Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol s formulářem pro přímý kontakt. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Maltština

Články o studiu, jazykových kurzech, práci, brigádách, stážích a dalších aktivitách v zemích, ve kterých je možno používat nebo se naučit maltsky.

malta skala

Pracovní zkušenost na Maltě

Jako většina dnešních mladých lidí i já jsem zatoužila po adrenalinu si zkusit pracovat v zahraničí. Zacestovat si, zkusit být odkázána sama na sebe a v neposlední řadě i zlepšit moji ne moc dobrou angličtinu. Shodou okolností jsem v říjnu 2016 byla na čtrnáctidenním jazykovém pobytu na Maltě a souostroví ve Středozemním moři jsem si zamilovala. Proto, když v lednu mi paní z agentury REED řekla, že mají pobočku i na Maltě, byla volba mého příštího pobytu víc než jasná. Zbývalo zvládnout testy a mohla bych balit kufry.

Číst článek Pracovní zkušenost na Maltě

Au-pair

Au-pair pobyty

Au-pair pobyty jsou levným a jednoduchým způsobem, jak vycestovat do zahraničí, zlepšit se v jazyce a poznat kulturu cizí země. Au-pair je svobodná dívka (případně i chlapec) ve věku od 17 do 30 let, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti nebo s domácností.

Číst článek Au-pair pobyty

Valletta

Věř místním a zapomeň na jízdní řády

Lidé, kteří mě znají vědí, že jsem cestovatel. Jakmile se mi naskytne sebemenší příležitost k nějakému výletu, nenechám ji jen tak odejít. Jako každý cestovatel neustále sním o všemožných cestách, které bych mohla zažít. Jedním z těch velkých snů, co se mi v hlavě urodil, bylo odejít na chvíli studovat někam do zahraničí. Vybrala jsem si Maltu a odjela tam koncem léta studovat na Sixth form St. Aloysius' College.

Číst článek Věř místním a zapomeň na jízdní řády

teens_beach_s

Studium v zahraničí

Nejznámější a pravděpodobně i nejjednodušší možnost, jak studovat v zahraničí, nabízí program Erasmus (dříve Socrates) zaštiťovaný Evropskou unií. Kromě něho existuje ale i mnoho dalších možností získání stipendia anebo studium v zahraničí na vlastní pěst.

Číst článek Studium v zahraničí

V této sekci byly nalezeny celkem 4 články.
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitního studia v zahraničí
Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí

Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...

oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Pracovní zkušenost na Maltě

Nazkušenou.cz on Facebook