii, nevite nekdo o necem? Nejlepe na stavbe jako zednik. Děkuji za odpoved.
Práce
Autor: Ondra (04.02.2013)
Zdravim, hledám práci v Anglii! Jsem schopen dělat cokoliv!
Re: Práce
Autor: ONdra (04.02.2013)
Kdyžtak na mail budu rád za cokoliv
práce v Anglii
Autor: Zlata a Daniel (06.02.2013)
Dobrý Den scháníme s přítelem práci v Anglii nevíte někdo o ničem prosím?Můžem odjed ihned.Za jakékoliv info.moc předem Děkujeme
Práce v Anglii
Autor: Pepa (24.02.2013)
Ahoj, chtěl bych sehnat práci, nejlíp v Anglii, ve městech Newent, Ross-on-Wye a Gloucester, mám tam známe, ale práci tam sehnat nemůžu, nevíte někdo o nějaké?
Práce v Anglii
Autor: Pepa (24.02.2013)
Ahoj, chtěl bych sehnat práci, nejlíp v Anglii, ve městech Newent, Ross-on-Wye a Gloucester, mám tam známe, ale práci tam sehnat nemůžu, nevíte někdo o nějaké?
Práce
Autor: Jitka (02.03.2013)
Ahoj,hledám pro svého přítele práci řidiče kamionu v Anglii.Je spolehlivý,pracovitý,nepije,angličtinu ovládá částečně a jízdy v Anglii má v malíčku po dlouhooleté praxi u MKD v Čechách.
Může někdo pomoci?Díky
Re: Práce
Autor: Zdenek (07.03.2013)
ahojda take shaním praci tak doufam že nekdo pomuže
prace
Autor: vasek (06.03.2013)
ahoj lidi,hledam praci v UK.Jakoukoliv.Praxe:vyroba a montaz o.k.Pracoval jsem jako svarec ve Skotsku,Holandsku,Francii.Dik prosim piste na e-mail:vasekkreuziger@seznam.cz
Práce
Autor: Zdenek (07.03.2013)
Ahojda všem, shaním práci v anglii jako řidič kamionu nebo autobusu. Pomuže mě někdo prosím. dík Zdenda.
důchodkyně hledá práci v Londýně
Autor: Marianna (12.03.2013)
Ahoj,
prosím poradtě mi, jak nalézt práci v Londýně.
Anglicky mluvím, hledám manuelní práci, pečovatelka, housekeeper, dělník, uklízečka. Nemám řidičák.
Díky
Nabidka prace
Autor: Hana (12.03.2013)
We are looking for experienced room attendants to work in 5* hotels in Central London. Good English is required. Pay day every Friday, immediate start, and full time job. If you are interested, please send your cv to
spolucestovale?
Autor: gabriela (12.03.2013)
Ahoj kdo bych chtěl tento rok do Anglie práce uklízečka,recepční atd.. tak hledáme s kámoškou další lidi.
Obě hovoříme anglicky. Tato brigáda co jsem našla je stále aktuální a docela finančně dobrá. Takže se ozvěte na :
Re: spolucestovale?
Autor: gabriela (12.03.2013)
oprava emailu :
Re: spolucestovale?
Autor: Katerina (07.04.2013)
Ahoj:-) Rada se zúčastním! Nápis mi co a jak: Děkuji za informace znát se to podari !
Hledam praci
Autor: Martas (09.05.2013)
Hledam jakoukoli praci v Menchesteru .Jsem sadrokartonař, podlahař, maliř,udržbař domu zahradnik sekani travy...prostě cokoli. Dekuji za nabidku...muj email je :martas33@gmail.com

Looking for any job in Menchesteru. Plasterboard I, floor painter, handyman gardener's house (grass cutting) ..... just anything. Thank you for offering ... My email is:
Autor: Adéla (17.05.2013)
Ahoj, hledáme s přítelem nějakou brigádu na červenec a srpen v UK. Budeme rádi za jakou koliv nabídku (seriózní), radu či kontakty. mail :

Moc děkuji
pomoc, práce, bydlení
Autor: vrabcaaak (27.05.2013)
Ahoj, už delší dobu přemýšlím, že bych opustila čr a zkusila život někde jinde. Měla semnou jet kamoška, která v Anglii žila 5 let, což by bylo dobrý, ale nakonec jet nechce. Já jsem rozhodnutá odjet, potřebovala bych někde začít od začátku, vypadnout tady od toho všeho.. A tak se obracím tady na vás, jestli by tady byl někdo hodný, ochotný mi pomoct. Moje angličtina na tom není zrovna nejlíp. Práci bych brala jakoukoliv, ze začátku asi něco, kde ten jazyk není tolik potřeba.. Mockrát děkuji všem za odpovědi
Autor: Sarah (28.05.2013)
Ahoj, mám střední pedagogickou školu a ráda bych s přítelem vyrazila do Anglie, a nějaký čas tam pobyla. Jako učitelka mám zkušenosti ve školce v čechách, nejsem si ale jistá, zda bych byla schopná hned začít v nějaké školce tam. Jednak kvůli jazyku, pak i kvůli odlišnému systému. Jako au-pair se ale bojím, že bychom byli s přítelem od sebe a každý musel hledat "na vlastní triko". Můžete mi pomoct? Děkuji
Autor: Denis (03.06.2013)
Nevite Někdo o praci v anglii beru cokoli asi pro 2 lidi diky moc FB Dendos Plumakis skype dendos311 diky moc :)
Re:
Autor: Hana (14.06.2013)
Hledame pokojske a portyry na praci v 5 * hotelech v centru Londýna. Plný poskytovaný výcvik, práce na plný úvazek, průměr 40 hodin týdně. Zkušenosti jsou přednosti, ale nejsou nezbytné. Zadajete na

www.calibreinternational.co.uk
Re: Re:
Autor: Jiří (16.06.2013)
a jaká je u této práce náročnost na znalost angličtiny?
Re: Re:
Autor: Jiří (16.06.2013)
a jaká je u této práce náročnost na znalost angličtiny?
Autor: Romana (16.06.2013)
Ahoj, jsem studentka a hledám práci v Oxfordu nevíte o něčem?:)
Práce
Autor: Ondřej Varadi (29.06.2013)
Ahoj,hledám práci v zahranici jako ladič klaviru a intonace. Nevíte někdo o něčem dik za odpoved
PRACE - SPECHA - CSCS karta a auto nejlepe
Autor: Boris (12.07.2013)
Cau, nasel jsem praci pro stavební firmu 11,50 na hodinu, ubytovní zajisteno, pouze bude nutnost mit asi auto... Ale muzeme si jej pujcit. Prace pobliz newcastle. Pokud chces jet a mas CSCS kartu, pojedem tam spolu. Prace je od 19.7.2013 na asi mesic a pul. plati tydenne. overeny zamestnavatel. , 00420774431629
heldám práci
Autor: Tomas B (17.08.2013)
Ahoj, je mi 26 heldám touto cestou práci v Anglii :) umim je zaklady angličtiny ale rychle se učím :) vycestovat bych chtel začátkem září pokud by se chtel někdo přidat a nebo nabidl práci budu moc rád Diky muj mail

hledame s pritelem praci v UK
Autor: Lida (08.01.2014)
Ahoj,
zacatkem kvetna s pritelem chceme odletet do UK, nyni jsme si zacali hledat praci, nemame s tim nejmensi zkusenosti. Chteli bychom praci ve skladu, baleni zbozi, doplnovani.

Nevedeli by jste o necem?

Moc dekujeme
práce v UK....
Autor: Veronika (15.01.2014)
Čaute lidi. Na jaře, v létě se chystám frnknout do Anglie- Londýn, Manchester, atd- najde se nějaký dobrodruh, který by se připojil?????
Re: práce v UK....
Autor: lada (03.02.2014)
ja bych chtěl odletět v dubnu 2014 a co ty
práce v UK....
Autor: Veronika (15.01.2014)
Čaute lidi. Na jaře, v létě se chystám frnknout do Anglie- Londýn, Manchester, atd- najde se nějaký dobrodruh, který by se připojil?????
Re: práce v UK....
Autor: vasek (26.01.2014)
ahojky kam jedete
a kolik lidi
Autor: Adrian Purguly (16.01.2014)
Dobry den, hledam jakoukoli praci v Anglii na plny uvazek umim cesky,madarsky,rumunsky a anglicky.
Ubytování a práce
Autor: Sára (16.01.2014)
Ahoj, pojedu v polovině července do severního Irska- Derry. Sháním ubytování co možná nejblíže Derry minimálně na měsíc, a JAKOUKOLI práci.
Základy angličtiny mám, v ČR pracuji jako učitelka ve školce, mám ale zkušenosti i z jiných oblastí.
Mohu nabídnout výměnou byt v centru Prahy na měsíc.
Hledam praci v anglii
Autor: Michal (22.01.2014)
Ahojte Lidičky,potreboval bych vedet o nejake praci ,beru cokoliv v anglii , auto mam ,i licenci na vzv, je to nutny dekuju,i muzu mit vic lidi, za info na email .
Re: Re: Re:
Autor: julliany (26.01.2014)
Ahojky ctu tady prispevky ale mohu rici jen a to ze
fabrika vas neveme jako zamestnance ale pres agentury,mate sanci ja jezdim do bradfordu a pracuju tam pres agenturu ve fabrice a super prace ,pravidelne penize .Kazdy patek beru 220 plus work tax65 takze docela to de ,pomohl sem znamimu aby se tam dostal a dela dnes us semnou,a vim jak se da dosahnout na statni bydleni je to OPEN MOVING a trva to zhruba 2 mes rad pomuzu kdo bude chtit pracovat pres tu agenturu jezdim do cech mam volno ale plat neberu kdyz jsem v cr ale tax mi porad funguje ted pojedu znovu v unoru autem jestly,bude mit nekdo zajem muzete se ozvat ale jen lidi co chtej makat na adresu
Re: Re: Re: Re:
Autor: jaroslav (26.01.2014)
ahojky julliany diky za radu a ta agentura super diky as prijedes dej vedet zvu te na pivo
Re: Re: Re: Re:
Autor: darina (09.03.2014)
ahoj muzes mi napsat vic info doufam ze to neni naka levota diky muj
prace
Autor: ywett (08.02.2014)
Ahojky sme mlady par hladajuci akukolvek pracu v Londyne, byvame uz 4 dni v Birminghame ale nemozme nic najst, mame zakladnu uroven anglickeho jazyka ale celkom sa dohovorime. Prosim nevie niekdo o niecom ? Dakujem.
Práce
Autor: Marie (24.02.2014)
Ahoj rada bych se zeptala na nakou praci v Anglii, nejlip v Bristolu?..
Prace pro Opravare pneu nakladnich vozidel
Autor: Miroloko (09.03.2014)
Obcas se me clovek co vlastni pneuservis pta jestli nevim o opravari pneu nakladnich vozidel, tak davam sanci.
Zdar
summerjob
Autor: Evča (07.04.2014)
zdravím!
neměl by prosím někdo nabídku na summerjob v Anglii? Sháním něco na červenec, srpen! Bývám každý prázdniny někde v cizině, takže zkušenosti jsou! Díky

shanim spolubydlu do Anglie + praci v rybarne...
Autor: Mates (09.04.2014)
Hoj vsem. Jsem 25 lety kluk z vychodnich cech. Mam kamarada co v Halu dela uz 3 roky v rybarne a shani do baraku spolubydlici plus pracovniky... slo by o praci v rybarne.. baleeni ryb do sacku a zatavovani... nekdy narocna prace nekdy voln3ji kdyz bude malo ryb. Kolem 6.30 na hodku cca... jeste se dovim... a bydleni by teda bylo se mnou na jednom.pokoji aby se usetrilo... v pripade zajmu piste na odjezd by byl pulka kvetna.. cili specha aby se s tim dalo pocitat a konec cca rijen
Re: shanim spolubydlu do Anglie + praci v rybarne...
Autor: Viktor (01.07.2014)
cau,,uz mas lidi? jsi tu? ja ziji v Brightonu a hledam ted praci,,mam novy clanek s mimi udaji, kdyby nahodou. zatim diky
Shýním někoho kdo bydlí v UK nejlépe v Londýně
Autor: Barča (14.04.2014)
sáním někoho kdo pracuje v UK- potřebuji nakupovat v eshopu větší objemy a hledám někoho kdo by zboží jednou týdně vyzvednul a naházel do balíku a cca jednou za 14-20 dní poslal do ČR. Pouze opravdu spolehlivého člověka- Neznáte někoho kdo by si chtěl něco přivydělat? Děkuji Bára

scháním práci a bydlení v Anglii
Autor: Jakub (21.04.2014)
Nevíte někdo o práci a bydlení v Anglii,jsme čtyřčlenná rodina,chtěl bych jet z rodinou néé sám.děkuji mocza nabídky.
ps.znalost Angličtiny skoro vůbec,ale pracuje se na tom.:-D
Autor: Jakub (21.04.2014)
psát můžete i na email:
Autor: Lukáš FRip (23.04.2014)
Ave Lidi prosim někdoho kdo by mi mohl pomooc sehnat jakoukoli praci v Birminghamu, měl sem známýho kterej mi měl pomoct ale naposledni chvili to odpískal takže parada,nemam kde bydlet a nevim o práci.Zitra 24.4.2014 jedu do Birminghemu a vubec nevim co budu dělat tak jesy byste chtěly někoho kdo se nebojí jakýkoliv prace prosim dejte info na Facebook: Lukas FRip Doubek Díky moc
Autor: Libor (03.05.2014)
Zdarec, hledam praci pro 2, kdekoliv v Anglii, pracoviti slušní lide, angličtina střední. RP máme, budu rad za cokoliv diky. Meil.:libor2626@seznam.cz
shanim praci na stavbe
Autor: jirka (14.05.2014)
Hledam praci na stavbe pro dva az tri lidi cscs kartu mame.Tel:07833850892
dotaz
Autor: Vitaliya (27.05.2014)
Zdravim, nevite nekdo o nejaky praci pro mlady par? dekuji
dotaz
Autor: Vitaliya (27.05.2014)
Zdravim, nevite nekdo o nejaky praci pro mlady par? dekuji
Re: dotaz
Autor: Janca (07.09.2014)
ohledně práce v UK se zkus spojit a domluvit s panem chrástem z www.angliesusmevem.cz. pomahaji sehnat praci a ubytko a jsou fakt spolehlivi. mužu doporučit :)
Autor: Lucie (17.06.2014)
Zdravim mela bych dotaz, je mozne najit si praci v gastronomii na cerno? Jelukoz se nemam kde prihlasit tak si nemohu.ani vyridit papiry. Kdyby jeste nekdo vedel o praci v manchastru byla bych rada. Dekuji moc za odpoved. Muj mail:
Článek je zastaralý
Autor: Rick (29.06.2014)
Work permit už není
Práce Brighton
Autor: Viktor (01.07.2014)
Dobry den, shanim jakoukoli práci tady v Brightonu, protoze tu mam stale bydleni. Nejlepe vypomoc v kuchyni a obdobne mene kontaktni (co se tyce Aj, ale ucim se)zamestnani, jelikoz jsem pracoval zatim jen jako KP prvnich 6tydnu ze dvou mesicu, co tu jsem. Veskere oficialni dokumenty pro zamestnani mam. Hard worker of course there + flexibility
tel : 07445590359
mail : /
predem dekuji a vsem krasne leto a spoustu pracovnich uspechu
Re: Práce Brighton
Autor: Milan (22.03.2015)
Ahoj,
Schanim nekoho kdo by odletel v tomto roce za praci do UK ?
Prosim piste na mail.
hledam praci doma
Autor: lada (16.07.2014)
Ahojte všichni!
Ja zase hledam praci takovou která se muze delat doma.
jaka koli (třeba baleni propisek,atd)vim ze je těchto praci dost ale nevim kde je sehnat
Autor: jirka (05.09.2014)
dobry den potreboval bych sehnat insurance number liverpoolu muzete me nekdo poradit prosim
Autor: jirka (05.09.2014)
dobry den potreboval bych sehnat insurance number liverpoolu muzete me nekdo poradit prosim
Prace
Autor: Antonin (26.09.2014)
Ahoj hledám práci v Anglii,jako řidič VZV skušenosti mam13let.Nevíte někdo o něčem dík Antonín.
Autor: vlasta (02.11.2014)
ahoj všem :-) prosím vás sháním práci v zahraničí,buď někde v skladu,nebo elektrikář,ale víceméně beru cokoliv.Jen upozorňuji předem,že s Angličtinou na tom nejsem nejlépe - dnes už jen základy
Job
Autor: Michal (06.11.2014)
Ahoj scháním práci v Manchesteru v ČR jsem byl CNC programátor a seřizovač ,ale budu rád dělat cokoliv.Věděl by někdo o něčem ? dik
cr
Autor: lucka (13.11.2014)
ahoj hledam praci ale neumin anglicky
prace v Birmingham
Autor: leona (13.11.2014)
ahoj hledam praci uklid,hotel ale neumim ANGLICKY:(
Autor: Sabulka (03.02.2015)
Ahoj, hledám práci v Anglii, nevíte o něčem když tak děkuji za nějaké informace když tak na můj email:
Vypoved dokumenty
Autor: Koko (17.02.2015)
Ahoj prosim o radu. Nevite nekdo co za dokumenty potrebuji od zamestnavatele od ktereho chci odejit v UK? On mi jen rekl ze s poslednim payslipem mi posle i P45. Ze jestli chci odejit, tak at jdu.. nepotrebuji neco jako ukonceni prac.pomeru dohodou apod.? Diky
prace
Autor: lukas (22.02.2015)
dobry den,dostal jsem nabidku do anglie do mesta bristol,akorat jsem predem musel poslat kopii dvou dokladu,odjezt by mel byt zacatkem kvetna,dalsi udaje dostanu v polovine brezna,tak jen nevim zda jsem nenaletel,jedna se o bouraci prace.probihalo to unekoho podobne dekuji
Práce v zahraničí 10.3.2015
Autor: Zdeněk Krása (10.03.2015)
Ahoj.Hledám práci v zahraničí.Nejlépe jako skladník na vzv nebo farmářské práce.Neví někdo o něčem?
Práce a bydlení
Autor: Jarda (30.03.2015)
Ahoj všem, chystám se do Anglie začátkem Července s manželkou a s půl ročním dítětem. Oba máme rodičovskou dovolenou na 3 roky.
Hledáme stále zaměstnání a bydlení kdekoli v Anglii, můžete prosím poradit, pomoci?
S angličtinou jsme na tom býdně, je to náš cíl zdokonalit se v jazyce a později se tak uplatnit v našem stabilním zaměstnání v ČR. Ale kdo ví, třeba se rozhodneme zůstat v Anglii. Prosím tedy někoho s přehledem situace pracovní a také možnosti dlouhodobého bydlení aby se ozval na mail.
Nejlépe někdo žijící v Anglii, prosím ne agentury,, díky moc za případnou pomoc či nabídku.
Autor: ilona (17.04.2015)
ahoj hledam parci v leeds ,,uklid , baleni , nebo pokojskou
Hledám práci v Anglii
Autor: Renata (26.04.2015)
Ahojte, hledám práci v Anglii jako osobní asistentka - pečovatelka, pokojská. Nevite někdo o něčem, kde se na koho obrátit, přes agenturu nechci. Díky
Autor: Nikola Řeháková (06.05.2015)
Zdravím já,kamarád a můj přítel hledáme práci v Anglii nejlépe asi v Liverpoolu,ale může být i jinde.Přítel a kamarád jse anglicky domluví,ale já boužel moc ne myslíte že by bylo možné semnat nějakou práci? děkuji předem
hledam chlapy do prace
Autor: Vladislav (26.05.2015)
Ahoj jsem vladislav jsem 5 let v Anglii a nase firma hleda pracovniky 5 pracovnich mist nastup ihned , odjezd okamzity skins.zivana.ch/unit… na teto adrese je nase firma a popis kdo ma zajem napiste sms na moje cislo +447502565425 zavolam nazpet nehledame lidi na brigadu je to legalni prace na plny uvazek jen chlapy je to tezka a namahava prace firma pomuze s budleni atd
Re: hledam chlapy do prace
Autor: aleš (09.06.2015)
Ahoj, docela by mně zajímalo kolik si vydělám. A jen kvůli toho tě nebudu otravovat sms. Pokud by to stálo zato, tak bych odjel z CZ ihned.
job
Autor: Martin (26.05.2015)
Zdravim vsechny,

momentalne hledam praci v londyne, kdybyste o necem vedeli dejte mi vedet. Budu rad za kazdou informaci.

Diky

Martin
Pracovní příležitost v Manchesteru
Autor: Lukra Ltd (18.06.2015)
Dobrý den,
jsme československá stavební firma nacházející se v Manchesteru. Hledáme zkušené řemeslníky na stavbu v Manchesteru - sádrokartonáře, instalatéry, elektrikáře, obkladače, tesaře, fasádníky, truhláře.
Pro více detailů nám zašlete zprávu na

Těšíme se na Vás
S pozdravem Tomáš J.
Ubytování a práce v Anglii, ve městě Grantam.
Autor: Jiří Novotný (24.06.2015)
Dobrý den všem! Jmenuji se Jiří Novotný a jsem už v Anglii doma. Bydlím a pracuju ve městě Grantham a pomohl jsem tu k práci i ubytování už několika lidem, nyní novým spokojeným obyvatelům Granthamu. Ubytovali se hned po příjezdu a nástup do práce byl vždy do týdne po osobní registraci na zdejší anglické personální agentuře. Vím o dvou pokojích u nás v ulici (k nastěhování ihned). Můžete mi psát na můj Skype:lepsi.zivot nebo na email .
Autor: Jakub Axmann (25.06.2015)
zdravím hledám práci jako zdravotní bratr
Re:
Autor: Barbara Odvalilova (29.06.2015)
Zdravim Vas, jsme pecovatelska spolecnost se sidlem v Redaingu (40km od Londyna). V soucastne dobe hledame pecovatele,ky. Ubytovani a auto zajistime. V pripade dalsiho zajmu Vam mohu poslat nas Leaflet na email ci mne kontaktujte:
Pozice pecovatelky
Autor: Barbara Odvalilova (29.06.2015)
Dobry den. Jsme pecovatelska spolecnost (primy zamestnavatel, ne zprostredkovatel) se sidlem v Readingu (40km zapadne od Londyna). Hledame spolehlive pecovatelky pro praci v terenu. Moznost vydelku od £1200 do £2000 po zdaneni. Zajistime skoleni, ubytovani, auto a dalsi formality. Potrebujete ridicsky prukaz (idealne I praxi) a hovorovou znalost anglictiny. Praxe v oboru je vyhodou (I predchozi zkusenost s peci o nekoho z rodiny). V pripade zajmu me kontaktujte na . Vice informaci v anglictine na www.harinocare.com
hledám práci v Brighton
Autor: cumina (02.07.2015)
dohodí mi někdo práci od srpna 2015 prosím?, díky
Hledám praci
Autor: Barbara (31.08.2015)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné najít práci. Chtěli bychom s přítelem odjet do zahraničí dokud jsme schopni odjet, bez následků. Je nám 20 let a jsme po maturitě. Tudiž naše angličtina je na úrovni B1 :(. Je možné něco najít, aniž bychom moc nemluvili :D.

Děkuji za odpověď.
Barbara Nedvídková
Hledám praci
Autor: Barbara (31.08.2015)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné najít práci. Chtěli bychom s přítelem odjet do zahraničí dokud jsme schopni odjet, bez následků. Je nám 20 let a jsme po maturitě. Tudiž naše angličtina je na úrovni B1 :(. Je možné něco najít, aniž bychom moc nemluvili :D.

Děkuji za odpověď.
Barbara Nedvídková
Hledám praci
Autor: Barbara (31.08.2015)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné najít práci. Chtěli bychom s přítelem odjet do zahraničí dokud jsme schopni odjet, bez následků. Je nám 20 let a jsme po maturitě. Tudiž naše angličtina je na úrovni B1 :(. Je možné něco najít, aniž bychom moc nemluvili :D.

Děkuji za odpověď.
Barbara Nedvídková
Omlouvam se
Autor: Barbara (31.08.2015)
Omlouvam se, že jsem to tolikrát poslala. Počítač se mi nějak splašil.
shanim praci
Autor: jan kandra 720396170 (14.09.2015)
dobrej vsem chci makat v londyne jsem zednik převažne stukater v anglii sem byl umim vše
Svářeč
Autor: Jan (03.01.2016)
Ahoj hledám práci v Anglii jako Svářeč CO2 a TIG pokut o něčem víte tak prosím a pomoc díky
prace
Autor: elena (26.01.2016)
Ahoj,hledam praci v Anglii,pokojska,uklizecka,nebo nekde ve skladech.nevite nekdo o necem.Nejlepe v Doncasteru.
Autor: joe (26.02.2016)
Ahoj hladam s kamarátom v Anglií v meste Crewe nejakú prácu maliara,pomocne práce,na stavbe a pod. Nebojíme sa práce jeden ovlada jazyk a druhý základy. Sme pracovití.Ak by sa niečo našlo dajte nám vediet,vopred ďakujem. +421 911377464 a Angl.č.- 07927947159
Hledám práci pokojské UK - housekeeping
Autor: andrea.ond@email.cz (05.04.2016)
Kdyby jste někdo vědeli o práci pokojské kdekoliv v UK, budu ráda. Je mi 26let, chci odletět 06-07/2016. Jsem spolehlivá. Mám ráda pořádek.:) DÍky
MECHANIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL (Velká Británie)
Autor: GlobalForce (04.05.2016)
Zařaďte ve své kariéře další rychlost!

NEJLEPŠÍ NABÍDKA PRÁCE VE VELKÉ BRITÁNII PRO AUTOMECHANIKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL.

Společnost Imperial Commercials – největší nezávislá skupina dealerů nákladních automobilů a vanů a také největší síť autoservisů nákladních vozidel DAF, síť opraven nákladních vozidel Mercedes a dalších vozidel ve Velké Británii zaměstnávající přes 52 000 pracovníků po celém světě nabízí práci:

MECHANIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Pokud:
- jste zkušený mechanik
- máte zájem o přestěhování do Velké Británie
- se dokážete domluvit anglicky nebo polsky
- máte zájem naučit se anglicky

Připojte se k našemu týmu!

Probíhá nábor na pozice v různých místech ve Velké Británii.

Imperial Commercials nabízí:
- Vstupní školení do práce (plná mzda v období školení!),
- Zajištěné a uhrazené ubytování během školení,
- Školení a pomoc při kariérním růstu,
- Stálá práce ve stabilní a dobře prosperující společnosti,
- Podnikový penzijní fond,
- Další výhody pro pracovníky, příplatky za práci na směnách, přesčasy placené 150 %
- Velmi atraktivní platové podmínky,
- Pomoc při hledání a pronájmu ubytování a splnění veškerých formalit spojených s nástupem do práce ve Velké Británii.
- Možnost zahájit práci v květnu/červnu 2016.

Pohovory se společností Imperial Commercials se budou konat 14. – 15. KVĚTNA 2016 v Krakově.

Máte-li o nabídku zájem, zašlete nám svůj strukturovaný životopis (CV) na elektronickou adresu: nebo zavolejte na telefonní číslo: +48 12 378 48 30

Podrobnosti o zaměstnavateli jsou na www.imperialcommerci…
Informace o předchozích skupinách, které odjely do Imperial Commercials: na našem profilu na Facebooku www.facebook.com/Glo…
prace v uk
Autor: jiri kahlanczuk (30.06.2016)
pomuzu ziskat praci v manchesteru ,muzu pomoci take z ubytovanim, jak pro muze tak zeny. aktualne muze montery sadrokartonu. zeny do kuchyne , uklid a pekarna . vic info bud fb jiri kahlanczuk. nebo 004407553846973
Autor: Lucie (11.07.2016)
Dobry den hledám praci v Anglií bez poplatku nevite o něčem děkuji a pište prosim na můj Predem dekuji za odpovedi Lucie
Re:
Autor: Tomáš (15.07.2016)
Zdravím chci se jen zeptat je teď třeba pracovní povolení v anglii ??
Autor: Jan Cafourek (28.07.2016)
Ahoj, nabizim 10 librer za adresu kde si muzu udelal NIN.
Práce pro pár
Autor: Ad (22.08.2016)
Ahoj, je mi 18 let a hledám pro mě a mého přítele (21) práci v Anglii. Mám pokročilou angličtinu přítel se zatím učí. Nemám problém se základně dorozumět a komunikovat. Jakékoliv zaměření. Prosím kontaktujte mě zde:
Autor: Lukáš (13.12.2016)
Ahoj hledam praci v Anglii ;) pracuji uz 6 let jako svarec zamecnik ;) pracoval jsem uz v nemecku takze technickou nemcinu a zaklady zvladam ;) kdyby neco tak jsem na tel 731875561 nebo fb Vypitko Rudy ;) dik Lukas
Od kolika let na brigádu?
Autor: Markéta (15.02.2017)
Ahoj, nevíte někdo od kolika let je možné jet do Anglie na brigádu?
Autor: Roman (28.03.2017)
ahoj, hledám práci v anglii, nejlépe okolo londýna, kde budu mít kolem sebe angličany, né žádné poláky čechy slováky apod. Né že bych je neměl rád, ale chci si zdokonalit angličtinu. Rád bych dělal dvanáctihodinové směny, bud v hotelu nebo ve fabrice klidně.
Práce 12 hodinové směny
Autor: Roman (28.03.2017)
Zdravím, hledám práci v anglii pro mě i mou přítelkyni, nejlíp někde v hotelu, nebo ve fabrice, kde můžu dělat 12 směny.
Hledam prace na stavbe
Autor: Bohdan (30.04.2017)
Hledám práce v Anglií na stavbě. Můžete pomoc v tom? Chci se nastehovat tam s manželkou.  bohdan.lacik@gmail.com   tel.+420608523444
Hledám ŠIKOVNÉHO TESARE s POKRYVAČEM
Autor: Mirek (11.05.2017)
Hledám šikovného tesare s pokryvačem schopnych hodit vercajk do auta, prijet do SOUTHEND, odvést dobrou práci a odjet. Doprava, ubytování a strava zdarma. Email:
Práce
Autor: Tereza Brücková (06.06.2017)
Ahoj, hledám práci... číšnice, pokojská, pomoc v kuchyni
Ve městě Bexhill on Sea, Nevíte někdo o něčem?
Autor: Vyučený zedník hledá práci ... (02.07.2017)
...40ti letý, dlouholetá praxe v Česku,jeden rok v UK.Uvitam ubytování.
Děkují za nabídky.
+420 733 448 250.
Autor: Ondrej Toman (13.02.2018)
HLEDATE PRACI V ANGLI??
JEZDETE NA KOLE PRO DELIVEROO! ROZVAZENI JIDEL, VE MESTECH PO CELE ANGLII, HODINOVKA AZ 16 LIBER V PRUMERU KOLEM 10, VICE NA deliverooczsk.kvalit…
Re:
Autor: Milana (24.04.2018)
Děkujeme za informace.
bit.ly/2BHPoOq
pro prace
Autor: Tanie (24.04.2018)
hledám práci v Anglii - www.reed.co.uk/
JOB?
Autor: L. (29.07.2018)
Nějaká práce na začatek?Uklid,kuchyn,hotel,sklad?
Práce v Severnim Irsku pres agenturu
Autor: Zdeněk Buřič (02.04.2019)
Prosím vás , když tu pracuji 2 rokem přes agenturu a chystám se kvůli zdraví vrátit zpět do ČR. Co je povinnosti agentury v podání výpovědi udělat? Vrátí mi i při žádosti daně? Děkuju za vaši odpověď. Zdeněk Buřič
Krátkodobá brigáda v Anglii
Autor: Vrla Filip (21.04.2019)
Ahoj, mam znameho v Birminghamu a mam u nej domluvene bydleni a on by mi domluvil praci u něj, kde pracuje, ale chtel bych tam byt jen treba na 3 tydny, co pro to musim udelat a musim si zaridit NIN?
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Hlavní článek:

Práce v zahraničí

Zkušenosti našich čtenářů

Jak jsem v Anglii trhala sedm týdnu jahody

Nazkušenou.cz on Facebook