Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Kde hledat příležitosti nejen pro studium jazyků

Chcete vylepšit svoji angličtinu a vyjet na jazykový pobyt? Hledáte studijní stipendia? Zajímá vás, jak nejlevněji sehnat letenky? Příležitostí se vynořuje spousta, jenom může být těžké je v internetové záplavě informací najít. S takovým problémem vám pomůže Mladiinfo.cz.

Stránky Mladiinfo.cz nabízí na jednom místě přehled nejrůznějších nabídek a příležitostí nejen pro mladé z oblasti stáží, zahraničního studia, neformálního vzdělávání, ale i dobrovolnictví a cestování. Fungují od roku 2011 a spravuje je spolek mladých nadšenců Mladiinfo ČR jako odnož makedonského Mladiinfo International.

Každý den se na Mladiinfo.cz objevují nové nabídky studijních stipendií, stáží a dobrovolnických pozic, jak u nás, tak v zahraničí. Mladiinfo ČR také upozorňuje na zajímavé akce, jako jsou festivaly, přednášky a koncerty – zkrátka na všechno, co vám pomůže rozšířit si obzory a naučit se něco nového.

Nebaví vás, jak vás učí ve škole? Zkuste několikadenní neformálně vzdělávací akce programu Mládeže v akci konané po celé Evropě na nejrůznější témata s hrazenými ubytováním, stravou i cestou. Mladiinfo.cz pravidelně informuje o těch školeních, které jsou určené pro obyvatele ČR.

Pokud byste se ale rádi podívali za hranice a zkusili něco nového na delší dobu, ale nemáte peníze, pak přesně pro vás je Evropská dobrovolná služba. Evropská unie hradí až 12 měsíců pobytu v některém z členských států, ale třeba i v Turecku nebo Arménii. Jako dobrovolník pracujete většinou v neziskových organizacích na různých projektech, od práce s hendikepovanými po organizování kulturních aktivit. Na EDS můžete vyjet právě s Mladiinfo ČR.

Nenašli jste na Mladiinfo.cz, co jste hledali? Nevadí! Mladiinfo.cz dalo dohromady seznam užitečných odkazů, kde hledat stáže, stipendia a další, aby všichni nakonec došli k tomu, co potřebovali a co je posune jako lidi dál.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Další články k tématu

Stáže s AIESEC

Rozmluvte se co nejdříve!

Nazkušenou.cz on Facebook