Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Pomaturitní studium jazyků

Pavel jde na vejšku, Kamila pracovat a Adéla chce vyrazit za dobrodružstvím do Ameriky. A co já?


Výuka angličtiny v jazykové škole Gaudeo CB

Čeká vás maturita, ale nevíte, co pak. Sondujete nabídky práce, jenže zatím nic. Co když přijímačky na vysokou nevyjdou? Je lepší mít plán B. Nebo už jste odmaturovali, ale na vysokou vás nevzali? Chcete zkusit štěstí zase za rok, ale co do té doby? Rádi byste okusili život v zahraničí, ale pokaždé, když chcete dát dohromady větu v angličtině, zaskočí vám v krku? Možná si jenom potřebujete srovnat věci v hlavě, trochu zvolnit a zjistit, co dál se životem. Nechcete rok jen tak proflákat. Co takhle se naučit něco, co v budoucnu užijete při studiu, práci i na dovolené? Je pomaturitní studium jazyků dobrá volba?

Učím se jazyk od základky. A ne že by to bylo zrovna poznat.


U výuky jazyků platí, že klíč k úspěchu je v pravidelnosti. Když se budete cizímu jazyku věnovat pět dní v týdnu několik hodin, jste na nejlepší cestě dostat ho pod kůži a konečně se rozmluvit.
„V mém případě se jedná o značné zlepšení úrovně verbální komunikace v anglickém jazyce…“ Marián Šebo, student jazykové školy Elvis

Při výuce se zpravidla střídá hned několik lektorů, Čechů i rodilých mluvčích, takže nudit se rozhodně nebudete. Ve skupině je maximálně 18 studentů, často méně (cca 10-12), a tak se nemusíte bát, že se nedostanete ke slovu. Obvyklý je pokrok o jednu až dvě, někdy i více jazykových úrovní podle evropského referenčního rámce. Podmínky jsou tedy ideální. Zbývá to nejdůležitější: jazyk se sami musíte chtít naučit.

pomaturitní studium angličtiny

„S angličtinou jsem zde začínala a mohu říct, že jsem se zde za 1 rok naučila mnohem víc jak za 10 let učení "mno spíš mučení" němčiny od základky až po střední, kdy jsem po skončení školy v podstatě neuměla kváknout německy...“ Alča Šifnerová, studentka jazykové školy Mavo

Anglicky se nějak domluvím. Proč se dál namáhat?


Nechcete-li se spokojit s hůře placenou nebo druhořadou prací, tím, že se „nějak domluvíte“, už dávno moc zaměstnavatelů neoslníte. Jejich nároky stoupají a plynnou angličtinu dnes považují za samozřejmost. Personální agentura Grafton Recruitment udává, že pouze čtvrtina aktuálně poptávaných pracovních míst v nabídce nemá jako podmínku znalost cizího jazyka. Pokročilá úroveň C1 a C2 je vyžadována u 44 % volných míst. Přitom podle nejnovějšího průzkumu Grafton Recruitment má pokročilou znalost cizího jazyka jen čtvrtina z více než třinácti tisíc testovaných zájemců o práci. Jste mezi nimi? Pokud ne, pomaturitní studium angličtiny vás u pracovních pohovorů dostane do mnohem lepší pozice.
„Díky pevnému a neúprosnému režimu výuky se mi podařilo udělat státní zkoušku a vzápětí získat jedinečnou práci - u pracovního pohovoru byla důležitá především úroveň angličtiny...“ Daniel Rot, student jazykové školy Bohemia Institut

Pro rostoucí množství pracovních nabídek navíc zaměstnavatelé žádají i znalost dalšího cizího jazyka, a to často alespoň na středně pokročilé úrovni B2. Trh práce nabízí nyní řadu dobře placených pracovních příležitostí zejména německy mluvícím uchazečům, ti jsou však mezi mladými Čechy vyloženě nedostatkovým zbožím. V průzkumu Česko-německé obchodní a průmyslové komory o využívání cizích jazyků ve firmách celé dvě třetiny dotázaných firem působících v ČR uvedly, že znalosti němčiny jsou v jejich společnosti velmi důležité. Platí to nejen pro management, ale i pro inženýry a odborné pracovníky. Chcete-li tedy své šance na dobré místo významně zvýšit a nechat se zaměstnat třeba jednou ze 6 000 německých či rakouských firem působících v ČR, rozhodně zvažte pomaturitní studium němčiny. Firmami jsou žádané dále hlavně francouzština, ruština, holandština, italština, španělština, polština a skandinávské jazyky. I ty se můžete v pomaturitních kurzech naučit.


Proč si studium angličtiny nezpestřit výletem do Anglie, tak jako pomaturanti Bohemia Institut?

Pomaturitní kurzy angličtiny otevírá kvůli vysokému zájmu zdaleka nejvíce škol, včetně regionálních. Následují pomaturitní kurzy němčiny. Coby hlavní studovaný jazyk s dotací dvacet hodin týdně nicméně nabízí některé jazykovky hlavně v Praze a Brně také francouzštinu či španělštinu, vzácně i ruštinu, italštinu, japonštinu a čínštinu. I na menších městech si ale k angličtině, případně němčině jako hlavnímu jazyku můžete doplňkově přidat některý z méně běžných jazyků.

Jazykový certifikát nebo řidičák? Obojí!


Na konci roku obdržíte závěrečné osvědčení o absolvování pomaturitního studia. Doporučujeme u toho nezůstat a zúročit nově nabyté jazykové znalosti i získáním mezinárodně platného certifikátu odpovídající úrovně, případně složením základní nebo všeobecné státní jazykové zkoušky. Oblíbené mezinárodní zkoušky z angličtiny jsou Cambridge English (úrovně PET, FCE, CAE a CPE), TOEIC, TOEFL, TELC nebo Pearson (PTE a LCCI). Z němčiny jsou to Goethe certifikáty (ZD, ZdfB, ZMP a ZOP), WiDaf, TELC nebo rakouský ÖSD. Z francouzštiny jsou to DELF, DALF, TELC nebo TFI, ze španělštiny pak DELE či TELC.
„Díky vstřícným lektorům a intenzivní jazykové přípravě se mi podařily dva úspěchy - dostat se na pedagogickou fakultu (obor ČJ-FJ) a udělat si mezinárodní certifikát TELC B2 z francouzštiny...“ Karel Dáňa, student jazykové školy Bohemia Institut

Na plánované zakončení studia certifikátem je dobré myslet už při výběru jazykové školy. Určitě si porovnejte dostupnou nabídku. Někde je totiž poplatek za zkoušku už v ceně kurzu, jinde ne, a ještě jinde vám v případě zájmu o certifikát na něj škola přispěje až 50 %. V některých jazykovkách je možné zkoušku složit přímo ve škole, jinde vás na ni připraví, ale vlastní testování proběhne jinde. Ať už máte dopředu jasno v tom, kterou zkoušku chcete složit, třeba kvůli specifické práci nebo pobytu v zahraničí, anebo zatím nevíte, konzultujte váš záměr co nejdříve ve škole, ať k tomu může vaše příprava směřovat.
„Každý pátek se píší přípravné testy na závěrečnou zkoušku, které dopomáhají k usnadnění finálního boje a jsou proto opravdu důležité...“ Tomáš Satran, student jazykové školy Elvis

Není to moc peněz?


Při zákonem daných čtyřech vyučovacích hodinách o délce nejméně 45 minut, pět dní v týdnu, se ceny pomaturitního studia pohybují okolo 30 Kč za vyučovací hodinu, což je ve srovnání s kratšími a méně intenzivními jazykovými kurzy bezkonkurenční cena.

Překážkou není, ani když nemáte celý obnos pro zaplacení ročního studia. Školy běžně umožňují hradit školné průběžně, ve dvou až deseti splátkách bez navýšení. Navíc, pokud zvládnete nebo jste letos už zvládli maturitu či absolutorium na konzervatoři, zůstane vám díky pomaturitnímu studiu na akreditované jazykové škole statut studenta na celý další školní rok, tedy až do 31.8. Znamená to, že pro účely státní sociální podpory, důchodového a zdravotního pojištění jste stále studenty, stejně jako na střední nebo vysoké škole. Výsledná úspora na pojištění, příspěvcích na děti, slevě na dani, dopravě atd. může představovat více než 35 000 Kč.

pomaturitní studium

Zase škola?


Pomaturitní studium není jenom sezení v lavici. Mnoho škol zpestřuje svým studentům život pořádáním různých volitelných aktivit mimo školu. Bowlingové turnaje, párty, kulturní akce, filmový klub, výlety a dokonce i zahraniční zájezdy, které některé školy nabízejí, jsou perfektní příležitost, jak se s lektory i spolužáky lépe poznat a zároveň potrénovat konverzaci v cizím jazyce. Proč si nevychutnat studentský život?
„Nejvíce se mi líbily mimoškolní akce a neformální, přátelská atmosféra...“ Alice Štemberová, studentka jazykové školy Mavo


Vodácký kurz je oblíbený doplněk pomaturitního studia na jazykové škole Mavo

Nikdy není pozdě


Nárok na výhody spojené se statutem studenta mají jen čerství maturanti, kteří na pomaturitko nastoupí v témže roce, co odmaturovali. To ale neznamená, že pokud máte maturitu už pár let za sebou nebo jste ji neudělali, je vám tento typ studia zapovězen. Máte-li motivaci se jazyk naučit a chuť věnovat se tomu intenzivně, na pomaturitní studium chodit můžete. Jen si musíte pojištění platit sami nebo studium skloubit s prací, kdy za vás pojištění odvede zaměstnavatel (např. brigáda na dohodu o pracovní činnosti nebo na dohodu o provedení práce - pak ale potřebujete příjem od zaměstnavatele přesahující 10 000 Kč měsíčně).
„Tento rok byl pro mě velkým přínosem do života a dalšího studia...“  Denisa Součková, studentka jazykové školy LEVL languages
Na pomaturitní kurzy také není bezpodmínečně nutné nastoupit 1. září. Pokud má škola ve vhodné pokročilostní skupině volná místa, zpravidla opozdilcům umožňuje přistoupení do výuky během několika prvních týdnů. Na některých školách je možné začít studovat i v pololetí, pokud jste třeba po prvním semestru ukončili vysokoškolské studium.

pomaturitní studium

Dobře, jak to teda probíhá?


Pomaturitní studium začíná 1. září a končí 30. června. Docházíte od pondělí do pátku na čtyři vyučovací hodiny denně, zpravidla dopoledne. Můžete chodit i na víc hodin, pokud si přiberete ještě druhý nebo dokonce třetí, doplňkový jazyk nebo jiný odborný kurz z nabídky školy. Přijímačky dělat nebudete, škola si vás ale pozve na rozřazovací testy a podle zjištěné pokročilosti vás zařadí do nejvhodnější skupiny. Jste-li úplný začátečník, rozřazení neděláte a budete chodit se začátečnickou skupinou.
„School began at 8:30, so I did not need to rush to school...“ Ondřej Zelenka, student jazykové školy LEVL languages


Studenti pomaturitního studia jazykové školy Hannah School

Vyplatí se nenechávat vše na poslední chvíli a jazykovou školu oslovit co nejdříve. Většina škol přijímá přihlášky k pomaturitnímu studiu už od jara a včasný zápis některé z nich odměňují výraznými first-minute slevami. Kapacity jednotlivých pokročilostí navíc mohou být omezené. Pokud se po přihlášení na pomaturitko přece jen dostanete na vysokou a dáte jí přednost, požádejte školu o vrácení školného – většina jazykových škol vám vyhoví.

Jakou školu vybrat?


Prohlédněte si nabídku pomaturitních kurzů včetně cen, přečtěte si, co o škole říkají studenti a nasajte atmosféru školy přímo z fotek a videí v profilu školy. Určitě se zeptejte na ukázkovou hodinu, a pokud se vám zamlouvá konkrétní lektor ze seznamu lektorů pomaturitního studia, ověřte si ve škole, zda skutečně bude vyučovat pomaturitní studium a zda se svou pokročilostí můžete chodit přímo k němu.


Klikněte na město, kde chcete studovat:

Praha | Brno | Ostrava | Plzeň | Liberec | Hradec Králové | České Budějovice | Pardubice | Zlín | Most | Opava | Frýdek-Místek | Jihlava | Kolín | Trutnov | Valašské Meziříčí | Náchod | Jičín


 

Pomaturitní studium Praha

certifikát www.Jazykovky.cz

MAVO jazyková škola
MAVO jazyková škola už 24 let nabízí akreditované pomaturitní studium jazyků se statusem studenta a možností se dále vzdělávat a absolvovat tak např. profesní státní zkoušky úrovně studia VOŠ. Studium angličtiny zakončujete výstupní zkouškou zdarma a získáte celostátně platné osvědčení. Dále proplácíme 50 % FCE aj. zkoušek, na které získáváte vzorové testy zdarma. Úspěšnost našich studentů u těchto zkoušek je 96 %. Navíc díky našim doprovodným akcím se u nás rozhodně nebudete nudit :-). Zkušenosti studentů s Mavo

certifikát www.Jazykovky.cz

Jazyková škola Elvis
Hledáte osobní přístup, zajímavé hodiny plné komunikace, skvělé lektory (většina jsou rodilí mluvčí) a fajn spolužáky? Zvolte pomaturitní studium angličtiny v Jazykové škole Elvis. Rozmluvíte se. Složíte mezinárodní zkoušku FCE, CAE či CPE. Máme hezké učebny, hned u metra Pražského povstání. Ve škole je restaurace, kde vaří výborné kafe i obědy. Chcete-li strávit rok v přátelském a inspirativním prostředí, pojďte do Elvisu. Máme 28 let zkušeností a výborné reference. Těšíme se na Vás! Zkušenosti studentů s jazykovou školou Elvis

certifikát www.Jazykovky.cz
Bohemia Institut
Využijte efektivně školní rok studiem jazyků. Statut studenta, 20 a více jazykových lekcí týdně, nejlepší způsob jak strávit rok po maturitě nebo i později před nástupem do praxe. Specialisté na pomaturitní studium – Aj, Nj, Šj, Fj, Ij, Rj. Vždy kombinace 4-5 plně kvalifikovaných českých a zahraničních lektorů. Garance studijního pokroku o min. 2 znalostní stupně. Mezinárodní testy v rámci studia ZDARMA (TOEIC, TOEFL, TFI). Individuální splátky školného bez navýšení, registrace i bez maturity. Zkušenosti studentů s Bohemia Institut

certifikát www.Jazykovky.cz

London Institute Praha
Držíme se osvědčeného hesla „škola hrou“. Ve třídě je max. 12 studentů, kteří se společně učí gramatice, poslechu, psaní a konverzaci. Zkušení lektoři vedou výuku tak, aby byla zábavná, stejně jako praktická a každý student tak získal odvahu a nebál se jazyk aktivně a efektivně použít. Budeme otevírat pomaturitní studium AJ ve všech úrovních od začátečníků po velmi pokročilé. Studenti u nás mohou studium zakončit Cambridge zkouškou, což hojně využívají. Nejoblíbenější jsou zkoušky FCE a CAE. Zkušenosti studentů s London InstituteConfucius
Chcete se co nejlépe připravit na zahraniční studia či práci? Nebo si jen rádi prodloužíte studentský život? Angličtina, francouzština nebo ruština efektivně v malých skupinkách po 8-11. Studium podle nejmodernějších trendů, pomocí interaktivní tabule a jazykové laboratoře, kde můžete trénovat na videích, filmových ukázkách a hudebních videoklipech kdykoli z domu nebo přes den ze školy. Dle zájmu zaměříme část výuky na byznys, právo, techniku, IT nebo medicínu. ISIC karta zdarma, možnost studia na splátky nebo vrácení školného při přijetí na VŠ. Zkušenosti studentů se školou Confucius


certifikát www.Jazykovky.cz

SPĚVÁČEK jazyková škola
Zapište se do jednoletého denního pomaturitního studia angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a japonštiny se statusem studenta. Zkušení lektoři a malé studijní skupiny jsou základem toho, aby vás studium motivovalo a bavilo. Studium musí mít také jasný cíl, proto vám garantujeme složení mezinárodně uznávané zkoušky na konci roku. Zvažujete pomaturitní studium? Přijďte kdykoli na ukázkovou hodinu. Zavolejte 608 602 611 a domluvte si termín. Zkušenosti studentů se jazykovou školou SPĚVÁČEK
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Od roku 1920 prošlo abiturientskými kurzy naší školy již několik generací. V roce 2018/19 nabízíme pomaturitní studium angličtiny, francouzštiny, němčiny a ruštiny. Jako bonus od nás získáte zdarma dvě hodiny dalšího jazyka z naší široké nabídky - studovat tak můžete např. italštinu, čínštinu či nizozemštinu. Výuka probíhá v malých skupinách (8 - 12 studentů). V ceně kurzu je standardizovaná zkouška na úrovni B1. Garantujeme plných 10 měsíců výuky zakončené státní jazykovou zkouškou nebo mezinárodní zkouškou. Vyučují pouze kvalifikovaní a zkušení lektoři a rodilí mluvčí.

Pomaturitní studium Aj, Šj a Nj s výraznou slevou 6000,- již za 19990,- s 2 doplňkovými jazyky zdarma z výběru 41 evropských a orientálních jazyků při platbě zálohy do 30.6. Garance pokroku min. o 2 stupně ERR. Možná příprava na mezinárodní zkoušky. Moderní výuka, velmi kvalitní pedagog. tým českých a zahr. lektorů v čele s předním didaktikem, tradice již od roku 1990. Praktická Aj při procházkách historickou Prahou, návštěvy amerického velvyslanectví a Famelab v angličtině. Rozlučkový výlet do Velké Británie či Wroclavi. Zkušenosti studentů s jazykovou školou Lingua Sandy


Akcent International House Prague
Skončili jste střední školu a nevíte co dál? Neztrácejte čas a učte se jazyky! Roční pomaturitní studium angličtiny v AKCENT IH Prague je ukončené cambridgeskou zkouškou, cena zkoušky je již zahrnuta v ceně. A navíc můžete získat i 50% slevu na další zkoušku vyšší úrovně v rámci studia. Že angličtinu nepotřebujete? Zkuste tedy španělštinu nebo třeba čínštinu. Začínáme 3. září 2018, ale zvýhodněná cena pro letošní maturanty platí pouze do 15. srpna. Tak neváhejte! Těšíme se na vás. Zkušenosti studentů s jazykovou školou Akcent

certifikát www.Jazykovky.cz


Glossa - škola jazyků
Nejnabitější pomaturitní studium v Praze. Rok intenzivní angličtiny nebo němčiny s britským či německým certifikátem! Statut studenta pro letošní maturanty. Vrácení celého kurzovného v případě přijetí na VŠ. Čeští i zahraniční lektoři v každém kurzu. Za skvělou cenu 24 980 Kč navíc dostanete zdarma: britskou nebo německou jazykovou zkoušku, zkoušku nanečisto, 2 semestrální kurzy dalších jazyků dle vlastního výběru, e-learning a diskusní kluby – aktuální i kontroverzní témata v několika jazycích. Slevy při přihlášení do konce června! Zkušenosti studentů s jazykovou školou GlossaChinese Point
Zájem o studium asijských jazyků roste. Pokud i vás láká roční intenzivní studium čínštiny, japonštiny nebo korejštiny, zapište se do pomaturitního studia jazykové školy Chinese Point v Praze. Naučíme vás jeden z jazyků, bez kterých se ve 21. století neobejdete, a pečlivě vás připravíme na složení mezinárodních zkoušek. Odcházet od nás po roce budete s velmi dobrou znalostí asijského jazyka i bohatými informacemi o společensko-kulturním zázemí Asie. Setkávat se budete s týmem kvalifikovaných lektorů a samozřejmě rodilých mluvčích.

Pomaturitní studium Brno


certifikát www.Jazykovky.cz
ILC International House Brno
Pomaturitní studium učíme komunikativní metodou, kdy centrem je student. Z 80% je aktivita na vaší straně. Zahraniční i čeští lektoři jsou vysoce kvalifikovaní (CELTA/ELT Methodology/Aj na univerzitě). Nespoléháme na domácí přípravu, ale na maximální praktickou zkušenost během lekcí. 3-krokové rozřazení završené osobní konzultací zaručuje umístění do nejvhodnější skupiny o 10-16 studentech. Naši studenti mají úspěšnost u zkoušek Cambridge English nad 90%. Včas přihlášeným vrátíme až 3000 Kč + učebnice zdarma. Zkušenosti studentů s ILC International House Brno

Jazyková škola s právem SJZ Brno, Kotlářská
"Za rok v pomaturitním kurzu jsem se naučila tolik, co předtím za 4 roky na gymnáziu!", "Kurz předčil moje očekávání - poprvé v životě jsem chodil rád do školy." - i takto hodnotili pomaturitní kurzy naši studenti. Přijďte se o tom přesvědčit i vy - otevíráme kurzy angličtiny, němčiny a italštiny. Nevybírejte školu jen podle ceny - my nabízíme kvalitu, systém ve výuce, skvělé lektory (všichni s VŠ vzděláním) a možnost zakončení studia státní nebo mezinárodní zkouškou. Těšíme se na vás! Zkušenosti studentů s Jazykovou školou s právem SJZ


Škola Pelican
S pomaturitním studiem angličtiny a němčiny ve škole PELICAN je spojeno mnoho výhod - status studenta, ISIC karta zdarma a druhý jazyk zdarma. Po roce studia v PELICANU získáš vysvědčení o státní jazykové zkoušce B1, B2 nebo C1 nebo mezinárodní certifikát FCE a CAE. PELICAN, to je škola, galerie a kavárna v jednom. Zúčastníš se tematických kulturních akcí a zapojíš do evropských projektů. Než se rozhodneš, podívej se na naše hodnocení a přijď se přesvědčit do probíhajícího kurzu o tom, že se svými studenty počítáme!


Jazyková škola Jílek
Pomaturitní studium v Jazykové škole Jílek je výjimečné svojí strukturou. Na úvod si, díky naší speciální drilové metodě, zopakujete a konečně (skutečně) pochopíte gramatickou strukturu jazyka. Zábavná a kreativní komunikativní výuka je doplněna nadstandardními zaměřením na soft skills - komunikace, prezentace, kritické myšlení, práce v týmu a další dovednosti. Budete se připravovat na absolvování pracovních pohovorů, naučíte se psát cizojazyčné CV. Samozřejmostí je příprava na zkoušky Cambridge v angličtině, Goethe Zertifikat v němčině a řada dalších benefitů. Studium není jen pro maturanty! Díky velké intenzitě začíná cena na 26 Kč za lekci. A to je motivací pro každého, kdo má čas a vůli skutečně se cizí jazyk naučit. Zkušenosti studentů s Jazykovou školou Jílek


certifikát www.Jazykovky.cz

Jazyková škola Hello
Naší jazykové škole se v letošním školním roce povedla hezká raritka. Tou je pomaturitní třída španělského jazyka. Mnoho jazykových škol v Brně nabízí toto studium, ale španělský jazyk je pouze přidružen k pomaturitku jako odpolední kurz jedenkrát týdně. Vzhledem k tomu, že zájem o španělský jazyk stále stoupá, můžete se těšit i ve školním roce 2018/2019 na toto studium spolu s anglickým a německým jazykemZkušenosti studentů s Hello BrnoAMIGAS jazyková škola
AMIGAS jazyková škola patří mezi nejvyhledávanější pomaturitní jazykové školy v Brně. Výjimečná je nejen díky speciální Callanově metodě výuky a kvalitní intenzivní přípravě k mezinárodním zkouškám. Oblíbenost škola získala i pravidelnými konverzačními hodinami a výjezdy s rodilými mluvčími. Samozřejmostí je získání statutu studenta a vrácení financí při nesložení maturity nebo při přijetí na VŠ. Ceny kurzů již od 16.990 Kč s možností platby na splátky. Zvolit lze pomaturitní studium angličtiny nebo španělštiny. Zkušenosti studentů s Amigas


MKM jazyková škola
Výuka denního pomaturitního studia probíhá v období od září do června s dotací 20 vyučovacích hodin týdně, tj. cca 750 vyučovacích hodin za rok. Výuka probíhá od pondělí do pátku od 9:00 do 12:15. Skupiny našich pomaturitních kurzů mají maximálně 15 studentů a jsou vyučovány kvalifikovanými českými i zahraničními lektory v učebnách v centru Brna, jen pár kroků od ulice Česká. Všechny učebny, ve kterých je pomaturitní studium vyučováno, jsou klimatizovány a je zde k dispozici wi-fi připojení. Zkušenosti studentů s MKMPomaturitní studium Ostrava


certifikát www.Jazykovky.cz
1st English
Přemýšlíš, kterou jazykovku vybrat? 1st English Ti dá vše, co potřebuješ. Zkušeného lektora Davida, který Tě připraví na FCE či CAE zkoušky, konverzační hodiny s rodilými mluvčími i individuální přístup na face to face lekcích. Garantujeme max 13 studentů ve skupině. Naučíš se jak levně cestovat po světe a zažiješ skvělý výlet do zahraničí! Destinaci vyberete sami. Zapomeň na nudná cvičení v učebnicích. My Ti rozvážeme jazyk. A k tomu všemu Tě budeme rozmazlovat prémiovou kávou z ostravské pražírny Coffee Culture. To chceš! Zkušenosti studentů s 1st English

Jazyková škola Hello
Pomaturitní studium nabízí výuku Aj, Nj nebo Šj. Čínštinu, RJ, IJ, FJ... se jde učit v odpoledních kurzech. Kromě zlepšení znalostí a získání sebedůvěry v komunikaci mohou studenti složit mezinárodní zkoušku Cambridge English: 99% studentů pomaturitka je úspěšných! Výuku vedou i rodilí mluvčí, studenti se setkávají s různými akcenty a kulturou a rozbijí tak svůj "strach" z mluvení. Netráví výuku jen v lavicích, jezdí i na výlety, exkurze, divadla, dělají projekty, natáčí spoty... Letošní pomaturanti mohou soutěžit o tablet! Přijďte na ukázkovou hodinu. Zkušenosti studentů s Hello Ostrava

VOŠ Mediální tvorby
Pomaturitní studium je součástí naší školy VOŠ Mediální tvorby. Zaměřujeme se na výuku anglického a španělského jazyka. Naší velkou výhodou je malý počet studentů ve skupinách, příjemná (až rodinná) atmosféra a zaměření jazyků na aplikovatelnost v praxi. Výuka začíná v 9:00 ráno a každý pracovní den proběhnou 4 vyučovací hodiny. O přestávkách je studentům k dispozici odpočinková zóna a kuchyňka. Pokud Vás bude zajímat cokoliv dalšího, ozvěte se naší Evě, která má na starosti administrativu školy.

TOPLINGVA
Naše jazyková škola je jediná, která nabízí intenzivní denní pomaturitní studium anglického jazyka v centru Ostravy s výjimečnou výukou pomocí Callanovy metody. Výuka je vedena českými lektory a rodilými mluvčími. Další výhody? Získáte status studenta, osvědčení dle normy MŠMT ČR, rychlý posun ve výuce až o 3 jazykové úrovně, pomůžeme Vám zlepšit čtení, psaní a mluvený projev v angličtině - 90 % výukové hodiny strávíte konverzací, rozdělíme Vás do malých skupin studentů dle Vašich jazykových úrovní a školné budete moct splácet měsíčně bez navýšení. Kurz směřuje k přípravě na mezinárodně uznávané Cambridgeské zkoušky (PET, FCE, CAE). Zkušenosti studentů s jazykovou školou TOPLINGVA


Pomaturitní studium PlzeňKCVJŠ Plzeň
Předmětem studia je jeden hlavní jazyk - angličtina nebo němčina - v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně. Pro zájemce nabízíme jako bonus za zvýhodněnou cenu studium nepovinného volitelného vedlejšího jazyka v odpoledních hodinách (Aj, Nj, Fj, Šj, Rj) o 2 - 4 vyučovacích hodinách týdně. Studenti hlavního jazyka jsou rozděleni na základě výsledků vstupního rozřazovacího testu do tříd s odpovídající jazykovou úrovní.

 

Pomaturitní studium Liberec


certifikát www.Jazykovky.cz
Akademie J. Á. Komenského Liberec
Jednoleté pomaturitní studium Aj a Nj nabízíme již 27. rokem. Vyučují pouze kvalifikovaní čeští a zahraniční učitelé prověřenými učebními metodami podle kvalitních souborů učebnic. Výuka v nových moderně zařízených a bezbariérových učebnách s přístupem na internet v centru města Liberce v blízkosti MHD. Studium je možné zakončit mezinárodně uznávanými certifikáty TELC (The European Language Certificates), certifikáty Cambridge English, IES (International Education Society) a certifikáty Goethe Institutu. Možnost splátek školného a studium dalšího jazyka s 50% slevou. Zkušenosti studentů s Akademií J. Á. Komenského LiberecSwallow School of English
Naše kurzy jsou navrženy podle požadavků doby. Vaše angličtina musí být aktivní a vy připraveni na jakoukoliv situaci. Měli byste být schopni anglicky komunikovat, telefonovat, napsat e-mail nebo sms, vysvětlit, přesvědčit, obhájit nebo si i stěžovat. Maximální počet je 14 studentů ve třídě. 50 - 100% výuky s rodilými mluvčími. Důraz na aktivní konverzační schopnosti. Studium připravuje i na Cambridge Exams FCE a CAE.

Pomaturitní studium Hradec Králové


Evropské Vzdělávací Centrum
Angličtina Frčí! Využijte rok po střední ke studiu nejužitečnějšího jazyka na světě přímo v certifikovaném Cambridge English centru! Opravdový pokrok a kvalitní příprava k mezinárodním certifikátům pod vedením kvalifikovaných a přátelských lektorů a lektorek, včetně rodilých mluvčí z Velké Británie. Výuka v našich multimediálních učebnách v centru Hradce Vás bude bavit. Maturantům 2018 navíc vyřídíme statut studenta na celý školní rok 2018/2019 a pomůžeme získat ISIC kartu. Přidejte se k nám!

Pomaturitní studium České Budějovice


Gaudeo CB
JŠ Gaudeo nabízí akreditované denní pomaturitní studium anglického i německého jazyka. Čtyři dny v týdnu vede výuku český lektor, který zábavnou formou připravuje studenty ke složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky. Jeden den v týdnu vede výuku rodilý mluvčí a trénuje tak především konverzační schopnosti studentů. Zakládáme si na vytváření malých skupinek o počtu cca 12 studentů. Moderní vybavení školy a rodinná atmosféra školy vytváří příjemné prostřední pro kvalitní vzdělávání. Zkušenosti studentů s jazykovou školou Gaudeo

Jazyková škola Aslan
Ve skupině vás bude pouze deset a nebudete si připadat jako ve škole. Přesto vás anglicky naučíme: posunete se minimálně o jednu jazykovou úroveň, a hlavně se u nás rozmluvíte. Po absolvování kurzu už nebudete mít problém domluvit si brigádu třeba v Kalifornii nebo pobavit se na večírku s anglickými přáteli, porozumíte textu svých oblíbených kapel a budete sledovat seriály v angličtině. Vybrali jsme nejlepší lektory a rodilé mluvčí a v září začínáme: akčně, intenzivně, zábavně, v domácím prostředí a přátelské atmosféře. Máte se letos na co těšit!

Pomaturitní studium Pardubice


Evropské Vzdělávací Centrum
Angličtina Frčí! Využijte rok po střední ke studiu nejužitečnějšího jazyka na světě přímo v certifikovaném centru Cambridge English! Opravdový pokrok a kvalitní příprava k mezinárodním certifikátům pod vedením kvalifikovaných a přátelských lektorů a lektorek, včetně rodilých mluvčí z Velké Británie, se kterými Vás bude výuka bavit. Učebna na gymnáziu Mozartova v Pardubicích. Maturantům 2018 navíc vyřídíme statut studenta na celý školní rok 2018/2019 a pomůžeme získat ISIC kartu. Přidejte se k nám!

Pomaturitní studium Zlín


Jazyková škola Lingua
JŠ Lingua Zlín přijímá přihlášky na denní pomaturitní studium ve školním roce 2018/2019. Nabízíme jednoleté studium angličtiny (pro různé úrovně) a nově také němčiny (pro úrovně A2 až B1) - jedinečná příležitost ve Zlínském kraji! Zájemci se mohou přijít podívat do výuky ve stávajících třídách denního studia, denně od 9:00 do 12:00. Zařazovací testy proběhnou ještě v těchto termínech: 24.4., 14.5., 31.5., 12.6., 22.6., 16.7. a 27.7. Zvýhodněné školné za včasnou přihlášku už jen do 30. dubna!
 

Pomaturitní studium Most


Mezinárodní jazykový institut
Škola poskytuje pomaturitní studium nepřetržitě od roku 1999. Nabízí pomaturitní kursy AJ, příp. NJ (podle počtu zájemců) v malých skupinách, 5x týdně 4 hodiny dopoledne. Přátelské prostředí, stálý lektorský sbor, nejméně 4 hodiny s rodilým mluvčím týdně. Kursy jsou zakončeny mezinárodní zkouškou (TELC, TOEIC, příp. PET či FCE, v NJ WiDAF). Úspěšnost při zkouškách je dlouhodobě nad 94%. Možnost studia dalšího jazyka (ŠpJ, RJ, FrJ) v odpoledních hodinách.


Pomaturitní studium Opava


Jazyková škola Hello
Jednoleté pomaturitní studium angličtiny v Opavě v jazykové škole Hello studují ti, kteří plánují vyjet do zahraničí nebo ti, kteří si chtějí zlepšit své portfolio pro žádost o práci. Během intenzivní roční výuky s našimi mladými lektory a rodilým mluvčím se posouvají o celou úroveň a zlepší se především v komunikaci. Dáváme důraz na konverzace, proto od nás studenti odcházejí "rozmluvení" a nemají strach použít jazyk v praxi. Jako plus jsou zvýhodněné ceny Cambridge zkoušek. Mnoho našich studentů si odnáší kromě vysvědčení také mezinárodně uznávaný certifikát.


Pomaturitní studium Frýdek-Místek


certifikát www.Jazykovky.cz
Státní jazyková škola (s právem státní jazykové zkoušky)
Jazykovka Frýdek - Místek : ANO! Naše pomaturitní studium angličtiny má již mnohaletou tradici - a děláme to dobře. Dopolední intenzívní výuka umožňuje studentům pak využít volný odpolední čas k práci - je to dobře využitý čas! Ve výuce rozvíjíme všechny složky jazyka a přivádíme studenty k mezinárodním zkouškám anebo státnici. Studium samozřejmě zahrnuje i hodiny s rodilým mluvčím, bohatý výukový materiál a doplňkové programy. Zkušenosti studentů se Státní jazykovou školou Frýdek-Místek

Prima School
V roce 2018/2019 opět otevíráme pomaturitní studium angličtiny a němčiny. Garantujeme otevření všech pokročilostí, připravíme Vás na mezinárodní zkoušky, získáte status studenta a veškeré sociální výhody s tím spojené, 2. jazyk v odpoledních hodinách zcela zdarma, možnost platby na 2 - 10 splátek, výuka vysoce kvalifikovanými a zkušenými českými lektory i rodilými mluvčími již od úplných začátků, výlet do Londýna.

Pomaturitní studium Jihlava


Akademie Jana Amose Komenského
AJAK Vás jazyk naučí. A JAK! Jsme jediná jazyková škola v Jihlavě, která každoročně otevírá pomaturitní kurzy již od roku 1994. Dále jako jediní v Jihlavě rozřazujeme studenty do skupin (A1-C1) dle vstupních testů, čímž zajišťujeme vysokou efektivitu výuky jazyka. O kvalitě našich kurzů a profesionalitě našich lektorů svědčí nejen naše více než dvacetileté úspěšné působení v Jihlavě, ale i fakt, že řada absolventů pomaturitních kurzů se k nám po ukončení VŠ vrací jako lektoři cizích jazyků.

Pomaturitní studium Kolín


certifikát www.Jazykovky.cz
Hannah School
HANNAH SCHOOL® Kolín otevírá ve školním roce 2018/19 intenzivní pomaturitní studium anglického a německého jazyka s mezinárodní zkouškou v ceně. Výuka je zaměřena nejen na všechny jazykové dovednosti, ale i na i na kulturu, reálie, firemní komunikaci, marketing aj. Důraz klademe na komunikativní metodu a individuální přístup ke studentům. V kurzu vyučují minimálně dva kvalifikovaní, zkušení, flexibilní lektoři s dlouholetou praxí, kteří jsou schopni kreativně reagovat na podněty studentů. Zkušenosti studentů s jazykovou školou Hannah School

certifikát www.Jazykovky.cz

JŠ LEVL languages
Pomaturitní studium angličtiny nebo francouzštiny u nás není jenom studium ve školní lavici. Zveme Vás na exkurze v cizích jazycích, semináře, měsíční jazykové kluby s rodilými mluvčími nebo výlety do Londýna či Paříže. Během studia absolvujete dvě jazykové úrovně za použití komunikativních metod s podporou online materiálů. Vyučovat Vás budou zkušení čeští lektoři i rodilí mluvčí. Studium francouzštiny otevíráme pro úplné začátečníky, angličtinu od úrovně B1. Studium je zakončeno mezinárodní jazykovou zkouškou. Zkušenosti studentů s jazykovou školou LEVL Languages

Pomaturitní studium Trutnov


certifikát www.Jazykovky.cz
Magic English
Magic English - jazyková škola poskytuje v Náchodě a v Trutnově Denní pomaturitní studium. Všichni studenti, kteří složí maturitu a váhají, co dál, jsou u nás vítáni. Mohou strávit rok s výukou AJ a přemýšlet, zda jít na VŠ nebo dál za kariérou. Pomůže jim k tomu angličtina, kterou u nás vypilují a zlepší. Kromě výhod, které nabízí stát (studentům zůstávají přídavky), mají naši studenti k dispozici vlastní koordinátorku, zázemí s kávou a čajem zdarma. Rodinné zázemí pobočky v Náchodě a pro obě města (Náchod i Trutnov) pořádáme bowlingy, Xbox party, lyžák nebo další aktivity dle přání studentů. Zkušenosti studentů s Magic English TrutnovPomaturitní studium Valašské Meziříčí


ISŠ - COP a JŠ s právem státní jazykové zkoušky
Pomaturitní kurz je bezesporu nejintenzivnější formou studia angličtiny. Výuku v intenzitě 20 hodin týdně u nás vedou čeští aprobovaní učitelé a rodilí mluvčí. Máme komfortní, velmi dobře vybavené učebny. Téměř všichni naši studenti opouštějí školu po roce s jazykovým certifikátem, buď se státní jazykovou zkouškou nebo s mezinárodním certifikátem. Jsme akreditovaným zkušebním centrem mezinárodních zkoušek LanguageCert, zajistíme i složení Cambridgeských zkoušek na půdě školy.

Pomaturitní studium Náchod


certifikát www.Jazykovky.cz
Magic English
Magic English - jazyková škola poskytuje v Náchodě a v Trutnově Denní pomaturitní studium. Všichni studenti, kteří složí maturitu a váhají, co dál, jsou u nás vítáni. Mohou strávit rok s výukou AJ a přemýšlet, zda jít na VŠ nebo dál za kariérou. Pomůže jim k tomu angličtina, kterou u nás vypilují a zlepší. Kromě výhod, které nabízí stát (studentům zůstávají přídavky), mají naši studenti k dispozici vlastní koordinátorku, zázemí s kávou a čajem zdarma. Rodinné zázemí pobočky v Náchodě a pro obě města (Náchod i Trutnov) pořádáme bowlingy, Xbox party, lyžák nebo další aktivity dle přání studentů. Zkušenosti studentů s Magic English NáchodPomaturitní studium Jičín


Akademie Jana Amose Komenského Jičín
Akademie Jana Amose Komenského v Jičíně je největší institucí svého druhu v okrese Jičín, která se již 29 let věnuje jazykovému vzdělávání. Jednoleté pomaturitní kurzy s přípravou na mezinárodně uznávané certifikáty jsou respektované a oblíbené zejména díky lektorům a léty prověřené metodice a konceptu školy. Studenti navíc dostávají zdarma ISIC průkaz, využívají multimediální učebny nebo vlastní knihovnu školy.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook