Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce v zahraničí

Práce v zahraničí nabízí možnost zajímavého výdělku, zlepšení v angličtině a dalším cizím jazyce a získání cenných profesních i osobních zkušeností. Jak ale práci v zahraničí najít? A jaké administrativní záležitosti musíte vyřešit před odjezdem do cizí země?

Svoje uplatnění na pracovním trhu zvýšíte, když už před odjezdem zvládnete základy jazyka. Jazyková škola by vám měla vybrat vhodný jazykový kurz. Intenzivní jazykové kurzy před odjezdem do zahraničí vám pomůžou se lépe integrovat.

Administrativní náležitosti pro práci v zahraničí

Od vstupu České republiky do Evropské unie nepotřebují čeští občané pracovního povolení pro práci ve všech zemích Evropské unie a Evropského hospodářského prostoru mimo Lichtenštejnska, kde je nutné požádat o vízum na Velvyslanectví Švýcarska v Praze. Od 1. 5. 2011 Švýcarsko otevřelo svůj trh, tedy není potřeba pracovní povolení, ale od 1. 6. 2013 jsou zavedeny kvóty na udělování povolení k pobytu pro všechny členy EU-17, tedy i pro Českou republiku. Povolení zde je závislé na délce smlouvy a více v konkrétním článku o práci ve Švýcarsku.

I ve zbylých zemích, které pracovní povolení nevyžadují, se musí zájemce o práci většinou registrovat na místních úřadech a vyřídit si místní osobní číslo (obdoba českého rodného čísla), případně žádat o povolení pobytu po uplynutí dané doby – obvykle se jedná o 3 měsíce. Podrobnější informace o administrativních úkonech najdete v článcích o práci v jednotlivých zemích.

Jak se dá najít práce v zahraničí

Ve většině zemí Evropské unie chybí pracovníci v oblasti informačních technologií, zdravotnictví, pečovatelé/pečovatelky a inženýři z nejrůznějších technických oborů. Pokud tedy hledáte práci v některém z těchto oborů, máte velkou šanci najít si místo rychle a bez problémů vyřídit i všechny administrativní formality (především povolení k pobytu po uplynutí doby). V ostatních oblastech záleží na aktuální situaci na trhu v dané zemi.

Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí

1. Oslovit firmu napřímo

Abyste oslovili firmy napřímo, je nejlepší mít od někoho tip nebo mít sen pracovat z zahraniční pobočce firmy XY. Můžete také na Googlu projíždět nabídky pracovních pozic přímo na stránkách zaměstnavatelů. Hledejte klíčová slova jako: “volná pracovní místa Londýn počítačový technik” nebo “kariéra volné pozice Barcelona skladník”. Samozřejmě v jazyce dané země. Pokud se rozhodnete oslovit vybrané firmy přímo, počítejte s tím, že hledání práce v zahraničí může zabrat dlouhou dobu a často na zaslaný e-mail se životopisem nedostanete žádnou odpověď. Na druhou stranu se tímto způsobem můžete dostat k zajímavým nabídkám, které například agentury vůbec nenabízejí.

Doporučujeme si založit účet na profesní síti LinkedIn; nezapomeňte zatrhnout, že hledáte práci. Údaje vyplňujte samozřejmě v anglickém jazyce. Skrze síť se vám mohou ozvat firmy, agentury, ale i vy sami vidíte, zda firmy nabízejí pozice, které jsou pro vás zajímavé. Navíc si můžete nechat zasílat upozornění, že firmy ve vašem oboru hledají zaměstnance na vaši pozici.

Pokud firmu oslovíte, rozhodně si prostudujte jejich webové stránky, abyste měli povědomí, v jaké oblasti se pohybují. Navíc prokážete skutečný zájem o práci. Nebojte se oslovovat firmy, i když zrovna nemají vypsanou pozici, která odpovídá vašim pracovním zkušenostem.

V zahraničí dají na reference, nebojte se proto dopředu si nějaké připravit, případně o ně rozšířit svůj životopis. Na LinkedInu je možnost, že vám zaměstnavatelé, agentury mohou dát také referenci. Požádejte je o to, samozřejmě v anglickém jazyce.

2. Proletět inzeráty

Další z možností je projít inzeráty na portálech nabízející práci v zahraničí a následně oslovit firmu skrze kontaktní formulář u pracovní nabídky na portálu. Opět si dopředu připravte životopis v AJ (nebo dalším požadovaném jazyce). Velice časté je, že po vás budou chtít přiložit motivační dopis, případně si na daném portálu budete muset založit profil.

Výhoda profilu je, že můžete sledovat, jak vaše žádost postupuje systémem. Obvykle zde dostane odpovědět, zda-li byla vaše žádost akceptována či nikoliv. Jindy se vám firmy ozvou na vámi uvedené kontaktní údaje - zpravidla e-mailem, kde si na vás vyžádají telefonní kontakt - obvykle Viber, Skype či jiný klient pro volání zdarma.
Výběr zahraničních portálů s nabídkami práce je závislý od státu, kam se chystáte vyjet. Hledejte tipy v konkrétních článcích pro jednotlivé TODO

Zahraniční pracovní portály:

 • http://jobs.goabroad.com - celosvětový portál i s nabídkou práce, najedete tady i další pracovní a studijní programy včetně jazykových kurzů a škol,
 • https://www.eurojobs.com - portál s nabídkou prací po Evropě,
 • http://www.overseasjobs.com - další z mezinárodních portálů pro vyhledávání nejen kvalifikovaných pracovních pozic ve světě,
 • http://www.monster.com/ - mezinárodní portál s nabídkou prací od firmy sídlící v České republice,
 • http://www.jobsinnetwork.com - pracovní portál, pokud hledáte práci v anglicky mluvícím státě, existující i ekvivalentní portály pro španělsky, čínsky, aj. mluvící pracující.

3. Vyjet přes českou agenturu

Pokud si nevěříte, že oslovíte firmu na přímo, nebo spěcháte s vyjetím do ciziny a nechcete procházet stovky inzerátů, máte možnost požádat českou agenturu o zprostředkování práce v zahraničí.

Vždy je vhodné si danou agenturu ověřit, nejlépe prostřednictvím referencí bývalých zájemců o práci v zahraničí. V našem katalogu naleznete důvěryhodné agentury, jejichž reference ověřujeme, zda si je nenapsali sami a vydáváme na tyto reference i certifikát. Pokud si vyberete někoho jiného, doporučujeme si agenturu prověřit na MPSV úřadu zde: http://portal.mpsv.cz/sz/zamest/zpr_prace.

Některé “nekalé” praktiky agentur, na které si dát pozor:

 • nabídka služeb, které zvládnete online zdarma - například karty na městskou dopravu, místní SIM karty apod.
 • nabídka podřadnějších pozic - bohužel i zde funguje princip známostí, personalisté zajímavější pozice nabídnout svým známým, o důvod více si zkusit nalézt práci sami,
 • nechají si za službu zaplatit hned 2x - od vás, a pak ještě vašeho potenciálního zaměstnavatele.

Kromě ověřených referencí se zaměřte se na nabídku služeb - zda nabízejí pomoc s ubytováním, hot linku v zahraničí, pomoc se změnou práce na místě v případě nespokojenosti, spoluúčast při interview, pomoc při zřízení bankovního účtu (samozřejmě s jejich účastí, ne jen tipy na banky). Dalším poznávacím znamením může být ceník agentury - neplatí, že kvalitní solidní požaduje vyšší ceny, neboť “nesolidní” si mnohdy nechávají platit služby, které jsou v reálu zdarma.

Velký přehled českých agentur zprostředkovávající práci v cizině si můžete prohlédnout zde: http://www.nazkusenou.cz/agentury-prace-v-zahranici.html. Výhodou je uvedení, pro které země světa práci zprostředkovávají.

4. Domluvit se se zahraniční agenturou

Lze oslovit agentury v cizí zemi, ale počítejte, že o marži jí odváděné, bude váš plat nižší. Smlouvu pak také vypovídáte dané agentuře. Nezapomeňte si prostudovat podmínky – zejména zkušební dobu a výpovědní lhůty.

Opět platí, že se nelze spolehnout na každou agenturu. Vždy se snažte ověřit si předem její důvěryhodnost. Na trhu funguje mnoho agentur, které slibují, že vám najdou práci. Bohužel jen některé z nich vám však místo opravdu zařídí a v zahraničí se o vás postarají v případě problému. Zkuste si například jméno agentury vyhledat na internetu, pokud s ní měl někdo špatné zkušenosti, většinou se to po chvíli hledání dozvíte. Některé z referencí si můžete přečíst například zde: http://www.nazkusenou.cz/agentury-prace-v-zahranici.html.

Výběr zahraniční agentury je závislý na zvolené zemi, podívejte se na článek vámi zvolené země.

Důležité upozornění pro všechny agentury (české i ty zahraniční): Za zprostředkování pracovního místa se agenturám NEplatí. Tj. platíte jen za další služby - pomoc s ubytováním, založením bankovního účtu, apod.

Obecně (pro české i zahraniční), co byste měli očekávat od solidní agentury:

 • zodpovídání otázek v rozumném časovém horizontu, poskytování dokumentů ke všemu, co si žádáte,
 • kancelářské zázemí, ne nějaká virtuální kancelář,
 • dohledatelné reference - projděte si pozitivní i negativní (neměli by převažovat),
 • kvalitně zpracované webové stránky s kontakty na zaměstnavatele,
 • mají zájem se s vámi sejít i osobně,
 • nabízejí realistické ceny - lze srovnat s dalšími agenturami, vždy by mělo být uvedeno, za co přesně platíte - přesný výčet poskytovaných služeb,),
 • je součástí zájmových sdružení a organizací.

5. Miluji adrenalin - jedu naslepo

Hledání práce přímo v cizí zemi je nejriskantnější způsob, jak shánět místo v zahraničí, u některých profesí je to ale jediný možný způsob, jak práci v zahraničí najít. Už doma si připravte svůj životopis v angličtině, abyste jej mohli hned po příjezdu začít rozdávat potenciálním zaměstnavatelům. S hledáním práce začněte okamžitě, abyste co nejvíc zkrátili dobu, kdy nevyděláváte, ale musíte platit náklady na živobytí. Doporučujeme si připravit kopií a motivačních dopisů několik desítek. Neváhejte je rozdávat všude, kde vás nabídka zaujme. Pravidelně kontaktujte potenciální zaměstnavatele.

Než se rozhodnete pro možnost vyrazit naslepo, zvažte následující 4 body:

 • zvládáte místní jazyk na dostatečné úrovní - hodně zaměstnavatelům zejména na kvalifikovanějších pozicích budou požadovat určitou znalost místního jazyka, nemusíte si vystačit s anglickým jazykem,
 • máte předchozí praxi, pracovní zkušenosti - vždy je lepší mít už něco za sebou, pokud vyjíždíte, mějte doklady k doložení, i své studijní úspěchy - například Diploma Supplement, mějte podložené (české informační systémy nebudou v zahraničí příliš platné),
 • najdete Internetové připojení pro první dny - obzvlášť ze začátku budete potřebovat přístup k Internetu - vyhledat si agentury, pracovní nabídky, připravit motivační životopisy, najít si informace o potenciálním zaměstnavateli.
 • dostatek financí do začátku - jste schopni fungovat v dané zemi i dva měsíce bez přijmu? Zjistěte si minimální náklady, ceny základních potravin, ceny za lékařské ošetření, ceny dopravy a kalkulujte, zda si to můžete bez práce dovolit.

Pokud už se rozhodnete, že vyrazíte naslepo, stanovte si konečný termín, do kterého budete práci hledat. Lepší je se zavčas vzdát, než se zadlužit na dlouhou dobu. Nezapomeňte si zaplatit cestovní pojištění a v případě nalezení práce, kde za vás budou odvádět zdravotní pojištění, odhlásit se z českého systému.

Vhodné je si také ověřit, zda má Česká republika s vybranou zemí uzavřené bilaterální smlouvy o zamezení dvojího zdanění přijmu.

Zdravotní pojištění a práce v zahraničí

Pokud začnete pracovat v některé ze zemí EU/EHP, máte nárok na hrazení zdravotního pojištění zaměstnavatelem v této zemi. Pak se musíte odhlásit z českého systému zdravotního pojištění a vrátit průkaz Evropský průkaz zdravotního pojištění. Jako občan České republiky máte povinnost hradit zdravotní pojištění v nějakém státě světa. Nezapomeňte si ho proto hradit, pokud ho za vás zaměstnavatel v cizině neodvádí (například pracujete-li na živnostenský list). Po návratu z ciziny máte povinnost se přihlásit u některé z českých pojišťoven. Pokud nechcete platit přechodnou dobu v zahraničí zpětně, budete potřebovat doložit, že za vás pojištění bylo hrazeno. Vyžádejte si v cizině u pojišťovny formulář E104. Více informací o zdravotním pojištění najdete v článku Zdravotní pojištění v zahraničí.

Pokud vás zajímá spíše krátkodobá práce v zahraničí, přečtěte si článek Brigády v zahraničí.

Sociálnímu úřadu nemusíte oznamovat ani váš odjezd, ani návrat z ciziny. Ponechte si ale veškeré smlouvy, platové výměry a nejlépe i výplatní pásky pro budoucí doložení nároku na důchod.

V případě, že se po návratu z ciziny budete registrovat na Pracovním úřadě a žádat o sociální dávky, budete potřebovat doložit příjmy ze zahraničí. Bude po vás žádán dokument U1 či E301. V případě problémů s úřady v cizině, vám český úřad ale pomůže ho získat.

A pokud jste připraveni vyrazit, je na čase rozmyslet si jak se na vybrané místo dopravit a kde bydlet. Jistě se shodneme na tom, že nejrychlejší a nejpohodlnější je cestování letadlem. Celý svět je dnes již takto velmi dobře dostupný. Nezapomeňte si ale letenky zarezervovat v dostatečném předstihu. Můžete hodně ušetřit.

Informujte se o možnosti vrácení daní při práci v zahraničí. Dvojí zdanění je závislé, zda Česká republika má s vaší cizineckou zemí uzavřené bilaterální smlouvy o zamezení dvojího zdanění.

Doporučení při výjezdu s agenturou

Pokud vyjíždíte s agenturou ujasněte si, s kým uzavíráte pracovně právní vztah - s agenturou nebo zaměstnavatelem. Podle toho bude pak případně smlouvu vypovídat.

Chtějte po agentuře všechny dokumenty vidět před odjezdem a poslané s jejich podpisem.

Agenturu si prověřte, požadujte od nich jejich předchozí zákazníky, reference. Naleznete-li příliš mnoho negativních (převyšují pozitivní), nevyjíždějte s touto agenturou.

Mějte na agenturu hot linku v případě jakéhokoliv problému na místě. Domluvte si setkání na pobočce, pokud se jedná agenturu v cizině. Nechtějí-li se setkat osobně, mějte se na pozoru.

Doporučení a triky pro usnadnění práce v cizině a návratu

 • připravit si CV a motivační dopis v AJ (NJ, v jazyku příslušné země) ve více kopiích předem,
 • založit profil na profesní sociální síti LinkedIN – firmy se vám mohou ozvat sami,
 • před odjezdem si zajít na vaši zdravotní pojišťovnu, případně rovnou odhlásit (máte-li práci),
 • smlouvu si pročtěte před podpisem – důležitá je zkušební doba, výpovědní lhůta, dejte si pozor na penále za případné dřívější ukončení smlouvy na dobu určitou,
 • zajistěte si ubytování a letenku předem – pro ubytování je vhodné využít skupin na Facebooku,
 • nezapomeňte si zavčas zažádat o místní identifikační kartu (doba a identifikace se liší dle země),
 • zjistěte si dopředu požadavky na založení bankovního účtu v dané zemi - možnost zvážení mít účet s cizí měnou u některé z českých banek,
 • před odjezdem zpět do ČR žádejte o formuláře E104 místní pojišťovnu (bude chtít dokumenty od vašeho zaměstnavatele),
 • po příjezdu se přihlaste na zdravotní pojišťovně,
 • veškerá potvrzení o práci v cizině si uschovejte (výplatní výměr, výplatní pásky, smlouvu).

Předcestovní check list

Na co nezapomenout před odjezdem si přečtěte v následujícím seznamu:

 • kopie a originály všech dokladů - občanský, cestovní (pas), cestovní pojištění, řidičský průkaz,
 • smlouvu s novým zaměstnavatelem - pokud máte,
 • kontakt na zprostředkující agenturu - pokud jedete přes agenturu,
 • kontakt na českou ambasádu ve zvolené zemi,
 • odhlásit se ze zdravotního pojištění - máte-li práci,
 • odhlásit odběr elektřiny a plynu z bytu - máte-li ho a nemáte zajištěn pronájem,
 • aktivovat roaming, vyřešit problém více SIM karet (české a místní),
 • zakoupení cestovních lístků - letenka, autobusový lístek,
 • zajít si k doktorům na komplexní prohlídky, nezapomenout na zubaře,
 • zjistit si nutná očkování pro danou zemi (například žloutenka typu A,B),
 • kde naleznete připojení k Internetu - v místě ubytování?, jsou zde internetové kavárny?, volné wifi spot místa na veřejnosti?
 • zjistit místní zvyky - čím vzdálenější kultura, tím spíš můžou mít jiné zvyklosti - to, co je u nás běžné, zde může být urážkou,
 • zjistit alespoň pracovní legislativu,
 • budete-li chtít řídit, nastudujte si pravidla silničního provozu v dané zemi.
 • zjistit typ zásuvky - zavčas pořešit redukci, prodlužovačky.

Co si sbalit vždy na cestu:

 • všechny doklady i s kopiemi, CV, adresy místa, ambasády, lístek s nouzovými telefonními čísly,
 • hotovost v cizí měně plus raději eura nebo dolary,
 • platební karty s možností plateb a výběrů v zahraničí,
 • mobilní telefon s aktivovaným roamingem a nabíječku k němu,
 • vaše nezbytně nutné léky - zejména na alergie, nezapomenout doplnit o analgetika, obvaz, náplasti, teploměr,
 • redukce, adaptéry ke všem elektronickým zařízením,
 • filtry na vodu v případě země, kde není vždy pitná voda či je znečištěná.

Se samotným oblečením a obuví to nemusíte přehánět, ve většině zemí dokoupíte na místě dle typu podnebí.

S čím musíte počítat

Náhlá ztráta zaměstnání
Vždy počítejte s tím, že můžete o práci v zahraničí přijít - ukončení ve zkušební době z obou stran, podvodná agentura, přírodní katastrofa, nečekaná finanční situace ve firmě, v dané zemi.

Zjistěte si, zda máte nárok na odstupné, zda je za vás odváděno sociální pojištění a máte případně nárok na dávky v nezaměstnanosti.

Případnou ztrátu řešte okamžitým hledáním nové práce, stanovte si konečný termín, do kdy budete hledat a kdy se vrátíte zpátky. Nezapomeňte si vyžádat od firmy veškeré doklady, kterými můžete doložit své příjmy a dobu placení pojištění ve své zemi. Mějte u sebe všechny výplatní pásky.

Finanční rezerva
Především, pokud se chystáte hledat práci naslepo, mějte s sebou dostatečnou výši finanční rezervy. Počítejte s tím, že můžete měsíc až dva hledat práci.
Do počáteční rezervy počítejte dva nájmy. Zjistěte si ceny základních potravin, dopravné. Porovnejte se svými životními náklady v České republice a příslušně znásobte/podělte ceny potravin. Zde je například kalkulačka pro porovnání životní úrovně v různých zemích.

Berte vždy kromě lokální měny i nějakou částku v eurech, dolarech i české koruně. Nemusíte hned najít směnárnu.

Onemocníte
Před podpisem smlouvy si zjistěte, zda za vás bude placeno zdravotní pojištění, co obnáší zdravotní ošetření v dané zemi. Dále si zjistěte nejbližší veřejné nemocnice, emergency čísla na ambulanci a rychlou záchrannou službu.

Průběžně si hlídejte obsah cestovní lékárničky. Mějte vždy hotovost, aby vám někdo druhý mohl zakoupit nejnutnější v případě nemožnosti opustit svoje ubytování.

Ztráta dokladů, platebních karet
Hlídejte si své doklady a karty v zahraničí, mějte kopie a to uložené na různých místech. Podobně si uložte karty a hotovost na různá místa.
V případě ztráty ihned kontaktujte příslušný úřad (například banku), aby nikdo nemohl zneužít vaší identity, vašich karet.

Časté chyby při hledání práce v zahraničí

Podepsání smlouvy v jazyce, kterému nerozumíte
Vždy si vyžádejte překlad do anglického jazyka. Nikdy nepodepisujte něco, o čem nevíte, co obsahuje. Poraďte se případně s odborníky na legislativu. Vhodné je si prostudovat i zákoník práce dané země obzvlášť, pokud smlouva na něj v paragrafech odkazuje.

Vypršení platnosti dokladů
Ještě před cestou si ověřte, zda jsou vaše cestovní doklady (případně i řidičský průkaz) platný a kdy platnost vyprší. I platební karty mají svoji expiraci. Řešit posílání nových dokladů na dálku nemusí být vždy snadné.

Malá informovanost
Ptejte se a ptejte - zaměstnavatele, případně agentury, která vám práci zprostředkovává. Zajímejte se o přesný popis práce, její délka, zkušební doba, pojištění, počet volných dnů. Pokud vám sjednávají ubytování, ptejte se na přesnou adresu, s kým budete bydlet, zda je ubytování plně vybaveno, zda tam můžete vařit, zda je povoleno kouření apod.

Nezapomeňte si ujasnit pracovně právní vztah, tj. s kým danou smlouvu uzavíráte - s vaším novým zaměstnavatelem, nebo pracovní agenturou.

Nekvalitní nebo příliš stručný životopis
Špatně připravený životopis vás může stát dobrou práci. Opravdu si ho promyslete, nic si nevymýšlejte, mějte dokumenty k podložení vašeho vzdělání, reference k předchozím pracovním zkušenostem, nebuďte familiární. Předchozí pracovní zkušenosti stručně rozepište, ať je jasné, jaké pravomoce a povinnosti jste zastávali.

Přílišná důvěřivost
Jedete ven pracovat proto, abyste si vydělali peníze. A stejně to mají i lidé, se kterými se budete setkávat; některé ale nouze donutila k nečestnému způsobu výdělku. Nestaňte se jejich obětí. Buďte si vědomi, že nikdo pro vás zpravidla neudělá nic zadarmo. Nemusíte být zrovna paranoidní, ale zkoumejte motivy lidí, se kterými se setkáte. Často se stává, že místní lidé jsou v pohodě, ale cizinci nebo dokonce vaši krajané vás mohou využít ke snadnému výdělku.


Sdílet tento článek

Další články k tématu

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Autor: jano (15.04.2009)
ahoj chceli by sme pracovat v Norsku .Radi by sme vykonavali pracu na Farme,alebo v potravinarskom priemysle napr:balenie mäsa,zeleniny.Nas mail:J.Conka@zoznam.sk prosím ponuknite nam pracu
Re:
Autor: Pracujici cestovatelka (16.05.2009)
Ahoj, jsem jen pracujici cestovatelka, ne zadna agentura co si necha za sprostredkovani prace zaplatit. Na svych cestach jsem ale ledacos zazila a vzdy si praci nasla, takze davam dohromady amatersky blog o tom, co a jak a kde. Nerada totiz vidim, kdyz nekam vycestuji a potkavam lidi (napriklad na novem zelandu jich bylo hodne) co za tu stejnou praci co ja najdu na netu zdarma oni zaplati znacnou castku. Takze jestli mate zajem, muzete mrknout na blog: prace-v-zahranici.bl…
Zacala jsem ho psat pred par dny, ale je tam sekce "pracovni nabidky". Jestli je nekde problem s anglictnou, napis mi to do vzkazu a ja se pokusim vse prelozit. Hodne zdaru a brzke vycestovani.
Re: Re:
Autor: Jan Vocilka (17.08.2009)
Ahoj, prosím hledám práci v anglii a tak sem chtěl nahlédnout na ten tvůj blog ale brání mi to ve vstupu tak sem se chtěl zeptat jestli by si mi nemohla individuálně zaslat nějaké inofrmace nebo nějakou radu předem moc děkuji.
Re: Re:: Pracujici cestovatelka (16.05.2009)
Autor: Dessislava (15.10.2009)
Zdravim,prosím napiste mi na můj e-mail váše e-mailova adresa ,protože nemůžu se dostát do ten váš blog,asi mě musite pozvat.e-mail dessiartgallery(zavinač)gmail.com
prosím napiste mi mám několik dotázu k vám,děkuji za předem za vyhovení mě žádosti.Spozdravem Dessi
Re: Re:
Autor: boris.simonik@googlemail.com (23.10.2009)
prosim, nemohu se dostat na vas blog, dekuji. simonik
Re: Re:bylbych rad kdy by ste mě pomohla najit si praci i bydleni
Autor: josef Čisar (20.01.2011)
Vazena pani rad bych vycestoval za praci i s bydlenim bud doNorska nebo Danska ale pokud by bylanabidka v jinych statech EUtakbych prijal i to chtělbych vycestovat s rodinou s manzelkou i s 2 dětmi takbych potrebovalpredevsim sehnat pronajem bytu a i praci měl bych finance asi na 6 měsicu tim myslim na zaplaceni najmu a na jidlonez bych si nasel praci prostě bych chtěl bydlet a pracovat v statech EU i s rodinou samozrejmě za pomoc se vam finančně odměnim koliksi reknete .muj kont.emel. telkont 491423250 s pozdravem
Re: Re:.Hallo jaká by byla možnost pracovat v přístavních městech EU?
Autor: Dinny (03.07.2011)
Hezký blog líbí se mi.Jsem skipper a hodlám si pořídit námořní plachetnici v USA a pracovat v profesích kamenickozednickoobkladačských a bydlet na lodi v přístavu.Prosím Tě můžeš mi dáti nějaké informace na začátek?Děkuji a přeji pěkný den.S pozdravem Jesus Lives! brouček Dinny
pozvání do blogu
Autor: Petra (06.01.2013)
Dobrý den,
ráda bych se podívala na váš blog ovšem musíte mne pozvat.
email:

děkuji Petra
Kuchar
Autor: Michal Valenta (24.06.2009)
hledasm praci v rakousku uz jsem ji skoro mel ale povoleni neni mam 8 let praxi z toho 2 roky v rakousku a pul roku v nemecku mluvim plynule nemecky nastup co nejdriv dekuji za info 731401907
Re: Kuchar
Autor: Jiří S (18.03.2010)
Čau taky hledám praci v Rakousku.. Rád bych se zeptal jestli jsi už něco našel nebo neznáš nějakou agenturu ?
Re: Kuchar
Autor: máca (27.01.2017)
ahoj taktež schanim práci v německu jako kuchař nebo kuchař přípravař.neumim německy a tak schanim partaka aspon do zacatku co mi bude tlumočit a pomuže mi v nauce němciny . jsem šikovnej obor zvladam pokud budete nekdo hledat partaka do kuchyně tak tady je muj email (markokl@seznam.cz) dekuji
Autor: Adam Z. (26.06.2009)
Zdarvim! Jsem STATNI SVAREC MIG s platnym EU CERTIFIKATEM. Pisu, ctu i plynulem mluvim anglicky. Vlastnim os. auto, momemtalne pracuji a ziji v UK. Mam zajem o prac. prilezitost pro vyse uvedeny obor v HOLANDSKU. Predem dekuji za informace. Adam Z. e-mail adress: , tel:0044 7754060712
Re: kolega
Autor: Dusan Vencalek (02.10.2009)
Ahoj,chci se zaptat jestli jsi práci našel a jestli by jsi nevzal kolegu na cesty sebou.Mám praxi ve svařování 18let.Pracoval jsem v Německu,Rakousku,Švédsku v současné době nemám kolegu k sobě a řidičák si teprve dělám takže mám velký problém vycestovat,když pominu,že práce moc není.Díky za odpověd Dušan Vencálek
Re: Re: kolega
Autor: Michal (07.10.2010)
Ahoj,jsem taky svářeč a hledám práci v zahraničí,nemohli by ste mi nejak poradit nebo udělat skupinku? Auto mám,tak by z dopravou nebyl problém. Můj email je
Re: Re: Re: kolega
Autor: David (15.02.2012)
čau jsem též svářeč EN na ochranou atmosvéru svařuji i elektrodou zaučil jsem se i na tiga - černá a nerez - bohužel bez papírů mám zájem se k tobě přidat jestliže něco seženeš svařuji cca 6 let můj email
Re: Re: Re: kolega
Autor: David (15.02.2012)
čau jsem též svářeč EN na ochranou atmosvéru svařuji i elektrodou zaučil jsem se i na tiga - černá a nerez - bohužel bez papírů mám zájem se k tobě přidat jestliže něco seženeš svařuji cca 6 let můj email
Re: svářeč,zámečník
Autor: filip brandejs (12.01.2013)
zdar,má teda někdo kontakt do deutsch,svařování,zámečnictví
Práce na stálo
Autor: Martin Blažek (07.08.2009)
Muže mi někdo něco nabýdnout nebo aspon doporučitchci začít od začátku s čistým štítem. hledám praci na stálo kdekoliv v zahraničí.
Re: Práce na stálo
Autor: viera (25.01.2011)
ak by ste vedeli cudzi jazyk najlepsie nemecky ponukla by som vam v mene firmy pracu u nas v klenotnictve v Turecku.samozrejme je to aj pre inych zaujemcov ale podmienka je jazyk - nemecky po pripade anglicky a cesky samozrejme. naplnou prace je tlmocenie a asistencia pri predaji.ozvite sa na
Práce na stálo
Autor: Martin Blažek (07.08.2009)
je mi 23 jsem vyučený pekař a mám 4 roky praxi, ale nebýdku práce beru každou , práce se nebojím
Re: Práce na stálo
Autor: leonidas.a@email.cz (02.07.2011)
hledám pekaře do Soluně 30 000 Kč plus odvody ubytování zdarma
Re: Re: Práce na stálo
Autor: Tomas (07.08.2011)
Dobry den porad heldate pekare?
nové zkušenosti
Autor: Vlasta (08.08.2009)
Ahoj, je mi 21 let a právě mi skončila pomaturitní jazyková škola, kde jsem byla rok po ukončení hotelovky, ted vůbec nevím, co dál a ráda mluvím anglicky, nechci tu v Praze zůstat ani náhodou potřebuji změnit prostředí, poznat nové lidi a zkušenosti, pokud můžete, poradíte mi někdo, co dál ?? děkuji moc za nápady ICQ: 398-745-121
nové zkušenosti
Autor: Vlasta (08.08.2009)
Ahoj, je mi 21 let a právě mi skončila pomaturitní jazyková škola, kde jsem byla rok po ukončení hotelovky, ted vůbec nevím, co dál a ráda mluvím anglicky, nechci tu v Praze zůstat ani náhodou potřebuji změnit prostředí, poznat nové lidi a zkušenosti, pokud můžete, poradíte mi někdo, co dál ?? děkuji moc za nápady ICQ: 398-745-121
Řidič.
Autor: Štěpán (11.08.2009)
Může mě někdo poradit ohledně agentury ingram.inc která hledá řidiče do ČR i zahraničí.Mám špatné zkušenosti.Předem děkuji za Vaše názory.Můj e-mail:valentastepan@email.cz
chci prace v anglie
Autor: dessislava (15.10.2009)
Hledam prace v anglie jako pokladní,doplnovani zboží,sbírane golfove mič a podopne,prosím kdo má kontakt a může mi pomoc tam abych se mohla příspusobít a samozřejme výdělavat více peníze nez tady tak mu budu moc vděčna a nezůstane škoden.Prosím napiště mi seriozní lide a také seriozni nabídky. e-mail; dessiartgallery(zavinač)gmail.com
zdravotní sestra
Autor: Olga (10.01.2010)
Ahoj,ráda bych pracovala ve Španělsku jako zdravotní setra.Jsem ročník 1953,žádná mladice.Mám základy
Re: zdravotní sestra
Autor: Jarka (15.01.2010)
Doby den,mam pro vas nabidku do Stuttgart od 23.1.vse je zajistene,smlouva atd.mesicne 1500eur.napiste mi prosim na pokud mate zajem.Dekuji.Jarka
Re: Re: zdravotní sestra
Autor: Marie (03.10.2013)
Dobry den,
chci se zeptat zda nemate nejake misto v nemecku nebo rakousku. Jsem zdravotni sestra s praxi 14let v cizine. Ted jsem odesla od agentury a hledam nejake misto. Kontaktujte mne prosim na 721498898 na internetu moc nejsem. dekuji
Pecovatelka -Stuttgart
Autor: Jarka (15.01.2010)
Dobry den,hledam nutne!zdravtni sestru a to myslim s dokladem o tom,ze je zdravotni sestra! ktera umi zaklady nemeckeho jazyka a chut pracovat ve Stuttgart jako pecovatelka a nastup je velmi rychli 23.1.Smlouva je zajistena a plat 1500eur za mesic.Piste na email:frukwik@karneval.cz
Re: Pecovatelka -Stuttgart
Autor: Hanka (30.03.2010)
Ještě hledáte?Napište mi na email bližší informace,děkuji hana pechrová
Re: Pecovatelka -Stuttgart
Autor: Lubica (14.09.2013)
Dobrý deň,viem že tento inzerát je staršieho dáta, ale mám k vám prosbu, mohli by ste mi ponuknuť prácu opatrovateľky.Zatiaľ ďakujem. Prajem vám príjemný deň. Ľubica
ottowork
Autor: katka (18.01.2010)
lididky proboha rucepryc od agent.OTTOWORK OLOMOUC-UTEKLA JSEM ZA DVA DNY Z JEJICH PREJ UBYT.VESNICKY-STARY KASARNA SPINA OZRALI SLOVACI POLACI NO SVOLOC JAK TY MUZOU DELAT VENKU A JAK PROSLI TEMA PSYCHO TESTAMA OD TECH DVOU TELAT V OLOMOUCI-JEN TAM SEDI NA PRDELI A LZOU LIDEM-AT JSTE KDEKOLIV POZOR NA OTTO-sla jsem do penzionu za 20e-den a dali mne hned uklizet -radeji sami za sebe -katka
Re: ottowork
Autor: nirio (11.10.2010)
Ja jsem u nich rok a v pohode,to nevim co jsi tam delala
Hledam pecovatelku.
Autor: Dasa Skaroupkova (27.01.2010)
Ahojky hledam pecovatelku, zatim jen na stridani ale od cervence na stalo prace na smluovu, velmi mila rodina, rodina zije 30km od Mnichova ve vesnici Wort to je 6km od okresniho mesta Erding, neni potreba zadne osvedceni jen byt mila a pracovita rodina to vse oceni, v pripade zajmu vice na 737 644 872 nebo email diky dasa
Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Dana (12.02.2010)
Je možné zkusit tuto práci na 3 měsíce? Měla bych zájem od června do srpna2010.
Re: Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Jiří Kolář - Employment Service, a.s. (05.01.2012)
Dobrý den, na internetu jsem našel Vaši poptávku po práci pečovatelky v zahraničí. Je to sice již delší čas, ale třeba to bude z Vaší strany ještě aktuální. Jsme jihočeská agentura, která se zabývá zaměstnáváním a vzděláváním lidí. V současné době také zprostředkováváme českým zájemcům práci v zahraničí v oboru pečovatelka. Pokud byste měla zájem se o nás dovědět více kontaktujte prosím kolegu Ing. Jindřicha Kukačku (kukacka@celozivotnivzdelavani.cz)

S pozdravem
Bc. Jiří Kolář
Employment Service, a.s.
Re: Re: Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Marie (03.10.2013)
Dobry den,
chci se zeptat jestli nevite o nejake agenture, ktera zprostredkovava praci v rakousku sestram. Nejlepe primo v rodine. Mam s touto praci zkusenost jiz 14let a ted jsem odesla od agentury a hledam nove misto.
Pokud mate nejake info kontaktujte mbe prosim na 721498898 na internetu moc nejsem. Dekuji
Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Dana Šigutová (14.06.2010)
Milá paní Dášo, hledám práci pečovatelky, kde bych se střídala s někým po čtrnácti dnech - tak přibližně. Píšete, že od července nastálo, tk te´d nevím, zda u rodiny končíte. Budu ráda, když mi napíšete, jaké činnosti od rána do večera vykonáváte, jaká je výše platu. Moc děkuji! Hezký den Vám přeje Dana Šigutová
Re: Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Jiří Kolář - Employment Service, a.s. (05.01.2012)
Dobrý den, na internetu jsem našel Vaši poptávku po práci pečovatelky v zahraničí. Je to sice již delší čas, ale třeba to bude z Vaší strany ještě aktuální. Jsme jihočeská agentura, která se zabývá zaměstnáváním a vzděláváním lidí. V současné době také zprostředkováváme českým zájemcům práci v zahraničí v oboru pečovatelka. Pokud byste měla zájem se o nás dovědět více kontaktujte prosím kolegu Ing. Jindřicha Kukačku (kukacka@celozivotnivzdelavani.cz)

S pozdravem
Bc. Jiří Kolář
Employment Service, a.s.
Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Blanka Reichmacherová (07.07.2010)
Dobrý den, můžete mi napsat něco konkrétnějšího k této práci, když bych se potřebovala střídat po týdnu či 14 dnech(zda je to možné?) a jak je to s ubytov. a konkrét. prací.Mám zdrav. školu, všechny papíry i praxi v Něm.
Děkuji.Blanka
Re: Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Jiří Kolář - Employment Service, a.s. (05.01.2012)
Dobrý den, na internetu jsem našel Vaši poptávku po práci pečovatelky v zahraničí. Je to sice již delší čas, ale třeba to bude z Vaší strany ještě aktuální. Jsme jihočeská agentura, která se zabývá zaměstnáváním a vzděláváním lidí. V současné době také zprostředkováváme českým zájemcům práci v zahraničí v oboru pečovatelka. Pokud byste měla zájem se o nás dovědět více kontaktujte prosím kolegu Ing. Jindřicha Kukačku (kukacka@celozivotnivzdelavani.cz)

S pozdravem
Bc. Jiří Kolář
Employment Service, a.s.
Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Lucy (05.09.2010)
Dobrý den,mám 27let,jsem zdravotní sestra v případě-že je pozice ještě aktuální-mně prosím kontaktujte na email: Děkuji.
Re: Hledam pecovatelku.
Autor: olga Klubalova@seznam.cz (28.03.2011)
Jsem zdravotní sestra pracuji jako pečovatelka 24 v Německu hledám milou rodinu platí tato naabídka stále? děkuji za odpověd Olina
Re: Re: Hledam pecovatelku.
Autor: Jiří Kolář - Employment Service, a.s. (05.01.2012)
Dobrý den, na internetu jsem našel Vaši poptávku po práci pečovatelky v zahraničí. Je to sice již delší čas, ale třeba to bude z Vaší strany ještě aktuální. Jsme jihočeská agentura, která se zabývá zaměstnáváním a vzděláváním lidí. V současné době také zprostředkováváme českým zájemcům práci v zahraničí v oboru pečovatelka. Pokud byste měla zájem se o nás dovědět více kontaktujte prosím kolegu Ing. Jindřicha Kukačku (kukacka@celozivotnivzdelavani.cz)

S pozdravem
Bc. Jiří Kolář
Employment Service, a.s.
Zdravotní sestry - Německo.
Autor: Jarka (11.02.2010)
Dobry den,tak hledám další zajemkyně a to zdravotní sestry do německa.Plat 1500eur/měsíčne.Možnost práce na střídaní a smlouva je zajištěna.Na věku nezáleží jen je nutná praxe.informace na tel.420/777273911.
Re: Zdravotní sestry - Německo.
Autor: Renata Petrová (16.02.2010)
Dobrý den,jsem zdravotní sestra a měla bych o tuto práci zájem.VVeškeré doklady o mém vzdělání mám přeložené do německého jazyka a úředně ověřené.Mohla by jste mi říct něco o té smlouvě?Jak to funguje?Děkuji Petrová-můj email:renispetrova@seznam.cz
Re: Re: Zdravotní sestry - Německo.
Autor: Jarka (19.02.2010)
Dobrý den,dnes Vám odepiši.Očekávala jsem,že mi zavolá někdo pokud má velký a vážný zajem.Proto jsem uváděla telefon.Ale odepiši Vám a poskytnu informace.S pozdravem.
Jarka
Re: Zdravotní sestry - Německo.
Autor: krausovamarie@email.cz (15.08.2010)
jsem zdr.sestra se zamerenim na geriatrii.NJ umim plynne.Mam trpelivost,silu,dobrou vuli a cas. Mam i 101 a doklady prlozene do NJ.mat vysvedceni a bezuhonnost
Re: Zdravotní sestry - Německo.
Autor: daniela cisarova (30.05.2011)
Dobry den,mela bych zajem o praci v DE jako pecovatelka,nemecky hovorim,mam zdravotni skolu.
Re: Zdravotní sestry - Německo.
Autor: Iva (10.11.2011)
Dobry den Jarko,hledas jeste registr.zdr sestry?Pracuji uz 7 rok v Nemecku,jako pecovatelka v rodine,ale chtela bych mit nemecke papiry,jako exam.krankenschwester v Nemecku,vse mam prelozene a dolozene.
Dekuji za odpoved.iva
hledám práci v rakousku jako zedník obkladač
Autor: jan kováč (14.02.2010)
dobrý den neví ted někdo o práci v rakousku pro zedníka nebo obkladače?dělám na žl mám bescheid umím i dlažby sádrokartony,fasády,rekonstrukce a modernizace rd a bytů,pokládky plovoucí podlahy,linolea,koberce montáž plastových oken,kdo o nějaké práci ted víte tak prosím zavolejte na číslo 723098274 děkuji
Re: hledám práci v rakousku jako zedník obkladač
Autor: Dinny (03.07.2011)
Dobrý den!Pokud jsi ještě práci v Rakousku nenašel a dobře děláš,jako mistr obkladač,prosím pošli mi sms na 776864227,anebo kontakt na meil:
Mohli bychom mít společnou práci pro jistou firmu.Ivan
rere
Autor: toni (23.02.2010)
kdo ma praci v zahranici a muze zajistit praci pro partu odmena zarucena hned pri nastupu sme 5.2zednici2tesari praci jakoukoliv dobre zaplacena. dekuji
Autor: UPOZORNENI (17.04.2010)
-- Komentář smazán redakcí - Prosím, držte se tématu a vyhněte se obvinění na základě vaší spekulace --
prace uk
Autor: palaj ladislav (27.04.2010)
halo lidi -mate nekdo zkusenosti sklady balirny anglie da se vydelat pri 6.5 librach aspon15-16set liber cistejch aby to stalo za to aspon 1000lib.setrit dik lad-
Autor: Lucka (31.05.2010)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli mám ještě teď sehnat práci jako au pai v zahraničí? Nyní jsem odmaturovala. Mám maturitu z NJ a začátečník AJ.
Autor: Lukasa (01.06.2010)
Nazdarek,chtel jsem se zeptat jestli tu nekdo nema zkusenosti s praci v Norsku?snazim se sehnat nejake info???najde se tu nekdo takovy a nebo o tom nekdo neco vi???rad se s kazdym spojim kdyz mi napisete na mail a zanechate mi na sebe kontact.dikes
zdravotnictví
Autor: Lukáš (30.07.2010)
Ahoj, poradáte mi někdo do začátku? Hledám práci v Rakousku ve zdravotnictví, mám praxi 8 let na záchranné službě, střední zdravotnickou + nástavbu. Je možné sehnat práci na Rakouské záchrance nebo v nemocnici kvalifikovanou práci sestry nebo jsou všechny nabídky pro pečovatelky a ošetřovatelky? Děkuji za každý komentář
Autor: Petra (06.08.2010)
Ahoj,ráda bych v příštím roce vycestovala se svojí kamarádkou na Kypr. Chtěli by jsme odjet pouze na sezónu jako pokojské nebo servírky hotelu. Na internetu je spoustu agentur, které tyhle práce zprostředkovávají, ale také jsem našla dost negativních diskuzí k nějakým agenturám. Nemohl by jste mi někdo doporučit nějakou spolehlivou pracovní agenturu, nebo naopak kterým bychom se měli obloukem vyhnout? Kamarád je třeba přes Atlanco v Anglii a na ní si prý nemůže stěžovat. Poraďte mi někdo prosím. Písněte na mail: . Díky moc
hledám
Autor: jitka (08.08.2010)
Chtela bych jet do Holandska a hledám práci jako opatrovatelka v nejaké rodine.Mám znalost anglického jazyka a certifikát.Nevíte nekdo o nečem?Pres agenturu nechci.ozvete se nekdo!dekuji
Re: hledám
Autor: anna (15.09.2010)
ahojky, jestli prosim se vam nekdo ozve ohledne jobu jako pecovatelka v holandsku, muzete me prosim take dat nejake konkretni informace? mam praxi v Rakousku a UK, ale ted hledam praci..diky mo a jestli me pomuzete, budu vam vdecna...e mail je alalalabama, zavinac, seznam.cz
Hledame Zdravotni Sestry a Osetrovatelky pro praci v nemecku
Autor: MEDICAL CONSULTING INT. (16.08.2010)
Nabizime praci v nemeckych domovech pro seniory na zivnostensky list. Vydelek: od 18 EUR za hodinu.
Kontakt - Pan Radek Princ
E-Mail:
Internet: www.medical-personal.de
Tel.: 00496172-998850
Hovorime i cesky
Re: Hledame Zdravotni Sestry a Osetrovatelky pro praci v nemecku
Autor: Vlaďka (01.10.2012)
Dobrý den mám zájem o Vámi nabízenou práci.děkuji Vám předem.
kont.mail:
tel: +420732385645
Re: Hledame Zdravotni Sestry a Osetrovatelky pro praci v nemecku
Autor: Ludmila Horáková (27.12.2014)
Dobrý den nutně sháním místo pečovatelskou v domě pro seniory ve Stuttgartu a okoli.V současné době pečují o pána v rodině poblíž Stuttgartu.Jestli ještě sháníte pečovatelky můžete se mi prosím ozvat?můj e mail je

Tel.+420 604 961 403
nebo +49 15757466845
Děkuji Horáková Ludmila
Dotaz
Autor: Rudy (20.08.2010)
Má někdo zkušenosti s prací v A na ŽL?.Zajímá mě co a kde si mám zařídit pro práci ,když mám ŽL.Pracovní povolení a td. Díky za radu R.
práce v zahraničí
Autor: Alice (27.08.2010)
ahojky,mám zájem o práci ve švýcarsku jako pokojská,nemáte někdo zkušenost se solidní agenturou nebo kontakt přímo na nějaký hotel,kde není problém práci najít,popřípadě nepracuje tam už někdo,přes koho bych dostala kontakt?díky
Autor: tomáš (13.09.2010)
Ahoj,
chtěl jsem se Vás zeptat, nemáte někdo zkušenosti se slovenskou personální agenturou VIVA? Vypadají celkem solidně, registrovaní u MPSV jsou také, ale realita může být bohužel jiná...Jako např. OTTO WORK- s touhle agenturou ani nezačínejte komunikovat, víc se po zkušenosti s nimi ani nechci rozepisovat..Díky za každé info.
Re:
Autor: nirio (11.10.2010)
Muzes poslat nejake podrobne info o Ottowork?
dik
Práce v USA
Autor: Em (19.09.2010)
Ahoj,
začátkem příštího roku bych chtěla pracovně odcestovat do Spojených Států. Proto bych od Vás chtěla poradit, kde si najít volný místo a zároveň sehnat někoho, kdo by se ke mě přidal. Díky za odpověď.
hledame pecovatelku - nalehave ( Nemecko )
Autor: Simon Jorda (11.10.2010)
Dobry den. Nalehave hledame pecovatelku do nemecka 100km za mnichovem,nejlepe s ridicskym prukazem. Znalost nemciny a minimalni zkusenosti jsou vyhodou.
V pripade zajmu nas prosim kontaktujte
email:
tel: +491794835467
Re: hledame pecovatelku - nalehave ( Nemecko )
Autor: anna (27.12.2010)
nevim, je li jinzerat jeste platny, mam zkusenosti z rodiny v rakousku jako pecovatelka tri roky, pak 3 roky z britanie z pecovat. domu, i z ldn nemocnice z ceska, no, nemam ridicak, ale mozna by to slo i bez ridicaku..dekuji za odpoved na mejl
Re: hledame pecovatelku - nalehave ( Nemecko )
Autor: Marcela (27.12.2010)
Mela bych zajem,ale misto je jiste asi uz obsazene,ridicak mam,praxi se seniory 2 roky,mluvim nemecky,jelikoz muj manzel je nemec ,ktery se jinak ani nedomluvi.Dekuji za pripadnou odezvu na ,nebo tel.00420604517608.
Dipl. zdravotní sestra pro Německou kliniku
Autor: Monika (13.12.2010)
Dobrý den, hledám pracovní sestru s atestací na JIP do Německa. Potřeba VOŠ, diplom, atestaci na JIP a znalost NJ. Prosím pište na . Minimální plat 2000 EUR/měsíc.
Hledáme zdravotní sestry do Německa
Autor: Jiří (29.12.2010)
Máte zdravotní školu ukončenou min. maturitou? Umíte německy a máte zájem, aby Vaše práce byla adekvátně odměněna? Máme pro Vás možnost pracovního uplatnění na klinice v Německu. Vážní zájemci zasílejte své životopisy v ČJ a NJ na . Více informací Vám bude poskytnuto následně.
Vancouver
Autor: Blanka (18.01.2011)
Ahoj, hledám práci přímo ve Vancouveru, nevíte prosím o nějakém kontaktu či nabídce? Děkuju za informace nabo nějakou radu předem :)
Re: Vancouver
Autor: eva (03.02.2012)
podívej se na www.craiglist.ca a dál zvol Vancouver a obor ve kterém práci hledáš.jsem teď ve Vancouveru a popravdě s prací je to tu teď špatný. tak hodně štěstí
Co s poštou, když pracuji v zahraničí?
Autor: Rozinka (04.03.2011)
Je důležité mít dobře postaráno o poštovní zásilky, když jste zrovna pryč. Na českém trhu existuje šikovná službička PObox24 (www.pobox24.cz). Tady umí pro vás poštu převzít, uschovat, nebo přeposlat za vámi do zahraničí. Může se jednat o běžnou korespondenci, doporučenou poštu nebo balíčky, které jste si objednali na českém e-shopu a ten doručuje pouze po ČR.
Každá přijatá zásilka je vám oznámena do e-mailu. S tím souvisí také monžnost důležitou zásilku naskenovat a zaslat e-mailem.
Hlavní službou jsou pak moderní samoobslužné p.o.boxy, kam se vám pravidelně pošta ukládá a může ji vyzvedávat přítelkyně, kamarád nebo sekretářka. Schránky jsou otevřeny non-stop.
Autor: Lucy (10.03.2011)
Ahoj, mám takový problém...
Chtěla bych začít pracovat v zahraničí - nejlépe v Itálii. Ale nechci si hledat práci přes agenturu, nevěřim... :-) Takže jsem šla na úřad práce k poradkyni Eures, myslela jsem si, že vám tam poradí a taky pomůžou, ale asi jsem byla hodně naivní :-)) Paní mi dala jen jejich internetouvou stránku, ať si tam něco seženu sama. Dobře, něco tam najít, neni problém, zkontaktovat případného zaměstnavatele taky není asi zas tak velký problém, ale jak se tam dostanu? A až se tam teda dostanu, kde to budu hledat?? Z toho mám docela strach a taky se bojím toho, abych tam nepřijela a oni mi neřekli, že mě nechtějí nebo tak něco... :-(
Hledal jste si už někdo práci v cizině na vlastní pěst? Máte s tim někdo zkušenosti? Budu moc ráda za vaše rady. Můj email -
Děkuju Lucka
Re:
Autor: Jitka (19.03.2011)
Ahoj,
mám stejný problém. Plánuji práci (brigádu) v Itálii. Taky bych uvítala jakékoliv rady a tipy. Díky, Jitka
prace v Nemecku
Autor: Kata (27.03.2011)
Ahoj rozhodli jsme se s pritelem odjed za praci do Nemecka ale oba mame obavy z agentur kteri nabizeji praci v zahranici prosim jestli mate nekdo dobre zkusenosti pisnete mi moc dekuji
Re: hledám práci v rakousku jako malíř,lakýrník
Autor: Hintermüller (13.04.2011)
Dobry den,chtel bych pracovat v rakousku jako malíř,lakyrnik,ale nemam vubec zadne zkusenosti a nemecky neumim(trochu ang.)co vse potrebuji?auto mam a pracuji na zlist.chtel bych odjet az pristi rok nebo ke konci roku.pripadne se pripojit k nekomu se zkusenosti..praci umim dobre,mam dva certifikaty na benatske stuky..predem moc dekuji za kazdou nqbidku a
Autor: Ladis a Lenis (24.05.2011)
potřebuju brigadu do zahraničí s ubytováním pro mě a moji přitelkyni věk 18-16
Re:
Autor: Ladis a Lenis (24.05.2011)
ozvěte se na
prace
Autor: martin (31.05.2011)
rad bych zehnal praci v rakusku.mam vzv a ridicak sk.b.c.e dekuju 00420720627356
Práce v USA
Autor: Kristýna (09.06.2011)
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo máte zkušenost s prácí v USA? díky
hledame
Autor: dovedove (09.06.2011)
Dobrý den jsme dva 19ti letí kamarádi , a hledáme praci v zahraniči.je jedno v jakem oboru a kde chtěli by jsme nastoupit od 1.7.2011 .. pište na mail děkuji
Prace ve Francii
Autor: Daniel Mars (13.06.2011)
Dobry den,přečetl jsem si váš inzerat a pokud by vam nevadila prace ve Francii v Paříži termin nástupu 4-5,července na min.1měsic jako pomocna sila v kuchyni a nebo pokojska tak mi zde zanechte odpověd s kontaktem a ja se vam co nejdříve ozvu.Daniel Mars
Re: Prace ve Francii
Autor: Jarmila Sliacka (16.09.2011)
Pokud máte možnost mě informovat o práci ve Francii, byla bych ráda. Mám zájem o práci se seniory. Francouzsky částečně umím. Anebo mi doporučte kontaktní adresu

Děkuji za ochotu
Re: Prace ve Francii
Autor: Kateřina (24.02.2012)
Dobrý den,
je tato možnost i na rok 2012 na léto. Měla bych velký zájem. Telefon: 776 55 90 50 email:
Děkuji
Prace ve Francii
Autor: Daniel Mars (13.06.2011)
Dobry den,přečetl jsem si váš inzerat a pokud by vam nevadila prace ve Francii v Paříži termin nástupu 4-5,července na min.1měsic jako pomocna sila v kuchyni a nebo pokojska tak mi zde zanechte odpověd s kontaktem a ja se vam co nejdříve ozvu.Daniel Mars
Nabizim Praci ve Francii
Autor: Daniel Mars (13.06.2011)
Nabízím praci ve Francii v Paříži nastupní termín je 4-5.7.2011 jako pokojská,pomocná síla v kuchyni,pomoc na mytí nádobí a další...Znalost fran.jazyka není podmínkou.Prace je na dobu min.1měsíce pokud by někdo měl zájem tak mi prosím zde zanechte odpoved s kontaktem.Daniel Mars
Re: Nabizim Praci ve Francii
Autor: Andrea Hejnová (05.07.2011)
Dobrý den, asi se ptám hloupě, ale chytám se všeho. Prosím vás, nevíte o nějaké práci například pokojské, pomocné síly ve Štrasburku? Děkuji Andrea Hejnová
Autor: Jan (14.06.2011)
Parta zedníku hledá k sobě pomocníka co umí německy pro praci v Rakousku
Autor: Jan (14.06.2011)
Parta zedníků hledá k sobě pomocníka co umi německy pro praci v Rakousku
Re:
Autor: samson (14.06.2011)
muzu mit na vas kontakt?
Zkušenost s prací v Německu
Autor: Honza (08.07.2011)
Ahoj. Máte někdo zkušenost s prací jako ZDRAVOTNÍ SESTRA v NĚMECKU? Mám VOŠku a dostal jsem nabídku jít do Německa do nemocnice. Nenapsali mi ale plat. Kolik si tak mám říct? Je to přes agenturu..takže čekám, že asi něco budou chtít. Resp. po mně nechtějí nic, ale asi si teda vezmou něco od nemocnice, nebo budou dostávat kus mého platu? máte s tím někdo zkušenost? Díky, Honza
Práce v oboru
Autor: Kristýna (14.07.2011)
Ahoj, jsem skoro čerstvá absolventka (snad v září :)) ekonomie, vím, nic moc, takových lidí je dost :(, ale zajímalo by mě, jaká je úspěšnost uplatnit se v mém oboru v zahraničí? Kdekoli. Ráda bych vycestovala, ale když už jsem těch pět úmorných let studovala, ráda bych "pořádnou" práci, protože vybírání cibule, smažení palačinek či mandlování prádla jsem si už užila dost :D Díky za informace
Re: Práce na výletní lodi v zahraničí
Autor: Dinos (09.08.2011)
Dobrý den,pokud máte zájem pracovat na výletní lodi,ale jen na trvalý pracovní poměr,nápln práce je uklid kajut,pomocná síla v kuchyni,mytí paluby atd...nástup do práce je 19.8.2011.Nástupní mzda 2200euro po zkušební době o 200euro více.V případě zájmu mě kontaktujte na muj email
.Děkuji.
Re: Re: Práce na výletní lodi v zahraničí
Autor: Ivana (06.01.2013)
Dobrý den, reaguji na váš inzerát. momentálně vážně uvažuji jít pracovat na loď. A jen se chci zeptat zda jsou ještě nějaké nábory.Nevím zatím jestli jít na říční lodě nebo zámoří.Předem děkuji za odpověď
Ivana
Práce v Německu
Autor: mekous (20.07.2011)
Ahoj rád bych sehnal práci v německu nebojím se žádné práce.Jsem vyučený instalatér.Děkuji Zachoval adresa : R:Zachoval@seznam.cz
práce v zahraničí s rodinou
Autor: Linhartová (21.07.2011)
potřebovala bych poradit.jsem mladá matka dvou malých ratolestí a chtěla bych pracovat v zahraničí,jaké jsou možnosti?děkuji
hledam praci v norsku
Autor: haha (03.08.2011)
ahoj nemate nekdo zkusenost s praci zdravotni sestry v norsku?
Práce v Anglii
Autor: Honza (04.08.2011)
Pokud se chystáte pracovat v Anglii, doporučuji přečíst www.praceanglie.cz Najdete tam doporučení co si zařídit dopředu a co zařídit po příletu. Není to stránka agentury ale spíš lidí, kteří se vydali do Anglie na vlastní pěst
práce na výletní lodi
Autor: Dinos (09.08.2011)
Dobrý den,pokud máte zájem pracovat na výletní lodi v zahraničí,ale jen na trvalý pracovní poměr,nápln práce je uklid kajut nebo pomocná síla v kuchyni,mytí paluby atd...nástup do práce je 19.8.2011.Nástupní mzda 2200euro po zkušební době o 200euro více.V případě zájmu mě kontaktujte na muj email
.Děkuji.
práce na výletní lodi
Autor: Dinos (09.08.2011)
Dobrý den,pokud máte zájem pracovat na výletní lodi v zahraničí,ale jen na trvalý pracovní poměr,nápln práce je uklid kajut nebo pomocná síla v kuchyni,mytí paluby atd...nástup do práce je 19.8.2011.Nástupní mzda 2200euro po zkušební době o 200euro více.V případě zájmu mě kontaktujte na muj email
.Děkuji.
Re: práce na výletní lodi
Autor: pavel (06.01.2012)
Ahoj mel bych zajem
lekarivnemecku@seznam.cz
Autor: Vera (16.08.2011)
Hledame Lekare/ku pro Rehabilitacni Kliniku v Nemecku... Pro blizsi informace mi napiste e-mail
Práce v zahraničí
Autor: Pepa (19.08.2011)
O práci v zahraničí se můžete také dočíst na webu Czechtimes.cz v sekci Práce v zahraničí

www.czechtimes.cz/cl…
Práce v Itálii
Autor: Barbora (08.09.2011)
Dobrý den, sháním práci v Itálii. Mám maturitu z německého jazyka, angličtina i italština začátečník, ale mám velkou chuť pracovat v zahraničí. Mám nějaké možnosti? Je mi 27 let, bez závazků. Děkuji
Autor: Jarda (13.09.2011)
Ahoj prosim Vás máte někdo zkušenosti s agenturou : agentura ireland na agentura-ireland.web… díky za odpověd...kdyžtak mi prosim napište na
práce Belgie
Autor: Martin (22.09.2011)
Ahoj chceme jít bydlet a pracovat do Belgie, můžete nám někdo poskytnout nějaké užitečné informace do začátku? předem díky
práce pro truhláře
Autor: Šárka (25.09.2011)
Ahojky lidičky,
chceme s manželem odjet pracovat do Anglie.Manžel má 20 let praxe v oboro truhlář nábytkář z masivu,z lamina,ve stavební truhlařině.Neumí ale anglicky. Nevíte o někom kdo pracuje v Anglii v tomto oboru a hledá parťáka ?
Hledám práci jako masérka - klasická, hlava, fuska, Dornova metoda, medovka, čokoláda, bylinné měšce, lávové kameny, lymfatická
Autor: danule (17.10.2011)
Ahoj. Chtěla bych pracovat v Německu pro klientelu, která je i tady na hotelích a chová se k nám dobře :-). Pokud někdo víte o této nabídce, prosím, ozvěte se na Moc moc děkuji
HLADAM SI PRACU AKO OPATROVATELKA
Autor: MArianna (21.10.2011)
Hladam si pracu ako Opatrovatelka Nemecko/Rakusko
Nemam skusenost este s touto pracou
Ukoncila som kurz nemciny pre Opatrovatelky dakujem za kazdu radu
Hledání práce v Německu
Autor: TTNandy (22.10.2011)
Dobrý den.Hledáním práce v Německu jsem strávil nemálo času a aby se to nestalo i vám dovoluji si napsat pár zkušeností a postupů.Základem je,že by jste opravdu měli mít alespoň základní znalosti němčiny.Jinak máte jen chabou naději a když tak na podřadnou práci.Co se týče výdělků tak nemějte přehnané představy:fabrika,pomocný dělník(tzv.operátor)začíná tak na 6,50 až 7,50 euro.Pracovník s větší kvalifikací,například mechanik stavebních strojů,svářeč,montér na stavbě haly začíná na 8,40-9,40euro.TATO MZDA JE BRUTTO!!!Němci mají vysoké zdanění mzdy a odvody!!!Takže svobodný chlap při výdělku 1500eur hrubého má srážku kolem 500eur!!!Tarif a nebo mzda se v inzerátech uvádí BRUTTO!Další věcí jsou diety,ty se dávají jen pokud pracujete pro firmu například na stavbě nebo na nějakém montážním místě.Většinou se uvádí 42eur na den.Ale tím se také většinou rozumí že si z něj uhradíte ubytování.To vám zajistí firma,ale hradíte si ho sami(kolem 20až25eur denně)V dietách mají záhadný systém,takže jsem se setkal s nabídkou 8-12,50-24-32-42eur,dle povolání,vzdálenosti od firmy,času ztráveného v různé vzdálenosti od firmy.Takže pozor na to.
Nastíním vám postup který vám možná pomůže s hledáním a ušetří zbytečnou ztrátu času.Nejlepší je začít tím,že se zaregistrujete na německém ůřadu práce.Nepropadejte panice,jde to vše udělat po netu.Adresa je www.arbeitsagentur.de Tam(musíte ovšem ovládat dobře němčinu,nebo si přizvat někoho kdo to umí)si založíte svůj profil.Ten budou číst potenciální zaměstnavatelé,a navíc vám bude autom.systém zasílat inzeráty z pracovního ůřadu na váš meil.(pokračuji v dalším příspěvku)
pokračování
Autor: TTNandy (22.10.2011)
Takže po registraci po netu počkáte až vám pošlou poštou ověřovací hesla,tím celý profil aktivujete.Trvá to asi týden.Začnou vám chodit nabidky na meil,ty vybírá automatický systém.Zároven můžete na webu arbeitsagenthur hledat i sami.A ted nastane EUFORIE!!!Nepropadejte jí!!!!!!Německo má poněkud jiný systém ohledně prac.ůřadu.On nikomu práci nehledá(nebudu komentovat pseudosnahy českého ůřadu někomu najít práci).On pouze eviduje nezaměstnaného,hlídá vyplácení podpor,organizuje kurzy atd.Trh s pracovnímy místy mají pevně v rukou soukromé pracovní agentury.Většina firem zadává hledání pracovníků jim.Každá má i své web stránky ze kterých se na vás ,,zubí"vysmátý svářeč v nových montérkách či slečna v kostýmku a šanonem v ruce:-)Ted přijde to ,,ALE"!
Systém funguje tak,že pokud agentura najde práci člověku evidovanému na pracáku(německém a týká se jen Němců),a ten dotyčný vydrží v té práci,po šesti týdnech inkasuje od státu 1000eur,po dalších 6ti měsících dalších až 1000eur!!!Je to na základě tzv.Vermitlungsscheinu-poukazu od pracáku.Ten vy samozřejmně nemáte a nezískáte!Můžete jejich služeb využít ale jen pokud podepíšete smlouvu a tyto poplatky si UHRADÍTE SAMI!!!Což je tedy dost drahá záležitost.Někdy se objeví i inzeráty(a to velmi málo),kdy agentůra uvádí že jde o zprostř.bez Vermitlungscheinu,poplatky hradí zaměstnavatel.Pokud budete odpovídat na běžné inzeráty agentur,většinou vám ani neodpoví(protože z vás nekoukají peníze od státu)nebo vám pošlou smlouvu kde se zavážete k uhrazení poplatku!
pokračování
Autor: TTNandy (22.10.2011)
Proto má smysl hlídat si a odpovídat jen na ty z inzerátů které vám přijdou,které inzerují přímo firmy.Odpovídat agentuře je většinou ztráta času!Takovéto inzeráty dle profese můžete hledat i sami,přímo v nabídce Arbeitsagentur de.Tam pozor na datum zadání,protože kvůli konkurenci se tam inzeráty míchají neustéle bez ohledu na datum!!!
Zvláštním druhem pracovních agentur jsou tzv.Lohn nebo Zeitagenthur.Jsou to firmy které vás zaměstnají přímo a potom vás jako své zaměstnance pronajímají firmám.Většinou jsou korektní a pro obyčejného českého člověka jsou dobrým startem k dalšímu a lepšímu zaměstnání v Německu.Některé mají třeba jednu pobočku,některé velké a zavedené mají desítky poboček po celém Německu.Tak z padesáti procent mají spíš montážnická místa(takže agentura z Dráždan vás třeba pošle na práci do Mnichova),ale při uzavírání smlouvy víte kde budete pracovat.Je to asi nejlepší start pro řemeslníky.Můj soukromý žebříček poptávky z inzerce,co se týká řemesel je:1.svářeč,2.malíř lakýrník,3.elektrikář,zedník,zámečník....atd.Ovšem CNC soustružníků schánějí tisíce!!!!:-)))
dokončení
Autor: TTNandy (22.10.2011)
Pozor při jednání.I mezi těmito agenturami jsou fiškusové.Moje zkušenost byla,že jsem měl k takové firmě nastoupit jako mechanik stavebních strojů.Vše bylo domluvené a po zaslání smlouvy v ní bylo že nastoupím jako monteur.Na to také pozor!!!Monteur,čili montér je v Německu i soumar který tahá plastová okna do desátého poschodí,nebo bude vláčet solární panely na střechu!!:-)Ne že bych tu práci podceňoval,ale to jsem dělat nechtěl,za monteur totiž schováte i nekvalifikovanou a těžkou práci,kterou jste dělat nechtěli.Další POZOR!!!Pokud opravdu nejte kovaní v němčině,vemte si někoho k pohovoru sebou.Smlouvu si vemte domů prostudovat a nebo poslat meilem.Podepište jen ten exemplář který vám poslali nebo půjčili domů.Opatrnost není na škodu.
Tak to jsou moje osobní zkušenosti.Snad vám trochu pomohou.TTNandy
Uplatnění občanů ČR na trhu práce v zahraničí
Autor: Lucie (05.11.2011)
Drazí kolegové, ráda bych poprosila o 2 minutky času na vyplnění dotazníku na mou diplomovou práci. Téma je uplatnění občanů ČR na trhu práce v zahraničí. Takže dotazník je určen pro ty, co mají jakékoliv zkušenosti ze zahraničí. Byla bych Vám všem moc vděčná. www.vyplnto.cz/datab…
Prosba
Autor: Lenka (21.11.2011)
Prosím řekl by mi někdo jaké jsou podmínky se zaregistrováním na úřadu práce v Rakousku???
Zkušenost z Rakouska
Autor: Majko25 (24.01.2012)
ahoj, byli jsme s více lidma na práci v Rakousku v Alternmarktu kde jsme balili lyže za 8Euro za hodinu. k tomu bylo ubytko zdarma a papíry vyřídila agentura. i když jsme jsme se museli stěhovat a pracovalo se i o víkendu, práce byla dobrá a agentura nakonec všechny problémy vyřešila. doporuču union montage, po dvou špatných zkušenostech to konečně klaplo
Autor: dagmar (27.11.2011)
Hledam zenu ktera ma moznost sehnad praCI A NECHCE JET SAMA pom sila v kuchyni pokojska a jine manualni prace s ubytovanim v Nemecku v Rakousku uz jsem tak pracovala nemcina castecne dekuji tel 732369257
Autor: dagmar (27.11.2011)
OZVE SE MI CESKY MAITEL NEBO PROVOZOVATEL HOTELU PENZIONU V NEMECKU RAKOUSKU pobliz ceskych hranic,,, Mam zajem o praci pom sila v kuchyni ,,.,pokojska,,,pracovala jsem jako pokojska u ceskeho maitele v nemecku ,,,nemcina castecne V cesku mam dl praxi jako servirka provozni nabidnete dekuji tel 732369257
Autor: dagmar (27.11.2011)
hledam praci pokojska pom sila v kuchyni v Nemecku pobliz chebu skusenosti mam castecna nemcina dekuji tel 732369257
i cesky maitel v Nemecku nebo Rakousku
DTP a GRAFIK
Autor: adrian hofer (05.12.2011)
Ahoj, jsem v praze, ale rad bych se podival do evropy nebo i dale, je mi 37 a delam DTP operatora a GRAFIKA 12 let, je tady nekdo kdo by poradil, kde se s tim da chytnout, mluvim anglicky, RP mam, jsem single. Muj email:
DTP a GRAFIK
Autor: adrian hofer (05.12.2011)
Ahoj, jsem v praze, ale rad bych se podival do evropy nebo i dale, je mi 37 a delam DTP operatora a GRAFIKA 12 let, je tady nekdo kdo by poradil, kde se s tim da chytnout, mluvim anglicky, RP mam, jsem single. Muj email:
za pár dní práce
Autor: bleskovka (08.12.2011)
tak já jsem na webu vyplnila koncem listopadu formulář na prac. úřadě pro zahraniční pracovníky, během týdne mi zavolali, probrali se mnou dotazník a moje představy, myslím, že chteli zjistit moji němčinu a za dva dny už mi volal přímo zaměstnavatel, se kterým jsem si pak ještě ujasnila mailem některé informace a mzdovou představu a začátkem ledna odjíždím za prací, to vše netrvalo ani 14 dní
Re: za pár dní práce
Autor: Jitka (20.12.2011)
Mohu se zeptat na úroveň Vaší němčiny a obor, o který jste se zajímala? Předem díky za odpověď.
Re: Re: za pár dní práce
Autor: bleskovka (08.01.2012)
napište mailovou adresu, na kterou to chcete poslat, ale za dva dny odjíždím, na tu adresu pod vámi jsem to už odeslala
Re: Re: za pár dní práce
Autor: bleskovka (08.01.2012)
omlouvám se, vy jste adresu nechtěla, moje němčina je dost dobrá, už jsem tam několik let dělala a zajímala jsem se o Pflegedienst
Re: Re: Re: za pár dní práce
Autor: Jitka (01.02.2012)
Díky za odpověď, přeji hodně štěstí :-). Kdybyste našla chvilku času, uvítám pár slov mailem o Vašich nových zkušenostech. Jsem VŠ středního věku, opakovaně jsem v Německu byla jako pečovatelka v rodinách a klidně bych šla do Pflegedienst taky na prac. poměr, jen mít dost objektivních informací. Mail: Díky předem, J.
Re: za pár dní práce
Autor: Kathy (07.01.2012)
Dobrý den, mohla bych vědět, jaký ÚP to byl ? Myslím v ČR, nebo v zahraničí ? Díky, Prosím o odpověď na . Předem děkuji.
Re: za pár dní práce
Autor: Josef (09.01.2012)
muj E-mail ¨dekuji ze mi poslete kontakt na tu agenturu...hodne uspecu do budoucna v nove praci naschledanou a dekuji Josef
Autor: dasa (28.12.2011)
mam zajem o praci v nemecku rakousku pom sila v kuchyni pokojska i jine man prace nebo i s nekym vycestovat dekuji tel 732369257
Řeznik
Autor: Dusan (10.01.2012)
Ahoj schanim praci jako reznik praxe v oboru a v EU 10 let nejlepe ŠVYCARSKO,NEMECKO jestly mate nekdo nejake kontakty budu rad
Také hledám práci v Rakousku
Autor: evka (10.02.2012)
Ahoj lidičky. Také hledám práci v AU v nějaké např. potravinářské fabrice - balení apod. Je to v dnešní době jediná možnost,jak si vydělat peníze. 4 roky jsem dělala au-pair. NJ ovládám velmi dobře, AJ základy. Řidičák i auto mám. Kdyby někdo věděl o rozumné práci, můžeme jezdit spolu.Předem moc díky za tipy. evka
Re: Také hledám práci v Rakousku
Autor: Tom (19.03.2012)
Ahoj.Mam praci ve francii pokud by mnel nekdo zajem.Jen spolehlive holciny.Dekuji
Re: Re: Také hledám práci v Rakousku
Autor: denis (27.03.2012)
zavolej na cislo +420 736110636 tez ve Francii a domluvime se
Re: Re: Re: Také hledám práci v Rakousku
Autor: Nikola (15.05.2012)
cislo je stale nedostupne, nejde zavolat jeste jinam???
Dotaz.
Autor: Milada (18.02.2012)
Dobrý den. Našla jsem na internetu vaši starnku a chtela bych se zeotat jestli je opravdu možné sehnat praci v Německu s bydlenim bez vstupnich poplatku, nějaké nabídky už byly ale bohužel mě to stalo jen nervy a zbytečne vyhozené peníze. Přijde mě že je opravdu malo lidi co nabízí opravdu něco slušného. Jsem vyučená švadlena mam v tom 6let praxi, taky mám praxi na pozici operátorky ve vyrobě. Montáž pc-servry . Takže ani pásovka mě nevadí. Byla bych rada kdyby mě někdo něco napsal třeba i na mail . A pokud by byla prace v tom Německu tak někde v Ulmu nebo okolí . děkuji :
Práce pro kuchaře do Velké Británie
Autor: www.anglickysen.cz (22.02.2012)
Touto cestou hledáme zkušené kuchaře do Velké Británie do restaurační sítě inspirované karibským jídlem.

V současné době hledáme následující pozice:
- Chef de Partie
- Senior Sous Chef - Southampton (24k/year)
- Sous Chef - Southampron - (22k/year)
- Junior Sous Chef - Milton Keynes - (19k/year)

Dle pracovní pozice jsou vyžadovány zkušenosti. Nutná je také znalost anglického jazyka.
Nabízíme také pomoc s ubytování pro začátek.

Všechny pracovní pozice jsou bez poplatků!
Vaše životopisy v anglickém jazyku zasílejte na:
Poptávka
Autor: Stanislav (02.03.2012)
Hledám práci v zahraničí: svářeč-zámečník (praxe 5 let), tesař (praxe 5 let), i jinou.
Poptávka
Autor: S.Dermisek@seznam.cz (02.03.2012)
Hledám práci v zahraničí: svářeč-zámečník (praxe 5 let), tesař (praxe 5 let), i jinou.
Hollabrunn
Autor: Lenka (29.03.2012)
Hledám pracovní v Hollabrunnu,jezdím tam cca každý týden na jeden den ,ale to neřeší mou celkovou situaci.Jsem ráda za každou nabídku.email:lenkach.poj@seznam.cz nebo777/910738 sms.
Hledam praci v Nemecku v oboru zednik
Autor: Josef (05.04.2012)
Cau mam skusenosti na nemeckych stavbach.veskere zednicke prace sadrokartony,malovani zateplovani. neumite nemecky a mate nabitky rad pojedu s vama.Dekuji.S pozdravem Josef E-mail
Řezník
Autor: Hanka (10.04.2012)
Zdravím, hledám práci v oboru řezník- uzenář (rakousko, německo, finsko, ..) Jsem vyučená v oboru. Kdyby nekdo o nečem vedel tak se mi ozvěte, diky!
COFFEE BAR,TURIST SHOP-CRETE
Autor: Rena Xristofidou (23.04.2012)
I am looking For a girl to work in my Coffee Bar and Turis Shop in Kavros-CRETE(Grece).To know how to speak English-German-Rusian-Italian.The hours 8 every day.Good salary.Accomodation is Free.
Re: COFFEE BAR,TURIST SHOP-CRETE
Autor: alena (16.05.2012)
Hello,I want work in Grec,how much pay money in month or one hour?
I speak english,germanish,rusish,little italish:0)))
Re: Re: COFFEE BAR,TURIST SHOP-CRETE
Autor: alena (16.05.2012)
davidkostan@seznam.cz
Re: Re: COFFEE BAR,TURIST SHOP-CRETE
Autor: HanZ (26.05.2012)
rusiš, germaniš, itališ,... :D
Re: Re: COFFEE BAR,TURIST SHOP-CRETE
Autor: HanZ (26.05.2012)
...looks like you speak very well.
Autor: karcol jan (27.04.2012)
hledam praci svarece v zahranici 135 PED 141 PED dik
0043 660 52 43 148
Autor: Laurynovich Alexandra (03.05.2012)
Hledám umývače,čku nádobí do restaurace v Linci, Rakousko.Jedná se o pracovní dobu od středy do neděle.Začátek pracovní doby 15.00 do 22.00. Práce pouze oficiálně. Vyřizuje zaměstnavatel.Výplata 1.130,- netto, dle řádné kolektivní smlouvy. Auto podmínkou, ubytování možné za 250,-.
Re: 0043 660 52 43 148
Autor: Vlaďka (01.10.2012)
Dobrý den, mám zájem o Vámi nabízenou práci, nastoupit mohu ihned, auto mám. Prosím dejte mě vědět v každém případě, ať vím, na čem jsem. Díky předem.Vlaďka
mail:
+420603318166
svářeč
Autor: Dejv (06.05.2012)
Hledám práci svářeče na CO2,nebo spolehlihou agentůru na prácí v Něnecku,Rakousku.mail:davidruzicka0@gmail.com
Práce pro pár
Autor: Tereza (09.05.2012)
Dobrý den, v červnu končím VOŠ a chtěli bychom s přítelem vycestovat. Naučit se nové věci, zdokonalit v jazyce a hlavně poznat nové věci a zážitky. Jsme oba spolehlivý, flexibilní, chtěli bychom v zahraničí zůstat i déle než rok. Přemýšlely jsme o práci Aupair-couple, nebo cokoliv co by bylo vhodné pro dva. Zde je můj meil:
ter.

Děkuji moc.
zedník hledá práci v německu,belgii nebo rakousko
Autor: petr žemberi (27.05.2012)
dobrý den jsem skušený zedník tady v čechách dělám na žl 10let,už se to tady nedá vydržet,platební morálka tady neexistuje,mám rodinu a díky těmto pánům tady živoříme,prosím našel by se někdo kdo by mi pomohl najít práci nebo mne vzal do party v oboru,mám eště 2kolegi,už jsem hledal, ale naletěl jsem,jsem vděčný za každou nabídku,,děkuji všem,,,,kapeza@seznam.cz
Doktori a sestry pro EULEX
Autor: Boaz (01.06.2012)
Dobrý den,

pro EULEX (OSN) poptáváme zdravotní sestry a doktory (anestezilogy, chirurgy specializujici se na urazovou chirurgii a sestry na sal). Podminkou je anglicky jazyk a doklad o studiu a praxi. Kontaktujte nas na mail a my vam razem zasleme podminky vycestovani a vysi pojisteni a platu (od 2000-7000 euro/mesic). Prilozte osvedceni o studiu a praxi. Dekujeme,

hezku den.
Boaz, s.r.o.
nabidka prace v zahranici
Autor: Jira (07.07.2012)
Dobry den,pokud jeste schanite brigadu v zahranici i s ubytovanim ve Fran jak pro muze i zeny jako pom.sila do kuch.+pokojs.tak me pro vice info kontaktujte co nejdrive na tel.736110636 dekuji SPECHA!!!
pokojská v německy mluvících zemích
Autor: pavla (09.07.2012)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je tu někdo, kdo má zkušenost jako pokojská v německy mluvících zemích. Hledám na něm./rak./švýc. stránkách nebo i přes EURES, ale bohužel mi téměř nikdo neodpovídá. Hledám zhruba od poloviny května. Troufám si říct, že moje znalost NJ je po čtyřletém studiu germanistiky na FF téměř plynulá:-)Prosím piště na . Předem děkuji
Autor: jenda kerol (30.07.2012)
kdo poradi nejake misto svarece v nemecku certifikaty prax dik
Re:
Autor: Veronika Krizova (18.03.2013)
Mam praci svarece, nastup ihned.
Kontakt
PRACE V RECKU 40euro FIX !!!
Autor: Michaela Kovarova (02.08.2012)
Plat je 40euro /den. Pracovní doba 21:30 - 03:30 každý den, volno dle svého uvážení.Náplní práce je objednávat zákazníky, roznos objednávek včetně pochutin a konverzace se zákazníky za účelem zvýšení jejich útraty v baru. Dívky z drinků navíc mají provize.Nutností je elegantní oblečení a boty na vysokém podpatku. Komunikativní angličtina, řečtina výhodou.Ubytování je v plně vybavených bytech, s internetem. Český nebo slovenský kolektiv.Práce je legální, vystaví se dívce pracovní papíry.Cestu i stravu si dívky hradí samy.
kontakt:
Autor: elemmir03@seznam.cz (30.09.2012)
hledam praci v zahranici jsem svarec co135 tavyci se elektrodou nemecky neumm praxi nemam
Manuální technické práce
Autor: Jakub (05.10.2012)
Ahoj. Hledám práci technického směru kdekoli v zahraničí. Ideálně v automobilovém průmyslu, ale klidně i práci na lodi, nebo v lodích přístavech. Pokud by někdo o něčem věděl, nebo měl v těchto odvětvích nějaké zkušenosti, byl bych moc rád za každou radu. Děkuji
Prace v zahranici
Autor: Adam (09.10.2012)
Zdravim prave zacinam novy zivot a uz ho dele nechci zit v CR , zkusenosti mam v ruznych smerech ale nebojim se zadne prace. Jazyky NJ, Aj prumer, poradite mi diky
Práce na Novém Zélandu
Autor: www.pracezeland.cz (14.10.2012)
Hledáteli zajímavé informace, seznamy farem, diskuzi či inzerci na Novém Zélandu navštivte náš web www.pracezeland.cz
hledám práci strojník,řidič,mechanik
Autor: petr (31.10.2012)
hledám práci v zahraničí,jako strojník stavebních strojů,mám zkoušky na vibr.válce,finišery,autogradery,nakladače a rypadla.ŘP skp.c+e,t.Profesní průkaz,dig.kartu.jsem vyučen jako automechanik je mi 33 let.Mnoholetá praxe. mob.732763669
Autor: Dagmar (08.11.2012)
Hledam praci v Německu Rakousku kuchenhilfe zkusenosti mam děkuji 732369257
13.112012
Autor: Tomáš (13.11.2012)
Ahoj chci pracovat v zahraničí sem vyučen opravář zem.strojů mam svářeci průkaz a vše co se tyče kovovyroby...diky za info email
Práce na koňské i dobytkářské farmě
Autor: ready2@seznam.cz (17.11.2012)
Rád bych se informoval o možnosti práce v zahraničí, poblíž koní a dobytka, na nějaké menší rodinné farmě, v odlehlém koutu země, s možností ubytování a stravy.

Mám již dost ČR a rád bych zkusil pracovně i jinou zemi.Je mi rovných 40 let. Momentálně jsem zaměstnaný jako mistr výroby v automotive.Z německého a anglického jazyka umím jen pár slov,vlastním řp. sk.,,B" a ,,T",čistý TR a srdce dobrodruha.
Poradí někdo prosím.
Re: Práce na koňské i dobytkářské farmě
Autor: jirka (03.12.2012)
Zdravím koukni na www.yardandgroom.com tam určitě něco seženeš....
Autor: Marin (09.12.2012)
Hledám práci v oboru elektromontér v Rakousku.Praxe 15 let.německy se učím.Jsem šikovný,umím se přispůsobit,momentálně si přividělávám prací hodinového manžela.
Zdravotní sestra
Autor: Radka Sobotková (03.01.2013)
Hledám práci pečovatelky v Brně jsem zdravotní sestra a pracuji v třísměnném provozu,mohla bych pracovat na zkrácený pracovní poměr, jen vážný zájem
prace v zahranici
Autor: jan oracko (06.01.2013)
dobry den vsem.chteli bychom pracovat v zahranici.napriklad na farme ,nebo v potravinarskym prumyslu-baleni masa,zeleniny,atd.nas mail je m nabidnete nam pracu DEKUJI
prosba
Autor: Jana (07.01.2013)
dobrý den,urychleně hledám jakoukoli práci v zahraničí.praxi s parcí v zahraničí mám.Prosím pište na děkuji
Hledam praci
Autor: Libor (17.01.2013)
Hledam praci v zahranici s pritelkyni,28 let a 22 let,pracoviti a slusni.Jestli potreba auto neni problem,jazyk anglicky,armensky,rusky,armensky.Dekuji za nabidky.Meil:libor2626@seznam.cz
Práce v německu
Autor: Ivana (28.01.2013)
Dobrý den, hledáme s manželem práci v Německu poblíž města Tegernsee. Nástup od 1.3.2013. vezmeme s manželem jakoukoliv práci, uklízečka, mytí nádobí atd. jsme uplny začátečníci v německém jazyce. děkuji mnohokrát za odpověď. email:svohalka@seznam.cz
Autor: Kristýna Dvořáková (31.01.2013)
Dobrý den,jmenuji se Kristýna Dvořáková a potřebovaly bychom se dostat s přítelem (v páru) do zahraničí,nejlépe do Lucemburska. Nemáme skoro žádné skušenosti a tak by jsme od vás potřebovaly pomoct. Mám tetu v Lucembursku už nějakých 13let a právě ona mě k vám nasměrovala. Chtěly bychom odjet v Červnu Červenci nebo nejdéle v Srpnu,chceme odjet na delší dobu,tak proto vám píšeme takhle dopředu aby bylo možno něco k sehnání. Předem vám moc děkujeme za blzžší informace.

PS: Paní Pavlína Pfeifrová děkuje za blýzké vyřízení. :-)
hledám práci v zahraničí zámečník-svářeč
Autor: aulik (02.02.2013)
dobrý den, hledám praci v zahraničí je mi 26let mám uřední zkoušku na sváření metodou TIG141 černý material nejsem vyučen v oboru, ale již 4roky pracuji jako zámečník-svářeč po elektrárnách mám řidičsky prukaz-B. děkuji email:auliis@seznam.cz
Práce v EU
Autor: Tomas Kolar (19.02.2013)
nabízím práci v barech a restauracích na středomořském ostrově Kypr, pokud mate zajem o práci v kombinaci s dovolenou, pak je tahle nabídka právě pro vás.Nejsem agentura, která na vás vyrýžuje, na Kypru žiji přůběžně už 5 let. Na Kypru je 320 slunečných dnů, žijí zde milý a přatelští lidé, teploty se zde pohybuji v zimě okolo 20 stupnů a v létě okolo 36 stupnů. Výdělky se pohybují v závislosti na pracovní pozici, zpravidla od 35 euro/den až po 120 euro/den
Prace na Kypru
Autor: Tomas Kolar (19.02.2013)
nabízím práci v barech a restauracích na středomořském ostrově Kypr, pokud mate zajem o práci v kombinaci s dovolenou, pak je tahle nabídka právě pro vás. Na Kypru je 320 slunečných dnů, žijí zde milý a přatelští lidé, teploty se zde pohybuji v zimě okolo 20 stupnů a v létě okolo 36 stupnů. Výdělky se pohybují v závislosti na pracovní pozici, zpravidla od 35 euro/den až po 120 euro/den info:
Re: Prace na Kypru
Autor: Martin Petik (08.04.2013)
Měl bych vážný zájem pracovat v zahraničí, vzhledem k inzerátu, kde nabízíte práci na Kypru, kde jsou příjemní lidé , bych měl vážný zájem. Žádné práce se nebojím. Děkuji s pozdravem Martin Petik
prace
Autor: evelina novakova (01.03.2013)
Ahoj,chtela bych pracovat v italii,pokojska a taky i pomahat v kuchyni,dekuji
montaz oken
Autor: petr simunek (05.03.2013)
Ahoj lidi schanim praci jakou monter a technik plastovych oken ,drevenych oken,hlinikovych oken a dveri mam 5 letou praxi cela eu nevite o necem?..
montaz oken
Autor: petr simunek (05.03.2013)
Ziden@seznam.cz
montaz oken
Autor: petr simunek (05.03.2013)
Ziden@seznam.cz
Hledám práci v zahraničí nejlépe u moře..
Autor: Lenka (17.03.2013)
Ahoj,
Jsem dívka a jemi 24 let. Hledám práci v zahraničí nejlépe u moře. Mohla bych nastoupit i kdykoliv a délka pobytu u mě není rozhodující.
Zkušenosti mám pracovala jsem dřív na lodi za barem a minulou sezonu jsem byla na 7 měsícu v Řecku jako animatorka. Hledám jakoukoliv práci.. Kdyby byly nějaké pracovní nabídky prosím pište na můj emai:

Děkuji moc za informace :o)
Hledám práci v zahraničí nejlépe u moře..
Autor: Lenka (17.03.2013)
Ahoj,
Jsem dívka a jemi 24 let. Hledám práci v zahraničí nejlépe u moře. Mohla bych nastoupit i kdykoliv a délka pobytu u mě není rozhodující.
Zkušenosti mám pracovala jsem dřív na lodi za barem a minulou sezonu jsem byla na 7 měsícu v Řecku jako animatorka. Hledám jakoukoliv práci.. Kdyby byly nějaké pracovní nabídky prosím pište na můj emai:

Děkuji moc za informace :o)
Překladač angličtiny a němčiny
Autor: Lukas (27.03.2013)
Ahoj, byl jsem minulý rok na brigádě a zahraničí.
Vše bylo super až na moji znalost angličtiny a měl jsem štěstí rodiče mi koupily kvalitní kapesní překladač, kterýmá spoustu slov a spoustu vyuky gramatiky a překladu textů. Nebudu tady dělat reklamu žádmé firmě, ale mohu říct že to nebyl levný vícejazyčný nesmysl. Stál víc než 10 000,- ale stálo to zato.
Re: Překladač angličtiny a němčiny
Autor: Martina (27.03.2013)
Já ti řeknu co to bylo za překladač mám ho taky.
Partner Lux CZ od Ectaco
Autor: Marta (02.05.2013)
Vážení,prosím je někdo,kdo zná české mluvící krajani v rodinách,penzionech i s dětmi,můžete mi nabídnout kontakt v Evropě?Jsem cukrářka a mohu pomáhat i v kuchyni.Děkuji předem za zprávu
Švýcarsko
Autor: Petr Kuhn (21.05.2013)
Dobrý den, hledám práci ve Švýcarsku v oblasti stavebnictví. Vyučen s praxí instalatéra - 5 let. Další praxe: výškové práce, zednické práce, stavební klempířství.
Případně zastanu i jiné, nekvalifikované práce. Domluvím se rusky, angličtina je horší, nutno se opět rozmluvit.
Pokud máte solidní nabídku a referenci, prosím o její zaslání na můj email: .
Autor: Jari50 (29.05.2013)
Ahoj,hledám práci jako strojník,bagrista a nebo na farmě v Německu a nebo Rakousku. strojničák,řidičák,profesák a auto mám.Díky Jari50 nástup ihned!!!j.talir@seznam.cz
Autor: Robert (03.08.2013)
Ahoj chtěl bych pracovat venku někde v cizině je mi jedno kde 604721160.nabýzí tu někdo něco dík.
Re :
Autor: Dinny (31.08.2013)
Roberte co umíš? ?Komunikuj se mnou přes zprávy na Facebook na Dorica Ivan
opatrovanie
Autor: ľubica (14.09.2013)
dobrý deň, hľadam prácu opatrovateľky v Nemecku. Vie mi niekto pomôcť pri hľadaní rodiny, ktorá potrebuje opatrovateľku.Ďakujem. Ľubica
Re: opatrovanie
Autor: Veronika Krizova (20.08.2014)
Dobry den pokud jeste mate zajem, ozvete se 004917632268042
Re: opatrovanie
Autor: Veronika Krizova (20.08.2014)
Dobry den pokud jeste mate zajem, ozvete se 004917632268042
Re: opatrovanie
Autor: Veronika Krizova (20.08.2014)
Dobry den pokud jeste mate zajem, ozvete se 004917632268042
Autor: radovan vlk (18.09.2013)
je mi 47, mám 20let praxi na stavbách a hledám jakoukoliv práci v itálii
Lipozene
Autor: thanks (19.09.2013)
I bookmark your website and will come back in the future
Lipozene
Prace au-pai a pomoc v domacnosti v Dubaji, SAE
Autor: Barbora (03.12.2013)
Dobry den, hledam ceskou slecnu na praci au-pair a vypomoc v domacnosti do nasi rodiny. Minimalni delka 1 rok. Misto: Dubaj - Spojene Arabske Emiraty. Nastup ihned. Prosim kontaktujte me.
Re: Prace au-pai a pomoc v domacnosti v Dubaji, SAE
Autor: Mil (02.06.2014)
Dobrý den mám velký zájem pracovat v SAE jako zahradník,udrzba domu, prace kolem domu i hlidání dětí děkuji kontakt 734499821
Re: Prace au-pai a pomoc v domacnosti v Dubaji, SAE
Autor: Lenka (27.05.2015)
Dobrý den, měla bych zájem Vaši nabídku práce au-pair v Dubaji, SAE. Jako au-pair jsem již působila, práce s dětmi a starání se o chod domácnosti mi tak nějak vyhovuje :) Případný český kontakt na me: 702 942 616, popř. email: . Děkuji za odpověď. Lenka
Autor: Pavlína (06.02.2014)
Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s agenturou Union Montage?
Předem díky za jakékoliv informace.
Autor: JARDA (13.02.2014)
Caute vsichni kdo biste meli praci v kdekoli venku za dobrou cenu pro sikovneho pracanta,
zednicka,montaze,prace se drevem,neni prekazkou ozvetese na cislo 737 185 406 heslo prerov
Hledame zdravotni sestry do nemecka
Autor: Lenka Müler (02.04.2014)
Nabizim práci zdravotní sestry v Německu(Bayer-München) Jedna se o domov pro seniory.Velmi dobré platové podmínky,práce pouze 15 dni v mesici,ubytovaní zajisteno.
Hrubá mzda je 2500 euro.ZADNE POPLATKY ZA ZPROSTREDKOVANI PRACE.

Požadavky: -Německy jazyk na komunikativní úrovni
-overenou kopii maturitniho vysvedceni
-výpis z trestního rejsriku
-životopis
Vyse uvedene dokumenty je nutno uredne prelozit do NJ.
meil:zdravotnisestrickanemecko@seznam.cz
tel :004915777566570
Hledame zdravotni sestry do nemecka
Autor: Lenka Müler (02.04.2014)
Nabizim práci zdravotní sestry v Německu(Bayer-München) Jedna se o domov pro seniory.Velmi dobré platové podmínky,práce pouze 15 dni v mesici,ubytovaní zajisteno.
Hrubá mzda je 2500 euro.ZADNE POPLATKY ZA ZPROSTREDKOVANI PRACE.

Požadavky: -Německy jazyk na komunikativní úrovni
-overenou kopii maturitniho vysvedceni
-výpis z trestního rejsriku
-životopis
Vyse uvedene dokumenty je nutno uredne prelozit do NJ.
meil:zdravotnisestrickanemecko@seznam.cz
tel :004915777566570
Sháním práci v zahraničí
Autor: Ivett (01.05.2014)
Dobrý den,
jsem absolventka VŠ (26 let) a sháním práci, popř. brigádu v zahraničí - Německo, Rakousko, Švýcarsko. Výborná znalost NJ (studovaný obor na pedagogické fakultě) a dobrá znalost AJ. Za návrhy, nabídky, rady budu velmi vděčná:
hledam praci ve Vidni a okoli 16.7.2014
Autor: Ondrej Renner (16.07.2014)
Zdravim vsechny,hledam preci ve Vidni a okoli..jsem ve Vidni uz pres rok,ale bez meldecetlu jsem praci nesehnal ,jinak jsem TU praci mel ale na cernaka delal jsem prevazne zahrady,pomocnika PRI zateplovani ,stehovani,natirani i malovani ,pomocnik v arabsky restauraci atd.tak ze prace SE nebojim.. Moje nemcina neni dokonala ale domluvim se.Potrebuji hlavne pracovat na smlouvu.v pripade ohlasu zanecham sve cislo tel.+430664 592 599 7 je To rakouske cislo diky vsem predem cus.. :-)
hledam pracanta
Autor: Marty (02.01.2015)
Zdravim všechny,nabizím práci v Rakousku do fabriky k pásu ze živnosti.živnost muže byt jaka koliv ve stavebnictvi.Je to v Lienz Rakousko ne Linz.práce je od 12 ledna nastupni plat 12.50 eur na hodinu po 3 měsicich se přidava.Němčina zaklad,pracuji tam češi co umi německy.žadne poplatky za práci nebo peníze do předu.šef prostě potřebuje pracovitého člověka.vic info nebo +436606565170 docela to spěcha
surne hledam uklidove prace nebo pomocne Rakusko Vieden
Autor: angelika dubska (12.01.2015)
Vazeni zamestnavatele a dobri lidicky schanim praci do Rakuska nebo Viden ulid restavraci verejnych prestorou a audobusou travaji ,a pomocne prace vseho druhu s manzelem ktery ma Vzv platne papiri Nemecky viem slabsie ale dohovorim se a manzel umi lib i psat v Nemcine ponuknite uklid prax mam dlhorocnu i v nemosnici .uklid lozkovych pokojou dik tel 702920293 odpovedajte ponuky SMS na telefone nejsem stale na pocitaci dekuji .
Pozor
Autor: Lubos (23.03.2015)
Rád bych upozornil všechny,kdo má zájem spolupracovat s panem Macháčkem, který má agenturu na zajištění práce na lodi.www.pracenalodi.cz. Mám s ním osobní zkušenost a to i mé přátelé. Vše bylo v pořádku,do té doby,než jsme mu poslali zálohu na letenky.Přestal komunikovat a penize jsou vyhozené oknem.Tak aby jste také nenaletěli.
Prace na farme,ve skleniku,uklid domacnosti v okoli Vidne
Autor: vlasta hajdukova (31.07.2015)
Jsem 58leta zdatna a pracovita zena.Jsem v duchodu a potrebuji si vydelat na strechu nad hlavou.Doba prace v cizine-8/2015-2020.Jsem nekuracka,bez zavazku,netrestana a starala jsem se o velikou rodinu pres tricet let,takze uklizet a pracovat mi neni cizi a jsem jeste plna elanu pracovat.Nemecky se ucim.Nabidky na email: nebo na telefon +420 604 651 002
Autor: Dada (30.08.2015)
Hledam praci pomocna sila v kuchyni,i vypomuzu starsim lidem s praci uklid domu i na zahradce,,v Rakousku pobliz hranic dekuji
Hledam praci
Autor: Dada (30.08.2015)
zapomela jsem na email piste
Autor: Nikola Brillová (03.06.2016)
Dobrý den, jsem samoživitelka s tříletou dcerou a ráda bych pracovala někde v zahraničí, nejlépe buď v nějakém hotelu jako např. pokojská, v restauraci nebo něco podobného. Problém je ale v tom, že nevím, zda agentury umožnuji práci a pobyt i matkám s dětmi? Děkuji
Práce na farme
Autor: David (24.04.2018)
Nevíte někdo o solidní práci na farmě napříč Evropou? Teoreticky i mimo Evropu.
Je mě 34 a mám zkušenosti se zahraničím, například jsem byl půl roku na Novém Zélandu z toho měsíc na farmě.
Autor: ptrkmtch (29.06.2018)
Jsou příležitosti pro mladé, aktivně poctivě pracující za každé situace, lidí s odpovídajícím platem 2,5-4tis€?? Ozvu se
Hledám príma člověka do zahraničí.
Autor: Hugo (14.07.2018)
Príma člověk hledá príma člověka do ciziny.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook