Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Pomaturitní studium jazyků

Pavel jde na vejšku, Kamila pracovat a Adéla chce vyrazit za dobrodružstvím do Ameriky. A co já?


Výuka angličtiny v jazykové škole Gaudeo CB

Čeká vás maturita, ale nevíte, co pak. Sondujete nabídky práce, jenže zatím nic. Co když přijímačky na vysokou nevyjdou? Je lepší mít plán B. Nebo už jste odmaturovali, ale na vysokou vás nevzali? Chcete zkusit štěstí zase za rok, ale co do té doby? Rádi byste okusili život v zahraničí, ale pokaždé, když chcete dát dohromady větu v angličtině, zaskočí vám v krku? Možná si jenom potřebujete srovnat věci v hlavě, trochu zvolnit a zjistit, co dál se životem. Nechcete rok jen tak proflákat. Co takhle se naučit něco, co v budoucnu užijete při studiu, práci i na dovolené? Je pomaturitní studium jazyků dobrá volba?

Učím se jazyk od základky. A ne že by to bylo zrovna poznat.


U výuky jazyků platí, že klíč k úspěchu je v pravidelnosti. Když se budete cizímu jazyku věnovat pět dní v týdnu několik hodin, jste na nejlepší cestě dostat ho pod kůži a konečně se rozmluvit.
„V mém případě se jedná o značné zlepšení úrovně verbální komunikace v anglickém jazyce…“ Marián Šebo, student jazykové školy Elvis

Při výuce se zpravidla střídá hned několik lektorů, Čechů i rodilých mluvčích, takže nudit se rozhodně nebudete. Ve skupině je maximálně 18 studentů, často méně (cca 10-12), a tak se nemusíte bát, že se nedostanete ke slovu. Obvyklý je pokrok o jednu až dvě, někdy i více jazykových úrovní podle evropského referenčního rámce. Podmínky jsou tedy ideální. Zbývá to nejdůležitější: jazyk se sami musíte chtít naučit.

pomaturitní studium angličtiny

„S angličtinou jsem zde začínala a mohu říct, že jsem se zde za 1 rok naučila mnohem víc jak za 10 let učení "mno spíš mučení" němčiny od základky až po střední, kdy jsem po skončení školy v podstatě neuměla kváknout německy...“ Alča Šifnerová, studentka jazykové školy Mavo

Anglicky se nějak domluvím. Proč se dál namáhat?


Nechcete-li se spokojit s hůře placenou nebo druhořadou prací, tím, že se „nějak domluvíte“, už dávno moc zaměstnavatelů neoslníte. Jejich nároky stoupají a plynnou angličtinu dnes považují za samozřejmost. Personální agentura Grafton Recruitment udává, že pouze čtvrtina aktuálně poptávaných pracovních míst v nabídce nemá jako podmínku znalost cizího jazyka. Pokročilá úroveň C1 a C2 je vyžadována u 46 % volných míst. Přitom podle nejnovějšího průzkumu Grafton Recruitment má pokročilou znalost cizího jazyka jen třetina z bezmála tří tisíc testovaných zájemců o práci. Jste mezi nimi? Pokud ne, pomaturitní studium angličtiny vás u pracovních pohovorů dostane do mnohem lepší pozice.
„Díky pevnému a neúprosnému režimu výuky se mi podařilo udělat státní zkoušku a vzápětí získat jedinečnou práci - u pracovního pohovoru byla důležitá především úroveň angličtiny...“ Daniel Rot, student jazykové školy Bohemia Institut

Pro rostoucí množství pracovních nabídek navíc zaměstnavatelé žádají i znalost dalšího cizího jazyka, a to často alespoň na středně pokročilé úrovni B2. Trh práce nabízí nyní řadu dobře placených pracovních příležitostí zejména německy mluvícím uchazečům, ti jsou však mezi mladými Čechy vyloženě nedostatkovým zbožím. V průzkumu Česko-německé obchodní a průmyslové komory o využívání cizích jazyků ve firmách celé dvě třetiny dotázaných firem působících v ČR uvedly, že znalosti němčiny jsou v jejich společnosti velmi důležité. Platí to nejen pro management, ale i pro inženýry a odborné pracovníky. Chcete-li tedy své šance na dobré místo významně zvýšit a nechat se zaměstnat třeba jednou ze 6 000 německých či rakouských firem působících v ČR, rozhodně zvažte pomaturitní studium němčiny. Firmami jsou žádané dále hlavně francouzština, ruština, holandština, italština, španělština, polština a skandinávské jazyky. I ty se můžete v pomaturitních kurzech naučit.


Proč si studium angličtiny nezpestřit výletem do Anglie, tak jako pomaturanti Bohemia Institut?

Pomaturitní kurzy angličtiny otevírá kvůli vysokému zájmu zdaleka nejvíce škol, včetně regionálních. Následují pomaturitní kurzy němčiny. Coby hlavní studovaný jazyk s dotací dvacet hodin týdně nicméně nabízí některé jazykovky hlavně v Praze a Brně také francouzštinu či španělštinu, vzácně i ruštinu, italštinu, japonštinu a čínštinu. I na menších městech si ale k angličtině, případně němčině jako hlavnímu jazyku můžete doplňkově přidat některý z méně běžných jazyků.

Jazykový certifikát nebo řidičák? Obojí!


Na konci roku obdržíte závěrečné osvědčení o absolvování pomaturitního studia. Doporučujeme u toho nezůstat a zúročit nově nabyté jazykové znalosti i získáním mezinárodně platného certifikátu odpovídající úrovně, případně složením základní nebo všeobecné státní jazykové zkoušky. Oblíbené mezinárodní zkoušky z angličtiny jsou Cambridge English (úrovně PET, FCE, CAE a CPE), TOEIC, TOEFL, TELC nebo Pearson (PTE a LCCI). Z němčiny jsou to Goethe certifikáty (ZD, ZdfB, ZMP a ZOP), WiDaf, TELC nebo rakouský ÖSD. Z francouzštiny jsou to DELF, DALF, TELC nebo TFI, ze španělštiny pak DELE či TELC.
„Díky vstřícným lektorům a intenzivní jazykové přípravě se mi podařily dva úspěchy - dostat se na pedagogickou fakultu (obor ČJ-FJ) a udělat si mezinárodní certifikát TELC B2 z francouzštiny...“ Karel Dáňa, student jazykové školy Bohemia Institut

Na plánované zakončení studia certifikátem je dobré myslet už při výběru jazykové školy. Určitě si porovnejte dostupnou nabídku. Někde je totiž poplatek za zkoušku už v ceně kurzu, jinde ne, a ještě jinde vám v případě zájmu o certifikát na něj škola přispěje až 50 %. V některých jazykovkách je možné zkoušku složit přímo ve škole, jinde vás na ni připraví, ale vlastní testování proběhne jinde. Ať už máte dopředu jasno v tom, kterou zkoušku chcete složit, třeba kvůli specifické práci nebo pobytu v zahraničí, anebo zatím nevíte, konzultujte váš záměr co nejdříve ve škole, ať k tomu může vaše příprava směřovat.
„Každý pátek se píší přípravné testy na závěrečnou zkoušku, které dopomáhají k usnadnění finálního boje a jsou proto opravdu důležité...“ Tomáš Satran, student jazykové školy Elvis

Není to moc peněz?


Při zákonem daných čtyřech vyučovacích hodinách o délce nejméně 45 minut, pět dní v týdnu, se ceny pomaturitního studia pohybují okolo 30 Kč za vyučovací hodinu, což je ve srovnání s kratšími a méně intenzivními jazykovými kurzy bezkonkurenční cena.

Překážkou není, ani když nemáte celý obnos pro zaplacení ročního studia. Školy běžně umožňují hradit školné průběžně, ve dvou až deseti splátkách bez navýšení. Navíc, pokud zvládnete nebo jste letos už zvládli maturitu či absolutorium na konzervatoři, zůstane vám díky pomaturitnímu studiu na akreditované jazykové škole statut studenta na celý další školní rok, tedy až do 31.8. Znamená to, že pro účely státní sociální podpory, důchodového a zdravotního pojištění jste stále studenty, stejně jako na střední nebo vysoké škole. Výsledná úspora na pojištění, příspěvcích na děti, slevě na dani, dopravě atd. může představovat více než 35 000 Kč.

Zase škola?


Pomaturitní studium není jenom sezení v lavici. Mnoho škol zpestřuje svým studentům život pořádáním různých volitelných aktivit mimo školu. Bowlingové turnaje, párty, kulturní akce, filmový klub, výlety a dokonce i zahraniční zájezdy, které některé školy nabízejí, jsou perfektní příležitost, jak se s lektory i spolužáky lépe poznat a zároveň potrénovat konverzaci v cizím jazyce. Proč si nevychutnat studentský život?
„Nejvíce se mi líbily mimoškolní akce a neformální, přátelská atmosféra...“ Alice Štemberová, studentka jazykové školy Mavo


Vodácký kurz je oblíbený doplněk pomaturitního studia na jazykové škole Mavo

Nikdy není pozdě


Nárok na výhody spojené se statutem studenta mají jen čerství maturanti, kteří na pomaturitko nastoupí v témže roce, co odmaturovali. To ale neznamená, že pokud máte maturitu už pár let za sebou nebo jste ji neudělali, je vám tento typ studia zapovězen. Máte-li motivaci se jazyk naučit a chuť věnovat se tomu intenzivně, na pomaturitní studium chodit můžete. Jen si musíte pojištění platit sami nebo studium skloubit s prací, kdy za vás pojištění odvede zaměstnavatel (např. brigáda na dohodu o pracovní činnosti nebo na dohodu o provedení práce - pak ale potřebujete příjem od zaměstnavatele přesahující 10 000 Kč měsíčně).
„Tento rok byl pro mě velkým přínosem do života a dalšího studia...“  Denisa Součková, studentka jazykové školy LEVL languages
Na pomaturitní kurzy také není bezpodmínečně nutné nastoupit 1. září. Pokud má škola ve vhodné pokročilostní skupině volná místa, zpravidla opozdilcům umožňuje přistoupení do výuky během několika prvních týdnů. Na některých školách je možné začít studovat i v pololetí, pokud jste třeba po prvním semestru ukončili vysokoškolské studium. Na statut studenta už ale v takovém případě nemáte nárok.

pomaturitní studium

Dobře, jak to teda probíhá?


Pomaturitní studium začíná 1. září a končí 30. června. Docházíte od pondělí do pátku na čtyři vyučovací hodiny denně, zpravidla dopoledne. Můžete chodit i na víc hodin, pokud si přiberete ještě druhý nebo dokonce třetí, doplňkový jazyk nebo jiný odborný kurz z nabídky školy. Přijímačky dělat nebudete, škola si vás ale pozve na rozřazovací testy a podle zjištěné pokročilosti vás zařadí do nejvhodnější skupiny. Jste-li úplný začátečník, rozřazení neděláte a budete chodit se začátečnickou skupinou.
„School began at 8:30, so I did not need to rush to school...“ Ondřej Zelenka, student jazykové školy LEVL languages


Studenti pomaturitního studia jazykové školy Hannah School

Vyplatí se nenechávat vše na poslední chvíli a jazykovou školu oslovit co nejdříve. Většina škol přijímá přihlášky k pomaturitnímu studiu už od jara a včasný zápis některé z nich odměňují výraznými first-minute slevami. Kapacity jednotlivých pokročilostí navíc mohou být omezené. Pokud se po přihlášení na pomaturitko přece jen dostanete na vysokou a dáte jí přednost, požádejte školu o vrácení školného – většina jazykových škol vám vyhoví.

Jakou školu vybrat?


Prohlédněte si nabídku pomaturitních kurzů včetně cen, přečtěte si, co o škole říkají studenti a nasajte atmosféru školy přímo z fotek a videí v profilu školy. Určitě se zeptejte na ukázkovou hodinu, a pokud se vám zamlouvá konkrétní lektor ze seznamu lektorů pomaturitního studia, ověřte si ve škole, zda skutečně bude vyučovat pomaturitní studium a zda se svou pokročilostí můžete chodit přímo k němu.

Upravit

Pomaturitní studium po městech - zvolte město, kde chcete studovat:

Praha | Brno | Ostrava | Plzeň | Liberec | Hradec Králové | České Budějovice | Pardubice | Zlín | Opava | Frýdek-Místek | Jihlava | Kolín | Hodonín | Trutnov | Valašské Meziříčí | Náchod | Jičín | Žamberk

Pomaturitní studium Praha

Confucius
Pro pomaturanty otevíráme třídy angličtiny, francouzštiny a ruštiny. Novinkou u AJ je třída pro pokročilé B2/C1 a koncept výuky zaměřený na 21st century skills (kritické myšlení, tvořivost, spolupráce, komunikace) a project-based learning. Konverzace s rodilým mluvčím + komunikace se spolužáky při práci na projektech v cizím jazyce = ideální příprava na studium VŠ i pracovní kariéru v měnícím se světě. Interaktivní tabule, poznámky lektora denně mailem. V centru Prahy v klidném prostředí vnitrobloku. Zkušenosti studentů s jazykovou školou Confucius
MAVO jazyková škola
MAVO jazyková škola už 25 let nabízí akreditované pomaturitní studium jazyků se statusem studenta a možností se dále vzdělávat a absolvovat tak např. státní zkoušky úrovně studia VOŠ. Studium angličtiny zakončujete výstupní zkouškou zdarma a získáte celostátně platné osvědčení. Dále proplácíme 50 % FCE aj. zkoušek, na které získáváte vzorové testy zdarma. Úspěšnost našich studentů u těchto zkoušek je 96 %. Navíc díky našim doprovodným akcím se u nás rozhodně nebudete nudit :-). Zkušenosti studentů s Mavocertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
Jazyková škola Elvis
Hledáte osobní přístup, zajímavé hodiny plné komunikace, skvělé lektory (většina jsou rodilí mluvčí) a fajn spolužáky? Zvolte pomaturitní studium angličtiny v Jazykové škole Elvis. Rozmluvíte se. Složíte mezinárodní zkoušku FCE, CAE či CPE. Máme hezké učebny, hned u metra Pražského povstání. Ve škole je také hezká kavárna. Chcete-li strávit rok v přátelském a inspirativním prostředí, pojďte do Elvisu. Máme 29 let zkušeností a výborné reference. Těšíme se na Vás! Zkušenosti studentů s jazykovou školou Elvis
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Od roku 1920 prošlo našimi abiturientskými kurzy několik generací. V roce 2019/20 nabízíme pomaturitní studium angličtiny, francouzštiny, němčiny a ruštiny. Jako bonus od nás získáte zdarma dvě hodiny dalšího jazyka z naší široké nabídky – studovat můžete např. italštinu či čínštinu. Výuka probíhá v malých skupinách. V ceně kurzu je standardizovaná zkouška na úrovni B1, např. B1 Preliminary. Garantujeme plných 10 měsíců výuky zakončené státní jazykovou zkouškou či mezinárodní zkouškou. Vyučují pouze kvalifikovaní a zkušení lektoři. Zkušenosti studentů s Jazykovou školou s právem SJZ hl. města Prahy
Bohemia Institut
Pomaturitní studium jazyků svižně, lehce, profesionálně a teď i levněji. Využijte slevy v předtermínech registrací. Statut studenta, 20 a více lekcí týdně, nejlepší způsob jak strávit rok po maturitě nebo i později před nástupem do praxe. Specialisté na pomaturitní studium: Aj, Nj, Šj, Fj, Ij, Rj. Vždy kombinace 4-5 plně kvalifikovaných českých a zahraničních lektorů. Garance studijního pokroku o min. 2 znalostní stupně. Mezinárodní testy v rámci studia ZDARMA (TOEIC, TOEFL, TFI). Individuální splátky školného, registrace i bez maturity. Zkušenosti studentů s Bohemia Institutcertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
Lingua Sandy
Pomaturitní studium Aj, Šj a Nj s výraznou slevou 6000,- již za 19990,- s 2 doplňkovými jazyky zdarma z výběru 41 evropských a orientálních jazyků při platbě zálohy do 31.5. Garance pokroku min. o 2 stupně ERR. Možná příprava na mezinárodní zkoušky. Moderní výuka, velmi kvalitní pedagog. tým českých a zahr. lektorů v čele s předním didaktikem, tradice již od roku 1990. Praktická Aj při procházkách historickou Prahou, návštěvy amerického velvyslanectví a Famelab v angličtině. Rozlučkový výlet do Velké Británie či Wroclavi. Zkušenosti studentů s Lingua Sandy

Pomaturitní studium Brno

Jazyková škola Jílek
Studenti v pomaturitku dosáhnou obrovského nejen jazykového, ale i osobnostního pokroku. Během ročního studia se absolvent naučí parádně jazyk a další dovednosti, které zoufale chybí v českém vysokém školství. Absolventi pomaturitního studia na závěr mohou získat světově uznávané certifikáty, které jsou na trhu práce ceněné. ISIC, status studenta, skvělé zážitky i pohodové a účinné studium jsou hlavní důvody, proč si vybrat pomaturitní studium angličiny či němčiny právě v Jazykové škole Jílek. Zkušenosti studentů s Jazykovou školou Jílek
Jazykovka Kotlářská
"Za rok v pomaturitním kurzu jsem se naučila tolik, co předtím za 4 roky na gymnáziu!", "Kurz předčil moje očekávání - poprvé v životě jsem chodil rád do školy." - i takto hodnotili pomaturitní kurzy naši studenti. Přijďte se o tom přesvědčit i vy - otevíráme kurzy angličtiny, němčiny a italštiny. Nevybírejte školu jen podle ceny - my nabízíme kvalitu, systém ve výuce, skvělé lektory (všichni s VŠ vzděláním) a možnost zakončení studia státní nebo mezinárodní zkouškou. Těšíme se na vás! Zkušenosti studentů s Jazykovkou Kotlářská
AMIGAS jazyková škola
AMIGAS jazyková škola patří mezi nejvyhledávanější pomaturitní jazykové školy v Brně. Výjimečná je nejen díky speciální konverzační Callanově metodě výuky a kvalitní intenzivní přípravě k mezinárodním zkouškám. Oblíbenost škola získala i pravidelnými konverzačními hodinami a venkovními aktivitami s rodilými mluvčími. Samozřejmostí je získání statutu studenta a vrácení financí při nesložení maturity nebo při přijetí na VŠ. Ceny studia jsou již od 16.990 Kč s možností platby na splátky. Zkušenosti studentů s Amigascertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
MKM jazyková škola
Rádi Vás přivítáme v našem denním studiu AJ a NJ 2019/2020. Nabízíme: 20 vyučovacích hodin týdně, příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám (KET, PET, FCE, CAE, ZD), kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři s bohatými zkušenostmi, večerní kurzy s 50% slevou, na základě vstupního testu a pohovoru rozřazení do tříd dle pokročilosti, učebny přímo v centru Brna na ulici Jakubská 1, letošní maturanti mají i nadále statut studenta, individuální přístup lektorů i zaměstnanců. Těšíme se na nové studenty! Zkušenosti studentů s MKMcertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
ILC International House Brno
Převážně mladý kolektiv zahraničních lektorů vám přináší kontakt se současnými trendy anglického jazyka a také generační porozumění. Probíraná témata jsou aktuální. Výuka probíhá v přátelské komunikativní atmosféře podporující vzájemnou spolupráci. Studium je směřováno ke složení některé z mezinárodních zkoušek Cambridge English (PET, FCE, CAE). Máme nejvíce mezinárodně školených examinátorů všech úrovní ze všech brněnských jazykových škol. Úspěšnost našich studentů u zkoušek přesahuje 90%. Zkušenosti studentů s ILC Brnocertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
Jazyková škola Hello
Pokud hledáte pomaturitní studium s velmi dobrou dostupností, rádi vás přivítáme v Jazykové škole Hello. Učebny máme přímo na Malinovského náměstí v centru Brna, jen pár minut pěšky od hlavního nádraží, pokud dojíždíte. Kromě toho, že se u nás za jeden rok naučíte nebo si zdokonalíte cizí jazyk, bude vás to hlavně bavit. Nikdo nemá rád drilování slovíček a slepé vyplňování cvičení. Komunikativní metodou se zapojíte do výuky jazyka, tak jak jste to pravděpodobně na střední škole nezažívali. Zkušenosti studentů s jazykovou školou Hellocertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
Agentura VIKA - jazyková škola
Denní studium angličtiny na naší škole je jednoleté intenzivní studium (září - červen), v rozsahu 20 hodin týdně. Probíhá v dopoledních (8:00 - 11:15), nebo popoledních (12:15 - 15:30) hodinách. Výuka je v učebnách v centru města – Masarykova 31. Výuka probíhá jako příprava ke státní zkoušce. Každý další zaplacený kurz v rozsahu 1 x 60 nebo 1 x 90 minut týdně budou mít posluchači v ceně pouze 2.500 Kč za celý školní rok. Učebnice zdarma.

Pomaturitní studium Ostrava

Cloverleaf Language school
Naše jazyková škola organizuje pomaturitní studium angličtiny již od roku 1998, pomaturitní studium u nás absolvovalo přes 2500 studentů. Pomaturitní studium nabízíme na pěti různých úrovních, od A2 až po C1. Pravidelně u nás vyučují rodilí mluvčí. Naše škola je autorizovaným Cambridgeským centrem. Součástí ceny pomaturitního studia je u nás i Cambridgeská zkouška. Po absolvování proto neobdržíte pouze standardní osvědčení, ale máte šanci získat i mezinárodně uznávaný certifikát.
Lingua Centrum jazyková škola
Jsme jedna z největších jazykových škol v ČR pořádajících pomaturitní studium. Téměř 75 % posluchačů se k nám hlásí na základě doporučení svých přátel a známých. Denní pomaturitní studium je koncipováno jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám. V denním studiu vyučují rodilí mluvčí a kvalifikovaní lektoři s praxí. Naše cena je férová a navíc obdržíte hodnotný bonusový balíček: učebnice v hodnotě 795 Kč, e-learning na celý rok a slevu až 30 % na další kurzy!
Jazyková škola Hello
Pomaturitní studium nabízí výuku Aj, Nj nebo Šj. Čínštinu, RJ, IJ, FJ... se jde učit v odpoledních kurzech. Kromě zlepšení znalostí a získání sebedůvěry v komunikaci mohou studenti složit mezinárodní zkoušku Cambridge English: 99% studentů pomaturitka je úspěšných! Výuku vedou i rodilí mluvčí, studenti se setkávají s různými akcenty a kulturou a rozbijí tak svůj "strach" z mluvení. Netráví výuku jen v lavicích, jezdí i na výlety, exkurze, divadla, dělají projekty, natáčí spoty... Přijďte na ukázkovou hodinu.

Pomaturitní studium Plzeň

KCVJŠ Plzeň
Předmětem studia je jeden hlavní jazyk - angličtina nebo němčina - v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně. Pro zájemce nabízíme jako bonus za zvýhodněnou cenu studium nepovinného volitelného vedlejšího jazyka v odpoledních hodinách (Aj, Nj, Fj, Šj, Rj) o 2 - 4 vyučovacích hodinách týdně. Studenti hlavního jazyka jsou rozděleni na základě výsledků vstupního rozřazovacího testu do tříd s odpovídající jazykovou úrovní.

Pomaturitní studium Liberec

Akademie J. Á. Komenského Liberec
Jednoleté pomaturitní studium angličtiny nabízíme již 28. rokem. Vyučují pouze kvalifikovaní čeští a zahraniční učitelé prověřenými učebními metodami podle kvalitních souborů učebnic. Výuka probíhá v nových moderně zařízených učebnách s přístupem na internet v centru města Liberce v blízkosti MHD. Studium je možné zakončit mezinárodně uznávanými certifikáty TELC (The European Language Certificates) a certifikáty Cambridge English. Možnost splátek školného a studium dalšího jazyka s 50% slevou. Zkušenosti studentů s Akademií J. Á. Komenského Libereccertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů

Pomaturitní studium Hradec Králové

Evropské Vzdělávací Centrum
Angličtina Frčí! Využijte rok po maturitě ke studiu nejužitečnějšího jazyka na světě přímo v autorizovaném zkouškovém centru Cambridge English! Opravdový pokrok a kvalitní příprava k mezinárodním certifikátům pod vedením kvalifikovaných a přátelských lektorů. Vyučujeme ve 2 úrovních pokročilosti v moderních učebnách v Hradci Králové a v Pardubicích. Těší se na vás kvalifikovaný lektorský tým včetně rodilých mluvčí. Přijďte se k nám podívat v květnu a v červnu na ukázkové hodiny zdarma.

Pomaturitní studium České Budějovice

Jazyková škola Aslan
Jde to i jinak než ve škole!!! Pod přátelským vedením našich nejlepších lektorů a rodilých mluvčích se budete bavit a učit zároveň. Ztratíte ostych z komunikace v angličtině, rozmluvíte se, posunete se až o dvě jazykové úrovně dle CEFR – pokud na sobě „máknete“, a připravíte se na mezinárodně platné jazykové zkoušky. To vše v příjemném prostředí v centru města. Ve skupině vás bude maximálně 10 a navíc dostanete jeden jazykový kurz na celý školní rok zdarma.
Gaudeo CB
JŠ Gaudeo nabízí akreditované denní pomaturitní studium anglického i německého jazyka. Čtyři dny v týdnu vede výuku český lektor, který zábavnou formou připravuje studenty ke složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky. Jeden den v týdnu vede výuku rodilý mluvčí a trénuje tak především konverzační schopnosti studentů. Zakládáme si na vytváření malých skupinek o počtu cca 12 studentů. Moderní vybavení školy a rodinná atmosféra školy vytváří příjemné prostředí pro kvalitní vzdělávání. Zkušenosti studentů s jazykovou školou Gaudeo

Pomaturitní studium Pardubice

Jazyková škola Klub Polabiny
Nevíte, kam po maturitě? Chcete se zdokonalit v angličtině? Využijte naší nabídky pomaturitního studia anglického jazyka v Pardubicích. Výuka probíhá od pondělí do pátku v odpoledních hodinách, celkem 20 vyučovacích hodin týdně. K dispozici máme rodilé mluvčí, studenti rovněž obdrží učební materiály. Absolventi jsou schopni složit státní či mezinárodní jazykovou zkoušku. Zkušenosti studentů s Jazykovou školou Klub Polabiny
Evropské Vzdělávací Centrum
Angličtina Frčí! Využijte rok po maturitě ke studiu nejužitečnějšího jazyka na světě přímo v autorizovaném zkouškovém centru Cambridge English! Opravdový pokrok a kvalitní příprava k mezinárodním certifikátům pod vedením kvalifikovaných a přátelských lektorů. Vyučujeme ve 2 úrovních pokročilosti v moderních učebnách v Hradci Králové a v Pardubicích. Těší se na vás kvalifikovaný lektorský tým včetně rodilých mluvčí. Přijďte se k nám podívat v květnu a v červnu na ukázkové hodiny zdarma.

Pomaturitní studium Zlín

Jazyková škola Lingua
Jazyková škola LINGUA Zlín nabízí jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny ve školním roce 2019/2020. Skvěle a efektivně využitý rok, výuka s kvalifikovanými českými i zahraničními lektory. Rozdělení do skupin podle úrovní. Zdokonalení v jazyce i v týmové práci, odbourání strachu z komunikace, možnost získat mezinárodní certifikát (PET, FCE, CAE nebo TOEIC). Zájemci mohou přijít na zařazovací test ještě v těchto termínech: 15.5., 28.5., 10.6., 25.6., 10.7., 30.7., 6.8., 20.8. Zkušenosti studentů s Lingua Zlín

Pomaturitní studium Opava

Jazyková škola Hello
Jednoleté pomaturitní studium angličtiny v Opavě v jazykové škole Hello studují ti, kteří plánují vyjet do zahraničí nebo ti, kteří si chtějí zlepšit své portfolio pro žádost o práci. Naši mladí lektoři a rodilí mluvčí dávají důraz na konverzace, proto od nás studenti odcházejí “rozmluvení” a nemají strach použít jazyk v praxi. Jako plus jsou zvýhodněné ceny Cambridge zkoušek. Naši studenti si obvykle odnáší také mezinárodně uznávaný certifikát v úrovních FCE a CAE.

Pomaturitní studium Frýdek-Místek

Státní jazyková škola (s právem státní jazykové zkoušky)
Jazykovka Frýdek - Místek : ANO! Naše pomaturitní studium angličtiny má již mnohaletou tradici - a děláme to dobře. Dopolední intenzívní výuka umožňuje studentům pak využít volný odpolední čas k práci - je to dobře využitý čas! Ve výuce rozvíjíme všechny složky jazyka a přivádíme studenty k mezinárodním zkouškám anebo státnici. Studium samozřejmě zahrnuje i hodiny s rodilým mluvčím, bohatý výukový materiál a doplňkové programy. Zkušenosti studentů se Státní jazykovou školou Frýdek-Místekcertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
Prima School
Využijte času a zjednodušte si svůj start do pracovního života! Ve školním roce 2019/2020 otevíráme pomaturitní denní studium angličtiny a němčiny. Vysoce kvalifikovaní a zkušení lektoři Vás budou provádět celým školním rokem, budou Vás připravovat k mezinárodním zkouškám, osvojíte si novou slovní zásobu, získáte sebevědomí v konverzaci, naučíte se pracovat jako tým a získáte mnoho nových zkušeností do budoucího pracovního života.

Pomaturitní studium Jihlava

Akademie Jana Amose Komenského
AJAK Vás jazyk naučí. A JAK! Jsme jediná jazyková škola v Jihlavě, která každoročně otevírá pomaturitní kurzy již od roku 1994. Dále jako jediní v Jihlavě rozřazujeme studenty do skupin (A1-C1) dle vstupních testů, čímž zajišťujeme vysokou efektivitu výuky jazyka. O kvalitě našich kurzů a profesionalitě našich lektorů svědčí nejen naše více než dvacetileté úspěšné působení v Jihlavě, ale i fakt, že řada absolventů pomaturitních kurzů se k nám po ukončení VŠ vrací jako lektoři cizích jazyků.

Pomaturitní studium Kolín

JŠ LEVL languages
Přijďte k nám strávit rok intenzivním studiem angličtiny nebo francouzštiny v příjemném kolektivu se zkušenými lektory nejenom z České republiky. V našich učebnách naproti parku Komenského, 5 minut pešky od náměstí, Vás denně čekají 4 hodiny výuky, spousta extra aktivit v daném jazyce např. návštěva divadla, exkurze, četba cizojazyčné literatury, jazykové kluby a volné konverzační lekce se zahraničními lektory. V případě složení maturity v roce 2019 získáváte statut studenta. Zkušenosti studentů s jazykovou školou LEVL Languagescertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů
Hannah School
Pomaturitní studium angličtiny a němčiny s mezinárodní zkouškou v ceně kurzovného nabízí kvalitní výuku jazyků v centru Kolína, bohatý doprovodný program, knihovnu cizojazyčné četby, a v neposlední řadě vstřícné studijní poradenství. Pro maturanty 2019 je zajištěn status studenta se všemi výhodami (jízdné, zdravotní pojištění, studentské výhody, slevy). Během měsíce června poskytujeme ukázkové hodiny v pomaturitní třídě zdarma. Těšíme se na Vás. Zkušenosti studentů s Hannah Schoolcertifikát Jazykovky.czHodnocení studentů pomaturitních kurzů

Pomaturitní studium Trutnov

MAGIC ENGLISH
Jednoleté studium se zachováním statusu studenta. Pro ty, kteří složili maturitní zkoušku nebo ji budou skládat na podzim v náhradním termínu. Výuka Náchod a Trutnov. Střídání českých lektorů a rodilých mluvčích. Konverzace i gramatika. Podpora interního kouče a studijního oddělení. Mimoškolní akce. Zkušenosti studentů s jazykovou školou MAGIC ENGLISH Trutnov

Pomaturitní studium Hodonín

Jazyková škola IDEA
Naše denní pomaturitní studium umožňuje postoupit během jediného roku až o dvě úrovně znalostí a zároveň Vás připraví k získání mezinárodně uznávaného certifikátu FCE (pokročilí) nebo ke zkoušce IELTS. Co je náplní výuky: V prvním pololetí pokročíte o celou jazykovou úroveň obecné angličtiny, důraz bude kladen na slovní zásobu a rovnoměrný rozvoj jednotlivých jazykových dovedností. Ve druhém pololetí se zaměříme na přípravu k získání certifikátu za použití specializovaných učebnic a dalších materiálů.

Pomaturitní studium Valašské Meziříčí

ISŠ - COP a JŠ s právem státní jazykové zkoušky
Pomaturitní kurz je bezesporu nejintenzivnější formou studia angličtiny. Výuku v intenzitě 20 hodin týdně u nás vedou čeští aprobovaní učitelé a rodilí mluvčí (USA, VB). Máme komfortní, velmi dobře vybavené učebny. Téměř všichni naši studenti opouštějí školu po roce s mezinárodním jazykovým certifikátem nebo se státní jazykovou zkouškou. Jsme akreditovaným zkušebním centrem mezinárodních zkoušek LanguageCert, zajistíme i složení Cambridgeských zkoušek na půdě školy.

Pomaturitní studium Náchod

MAGIC ENGLISH
Jednoleté studium se zachováním statusu studenta. Pro ty, kteří složili maturitní zkoušku nebo ji budou skládat na podzim v náhradním termínu. Výuka Náchod a Trutnov. Střídání českých lektorů a rodilých mluvčích. Konverzace i gramatika. Podpora interního kouče a studijního oddělení. Mimoškolní akce. Zkušenosti studentů s jazykovou školou MAGIC ENGLISH Náchod

Pomaturitní studium Jičín

Akademie Jana Amose Komenského Jičín
Jako každý rok i letos otevíráme v Jičíně denní kurzy s výukou anglického jazyka, tzv. pomaturitní studium. Nabízíme osvědčené zázemí a lektorský tým, metodiku přípravy na mezinárodní certifikáty, ISIC kartu zdarma, splátky školného bez navýšení a mnoho dalších věcí. Kontaktujte nás co nejdříve, ať máte jistotu rezervace místa. Těšíme se na Vás.

Pomaturitní studium Žamberk

Jazyková škola Klub Polabiny
Nabízíme jednoletý pomaturitní kurz anglického jazyka v Žamberku. Výuka probíhá v dopoledních hodinách od pondělí do pátku, celkem 20 vyučovacích hodin týdně. Kurz je vhodný pro studenty, kteří neuspěli v přijímacím řízení na VŠ, ale i pro ostatní, kteří si chtějí zdokonalit své jazykové znalosti. Po ukončení studia je absolvent schopen složit státní nebo mezinárodní jazykovou zkoušku odpovídající úrovni.

Zdroj: Jazyky.com, Pomaturitní studium jazyků 2019/20


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook