Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Stáže a praxe

Pracovní zkušenosti získané na zahraniční stáži nebo praxi se v životopise dobře vyjímají. Na stáž je možné vyjet v rámci programu Erasmus zašťiťovaném Evropskou unií, případně prostřednictvím studentských organizací nebo specializovaných agentur.
 

fulbright

Česká republika stále více láká americké studenty

Do České republiky v akademickém roce 2017/18 přijelo 5 248 amerických studentů. Jejich počet tak vzrostl oproti minulému akademickému roku o 9,9 %. Česká republika tak obhájila 13. místo mezi nejpopulárnějšími destinacemi pro americké studenty celosvětově, v rámci Evropy jsme na sedmém místě.

Číst článek Česká republika stále více láká americké studenty

Stáž v Českém centru Londýn

Stáž v Českém centru Londýn

České centrum Londýn nabízí studentskou stáž, která bude probíhat v prostorách kanceláří v centru Londýna a z části v dalších institucích, se kterými bude České centrum v daném období spolupracovat.

Číst článek Stáž v Českém centru Londýn

Kyrgyzstán s AISEC

Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

O organizaci AIESEC jsem se dozvěděl od kamaráda, který působil v pobočce v Brně. Poté, co jsem s ním a ostatními z brněnské pobočky strávil dva dny, tak mi bylo hned jasné, že se chci stát členem AIESEC v Praze, kde jsem začal nově studovat. Nakonec jsem se tedy stal členem a po dvou semestrech jsem se rozhodl vycestovat na stáž.

Číst článek Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

olympiada

Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

Kanada patří mezi zájemci o studijní pobyt v zahraničí k nejoblíbenějším destinacím. A není divu, málokterá země toho nabízí tolik – jak v otázce prostředí s kombinací nádherné přírody a ohromujících velkoměst, tak z hlediska studia. Kdo chce, zdokonalí se nejen v angličtině či jiném jazyce, ale i v řadě zajímavých oborů.

Číst článek Rozhovor: Jak zařídit studijní pobyt v Kanadě a na co se připravit

heineken

HEINEKEN hledá absolventy, kteří se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

Po roce je tu opět atraktivní výzva určená absolventům vysokých škol s výbornou znalostí angličtiny. Už devátým rokem v řadě je jim k dispozici rozvojový program International Graduate Programme. Kdo má chuť na sobě zapracovat a bavilo by ho vyzkoušet si dlouhodobě práci v různých světadílech, může se do programu přihlásit do 6. února 2017.

Číst článek HEINEKEN hledá absolventy, kteří se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

fulbright studenti

Jedinečný Veletrh amerických univerzit detailně představí studium v USA

Veletrh amerických univerzit je letos největší akcí, na které se mladí lidé podrobně seznámí s možnostmi vysokoškolského studia v USA. Představení amerických univerzit, stipendijních programů a zkušeností absolventů se odehraje v pondělí 18. dubna 2016 od 15 do 18 hodin v prostorách Anglo-American University v Praze.

Číst článek Jedinečný Veletrh amerických univerzit detailně představí studium v USA

Malajsie s AISEC

Zážitky z Malajsie

Po bakaláři jsem pracoval ve velké IT firmě, kde jsem dal výpověď po půl roce a protože bylo jaro a nevěděl jsem co o prázdninách, vzal jsem uspořené peníze a začal hledat, co podniknout o prázdninách. Našel jsem AIESEC stáže, přihlásil jsem se a začal jsem si hledat stáž. Vybíral jsem nějakou exotiku...

Číst článek Zážitky z Malajsie

aiesec

Stáže s AIESEC

"Jsme mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává studentům praxi formou zahraničních stáží nebo členstvím v organizaci. Díky tomu napomáháme rozvoji mladých lidí po celém světě."

Číst článek Stáže s AIESEC

Stáž v OSN v Bonnu

Pracovní stáž v agencii OSN v Bonnu

Po několika letech intenzivního vzdělávání v oboru Mezinárodních rozvojových studií na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem se i já v druhém ročníku magisterského studia rozhodla, že je čas srovnat teoretické vědomosti s realitou a vyrazit na pracovní stáž do zahraničí. V souladu se svým akademickým zaměřením jsem se při výběru soustředila zejména na instituce působící v oblasti mezinárodních vztahů a humanitární a rozvojové spolupráce.

Číst článek Pracovní stáž v agencii OSN v Bonnu

czechus

Odborné stáže dotované z fondů EU

Stáže jsou investicí do budoucna, na tom se jistě všichni shodnou. Účelem je získávání zkušeností nebo jejich rozšíření v oboru studia či v oboru vykonávané profese. Při absolvování stáže v zahraničí si navíc účastníci ve značné míře osvojí cizí jazyk. Výsledek stáže se pak zrcadlí v obdržených referencích a mezinárodní zkušenosti přidané do kolonky Experience v životopisu účastníka.

Číst článek Odborné stáže dotované z fondů EU

Aupair

Au pair v Anglii

{mosimage}Zájemci o studium v zahraničí mají na výběr z řady možností. Patří k nim i au pair pobyt.  Zdá se, že být au pair je hračka. Jenže, když vám pět i  šest dní v týdnu po celé dopoledne visí na krku dva, tři caparti (i více), začnete toto tvrzení brát s rezervou. Ale nebojte se – dělat au pair je sice náročné, ale stejně tak i zábavné a milé.

Číst článek Au pair v Anglii

work&travel

Práce v zahraničí: teorie a praxe

Za prací do zahraničí lidé vyjíždí z nejrůznějších důvodů. Chtějí se naučit cizí jazyk, poznat jinou zemi a kulturu, cestovat, zažít zábavu a dobrodružství. Teplomilné povahy to táhne na jih, někteří zkouší štěstí až na Baleárských ostrovech. Na Mallorce pracují jako au-pair, pokojská, číšník, prodavač aj. Obvykle stačí španělština či angličtina, která je vyžadována kvůli turistům.

Číst článek Práce v zahraničí: teorie a praxe

Studenti

Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

Na dnešním doslova přeplněném pracovním trhu není lehké zaujmout a být výjimečný. Můžete mít charisma i perfektní motivaci. Konkurence je však početná a nelze se spoléhat jen na hezký úsměv a příjemné vystupování.

Číst článek Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

SPEAK!

Rozmluvte se co nejdříve!

Jedno známé rčení praví: „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. V dnešní moderní době pro nás ono „tolikrát jsi člověkem“ znamená hlavně „tolikrát se zvýší Tvá možnost na uplatnění, tolikrát vyšší bude šance pracovat v zahraničí, o tolik zajímavější bude Tvůj životopis.“

Číst článek Rozmluvte se co nejdříve!

USA-Miquel

Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

Jsou prázdniny a tak jsem se sebral a před třeťákem odfičel do Ameriky. Nikdy jsem takhle pracovat nebyl a tak jsem se rozhodl, že vám podám nějaké žhavé info přímo z bojiště. Jsem zhruba v půlce pobytu, už vím co a jak a jazyk mám naprosto pod kůží. je to tu jiné, ale jsem rád, že tu jsem. 

Číst článek Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

V této sekci bylo nalezeno celkem 34 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

Nazkušenou.cz on Facebook