Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Letní jazykové kurzy na irských univerzitách

Některé vysoké školy v Irsku nabízejí přes léto krátké jazykové kurzy, které jsou většinou zaměřeny na všeobecnou angličtinu. Pořádají se ale i kurzy obchodní angličtiny, přípravné kurzy na jazykové zkoušky apod.

Kurzy většinou nejsou určené pro úplné začátečníky, školy obvykle nabízejí kurzy pro různé úrovně pokročilosti od mírně pokročilých. Do kurzů nebývají přijímáni lidé mladší 18 let. Přihlášení je velice jednoduché - buď se vyplní formulář, který mají školy na svých internetových stránkách, nebo se pošle email s požadovanými informacemi.

Výuka a cena kurzů

Výuka probíhá nejčastěji 5 dní v týdnu 4 až 6 hodin denně. Součástí kurzu bývá i odpolední nebo víkendový program, který zahrnuje například různé exkurze, výlety, společenské akce apod. Ubytování je zajištěno v irských rodinách, nebo na kolejích.

Cena jazykového kurzu se liší podle zaměření, délky a intenzity kurzu. V ceně bývá nejčastěji zahrnuto školné, materiály pro výuku a program pro volný čas, ubytování se platí zvlášť.

Odkazy na letní jazykové kurzy na univerzitách v Irsku

Následující odkazy vedou na stránky, kde vysoké školy prezentují svoje letní jazykové kurzy:

  • Dublin City University - jedno- a vícetýdenní kurzy všeobecné angličtiny, přípravné kurzy na jazykovou zkoušku TOEFL, kurzy akademické angličtiny, jazykové kurzy pro učitele a kurzy obchodní angličtiny pro zájemce od 18 let s alespoň mírně pokročilou znalostí angličtiny.
  • National University of Ireland, Glaway - dvou- nebo třítýdenní jazykové kurzy všeobecné a obchodní angličtiny pro středně až velmi pokročilé.
  • University College Dublin - dvou- a vícetýdenní jazykové kurzy zaměřené na všeobecnou angličtinu, nebo na přípravu na zkoušku IELTS pro zájemce od 18 let na všech stupních pokročilosti.
  • University of Limerick - minimálně dvoutýdenní kurzy všeobecné angličtiny nebo obchodní angličtiny, kurzy pro učitele a kurzy akademické angličtiny.

Pokud vás více zajímají jazykové školy ve Velké Británii, podívejte se na Letní jazykové kurzy na britských univerzitách.

Obecné informace o kurzech v zahraničí najdete v článku jazykové kurzy v zahraničí. Tipy pro to, jak si kurz správně vybrat, aby váš jazykový pobyt v zahraničí měl opravdu smysl, si můžete přečíst v článku jak správně vybrat jazykové kurzy.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Hlavní článek:

Jazykové kurzy v zahraničí

Zkušenosti našich čtenářů

Letní au-pair na severu Irska

Nazkušenou.cz on Facebook