Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Německo

Informace o možnostech práce a studia v Německu.
 

MSM_academy_04

Letní zahraniční tábory s jazyky pro děti

Jak zajistit svým dětem program na letní prázdniny tak, aby se nenudily, strávily čas smysluplně a ideálně nevypadly z procesu učení? Takové otázky řeší před příchodem teplých měsíců každý rodič. Nabídka letních aktivit je v Česku široká a mnohé jazykové školy nabízí i tábory s výukou jazyků. Na jazykový tábor ale můžete poslat děti i do zahraničí. Budou tak muset neustále komunikovat v cizím jazyce, poznají cizí kulturu a získají nezapomenutelné zážitky.

Číst článek Letní zahraniční tábory s jazyky pro děti

lidé

Letní kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny

Angličtina je dnes již samozřejmostí, řada lidí si proto přibírá další světový jazyk. Motivací ke studiu cizích jazyků je hlavně uplatnění na trhu práce, možnost rozšíření pracovních příležitostí v rámci podnikání a cestování.

Číst článek Letní kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

Stáž v OSN v Bonnu

Pracovní stáž v agencii OSN v Bonnu

Po několika letech intenzivního vzdělávání v oboru Mezinárodních rozvojových studií na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem se i já v druhém ročníku magisterského studia rozhodla, že je čas srovnat teoretické vědomosti s realitou a vyrazit na pracovní stáž do zahraničí. V souladu se svým akademickým zaměřením jsem se při výběru soustředila zejména na instituce působící v oblasti mezinárodních vztahů a humanitární a rozvojové spolupráce.

Číst článek Pracovní stáž v agencii OSN v Bonnu

studium v německu

Studium v Německu

Němčina sice často bývá odsunována na druhou kolej kvůli angličtině, Německo či Rakousko však stále jsou našimi nejbližšími sousedy a mnoho Čechů se do těchto zemí vydává za studiem či prací. Studium v zahraničí je navíc nejlepší možností, jak rozmluvit svoji němčinu a poznat německou kulturu.

Číst článek Studium v Německu

Práce v Německu

Za prací v Mnichově

Rád bych se podělil o zajímavou zkušenost ze zahraničního pobytu v německém Mnichově

Číst článek Za prací v Mnichově

Au-pair v německu

Jaké to bylo být Au-pairkou před 8 lety

„Chtěla bych jet jako au-pairka do Německa“ zněla moje předem připravená věta, kterou jsem oznamovala můj plán.

Číst článek Jaké to bylo být Au-pairkou před 8 lety

Práce v EU

Práce v EU

Jako občan České republiky, máte od 1. května 2004 možnost pracovat ve většině států Evropské unie bez větších omezení.

Číst článek Práce v EU

Mummertovo stipendium umožní studium v Německu.

Mummertovo stipendium

Německo je pro české studenty jednou z nejotevřenějších zemí. Mummertovo stipendium umožňuje získání magisterského titulu na německé univerzitě s měsíčním stipendiem 800 eur.

Číst článek Mummertovo stipendium

Obědová pauza

Pracovní stáž v Německu

Jaký byl roční pobyt Češky na pracovní stáži v Německu přes studentskou organizaci AIESEC?

Číst článek Pracovní stáž v Německu

Školení pro dobrovolníky

Evropská dobrovolná služba – Dobrovolný sociální rok v Německu

Po střední škole jsem si přála splnit sen a odjet na pár měsíců do Německa jako dobrovolník. V září se na stránkách Koordinačního centra česko-německých výměn mládeže Tandem se objevil inzerát . Dětské rekreační středisko na česko-německých hranic hledá dobrovolníka ze základy němčiny, zvědavého a musí mít rád děti, náplní práce jsou volnočasové aktivity a zážitková pedagogika.

Číst článek Evropská dobrovolná služba – Dobrovolný sociální rok v Německu

Německé jazykové zkoušky

Jazykové zkoušky z němčiny

Když se rozhodnete otestovat své znalosti němčiny, můžete si vybrat z široké nabídky jazykových zkoušek pro všechny úrovně pokročilosti. Jazykové zkoušky se většinou zaměřují na všeobecnou němčinu, můžete si ale zvolit i zkoušky obchodní němčiny. Mezi nejznámější patří zkoušky ÖSD, státní jazykové zkoušky a zkoušky zajišťované německým Goethe Institutem.

Číst článek Jazykové zkoušky z němčiny

práce v Německu

Práce v Německu

Od 1.5.2011 se změnily podmínky pro získání práce v Německu. Přechodné období padlo pro všechny obory (již dříve byly některé profese zcela uvolněny) a čeští občané mají při hledání práce v Německu stejné startovní podmínky jako němečtí obyvatelé.

Číst článek Práce v Německu

Typická architektura - Stará radnice

Studijní pobyt Erasmus v Lipsku

Ráda bych se podělila o zážitky a zkušenosti ze studijního pobytu pod záštitou programu Erasmus. Podzimní semestr roku 2007 (tedy pět měsíců) jsem trávila ve východoněmeckém Lipsku a vrátila jsem se odtud jako zase o trochu nový člověk.

Číst článek Studijní pobyt Erasmus v Lipsku

Norimberk - hradby

Jazykový pobyt v Norimberku

Učit se němčinu mě vždycky bavilo, ale postupem času jsem zjistil, že škola mi nemůže nabídnout tolik, kolik bych si představoval. Naštěstí se můj děda rozhodl, že mi umožní zdokonalit se v jazyce přímo v Německu a řekl mi, abych si vybral nějaký studijní pobyt.

Číst článek Jazykový pobyt v Norimberku

V této sekci bylo nalezeno celkem 21 článků.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...



oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Pracovní stáž v agencii OSN v Bonnu

Nazkušenou.cz on Facebook