Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Interaktivní mapa: Jazykový pobyt v Anglii nebo na Maltě?

Cestujete rádi, chcete se zlepšit v angličtině a máte kuráž odcestovat na jazykový pobyt do zahraničí? Vycestujte za angličtinou do Anglie nebo na Maltu! Spojíte příjemné s užitečným a poznáte mezinárodní přátele na celý život.

Jazykový pobyt v Anglii

Jazykový pobyt v Anglii si studenti často vybírají kvůli pravé „Oxfordské“ angličtině. Velká Británie je malá země, ale rozhodně toho má mnohé co nabídnout. „Velká Británie je země Shakespeara, Churchilla, Seana Conneryho, Harryho Pottera, pravé nohy Davida Beckhama, i jeho levé nohy..“ jak zaznělo ve známém britském filmu Láska nebeská. Čili ať už přemýšlíte nad pobytem v Londýně, nebo preferujete anglický venkov, přijdete si na své.

Londýn je jedno z nejoblíbenějších studentských měst na světě. Plný ikonických památek, galerií, muzeí, restaurací, známý pro nekonečné nakupování, zábavu i noční život. Ale s cenovou přirážkou.

Oxford i Cambridge patří mezi nejznámější a nejpřestižnější britská univerzitní města. Jazykové pobyty v Oxfordu nabízí mnoho. Krásnou přírodu v okolí města, nádherně upravené parky až po všudypřítomnou vzrušující studentskou atmosféru.

Oproti tomu pobyty v Brightonu se nesou v odlehčené atmosféře. Brighton je vhodnější pro milovníky poklidného života. Pobřežní letovisko na jihu Anglie naprosto nabádá k letnímu grilování, ježdění na kole, turistice a dalším volnočasovým aktivitám u moře.

Pokud se rozhodnete studovat v severní části Anglie, nabízí se Vám Manchester. Manchester se může pochlubit největší studentskou populací v celé Evropě – 40 000 studentů. Manchester University má také třetí nejvyšší počet nositelů Nobelovy ceny ve Velké Británii. Prohlédněte si širokou nabídku jazykových pobytů v Anglii včetně kurzů, fotek a videí.

Destinace v Anglii

Následující interaktivní mapa Vám zobrazuje 8 nejoblíbenější studentských destinací v Anglii. Při přiblížení a výběru destinace si můžete pustit video, které Vám představí život místních studentů. Na mapě je také zobrazeno 10 nejkrásnějších míst ve Velké Británii, kam se můžete během pobytu podívat.

Jazykový pobyt na Maltě

Malta leží ve středozemním moři a nabízí překrásné azurové pláže a každodenní středomořské počasí. Je tak ideální pro milovníky plážových radovánek a jednou z nejvyhledávanějších destinací pro letní jazykové pobyty. Oficiálním jazykem je angličtina.

Na Maltě trvá léto od dubna až do listopadu. Celých 8 měsíců. Je tím jeden z nejslunnějších ostrovů v Evropě. Teploty dosahují až 30 °C a těšit se můžete až z 3 000 hodin slunečního svitu ročně. Malta společně s ostrovy Gozo a Comino tvoří Maltské souostroví. Mezi nejvyhledávanější výlety patří exkurze právě na sousední ostrůvek Gozo a prozkoumávání překrásné zátoky Golden Bay. Má to jeden háček, jakmile začnete ostrovy prozkoumávat, nebudete moci přestat.

Ať už byste jeli na na Maltu sami nebo s kamarádem, rozhodně se nebudete nudit. Volnočasové aktivity zahrnují koupání, potápění, návštěvy plážového klubu a párty. Město St. Julian´s je vyhlášené nejen pro své krásné pláže, ale i pro neutichající noční život.

Podívejte se na interaktivní mapu, která Vám zobrazuje tipy na výlety, památky, zajímavá místa ke koupání, potápění i video, které Vám představí život místních studentů. Projděte si nabídku a vyberte si pobyt na Maltě dle vlastních představ!

Jazyková centra

Učte se angličtinu v akreditovaných jazykových centrech. S inovativními kurzy dosáhnete zaručeného pokroku, poznáte místní kulturu a přátele. Vycestujte s jazykovou školou jejíž studium je:

  • Flexibilní: sestavte si pro sebe kurz šitý na míru. Podle toho, kde, kdy a jak chcete studovat.
  • Garantované: kde každých 6 týdnů postoupíte o jednu jazykovou úroveň.
  • Ucelené: nechte veškeré starosti s vyřízením ubytování, letenek, stravováním, letištních transferů i zdravotního pojištění na škole a soustřeďte se v klidu na studium.
  • Mezinárodní: vycestujte s mezinárodní společností a studujte po boku studentů až ze 100 zemí. Vyhněte se velkým českým skupinám, mezi čechy se anglicky nerozmluvíte.
  • Akreditované: vyberte si akreditovanou organizaci uznávanou po celém světě. Mezi nejpřínosnější kurzy patří studium zakončené mezinárodním certifikátem.

Ubytování

Školy nabízí ubytování v Anglii i na Maltě v hostitelské rodině nebo v rezidenci. Místní kulturu, kuchyni i styl života jistě nejlépe poznáte v hostitelské rodině s rodilými mluvčími. Určitě se z vás stanou přátelé na celý život a rádi je zas jednou navštívíte.

Přátelé z celého světa

Díky pobytu v Anglii i na Maltě poznáte mnoho mezinárodních přátel. Všichni přijeli studovat angličtinu a zároveň si užít léto. A být součástí skupiny, kde je každý z jiné země, má jiné zvyky, řeč i kulturu, je úžasné a velmi obohacující. Někteří studenti by naopak rádi vycestovali s kamarádem. Mnoho škol v těchto případech nabízí velké slevy. Myslete ale na to, že po dobu pobytu byste měli výhradně mluvit řečí země, kde se právě nacházíte.

Jazykový pobyt v Anglii i Maltě je jednoznačně vynikající zkušenost. Rozmluvíte se v angličtině, protože Vám ani nic jiného nezbývá. Angličtinu budete používá od rána do večera, ať už s učiteli, studenty, novými přáteli nebo místními obyvateli. Procestujete zemi a získáte nezapomenutelné zážitky!


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook