Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Irsko

Informace o možnostech práce a studia v Irsku.
 

msm_cep

Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

Taky tě láká vyměnit práci nebo brigády v malém českém rybníčku za něco neznámého, a o to zajímavějšího? Nebo jsi čerstvě po škole a rád bys získal praxi a zkušenosti, kterými se hned tak někdo chlubit nemůže? Pokud se nerad seznamuješ s lidmi, radši sedíš doma než cestuješ, obvykle jen čekáš, co ti spadne shůry, nestojíš o to, zdomácnět v jiném jazyku než češtině, a vlastně ani moc pracovat nechceš ... nic tu pro tebe nemáme!

Číst článek Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

czechus

Odborné stáže dotované z fondů EU

Stáže jsou investicí do budoucna, na tom se jistě všichni shodnou. Účelem je získávání zkušeností nebo jejich rozšíření v oboru studia či v oboru vykonávané profese. Při absolvování stáže v zahraničí si navíc účastníci ve značné míře osvojí cizí jazyk. Výsledek stáže se pak zrcadlí v obdržených referencích a mezinárodní zkušenosti přidané do kolonky Experience v životopisu účastníka.

Číst článek Odborné stáže dotované z fondů EU

Práce v EU

Práce v EU

Jako občan České republiky, máte od 1. května 2004 možnost pracovat ve většině států Evropské unie bez větších omezení.

Číst článek Práce v EU

Eurodesk

Jak se při cestování Evropou vyhnout nepříjemnostem

V době prázdnin a dovolených již mnozí počítají poslední dny v práci a těší se na cestu do zahraničí. Ať se chystáte podniknout túru po Karpatech, plavit se lodí po ostrovech Středozemního moře či poznávat kulturní a architektonické památky Evropy, je důležité, abyste znali svá práva.

Číst článek Jak se při cestování Evropou vyhnout nepříjemnostem

Písečné duny

Letní au-pair na severu Irska

Maturitní ročník se blížil a já jsem stále neměla pocit, že by moje angličtina měla nějak valnou úroveň. A jak se na něčem takovém dá nejlíp zapracovat? Vyrazit na prázdniny do zahraničí!

Číst článek Letní au-pair na severu Irska

Já u řeky Liffea

Au-pair v Irsku

Po roce v České republice jsem opět zatoužila poznat novou zem. Jako nejjednodušší způsob se opět nabízelo jet jako au-pair. I když moje předchozí zkušenosti byly nevalné, řekla jsem si, že do třetice všeho dobrého snad už budu mít nějaké to štěstí.

Číst článek Au-pair v Irsku

irsko

Letní jazykové kurzy na irských univerzitách

Některé vysoké školy v Irsku nabízejí přes léto krátké jazykové kurzy, které jsou většinou zaměřeny na všeobecnou angličtinu. Pořádají se ale i kurzy obchodní angličtiny, přípravné kurzy na jazykové zkoušky apod.

Číst článek Letní jazykové kurzy na irských univerzitách

Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy v zahraničí jsou výborným způsobem, jak rychle zlepšit své jazykové znalosti. Nabídka kurzů je velká, jejich kvalita se ale často hodně liší. Na co si tedy dát při výběru jazykového kurzu pozor?

Číst článek Jazykové kurzy v zahraničí

práce v Irsku

Práce v Irsku

Pro práci v Irsku není potřeba pracovní povolení, při práci trvající déle než tři měsíce je nutné se registrovat na příslušných úřadech.

Číst článek Práce v Irsku

teens_beach_s

Studium v zahraničí

Nejznámější a pravděpodobně i nejjednodušší možnost, jak studovat v zahraničí, nabízí program Erasmus (dříve Socrates) zaštiťovaný Evropskou unií. Kromě něho existuje ale i mnoho dalších možností získání stipendia anebo studium v zahraničí na vlastní pěst.

Číst článek Studium v zahraničí

Au-pair Irsko

Au-pair v Irsku

Au-pair pobyt v Irsku je skvělou možností pro ty, kteří si chtějí zlepšit angličtinu, ale zároveň poznat i jinou zemi než Velkou Británii, která je nejčastější destinací pro au-pair.

Číst článek Au-pair v Irsku

dobrovolnictvi

Evropská dobrovolná služba

Evropská dobrovolná služba – European Voluntary Service (EVS) je zajišťována Evropskou unií a umožňuje mladým lidem pracovat jako dobrovolníci v zahraničí. Doba pobytu v cizí zemi je většinou 2 – 12 měsíců a dobrovolníkem se může stát člověk ve věku 18 až 30 let.

Číst článek Evropská dobrovolná služba

V této sekci bylo nalezeno celkem 13 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Letní au-pair na severu Irska

Nazkušenou.cz on Facebook