Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol s formulářem pro přímý kontakt. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce v zahraničí

Pokud vás láká práce v zahraničí, přečtěte si, co je v jednotlivých zemích potřeba vyřídit ještě před tím, než vyrazíte do světa. V článcích najdete mimo jiné návody, jak si práci v zahraničí nalézt, na jakých stránkách je k nalezení aktuální nabídka práce v zahraničí, kde hledat ubytování a jaké práce v zahraničí se nejvíce nabízejí. Získání práce v zahraničí není vždy lehké, ale zkušenosti, které získáte, za vynaloženou námahu určitě stojí.

aiesec

Stáže s AIESEC

"Jsme mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává studentům praxi formou zahraničních stáží nebo členstvím v organizaci. Díky tomu napomáháme rozvoji mladých lidí po celém světě."

Číst článek Stáže s AIESEC

práce v Anglii

Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

Dostávám neustále dotazy týkající se pojištění ve Velké Británii a odvodů ze mzdy. Po celou dobu mého života a podnikání na ostrovech se změnilo jen několik maličkostí. Proto přináším tento článek, který odpovídá na ty nejčastější dotazy, které často diskutuji s klientama.

Číst článek Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

Práce a studium v Austrálii

Přednášky o práci a studiu v Austrálii

Zkušenosti, rady a tipy ze studia v Austrálii Vám jedinečně mohou předat lidé, kteří si sami život v této zemi vyzkoušeli a vším prošli před Vámi! Přijďte na přednášku a dozvíte se více. Určitě nebudete litovat!

Číst článek Přednášky o práci a studiu v Austrálii

objevit

Michal Krčmář: Cestování není o penězích, ale o odvaze

Michal pracuje pro společnost MSD, vlastní magazín Objevit a dělá rozhovory se zajímavými osobnostmi. Patří k několika málo copywriterům u nás, o kterých jde slyšet a číst. Ostatně na některé jeho články jste již mohli na internetu narazit. Protože rozhovorů udělal možná na pár stovek. A teď přišla řada i na něj, aby se konečně vyměnily role a odpovídal tentokrát on na naše dotazy. Hlavně jsme si povídali o couchsurfingu. 

Číst článek Michal Krčmář: Cestování není o penězích, ale o odvaze

zivotopis

Profesionální životopis – polovina úspěchu pro přijetí

Hlavní úkolem životopisu je představit uchazeče o zaměstnání potencionálnímu zaměstnavateli takovým způsobem, aby mu poskytl veškeré potřebné informace týkající se jeho osobnosti, vzdělání, znalostí a dovedností i předchozí praxe. Správně vyhotovený životopis je polovinou úspěchu vedoucího k získání požadovaného místa.

Číst článek Profesionální životopis – polovina úspěchu pro přijetí

anglie

Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

Když se řekne Anglie, mnozí si vybaví zatažené mraky, mlhu a permanentní déšť. I já patřila k těm, kteří rádi prohlašovali, že by se do Spojeného království nikdy nepřestěhovali, protože chovám odpor k dlouhým deštivým dnům.

Číst článek Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

mladiinfo

Kde hledat příležitosti nejen pro studium jazyků

Číst článek Kde hledat příležitosti nejen pro studium jazyků

anglie

Život v Anglii: Bydlení, NiNo a pracovní agentury

Milá Barčo a všichni, kdo uvažujete o odchodu do Anglie. Konečně tu mám pro vás další díl, tentokrát pár tipů k hledání bydlení a také práci.  Co všechno potřebujete mít vyřízené? Bez čeho se neobejdete při hledání práce? A jak ji vůbec najít? A vůbec, čím vlastně začít?

Číst článek Život v Anglii: Bydlení, NiNo a pracovní agentury

muj zivot v anglii

Můj život v Anglii, díl první

Možná jste se rozhodli zkusit vycestovat. Anglie je jednou z ideálních zemí, kde zkusit začít. Pravidelné letové spojení, žádná víza a poměrně snadné vyřízení papírů pro dlouhodobý pobyt a práci. Jak složité to ve skutečnosti vlastně je?

Číst článek Můj život v Anglii, díl první

Aupair

Au pair v Anglii

{mosimage}Zájemci o studium v zahraničí mají na výběr z řady možností. Patří k nim i au pair pobyt.  Zdá se, že být au pair je hračka. Jenže, když vám pět i  šest dní v týdnu po celé dopoledne visí na krku dva, tři caparti (i více), začnete toto tvrzení brát s rezervou. Ale nebojte se – dělat au pair je sice náročné, ale stejně tak i zábavné a milé.

Číst článek Au pair v Anglii

work&travel

Práce v zahraničí: teorie a praxe

Za prací do zahraničí lidé vyjíždí z nejrůznějších důvodů. Chtějí se naučit cizí jazyk, poznat jinou zemi a kulturu, cestovat, zažít zábavu a dobrodružství. Teplomilné povahy to táhne na jih, někteří zkouší štěstí až na Baleárských ostrovech. Na Mallorce pracují jako au-pair, pokojská, číšník, prodavač aj. Obvykle stačí španělština či angličtina, která je vyžadována kvůli turistům.

Číst článek Práce v zahraničí: teorie a praxe

Studenti

Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

Na dnešním doslova přeplněném pracovním trhu není lehké zaujmout a být výjimečný. Můžete mít charisma i perfektní motivaci. Konkurence je však početná a nelze se spoléhat jen na hezký úsměv a příjemné vystupování.

Číst článek Zahraniční stáže - nové zkušenosti a uplatnění!

SPEAK!

Rozmluvte se co nejdříve!

Jedno známé rčení praví: „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“. V dnešní moderní době pro nás ono „tolikrát jsi člověkem“ znamená hlavně „tolikrát se zvýší Tvá možnost na uplatnění, tolikrát vyšší bude šance pracovat v zahraničí, o tolik zajímavější bude Tvůj životopis.“

Číst článek Rozmluvte se co nejdříve!

Rumunsko

Cestování po Rumunsku - 1. díl cestopisu

Po letech jsem se rozhodl, že spatří světlo světa můj další cestopis, tentokrát z Rumunska. Postupně vám popíšu, co nás na této neuvěřitelné cestě čekalo a co se nám všechno vlastně stalo. 

Číst článek Cestování po Rumunsku - 1. díl cestopisu

USA-Miquel

Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

Jsou prázdniny a tak jsem se sebral a před třeťákem odfičel do Ameriky. Nikdy jsem takhle pracovat nebyl a tak jsem se rozhodl, že vám podám nějaké žhavé info přímo z bojiště. Jsem zhruba v půlce pobytu, už vím co a jak a jazyk mám naprosto pod kůží. je to tu jiné, ale jsem rád, že tu jsem. 

Číst článek Nešetřit pochvalou při práci a udržovat dobrou náladu v týmu

V této sekci bylo nalezeno celkem 85 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí

Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...

oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Stáž v Newcastlu

Nazkušenou.cz on Facebook