Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Učte se jazyk tam, kde se jím hovoří!

Už si ani nepamatujete, kdy jste s výukou cizího jazyka začali, a přesto máte pocit, že jste se zatím nepohnuli z místa? Nejste v tom sami, takový pocit má celá řada lidí. Naštěstí se s tím něco dá dělat, a to velmi příjemnou formou. Co takhle výlet do zahraničí?

Studium v zahraničí představuje jedinečnou zkoušku, jak ověřit získané znalosti cizího jazyka v praxi a posunout se dále. Stačí krátkodobý výjezd a výsledek vás překvapí.

Proč je studium jazyků v zahraničí tak přínosné?

Snad každý z nás se alespoň jedenkrát zúčastnil jazykového kurzu v ČR. Výsledek však často nebyl takový, jaký jsme očekávali. Pokud porovnáte, kolik let strávíte v jazykových školách v ČR, abyste se dopracovali k viditelným výsledkům, které můžete získat studiem na zahraniční jazykové škole, zjistíte, že se investice rozhodně vyplatí. Počítejte s námi: 1 měsíc intenzivního studia v zahraničí = až 1 rok studia v ČR = pokrok o 1 jazykový stupeň.

Pro koho je výjezd do zahraničí vhodný?

V době letních prázdnin nabízí zahraniční školy kurzy pro děti a mládež od 10 let, ale běžné celoroční pobyty pro „dospělé“ jsou určeny zájemcům od 18 do 100 let. Nezáleží na vzdělání ani jazykové pokročilosti. I úplný začátečník má možnost vydat se na cestu za studiem jazyků a budete překvapeni, jaké pokroky může během krátké doby udělat. V posledních letech jsou oblíbené kurzy pro učitele cizích jazyků, kteří mají možnost si požádat o grant přes projekt ERASMUS+. To je dobrá zpráva pro nás všechny, kteří i po návratu ze zahraničí máme zájem s jazykovým vzděláváním pokračovat – lépe proškolený učitel v ČR nám díky svým získaným znalostem ze studia v zahraničí dodá nové impulsy a zvýší naši motivaci.

Jaké jazyky a kde je možné studovat?

CK ALBION MORAVIA nabízí studium anglického, německého, ruského, italského, francouzského a španělského jazyka a to vždy v zemi, kde se daným jazykem hovoří. Mezi neoblíbenější destinace za studiem anglického jazyka stále patří sluncem vyhřátá Malta a tradiční Velká Británie.

Kde budete bydlet?

Nemusíte mít obavy, i o to se ve spolupráci se zahraniční školou CK ALBION postará. Nejžádanější formou ubytování je hostitelská rodina, která nabízí možnost poznat lépe zvyky daného národa a komunikovat v cizím jazyce i mimo prostory školy. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, které klient sdílí se studentem jiné národnosti. V případě, že požadujete více soukromí, nabízíme vám možnost ubytování v pokoji jednolůžkovém. Pro klienty náročnější na služby máme v záloze rodiny označené “executive či superior”, což znamená ubytování na vyšší úrovni. Někdy to může znamenat i vlastní sociální zařízení, wifi v rodině apod.

Stravu můžeme zajistit dle přání – snídaně, polopenze, plná penze. Pro klienty mladší a méně náročné nabízíme školní residence, sdílené byty apod. Naopak pro velice náročnou klientelu jsme připraveni zajistit hotelové ubytování různých kategorií.

Doplňkové služby typu doprava ubytování

Mezi doplňkové, ale běžně klienty žádané, služby patří zajištění dopravy – autobusové, vlakové, či letecké. Připravíme vám vhodné spojení z místa bydliště až do cílové lokality. Pojištění na cesty a pobyt v zahraničí včetně připojištění pro případné storno pobytu by mělo být neodmyslitelnou součástí plánování vašeho výjezdu; na to nesmíte zapomenout.

Nehazardujte se svými financemi!

Naše CK ALBION je dle zákona o podnikání v cestovním ruchu pojištěna pro případ úpadku (krachu) CK. Vždy si při výběru dodavatelské společnosti, která vám pobyt v zahraničí bude zajišťovat, toto pojištění ověřte a nenechte se zmást jakoukoliv jinou náhražkou. Jen toto pojištění je pro vás zárukou, že o své vynaložené finance nikdy nepřijdete!


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook