Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Studium na Maltě v jazykové škole Inlingua Malta

Chcete vyrazit konečně studovat do zahraničí angličtinu? Máte rádi léto a chcete si užívat i zábavy? Vydejte se na jednu z nejoblíbenějších destinací pro studium angličtiny v zahraničí. Navštivte Maltu! 

Inlingua Malta – studium ve slunném ráji

Jazyková škola nabízí celou řadu kurzů pro všechny věkové kategorie studentů, začít se učit angličtinu můžou i děti od 5 let. Kurzy General English 20/30 jsou zaměřeny na výuku angličtiny pro každodenní použití. Rozmluvíte se, dozvíte se několik zajímavých a nových informací a budete se skupinou lidí stejné jazykové úrovně. Maximální počet studentů ve třídách je 10. Vybrat si můžete z variant o 20 hodinách nebo 30 hodinách týdně.

Ideální pro studenty včetně přípravy na Cambridgské zkoušky

Chcete svoji angličtinu opravdu zdokonalit a posunou mnohem dále? Zvolte English Mini Group 20/30! Kurzy jsou indiviuálnější, bude vám věnováno více pozornosti a v uzavřenějším kolektivu se dočkáte jiné atmosféry. Kurzy opět probíhají v intenzitě 20 hodin nebo 30 hodin týdně.

Máte angličtiny na střední nebo vysoké škole a chcete se prokazovat svou jazykovou úrovní? Inlingua Malta je akreditovaným centrem Cambridge a zajišťuje přípravné kurzy na Cambridgské zkoušky ESOL, IELTS a TEOFL! V intenzivním kurzu během 8 týdnů proberete vše důležité k úspěšnému složení této zkoušky. Angličtinu se naučíte používat přirozeně v cizím prostředí a vše pro vás bude mnohem jednodušší.

Vyražte studovat na Maltu i jako rodina

Pokud nepatříte mezi školou povinné a angličtina slouží ke každodenní komunikaci v práci, spojte i vy dovolenou na Maltě se zlepšením svých jazykových dovedností! Inlingua Malta poskytuje kurzy obchodní angličtiny, které vás naučí efektivně komunikovat v obchodním prostředí.

Užít si zde můžete i jako rodina. Jazyková škola nabízí speciální programy pro rodiče s dětmi. Spojení výuky rodičů s dětmi je všemi velmi oblíbené, vy i dítě začínáte a končíte výuku ve stejnou dobu, učíte se ve stejné budově a každý má přesně takový kurz, který odpovídá jeho věku a znalostem. Vaše díte se učí s dětmi a vy máte klid se soustředit na své vlastní lekce.

Jazyková škola vám poskytně i ubytování

Nebojte se vyrazit na Maltu rovnou na jazykový kurz! Jazyková škola vám nabízí hned 3 možnosti ubytování - Residenci, hotely a hostitelskou rodinu.

Residence se nachází 10 minut jízdy autobusem od místa výuky a nabízí studentům bezpečné a přátelské prostředí s ostatními studenty. Nachází se v centru St. Julians, situovaném v srdci zábavního centra Malty a je obklopeno obchody, bary, restauracemi, kavárnami, plážemi, komplexem kina a bowlingu. Ideálně tedy spojuje možnost efektivní výuky s následnými zábavnými večery s přáteli a místními lidmi.

Pokud chcete svůj maximální komfort a neutrální prostředí, zajistí vám jazyková škola 
ubytování od levných hotelů a penzionů, k prémiovému 5* ubytování a apartmány s vlastním stravováním dle vašeho výběru.

Poznejte život v maltské rodině

Užijte si svůj jazykový pobyt opravdu naplno a poznejte život v místní hostitelské rodině. Rodiny jsou speciálně vybírány pro příjemnou atmosféru v jejich domově, pohodlí a vysoký standard ubytování. Pro přesné ceny ubytování kontaktujte přímo jazykovou školu.

Nevíte jaký kurz je pro vás ten pravý? Vyberte si z balíčků služeb!

Jazyková škola Inlingua Malta nabízí opravdu širokou škálu všech možných kurzů. Nevíte si rady, který je pro vás ten nejlepší? Ničeho se nebojte, jazyková škola myslí i na vás! Vytvořila tedy celou řadu balíčků pro všechny věkové kategorie. Tyto kompletní nabídky obsahují školné, učebnice, ubytování, aktivity a transfery. Prostě vše pro to, abyste si pobyt na tomto kouzelném ostrově co nejvíc užili!

Další informace o studiu v zahraničí:

Inlingua Malta 
9, Guzi Fava Street, Off Bisazza Street
Malta
Tel: (356) 2010 2000

E-mail: info@inlinguamalta.cz 
http://inlinguamalta.com/

 


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook