Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Dobrovolnictví

V rámci dobrovolnické činnosti je možné vyjet na krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pobyty do různých zemí světa. Dobrovolníci pracují v různých oblastech - nejčastěji ve zdravotnictví, vzdělávání, kulturní nebo sociální sféře. Za svou práci někdy dostávají stravu, ubytování a kapesné, jindy si musí celý pobyt hradit sami.
 

Kyrgyzstán s AISEC

Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

O organizaci AIESEC jsem se dozvěděl od kamaráda, který působil v pobočce v Brně. Poté, co jsem s ním a ostatními z brněnské pobočky strávil dva dny, tak mi bylo hned jasné, že se chci stát členem AIESEC v Praze, kde jsem začal nově studovat. Nakonec jsem se tedy stal členem a po dvou semestrech jsem se rozhodl vycestovat na stáž.

Číst článek Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

Malajsie s AISEC

Zážitky z Malajsie

Po bakaláři jsem pracoval ve velké IT firmě, kde jsem dal výpověď po půl roce a protože bylo jaro a nevěděl jsem co o prázdninách, vzal jsem uspořené peníze a začal hledat, co podniknout o prázdninách. Našel jsem AIESEC stáže, přihlásil jsem se a začal jsem si hledat stáž. Vybíral jsem nějakou exotiku...

Číst článek Zážitky z Malajsie

aiesec

Stáže s AIESEC

"Jsme mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává studentům praxi formou zahraničních stáží nebo členstvím v organizaci. Díky tomu napomáháme rozvoji mladých lidí po celém světě."

Číst článek Stáže s AIESEC

Stáž v OSN v Bonnu

Pracovní stáž v agencii OSN v Bonnu

Po několika letech intenzivního vzdělávání v oboru Mezinárodních rozvojových studií na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem se i já v druhém ročníku magisterského studia rozhodla, že je čas srovnat teoretické vědomosti s realitou a vyrazit na pracovní stáž do zahraničí. V souladu se svým akademickým zaměřením jsem se při výběru soustředila zejména na instituce působící v oblasti mezinárodních vztahů a humanitární a rozvojové spolupráce.

Číst článek Pracovní stáž v agencii OSN v Bonnu

mladiinfo

Kde hledat příležitosti nejen pro studium jazyků


Číst článek Kde hledat příležitosti nejen pro studium jazyků

Aupair

Au pair v Anglii

{mosimage}Zájemci o studium v zahraničí mají na výběr z řady možností. Patří k nim i au pair pobyt.  Zdá se, že být au pair je hračka. Jenže, když vám pět i  šest dní v týdnu po celé dopoledne visí na krku dva, tři caparti (i více), začnete toto tvrzení brát s rezervou. Ale nebojte se – dělat au pair je sice náročné, ale stejně tak i zábavné a milé.

Číst článek Au pair v Anglii

work&travel

Práce v zahraničí: teorie a praxe

Za prací do zahraničí lidé vyjíždí z nejrůznějších důvodů. Chtějí se naučit cizí jazyk, poznat jinou zemi a kulturu, cestovat, zažít zábavu a dobrodružství. Teplomilné povahy to táhne na jih, někteří zkouší štěstí až na Baleárských ostrovech. Na Mallorce pracují jako au-pair, pokojská, číšník, prodavač aj. Obvykle stačí španělština či angličtina, která je vyžadována kvůli turistům.

Číst článek Práce v zahraničí: teorie a praxe

Studenti

Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

Na dnešním doslova přeplněném pracovním trhu není lehké zaujmout a být výjimečný. Můžete mít charisma i perfektní motivaci. Konkurence je však početná a nelze se spoléhat jen na hezký úsměv a příjemné vystupování.

Číst článek Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

Rumunsko2

Cestování po Rumunsku - 2. díl cestopisu

Vítám vás u druhého dílu našeho cestopisu. Po úspěšné první noci na území Rumunska jsme se hodlali vydat autem do hor na místní chatu. Vyprávění napsané na cestách a následně neupraveně přepsané do moderní techniky pokračuje. Aneb jdeme s hlavou vzhůru! 

Číst článek Cestování po Rumunsku - 2. díl cestopisu

Rumunsko

Cestování po Rumunsku - 1. díl cestopisu

Po letech jsem se rozhodl, že spatří světlo světa můj další cestopis, tentokrát z Rumunska. Postupně vám popíšu, co nás na této neuvěřitelné cestě čekalo a co se nám všechno vlastně stalo. 

Číst článek Cestování po Rumunsku - 1. díl cestopisu

USA-Miquel

Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

Jsou prázdniny a tak jsem se sebral a před třeťákem odfičel do Ameriky. Nikdy jsem takhle pracovat nebyl a tak jsem se rozhodl, že vám podám nějaké žhavé info přímo z bojiště. Jsem zhruba v půlce pobytu, už vím co a jak a jazyk mám naprosto pod kůží. je to tu jiné, ale jsem rád, že tu jsem. 

Číst článek Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

12_07_USA_Zajic

Jaké to bylo za velkou louží

Každý rok si říkáte, že po ukončení semestru vyrazíte někam do zahraničí pracovat? Ale každý rok to dopadne stejně protože to a nebo ono? Student VUT Jirka Z. se jedno léto rozhodl vyrazit za velkou louži do USA a zažít něco, na co jen tak nezapomene. 

Číst článek Jaké to bylo za velkou louží

rakousko_prace

Práce ve Vídni

Chystáte se za prací/studiem, nebo jen na dovolenou k sousedům na jih? Pak je tento článek pro vás jako stvořený. Dozvíte se, kde sehnat brigády, práci, jak cestovat a jak je to s pracovní smlouvou a další užitečné rady a zajímavosti.

Číst článek Práce ve Vídni

Dobrovolníkem u Guatemalských Májů

Dobrovolníkem u Guatemalských Májů

Stala jsem se na dva měsíce dobrovolníkem Evropské dobrovolné služby v Centrální Americe, Guatemale.

Číst článek Dobrovolníkem u Guatemalských Májů

Srí lanka

Tři měsíce dobrovolníkem na Srí Lance

Jak nejlíp poznat novou kulturu, cestovat za rozumnou cenu a taky udělat něco prospěšného pro tento svět?

Číst článek Tři měsíce dobrovolníkem na Srí Lance

V této sekci bylo nalezeno celkem 20 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Stáž v Kyrgyzstánu a mé zážitky z ní

Nazkušenou.cz on Facebook