Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Studium cizích jazyků prý není dřina v zahraničí!

Existuje mnoho možností, jak si zlepšit znalost cizích jazyků. Dle různých ohlasů na internetu se zdá, že nejefektivnější a bezesporu nejrychlejší je studium cizích jazyků v zahraničí. 

Existuje mnoho možností, jak si zlepšit znalost cizích jazyků. Dle různých ohlasů na internetu se zdá, že nejefektivnější a bezesporu nejrychlejší je studium cizích jazyků v zahraničí. 

„Jsem antitalent na jazyky, asi zůstanu u češtiny,“ je častou myšlenkou ve hlavách některých z Vás. Na internetu jsme svědky mnoha diskuzí o této problematice a například v jedné o tom, jak dlouho trvá naučit se cizí jazyk, to jakási antitalentka na studium cizích jazyků dokázala za pár měsíců a právě v zahraničí. Kromě zlepšení vašich jazykových dovedností také navíc v zahraničí získáte nové přátele, poznáte cizí kulturu a naberete spoustu užitečných zkušeností. Tak neváhejte a vydejte se do světa! 

Potřebujete pro studium jazyků v zahraničí rady, informace?

Studyline, agentura specializující se na studijní pobyty v zahraničí, Vám s hledáním té pravé školy a destinace pomůže. Díky jejím dlouholetým zkušenostem můžete čekat osobní přístup a kompletní služby s profesionální samozřejmostí. Studyline svým klientům zajišťuje dostupné jazykové kurzy v zahraničí pro každý typ studenta, či člověka, a to ve 20 zemích světa.

Nabídka destinací pro studim v zahraničí je opravdu rozsáhlá. Využít můžete: Austrálii a Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Maltu, USA, Kanadu, Jihoafrickou republiku, Německo, Rakousko, Španělsko, Francii, Itálii, Rusko, Japonsko a další. „Za studiem angličtiny se nejčastěji jezdí do Austrálie, Velké Británie, USA a báječné dovolenkové destinace Malty. Délka studia je libovolná, můžete studovat dva týdny, zdokonalovat se v jazyce po celé léto nebo v průběhu roku i déle,“ říká koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí Veronika Lebedová ze Studyline. 

Při svém studiu cizích jazyků, můžete vybírat z devíti světových jazyků a kurzů. Ty přesně sedí vašim dovednostem a představám. Na oficiálních stránkách agentury najdete formulář, který vám s hledáním školy v zahraničí ještě více usnadní. Můžete si vybrat konkrétní zemi, město či typ kurzu. Studyline nabízí kurzy pro děti a mládež, dospělé, manažery, učitele ale i seniory! Studovat můžete ve skupinkách nebo též individuálně, intenzitu studia si volí každý sám. Mezi nejoblíbenější patří kurzy připravující účastníky na mezinárodní zkoušky, jako například FCE, CAE a CPE.

Studyline poskytuje kompletní servis zahrnující zajištění jazykového kurzu v zahraničí, ubytování v místě pobytu, dopravy, víz, cestovního pojištění a dalších doplňkových služeb. Třešničkou na dortu je ještě možnost si v některých destinacích přidat lekce golfu, tenisu, flamenga, vaření, umění nebo literatury.

Studovat střední školu v zahraničí je velmi přínosné

Pro studenty středních škol je tu možnost vyrazit studovat školu do ciziny. Program „rok na střední škole v zahraničí“ je určen studentům středních škol ve věku 13 až 18 let. Na škole můžete strávit trimestr, semestr nebo celý školní rok. Středoškolák může vybírat ze škol ve Spojených státech, Německu, Velké Británii, Irsku, Austrálii nebo Kanadě. Vybírat může též mezi státními a soukromými školami. Studium na střední škole v zahraničí je velkým přínosem především díky získání hlubších jazykových dovedností, které studenta připraví na pokračující studium na některé z prestižních lokálních či zahraničních univerzit.

V Austrálii studovat a pracovat nebylo nikdy jednodušší 

Austrálie se v poslední době stala hojně vyhledávanou destinací mladých lidí. Velkým lákadlem je mimo jiné teplé klima, moře, exotika a přívětivost místních obyvatel. Studyline již 14 let pomáhá svým klientům do Austrálie vyjet studovat a pracovat a toto specifické a velmi příjemné prostředí si tak užít. Čtyři kanceláře má umístěné v Česku a čtyři v Austrálii.

Kromě výběru práce a školy, vám ve Studyline pomohou se zařizováním letenky a víz. Se studiem v Austrálii byla spokojená i Barbora z Prahy, která si spolu se svými přáteli vybrala školu prostřednictvím agentury Studyline. Přijeli jsme studovat angličtinu v Austrálii na kvalitní školu a po pěti měsících se naučili mnohem více než za roky chození do jazykových škol doma. Škola se může pochlubit vynikajícími učiteli, pestrým doplňkovým programem a dobrým servisem pro studenty. V rámci akcí tzv. Boomerang Clubu jsme poznali Sydney a také si vyzkoušeli hru na hudební nástroj australských domorodců didgeridoo." Více referencí studentů z pobytů v Austrálii najdete na webu Studyline.

Není třeba se obávat kroku do neznáma. Pracovníci agentury Studyline vám pomohou se všemi kroky vyřizování pobytu: zajištění studia v Austrálii, vyřizování víz, zajištění ubytování a letenky včetně vyzvednutí na letišti. Opravdu servis od A do Z. 

Samozřejmostí je osobní přístup a dostupnost. Agentura Studyline otevřela svoje kanceláře v Praze, Brně, Plzni a Liberci. Klienti pobývající v Austrálii mohou využít služeb partnerské agentury sídlící v Sydney, Perthu a Brisbane

Studovat cizí jazyky v zahraničí není dřina, ale zábava!

Kontakty: 

STUDYLINE Praha
Uhelný trh 9,
Praha 1
tel: 
224 233 428603 150 050
e-mail: praha@studyline.cz


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook