Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Angličtina

Články o studiu, jazykových kurzech, práci, brigádách, stážích a dalších aktivitách v zemích, ve kterých je možno používat nebo se naučit angličtinu.
 

zivotopis

V čem se liší český a anglický životopis? Základní body, na které si dát pozor

Ať už se chystáte zasílat životopis do české nebo zahraniční firmy, měli byste se řídit základními pravidly, které vám pomohu zaujmout na první pohled a udělat dobrý dojem. Přeci jen se jedná o vaši profesní vizitku, která je zároveň vstupní bránou do nového a možná i vysněného zaměstnání. Víte, jak se liší psaní anglického a českého životopisu?

Číst článek V čem se liší český a anglický životopis? Základní body, na které si dát pozor

gaudeo_pomaturitni_nahled

Pomaturitní studium jazyků

Čeká vás maturita, ale nevíte, co pak. Sondujete nabídky práce, jenže zatím nic. Co když přijímačky na vysokou nevyjdou? Je lepší mít plán B. Nebo už jste odmaturovali, ale na vysokou vás nevzali? Chcete zkusit štěstí zase za rok, ale nevíte, co do té doby? Nebo byste rádi okusili život v zahraničí, ale pokaždé, když chcete dát dohromady větu v angličtině, zaskočí vám v krku?

Číst článek Pomaturitní studium jazyků

fulbright

Česká republika stále více láká americké studenty

Do České republiky v akademickém roce 2017/18 přijelo 5 248 amerických studentů. Jejich počet tak vzrostl oproti minulému akademickému roku o 9,9 %. Česká republika tak obhájila 13. místo mezi nejpopulárnějšími destinacemi pro americké studenty celosvětově, v rámci Evropy jsme na sedmém místě.

Číst článek Česká republika stále více láká americké studenty

Velvyslanectví USA

Čeští středoškoláci mohou zabojovat o roční pobyt v USA zdarma

Čeští středoškoláci mají od 1. září opět šanci vyhrát stipendium na bezplatný roční pobyt v USA. Tuto příležitost jim poskytuje výměnný program Future Leaders Exchange neboli FLEX, který financuje Ministerstvo zahraničí USA a realizuje nezisková vzdělávací organizace American Councils for International Education.

Číst článek Čeští středoškoláci mohou zabojovat o roční pobyt v USA zdarma

Stáž v Českém centru Londýn

Stáž v Českém centru Londýn

České centrum Londýn nabízí studentskou stáž, která bude probíhat v prostorách kanceláří v centru Londýna a z části v dalších institucích, se kterými bude České centrum v daném období spolupracovat.

Číst článek Stáž v Českém centru Londýn

msm_cep

Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

Taky tě láká vyměnit práci nebo brigády v malém českém rybníčku za něco neznámého, a o to zajímavějšího? Nebo jsi čerstvě po škole a rád bys získal praxi a zkušenosti, kterými se hned tak někdo chlubit nemůže? Pokud se nerad seznamuješ s lidmi, radši sedíš doma než cestuješ, obvykle jen čekáš, co ti spadne shůry, nestojíš o to, zdomácnět v jiném jazyku než češtině, a vlastně ani moc pracovat nechceš ... nic tu pro tebe nemáme!

Číst článek Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

aupair

Ze života au-pair

Jako au-pair jsem se rozhodla v zahraničí strávit celý rok a pořádně se naučit anglicky. Kamarádka mi poradila zajít do agentury, kde jsem vyplnila přihlášku, absolvovala pohovor v angličtině a pak jen čekala na rodinu.

Číst článek Ze života au-pair

TZ PR konektor

Jak si vybrat dovolenou spojenou s výukou jazyka?

Oblíbenost zahraniční dovolené spojené s výukou jazyka stále stoupá. Jak ale vybrat ideální jazykový kurz přímo pro vás?

Číst článek Jak si vybrat dovolenou spojenou s výukou jazyka?

SA_Iva

Zážitky z pobytu z Austrálie a z Nového Zélandu

Přemýšlíte o životě na druhé straně zeměkoule? Přečtěte si zážitky Ivy Fasselové, která v Austrálii a na Novém Zélandu strávila kus svého života.

Číst článek Zážitky z pobytu z Austrálie a z Nového Zélandu

katka

Zkušenosti Katky H. se studiem na střední škole v Austrálii

Když jsem přemýšlela, kam vyrazit na střední školu do zahraničí, táhlo mě to do Austrálie, a to hned ze dvou důvodů. Prvním důvodem byla moje vášeň pro surfování, kterému jsem se v té době věnovala již 3 roky. Druhým důvodem byla angličtina, ve které jsem chtěla být na pokročilé úrovni.

Číst článek Zkušenosti Katky H. se studiem na střední škole v Austrálii

anglie

Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

Když se řekne Anglie, mnozí si vybaví zatažené mraky, mlhu a permanentní déšť. I já patřila k těm, kteří rádi prohlašovali, že by se do Spojeného království nikdy nepřestěhovali, protože chovám odpor k dlouhým deštivým dnům.

Číst článek Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

olympiada

Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

Kanada patří mezi zájemci o studijní pobyt v zahraničí k nejoblíbenějším destinacím. A není divu, málokterá země toho nabízí tolik – jak v otázce prostředí s kombinací nádherné přírody a ohromujících velkoměst, tak z hlediska studia. Kdo chce, zdokonalí se nejen v angličtině či jiném jazyce, ale i v řadě zajímavých oborů.

Číst článek Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

Maltalingua_skupina

Získejte stipendium na kurz angličtiny na Maltě!

Toužíte vyjet studovat angličtinu do zahraničí, ale rozpočet je stále proti Vám? Díváte se zasněně na nabídky jazykových škol ve slunných letoviscích a říkáte si: Jednou si na to našetřím..? Je čas vyplnit si sen s minimálními náklady – získejte jazykové stipendium.

Číst článek Získejte stipendium na kurz angličtiny na Maltě!

bus_kukabara_orez

Střední škola v cizině: dveře ke studiu v zahraničí jsou otevřené dokořán

Zvládnu pobyt v zahraničí? Je studium na střední škole pro mě? Domluvím se v cizí zemi? Každý, kdo kdy v životě stál před nějakým velkým rozhodnutím, zná dobře tyto pocity. Nejistotu, neustálé polemizování a přemýšlení nad klady a zápory myšlenky, která ti roste v hlavě. Na druhé straně cítíš obrovské vzrušení z neznámého i vůni dálek...

Číst článek Střední škola v cizině: dveře ke studiu v zahraničí jsou otevřené dokořán

magic_orez

Letní kurzy angličtiny

Pilujete angličtinu v průběhu školního roku a nechcete své znalosti nechat o prázdninách upadat? Potřebujete vylepšit svoji angličtinu, ale během roku si na klasické kurzy nemůžete najít čas? Hledáte smysluplné využití léta? Letní kurzy angličtiny jsou tu pro každého!

Číst článek Letní kurzy angličtiny

V této sekci bylo nalezeno celkem 213 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook