Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Au-pair v Irsku

Základní informace

Au-pair pobyt v Irsku je skvělou možností pro ty, kteří si chtějí zlepšit angličtinu, ale zároveň poznat i jinou zemi než Velkou Británii, která je nejčastější destinací pro au-pair. Díky tomuto typu práce v zahraničí se zdokonalíte v angličtině a poznáte zblízka proslulou irskou kulturu.Obecné informace o tom, kdo to je au-pair a jak vybírat hostitelskou rodinu, najdete v článku Au-pair pobyty.

Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí

Požadavky

  • Svobodná a bezdětná osoba ve věku 18-27 let
  • Komunikativní znalosti angličtiny

Čím lépe angličtinu ovládáte už před odjezdem, tím více Vám dennodenní kontakt s irskou rodinou pomůže ve zdokonalení se v jazyce. Než odjedete, doporučujeme proto absolvovat kurz angličtiny. S výběrem kurzu vhodné pokročilosti Vám pomůže jazyková škola ve Vašem městě.

Podmínky

Au-pair pracuje asi 30 hodin týdně a za svou práci dostává kapesné minimálně na 80 eur za týden spolu s ubytováním a stravou. Má nárok alespoň na jeden a půl den volna v týdnu. Hostitelská rodina může au-pair požádat až třikrát týdně o večerní hlídání dětí – babysitting.

Náklady na dopravu si hradí au-pair sama. Pokud si platíte zdravotní pojištění v ČR, jste pojištěná jako občané Irska. I přesto je nutné počítat při ošetření se spoluúčastí pacienta, proto je dobré se připojistit pro cesty do zahraničí.

Program au-pair je možné v Irsku zkombinovat se studiem, které si au-pair hradí sama. Návštěva jazykových ani jiných kurzů však není povinná.

Administrativní náležitosti

Pro program au-pair nejsou v Irsku vyžadována víza.

Nabídky práce au-pair

Nabídky na práci au-pair v Irsku můžete najít ve fóru Nazkušenou.

Zkušenosti s prací au-pair v Irsku si můžete přečíst v článku Au-pair v Irsku

Informujte se o možnosti vrácení daní při práci v zahraničí.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Autor: Tereza (16.05.2011)
Ahoj, chci se zeptat zda-li je nějaká rodina která by vzala dvě Au-pair? Mám strach jet sama, tak třeba jestli by nás vzaly dvě např. s kamarádkou. Děkuji za odpověď :)
Re:
Autor: Pavla (24.06.2011)
Určitě jsou, moje kamarádka byla jako aupair v Belgii a v rodině byly dvě. Ale bohužel nevím, jak rodinu našla...
Irsko
Autor: Richard Franek (14.02.2012)
hledame šikovnu au-pair do Irska v Dablinu
k našemu pul ročnímu miminku od Března

muj email.
Autor: Petra (26.04.2012)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je normální, že au pairka pracuje denně 11h, víkendy má jen občas volné, stará se o holčičku, ikdyž jsou rodiče doma a dostává týdenní kapesné 100e se zpožděním?
Děkuji zaodpověĎ.
Re:
Autor: Dasa (18.12.2012)
Urcite to normalni neni.
Autor: Paty (28.11.2012)
Ahoj,chtěla jsem se zeptat,co všechno je potřeba zařídit před odjezdem např. jak je to s pojištěním a jak je vlastně au-pair vedená na úřadech - u nás nesmí být zaregistrovaná na úřadu práce (tak mi to tedy bylo řečeno), znamená to tedy,že se musí nahlásit v zahraničí?a na jakém úřadě? Jak je to s placením zdravotního a sociálního? Děkuji za odpovědi
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Hlavní článek:

Au-pair pobyty

Zkušenosti našich čtenářů

Letní au-pair na severu Irska

Nazkušenou.cz on Facebook