Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Jazykové pobyty v Anglii: Londýn – město (nejen) pro studium stvořené


Pokud přemýšlíte o jazykovém pobytu v Anglii, jste tu správně. A pokud uvažujete o studiu angličtiny v Londýně, rozhodně nikam jinam neklikejte.

In love with London

Je těžké se do Londýna nezamilovat. Pokud jste toto město ještě nenavštívili, nastal čas vše napravit. Londýn je plný života, energický, moderní . Je to ale i město plné historie a tradic. Od neuvěřitelné rozmanitosti - v londýnských školách se mluví více než 300 různými světovými jazyky (!) - po slavné památky a nekonečnou nabídku kultury - to vše a ještě mnohem více Londýn je.

Lákají vás jazykové pobyty v Anglii? Nevíte, do jaké anglické destinace se vydat? Máme pro vás zajímavé shrnutí, po kterém budete mít jasno. Zamilujte si Londýn a prostudujte naši infografickou mapu, kde jsou vystižena některá zábavná a netradiční fakta, která jste možná dodnes o Londýně nevěděli. Londýn se s největší pravděpodobností stane místem, do kterého se budete po ukončení studia rádi vracet zas a zas.

 


A aby toho nebylo málo, zde jsou ještě další zajímavosti, proč se rozhodnout pro studium v Londýně:

  • Je to domov více než 100 000 zahraničních studentů pocházejících z celého světa.
  • V Londýně je k dispozici více než 120 knihoven nabízejících přes 150 milionů knih.
  • Je možné zde navštívit více než 1000 muzeí a galerií (většina se vstupem zdarma!), 100 kin, 7000 barů a hospod, 5000 restaurací, 350 koncertních míst a přes 100 parků.

Závěrem se dá napsat jediné. Nadpis jazykové pobyty v Anglii: Londýn – město (nejen) pro studium stvořené má opravdu něco do sebe :) !


Tento článek byl vytvořen společností EF Education First. Objednejte si zdarma katalog EF a prolistujte si jazykové pobyty v Anglii a další nabídku EF. EF Education First je největší soukromá vzdělávací společnost na světě s již padesátiletou tradicí. Spojte se s EF a zažijte neopakovatelné zážitky v zahraničí!


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Život a studium ve Skotsku

Nazkušenou.cz on Facebook