Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Au-pair

Au-pair je mladá dívka (nebo chlapec), která na přechodnou dobu pracuje u hostitelské rodiny v cizí zemi. Au-pair se stará o děti a provádí drobné domácí práce. Rodina ji poskutuje stravu, ubytování a kapesné. Aby se zlepšila v jazyce dané země, může au-pair navštěvovat jazykové kurzy. Každá země má pro au-pair pobyty jiné podmínky, které si můžete přečíst v následujících článcích. Nabídky na práce au-pair v různých zemích najdete také ve fóru.
 

aupair

Ze života au-pair

Jako au-pair jsem se rozhodla v zahraničí strávit celý rok a pořádně se naučit anglicky. Kamarádka mi poradila zajít do agentury, kde jsem vyplnila přihlášku, absolvovala pohovor v angličtině a pak jen čekala na rodinu.

Číst článek Ze života au-pair

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

Aupair

Au pair v Anglii

{mosimage}Zájemci o studium v zahraničí mají na výběr z řady možností. Patří k nim i au pair pobyt.  Zdá se, že být au pair je hračka. Jenže, když vám pět i  šest dní v týdnu po celé dopoledne visí na krku dva, tři caparti (i více), začnete toto tvrzení brát s rezervou. Ale nebojte se – dělat au pair je sice náročné, ale stejně tak i zábavné a milé.

Číst článek Au pair v Anglii

work&travel

Práce v zahraničí: teorie a praxe

Za prací do zahraničí lidé vyjíždí z nejrůznějších důvodů. Chtějí se naučit cizí jazyk, poznat jinou zemi a kulturu, cestovat, zažít zábavu a dobrodružství. Teplomilné povahy to táhne na jih, někteří zkouší štěstí až na Baleárských ostrovech. Na Mallorce pracují jako au-pair, pokojská, číšník, prodavač aj. Obvykle stačí španělština či angličtina, která je vyžadována kvůli turistům.

Číst článek Práce v zahraničí: teorie a praxe

Studenti

Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

Na dnešním doslova přeplněném pracovním trhu není lehké zaujmout a být výjimečný. Můžete mít charisma i perfektní motivaci. Konkurence je však početná a nelze se spoléhat jen na hezký úsměv a příjemné vystupování.

Číst článek Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

12_07_USA_Zajic

Jaké to bylo za velkou louží

Každý rok si říkáte, že po ukončení semestru vyrazíte někam do zahraničí pracovat? Ale každý rok to dopadne stejně protože to a nebo ono? Student VUT Jirka Z. se jedno léto rozhodl vyrazit za velkou louži do USA a zažít něco, na co jen tak nezapomene. 

Číst článek Jaké to bylo za velkou louží

rakousko_prace

Práce ve Vídni

Chystáte se za prací/studiem, nebo jen na dovolenou k sousedům na jih? Pak je tento článek pro vás jako stvořený. Dozvíte se, kde sehnat brigády, práci, jak cestovat a jak je to s pracovní smlouvou a další užitečné rady a zajímavosti.

Číst článek Práce ve Vídni

Au-pair v Anglii

Jako Au-pair v Birminghamu

Neváhejte a jeďte, hned jak o tom začnete uvažovat, nebo si to začnete vyčítat ...

Číst článek Jako Au-pair v Birminghamu

Au-pair v německu

Jaké to bylo být Au-pairkou před 8 lety

„Chtěla bych jet jako au-pairka do Německa“ zněla moje předem připravená věta, kterou jsem oznamovala můj plán.

Číst článek Jaké to bylo být Au-pairkou před 8 lety

au pair

Práce v zahraničí – jet jako au pair nebo raději pracovat jinak?

Pokud uvažujete o práci v zahraničí poprvé, možná zrovna váháte, jestli vyjedete jako au pair nebo jestli zkusíte něco jiného a budete třeba obsluhovat v kavárně. Jaké jsou výhody a nevýhody obou těchto variant?

Číst článek Práce v zahraničí – jet jako au pair nebo raději pracovat jinak?

Písečné duny

Letní au-pair na severu Irska

Maturitní ročník se blížil a já jsem stále neměla pocit, že by moje angličtina měla nějak valnou úroveň. A jak se na něčem takovém dá nejlíp zapracovat? Vyrazit na prázdniny do zahraničí!

Číst článek Letní au-pair na severu Irska

Práce ve skotsku

Život a studium ve Skotsku

Skotsko a tamní neobvyklé zvyky jsou notoricky známé. Chlapi tam nosí sukně, whisky teče proudem a většinu roku je zataženo a mrholí. Ale tohle všechno je jenom zlomek zážitků, které vám Skotsko jako turistům, pracovníkům nebo dokonce studentům může nabídnout. Velká Británie se v poslední době stala velmi oblíbenou evropskou zemí, kam si zajet ‚na zkušenou’.

Číst článek Život a studium ve Skotsku

Zkušenost Norsko

Moje cesta do Norska

Hodně jsem přemýšlela o pobytu v cizině, neustále mě hlavně mamka tzv. ukecávala, abych se někam podívala, že ona by jela hned, ale že neumí jazyk apod. Já jsem spíše stydlivá a plachá, proto to pro mi to zpočátku nepřišlo jako dobrý nápad, ale náhoda tomu tak trochu pomohla. Seznámila jsem se s klukem, který v cizině žije, no a zamilovali jsme se…

Číst článek Moje cesta do Norska

Já u řeky Liffea

Au-pair v Irsku

Po roce v České republice jsem opět zatoužila poznat novou zem. Jako nejjednodušší způsob se opět nabízelo jet jako au-pair. I když moje předchozí zkušenosti byly nevalné, řekla jsem si, že do třetice všeho dobrého snad už budu mít nějaké to štěstí.

Číst článek Au-pair v Irsku

Viki a Sam a West Palm Beach

Deník au-pair Viki z pobytu v USA

Čau, já jsem Viki. A tohle je takový Deník Viktorie, neboli Viktorčin deník, nebo jak chcete. Původně se to mělo jmenovat „Ze života obyčejné Au Pair“, ale pak jsem si řekla, že vlastně nejsem žádná obyčejná Au Pair, protože žádná Au Pair není obyčejná, stejně tak, jako každá rodina je specifická a každé dítko je svým způsobem originál, každá lokalita má své klady a zápory, no a tak prostě ani já nemůžu být žádná ordinery Au Pair.

Číst článek Deník au-pair Viki z pobytu v USA

V této sekci bylo nalezeno celkem 32 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Práce ve Vídni

Nazkušenou.cz on Facebook