Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol s formulářem pro přímý kontakt. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

USA

Informace o možnostech práce a studia v USA.

CCI orez

Stipendium na středoškolské studium v USA

Studovat jeden celý rok na střední škole v USA je snem mnoha českých studentů, kteří by rádi zažili nějaké to dobrodružství a vzrušení z poznávání cizí země ještě při střední škole. Bohužel ne pro všechny mladé studenty je tato možnost středoškolského studia v zahraničí cenově dostupná. Právě pro ty však existuje řešení v podobě stipendijního středoškolského pobytu v USA od CCI!

Číst článek Stipendium na středoškolské studium v USA

USA - studentky

Jak se dostat na střední školu v USA?

Zažít na vlastní kůži studium americké střední školy, se školními plesy, sportovními zápasy, prostě tak, jak ho vykreslují americké filmy, je snem mnoha teenagerů. A sny se mají plnit zvlášť, když je dnes možné se na americkou „high school“ dostat. Mrkněte na možná úskalí, prostudujte informace o stipendiích, a pak už se vydejte sbírat zkušenosti za oceán!

Číst článek Jak se dostat na střední školu v USA?

fulbright studenti

Jedinečný Veletrh amerických univerzit detailně představí studium v USA

Veletrh amerických univerzit je letos největší akcí, na které se mladí lidé podrobně seznámí s možnostmi vysokoškolského studia v USA. Představení amerických univerzit, stipendijních programů a zkušeností absolventů se odehraje v pondělí 18. dubna 2016 od 15 do 18 hodin v prostorách Anglo-American University v Praze.

Číst článek Jedinečný Veletrh amerických univerzit detailně představí studium v USA

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

Studium na střední škole v USA? Jen ty nejlepší zkušenosti a zároveň splněný sen

Studium na střední škole v USA? Jen ty nejlepší zkušenosti a zároveň splněný sen.

Jaké to bude studovat na střední škole v USA? Co mě čeká? Na co se mám připravit? Všechny tyhle pocity jsem měla, když jsem se v sedmnácti letech rozhodla vydat na druhou stranu oceánu, za svým snem, za studiem střední školy ve Spojených státech.

Číst článek Studium na střední škole v USA? Jen ty nejlepší zkušenosti a zároveň splněný sen.

Práce v USA

Získejte informace o studiu v USA

Do konce června 2013 bude ve Fulbrightově komisi, mezivládní organizaci pro vzdělávací výměny s USA, poskytovat informace zájemcům o studium na amerických univerzitách český student bakalářského programu na prestižní Connecticut College v Nové Anglii Vladimír Chlouba.

Číst článek Získejte informace o studiu v USA

Praha

Česko - oblíbená země pro studium Američanů

Zdá se vám, že bydlíme v nudné malé zemi oproti třeba Americe? Právě Američani si to ale nemyslí a velmi rádi jezdí do České republiky studovat. I přes mírný pokles oproti loňskému roku je naše malá země vedoucí destinací pro americké studium v zahraničí nejen v Evropě, ale také po celém světe. A když už to vezmeme kolem dokola, máme 18. místo v nejoblíbenějších destinacích vůbec!

Číst článek Česko - oblíbená země pro studium Američanů

12_07_USA_Zajic

Jaké to bylo za velkou louží

Každý rok si říkáte, že po ukončení semestru vyrazíte někam do zahraničí pracovat? Ale každý rok to dopadne stejně protože to a nebo ono? Student VUT Jirka Z. se jedno léto rozhodl vyrazit za velkou louži do USA a zažít něco, na co jen tak nezapomene. 

Číst článek Jaké to bylo za velkou louží

aupair

Ze života au-pair

Jako au-pair jsem se rozhodla v zahraničí strávit celý rok a pořádně se naučit anglicky. Kamarádka mi poradila zajít do agentury, kde jsem vyplnila přihlášku, absolvovala pohovor v angličtině a pak jen čekala na rodinu.

Číst článek Ze života au-pair

kurzy usa

Jazykové kurzy v USA

Studium v zahraničí během letních prázdnin láká středoškoláky, ale i dospělé pracující. Častými cíly jsou např. Velká Británie či Malta. Pokud se však chystáte na své angličtině zapracovat do hloubky a vyberete si kurz na měsíc a déle, zkuste třeba jazykový kurz v USA.

Číst článek Jazykové kurzy v USA

studium-usa

Studium v USA

Studium v USA je snem mnohých středoškoláků i vysokoškoláků. Mezi studenty jsou také oblíbené jazykové kurzy angličtiny. Americké školství je velice pestré a každý si v něm může vybrat to své a najít si kurz či obor, který bude přesně vyhovovat jeho zaměření a zájmům.

Číst článek Studium v USA

studium v usa střední

Studium na střední škole v USA

Začíná se stávat téměř pravidlem, že během studia na vysoké škole student vycestuje na výměnný zahraniční pobyt. Kromě oblíbeného evropského programu Erasmus se studenti vydávají také do zámoří – třeba do USA. Jak to však udělat, pokud chcete vycestovat ještě během střední školy?

Číst článek Studium na střední škole v USA

Kemp v USA

Na Campu HASC v USA

Co je kemp HACS? Je to tábor organizovaný židovskou společností pro postižené děti, kde můžete nasbírat hromadu zkušeností do života

Číst článek Na Campu HASC v USA

Work and Travel v USA

Nejlepší léto vůbec - plavčík v USA

Vysokoškolští studenti tráví léto mnoha rozličnými způsoby. Já měl však před loňským létem jasno – další rok v Praze již nechci, jedu do pracovat do zahraničí.

Číst článek Nejlepší léto vůbec - plavčík v USA

Work and Travel v USA

Moje tři měsíce na Work and Travel

Po kladných referencích mé kamarádky, která strávila léto v Americe jako plavčík na Work and Travel, jsem se společně s přítelem rozhodla také vyrazit za oceán.

Číst článek Moje tři měsíce na Work and Travel

V této sekci bylo nalezeno celkem 40 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí

Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...

oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook