Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce na farmách v zahraničí

V mnoha zemích v zahraničí se v sezóně nabízí práce na farmách, sbírání ovoce a další práce v zemědělství. Některé státy poskytují zájemcům i speciální pracovní povolení, díky kterým je možno na pracovat na farmách po omezenou dobu legálně. Práce na farmách i sbírání ovoce je většinou docela náročné, ale můžete si tak vydělat slušné peníze.
 

práce v Anglii

Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

Dostávám neustále dotazy týkající se pojištění ve Velké Británii a odvodů ze mzdy. Po celou dobu mého života a podnikání na ostrovech se změnilo jen několik maličkostí. Proto přináším tento článek, který odpovídá na ty nejčastější dotazy, které často diskutuji s klientama.

Číst článek Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

Aupair

Au pair v Anglii

{mosimage}Zájemci o studium v zahraničí mají na výběr z řady možností. Patří k nim i au pair pobyt.  Zdá se, že být au pair je hračka. Jenže, když vám pět i  šest dní v týdnu po celé dopoledne visí na krku dva, tři caparti (i více), začnete toto tvrzení brát s rezervou. Ale nebojte se – dělat au pair je sice náročné, ale stejně tak i zábavné a milé.

Číst článek Au pair v Anglii

work&travel

Práce v zahraničí: teorie a praxe

Za prací do zahraničí lidé vyjíždí z nejrůznějších důvodů. Chtějí se naučit cizí jazyk, poznat jinou zemi a kulturu, cestovat, zažít zábavu a dobrodružství. Teplomilné povahy to táhne na jih, někteří zkouší štěstí až na Baleárských ostrovech. Na Mallorce pracují jako au-pair, pokojská, číšník, prodavač aj. Obvykle stačí španělština či angličtina, která je vyžadována kvůli turistům.

Číst článek Práce v zahraničí: teorie a praxe

Studenti

Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

Na dnešním doslova přeplněném pracovním trhu není lehké zaujmout a být výjimečný. Můžete mít charisma i perfektní motivaci. Konkurence je však početná a nelze se spoléhat jen na hezký úsměv a příjemné vystupování.

Číst článek Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

USA-Miquel

Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

Jsou prázdniny a tak jsem se sebral a před třeťákem odfičel do Ameriky. Nikdy jsem takhle pracovat nebyl a tak jsem se rozhodl, že vám podám nějaké žhavé info přímo z bojiště. Jsem zhruba v půlce pobytu, už vím co a jak a jazyk mám naprosto pod kůží. je to tu jiné, ale jsem rád, že tu jsem. 

Číst článek Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

12_07_USA_Zajic

Jaké to bylo za velkou louží

Každý rok si říkáte, že po ukončení semestru vyrazíte někam do zahraničí pracovat? Ale každý rok to dopadne stejně protože to a nebo ono? Student VUT Jirka Z. se jedno léto rozhodl vyrazit za velkou louži do USA a zažít něco, na co jen tak nezapomene. 

Číst článek Jaké to bylo za velkou louží

nový zéland

Working Holiday – Nový Zéland

Mladí lidé ve věku 18-30 let mohou využít nabídku programu Working Holiday a až na rok získat pracovní vízum pro Nový Zéland. Získat tento typ víza lze pouze 1x za život. Pro české občany je ročně vyčleněno 1200 míst bez ohledu na to, zda-li se jedná o studenty či nestudenty.

Číst článek Working Holiday – Nový Zéland

canada

Working Holiday Kanada

Ať již studujete, jste absolventem a nebo jen chcete získat zahraniční pracovní zkušenost ve svém oboru, můžete využít nabídek na krátkodobé pobyty v cizí zemi. Můžete třeba zkusit Working Holiday Kanada, který čeští občané již tři roky využívají a na rok vycestovat do Kanady.

Číst článek Working Holiday Kanada

rakousko_prace

Práce ve Vídni

Chystáte se za prací/studiem, nebo jen na dovolenou k sousedům na jih? Pak je tento článek pro vás jako stvořený. Dozvíte se, kde sehnat brigády, práci, jak cestovat a jak je to s pracovní smlouvou a další užitečné rady a zajímavosti.

Číst článek Práce ve Vídni

jahody

Jak jsem v Anglii trhala sedm týdnu jahody

Když jsem v únoru pomalu plánovala, jak bych mohla strávit letošní léto – léto v období plného rozpuku finanční krize, ze všech stran se ke mně dostávaly informace o tom, jak bude těžké si letos sehnat práci v zahraničí.

Číst článek Jak jsem v Anglii trhala sedm týdnu jahody

práce v zahraničí

Live-in práce v zahraničí

Stres z hledání práce a ubytování. To jsou hlavní důvody, proč někteří lidé vzdají svoji snahu najít si práci v zahraničí, přestože by o ni měli velký zájem. Pro všechny, kteří si chtějí ušetřit starosti spojené s hledáním bydlení, jsou určeny takzvané live-in pobyty. Člověk je v takovém případě ubytován přímo v místě, kde pracuje.

Číst článek Live-in práce v zahraničí

práce v zahraničí

Je lepší odjet s agenturou nebo na vlastní pěst?

Zvládnu si v zahraničí najít práci sám? Nemám raději obětovat pár tisíc agentuře, aby mi s mou cestou pomohla? To jsou otázky, které se honí hlavou nejednomu člověku, který se rozhodl pro práci v zahraničí.

Číst článek Je lepší odjet s agenturou nebo na vlastní pěst?

Nový zéland

Z léta do léta, a pak zas do léta. Nový Zéland.

V září 2008 se mi díky jedné nevydařené zkoušce naskytlo osm měsíců volna. Práce pro mě byla jediná možnost, a ta v ČR mi nepřipadala jako efektivní využití času. Rozhodla jsem se pro cizinu. Zlepším si jazyk, něco si vydělám a poznám novou zemi. Takový byl plán.

Číst článek Z léta do léta, a pak zas do léta. Nový Zéland.

Brigády v zahraničí

Brigády v zahraničí

Na letní brigády do zahraničí vyjíždí každý rok víc a víc lidí, kteří chtějí poznat novou zemi, zlepšit si znalosti cizího jazyka a vydělat přitom peníze. Kde ale brigádu na léto 2009 v zahraničí sehnat? A kdy je nejlepší začít práci hledat?

Číst článek Brigády v zahraničí

Nový Zéland

Práce pro mladé na Novém Zélandu

Program, který nabízí mladým lidem možnost pracovat na Novém Zélandě, se nazývá Working Holiday Scheme. Každý rok se v rámci programu vydává pro české občany 1000 víz, jejichž vydávání začíná 1.března každého roku.

Číst článek Práce pro mladé na Novém Zélandu

V této sekci bylo nalezeno celkem 18 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Práce ve Vídni

Nazkušenou.cz on Facebook