Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Asie

Informace o možnostech práce a studia ve státech Asie.
 

Kyrgyzstán s AISEC

Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

O organizaci AIESEC jsem se dozvěděl od kamaráda, který působil v pobočce v Brně. Poté, co jsem s ním a ostatními z brněnské pobočky strávil dva dny, tak mi bylo hned jasné, že se chci stát členem AIESEC v Praze, kde jsem začal nově studovat. Nakonec jsem se tedy stal členem a po dvou semestrech jsem se rozhodl vycestovat na stáž.

Číst článek Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

slunce

Letní jazykové pobyty v zahraničí

Raketový posun v jazykových znalostech ve spojení odpočinkem, koupáním a opalováním, s výlety s průvodcem, s poznáváním lidí, kultury a gastronomie v zemích Evropy, v USA, Kanadě, Austrálii, na Kubě nebo na Novém Zélandu? Ano i taková je motivace pro letní jazykové pobyty v zahraničí.

Číst článek Letní jazykové pobyty v zahraničí

beach

Dovolená s jazykem

Hledáte relax, ale chcete víc, než se jen válet u bazénu? Potřebujete oprášit svoji angličtinu, němčinu, či jiný cizí jazyk? Spojte příjemné s užitečným a vyberte si dovolenou s výukou cizích jazyků. Na dovolené si chceme hlavně vyčistit hlavu a oprostit se od všedních starostí. Někomu ale odpočinek, procházky a výlety nestačí - chce mít z dovolené i užitek. Co takhle pobytové kurzy angličtiny případně jiných jazyků?

Číst článek Dovolená s jazykem

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

Malajsie s AISEC

Zážitky z Malajsie

Po bakaláři jsem pracoval ve velké IT firmě, kde jsem dal výpověď po půl roce a protože bylo jaro a nevěděl jsem co o prázdninách, vzal jsem uspořené peníze a začal hledat, co podniknout o prázdninách. Našel jsem AIESEC stáže, přihlásil jsem se a začal jsem si hledat stáž. Vybíral jsem nějakou exotiku...

Číst článek Zážitky z Malajsie

aiesec

Stáže s AIESEC

"Jsme mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává studentům praxi formou zahraničních stáží nebo členstvím v organizaci. Díky tomu napomáháme rozvoji mladých lidí po celém světě."

Číst článek Stáže s AIESEC

práce Anglie

Do zahraničí jezdí Češi studovat převážně jazyky

Zájem o studium v zahraničí dle průzkumů stále roste. Většinu nadšených cestovatelů zajímá právě studium jazyků a jazykové kurzy v cílových destinacích.  Nejčastějším jazykem je právě angličtina. Jazykové vzdělávání v zahraničí však neznamená nutně vysedávání celé dny ve třídě!

Číst článek Do zahraničí jezdí Češi studovat převážně jazyky

Stáž v Malajsii

Poznejte Malajsii “za pár kaček”

Když jsem 7. července opouštěla letiště ve Frankfurtu, o Malajsii jsem toho moc nevěděla.

Číst článek Poznejte Malajsii “za pár kaček”

Srí lanka

Tři měsíce dobrovolníkem na Srí Lance

Jak nejlíp poznat novou kulturu, cestovat za rozumnou cenu a taky udělat něco prospěšného pro tento svět?

Číst článek Tři měsíce dobrovolníkem na Srí Lance

Erasmus Turecko

V zemi, kde místo na pivo chodí na čaj

Při výběru svého „erasmáckého“ pobytu jsem chtěl zažít něco netradičního, něco na co bych mohl vzpomínat.

Číst článek V zemi, kde místo na pivo chodí na čaj

letadlo orez

Práce v zahraničí

Práce v zahraničí nabízí možnost zajímavého výdělku, zlepšení v cizím jazyce a získání cenných profesních i osobních zkušeností. Jak ale práci v zahraničí najít? A jaké administrativní záležitosti musíte vyřešit před odjezdem do cizí země?

Číst článek Práce v zahraničí

teens_beach_s

Studium v zahraničí

Nejznámější a pravděpodobně i nejjednodušší možnost, jak studovat v zahraničí, nabízí program Erasmus (dříve Socrates) zaštiťovaný Evropskou unií. Kromě něho existuje ale i mnoho dalších možností získání stipendia anebo studium v zahraničí na vlastní pěst.

Číst článek Studium v zahraničí

dobrovolnictvi

Sdružení INEX-SDA

Sdružení INEX-SDA zprostředkovává krátkodobé i dlouhodobé dobrovolnické pobyty v zahraničí.

Číst článek Sdružení INEX-SDA

dobrovolnictvi

Evropská dobrovolná služba

Evropská dobrovolná služba – European Voluntary Service (EVS) je zajišťována Evropskou unií a umožňuje mladým lidem pracovat jako dobrovolníci v zahraničí. Doba pobytu v cizí zemi je většinou 2 – 12 měsíců a dobrovolníkem se může stát člověk ve věku 18 až 30 let.

Číst článek Evropská dobrovolná služba

dobrovolnictvi

Dobrovolnictví

Dobrovolnické pobyty v zahraničí nabízejí širokou škálu činností a umožňují poznat země z jiného úhlu pohledu. Zprostředkování dobrovolnických pobytů nabízejí různé neziskové organizace. Pobyty mohou být krátkodobé v době od dvou týdnů (ty se většinou nazývají workcampy), střednědobé nebo dlouhodobé.

Číst článek Dobrovolnictví

V této sekci bylo nalezeno celkem 15 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

Nazkušenou.cz on Facebook