Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Výběr článků dle jazyka

Vyfiltrujte si články podle jazyka, jakým se v zemi, kam chcete jet mluví nebo ve kterém se chcete zlepšit.
 

gaudeo_pomaturitni_nahled

Pomaturitní studium jazyků

Čeká vás maturita, ale nevíte, co pak. Sondujete nabídky práce, jenže zatím nic. Co když přijímačky na vysokou nevyjdou? Je lepší mít plán B. Nebo už jste odmaturovali, ale na vysokou vás nevzali? Chcete zkusit štěstí zase za rok, ale nevíte, co do té doby? Nebo byste rádi okusili život v zahraničí, ale pokaždé, když chcete dát dohromady větu v angličtině, zaskočí vám v krku?

Číst článek Pomaturitní studium jazyků

Mexiko_nahled_chram

Jak se studuje v mexické džungli

Jmenuji se Zuzka, je mi 17 a právě zažívám nejzajímavější a nejšílenější rok svého života v přes 9000 km vzdáleném Mexiku, přesněji uprostřed džungle státu Chiapas, v malém městě při jednom z nejdůležitějších mayských nalezišť - Palenque. Od malička jsem věděla že se v šestnácti vydám někam na rok - nejspíš do Spojených států, kvůli angličtině přeci a tak. Uniklo mi ale, že existuje mnohem, ale mnohem více možností kam jet na svůj rok v zahraničí.

Číst článek Jak se studuje v mexické džungli

olympiada

Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

Kanada patří mezi zájemci o studijní pobyt v zahraničí k nejoblíbenějším destinacím. A není divu, málokterá země toho nabízí tolik – jak v otázce prostředí s kombinací nádherné přírody a ohromujících velkoměst, tak z hlediska studia. Kdo chce, zdokonalí se nejen v angličtině či jiném jazyce, ale i v řadě zajímavých oborů.

Číst článek Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

Maltalingua_skupina

Získejte stipendium na kurz angličtiny na Maltě!

Toužíte vyjet studovat angličtinu do zahraničí, ale rozpočet je stále proti Vám? Díváte se zasněně na nabídky jazykových škol ve slunných letoviscích a říkáte si: Jednou si na to našetřím..? Je čas vyplnit si sen s minimálními náklady – získejte jazykové stipendium.

Číst článek Získejte stipendium na kurz angličtiny na Maltě!

STUDYLINE

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Zkušenosti, rady a tipy ze studia v Austrálii Vám jedinečně mohou předat lidé, kteří si sami život v této zemi vyzkoušeli a vším prošli před Vámi! Přijďte na 4 setkání o Austrálii a dozvíte se více.

Číst článek Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

studyline1

Letní intenzivní kurzy angličtiny v Praze

Konec letní zahálky! Letošní léto přeje netradičním intenzívním kurzům angličtiny. Prohlídka historických památek, výlet na lodi a k tomu celý den konverzace v angličtině. Že si tak nějak představujete jazykový kurz v zahraničí? Máte pravdu, ale zároveň se i mýlíte.

Číst článek Letní intenzivní kurzy angličtiny v Praze

rhodos

Práce Rhodos - Řecko

V létě roku 2016 jsem dostala pozvání na pro mě do té doby neznámý ostrov Rodos, o kterém jsem matně tušila, že patří k Řecku. Neváhala jsem a rozhodla se, že začátkem října zde strávím nějakou dobu. Můj první host pak ale neměl čas, tak jsem už za běhu událostí s letenkami v ruce našla jiného kamaráda Řeka. Pracuje pro místní armádu, což mi mimo jiné dalo možnost si potěžkat šavli a vidět neoficiální, polo oficiální a vysoce oficiální kapitánskou uniformu.

Číst článek Práce Rhodos - Řecko

malta skala

Pracovní zkušenost na Maltě

Jako většina dnešních mladých lidí i já jsem zatoužila po adrenalinu si zkusit pracovat v zahraničí. Zacestovat si, zkusit být odkázána sama na sebe a v neposlední řadě i zlepšit moji ne moc dobrou angličtinu. Shodou okolností jsem v říjnu 2016 byla na čtrnáctidenním jazykovém pobytu na Maltě a souostroví ve Středozemním moři jsem si zamilovala. Proto, když v lednu mi paní z agentury REED řekla, že mají pobočku i na Maltě, byla volba mého příštího pobytu víc než jasná. Zbývalo zvládnout testy a mohla bych balit kufry.

Číst článek Pracovní zkušenost na Maltě

malta majak

Práce na Maltě

Přestože se Maltská republika, jak zní oficiální název země, stala v roce 1964 nezávislým státem, je nadále členem Commonwealthu. Jednou z velkých výhod a pozůstatků vlády UK je možnost se zde domluvit anglicky, jde totiž o druhý úřední jazyk vedle místní maltštiny. V roce 2004 se Malta stala členem Evropské unie a tím se zde otevřel pracovní trh.

Číst článek Práce na Maltě

slunce

Letní jazykové pobyty v zahraničí

Raketový posun v jazykových znalostech ve spojení odpočinkem, koupáním a opalováním, s výlety s průvodcem, s poznáváním lidí, kultury a gastronomie v zemích Evropy, v USA, Kanadě, Austrálii, na Kubě nebo na Novém Zélandu? Ano i taková je motivace pro letní jazykové pobyty v zahraničí.

Číst článek Letní jazykové pobyty v zahraničí

beach

Dovolená s jazykem

Hledáte relax, ale chcete víc, než se jen válet u bazénu? Potřebujete oprášit svoji angličtinu, němčinu, či jiný cizí jazyk? Spojte příjemné s užitečným a vyberte si dovolenou s výukou cizích jazyků. Na dovolené si chceme hlavně vyčistit hlavu a oprostit se od všedních starostí. Někomu ale odpočinek, procházky a výlety nestačí - chce mít z dovolené i užitek. Co takhle pobytové kurzy angličtiny případně jiných jazyků?

Číst článek Dovolená s jazykem

lidé

Letní kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny

Angličtina je dnes již samozřejmostí, řada lidí si proto přibírá další světový jazyk. Motivací ke studiu cizích jazyků je hlavně uplatnění na trhu práce, možnost rozšíření pracovních příležitostí v rámci podnikání a cestování.

Číst článek Letní kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny

fulbright studenti

Jedinečný Veletrh amerických univerzit detailně představí studium v USA

Veletrh amerických univerzit je letos největší akcí, na které se mladí lidé podrobně seznámí s možnostmi vysokoškolského studia v USA. Představení amerických univerzit, stipendijních programů a zkušeností absolventů se odehraje v pondělí 18. dubna 2016 od 15 do 18 hodin v prostorách Anglo-American University v Praze.

Číst článek Jedinečný Veletrh amerických univerzit detailně představí studium v USA

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

EnglishStay - lektori

Stojím a čumím

Stojím na Václaváku a čumím na týpka, který asi vypadl z hipsterského manuálu. Týpek stojí na Václaváku naproti mně a mluví. Registruju, že mluví nádhernou britskou angličtinou. Rozumím, co říká. Ale když na konci těch několika vět umístí otazník, zamrznu.

Číst článek Stojím a čumím

V této sekci bylo nalezeno celkem 104 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Jak se studuje v mexické džungli

Nazkušenou.cz on Facebook