Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Jazykové kurzy v zahraničí


Jazykové kurzy v zahraničí vám přinesou kamarády z celého světa.

Jazykové pobyty v zahraničí jsou výborným způsobem, jak rychle zlepšit své jazykové znalosti. Nabídka kurzů je velká, jejich kvalita se ale často hodně liší. Na co si tedy dát při výběru jazykového kurzu pozor?

Typy jazykových kurzů v zahraničí

Nejčastěji nabízené jsou všeobecné jazykové kurzy, můžete si ale vybrat i přípravný kurz pro nějakou jazykovou zkoušku, odborně zaměřené kurzy, kurzy pro mládež, nebo jazykové kurzy spojené například s golfem, výukou tance, lyžováním apod. Některé kurzy jsou zakončené jazykovou zkouškou, která už může být zahrnuta v ceně. V jiných případech školy alespoň vydávají osvědčení o absolvování kurzu.

Jazykové pobyty v zahraničí trvají většinou jeden týden až měsíc a nabízejí 15 až 30 lekcí výuky za týden podle požadovaného stupně intenzity.

Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí

Jak si vybírat školu

Před přihlášením do kurzu je dobré zjistit, jakým způsobem bude výuka probíhat, kolik učitelů ji bude zajišťovat, které materiály se budou používat, jak často se budou měnit skupiny a kolik hodin výuky škola nabízí v ceně kurzu. Nejčastěji uváděný počet lekcí může být zavádějící, protože lekce může trvat 45 nebo 60 minut. Velmi důležitý je také maximální počet studentů ve skupině. Menší skupinky bývají dražší, ale kurz je potom intenzivnější.

Jaykové školy často pořádají pro své studenty výlety a další aktivity pro volný čas. V některých případech školy umožňují také přístup na internet, nebo zajišťují půjčení učebnic. Zeptejte se předem, co přesně škola nabízí a co je už zahrnuto v ceně kurzu.

Ubytování

Studenti jazykových kurzů jsou nejčastěji ubytováni v místních rodinách nebo na kolejích. V případě ubytování u hostitelské rodiny bývá většinou v ceně minimálně polopenze. Výhodou bydlení v rodině by měla být možnost komunikace v cizím jazyce i po skončení výuky, vždy ale záleží na tom, jak si s rodinou vzájemně padnete do oka. V některých případech může být bydlení v rodině omezující kvůli menšímu soukromí. Bydlení na kolejích nebo v ubytovnách bývá většinou dražší, ale poskytuje obvykle větší volnost a soukromí.

Jak si zajistit jazykový pobyt v zahraničí

Jazykový kurz v zahraničí si můžete zařídit buď sami, nebo přes zprostředkovávající agenturu. Vyřízení bývá většinou jednoduché, jazykové školy v zahraničí jsou schopné na požádání zařídit i ubytování a stravování.

Výhody a nevýhody agentur zprostředkovávajících jazykové kurzy v zahraničí

V České republice působí mnoho agentur a firem, které jazykové kurzy v zahraničí zprostředkovávají. Jejich velkou výhodou je to, že vše zařídí a ušetří čas. Jejich služby také dobře pomohou, pokud jsou vaše jazykové znalosti omezené a nejste si jistí, že zvládnete vyřídit celý pobyt samostatně.

Agentury si za své služby účtují poplatky, které zvyšují cenu pobytu. V některých případech ale mají množstevní slevy, na které sami nedosáhnete. Agentury mají dohodu pouze s omezeným počtem jazykových škol, takže je pravděpodobnější, že stejný kurz bude navštěvovat víc Čechů.

Pokud si nejste jistí, zda využít služeb agentury, vyhledejte si nabídku jazykových škol v místě, kam chcete jet. Zkuste do jazykové školy poslat email a zeptat se na možnosti ubytování během kurzu. Jednoduchým způsobem tak zjistíte, zda je vyřízení pobytu složité a kolik vše stojí.

Jazykové kurzy na univerzitách

Pokud chcete jet na jazykový kurz v době letních prázdnin, podívejte se na stránky místních univerzit, které často přes léto nabízejí jazykové kurzy pro cizince, aby využili prázdné učebny i místa na kolejích. Kurzy na univerzitách většinou nabízejí dobrou úroveň výuky, vyřízení pobytu je velmi jednoduché (všechno lze vyřídit emailem) a školy zajišťují rozmanitý odpolední program. Více o letních kurzech angličtiny a němčiny se dočtete ve článcích Letní jazykové kurzy na britských univerzitách, Letní jazykové kurzy na irských univerzitách a Letní jazykové kurzy na německých univerzitách.

Tipy pro to, jak si kurz správně vybrat, aby váš jazykový pobyt v zahraničí měl opravdu smysl, si můžete přečíst v článku jak správně vybrat jazykové kurzy.

Zkušenosti s jazykovým kurzem v zahraničí si můžete přečíst v článcích Jazykový kurz španělštiny ve Valencii a Jazykový pobyt v Norimberku.


Sdílet tento článek

Další články k tématu

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Jazykové pobyty jsou super
Autor: Edie (18.08.2008)
Asi před měsícem jsem byl na jazykovém pobytu v anglickém Bristolu a tento pobyt se mi velice líbil. Užijete si opravdu spoustu zábavy a naučíte se relativně dobře mluvit anglicky. Tyto jazykové kurzy mohou jenom prospět. Mějte se.
Re: Jazykové pobyty jsou super
Autor: Luboš (17.02.2010)
Souhlasím, že jazykové pobyty jsou super. Pro ty, kteří neví jakou agenturu doporučuji vyzkoušet Eufrat. Mají webovku www.kurzyvzahranici.cz a byl jsem s nimi ve Vídni a bylo to fakt naprosto super. Mají totálně individuální přístup, máte pocit, že se věnují jen a jen tobě od začátku až do konce. I po mém návratu mi psali, jak jsem se měl, jak vše probíhalo atd. Dělají šíleně kurzů a jazyků, známí s nimi byli v Anglii ajednou na Maltě a nemohou si je vynachválit.
Dotaz
Autor: Vojta (31.01.2011)
Ahoj mam dotaz,mám za sebou roční výuku angličtiny po odpoledních kurzech a chtěl bych jet na jazykový kurz do zahraničí.Je to vhodné pro mě, začínal jsem jako absolutní začátečník?
Re: Dotaz
Autor: Jirka (24.06.2014)
Ahoj, já byl teď na kurzu v zahraničí kde se mnou byl naprostý začátečník ve škole. Takže si myslím, že se nemusíš stresovat :) Byl jsem s jazykovkou Channel Crossings www.chc.cz - kdyby si potřeboval poradit tak mohu jen doporučit :) Jirka
Re: Re: Dotaz
Autor: Marta (22.07.2014)
Ahoj, jestli můžu doporučit, tak každopádně jazykové centrum Englis4all (www.english4all.cz). Žádné skryté poplatky a na to,že jsem vůbec neměla žádnou představu,kam jet, během dvou týdnů mi zařídili školu v Eastbournu a příští rok jedu zas!Přeji šťastný výber.
Dotaz
Autor: Markéta (07.01.2009)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nechce na jazykový kurz? Měla bych zájem, ale samotné se mi do toho nechce. Na ceně nezáleží. Pokud chcete, ozvěte se nebo . Jo a taky bych jela pracovat do Německa, takže se ozývejte tak či tak. Dík Majki
Re: Dotaz
Autor: Anna Šubíková (09.04.2009)
Jedu 30.května na jazykovou školu do Bristolu. Zařizivala mi to agentura alfa agency Brno. Mám s nimi dobré zkušenosti. Pak jedu 30.srpna na Maltu. Na obou školách jsem minulý rok byla a moc se mi tam líbilo. Jestli chcete, můžete se přidat.
Zdraví Anna
Re: Re: Dotaz
Autor: Erika (26.04.2009)
Ahoj,mam v planu jet v cervenci na kurz na Maltu, do St.Juans,pres agenturu Intact.Chtela jsem se te zeptat jake mas zkusenosti s Maltou,kde jsi bydlela a jestli to bylo OK.Diky Erika
Re: Re: Dotaz
Autor: Arti (29.03.2014)
Ahojte, mam dotaz ohledně jazykového INTENZIVNÍHO pobytu v Anglii na 2 týdny,jsem mírně pokročily, prosím o doporučení jazykové školý? odjezd termín červenec - srpen, chystá se někdo z Vás?
Díky mooc předem
Re: Re: Re: Dotaz
Autor: Jirka (24.06.2014)
Ahoj, já se teď vrátil z pobytu na jihu Anglie - město Worthing. Mohu vřele doporučit pro jakoukoliv úroveň! Byli ve škole i úplní začátečníci a jejich pokrok byl opravdu velkej. Dá se tam zažít i spousta zábavy - každý den je připravovaný nějaký program pro studenty a když ne tak můžeš jezdit na výlety - všechno je kousek (Brighton, Portsmuth, Londýn,...) a hlavně je to u moře takže na léto ideální spojení dovolneý a školy :) Jinak já sem byl s agenturou Channel Crossings (www.chc.cz) a můžu jen doporučit - zrovna byla na školu nějaká akce takže cena super a servis taky.
Re: Dotaz
Autor: Petr HUlák (15.05.2009)
Ahoj, ja jezdím již 4 sezonx se student agency, prosel jsem k nim prave od intactu. Ti se moc vychloubaji ale servis nic moc, delaj tam starsi lidi kteri tomu nerozumi. A u studentu maji mlade, rozumeji, doporuci a kdyz je problem reaguji okamzite, posilaji pred pobytem specialni balicky, kde mas veskere info. Alfa je taky dobra, ale vic amaterska...tento rok vyzkousim Kypr, vypada to moc hezky.
Mejte se.
Re: Re: Dotaz
Autor: Dita (01.12.2012)
Byl někdo letos v létě s c.k.INTACT na Maltě.Máte s nimi také tak špatné zkušenosti jako já?Sliby,ale skutečnost je úplně jiná? Komu ale nejde o zdokonalení se v jazyce ,ale o vymetání nočních klubů,vřele doporučuji,ale pozor,jsou oproti ostatním cestovkám podstatně dražší...
Re: Re: Re: Dotaz
Autor: Alča (01.12.2012)
Souhlasím,příští rok budu volit jinou cestovku.Byla jsem také velmi nespokojena se stylem výuky,s nezajištěnými službami.Jak říkal můj předchůdce,jen plané sliby.Nenechte se napálit!Jsou to jen vyhozené peníze.
Re: Re: Re: Re: Dotaz
Autor: Věrka (25.04.2013)
Ahoj, chci se zeptat, jestli bys to mohla trochu rozvést, protože se právě chystám jet na jazykový pobyt na Maltě na 2 týdny (je mi teprve 15) a tvá recenze mě poměrně vyděsila... :(
Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz
Autor: Ladislav (21.01.2014)
Jestli mohu doporučit tak jazykovou agenturu Channel Crossings (www.chc.cz). Na Maltu s nimi jezdím už pátý rok a nemůžu si vynachválit. Ceny ve srovnání s ostatníma agenturama spíš nižší a servis naprosto super! Se školou vyřídí jakýkoliv problém a věnují se vám po celou dobu pobytu. A Maltu samu o sobě taky samozřejmě doporučuju - skvělé místo! :)
Re: Re: Re: Dotaz
Autor: Karel KLusák (23.09.2014)
Dobrý den, jsem ředitel INTACTu. Náhodou jsme narazil na tento příspěvek Ubezpečuji všechny, že pokud někdo na Maltě "vymetá bary", pak tak činí ze své svobodné vůle a za svoje peníze nebo za peníze svých rodičů. INTACT takové aktivity nijak nepodporuje, ani nesponzoruje. Pokud jde o cenu našich kurzů, porovnejte je s naší konkurencí a možná zjistíte, kdo si hanopisy na nás píše.
Autor: Renata (22.01.2009)
lidi, to jste si ty kurzy platili sami, nebo jste dostali stýpko?
Jazykové pobyty
Autor: Makina (26.01.2009)
cauky cauky:) chtěla bych se zeptat jestli by semnou nekdo jel do spanelska na kurz:D prosim pokud budete mit nekdo zajem napiste:)
Jazykové pobyty jsou skvělé
Autor: Lucka (18.03.2009)
Ahoj,
jazykový kurzy v zahraničí jsou skvělý! Byla jsem v Londýně se StudyGlobal a příští léto pojedu určitě zas!
Re: Jazykové pobyty jsou skvělé
Autor: Jana (20.12.2016)
Ahoj, chcela by som ísť tento rok cez study global na študijný pobyt ale neviem či sú spoľahlivý. Mohla by si mi o tom napísať viac?
Re: Re: Jazykové pobyty jsou skvělé
Autor: Jirka (17.06.2017)
Za mě a za sestru absolutní spokojenost přes Balloon Agency, když jsme byli v Bournemouth na 4 týdny. Nevím jak se jim to podařilo, ale něco nás tam naučili :D
V jaké zemi je jazykový pobyt v zahraničí nejlepší?
Autor: Karolína (15.05.2009)
Chci odjet na jazykový pobyt v zahraničí, ale váhám nad zemí. Chci se naučit pořádně anglicky, ale taky si to užít. Nemáte někdo zkušenosti třeba s Maltou? Vím, že je tam zábava a krásný počasí, ale naučí se tam člověk něco? Mám strach, abych to celý nepropařila :)
Re: V jaké zemi je jazykový pobyt v zahraničí nejlepší?
Autor: Míša (01.12.2012)
Myslím,že v Anglii.Na Maltu jen za rekreací...
Re: V jaké zemi je jazykový pobyt v zahraničí nejlepší?
Autor: Petr (15.05.2009)
Zdar, malta je supr, ale v lete hodne precpana. Ja tam byl i v lete i na konci zari, to je lepsi pohoda. Taky teploty kolem 40, v cervenci, v kombinaci se vsepritomnou klimou = tragedie.Kalby jsou tam zase paradni. Ale jestli jde hlavne o jazyk, jdi do Anglie - Londyn, jizni pobrezi.
Zatim.
Re: Re: V jaké zemi je jazykový pobyt v zahraničí nejlepší?
Autor: Soňa (01.12.2012)
Přesně,kalby jsou tam perfektní.ale vůbec nic se tam nenaučíš.
letní kurz aj
Autor: Betty (30.05.2009)
mám obdobný dotaz.... chci vyrazit na letní jazykový kurz ale nerada bych jela sama nemá někdo zájem ??? nejspíš bych jela asi na maltu nebo kypr, když už léto tak pořádně.
Re: letní kurz aj
Autor: Anna (08.11.2011)
ráda by ch s tebou jela ale na maltu nebo kypr nechci .děkuju
Souhlasim s autorem
Autor: Leona (19.08.2009)
S clankem souhlasim, je strasne dulezity si vybrat kvalitni agenturu, pro kterou nejsem jen jedna z mnoha. Uz tri roky jezdim s Channel Crossings, byla jsem s nima dvakrat ve VB a jednou v USA a nemohu si stezovat. Maji naprosto individualni pristup, mohu se na ne obracet s problemy a navic maji siroky vyber kurzu. Super je taky to, ze se snazi mi najit vzdycky takovou skolu, kde je malo Cechu a kde se opravdu neco naucit, takze muzu jedine doporucit!
S Maltou zkusenosti nemam, ale slysela jsem, ze je to tam prima!
Preferuji individualni pristup!
Autor: Tereza (03.09.2009)
V loňském roce i letos jsem byla na jazykovém kurzu ve VB s Channel Crossings. Byla jsem naprosto spokojena. Opravdu mají super individuální přístup a vyjdou ve všem vstříc a pomohou. Na škole, kde jsem byla já, nebyl skoro žádný Čech.
Takže se rozmluvíte, je to super. Channel Crossings můžu jen doporučit.
kurzy na Malte
Autor: Aneta (12.09.2009)
Ahoj, letos jsem byla nekolik tydnu na Malte s agenturou CENSU (www.censu.net/czech). Jsou to Maltani, takze maji vyhodne ceny, kancelar primo na Malte, v sezone ceskou pruvodkyni... Ve vsem mi pomohli a dokonce jsem dostala i zdarma maltskou SIM kartu:) luxus:) ted uvazuju, ze bych tam jela tak na 10-12 tydnu, protoze to vychazi dost levne. Tak se mejte
Jazykové pobyty pro nestudenta v USA (NY)
Autor: Žaneta (11.10.2009)
Ahoj, máte někdo zkušenost s USA? Zvažuji tam setrvat celý rok na intenzivní kurz, ale k tomu bych si tam ráda sehnala i nějakou tu brigádu. Jestli máte někdo nějakou zkušenost, dejte vědět. Mail: , díky.
Angličtina v Anglii
Autor: Marek Sochor (03.11.2009)
Jestli chcete studovat v Anglii, podívejte se na www.Anglictina-v-Anglii.cz, škola je skvělá a prostředí super.
Jazykový kurz - Finsko
Autor: Nella (23.11.2009)
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tu někdo nemá zkušenosti s jazykovými kurzy ve Finsku. Pokud ano tak bych byla ráda kdyby mi o tom něco pověděl a kontaktoval na můj email . A jestli je tu někdo kdo tam studoval tak ať taky napíše! Díky moc a ahoj
Re: Jazykový kurz - Finsko
Autor: Monika (03.01.2010)
Já bych ráda jela do Švédska, ale to nikdo moc nenabízí, tak nevím přes koho.
Záleží na agentuře!
Autor: Barča (11.12.2009)
Souhlasím, že strašně záleží na výběru agentury. Já měla štěstí, vybrala jsem si Channel Crossings a jsem s nimi spokojená. Mají opravdu individuální přístup a snaží se zajistit, aby bylo vše OK. Poradí s výběrem školy, bydlení, adpod. Vyhovuje mi i to, že nejsou tak obr a mají tudíž kvalitní přístup k jednotlivci. Takže příští léto zase s Channelem. :-)
Re: Záleží na agentuře!
Autor: Aneta (14.12.2009)
To se mi právě líbilo na CENSU, že mají individuální přístup a ještě k tomu výborné ceny a navíc sídlí na Maltě, takže mě tam nenechali samotnou a se vším mi pomohli:) Příště určitě zase jenom s CENSU:)
OXFORD, student agency
Autor: Michaela (02.01.2010)
JEDETE NĚKDO NA JAZYKOVÝ POBYT SE STUDENT AGENCY DO ANGLIE-OXFORD? Ráda bych se seznámila s někým, kdo jede:))Abych v tom nebyla úplně sama! Mějte se!
Re: OXFORD, student agency
Autor: Adam (03.01.2010)
Ahoj teda nad něčím přemýšlím, ale do Londýna se mě nějak extra nechce, no... Ale chci odsud odjet, co nejrychleji to půjde. Nechtěl by někdo cestovat třeba Havaj atd....? Kdyby někdo někam jel ( i to jsem zvažoval ) napište, ale spíš na mejla (j.chipsa@gmail.com) rád se přidám.
Re: OXFORD, student agency
Autor: Veri (17.02.2010)
Ahoj, reaguji na tvůj příspěvěk. Právě si vyřizuji kurz také přes Student Agency do Oxfordu. Já bych jela v srpnu, první 2 týdny. Kdyby jsi se chtěla ještě nějak spojit, můžeš mi napsat na Facebook - Veri Bučková(upravená, s fialovým pozadím). Jestli FB nemáš, tak na mail -
Těším se na tvoji odpověď :)
Re: Re: OXFORD, student agency
Autor: Veri (17.02.2010)
Promiň, je to
Re: OXFORD, student agency
Autor: Verča (04.02.2011)
Ahoj ja asi pojedu prvni tyden pred prazdninama na 3 tydny :) kdy jedes ty?
Re: Re: OXFORD, student agency
Autor: Kristýna (17.01.2012)
Ahooj, pojedu do Oxfordu posledni tyden v cervnu, na mesic. Bylo by super vedet jeste o nekom. Budu rada, kdyz se ozves- , nebo fcb- Kristýna Lapešová.
NJ
Autor: Honza (11.01.2010)
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s jazykovými kurzy němčiny? Je šíleně agentur...nejdřív jsem se dostal na Inlinguu od Student Agency, ale když jsem chtěl už konkrétní termín, tak jsem ještě projel net a je toho mraky. Chci 3 týdny intenzivně kdekoliv. Díky za radu.
Re: NJ
Autor: \Martin (04.02.2010)
ahoj, já bych taky chtěl na kurz na 3 týdny do německa , nejlépe Mnichov, přemýšlel jsem přes agenturu INTACT , ale nevím nevím, má stouto agentůrou někdo zkušenosti ? Díky a čaao , Martin "
Re: Re: NJ
Autor: Luboš (17.02.2010)
Ahoj, tak já mám také skvělou zkušenost s Eufratem, doporučili mi ho známí, kteří je děsně chválili. Mají tuhle webovku www.kurzyvzahranici.cz a od počátku to bylo naprosto super. Mají individuální přístup, takže to na mě působilo, že se věnují od začátku až do konce jenom mě. Navíc ten kurz ušijí na míru fakt přesně dle tvých představ tzn nejedeš někam s dalšími dvaceti čechy. Jel jsem s nimi na 2 měsíce studovat do Vídně a dote´d na to vzpomínám, úžasná malá rodinná školička, v centru vídně, naprosto skvělá cena a sešli se tam skvělý lidi. prostě Eufrat vám mohu jen dopouričt a to nejen na němčinu.
Re: Re: Re: NJ
Autor: gábina (05.03.2010)
a nepracuješ náhodou pro ten Eufrat?:D
Re: Re: NJ
Autor: Michal (01.12.2012)
Mám zkušenost z Malty od c.k. Intact,ale bohužel velmi špatnou.Nechal jsem se pěkně napálit.
Re: Re: Re: NJ
Autor: Karel KLusák (23.09.2014)
Mohl byste prosím uvést, jak Vás INTACT napíálil? Jsme koncesovaná cestovka a dodržujeme smluvní podmínky, řešíme reklamace. Pokud jste měl nějakou stížnost, měl jste ji uplatnit jako reklamaci. Zdraví Karel Klusák, ředitel INTACTu
Re: Re: Re: Re: NJ
Autor: Tomáš (11.02.2015)
Můžete laskavě přestat odpovídat na každý komentář který se zde nachází? Chápu, že vám to jako cestovní agentuře působí velmi špatnou pověst, ale za to si můžete jen a jen sami! To jste nikdy neslyšel o svobodě slova?? Chovejte se dobře k lidem a budete mít pozitivní recenze!
Re: Re: NJ
Autor: Ladislav (21.01.2014)
Ahoj, taky udělám "reklamu" a to jazykovce Channel Crossings (www.chc.cz) - sice menší agentura, ale servis opravdu super! Při příjezdu do školy jsem měl docela problémy (byl sem úplný začátečník), ale agentura za mě vyřídila vždycky vše a hned. Takže já můžu jen chválit :)
Deutsch kurs
Autor: Martin (05.02.2010)
Zdravím,

chci se zeptat, jestli někdo nepojedete /nejede na kurz němčiny do Mnichova na 3 týdny, přes společnost / www.alfa-agency.cz , vyjde to levněji než od INTACT ,o mnoho levněji, v měsíci Květen, kdyžtak se mne ozvěte na emila :
Re: Deutsch kurs
Autor: Dany (13.02.2010)
Ahoj, já zvažuju 9 týdnů, ale spíš bych Berlín. Každopádně bych tam nechtěl být z čechů sám...
Re: Re: Deutsch kurs
Autor: Martin (20.02.2010)
V Berlíně ,mají blbý přízvuk,a hůř se jím rozumí, Mnichov mě přijde jako ideální,

Martin
Jazykové kurzy v zahraničí
Autor: Kuba (17.02.2010)
Ahoj, já mám výbornou zkušenost s Eufratem z Plzně.
Kurz mi hodně dal a jeho zařizování bylo úplně bez problémů, vstřícný a ochotný, několikrát se mnou sešli a všechno ladili do detailů. Předloni jsem byl se Studentama v Anglii, ale bylo tam moc čechů.
Re: Jazykové kurzy v zahraničí
Autor: Klárka (06.03.2010)
Ahoj, kdy a kde přesně jsi s nima byl? Teď se rozhoduju, s kým pojedu na Maltu... a zatím váhám mezi intactem a tou maltskou agenturou censu... ale asi pojedu s censu, protože mi nabídli lepší cenu a na maltě mají svoje sídlo.. které školy tam má ten eufrat? na jejich stránkách jsem nemohla nic najít, protože je asi dělají teď nové... jak douho už dělají jazykové pobyty v zahraničí? Díky za odpověď:)
Re: Re: Jazykové kurzy v zahraničí
Autor: Radka (01.12.2012)
Rozhodla jsi se správně.Jen ne INTACT,jsou drazí a kvalita žádná.Byla jsem s nimi poprve a naposled.Také hledám solidnější agenturu.
Re: Re: Re: Jazykové kurzy v zahraničí
Autor: Karel Klusák (23.09.2014)
Škoda, že neuvádíte nic konkrétního. Zdraví Karel Klusák, ředitel INTACTu.
Jazykové pobyty v zahraničí
Autor: Annie (09.03.2010)
Ahoj, letos bych chtěla jet do zahraničí na jazykový pobyt, ale nevím si rady, jakou agenturu si mám vybrat. Poradíte mi, která je dobrá a zároveň má dobré ceny?
Děkujuu. (:
Re: Jazykové pobyty v zahraničí
Autor: Martin (10.03.2010)
Jde o to na jaký jazykový pobyt, respektiva jaký jazyk.
Re: Re: Jazykové pobyty v zahraničí
Autor: Annie (13.03.2010)
angličtina. víš o něčem? :)
Re: Re: Re: Jazykové pobyty v zahraničí
Autor: Martin (14.03.2010)
aha, tak to nevím, já jdu za Němčinou.ale skusil bych se zeptat, " alfa-agency "
Re: Re: Re: Jazykové pobyty v zahraničí
Autor: Aneta (15.03.2010)
Ahoj, byla jsem s Censu na Maltě... sice jsem nejdříve váhala mezi intactem a censu, ale převážila lepší cena a servis a byla jsem moc spokojená.. Tak přeju hodně štěstí ve výběru:)
Re: Re: Re: Re: Jazykové pobyty v zahraničí
Autor: Jiří (19.03.2010)
Ahoj, přemýšlím taky nad censu.net.
Myslíš, že by ses mi mohla ozval na mail, měl bych pár dotazů? Děkuji.
Re: Re: Re: Re: Jazykové pobyty v zahraničí
Autor: ANNA (01.12.2012)
Dobře jsi udělala,já se rozhodla pro Intact a byla jsem velmi zklamaná,už bych s nimi nikdy nejela.
ESL
Autor: alavaara (22.03.2010)
Nezkoušel jste někdo ESL?
Kurzy
Autor: Hanka (22.03.2010)
Ahojky, nechystá se někdo v létě na kurz angličtiny do Velké Británie? Ještě teda nevím od jaké agentury...kdyžtak mi napište sem nebo na e-mail
Autor: david (24.03.2010)
prosim vas neni blbost ze ty kurzy stoji jen 3000kc za tyden? www.alfa-agency.cz/k… rad bych jel na nejaky kurz nez zacnou prazdniny nevite nekdo nejakou dobrou stranku a aby to bylo do 5500kc? dekuju muj email kdyztak
Re:
Autor: Hanka (24.03.2010)
Každá agentura má sice jiný ceny. Ale
30 000 Kč za týden mi příjde hodně. 30 000 většinou stojí 2 týdenní kurzy. Já sem, ale našla i nškterý, který stojí kolem 25 000 za 2 týdny = )
Re: Re:
Autor: david (24.03.2010)
ne 30 000 ale 3000 neni to blbost?
Re: Re: Re:
Autor: Mirka (25.03.2010)
Když píšeš o tom, že kurz stojí 3000... myslíš tím jenom jazykový kurz nebo v tom je i ubytování a transport z letiště? taky záleží na tom, o kterou školu jde... A navíc jednotýdenní kurzy nejsou moc výhodné, protože než se rozkoukáš, tak už zase jedeš domů...:)
Re: Re: Re:
Autor: Hanka (25.03.2010)
= ) sem se blbě podívala...ale asi v tom nebudeš mít započítaný ten transport atd. jak psala Mirka..
Re: Re: Re: Re:
Autor: david (27.03.2010)
ahaa a neznate nejaky dobry kurz a aby nebyl moc drahy?
Re: Re: Re: Re: Re:
Autor: Mirka (27.03.2010)
Tak to je hodně složitý úkol.. První věc je rozhodnout se, co od toho čekáš. Jestli to je jen mírný pokrok a zvednutí sebevědomí, tak ti stačí dvoutýdenní kurz. Pokud chceš výrazný pokrok, tak pak od měsíce nahoru. Takže si taky musíš určit, kolik času tomu věnuješ. Pak je taky důležitý rozpočet. Od toho se odvíjí, jestli si můžeš dovolit třeba intenzivní kurz nebo kurz v menší skupině lidí či individuální kurz. Od ceny se taky odvíjí ubytování. V zásadě jsou tři typy ubytování - 1. hostitelské rodiny, které nabízí polopenzi, ale nejsou vhodné pro dlouhodobější pobyty, jelikož tam má člověk menší soukromí, jídlo mu nemusí vyhovovat, nemůže např. používat jejich kuchyni, je to dražší atd. 2. školní rezidence - bývají levnější než HR, poznáš se tam s ostatními zahr. studenty, jsou většinou bez stravy, ale máš k dispozici např. kuchyni. 3. hotel - nejdražší varianta, ji v určité jazykové izolaci, protože většinou tam jsi sám, takže si mmo školu angličtinu neprocvičíš. Taky se rozhodni, jestli chceš jet v hlavní sezón nebo mimo sezónu, kdy je jazykový pobyt výrazně levnější. Taky se rozhodni, do které země chceš jet, protože v každé zemi je cenová hladina různá a taky bývá různá cena dopravy do té dané země. Snažila jsem se vypsat ty nejdůležitější faktory, ale možná jsem na něco zapomněla:) ale bez toho se nedá žádný kurz doporučit:)
Deutschland
Autor: Martin (11.04.2010)
Tak já jedu 3.5.2010 do Mnichova na 3 týdení kurz, :-) škola DID deutsch - Institut.
Tak jsem zvědav :-), jedu přes Agentůru ,,Alfa-agency,,

jede někdo taky tam , v květnu ??
Poraďte!
Autor: Terezalin (27.04.2010)
Ahoj, chystam se poprve nekam na kurz, chtela bych zlepsit anglictinu. Vcera jsem probirala nektere doporucene agentury (doporucene od znamych)a nasla jsem nabidku na kurz v Anglii ve Worthingu: www.chc.cz/produkty-… Muzete mi nekdo poradit, jestli je to dobry? Jeste jsem nikde nebyla, tak bych byla rada za radu nebo vase zkusenosti. Koukala jsem, ze tech nabidek tam maji vic, tak bych treba vybrala neco jineho. Diky, Terka
Re: Poraďte!
Autor: Klárka (30.04.2010)
Ahoj, já jsem byla v Anglii i na Maltě a více se mi líbilo na Maltě. Miluju totiž moře, teplo, večerní party... Anglie a angličani jsou na mě moc "studení":) přeju šťastnou ruku při výběru místa a agentury, protože na tom opravdu záleží:)
Re: Poraďte!
Autor: Terka (03.05.2010)
Ahoj, já jsem taky dlouho hledala agenturu a nakonec jsem byla už v Anglii i na Maltě právě s Channelem. A byla jsem spokojená. Letos se chystam taky, jen řešíme s kamarádkou, jestli na Maltu nebo do Anglie. Ona ta Malta www.chc.cz/produkty-… vypadá taky dobře :-) Tak to zkus a potom napiš, jak si byla spokojená. Čauky
Re: Re: Poraďte!
Autor: Ema Novotna (04.05.2010)
Ahoj, pro delsi pobyty (tzn. vic nez 3-4 tydny) jednoznacne doporucuji Kanadu nebo Ameriku. Ja byla loni ve Fort Lauderdale kousek od Miami a bajecne jsem si to na kurzu uzila. Hlavne to nebylo jen o uceni, ale i super dovolena u more. Hodne zalezi na tom, jestli se chcete na kurzu primarne ucit - pak doporucuji Anglii nebo si i trosku uzit volna, more a slunicka a pak vyrazte na Maltu. O Channel Crossings jsem slysela zatim sama pozitiva
Re: Re: Re: Poraďte!
Autor: Bětka (23.06.2010)
Souhlasím s Emou, že je na delší dobu určitě lepší vyjet třeba do Kanady nebo USA. Já byla osobně na měsíc v Kanadě právě s Channel Crossings a užila jsem si to stoprocentně. Sešlo se tam plno lidí z celého světa, takže jsem potkala spoustu nových přátel a podnikali jsme různé výlety. A angličtinu jsme vlastně trénovali celý den. Takže bych hned jela znovu. Takze drzim palce, at jses taky spokojena.
Deutschland
Autor: Martin (25.05.2010)
Zdravím,

Tak jsem byl na tří týdeným jazykovém pobytu v Německu-Mnichov, a musím říct že parád, vřele doporučuju, moc jsem si to užil, byl jsem na škole , DID deutsch - Intstitut,
všichni jsou tam ochotní a rádi pomůžou ze vším, Jel jsem přes společnost , www.alfa-agency.cz ,
a teď přemýšlím že bych je po prázdninách znovu :-) , hostitelská rodina také dobré, hodně zábavy, respektive hodně jsem se nasmál, měl jsem svůj vlastní pokoj, ale ještě tam semnou v domě bydlely 3 osoby, :-) všechno bylo OK,
Takže pro začátečníky o mají strach, stoho že nebudou rozumět či tak, tak bych se vůbec nebál, a jel,

Dopravu jsem měl přes studen agency :-)

Takk ahoj

Martin
Anglictina v Kapskem Meste
Autor: Monika (28.07.2010)
Já jsem nasla nově otevřenou skolu v Jižní Africe! Ta vypadá super! Vola se English in Africa-www.englishinafrica.com Uz hledam letenky, naštěstí je dost spolecnosti co tam létají, ale Emirates vypadají zatím nejlepší. Uz se nevim dockat!
Re: Anglictina v Kapskem Meste
Autor: Darina (28.07.2010)
No raději bych věřila osvědčeným školám (např. EC)... Navíc letenky jsou do Kapského města hodně drahé a bezpečnost taky nicmoc... Kdo Ti za tu reklamu platí?:D:D:D
Autor: Lia (24.08.2010)
Tak ja som uz v Juznej Afrike bola aspon 5 krat a musim povedat, ze sa tam citim omnoho bezpecnejsie ako doma! Cena letenky je primerana tomu ako je to daleko, ale zas sa to vyrovna cenou ubytovania a stravy, ktora je tu pomerne lacna. Takze vsehovsudy tu clovek minie rovnako ako by siel hocikde inde, ak si uz mam vybrat tak urcite Juzna Afrika. Urcite je to tam 100 krat lepsie ako nejake uprsane Anglicko, kde nevedia ani len varit.
Jazykový kurz v USA
Autor: Petra (28.09.2010)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli by se mnou někdo nechtěl jet na jazykový kurz do Los Angeles tak na měsíc a půl.Chci se naučit angličtinu na nějaký slušný úrovni, poznat LA a okolí.Byla bych ale ráda,kdybych nejela sama.Pokud se někdo najde, piště na .Díky Petra
Re: Jazykový kurz v USA
Autor: Adéla (23.11.2012)
Ahoj, chci se zeptat, jestli si už byla na tom jazykovém kurzu v USA, jaké to bylo?
a co pro nás, starší :-) ???
Autor: Šárka (17.12.2010)
Ahoj, jsem mírně pokročilá v Aj, mluvit se nebojím, ale potřebuju poslouchat a rozumět. Zvažuji tak 3 týdny. Máte někdo zkušenost, jak se zachází se stařenami lehce po čtyřicítce?
Re: a co pro nás, starší :-) ???
Autor: Lenka (13.01.2011)
Ahoj Sarko, taky hledam nejaky kurz pro opravdu "dospele" lidi po tricitce. Vaham mezi Bristolem a Torbay. Docela by me lakal i Oxford, ale tamje snad na vsech skolach vekovy prumer okolo 20. Jak jsi se rozhodla ty? A kdy jedes?
Studium a prace
Autor: Lenka (21.12.2010)
Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s nejakou agenturou, se kterou by se dalo jet nekde studovat anglictinu a pri tom i pracovat. Na internetu jsem nejake nabidky nasla, ale nevim, jestli se jim da verit, ze zajisti tu praci, diky moc :-)
Re: Studium a prace
Autor: Daniela (03.01.2011)
Ahoj Lenko..chystam se odjed do Anglie za praci a studiem.Nasla jsem nejaky agentury.Kdyztak napis na email
Re: Studium a prace
Autor: Trudy (09.02.2011)
Ahoj, zrovna sem se dívala na nabídku od student agency (Study and Work; Bournemouth Work Experience). Podle jejich popisku na stránkách to vypadá docela zajímavě,... Nemáte s tímto někdo zkušenosti, zatím co sem hledala na netu v různých diskuzích jsem nic nenašla :-(
Re: Re: Studium a prace
Autor: Lenka (13.01.2012)
Ahoj Trudy, byla jsi v tom Bournemouthu? Jaky to bylo?
Re: Re: Re: Studium a prace
Autor: Andrea (02.01.2016)
Bournemouth určitě doporučuji. Já tam byla s Balloon Agency a všechno bylo na jedničku. I super počasí jsem chytla.
Re: Re: Re: Re: Studium a prace
Autor: Veronika P. (08.07.2016)
Ahoj, uvazujem, ze by som isla do Bournemouthu. Mohla by si mi odpovedat na par otazok ak by si mala cas prosim?
Autor: Terka (27.01.2011)
Ahoj mate nekdo zkusenosti s agenturou anglictina-v-anglii.cz??? Dik moc :-)
Jazykový kurz v Anglii - angličtina
Autor: Honza (28.01.2011)
Ahoj, najdu tady fajn kamarádku, která by ráda jela na jazykový kurz do Anglie? Ozvi se, těším se. Honza
Re: Jazykový kurz v Anglii - angličtina
Autor: Laa-laa (03.02.2011)
Cau Honzo my jedeme s pritelem do Bournemouthu s anglictina-v-anglii.cz tak se k nam prijdej, odjezd 27 unora, jedeme na mesic :-)
Re: Jazykový kurz v Anglii - angličtina
Autor: vendy (05.03.2012)
ahoj ja se taky chystám na kurz do anglie chtěla bych do londýna a zatím to vypadá že pojdu sama... rozhouju se mezi intaktem a student agency a byla bych ráda kdyby jel někdo semnou :D
Jazykový pobyt ve Švédsku, příp. Finsku
Autor: Barča (05.02.2011)
Ahoj, nevíte někdo o prázdninových jazykových pobytech ve Švédsku, příp. Finsku? Hrozně bych se chtěla podívat do Švédska (když ne, tak do Finska), ale vůbec nic jsem nenašla. Prosím poraďte!
Re: Jazykový pobyt ve Švédsku, příp. Finsku
Autor: Alča (06.02.2011)
Ahoj, schvaluju Švédsko jedinečná krásná země !!!!!!! Tu máš www.nazkusenou.cz/sv… pa treba este tu jsem zahlidla cosi o Švedsku tak hledej www.czech-us.cz/
Autor: mirek (07.02.2011)
zdravim planuju kurs a pak praci v rakousku, kdo se chce pridat at se ozve
letní pobyt + brigáda
Autor: týna (08.03.2011)
Ahoj. Nemáte prosím někdo kontakt nebo nějaký typ na zhruba měsíční letní jazykový pobyt v Anglii spojený s nějakou brigádou. Je mi 18 let, znalost AJ základní.
A zároveň hledám parťačku. Pokud o něčem víte, kontaktujte mě prosím na mé mailové adrese: www.tatranka@seznam
nekdo na kurz
Autor: Tina (11.03.2011)
Nejede nekdo v lete na kurz do Anglie taky sam?
Re: nekdo na kurz
Autor: medvedice (29.03.2011)
Ahoj,chci poslat 17-ti letého syna v létě do Anglie.Jako dárek k 18.Kam jedeš a s kým?
Re: nekdo na kurz
Autor: zuzka (07.05.2011)
Ahoj , chtela ybch jet poprve v cervenci tak na dva,tri tydny, nejspis se SA.
Francouzština
Autor: Radek (26.03.2011)
Zdravím nemáte nekdo zkušenosti s kurzy francouzštiny, chtěl bych v létě někam jet a zároven mít pěknou dovolenou?
Re: Francouzština
Autor: eva (12.04.2011)
Nice, Nice, Nice..jazykovka International House Nice..absolutně skvělá škola..byla jsem tam dvakrát..pokud budeš chtít cokoliv vědět víc, napiš
mexiko
Autor: eva (12.04.2011)
ahoj, nekdo se zkusenostmi s mexikem, playa del carmen.. prosim ozvete se na dekuji mnohokrat
Malta léto 2011
Autor: Petra (26.04.2011)
Ahojte,
v létě se chystám na 3 týdny na jazykový pobyt na Maltu (s Censu.net). Nejedete tam taky někdo nechce se mi jet samotné?
Malta květen
Autor: lucia (27.04.2011)
Ahoj jedu na Jazykový kurz na Maltu v květnu na 3 týdny s Censu mám z toho trochu obavy dlouho sem anglicky nemluvila, jaké máte skušenosti s kurzy, lidma a tak?
Jazykový pobyt student agency
Autor: Askja (28.04.2011)
Mám dotaz,zajímají mě jazykové pobyty o prázdninách ve Velké Británii zajišťované student agency. Máte někdo s touto agenturou vlastní zkušenost?
Děkuji
Autor: Zuzka (07.05.2011)
Ahoj, na začátku prázdnin bych ráda jela poprve na kurz se student agency do anglie nebo irska -to spis :). asi na dva, tri tydny. Hledam nekoho kdo se chysta jet taky ,abych v tom nebyla sama. Ozvi se na
Anglie,Ilfracombe
Autor: Ailee (12.05.2011)
V létě se chystám na dva týdny jazykového kurzu v Anglii,Ilfracombe. Konkrétně od 23.7 - 6.8. s agenturou student agency. Není někdo kdo by chtěl jet taky? Nechci v tom být sama... :)
Autor: Lenka (15.06.2011)
Ja idem na Maltu St. Julians od 29. 07- 20. 08, ide tiež niekto v tomto termíne?
Re:
Autor: Lenka (01.12.2012)
Taky jsem tam byla ve stejném období jako ty od Intactu,Jak jsi byla spokojená?Já teda vůbec ne,pouze zábava ušla.
Autor: Míša (07.07.2011)
Ahojda,mám v plánu jet v září na jazykový kurz do Říma asi tak na čtyři týdny. Nechce se někdo přidat? Ještě sem na žádném jazykovém kurzu nebyla :o)
Kurz v Anglii od podzimu
Autor: Lenka (25.07.2011)
Ahoj, nechysta se nekdo od zari nebo rijna na 2-3 mesicni kurz (nejlepe zakonceny nejakou zkouskou) do Anglie?Nechce se mi jet samotny:))
Re: Kurz v Anglii od podzimu
Autor: Lucie (16.08.2011)
Ahoj Leni, já bych chtěla, ale spíš jsem přemýšlela nad Maltou-měla jsem 11 let angličtinu ve škole a v normálním životě se s ní teda moc nedomluvím, takže mi jde spíš o to, mluvit a mluvit a kdyžtak si udělat zkoušky až tady. Chceš jet jen do té Anglie? Já slyšela, že tam te´d vůbec nejsou dobré podmínky pro nic...myslím tím práci a finance...
Re: Re: Kurz v Anglii od podzimu
Autor: Lucie (16.08.2011)
Napiš mi kdyžtak na mail :)
Re: Re: Kurz v Anglii od podzimu
Autor: Lenka (13.01.2012)
Ahoj Lucko, odpovidam opozdene. Byla jsem nakonec v IH Newcastlu, muzu doporucit (hlavne okoli na vylety je nadherny). I kdyz lepsi mi prisla skola ELC v Bristolu. Ale pokud potrebujes praxi, tak IH Newcastle nabizi i (neplacene) staze, lidi byli hodne spokojeni...
Anglictina v Kanade
Autor: Jane (28.07.2011)
Chystam se na dva mesice do Kanady, vaham mezi Vancouvrem a Torontem. Mate nekdo zkusenosti, rady, tipy? Diky:)
Španielsko
Autor: Mirka (01.08.2011)
Ak by mal niekto záujem náučiť sa po španielsky, tak Tía Tula v Salamance je skvelá, má najnižšie ceny v celom okolí,asi o pol roka dostane certifikát o akreditácii Cervantesom, tak dovtedy bude mať ceny nízke a potom narastú. Tak by bola škoda nevyužiť to.
Dotaz_Anglie_Eastbourne
Autor: Jirka (17.10.2011)
Ahoj nejedete někdo koncem listopadu do Anglie na jížní pobřeží. Plánuji 2 týdny, poslední týden 11/2011 a první týden ve 12/2011 intenzivní kurz s Channel Crossings.
Zatím ahoj.
Alfa Agency - odporucim:)
Autor: Tome (13.02.2012)
Citam, ze niektori z vas nevedia kam a s kym. Mozno si date poradit:)
Ja som sa nedavno vratil z Australie, uplna bomba, skvela krajina, priatelski ludia, paradne pocasie a co je hlavne super skola. Siel som cez Alfa Agency, musim povedat, ze som bol nadieru spokojny so servisom, kontakt jeden na jedneho, proste som nebol pre nich len cislo v katakogu a to sa ceni v tejto dobe...urcite by som ich sluzby opat vyuzil. Mam este niekde aj ich katalogy a jazykove pobyty poskytuju do mnoho zemi
sháním parťáka
Autor: vendy (05.03.2012)
ahoj chtěla bych jét na prazdniny tak na 3 týdny na kurz aj do londýna najdu parťáka/čku ? zatím to vypadá že pojedu sama a ikdyž každý říká že je nejlépe jét samotná přece jen se do země kde jsem nikdy nebyla trošičku bojím :D PIŠTE NA MEIL papa
Australské Dny 2012
Autor: Petra (13.03.2012)
Zdravím všechny,
koho zajímá Austrálie? Chystáte se tam za studiem, za prací, pocestovat? Přijďte na Australské dny 2012, které již posedmé organizuje Alfa Agency a to na přelomu dubna a května (24/4 – 3/5). Na výběr máte z pěti univerzitních měst - Ostrava, Olomouc, Brno, Praha a Plzeň.
Program vidíte zde: www.alfa-agency.cz/6…
Navštivte přednášky lidí, pro které je Austrálie víc, než jenom produkt, který nabízejí. Na veletrhu se rovněž střetnete s bývalými „australskými“ studenty, kteří vám rádi a upřímně zodpovědí každý váš dotaz.
Jako bonus si možná odnesete i hodnotnou výhru. Kromě množství menších cen, získá vylosovaný účastník 4-týdenní jazykový kurz zdarma.
Re: Australské Dny 2012
Autor: Lukas (26.03.2012)
Boli ste uz niekto na Alfa Agency prednaske? Stoji to za to? Inac dakujem za info, takychto akcii sa nekona vela, aspon u nas doma v SR. Rad by som vycestoval. Majte sa.
Hledám parťačku na měsíční jazykový pobyt v UK
Autor: Lucy (14.04.2012)
Ahoj, hledám nějakou holku, která by se mnou jela na 2-4týdny do Anglie( někdy cca v červenci 2012) Kamkoli kromě Londýna, tam už jsem byla.
Je mi 18, sem pohodová nenáročná.Uvažovala jsem o Oxfordu nebo cokoli jiného Pište na
Hledám parťačku na měsíční jazykový pobyt v UK
Autor: Lucy (14.04.2012)
Ahoj, hledám nějakou holku, která by se mnou jela na 2-4týdny do Anglie( někdy cca v červenci 2012) Kamkoli kromě Londýna, tam už jsem byla.
Je mi 18, sem pohodová nenáročná.Uvažovala jsem o Oxfordu nebo cokoli jiného Pište na
Hledám někoho kdo by jel na rok do Anglie popřípadě jinam???
Autor: Jirka (29.05.2012)
Ahoj,jsem po maturitě a rád bych někam vyjel a naučil se anglicky.Preferuju Anglii ale nebranim se vyrazit i jinam.
Rád bych vyrazil v září.Kontaktujte na
Re: Hledám někoho kdo by jel na rok do Anglie popřípadě jinam???
Autor: CELCA (10.11.2012)
Nasa agentura v centre Londyna sa venuje aj sprostredkovaniu studia a ubytovania najma re zahranicnych studentov.
Ponukame rozne druhy kurzov AJ ale aj neangliske kurzy po ktorych mozete pokracovat v postgradualnom studiu v UK.
Dlzka pobytov je do 2 tyzdnov do 3 rokov.

Skola sa nachadza na Oxford street a okrem kvalitnej vyucby ponuka mnoho zaujimavych aktivyt ako napriklad 'cinema club' kde studenti pozeraju film v anglictine ( nove, moderne filmy), jedia popcorn a na zaver diskutuju o filme v skupine co velmi pomoze zlepsit ich AJ, dalej tam aj diskusny kruzok a samozrejme skola organizuje aj vylety po Londyne.

Nasim studentom zaobstarame ubytovanie v centre Londyna (v bliskosti skoly) a kedze je to hlavna cinnost nasej agentury nevyberame ziadne extra poplatky za sprostredkovanie ubytovania.

Okrem toho v cene balika je aj obojsmerna preprava z a na letisko. Knihy do skoly a sluzby nasej agentury pocas celej dlzky pobytu. (zavedieme vas na vasu novu adresu, budeme vas sprevadzat v prvy den skoly, vysvetlime vam ako sa pohybovat metrom atd...)

Nasi studenti od nas dostanu ako darcek cestovanie v centre Londyna (zones 1 - 2) ZADARMO ; poziciame vam mobilny telefon s £10 + 75mins, 500texts, 100MB taktiez ZADARMO a dalsie FREE ponuky vo orme vouchers etc.

ceny balikov sa pohybuju od £1300 a zahrnaju vsetky poplatky za hore uvedene sluzby
vyhodou je aj to ze nemusite platit celu sumu na raz, vieme sa dohodnut na splatkovam kalendari bez navysenia ceny

pre viac informacii ma rosim kontaktujte na
Malta
Autor: Marki (30.07.2012)
Ahoj, jedu 3. srpna na 3 týdny na nagličtinu na Maltu, jedu sama, tak budu moc ráda, jestli se ozve někdo, kdo touto dobou jede taky. Budu ve Sliemě.¨
Markéta
Re: Malta
Autor: Hanka (23.08.2012)
Docela by mě zajímalo,jak se Ti na Maltě líbilo ubytování a hlavně výuka.Já jsem se nedávno vrátila a říkám jedním slovem hrůza.Ubytování katastrofální špína,brouci,snad štěnice v postelích a výuka?Nic jsem se nenaučila!!!!!!!!!Kromě sluníčka,kamarádů,klubů apod.nic.Dost drahé ne?
Re: Re: Malta
Autor: Hanka (23.08.2012)
Jo a jela jsem od Intactu!Absolutně nedoporučuji tuto c.k.Vyřízení zájezdu super,ale vše otatní hrůza. UŽ NIKDY S INTACTEM!!!!!!!!!!!!!!
Dánsko
Autor: Anna (21.08.2012)
Zdravím, ví někdo o studiu angličtiny v Dánsku? Ráda bych studovala angličtinu v Dánsku, ale na skandinavskych odkazech jsem zatím hledala neúspěšně a studentagency má angličtinu v jiných zemích, což mě není moc nápomocné. Díky za jakoukoli radu :)
jazykový kurz od Intactu na Maltě-hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: Hanka (21.08.2012)
Právě jsem se vrátila z třítýdenního pobytu v St, Julians na Maltě od Intactu.Jedním slovem hrůza.Nejen že jsem neudělala žádný pokrok ve výuce,ale tato "výuka" se nedá ani v nejmenším přirovnat k běžné výuce u nás na gymplu.Byli jsme ubytováni ve 4hvězd.hotelu,kde po nás lezla všelijaká havěť a kde se během pobytu uklízečka neobjevila.Ze strany školy-vychovatele absolutní nezájem,vše jsme si museli sami tvrdě vybojovat...Zaplacený oběd jsme měli až po týdnu.Tuto c.k.Intact absolutně nedoporučuji,alespoň,co se týká Malty.
Los Angeles
Autor: Ivana (03.09.2012)
Ma nekdo zkusenosti s kurzy v L.A. (agentura, ubytovani,...) eventuelne chut se pridat koncem listopadu na 4 tydny?
Los Angeles
Autor: Ivana (03.09.2012)
Ma nekdo zkusenosti s kurzy v L.A. (agentura, ubytovani,...) eventuelne chut se pridat koncem listopadu na 4 tydny?
Re: Los Angeles
Autor: Misha (25.02.2013)
Ahoj, byla jsi nakonec v LA? Chystám se v létě a nevím s jakou agenturou. Můžeš prosím poradit? :) Díky
Re: Re: Los Angeles
Autor: Ivana (27.02.2013)
Zatím jsem to nestihla, takže poradit nemůžu. Ale asi bych volila Student Agency - udělají přímo nabídku jak na pobyt tak na letenky.
Re: Re: Los Angeles
Autor: Ivana (17.07.2013)
Ahoj Misho, už jsi byla na tom kurzu? Trochu se mi to posunulo, takže bych koncem léta snad taky vyrazila... Ale pořád nemám nikoho k sobě. Ještě jsem našla agenturu Study Global - má s ní někdo zkušenosti? Předem díky
malta
Autor: Lena (11.09.2012)
Toto leto som bola na jazykovom pobyte na Malte. Bolo absolútne super. Kopec zábavy. Odporučujem
Do Anglie s Eufratem
Autor: Dominika (06.03.2013)
Rozhodla jsem se odjet na 14 denní jazykový kurz do Anglie s agenturou Eufrat Group. Našla jsem jejich stránky na internetu, zatím všechno funguje na 100%. Přesto bych byla ráda, kdyby mi mohl někdo napsat, jestli agenturu zná a jaké s ní má zkušenosti. Děkuji za pomoc.
Studium a práce v Austrálii
Autor: pavel (26.04.2013)
Zdravím všechny,
koho zajímá Austrálie? Chystáte se tam za studiem, za prací, procestovat? Přijďte na Australské dny 2012, které již posedmé organizuje Alfa Agency a to v květnu. Na výběr máte z pěti univerzitních měst - Ostrava, Olomouc, Brno, Praha a Plzeň.
Program vidíte zde: www.alfa-agency.cz/6…
Navštivte přednášky lidí, pro které je Austrálie víc, než jenom produkt, který nabízejí. Na veletrhu se rovněž střetnete s bývalými „australskými“ studenty, kteří vám rádi a upřímně zodpovědí každý váš dotaz.
Jako bonus si možná odnesete i hodnotnou výhru. Kromě množství menších cen, získá vylosovaný účastník 4-týdenní jazykový kurz zdarma.
Australské dny 2013
Autor: Pavel (06.05.2013)
Zdravím všechny,
koho zajímá Austrálie? Chystáte se tam za studiem, za prací, procestovat? Přijďte na Australské dny 2013, které již poosmé organizuje Alfa Agency a to v květnu 13/5-15/5. Na výběr máte z pěti univerzitních měst - Ostrava, Olomouc, Brno, Praha a Plzeň.
Program vidíte zde: www.alfa-agency.cz/6…
Navštivte přednášky lidí, pro které je Austrálie víc, než jenom produkt, který nabízejí. Na veletrhu se rovněž střetnete s bývalými „australskými“ studenty, kteří vám rádi a upřímně zodpovědí každý váš dotaz.
Jako bonus si možná odnesete i hodnotnou výhru. Kromě množství menších cen, získá vylosovaný účastník 4-týdenní jazykový kurz zdarma.
Malta na podzim
Autor: Tomáš (13.05.2013)
Zdravim,
nemáte někdo zkušenosti s kurzy angličtiny na Maltě na podzim? Chystám se někam cca na 8 týdnů váhám mezi Anglií a Maltou. Nemáte někdo podobné plány na podzim 2013?
Re: Malta na podzim
Autor: Draha (09.07.2013)
Ahoj,taky plánuji studium na podzim, bohužel jen 2 týdny a váhám mezi Maltou a Irskem, původně jsem chtěla jet přes Intact, ale po přečtení některých komentářů tady asi oslovím i jiné cestovky.
jazykový pobyt s Intactem
Autor: Lenka (27.02.2014)
Já musim zase pochválit agenturu Intact (www.intact.cz/)..byl… jsem s nima v Yorku v Anglii a uplně to splnilo moje očekávání. Byla jsem tam na manažerský angličtině a dalo mi to opravdu hodně. Ale když pominu angličtinu tak i samotná organizace byla skvělá, nemusela jsem se opravdu o nic starat a vše proběhlo hladce. Palec nahoru!
Jazykový pobyt s EF
Autor: Alena (04.04.2014)
Ahoj, nechystáte se někdo 29.6.2014 letět do Londýna? :) Jestliže ano, napište mi :) ;)
Irsko vs. Velká Británie
Autor: Veronika (25.05.2014)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s jazykovým pobytem v Irsku? Chtěla bych jet do Irska, ale slyšela jsem, že se tam mluví trochu jinou angličtinou tak nevím, co je na tom pravda. Jsem asi mírně pokročilá v angličtině, tak potřebuji radu - Irsko nebo Velká Británie? Děkuji za všechny rady :-)
Re: Irsko vs. Velká Británie
Autor: Jirka (24.06.2014)
Ahoj - slyšel jsem to samé. Byl jsem ted na kurzu na jihu Anglie - Worthing a bylo to super. Skvělý místo u moře, spousta zábavy a 4 hodiny angličtiny denně. Jel jsem tam také s tím, že budu přibližně A2 a po dvou týdnech jedu domu s certifikátem B1! :) Takže super! Jel sem s jazykovkou Channel Crossings - nevím tedy jestli to má někdo jiný v nabídce, ale tady mi vyhovoval všechen servis takže jsem to dál neřešil :) Ale tohle místo můžu určitě doporučit - kousek od Brightonu, kousek od Londýna a u mořeee - takže i super dovča :) J.
Irsko vs. Velká Británie
Autor: Veronika (25.05.2014)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s jazykovým pobytem v Irsku? Chtěla bych jet do Irska, ale slyšela jsem, že se tam mluví trochu jinou angličtinou tak nevím, co je na tom pravda. Jsem asi mírně pokročilá v angličtině, tak potřebuji radu - Irsko nebo Velká Británie? Děkuji za všechny rady :-)
Malta srpen 2014
Autor: Lukáš (16.06.2014)
Ahoj, chystám se v srpnu na měsíc na Maltu a sháním někoho, kdo by se chtěl přidat. Pište mi na .
Malta srpen 2014
Autor: Lukáš (16.06.2014)
Jen ještě dodávám, že se chystám na klasický jazykový kurz (nejspíš s Channel Crossing).
Hladam partacku na 1-2 tyzdnovy jazykovy pobyt v Taliansku
Autor: Csilla (18.06.2014)
Ahojte hladam partacku, ktora by sla so mnou v srpnu do Talianska, najlepsie do Benatok alebo niekam k mori (napr. Rimini)na jazykovy kurz. Mam 29, som pohodova holka:)
Londýn 3.8.2014 Intact
Autor: Denisa (27.06.2014)
Ahoj, nejedete někdo na jazykový kurz do Londýna od 3.8. s Intactem?
Re: Londýn 3.8.2014 Intact
Autor: Tomáš (11.02.2015)
Já bych raději s Intactem nejel :/
Je intact hrozný?
Autor: Emma (07.07.2014)
Ahojky. Měla jsem v plánu jet s intactem na Maltu, ale slyším na něj samé stížnosti. Doporučíte mi nějakou dobrou cestovku, která dělá jazykové kurzy na Maltě!? :)
Autor: neuminis (08.07.2014)
Agenturu Coolagent znáte - máte nějaké zkušenosti? Zajišťuje kurzy i práci.
Jazykový pobyt
Autor: Ola (29.07.2014)
Já jsem byla z jazykového pobytu nadšená. Pokud máte možnost určitě neváhejte a jeďte!!! Hodně lidí má komplex z jazykové bariéry i já jsem byla ten případ. Pře odjezdem jsem se pečlivě připravovala. Chodila jsem na kurzy www.parakalo.cz/jazy… Můžu doporučit. No a v zahraničí jsem jazyk jen doladila. Myslím si, že má angličtina je na hodně dobré úrovni a to jsem s jazykem bojovala už od nižšího stupně ZŠ.
Hledám parťačku do Anglie
Autor: Lucie (27.02.2015)
Ahoj,
chystáte se někdo letos do Anglie? Chtěla bych parťačku, ať nejedu sama. Termín asi někdy srpen a dál, záleží na domluvě a místo taky. Kdo máte zájem, dejte vědět na mail -
Lucie
Re: Hledám parťačku do Anglie
Autor: Pája (04.07.2015)
Ahoj :-)
taky se chystám v přelomu července, srpna na jazykový pobyt :-) Psala jsem mail :-)

Pája
Ubytování
Autor: Terka (30.07.2015)
Ahoj, nabízime ubytovaní v apartmánu v klidné lokalitě Santa Venera v blízkosti hlavního města Valletty. Krásný pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou, spolubydlení s fajn slovenským párem. Napište mi pro více info na , hezký den, Terka.
Angličtina jedině v Anglii
Autor: Pepa Novotný (28.02.2018)
Co máte všichni s tou Maltou? Když angličtinu, tak jedině v Anglii. Dva roky zpátky jsme dceru poslali přes Balloon Agency do Bournemouth a neměli jsme jediný problém. Mladšímu synovi chystáme jazykový pobyt od nich k jeho narozeninám a opravdu přes ně nemám strach.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Další články k tématu

Studium v zahraničí

Au-pair pobyty

Nazkušenou.cz on Facebook