Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Velká Británie

Informace o možnostech práce a studia ve Velké Británii.
 

Stáž v Českém centru Londýn

Stáž v Českém centru Londýn

České centrum Londýn nabízí studentskou stáž, která bude probíhat v prostorách kanceláří v centru Londýna a z části v dalších institucích, se kterými bude České centrum v daném období spolupracovat.

Číst článek Stáž v Českém centru Londýn

msm_cep

Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

Taky tě láká vyměnit práci nebo brigády v malém českém rybníčku za něco neznámého, a o to zajímavějšího? Nebo jsi čerstvě po škole a rád bys získal praxi a zkušenosti, kterými se hned tak někdo chlubit nemůže? Pokud se nerad seznamuješ s lidmi, radši sedíš doma než cestuješ, obvykle jen čekáš, co ti spadne shůry, nestojíš o to, zdomácnět v jiném jazyku než češtině, a vlastně ani moc pracovat nechceš ... nic tu pro tebe nemáme!

Číst článek Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

aupair

Ze života au-pair

Jako au-pair jsem se rozhodla v zahraničí strávit celý rok a pořádně se naučit anglicky. Kamarádka mi poradila zajít do agentury, kde jsem vyplnila přihlášku, absolvovala pohovor v angličtině a pak jen čekala na rodinu.

Číst článek Ze života au-pair

anglie

Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

Když se řekne Anglie, mnozí si vybaví zatažené mraky, mlhu a permanentní déšť. I já patřila k těm, kteří rádi prohlašovali, že by se do Spojeného království nikdy nepřestěhovali, protože chovám odpor k dlouhým deštivým dnům.

Číst článek Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

bus_kukabara_orez

Střední škola v cizině: dveře ke studiu v zahraničí jsou otevřené dokořán

Zvládnu pobyt v zahraničí? Je studium na střední škole pro mě? Domluvím se v cizí zemi? Každý, kdo kdy v životě stál před nějakým velkým rozhodnutím, zná dobře tyto pocity. Nejistotu, neustálé polemizování a přemýšlení nad klady a zápory myšlenky, která ti roste v hlavě. Na druhé straně cítíš obrovské vzrušení z neznámého i vůni dálek...

Číst článek Střední škola v cizině: dveře ke studiu v zahraničí jsou otevřené dokořán

MSM_academy_04

Letní zahraniční tábory s jazyky pro děti

Jak zajistit svým dětem program na letní prázdniny tak, aby se nenudily, strávily čas smysluplně a ideálně nevypadly z procesu učení? Takové otázky řeší před příchodem teplých měsíců každý rodič. Nabídka letních aktivit je v Česku široká a mnohé jazykové školy nabízí i tábory s výukou jazyků. Na jazykový tábor ale můžete poslat děti i do zahraničí. Budou tak muset neustále komunikovat v cizím jazyce, poznají cizí kulturu a získají nezapomenutelné zážitky.

Číst článek Letní zahraniční tábory s jazyky pro děti

Tower Bridge

Studentské léto v Anglii aneb vše není tak růžové

Psal se rok 2016. Byl jsem v kontaktu se svým kamarádem, který byl zrovna v Anglii, a já začal uvažovat nad cestou za dobrodružstvím, zkušenostmi a samozřejmě i vidinou výdělku do země kalorických snídaní a deště – do Anglie. Na internetu jsem si přečetl pár článků, rad a pořídil si knihu: „Cestování = Nejlepší životní investice“, kterou jsem přečetl na jeden nádech a nebylo co řešit.

Číst článek Studentské léto v Anglii aneb vše není tak růžové

EF 2 mapa

Interaktivní mapa: Jazykový pobyt v Anglii nebo na Maltě?

Cestujete rádi, chcete se zlepšit v angličtině a máte kuráž odcestovat na jazykový pobyt do zahraničí? Vycestujte za angličtinou do Anglie nebo na Maltu! Spojíte příjemné s užitečným a poznáte mezinárodní přátele na celý život. O dalších studijních programech v zahraničích se můžete dozvědět zde.

Číst článek Interaktivní mapa: Jazykový pobyt v Anglii nebo na Maltě?

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

Česká Miss 2015 v Londýně

Česká Miss piluje angličtinu v Londýně

Ač by se mohlo zdát, že je dokonalá, Nikol Švantnerová ví, že jí nic samo do klína nespadne. Spolu s korunkou vyhrála také jazykový pobyt od Channel Crossings a odjela tak před Miss Universe do Londýna, kde se oddává angličtině i poznávání britské kultury. Jak se jí v Anglii líbí prozradila v krátkém rozhovoru.

Číst článek Česká Miss piluje angličtinu v Londýně

Studium jazyka ve Velké Británii

Oblíbenost kurzů angličtiny ve Velké Británii roste. I díky levným letenkám.

Rodilí mluvčí, možnost odposlouchat přízvuk, bohatá historie země, spousta památek, ale především blízkost, nízké náklady na dopravu a tedy i relativní finanční dostupnost. To jsou hlavní důvody, proč se kurzy angličtiny ve Velké Británii stále drží na špičce popularity mezi českými studenty. A jejich oblíbenost neohrozila ani ekonomická krize, která se před pár lety prohnala Evropou.

Číst článek Oblíbenost kurzů angličtiny ve Velké Británii roste. I díky levným letenkám.

práce v Anglii

Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

Dostávám neustále dotazy týkající se pojištění ve Velké Británii a odvodů ze mzdy. Po celou dobu mého života a podnikání na ostrovech se změnilo jen několik maličkostí. Proto přináším tento článek, který odpovídá na ty nejčastější dotazy, které často diskutuji s klientama.

Číst článek Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

London underground

Jazykové pobyty v Anglii: Londýn – město (nejen) pro studium stvořené

Pokud přemýšlíte o jazykovém pobytu v Anglii, jste tu správně. A pokud uvažujete o studiu angličtiny v Londýně, rozhodně nikam jinam neklikejte.

Číst článek Jazykové pobyty v Anglii: Londýn – město (nejen) pro studium stvořené

Miss a Bond

Jazykový kurz v Londýně očima vítězky České Miss 2014 Gabriely Frankové

úterý 5. srpna 2014 - v 3:15 mi zazvonil budík a já se musela vyplazit z postele, protože mi v 6 hod letělo letadlo. Po příletu do Londýna mě čekalo asi to nejnáročnější - místní doprava.

Číst článek Jazykový kurz v Londýně očima vítězky České Miss 2014 Gabriely Frankové

czechus

Odborné stáže dotované z fondů EU

Stáže jsou investicí do budoucna, na tom se jistě všichni shodnou. Účelem je získávání zkušeností nebo jejich rozšíření v oboru studia či v oboru vykonávané profese. Při absolvování stáže v zahraničí si navíc účastníci ve značné míře osvojí cizí jazyk. Výsledek stáže se pak zrcadlí v obdržených referencích a mezinárodní zkušenosti přidané do kolonky Experience v životopisu účastníka.

Číst článek Odborné stáže dotované z fondů EU

V této sekci bylo nalezeno celkem 36 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Stáž v Newcastlu

Nazkušenou.cz on Facebook