Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce v zahraničí

Pokud vás láká práce v zahraničí, přečtěte si, co je v jednotlivých zemích potřeba vyřídit ještě před tím, než vyrazíte do světa. V článcích najdete mimo jiné návody, jak si práci v zahraničí nalézt, na jakých stránkách je k nalezení aktuální nabídka práce v zahraničí, kde hledat ubytování a jaké práce v zahraničí se nejvíce nabízejí. Získání práce v zahraničí není vždy lehké, ale zkušenosti, které získáte, za vynaloženou námahu určitě stojí.
 

msm_cep

Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

Taky tě láká vyměnit práci nebo brigády v malém českém rybníčku za něco neznámého, a o to zajímavějšího? Nebo jsi čerstvě po škole a rád bys získal praxi a zkušenosti, kterými se hned tak někdo chlubit nemůže? Pokud se nerad seznamuješ s lidmi, radši sedíš doma než cestuješ, obvykle jen čekáš, co ti spadne shůry, nestojíš o to, zdomácnět v jiném jazyku než češtině, a vlastně ani moc pracovat nechceš ... nic tu pro tebe nemáme!

Číst článek Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

aupair

Ze života au-pair

Jako au-pair jsem se rozhodla v zahraničí strávit celý rok a pořádně se naučit anglicky. Kamarádka mi poradila zajít do agentury, kde jsem vyplnila přihlášku, absolvovala pohovor v angličtině a pak jen čekala na rodinu.

Číst článek Ze života au-pair

anglie

Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

Když se řekne Anglie, mnozí si vybaví zatažené mraky, mlhu a permanentní déšť. I já patřila k těm, kteří rádi prohlašovali, že by se do Spojeného království nikdy nepřestěhovali, protože chovám odpor k dlouhým deštivým dnům.

Číst článek Život v Anglii: Mýtus zvaný anglické počasí

Norsko

Práce v Norsku aneb uklízečkou za plat managerů

Nikola Pokorná jezdí do Norska pracovat na sezónní práce od roku 2014. Poprvé vyrážela se svým přítelem tzv. "na blind". Bez zkušeností, bez kontaktů a bez konkrétní představy, co a kde hledat. To vše v polovině rozjeté sezony, kdy většinou už byla všechna pracovní místa obsazená. Tisíckrát byli odmítnuti, přesto se ale nenechali odradit a práci po týdnu hledání získali.

Číst článek Práce v Norsku aneb uklízečkou za plat managerů

Tower Bridge

Studentské léto v Anglii aneb vše není tak růžové

Psal se rok 2016. Byl jsem v kontaktu se svým kamarádem, který byl zrovna v Anglii, a já začal uvažovat nad cestou za dobrodružstvím, zkušenostmi a samozřejmě i vidinou výdělku do země kalorických snídaní a deště – do Anglie. Na internetu jsem si přečetl pár článků, rad a pořídil si knihu: „Cestování = Nejlepší životní investice“, kterou jsem přečetl na jeden nádech a nebylo co řešit.

Číst článek Studentské léto v Anglii aneb vše není tak růžové

STUDYLINE

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Zkušenosti, rady a tipy ze studia v Austrálii Vám jedinečně mohou předat lidé, kteří si sami život v této zemi vyzkoušeli a vším prošli před Vámi! Přijďte na 4 setkání o Austrálii a dozvíte se více.

Číst článek Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Karolína Beliharová

Příběh ze studií a života v Dánsku

Dánsko patří mezi nejšťastnější státy, má jedno z nejlepších vzdělání na světě a všichni určitě znají rčení „Pít jako Dán“, tak kde jinde by vlastně mohlo být lepší místo pro vysokoškolské studenty, než právě v Dánsku?

Číst článek Příběh ze studií a života v Dánsku

heineken

HEINEKEN hledá absolventy, kteří se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

Po roce je tu opět atraktivní výzva určená absolventům vysokých škol s výbornou znalostí angličtiny. Už devátým rokem v řadě je jim k dispozici rozvojový program International Graduate Programme. Kdo má chuť na sobě zapracovat a bavilo by ho vyzkoušet si dlouhodobě práci v různých světadílech, může se do programu přihlásit do 6. února 2017.

Číst článek HEINEKEN hledá absolventy, kteří se vydají sbírat zkušenosti po celé planetě

rhodos

Práce Rhodos - Řecko

V létě roku 2016 jsem dostala pozvání na pro mě do té doby neznámý ostrov Rodos, o kterém jsem matně tušila, že patří k Řecku. Neváhala jsem a rozhodla se, že začátkem října zde strávím nějakou dobu. Můj první host pak ale neměl čas, tak jsem už za běhu událostí s letenkami v ruce našla jiného kamaráda Řeka. Pracuje pro místní armádu, což mi mimo jiné dalo možnost si potěžkat šavli a vidět neoficiální, polo oficiální a vysoce oficiální kapitánskou uniformu.

Číst článek Práce Rhodos - Řecko

malta skala

Pracovní zkušenost na Maltě

Jako většina dnešních mladých lidí i já jsem zatoužila po adrenalinu si zkusit pracovat v zahraničí. Zacestovat si, zkusit být odkázána sama na sebe a v neposlední řadě i zlepšit moji ne moc dobrou angličtinu. Shodou okolností jsem v říjnu 2016 byla na čtrnáctidenním jazykovém pobytu na Maltě a souostroví ve Středozemním moři jsem si zamilovala. Proto, když v lednu mi paní z agentury REED řekla, že mají pobočku i na Maltě, byla volba mého příštího pobytu víc než jasná. Zbývalo zvládnout testy a mohla bych balit kufry.

Číst článek Pracovní zkušenost na Maltě

malta majak

Práce na Maltě

Přestože se Maltská republika, jak zní oficiální název země, stala v roce 1964 nezávislým státem, je nadále členem Commonwealthu. Jednou z velkých výhod a pozůstatků vlády UK je možnost se zde domluvit anglicky, jde totiž o druhý úřední jazyk vedle místní maltštiny. V roce 2004 se Malta stala členem Evropské unie a tím se zde otevřel pracovní trh.

Číst článek Práce na Maltě

aiesec

Stáže s AIESEC

"Jsme mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává studentům praxi formou zahraničních stáží nebo členstvím v organizaci. Díky tomu napomáháme rozvoji mladých lidí po celém světě."

Číst článek Stáže s AIESEC

práce v Anglii

Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

Dostávám neustále dotazy týkající se pojištění ve Velké Británii a odvodů ze mzdy. Po celou dobu mého života a podnikání na ostrovech se změnilo jen několik maličkostí. Proto přináším tento článek, který odpovídá na ty nejčastější dotazy, které často diskutuji s klientama.

Číst článek Sociální pojištění ve Velké Británii a odvody ze mzdy

Práce a studium v Austrálii

Přednášky o práci a studiu v Austrálii

Zkušenosti, rady a tipy ze studia v Austrálii Vám jedinečně mohou předat lidé, kteří si sami život v této zemi vyzkoušeli a vším prošli před Vámi! Přijďte na přednášku a dozvíte se více. Určitě nebudete litovat!

Číst článek Přednášky o práci a studiu v Austrálii

objevit

Michal Krčmář: Cestování není o penězích, ale o odvaze

Michal pracuje pro společnost MSD, vlastní magazín Objevit a dělá rozhovory se zajímavými osobnostmi. Patří k několika málo copywriterům u nás, o kterých jde slyšet a číst. Ostatně na některé jeho články jste již mohli na internetu narazit. Protože rozhovorů udělal možná na pár stovek. A teď přišla řada i na něj, aby se konečně vyměnily role a odpovídal tentokrát on na naše dotazy. Hlavně jsme si povídali o couchsurfingu. 

Číst článek Michal Krčmář: Cestování není o penězích, ale o odvaze

V této sekci bylo nalezeno celkem 93 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Příběh ze studií a života v Dánsku

Nazkušenou.cz on Facebook