Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Scholarship - vydejte se na zahraniční univerzitu!

Baví vás studium na vysoké a rádi byste se podívali na některou zahraniční prestižní univerzitu? Nemáte ovšem dostatek financí na podporu svého snu? Právě pro vás je zde program Scholarship Nadace Zdeňka Bakaly. Stipendia udělují mladým lidem hledajícím akademickou zkušenost, která je obohatí a pomůže k dosažení lepšího vzdělání. Proč to nezkusit?

Dáme vašemu snažení křídla - létat už musíte sami!

Tak zní heslo Nadace Zdeňka Bakaly, která už několik let pomáhá desítkám zájemců. Oslovují zapálené mladé lidi, kteří by rádi studovali na nejlepších světových institucích. Při hodnocení jednotlivých škol se neorientují jen podle mezinárodních srovnávacích žebříčků - i když ty staví do popředí většinou již jména prověřená v čase. Cílem nadace je podpořit uchazeče ve studiích na takových univerzitách, které jim z pohledu jejich vlastních akademických potřeb poskytnou ten nejlepší prostor pro další osobní a akademický růst.

Stipedium přitom nepředstavuje pouze jednosměrnou jízdenku na semestr či rok v zahraničí. Vybrané studenty se snaží při splnění určitých studijních předpokladů podporovat po celou dobu trvání programu, který začali. V tom jsou mezi nadacemi podobného druhu jedineční. Ke konci každého akademického roku studenty vždy podávají zhodnocení jejich dosavadní práce a dokud budou zdárně pokračovat v tom, co si předsevzali, bude nadace stát i v dalších letech na jejich straně a finančně se jim bude snažit pomoci studia dokončit.Se získáním stipendia  je přesto spojen závazek. Od studentů, kteří obdrží finanční podporu, se očekává dobročinná pomoc. Jsou mladí, mají talent a štěstí, díky kterým získali mimo jiné i dar od Nadace Zdeňka Bakaly. Nabídnout pomocnou ruku někomu, kdo ji opravdu potřebuje, je už to nejmenší. 

Jste připraveni na takovou výzvu? Stále máte šanci! 

V letošním roce čeká na studenti 10 miliónů korun. Ti nejlepší budou směřovat své kroky na prestižní zahraniční univerzity, které se z velké části nacházejí v USA a Velké Británii. Žádný studijní obor není předem vyloučen ani není žádný upřednostňován. Studovat tedy můžete opravdu cokoli!  

Uzávěrka přihlášek je 15. května letošního roku. Pohovory před hodnotící komisí se budou konat v září. Přijímací zkoušky na většinu univerzit probíhají na podzim či v zimě. Vybraní studenti je již absolvují s klidem, že mají na studia dostatek financí a vše je pro ně reálné.

Už jste zkoušky na vysokou v zahraničí splnili? Pro vás je tento program určen také. Neváhejte se tedy přihlásit! 

Více informací naleznete zde.Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook