Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Životopis - vzor

Životopis má za úkol představit potenciálního zaměstnance společnosti a vyzdvihnout jeho znalosti a přednosti. Ani výborný životopis vám ještě nezajistí dobré místo, je ale rozhodující pro pozvání k pracovnímu pohovoru. Jak by měl tedy správný životopis vypadat?

Základní pravidla pro správné napsání životopisu

  • Životopis by neměl být příliš dlouhý - maximum jsou dvě strany A4, lepší je pouze jedna. Delší životopis je opodstatněný pouze v případě, že máte za sebou dlouholetou a různorodou praxi.
  • Personalisté věnují každému životopisu jen omezený čas, upozorněte proto jasně na své přednosti (znalost jazyků, zajímavé pracovní zkušenosti).
  • Údaje v životopisu by měly být relevantní k pozici, o kterou žádáte - není důležité zmiňovat krátké brigády, pokud se k nové práci nijak nevztahují.
  • Životopis nesmí obsahovat chyby. Nic neodradí více než gramatické chyby v životopisu. Projděte ho proto kontrolou pravopisu ve Wordu, případně někoho požádejte o opravení chyb.
  • K životopisu nezapomeňte přiložit i motivační dopis.

Vzor životopisu

Následující vzor životopisu vám může posloužit jako předloha. Pokud chcete na nějakou vlastnost upozornit, napište ji tučně. Pořadí jednotlivých odstavců můžete vyměnit.

Některé nadpisy můžete také vynechat nebo sloučit - pokud například nechcete blíže rozebírat své jazykové znalosti, můžete pod jeden nadpis Ostatní znalosti a dovednosti vypsat jazyky a počítačové programy, které ovládáte, důležité kurzy, jenž jste absolvovali, i skupinu řidičského průkazu.

U jazyků se dnes již obvykle používá kategorie stupňů znalosti dle Rady Evropy. Najděte si tedy svou kategorii a do životopisu ji vepište.

Není radno podcenit ani kolonku zájmů. Asi každý člověk může mezi své zájmy zařadit sport, knihy, film, hudbu a cestování. Takové zájmy však žádného "lovce hlav" nezaujmou. Zkuste být pestří a vybírat konkrétnější záliby, jež zařadíte do svého životopisu. Pozor však na přehnanou fabulaci - personalista se Vás pravděpodobně na zájmy pro odlehčení a uvolnění atmosféry zeptá, měli byste tedy být schopni o svém třeba trošku neortodoxním koníčku chvíli pohovořit, popř. jej vysvětlit.

Životopis

Ing. Jana Petrová
Soukupova 26
123 45 Rybníček
Tel.: +420 789 789 789
E-mail: jana_petrova@centrum.cz

Datum a místo narození: 15. ledna 1978, Praha

Vzdělání

1997 - 2002 - Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta, Brno
Magisterský studijní program Podnikové hospodářství

1993 - 1997 - Gymnázium Rybníček
Zakončeno maturitní zkouškou z angličtiny, matematiky, češtiny a základů výpočetní techniky.

Praxe

2004 - současnost - T-Mobile Czech Republic a.s.
Product Manager - zajišťování marketingových aktivit pro propagaci produktu, komunikace s dodavateli

2000 - 2004 - Karneval a.s.
Marketing Assistant - vyřizování objednávek, vyhledávání nových firemních zákazníků, podpora při organizaci marketingových akcí, komunikace s dodavateli

Jazykové znalosti

Angličtina - plynně (C1)
Němčina - středně pokročilá znalost (B1)

Jazykové zkoušky: Certificate in Advanced English - hodnocení A

Práce s počítačem

Microsoft Office, HTML

Ostatní kurzy a dovednosti

Time management, vedení týmu, prodejní dovednosti, prodej po telefonu.
Řidičský průkaz skupiny B

Zájmy

Americká populární hudba 70. let, filmy Alfreda Hitchcocka, cestování Balkánem, power jóga

Vzor životopisu ke stažení

Stáhněte si vzor životopisu ve formátu Microsoft Word. Pokud se vám odkaz neotevře v textovém editoru, klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a zvolte Uložit jako.... Pak už stačí jen jednotlivé texty přepsat vlastními údaji a můžete životopis rozeslat.

Pokud zrovna píšete svůj životopis, určitě se vám bude hodit i články Jak napsat životopis a motivační dopis.

Jestliže se chystáte za prací do zahraničí, přečtěte si články životopis v angličtině a motivační dopis v angličtině.

Tvorba životopisu on-line

Pokud nemáte k dispozici MS Word, Libre office nebo jiný textový editor, můžete využít internetových služeb, pomocí kterých si můžete životopis vytvořit. Obsahují vzor životopisu v mnoha grafických variantách.
Pro naše slovenské čtenáře odkážeme na slovenskou variantu zde: životopis vzor.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Autor: Soňa (27.11.2008)
Díky za vzor životopisu, moc mi pomohl :-) Mám jen jednu otázku - v článku se píše, že personalisté věnují životopisu jen omezený čas - kolik tak můžou průměrně jednomu věnovat? Je to minuta nebo deset? Nemáte někdo tušení?
Re:
Autor: Honza (20.01.2009)
Myslím, že záleží na tom, kolik životopisů personalista dostane. Když je to na nějakou manažerskou pozici, tak to bude víc času, když je to třeba na administrativu, kde je moře zájemců, tak může být na jeden životopis opravdu jen minuta.
Re: Re:
Autor: Náhodný kolemjdoucí (17.04.2013)
Pro ty, co nemají čas, zápasit s WORDem:
www.zivotopisonline.…
Re: Re: Re:
Autor: nikdo (04.01.2014)
radši budu zápasit s Wordem než za to platiti:-(a zabere to skoro stejný čas.!!!!!!!!!!!!
Re: Re: Re: Re:
Autor: Martin (18.03.2014)
Snadno se životopis vytvoří dle vzoru na www.zivotopisalek.cz…
Re:
Autor: Petr (10.02.2010)
Jako personalista musím přiznat, že opravdu záleží na tom, zda životopis zaujme. Personalista vždy hledá indície, zda kandidát splňuje základní požadavky. Na to opravdu stačí i minuta. Až poté se životopisu věnuje zvýšená pozornost.
Re: Re:
Autor: Naďa Bělejová (08.04.2011)
Váš příspěvek považuji za jeden z mála, které stojí za to seznámit se s nimi. I když je krátký má vypovídací schopnost. Je milé i užitečné setkat se s něčím takovým.
NB
Re: Re:
Autor: Martin (04.07.2013)
Životopis, který zaujme? www.zivotopisalek.cz…
Re:
Autor: sdas (02.04.2013)
asdasdasdsadas
Re:
Autor: Ing. Eva Holubová (17.04.2013)
Ano, je to tak, dle našeho průzkumu 90% všech dotazovaných personalistů věnuje jednotlivým životopisům 30-60 vteřin! Existuje pouze 5% životopisů, kterými se personalisté zabývají déle než minutu a jsou to právě ty, které dokáží zaujmout tím, že se nějak odlišují na první pohled - ať už designem, obsahem či netradičním provedením.

S pozdravem Ing.Eva Holubová
poradce v oblasti lidských zdrojů
www.zivotopisonline.…
Re:
Autor: Martin (18.03.2014)
Podle toho, jak moc je zaujme. Každopádně je prokázáno, že profesionální zpracování životopisu může zvýšit zájem personalistů.

Více na www.zivotopisalek.cz… - profesionální tvořič životopisů
Re: Čas
Autor: Dominika K (26.03.2015)
Slyšela jsem, že personalisté věnují životopisu jen 20 sekund. Ze všeho nejdřív koukne na vzhled a podle toho určí jestli má cenu číst dál. Potom koukne na vzdělání, praxe jazyky možná zájmy a podle toho rozhodně na jakou hromádku životopis položí.
Autor: Sašenka (27.11.2008)
Děkuji, že jsem vůbec něco takového našla. Snad to pomůže. Ale něco jako datum, zakončení, podpis nebo tak tam jako nemá být????
Re:
Autor: Agnes (29.12.2008)
Datum se připojuje na konec životopisu a podpis pokud se jedná o tištěnou formu životopisu.
Pokud je to přez elektornickou poštu, tak bych použila průvodní dopis, který je také na této stránce a asi bych napsala datum někam tam, protože posílat životopis jako přílohu a dát tam datum mi příjde blbé
Autor: Hemembr (20.01.2009)
Děkuju za váš životopis,moc mi pomohl:)Děkuju mooc´=*
Autor: Evča (29.01.2009)
Chtěla bych se zeptat, jestli když jsem ještě nedokončila studium na VŠ, jestli ji mám do kolonky vzdělání vypisovat nebo sem patří pouze ukončené vzdělání. Děkuji
Re:
Autor: Barbora (30.01.2009)
Já osobně jsem v tomhle případě studium na VŠ zahrnula - místo data ukončení školy jsem psala "předpokládaná doba ukončení studia".
IQ test
Autor: Michaela (13.10.2009)
Doporučuji ještě přiložit výsledek IQ testu, moc mi pomohl.
Re: IQ test
Autor: Marcela (19.10.2009)
To jo, ale jsou i případy, kdy by takový výsledek mohl uškodit :)
Re: IQ test
Autor: vyhulmihul (25.03.2011)
IQ test je k ničemu šašku
Re: IQ test
Autor: Jana Nováková (29.07.2012)
Jako personalista doporučuji žádný tes nepřikládat. Pokud takový test zaměstnavatel požaduje, pak si sjedná nebo má v rámci své organizační struktury odborníky, kteří psychologické vyšetření zajistí. Pokud bych výsledek IQ testu obdržela, patrně bych uchazeče vůbec neoslovila.
Autor: kiki (01.03.2010)
Do životopisu se nepíše stav!
Re:
Autor: Alice Michalcová (18.02.2011)
Ale ano, může se napsat. Je to ovšem soukromá věc, která není nutná, a proto je rozhodnutí na vás, zda svat uvedete nebo ne.
Autor: Zuzka (26.05.2010)
Dobrý den ,
Mám uvést do životopisu,že mám tři děti(8,5 a 5 let)? Nevím,zda si tím nezavřu cestu k případnému pohovoru,nebo mi ublíží u pohovoru,že jsem tuto informaci neuvedla v životopise.
Re:
Autor: Tomáš Hejda (14.06.2010)
Ahoj Zuzko, v žádném případě nemusíš uvádět do životopisu nic, co se týká tvého soukromého života. Ani u pohovoru se tě na tvé plány a tvůj stav ohledně rodinného života nidko nesmí zeptat. Pokud se přesto zeptá, neodpovídej, řekni, že je jsou to tvé soukromé záležitosti.
Re: Re:
Autor: Barbora (15.06.2010)
Zaměstnavatel by se na soukromé věci sice zeptat neměl, ale pokud se zeptá, raději bych mu nějak odpověděla. Říct, že je to moje soukromá věc, víceméně znamená, že zaměstnavatel ani nebude přemýšlet, zda vás vzít a rovnou vás vyřadí. Do životopisu bych o dětech nic nepsala, ale na pohovoru bych o nich klidně mluvila a zmínila například, že v případě, že budou nemocné, mám zajištěné hlídání atd.
Re: Re: Re:
Autor: Tomáš Hejda (15.06.2010)
Ne, nesmí se zeptat ze zákona. A věta typu "mám zajištěné hlídání" znamená, že si nevážíš sebe sama a polezeš klidně zaměstnavateli kamsi. Já bych to bral spíš jako takový dobrý filtr, který odfiltruje firmy, které nestojí za nic. A jako bonus člověk neztratí svou důstojnost.
Re: Re: Re: Re:
Autor: Petr M. (16.06.2010)
Tomáší, to zní sice moc hezky, ale kdyby ses k tomu stavěl takto, tak za chvílí nebudeš mít filtrovat co :)
Re: Re: Re: Re: Re:
Autor: Tomáš Hejda (16.06.2010)
To je blbost. Většina se tě na takovéhle věci nezeptá.
Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Autor: Míša (30.06.2010)
Tak já byla na x pohovorech a ptali se mě všude na stav a na děti... A myslím si,že kdybych odpověděla,že to je má soukromá věc a že se na to ze zákona ptát nesmějí,tak by mě nevzali..
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Autor: JN (29.07.2012)
Dotazy na děti, stav je ze zákona diskriminační a zaměstnavatel se na to opravdu ptát nesmí. Pokud by tak učinil, vystavuje se riziku nemalého postihu. Doporučuji takového zaměstnavatele oznámit Inspekci práce (Pracovní úřad), pokud si chcete zachovat důstojnost a takové dotazy na pohovorech omezit..
Re: Re: Re: Re:
Autor: honza (20.05.2011)
jojo. Dnes lidská důstojnost jde někam. Jenže člověk nemá odvolání, nikdo se ho nezastane. je to prostě boj
Současnost
Autor: Martin (03.06.2010)
Ve vzorovém životopisu trošku zamrzí chyba ve slově "součastnost".
Re: Současnost
Autor: Petr M. (04.06.2010)
Martine, díky za upozornění, chybu jsme opravili
Formát word či PDF
Autor: Martina (04.08.2010)
Chtěla bych se zeptat, mám posílat životopis pouze ve wordu nebo může být i PDF? Mám dva druhy jeden podle této šablony ve wordu a druhý více graficky upravený v PDF. Byl by tu někdo kdo by mi mohl zkontrolovat ten druhý životopis? Nejedná se ani tak o gramatickou stránku jako spíš o grafickou. Jestli je dostatečně přehledný atd... Příjmu jakokoliv kritiku jen ať vím na čem jsem. Děkuji
Autor: Lenka (09.09.2010)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mám do životopisu psát, že jsem studovala VŠ i přesto, že jsem po dvou letech studium ukončila a budu pokračovat až za rok..?
Re:
Autor: Romano (03.01.2011)
Ano, napiš to tam. Dva roky na vejšce je lepší než nic. Ale připrav si nějaké dobré zdůvodnění, proč si to přerušila, na to se na pohovoru určitě zeptají. Když si připravíš dobrou odpověď (pokud možno blízko pravdě), ještě ti to body přidá...
Re:
Autor: Monika Vrbová (18.02.2011)
Ano uveď - studium VŠ, nemusíš psát i to, že jsi ji zatim nedodělala, to jsi promysli až na pohovor.
Autor: Kamila (19.02.2011)
Dobrý večer.. :)
Chtěla bych se zeptat.. k přihlášce na VŠ požadují životopis.. myslíte, že mohu využít tohohle vzoru? Jsou ještě nějaké náležitosti, které by měl životopis určený k přihlášce obsahovat?
Děkuji za odpověď.
Autor: Sabina (19.02.2011)
Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat, zda do praxe se píše i povinná neplacená praxe v rámci školy. Třeba, když jsem studovala zdravku, tak praxe v nemocnici. Děkuji za odpověď
Re: praxe
Autor: Janninka (22.04.2011)
Já jsem ji tam napsala. Nejdříve jsem napsala dosavadní praxi a po do jsem dopsala: V rámci studia na xxx jsem absolvovala povinnou praxi tam a tam. Myslím, že tím nic nepokazíš.
mateřská
Autor: Karolina (21.06.2011)
Píše se do životopisu mateřská? Nemám zaměstnavatele a od 2005 jsem na mateřské. Jak zdůvosním v životopisu tu časovou prodlevu?
Autor: nikol (31.07.2011)
kam mam napsat datum a místo napsání?? nahoru nebo dolu a do jakého rohu??
Mateřská
Autor: Katka (05.08.2011)
Dobré odpoledne,
rovněž by mě zajímalo, jak je to s mateřskou, v průběhu bakalářského studia jsem porodila a školu dokončila až po pěti letech (standardní doba studia jsou tři roky). Je tedy lepší mateřskou zmínit?
Autor: Hanka (31.08.2011)
Je mi 38 let, Nemám maturitu.Pošlu životopis, zjistí, že jsem bez maturity a jsem v háji.Jinak jsem vyučena prodavačka motorových vozidel,po mateřské jsem dělala 4roky pomocnou v kuchyni v mateřské škole a teď 6 rokem tamtéž hlavní kuchařku.Nemám šanci se bez maturity vrátit i ke své profesi.Blbá doba,možná i já?
Autor: Liběnka (04.09.2011)
CHtěla bych se zeptat.. jak by měl vypadat životopis k žádosti o české občanství + žádost o občanství.. ?
Krátké pracovní zkušenosti
Autor: David (05.09.2011)
Chtěl bych se zeptat, jak mám ve svém životopise uvést krátké pracovní zkušenosti. Jedná se mi o to, že v poslední době jsem byl několikrát zaměstnaný vždy jen zkušební dobu cca 2 měsíce. Mám tyto své pracovní zkušenosti uvádět do životopisu? Popřípadě jak to tam mám uvést? Nebo je lepší toto období vynechat? Je to už rok a něco co sháním stálé zaměstnání a tak mám už pracovních pozic na maximálně zkušební dobu několik. Když však budu mít v životopisu jen poslední stálé zaměstnání, tak to bude vypadat, že nejsem schopen si sehnat práci, což je pro zaměstnavatele známka, že jsem neschopný. Můžete mi prosím poradit, co se se s tím dá dělat?
Děkuji mockrát.
Re: Krátké pracovní zkušenosti
Autor: Adéla (04.12.2011)
no to by mě taky docela zajímalo byla jsem naposled zaměsntná v únoru a pak jsem byla ve zkušební době propuštěna v květnu. Vůbec nevím, zda to mám do CV uvádět či ne a když se mě na pohovoru zeptají, zda od té doby jsem nikde nepracovala tak co jim mám odpovědět, aby to nevypadlo hloupě.:(
nedokončené studium VŠ
Autor: Evik (20.12.2011)
Zajímalo by mě, zda psát do životopisu studim na VŠ, které jsem ovšem nedokončila. Může to vypadat blbě, jako že jsem to nedotáhla do konce, že jsem to nezvládla a neumím se učit ... ale zase na druhou stranu, ta škola je myslím celkem prestižní a známá, každoročně se na ní hlásí tisíce lidí, ze kterých je přijato jen několik desítek - takže už jen to, že mě přijali vypovídá o tom, že nejsem žádný blbec a je to docela "úspěch". Takže mám dilema - uvéstXneuvést ... co myslíte ??
nedokončené studium VŠ
Autor: Evik (20.12.2011)
Zajímalo by mě, zda psát do životopisu studim na VŠ, které jsem ovšem nedokončila. Může to vypadat blbě, jako že jsem to nedotáhla do konce, že jsem to nezvládla a neumím se učit ... ale zase na druhou stranu, ta škola je myslím celkem prestižní a známá, každoročně se na ní hlásí tisíce lidí, ze kterých je přijato jen několik desítek - takže už jen to, že mě přijali vypovídá o tom, že nejsem žádný blbec a je to docela "úspěch". Takže mám dilema - uvéstXneuvést ... co myslíte ??
nedokončené studium VŠ
Autor: Evik (20.12.2011)
Chci vědět váš názor na mojí situaci, zda mám uvést do CV nedokončené studium VŠ či nikoli. Mám strach, že když to uvedu, budu vypadat nezodpovědně, že se neumím učit a nedotáhla jsem to do konce a jsem nespolehlivá. Na druhou stranu, ta VŠ o které mluvím je dle mého názoru docela prestižní a známá, každoročně se na ní hlásí tisíce lidí, ze kterých je přijato jen několik desítek, není vyjímkou, že se lidem podaří na ní dostat až po několika pokusech - mě přijali na první pokus. Takže si myslím, že i to, že mě vůbec přijali by mohlo vypadat dobře, že nejsem žádný blb. Mám tedy takové dilema, zda to zmínit či ne .. co myslíte?
Re: nedokončené studium VŠ
Autor: Evik (20.12.2011)
no, tak napřed se tu nezobrazuje ani jednou ... a teď rovnou 3x :-D
Opička
Autor: Vlastimíílek Jasmílek (02.05.2012)
Ahoj myslim si že životopos je velice důležitý pro zvěř i lidstvo a ve zdravotnictví a hygienyckých prostorech miluju vůni miluju vodu miluju život a polib mi nohu.Vlastimil prsa si neumil.Miluju rasy miluju chlupy jdu do chalupy ! a živým se paštiky a toho z čeho žije zvěř hlavně gorily ! a grizly ! a miluju Janičku a Lašenku !
Autor: Lucka (02.06.2012)
Dobrý den, poradíte mi prosím co mám napsat do profesního životopisu když mi je jenom 13 let? Tak tam přece nemůžu napsat "pracovní zkušenosti atd..." učitelka to po nás chce na ČJ. Děkuji
Re: 23
Autor: denda (30.07.2012)
no to musis udelat stejne
Generátor životopisů online
Autor: Eva (05.01.2013)
Pokud se nechcete mořit s tvorbou životopisu sami, nechte si jej jednoduše vygenerovat přímo na míru: www.zivotopisonline.…
Re: Generátor životopisů online
Autor: helena (05.02.2013)
nefunkční odkaz!! dvě hodiny se se.u s životopisem pak pošlu sms a nic! Azpoň že mi peníze neztrhly, to bych nevydýchala
Re: Re: Generátor životopisů online
Autor: helena (05.02.2013)
tak z jiného tel. čísla to šlo, omlouvám se za paniku, a pravopis
Re: Generátor životopisů online
Autor: Martina (25.03.2013)
Průvodce www.zivotopisonline.… FUNGUJE, takže také potvrzuji, že vše je OK. Doporučuji.
DoPP
Autor: Oleg (06.01.2013)
Dobrý den,
děkuji za vzor životopisu, pomohl mi! Přesto mám dotaz - mám v životopisu do kolonky 'praxe' uvádět té, které jsem získal při práci na "Dohodu o provedení práce (brigáda)" ?
Re: DoPP
Autor: Oleg (06.01.2013)
Nikdy to není na škodu. I brigády se počítají, alespoň tak mi to bylo řečeno na úřadu práce.
Autor: Jana (25.03.2013)
Dobrý den.
Jsem již druhým rokem studentkou jazykového gymnázia a zajímalo by mě jaké informace jsou vlastně v životopise žádoucí, pokud mám za sebou jen jednu třítýdenní brigádu...
A také ohledně toho motivačního dopisu: co tam mám vůbec napsat za motivaci, když jediná jsou asi peníze a výhoda toho, že by cesta tam trvala 1 minutu, protože vedle toho babička bydlí.? Děkuji za případné rady!
na hovno
Autor: debil (02.04.2013)
ten to zivotopis je tak nahovno
NA PRD
Autor: BARNEY (02.04.2013)
NA TETO STRANCE JE UPLNE VSE NA HOVNO A PLNE NA píčuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
Re: NA PRD
Autor: JÁ (12.05.2013)
TAK SI ZAŽÁDEJ DO ,,VZLÁŠTNÍ,,

A NEOTRAVUJ
Re: NA PRD
Autor: košíček (12.09.2014)
Vyser si oko. ;)
tttttttuuzzzzouuuufujjjgjjgjiiiigigkkkkikiigiiiiiiiiihjmggjjjjjjjjjjjjghnbmjmngjfjjj
Autor: tttttttttttggfgjgdjhhzzzzzzzzzgggttggggjvhvvvgggzffhgfffhhfhkjjbhhhhhh (12.04.2013)
hjjjlkkkllmmnbnmmmjhhfhhdjjjdggfgfjjvd jjj jjjkghhjjhfgfjjjjjjjjjjjj
tttttrjjhjjfgjjjjjfjjjjjjjjjjfffgjáijjjjfjjjjfjkfkkfvcfddddfccvvbbkjkjjjjjjfjjfjggjjjjjjjjjgjjkjjjj
Autor: fhfhkkjjhjjjjjjjjkikbkkkkkkkkkkkkkkkgjbkghlbhkůlkinjkjkhkkkkllllkkkkkkkiii (12.04.2013)
fttttztttt
Autor: hanulka (18.04.2013)
mam v zivotopisu zmint, ze jsem byla na materske, a ze jsem byla na uradu prace?
Re: vzor životopisu
Autor: Martin (18.03.2014)
Je dobré zmínit mateřskou. Místo pouhého "pobytu" na úřadu práce je dobré si najít alespoň krátkodobé brigády - zaměstnavatel uvidí, že máte zájem pracovat i když pro to nemáte ideální podmínky.

www.zivotopisalek.cz… - vzor životopisu se snadným vyplněním
hahahhahaa
Autor: Vojta Anonim (05.05.2013)
Děkuji moc za tento životopis :)
muhahahahaha
Autor: muhahhahaha (05.05.2013)
muhahahaha :) :D :p :o :c
Autor: blanka (26.05.2013)
Chci jít jako starobní důchodce na brigádu. Je po mně požadován životopis. Mám do něj psát všechna svá zaměstnání????
Autor: Alena (06.06.2013)
A kde máte "místo, datum a podpis"? Nebojsem nějak špatně četla instrukce?
Životopis vzor 2014
Autor: Michal (17.04.2014)
Barevné vzory tady www.zivotopisonline.…
bydliště jinde než trvalá adresa
Autor: Barbora (12.05.2014)
Dobrý den, chci se zeptat jak do životopisu napsat adresu, kde bydlím, když je jiná než trvalá? Chápu, že trvalá tam musí být vždy. Trvalou adresu mám na severu Moravy, ale bydlím v Brně. Mám to napsat jako kontaktní?
Jak to chodí na pohovoru, jak napsat životopis a jak hledat práci
Autor: Léňa (03.09.2014)
Ahoj, manžel hledá aktuálně práci, posílá životopisy na všechny strany, na internetu hledal rady o všem, co s tím souviselo - jak vylepšit životopis, co říkat nebo dělat a tak. Zajímavý článek o tom, jak to dneska chodí u zaměstnavatelů našel tady: www.erada.cz/?cat=313 . Je to asi pravda, myslím, že tak nějak to opravdu dneska chodí. Odtamtud má i naučené, co a jak říkat.
Autor: Petr (27.10.2017)
Ahoj,chci se zeptat zda do životopisu napsat i nedokončené studium??
Děkuji za odpověď. :)
Dobrý tipy
Autor: Lenka Jeřábková (15.06.2018)
Nějaké další tipy a vzory taky najdete tady: staffito.com/index.p…
Autor: RadeK (30.10.2018)
Při čtení tohoto vzoru jsem pobavil,takového člověka bych nikdy nezaměstnal v mojí firmě :D
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook