Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce ve Španělsku

Španělsko láká svým slunným prostředím a rozdílným životním stylem nejen turisty, ale také řadu lidí, kteří hledají práci. Až 10% lidí, kteří se do země ročně dostanou, se v ní snaží najít alespoň sezónní práci. Není se ani čemu divit, výdělky jsou vyšší než v některých jiných zemích EU. Španělsko uvolnilo českým občanům svůj pracovní trh již 1. 5. 2006 a pro práci ve Španělsku se tedy nevyžaduje pracovní povolení.

Nalezení sezónní práce v letních měsících většinou nebývá pro člověka s aspoň základní znalostí španělštiny obtížné, a tak do země putují za prací studenti z celé Evropy. U dlouhodobé práce ve Španělsku se podmínky liší podle vybraného oboru a regionu.

Administrativní požadavky pro práci ve Španělsku

Pro práci ve Španělsku není vyžadováno pracovní povolení, zájemce o práci si však musí po příjezdu obstarat identifikační číslo cizince – NIE (Número de indentificación de Extranjeros) a osobní číslo sociálního zabezpečení. Čísla se vyřizují na úřadě pro cizince po předložení vyplněného formuláře a platného dokladu totožnosti. Za vydání potvrzení o registraci se platí poplatek.

Do třiceti dnů po příjezdu je také nutné požádat o povolení k pobytu na příslušné cizinecké policii. To většinou není problém, pokud nehrozí, že zájemce bude "sociální přítěží systému", což se při výjezdu za prací nestává. Povolení je vydáno jenom při prvním příjezdu - jakmile je povolení uděleno, je již prodlužováno automaticky. Práci je možné hledat tři měsíce od příjezdu, poté může být tato lhůta prodloužená, pokud zájemce práci stále hledá a má reálné šance být zaměstnán.

Při zahájení práce ve Španělsku je nutné provést registraci do systému sociálního pojištění a zvolit si režim pojištění dle typu profese. Přidělené registrační číslo se používá pro všechny administrativní úkony v rámci systému sociálního zabezpečení. Za zaměstnané osoby registraci provádí zaměstnavatel.
Do systému sociálního zabezpečení přispívá zaměstnavatel 29,9 % a zaměstnanec 6,35 %.

Před návratem zpátky do České republiky si nechte vystavit formulář U1 (E301), který funguje podobně jako náš zápočtový list. Tj. dokládá vaši práci v zahraničí, že jste odváděli daně a sociální pojištění. Navíc na základě něho vám mohou být vyměřeny dávky v případě žádosti o podpory v nezaměstnanosti v ČR. O formulář lze případně dodatečně požádat i online z České republiky na webových stránkách MPSV.

Administrativní orgány v nouzi

Španělské velvyslanectví v Praze
Badeniho 4, 170 00 Praha 7
e-mail: emb.praga@maec.es
Web: http://www.exteriores.gob.es/Embajadas/PRAGA/

Velvyslanectví České republiky v Madridu
Avenida Pío XII, 22
ES – 28016 Madrid
ESPAÑA

Minimální mzda ve Španělsku

Minimální mzda ve Španělsku v roce 2016 činí 21,84 € denně, 655,20 € pak měsíčně ve 14 splátkách (pagas). Roční mzda je obvykle rozdělena na 14 měsíčních splátek - 13. a 14. mzda je zaměstnancům vyplácena na konci příslušného pololetí.
Z hrubého platu budete platit odvody stejně jako občané Španělska (sociální a zdravotní pojištění a daň z příjmu).

Pracující (fyzické osoby) se zdanitelným příjmem ve Španělsku odvádějí daň v závislosti na výši ročního daňového základu. Pro rok 2016 jsou sazby následující:

 • 19 % (do 12.450 €),
 • 24 % (nad 12.450 €),
 • 30 % (nad 20.200 €),
 • 37 % (nad 35.200 €)
 • a 45 % nad 60.000 €.

Česká republika má se Španělskem uzavřenou bilaterální dohodu o zamezení dvojího zdanění.

Ceny potravin
Brambory 1 kg - 1.7 €
Čokoláda 100 g - 3 €
Hovězí maso 1 kg - 11.1 €
Chléb 500 g - 1 €
Jablka 1 kg - 2 €
Jogurt 150 g - 1.8 €
Kuřecí prsa 1 kg - 5.9 €
Mléko 1 l - 0.8 €
Rajčata 1 kg - 1.4 €
Sýr 1 kg - 9.2 €
Vejce 12 ks - 1.6 €

Akademické a profesní uznávání

Než se vydáte do Španělska, zjistěte si, zda bude vaše dosavadní akademické vzdělání a vaše pracovní zkušenosti uznány také tam. Ve Španělsku je pro toto uznávání zodpovědné Národní informační centrum pro akademické uznávání – NARIC (Centro Nacional de Información sobre Reconocimiento Académico). O akademickém i profesním uznávání rozhoduje španělské Ministerstvo školství, kultury a sportu.

Ubytování

Na následujících stránkách můžete najít nabídky pronájmů a ubytování ve Španělsku:

 • fotocasa.es - vyhledávání pronájmů ve španělštině i v angličtině
 • Compartepiso.com es - nabídka podnájmů v různých částech Španělska
 • Segundamano.es es - inzertní server nabízející i přehled pronájmů v jednotlivých městech Španělska

Ceny za pronájem samozřejmě závisí od oblasti. Ceny energií

 • elektřina: 0,237 €/kWh,
 • zemní plyn: 0,096 €/kWh.

Pokud si budete chtít pronajmout byt tak z 99,9 % po Vás bude chtít pronajímatel vidět pracovní smlouvu, nejlépe na dobu neurčitou.

V případě pronájmu samostatného pokoje u cizích (nemáte-li práci) zaplatíte od 150 € do 350 € záleží na lokalitě a na počtu lidí v pokoji, u levnějších bytů počítejte s tím, že budete připlácet každý měsíc ještě za spotřebu okolo 70 €. Levnější podnájmy jsou na jihu Španělska, od Valencie níže, naopak draze je na severu v okolí Barcelony.

Doprava do Španělska

Autobusem
Z Prahy do Španělska jezdí EUROLINES na trase PRAHA - BARCELONA / MADRID / ALICANTE / MURCIA / MÁLAGA.
Z dalších společností lze zmínit německou službu FlixBus a českou firmu Student Agency.
V letní sezóně nabízejí jízdenky (bez dalších služeb) některé cestovní kanceláře.

Letadlem
Informace o letech a tarifech lze najít např. na www.fractal.cz, www.letuska.cz, www.smartwings.net, www.vueling.com, kde je možné si letenky objednat on line. Do Španělska jsou v turistické sezóně provozovány i cenově výhodné charterové lety, ale nesmíte si zapomenout připlatit zavazadlo.
Do Paříže lítají z Prahy přímé lety denně.

Vlakem
Přímé železniční spojení z České republiky do Španělska neexistuje. Je možné jet přes ostatní sousední země jako je Švýcarsko,Německo a Francie.

Autem
K cestě do Španělska potřebujete platný řidičský průkaz, zelenou kartu a technický průkaz. Vše platné. Řidič, který nosí brýle, je povinen mít s sebou brýle náhradní.
Cesta z ČR do Španělska je poměrně dlouhá, výhodou je, že nemusíte řešit zavazadla. Na Německých dálnicích poplatky neplatíte, ve Španělsku platíte na mýtných branách (přibližně 8 euro na 100 km), podobně je tomu i ve Francii.

Nabídka práce ve Španělsku

Mezi nejčastěji nabízené pracovní pozice ve Španělsku patří práce v hotelnictví (pokojské, číšníci, servírky, pomocné síly do kuchyně) a různé činnosti v zemědělství. Mzdy se pohybují různě dle místa a pozice (například číšník/servírka 800 – 1100 €, pokojská 900 – 1100 € hrubého měsíčně).

V současné době (2016) se Španělsko potýká stále s následky ekonomické krize, je zde vysoká míra nezaměstnanosti mezi domácími - u mladých do 30 let dosahuje 50 %. Přesto se objevují nabídky práce pro cizince ve Španělsku, na některé pozice ani místní obsazovat nejde.

Pokud uvažujete o práci v cizině, doporučujeme vám článek práce v zahraničí.

1.Oslovit firmy napřímo

Rozhodli jste se firmy a zaměstnavatele ve Španělsku oslovovat napřímo, pak máme pár tipů, jak si hledání urychlit:

 • Doporučujeme si vytvořit účet na EURES, nahrát svoje španělské CV a můžete začít hledat a poptávat svoje zaměstnání. Výhodou je možnost sledovat postup vaší žádosti systémem.
 • Využívejte prohlížečů, zadávejte anglická klíčová slova “job Spain”. Pokud máte dostatečnou znalost španělštiny, zadávejte samozřejmě slova v tomto jazyce.
 • Požádejte známé, co byli nebo jsou ve Španělsku o pomoc vytipovat pracovní nabídky, pomoc s napsáním životopisu.
 • Využijte profesní sítě LinkedIn, kde si můžete také vyhledat otevřené pozice firem ve Španělsku a kontaktovat je pomocí zpráv.

Neváhejte obepisovat firmy, které nemají vaší aktuální očekávanou pozici vypsanou, můžou vám doporučit jiné místo, nebo se s vámi pobavit o dalších možnostech. Počítejte s tím, že se odpovědi nemusíte dočkat ihned.

2. Proletět inzeráty

Další z možností je projít inzeráty na portálech nabízející práci ve Španělsku a následně oslovit firmu pomocí kontaktního formuláře. Na daném portálu si zpravidla budete muset založit profil.

Výhoda vlastního profilu je, že můžete sledovat, jak vaše žádost postupuje systémem. Následně zde dostane odpovědět, zda-li byla vaše žádost akceptována či nikoliv.

Práci ve Španělsku můžete najít například na inzertních stránkách:

3. Vyjet přes českou agenturu

Nechcete vyjíždět naslepo a nevěříte si vyjednávat vše se zahraniční agenturou, pak máte možnost využít nabídek českých agentur sjednávající dlouhodobou či krátkodobou práci/brigádu ve Španělsku.

Nejčastěji nabízené pozice:

 1. V kempových resortech - číšník, barman, pomocná síla v kuchyni, recepční, animátor, pracovník v obchodě, ostraha - plat kolem 800 €/měsíc, krátkodobější sezónní brigády, výhodou předchozí zkušenost. Často jsou hledání studenti.
 2. Au-pair - opět krátkodobější práce, vhodná spíše pro mladší studentky. Ne vždy je požadována znalost španělštiny - záleží na rodině.
 3. Sběr ovoce - dle typu ovoce se liší období sběru, často i v zimních měsících. Práce vhodná pro kohokoliv. Platy od počtu bedýnek, ubytování bývá zajišťováno.
 4. Řemeslnické profese - i ve Španělsku je sháňka po kvalitních a zkušených řemeslnících. Lépe placené pozice než v turismu a při sběru ovoce.

V každém případě si ale ověřte agenturu, se kterou vyjíždíte do Španělska. Vyhledejte si reference bývalých zákazníků, ověřte si, jaké služby vlastně agentuře platíte - za zprostředkování práce by agentura po vás peníze vyžadovat neměla, pouze za další nadstandardní služby.

4. Domluvit se se zahraniční agenturou

Pokud máte zájem o sezónní práci ve Španělsku, tak tu seženete výhradně za pomocí místních zprostředkovatelských agentur. Jejich seznam lze hledat na následujících místech:

 • ve „Zlatých stránkách“ (http://www.paginas-amarillas.es/) - sekce „Temporary Employment agencies”,
 • v registru Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mtas.es/),
 • přes vyhledávač pod klíčovým slovem ETT (Empresas de trabajo temporal) http://www.mtas.es/empleo/ett-OIA/inicio.htm

Vybrané agentury pro zprostředkování krátkodobého zaměstnání

Nezapomeňte si ale vždy agenturu prověřit. Opět platí jako v případě české agentury, že za zprostředkování samotné práce neplatíte. Čtete pozorně reference bývalých zákazníků. Pokud převažují negativní ohlasy, nevyjíždějte s touto agenturou.

5. Miluji adrenalin - jedu naslepo

Hledání práce přímo v cizí zemi je nejriskantnější a většinou nejzdlouhavější ze způsobů, jak shánět místo v zahraničí, u některých profesí je to ale jediný možný způsob, jak práci v zahraničí najít. Už doma si připravte svůj životopis ve španělštině (případně jako záložní v jazyce anglickém) a nakopírujte si ho vícekrát, abyste jej mohli hned po příjezdu začít rozdávat potenciálním zaměstnavatelům či místním agenturám. Pamatujte na to, že první dny nemusíte mít přístup na Internet či najít copy centrum.

S hledáním práce začněte okamžitě, abyste co nejvíc zkrátili dobu, kdy nevyděláváte. Neváhejte oslovovat každou pozici, která se vám zdá vyhovující k vaší kvalifikaci. Pravidelně kontaktujte agenturu, ne vždy se ozývají samy. Máte-li ve Španělsku známé, příbuzné či kamarády (i ty, co se už vrátili) neváhejte je kontaktovat pro pomoc s hledáním práce anebo dočasným bydlením.

Pokud už se rozhodnete, že vyrazíte naslepo, stanovte si konečný termín, do kterého budete práci hledat. Lepší je se zavčas vzdát, než se zadlužit na dlouhou dobu.

Informujte se o možnosti vrácení daní při práci v zahraničí.

Doporučení a triky pro usnadnění práce ve Španělsku

 • Znalost španělštiny je skoro nutností, ale pro sezónní práce využijete i znalost angličtiny, francouzštiny, němčiny, portugalštiny nebo italštiny.
 • Minimální věk pro výkon práce ve Španělsku je 16 let, ovšem do dovršení 18 let je nutný souhlas rodičů.
 • Zařiďte si na cizinecké policii hned po příjezdu číslo NIE.
 • Pro studenty platí jedno důležité upozornění! Status studenta platí jenom pro ty, kteří v dané zemi studují. Všichni ostatní mají povinnost odvádět zdravotní a sociální pojištění.
 • Délka sezónního zaměstnání závisí na typu práce, je možné sehnat práci pouze na jeden měsíc (např. v zemědělství), většina zaměstnavatelů ale dává přednost pracovníkům na celou sezonu.
 • Pokud hledáte sezónní práci v hotelech, nelamte si hlavu s ubytováním - většina zaměstnavatelů vám jej zajistí.
 • Vysoká míra nezaměstnanosti - průměrná měsíční výše se v roce 2015 pohybovala v rozmezí 20,8–23,3 %, mezi mladými do 25 let dosahovala až téměř 50 %.
 • V některých starších budovách se můžete setkat ještě s napětím 125 V. Někde vás může překvapit i jiný typ zásuvek. V obchodě s domácími potřebami lze zakoupit adaptér.
 • Pokud není návštěva lékaře nezbytná, doporučujeme obrátit se na některou z lékáren. Místní lékárníci dokážou dobře poradit a doporučit lék.
 • Nezapomeňte na vhodnou finanční rezervu, pokud nemáte práci sjednanou v době odjezdu - vezmete si raději více (doporučuje se alespoň 2000 EUR na měsíc).
 • Nezapomeňte do 8 dnů od získání práce nahlásit tuto skutečnost své české pojišťovně.
 • Připravte si životopis ve Španělštině dopředu, než odjedete.
 • Před odjezdem si v České republice zajděte ke všem svým doktorům a k zubaři.
 • Pokud vyjíždíte naslepo, počítejte s hledáním práce až okolo 2 měsíců - v současné době poptávka po práci převyšuje nabídku. Navíc je zde mnoho přistěhovalců z Latinské Ameriky, kteří mluví španělsky plynule.

Zdravotní pojištění ve Španělsku

Pokud vyjíždíte na slepo bez zajištěné práce, vyřiďte si EHIC kartu (evropský průkaz pojištěnce) a zaplaťte si komerční cestovní pojištění. S kartou EHIC máte nárok na nezbytnou zdravotní péči ve Španělsku, na případnou další léčbu se nevztahuje a bez komerčního pojištění byste si ji museli zaplatit ze svého.

Pokud máte práci sjednanou, odhlašte z českého systému. Zároveň máte povinnosti tuto skutečnost nahlásit do ČR do 8 dnů od obdržení práce v zahraničí. Odevzdáte zároveň vaši modrou kartu, spolu s ní zašlete do ČR i kopii vaši smlouvy.

Jakmile začnete ve Španělsku pracovat a tedy přispívat do systému sociálního zabezpečení, obdržíte místní průkaz Tarjeta de la Seguridad Social, kde jsou vaše osobní údaje spolu s číslem NIE . Tato karta vám garantuje nárok na bezplatnou lékařskou péči či hospitalizaci v soukromém systému. Občané ČR zaměstnaní ve Španělsku zde mají právo na plnou zdravotní péči.
Ve Španělsku existuje soukromý systém zdravotního pojištění, který si můžete případně sami hradit. Nejnižší sazba se pohybuje kolem 50,- €/měsíc.

Před návratem zpátky do České republiky si nezapomeňte vyřídit formulář E304, který po vás bude česká pojišťovna, kde se budete registrovat, vyžadovat. Dokazuje, že jste byli pojištěni po dobu odhlášení v ČR. Pokud ho do tří měsíců od návratu nedoložíte, budete kromě penále doplácet i dobu, kterou jste strávili ve Španělsku. Lze ho získat z dané země zpětně elektronicky, ale lepší je o něj požádat vaši španělskou pobočku zavčas.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Spanelsko
Autor: Tomas Zika (30.05.2008)
Sběry ovoce a zeleniny ve Španělsku. Ubytování zajištěno.Tel.722 048 230 (Praha), 728 229 799 (Brno),724 080 059 (Ústecký kraj)
Re: Spanelsko
Autor: Tetyana (07.06.2008)
Měla bych zajem o praci ve Španelsku...ozvete se.Tina
Re: Re: Spanelsko
Autor: Erich Vlčko (30.03.2009)
Ahoj!Chcem vás varovat.V Španielsku prepuštaju tak žiadna robota tam nieje!A kdo od vás žiada 300eur za sprostriedkovanie práce tak je podvodník.Vrátil som sa bez roboty aj bez penazí.Dávajte si pozor!!!Moje číslo je:+4210904438408.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Lambert (16.03.2010)
A kde jsi byl ? Jsi zedník - nebo alespoń dělal jsi to někdy ? Nikomu nemusíš nic platit.....Skype josef.gaja (Almeria)
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Michal (11.08.2011)
Zedník_ 7 let praxe, neumím jazyk :( ale jel bych:)
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: petr Biskup (08.10.2011)
jsem všestraně nadaný :-D mám vážný zájem o jakoukoliv práci v barceloně.mluvím Anglicky,španělsky,německy. v čechách jsem se živil hlavně jako zedník. poslední tři roky hlídám děti a trenuju Le parkour.pracoval jjsem jako momtážní dělník kuchyní a nábydku,číšník a pomocník kuchaře.umím a chci pracovat a práce se nebojim. emai: tel: 723783882
odjezd možný v polovině listopadu 2011
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Santiagoo (06.12.2017)
Cau jsem vyuceny zednik a delal jsem to v belgi a v nemecku umim I spanelsky kdy by bylo neco k mani tak tu necham cislo na sebe 723701988
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Roman (01.06.2011)
Co to tady píšeš za blbosti.Práce je ve Španělsku dost.
Kdyby jsi si nevybírala a pracovala.
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Petr (22.06.2011)
Jsem ve spanelsku a agentura me podelala prosim volej a pomoz jsem v gandii 775 637 259
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: tickels (12.07.2011)
jaká agentura tě podělala ?
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Afis (26.07.2011)
Jo jo tak to s tebou musím souhlasit. Práce tam je jen člověk nesmí být VYBÍRAVÝ. Já tam byl teď měsíc a půl a vydělal jsem si krásné peníze a teď se tam vracím i se svojí rodinou.
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Lukáš (05.08.2011)
a kde si byl ve španělsku?já tam taky chci vycestovat ale chci někde k valencii tam je pěkně!tak kdyby si věděl o nějak práci byl bych rád dík
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Julie Terechova (05.03.2017)
DOBRY DEN ANO PRACE TAM JE ALE US BUDE BRZO KONEC VITE TET TO SKONCI ALE PAK TO ZACNE ZNOVU JA SETAM TETS CHYSTAM S PRITELEM A ZACNETO AS V SRPNU ALE JEDEME TAM AUTEM TAK VYRAZIME DRIVE JA TAM TEDA POJEDU POPRVE AUTEM TAK PROTO ,ALE JESTLY MATE NEGDO ZAJEM ME KONTAK TAK MUZETE ,ANENI TO ZADNEJ PODVOD TA PRACE TAM JE PROSTE SPRESTAVKUO ALE JETAM CELEJ ROK A GDO CHCE PRACOVAT A NEVYBYRAT SI PRACI TAK JI MUZE MIT ,ZALEZI JENOM NA VAS . JETO PRACE STRIHANI POMERANCU A MANDARINEK . MUJ TEL JE 606550246 MUZETE ME KONTAKTOVAT AJA TO VIRIDIM DALE MUSITE SI JENOM UDELAT PENIZE NA CESTU A NIE BEZ TOHO TAM NEMUZETE PRACOVAT JIDLO SVOJE A NA UBYTOVANI JE 150 EURO BUD POLETITE A NEBO SETAM JEDE S PRAHI S FLORENCE S 3 NASTUPISTE US SEM TAM BYLA V ROCE 2014 NA NEKTARINKACH JELA SEM TAM SAMA POPRVE AUTOBUSEM JEDETO DVA DNY . ZATIM AHOJ JULIJE TERECHOVA .
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Jaroslav (09.04.2017)
Měl bych velký zájem o práci ve Španělsku jen mé jazykové dovednosti nejsou úplně nejlepší. Chtěl bych na sběr ovoce.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Fanda Zuzanek (28.06.2018)
Ahoj,v r.1993 jsem makal jako zberac pom.man. v Monte Pegu,nedaleko Olivy.Rad bych se k vam pridal.tel 775950237
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: pavel (06.08.2011)
taky mam rodinu a chtel bych to skusit muzes poradit?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: monika (22.02.2012)
ne rosim te neblbni mas rodinu. tady hovn plati za najem a jilo utratis spoustu a neda vam to na ziti ver mi ziju tu 10 let
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Boris (04.03.2017)
ahoj moniko muzem poklabosit o esp ?
Spozdravem \Boris
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: líba (25.10.2011)
Dobrý den, poraďte jak si najít práci ve Španělsku, zatím narážím jen na samé pochybné nabídky, další info za další a další poplatky............. Mám zájem o takovýto druh práce
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Roman (11.01.2013)
a muzes mi poradit nebo pomoct dostat se tam?
to je muj e mail
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Denis Valach (11.03.2013)
Čau prosím tě jsem v Irsku ale mám už té zimi dost , dělám jako řezník ale v Čr jsem dělal jako živnostník ve stavebnictví takže mám velké skušenosti . prosím tě nemohl bys mi dát nějaké echo jel bych i s rodinou a pokud možno dlouhodobou práci .. můj Facebook je Čína čína .. díky moc
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Markéta (06.05.2013)
Ahoj, prosím tě, já s přítelem hledáme práci v čr ale nenacházíme, oba umíme španělsky, nemůžeš poradit? Za každou radu bych byla vděčná, nerada bych nalítl aagentuře, práce se nebojíme.díky moc tady je muj tel.725004813. nebo facebook maya pelcova
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: kikina (01.02.2015)
take bych chtela jed o spanelska ale nevim jak zacit chci tam jed z rodinou kdyby byla naka dobra ruka a po mohla tady cechach to je katastrofa chci zit normalne neco jako pohadce a spanelsko me laka porat akorat nevim kdyz tam clovek prijede co delat jak sehnat hned bydleni a prace atd
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: roman (13.02.2015)
Zdravim, mam sestru ve spanelsku uz 7 let a zadna slava. Delala tam uz vsechno mozny od sberu ovoce ridicku kamionu a ted dela servirku a platy nekde kolem 700-1000 euro z toho da 500 za najem neco za jidlo cigara atd. A zbyde ji taky hovno. Do toho ji zamestnavatel prestal davat celou vyplatu, takze si tam opravdu moc nepomuzete. Hlavne lidi s rodinou at se akorad nezajebete jeste vic nez v cesku
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Petra (08.03.2015)
Dobry den,muzu pozadat o pomoc?Radi by jsme s manzelem take jeli za praci ,kde se daji vydelat slusne penize.V Cechach to tedy slavne neni s temi vyplatami.Je nam 41 a 44 takze zkusenosti mame a deti odrostle a samostatne.Muze nekdo poradit?Nemame zadne zkusenosti se zahranicim.Dekuji predem Petra . mobil;732763621
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Boris (04.03.2017)
zdravim afis chtel bych se stebou spojit a ozvedet se necovic opraci ve esp.dekuji s ozdravem :
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Pavel Vasko (13.08.2011)
Chceme jet s kamarádkou ihned do Španělska pracovat, sběr, manuální práce a pod. Nechceme jet nablind. je tam někdo z Čech nebo ze Slov, kdo by nám pomohl. Děkujem
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Jana + Dalibor (09.09.2011)
Prosím, kdo poradí - Španělsko - chceme tam odletět za prací - nejlépe do měsíce. (nebo kamkoli-hlavně od tud vypadnout) je nám 22roků -máme oba ŘP a vyučení kuchař,číšník-víc nic. díky (bez jazyka) 777195683
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Eliška (28.01.2012)
Dobrý den. Chceme odletět do Španělska za prací. Máte někdo zkušenosti s agenturou "agricultura-tomiro"?
A nemáte někdo popřípadě informace jak sehnat práci pokud se vydáme na vlastní pěst??
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Dan -SP (31.10.2012)
Pozor lidi na pochybne agenturi,a lidi co vam zaridi praci ,sam mam s tim skusenost,,za vyrizeni pracovniho povoleni N.I.E chcou as 300e ve skutecnosti zajdes na policii NACIONAL a pak do banky a zaplatis za to 7e....Podvodnici jsou kolem Valencie lakaji na pomerance a mandarinky,,reknou ze nic nechcou a as dojedete tak chtej penize a us je neuvidite POZOR POZOR,jinac ted ve spanelsku je krize a prace skoro vubec ,,,zlomte vas s hledanim prce ....
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: olga (07.12.2012)
co lzes ve spañelsu sou lidi na ulici bez prace bez penez a bez bydleni
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Daniela Rejnova (28.01.2013)
mas pravdu ziju tadu uz 15 let ale jak je to tady ted to neni ani v cechach , premyslim se vratit
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: marek (22.06.2013)
ahoj lidi,jsem prave treti tyden ve spanelsku,odjel jsem sem za praci sber ovoce,ale byl to podvod,tak jsme si s par lidma pronajali na mesic byt,ale prace neni a tusim,ze tady ani nebude.prave jsme ve valencii a o praci ne a ne zavadit,takze pokud nekdo premyslite pracovat ve spanelsku,tak to radeji vzdejte rovnou.jsou to jen nervy a uz to stalo i dost penez,ale pokud by prece jen nekdo o nejake praci vedel pro 4 mlade chlapy,tak se nebranime nicemu.s pozdravem Marek 722 120 207
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Luky (08.09.2013)
Ahoj Marku , nasli jste neco ?lukas.kolomy@gmail.com
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Lucie (11.10.2013)
Hledáme s přítelem práci ve Španělsku, kde jste pracovali abychom si dali pozor? Na Farmě? pro koho??
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: misha (30.06.2016)
ahoj..jedem do spanelska..dalo bi se naka prace sehnat nebo socialni vidavki prozatim ..jak to tak chodi nemam zadni ponety
Re: Re: Spanelsko
Autor: Jirka (30.03.2009)
Ahoj Tino a copak umis.atd.jak si to predstavujes?
Re: Re: Spanelsko
Autor: Andrea (02.02.2010)
Smkamarádkou bychom měli zájem o práci ve španělsku v červenci...prosím blýžší info..děkujeme předem odepište na
Re: Re: Spanelsko
Autor: Nikol (24.04.2012)
jeslti ještě hledáš praci ve španelsku hledám jednu slečnu která by semnou jela na Ibizu jako pokojská ozvi se na email díky
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Bára (25.04.2012)
ahoj Nikol, zájem mám!! nenašla jsem mail, kam bych ti mohla napsat..můj je kdyžtak
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Šárka (28.04.2012)
Ahoj a nevíte o nějaké jiné práci? Chceme někam do zahraničí jet s kámoškou a nevíme jak to chodí tak by nám moc pomohlo, kdybyste mi někdo jen trochu popsal jak a kde práci najít. A jestli se vyplatí jet tam na blint..
Děkuji každému za jakékoliv info
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Radka (18.06.2012)
ahoj, moc rada bych jela s tebou na ibizu jako pokojska, cetla jsem tvuj inzerat u diskuze spanelsko. Jstale se jeste chystas na ibizu?
Re: Spanelsko
Autor: Tuška Radoslav (19.06.2008)
Dobrý den prosím poslal/a by jste mi na muj email podrobnosti o tedle práci :
Re: Spanelsko
Autor: Simona (01.10.2008)
Měla bych s kamarádkou zájem o tuhle práci napište prosím podrobnosti děkuji s pozdravem Simona
Re: Re: Spanelsko
Autor: Kikina (30.01.2009)
Dobrý den, máme zájem o práci ve Španělsku asi pro 8 lidí, nástup možný konec května, začátek června, info můžete zaslat na , předem děkuju
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: pž (28.02.2009)
mam zajem dikky
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: pž (28.02.2009)
mam zajem dikky
Re: Spanelsko
Autor: Lenka Janešová (22.10.2008)
Mám zájem o práci ve Španělsku-sběr ovoce,na farmách v hotelech...Pokud někdo ví o seriozní nabídce,tak se prosim ozvěte.Jsem sama, sympat. 22-ti letá slečna z Prahy.Kontakt Lenka Janešová:775 648 259 nebo email: . Prosím tady jsem nešťastná, dejte mi možnost najít štěstí v zemi vášně!děkuji
Re: Re: Spanelsko
Autor: PETR VACLAVIK (03.03.2009)
JE TU NEJAKY NORMALNI CECH KTERY MI MUZE DOMLUVIT PRACI NA ZEDNIKA FAKT JSEM V TE PRACI DOBRY DIK ZA POMOC CISLO NA ME663790152 MAM TU SVE AUTO
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: franta (30.06.2009)
0034662500555
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Denisa (03.01.2012)
Lidi do Spanelska na sber ovoce nejezdete,spanele vas nezamestnaji,jsou to vsechno cesti podvodnici pokud neumite rec neverte a sedte doma,nebot jak uz to tak byva neznalost neomlouva a o to hur vam v zahranici bude,bez zkusenosti,reci a znalosti toho jak to v zahranici s praci chodi urcite nepochodite.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: franta (30.06.2009)
to cislo je pro zednika,ktery umi fakt makat a je dobry
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: rakypov (04.03.2010)
ktery cislo mas namysli
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: padre (11.06.2012)
no ja mam dost,nekteri lidi jsou fakt natvrdli.
Re: Spanelsko
Autor: Luboš Kneblík (27.11.2008)
Dobrý den.
Měl bych vážný zájem pro práci ve španělsku na sběr ovoce a zeleniny .jsem z ústeckého kraje.můj
Předem děkuji
Re: Re: Spanelsko
Autor: Monca (18.02.2009)
zdravim,nasli sme pani co zprostredkovava praci ve spanelsku,chceme jet autem,pokud mate zajem a nesehnal ste nic,ozvete se a my vam napisem cislo telefonu,my jsme z chomutova
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Petsa (22.02.2009)
Zdarec mohli byste poslat kontakt na tu paní, nemůžem nic sehnat a jedem tam trochu na slepo :-)
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: OLA (07.12.2012)
Prosim neverte tomu ziji ve spañelsku 12 let.Prace tu neni berou lidi co umi perfektne spañelsy a maj dyplom . Delniky tu nechtej a zedniky vubec ,Dyt zastavili i konstrukci. Zaspali ste dobu. Nenechte se okrast chytrymy lidmi co vyuzivaji lidcke hlouposti . A TAKY JE DOBRY SE NEJDRIV INFORMOVAT DOBRE O STATE KAM CHCETE JIT .ANGLIE MOZNA A TAKY UZ NECHCE DELNIKY BEZ VYUCENI JEN Z RECI A SKOLOU.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: petsa (22.02.2009)
jo kdyz tak to pisli na email dik
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Tereza (24.02.2009)
...ahoj, a o jakou práci se jedná co vám zajistila ta paní?...měla bych zájem.díky tereza
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: David (26.02.2009)
Ahoj prsím tě mohla by jsi mi písnout ten kontakt na tu paní.My jsme dva kamarádi z Mostu a už nás to tu nebaví.773516875
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: lizarek (23.06.2011)
vy jste z mostu,ja taky jestly se zname jako ze most je malej neco by sem mel pro vas... ... ozvise mi na email cajde
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Zdeněk a Zdenka z CHomutova (01.03.2009)
Ahojky zdravíme Vás,jsme taky z CHomutova a rádi bychom do Španělska za prací.Jěště jsme tam nebyli,tak nemáme žádné zkušenosti.Budem rádi,jestli je to jěště aktuální,když nám písnete to číslo na tu paní.Díky moc.Ahoj.
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Monca (01.03.2009)
Zdenek a zdenka z chomutova,napiste mi na email
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: petervrtak (03.03.2009)
prijemny den mam zaujem o pracu v spanielsku.som slovak,momentalne byvam v uherskom brode.moj e-mail
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: petra (11.03.2009)
ahoj a o jakou práci se jedná a do které části španělska?
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Lenka Vosmikova (23.04.2009)
Ahoj, hledám k sobě někoho na brigádu do Španělska.
Popřípadě budu ráda za tip.
tel. 720527454
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Folin (27.04.2009)
Ahoj, ty tam již máš nějakou práci zajištěnou?? chci tam letos v červenci odjíždět a evidentně pojedu sám a na blind
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Variety (06.07.2009)
Já to samé =) taky na blind 19.7.

Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: majaaa (20.12.2009)
Ahoj nechcete někdo jet v létě 2010 na brigádu do španělska, nechci jet sama tak se ozvěte.
RYCHLE VAS HLEDÁM
Autor: simona (18.02.2010)
ahoj,jedu do španělska během 14 dní a hledám někoho,kdo by se tam se mnou setkal a společně by jsme hledali práci,nebo pokud je možno se k někomu připojit,cestu mam domluvenou,ale tam už s nimi nebudu,jedou do afriky.Prý je lepší jet sám než s agenturou,info co je ve španělsku potřeba mam zjištěné,připojím se i k někomu kdo už tam je a pracuje,jsem fakt dříč,spěchá díky moc,jedno jestli kluk nebo holka
Re: RYCHLE VAS HLEDÁM
Autor: Bára (19.02.2010)
Dejte pak vědět, jestli jste něco našla, já bych si teď ve finanční krizi do Španělska bez agentury netroufla, mají tam obrovskou nezaměstnanost. Jestli uspějetě, napište aspoň pro zajímavost, ráda bych odjela v létě, ale strach mě odrazuje.
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: David (02.08.2010)
já bych určitě jel,ale něco na solidního,zlodějů je tolik že mi je stoho dík
Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Martin janoš (06.11.2011)
Jo.chci jet už se učím španělsky.Ve valencii mam kamarádku která je tam už dlouho,takže to tam zna.tak jestli chceš tak odepiš na muj mail martimjanos@seznam cz.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Míša (06.11.2011)
Ahoj Martine,
našla jsem tě v diskusnim fóru o práci ve Španělsku.
Chtěly by jsme s přítelem letos odjet na sběr ovoce, ještě jsme na cestách spolu nebyly.
Kontaktovala jsem nějaké agentury, ale většinou chtějí platby předem a tomu nevěříme.
Chystáme se jet s vlastnim autem, ale co tady čtu o cestovatelích, tak to vůbec nevypadá vábně.
Chtěly by jsme jet, tak na 2 měsíce a pracovat na farmě.
Ráda bych tě tímto poprosila, zda by jsi měl nějaké informace o tom jak si tam práci najít,nebo přímo
kontakt na lidi co tam byly spokojený, aby jsme se
domu nevracely s holim zadkem a špatnýma vzpomínkama, smůly už jsme si prožily dost.
Děkuji ti s pozdravem Míša a Kamil.
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: kamča (15.03.2010)
ahoj,brala bych to ale nevim kde nabrat jistotu.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Alena (27.04.2009)
Ahoj o jakou praci se jedna?prosim tě?dik za informaci.
potrebuji praci
Autor: jura kat (02.06.2009)
ola shanim jakkoukoli praci sem nad madridem v segovii,mam tady vlastni auto i vercajk na zednickou delam vse nejlepe koupelny mohu poslat foto, jinak sem strojar na CNCstroje diky za pomoc mejl nebo 696007261
spain
Autor: wandays@seznam.cz (05.07.2009)
ola můžu přijet na prazdniny?
Re: spain
Autor: jura kat (06.07.2009)
no klidne dojed ale ted ve stredu jedem na 5denni festak nekam ke coruni pak po znamejch mozna potrg plaze a tak za mesic budem zpatky v segovii muj amigo tu ma hoknu zatim cau
Re: spain
Autor: Alois (26.04.2016)
Hola, ne ola! Ola je vlna hňupové. Kdo chce pracovat ve španělsku je blázen! Já jsem v Españe se ženou 6 měsíců a práci není možné sehnat, dělali jsme na campu 3 měsíce, za 300 €\ mes, dřina jako prase včetně víkendů, a jiná práce prostě není hledáme ji každý den !!! Suerte :-)
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Hana Gotthardová (25.08.2009)
Prosím o kontakt na zprostředkování práce ve Španělsku, pokud možno co nejrychleji:
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Josef Máša (10.09.2009)
Prosím jestli ještě platí Vaše nabídka na práci přes paní v inzerci Španělsko,prosím napište mi kontakt na sebe nebo přímo do Šp.Jsme dva slušní chlapy,zkušenosti z USA,EU,hledáme seriozní kontakt,jedeme naostro teď v září 09,na brigádu i na delší čas.Spolehlivý a pracovití.Můj mobil:724448036,T-mobil:733343601. Díky J.M.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Ivana Severová (12.09.2009)
Dobrý den, reaguji na váš vzkaz. Hledám práci v oblati Murcia, Torrevieja,Ubytování zajištěno, vozidlo k dispozici. email dekuji
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: jozko (07.10.2009)
ja mam auto taky ajel by som s vama
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Mia Muthova (12.10.2009)
ahoj chtela bych vas moc poprosit jestli jeste mate to cislo na tu pani co zprostredkovava praci ve spanelksku byla bych vam moc vdecnadekuji Muthova
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Peťa (18.10.2009)
Ahoj, prosím mohla bys mi poslat nějaký kontakt na tu paní co zprostředkovává práci ve Španělsku, popřípadě jestli nevíš nějaké aktuální info o práci tam. Díky moc
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: dalibor (22.11.2009)
ahoj petula, napisala si doteraz zrejme najaktualnejsi prispevok v diskusii, tak sa obraciam na teba. ozval sa ti niekto? tiez chcem ist do spaniel (na farmu) a chcem len vediet, ci sa tu da nieco zohnat ...
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Daniela (13.02.2010)
Ahoj, mluvím španělsky a práci nemám, takže bych se ráda přidala. Jakékoliv info . Díky, Danka
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Zdenek (21.02.2011)
Ahoj je nas 8 lidi a jsme ve spanelsku a naleteli jsme schanime nejakou praci povoleni prac mame jen praci ne dik.Telefon 00420608882170 staci sms
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Kateřina (31.05.2011)
Mužu se zeptat kdy tam jedete do toho španělska?a za prací asi že?A máte něco domluveno už?
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Petra (27.09.2011)
Ahoj v listopadu letim do las palmas,je tam nekdo kdo by mi dal nejakej typ na praci???? dekuji moc
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: daniel drsek (20.02.2012)
ahoj nebojim se zadne prace jel bych s vama muzete se prosim ozvat na diky
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Boris (04.03.2017)
dobry den chtel bych se s vami spojit a dozvedet se neco vic opraci ve esp.dekuji s ozdravem :
S pozdravem Boris
Re: Spanelsko
Autor: Honza.Prusík (30.01.2009)
Dobry.den.hledam.praci.na.letní.prazdniny.v.podobe.zberu.ovoce..
Proto.zacinam.s.hledaním.uz.ted.abych.to.opet.nenechaval.na.posledni
chvili.je.mi.18.let.jeste.studuju...Ozvete.se.prosim.na
,e-mail..Jenda133@seznam.cz

Dekuji.Pekny.de.Prusík
Re: Spanelsko
Autor: DANA VORLOVÁ (17.02.2009)
DOBRÝ DEN.PROSILA BYCH BLIŽŠÍ INFORMACE O SBĚRU VE ŠPANĚLSKU.JE MI 33-LET A MÁM I KAMARÁDKU.JIŽ JSME NA SBĚRU BYLY...JAHOD. UVÍTALY BYCHOM POMERANČE,NEBO NĚCO PODOBNÉHO DĚKUJI ZA ODPOVĚD
Re: Spanelsko
Autor: David (26.02.2009)
to cislo 724080059 je nesmysl volal jsem tam
Re: Spanelsko
Autor: David (26.02.2009)
to cislo 724080059 je nesmysl volal jsem tam
Re: Spanelsko
Autor: RUDOLF GEREK (14.03.2009)
MAM ZAJEM PRACU VE SPANIELSKU
Re: Spanelsko
Autor: Tereza P. (05.05.2009)
Dobrý den, s přítelem bychom měli zájem jet na měsíc do Španělska na brigádu, sběr pomerančů nebo nějakého ovoce, jestli máte nějaké kontakty a informace mohl byste mi odepsat na mail děkuji...
Re: Spanelsko
Autor: Blaho jan (13.05.2009)
Dobrý den. Měl bych zájem o práci. Již jsem v minulosti pracoval na sběru mandarinek, jako skladový pracovník. Děkuji za odpověď a podrobnosti pro realizaci práce. Můj mail:
Re: Spanelsko
Autor: Ivona fraňková (26.05.2009)
Můžu dostat bližší info?
na
Díky
Re: Spanelsko
Autor: Svoboda Zdeněk (30.05.2009)
Dobry den chtěl sem se zeptat za jakych podminek by bylo možne se dostat do španělska na praci jsem od Brna mul tel.776839102.Pokud možno prosim kontaktujte mě děkuji Svoboda
Re: Spanelsko
Autor: Tomáš-P.G. (03.06.2009)
Ahoj,,měl bych zájem o práci ve Španělsku,nejlépe někde okolo Gerony,ale i jinde,tady dělám sádrokartony,ale vzal bych vpodstatě cokoli,když tak můj mail ,,,předem dík
Re: Spanelsko
Autor: LuLu (09.06.2009)
Ahoj,jak je to s tím sběrem ovoce.Doprava,ubytování a tak.Měli bychom s kámoškou zájem tak od července na letní prázky.
Re: Spanelsko
Autor: pepa (19.06.2009)
mam zajem
Re: Spanelsko
Autor: Tána (30.06.2009)
mla bych zájem o práci, můžete e mi ozvat na meilík?epanolclub@eznam.cz
Re: Spanelsko
Autor: Anton Obrcian (03.07.2009)
anton.o@centrum.cz
Re: Spanelsko
Autor: jorge.macha@seznam.cz (08.07.2009)
pred 2lety jsem zbiral ovoce ve valencii a mam dobre znalosti spanelstiny,prosim o nejakou nabidku nebo o kontakt na solidni agentury co mi praci zprostredkuji-dekuji
Re: Re: Spanelsko
Autor: rousy (15.01.2010)
ahoj,byla jsem tam 5 mesicu.vedena na pracaku.nechteji me dat 301 o evidenci.nevis,jak ten dokument dostat?prace proste nebyla.kluci slibovali a nic.pak jsme jeli do vinarosu na mandarinky,zaevidovali se u agentury a mesic cekali.mandarinky se uz zacali sbirat a nic.tak jsem v prosinci jela domu.jela bych znovu,ale muselo by to byt na jisto.nevis o necem?byla jsem v escatronu u caspe.tam je to mrtvy.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: eva (22.03.2011)
skus to tady pres pracak daji ti agenturu ktera te tam dostane na 100 procent
Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Tereza Kubínová (22.05.2011)
Ahoj, taky sháním práci ve Španělsku, bojim se tam jet, aniž bych už nějakou práci neměla jistou. Jak to myslíte s tím pracákem? to se zaregistruju tady a oni mi najdou nějakou práci tam? Chci jet tak na 4 měsíce a nejdýl odjet tak do půlky června. Nevíte někdo o nějaký práci? Nejlíp kolem Barcy....díky, kdyžtak se ozvěte na
Re: Spanelsko
Autor: marek oprsteny (25.08.2009)
neco ve spanelsku shanim,rec castecne umim.najde se neco?
Re: Spanelsko
Autor: Ivana Severová (12.09.2009)
Dobrý den, hledám práci ve Španělsku oblast Murcia - Torevieja. Základní znalost angličtiny, ubytování zajištěno, k dispozici vůz. Děkuji
email
Re: Spanelsko
Autor: Tomáš Karpíšek (08.10.2009)
Schaním práci ve spanelsku od Srpna roku 2010 se zajištením ubitováním pro dve osoby.Kdyžtak se mi ozvete na e-majl Dekuji
Autor: Eliška (08.01.2010)
pošleš info na mejl?
Byla jsem rok ve Španělsku a docela se i domluvim, chtěla bych se tam vrátit a něco si vydělat. Mám známý ve Valencii tak kdyby bylo něco poblíž, bodlo by to. Dík :)
Re: Spanelsko
Autor: Martin Suchý (11.01.2010)
Zdravim mel bych zajem o vasi nabidku mohl by jste mi poslat na email nejake info
Dekuji suchý
Re: Spanelsko
Autor: Pavel (05.02.2010)
Dobrý den, měl bych zájem o brigádu ve španělsku. Prosím o zaslání bližších informací. E-mail: . Dekuji
Re: Spanelsko
Autor: David Šatalík (07.02.2010)
Mám zájem o praci ve Španělsku 723 704 780
Re: Spanelsko
Autor: Michal (12.02.2010)
Zdravim, mel bych velky zajem o praci ve Spanelsku pro dva lidi... prosim o podrobnejsi info dekuji...
Re: Spanelsko
Autor: PavolAlbert (05.01.2011)
měl bych zájem o brigadu jestly by neco bylo dejte vědět byly by sme 2 osoby
Re: Spanelsko
Autor: Rudolf Vana (30.04.2011)
Dobry den mel bych zajem o praci ve Spanelsku sber ovoce.Muj email. je nebo tel. cislo 774040824.Predem dekuji za odpoved s pozdravem Vana Rudolf.
Re: Spanelsko
Autor: Kateřina Macková (19.05.2011)
měla bych zájem o práci ve španělsku nezáleží mi kontkrétně práci ale hlavně abych měla kde přespat a pracovat. Díki zapochopení.Mobil: 605103656 Olomoucký kraj. díki budu doufam že se ozvete!
Re: Spanelsko
Autor: lukas (12.06.2011)
ahoj zdravim mel by sem zajem jit pracovat do spanelska a zit tam uz se taky ucim spanelsky a uz docela umim Yo quiero alguno trabajo. Por favor
Re: Spanelsko
Autor: Mates (19.06.2011)
...měli by jsme zájem o brigádu...jeli by jsme tři...prosím o info na
Re: Spanelsko
Autor: Gabrielka1992@seznam.cz (19.06.2011)
Dobrý den, měla bych zájem o práci ve Španělsku. Právě jsem dokončila školu a Česku moc práce není. Předem děkuji za info =)
Re: Spanelsko
Autor: zdenek karalo (04.07.2011)
Mam zajem o praci na zber a nam i praxi , jestly je moznost tak se ozvete . Spanelsky se umim domluvyt neni problem a chtel bych odjet co nejdtiv kontakt na mne je 607471537 diky za pochpoeni .
Re: Spanelsko
Autor: nikola (06.07.2011)
dobry den mela by zajem o praci ve spanesly sbeer ovoce momentalne sem na uradu prace, na jak dlouho by to bylo, prosim vas kontaktuj te me na meil:tulori01@seznam.cz
Re: Spanelsko
Autor: vladislav petricek (14.08.2011)
ahoj mel bych zajem o praci ve spanelsku po sezone muzete mi poslat nejake info na
Re: Spanelsko
Autor: Jan Vilikovský (26.08.2011)
Hezky den cetl jsem vas inzerat a mel bych velky zajem o tuto praci zajem.Zde je na mne kontakt722063651 dekuji za odpoved
Re: Spanelsko
Autor: michal0236@seznam.cz (11.09.2011)
Dobrý den.. Měli bychom s kamarádem zájem o práci ve Španělsku.. Kdyby bylo možné poslat nějaké informace nebo postup.. Děkuji s pozdravem Michal
Re: Spanelsko
Autor: martin murko (02.01.2012)
mam zajem prosim o info
Re: Re: Spanelsko
Autor: Denisa (03.01.2012)
Lidi do Spanelska na sber ovoce nejezdete,spanele vas nezamestnaji,jsou to vsechno cesti podvodnici pokud neumite rec neverte a sedte doma,nebot jak uz to tak byva neznalost neomlouva a o to hur vam v zahranici bude,bez zkusenosti,reci a znalosti toho jak to v zahranici s praci chodi urcite nepochodite.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Petr jinak dědek (04.01.2012)
Ahoj Denisko předem mnoho pozdravů. 4asto a pozorně pročítám stránky ohledně práce v mém milovaném španělsku. Sám sem tam makal na sběrech a mám bohaté zkušenosti. Mnohokrát jsem psal články a to nejsem sám, ale ostatní pokud to nezažijí na vlastní kůži neuvěří.Netuší jak budou zklamání z podvodníků jenž se na ne těší a s otevřenou náručí je vítají a s klidem je okradou. Ano drze využijou jejich neznalost věci,no a potom jen lítost a vztek tvrdá dřina za nic. Drze lákají na sběry a slibují krásné peníze atd atd. ALE POZOR SBĚRY POMERANČŮ KONČÍ. NO NEVĚŘÍCÍ POZORNĚ PROČÍTEJTE ČLÁNKY O PRÁCI A MOMENTÁLNÍM STAVU VE ŠPANĚLSKU. ŠPANĚLSKO JE KRÁSNÉ MILUJI JEJ A UŽ SE TĚŠÍM AŽ SE TAM VRÁTÍM . Ahoj s pozdravem Petr
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: HostessCLUB (24.01.2012)
012/1/23
Agentura Hostess hledá hostesky,tanečnice pro práci na Sardínii 50 lokalů i v celé Italii 250 lokalů. V této době nabízíme jeden z nejlepších lokalů Hospitone.Klub se nachází ve městě Olbie,kde je zároveň i letiště.Klub má dlouholetou tradici.Velice seriozní majitel,hezké prostředí.Základy angličtiny nebo italštiny ,ale není podmínkou.Kolektiv češky,slovenky.Ubytování a odvoz do práce zdarma. Vyplací se každý den. Gáže 60/euro za noc dále provize z konzumací,z láhve šampaňskeho.V případe zájmu volejte na00420731245261 alebo
pojd knam
Re: Spanelsko
Autor: Johana Váchová (14.01.2012)
Dobrý den, měli bychom zájem o práci ve Španělsku. Jsme 5ti-členná. Neumíme jazyk. Mohli byste mi prosím napsat bližší informace na E-mail Předem děkuji. Váchová
Re: Spanelsko
Autor: Lucie (28.02.2012)
Měla bych zájem o práci ve Španělsku,sběr ovoce.Nevím jak to chodí.Mužete poradit?Ozvěte se moc děkuji.Lucie
Re: Re: Spanelsko
Autor: peter lahita (20.03.2012)
ahoj,nejezdete tam,prace je jenom pro spanely a na zberech to nevydrzite a pak vas vyhodi,je jenom pro cernochy ,araby alidi z jizni ameriky ,to teplo jen na odpadnuti a v zime na pomerancich to musite umet.byl jsem tam temer 9 let aty zbery jsem ted vyskousel_loni_
Re: Re: Spanelsko
Autor: peter lahita (20.03.2012)
ahoj,nejezdete tam,prace je jenom pro spanely a na zberech to nevydrzite a pak vas vyhodi,je jenom pro cernochy ,araby alidi z jizni ameriky ,to teplo jen na odpadnuti a v zime na pomerancich to musite umet.byl jsem tam temer 9 let aty zbery jsem ted vyskousel_loni_
Re: Spanelsko
Autor: ondra (03.04.2012)
mam zajem o praci na zber ovove a zeleniny z manzelkou jel byc autem a mohu pribrat par sebou kteri maji take zajem o tuto praci 720109756
Re: Re: Spanelsko
Autor: Hanďa (03.04.2012)
Ahojda lidi, pokud můžu reagovat na práci na sběrech pomerančů a jiného ovoce, tak to fakt nedoporučuju. 2 sezony jsem si to prožila a myslím, že fakt stačilo. Nejen, že veškerou tuto práci zajišťují ukrajinští občané, převážně nelegálně a nemůžete vůbec nic. A kdo má nějakou normální práci tady, tak se ji nevzdávejte a nevěřte těm kecům na netu. Je to hodně fizycky náročná práce a hlavně hrozně špatně zaplacená a navíc ani za vás nikdo neplatí ani sociální ani zdravotní pojištění :( Když si na naše vyděláte 10 000,tak budete fakt rádi.
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: Hanďa (03.04.2012)
jo a co se týká českých agentur, tak to už vůbec ne!! Vytahaj z vás akorád mrtě peněz za sprostředkování, vyřízení dokumentů (já třeba platila 250 e, a ty papíry stojej 10 e), ale stejně nic nezajistěj, práce tam žádná není, ale oni vás tam nechaj se plácat, taky je podaný hromadný trestní oznámení na paní Línkovou (menší, silnější, tmavovlasá paní, s vadou řeči)a Vávrovou (silnější blonďatá paní), který vytahaj z lidí prachy, odvezou je do španělska a tam se na ně vykašlou.
Re: Spanelsko
Autor: Jiří Gregor (25.05.2012)
Ahoj mám zájem o práci ve španělsku,třeba zběr ovoce nebo zeleniny,jsme 2 chlapi.kontakt:J.Gregory@seznam.cz
Re: Re: Spanelsko
Autor: Adam (28.05.2012)
čau hej taky hledáme práci , ale máme na to spíše firmu :) jestli chhceš přepošlu ti to :) budeš to mít na emailu :) jinak mám email:
Re: Spanelsko
Autor: marcel zarybnicky (09.09.2012)
dobrý den
právě jsem se vrátil po 6ti letech z anglie umim perfektně anglicky,umim i německy. chtel bych novou zkušenost ve španělsko, mam velký zajem muže te mi prosím zprostredkovat praci ve španělsku.jsem velmi pracovně nadaný. dekuju za odpověd. Marcel
Re: Spanelsko
Autor: radek dlask (15.02.2013)
mam zajem o inzerat 722799203
Re: Spanelsko
Autor: Wera (02.05.2013)
Ja s kamaradkou bychom chtely jed do spaneska na zber ovovce...myslis ze bys jsi mi mohl poslat nejake rady info do mailu.. predem moc diky :)
Re: Spanelsko
Autor: Roman Dejdar (04.05.2013)
Dobrý den,
Prosím o bližší informace.
Re: Spanelsko
Autor: Roman David (09.05.2013)
Mnely bychom zajem o prace jenz nabizite prosim o blizsi informace
Re: Spanelsko
Autor: luděk (04.05.2014)
jdu do toho,muj.tel 702562053
Re: Spanelsko
Autor: roman (03.09.2014)
zajistujete stale praci spanelsko byly bychom par plus dcera dekuji za odpoved na
Re: Spanelsko
Autor: michal (03.03.2016)
Chistam se v lete do spanelska na sber muzete nekdo poradit nebo muze jed sembou.michal
Re: Spanelsko
Autor: martin troller (21.03.2016)
jdeto co nejdrive dekuji martin
Re: Spanelsko
Autor: premek (04.07.2016)
ahoj mel bych zajem se zenou o praci ve spanelsku muzes poradit diky
Re: Spanelsko
Autor: Zdenička (08.07.2016)
stále je aktuální? Prosím o info měla bych zájem! Děkuji, Kůřilová
Re: Spanelsko
Autor: Roman cervenak (19.12.2016)
Chtěl bych pracovat ve spanelsku třeba v továrně ,, a nebo jako malíř pokojů a dělal bych manuální prace dekuji
Re: Spanelsko
Autor: Lucie Lacmanová (07.01.2019)
Měla bych zájem o práci
prace a ubytovani ve spanelsku
Autor: Ory (02.06.2008)
www.loquo.com
dalsi server kde se inzeruje nabydka i poptavka zamestnani, bytu, pronajmu, atd...
Autor: Šárka (11.06.2008)
Dobrý den.. Já a má kamarádka máme zájem o práci ve Španělsku. Nevíte někdo o něčem? Ozvěte se prosím na tel 775/679546 zatím díky moc!
Španělsko
Autor: Radek (16.06.2008)
Ahoj my odjíždíme 30.8.autem do španělska asi někam k Valencii na vlastní pěst tak snad něco seženeme 603312425
Hledam praci ve Spanelsku
Autor: Marek Kuchar (17.06.2008)
Mam vazny zajem o nejakou pracovni pozici va Spanelsku, nejlepe pri pobrezi.
Re: Hledam praci ve Spanelsku
Autor: Barbora (29.09.2008)
Zdravim....premyslime se postupne stehovat do spanelska,mate nekdo zkusenosti i s ditetem/skolka,skola/..diky za info
Re: Re: Hledam praci ve Spanelsku
Autor: patrik (03.10.2008)
Dobry den chtel jsem se vas zeptat jestli nemate nejake info ohledne toho stehovani protoze mame v planu se taky prestehovat a nemuzeme se nikde nic dozvedet tak vas prosim jestli neco nevite moc dekuji Patrik
Re: Hledam praci ve Spanelsku
Autor: Marek Kuchar (17.06.2008)
Dodatecne prikladam kontakt. Tel: +420731969811, e-mail:
Autor: Dimitrov (20.06.2008)
Jsme pár ve Španělsku a sháníme práci v oblasti zemedělství.Nástup možný v pondělí 23.6.2008.
Tel.:604 714 883
spanelsko
Autor: cert (30.06.2008)
Zdarec,jsme tri a schanime praci ve spanelsku.Poradte,prosim. info posilejte na Zatim dik TOmas
prace ve spanelsku
Autor: Mira (30.06.2008)
Jsme ve spanelsku tyden a bohuzel se nam nedari nic ziskat. Nevite nekdo o nejake farme pobliz Valencie, kde by potrebovali 2 lidi?
prace ve spanelsku
Autor: Mira (30.06.2008)
Zapomnel jsem pripojit kontakt.. nebo primo spanelsky telefon 671456864..diky
Hledám práci pro pár
Autor: Andrea Olivová (06.08.2008)
Hledám práci pro pár, já mám základy španělštiny a angličtinu, přítel základy angličtiny (je strojní zámečník a já operátor zákaznické linky s maturitou), hledáme téměř jakoukoliv práci ve Španělsku. Ozvěte se na:605063391. Děkuji
Autor: petr muk (08.08.2008)
chtel bych se zeptat jestli nevite jak je to s jazykovymi kurzy ve spanelsku? Na kolik prijdou ty z tech levnejsich a jestli stoji za to kvalitou. Kdybyste o necem vedeli dejte mi vedet, pls. diky
Hledám práci ve Španělsku
Autor: J.Kavka (10.08.2008)
Mám zájem o práci ve Španělsku-sběr ovoce,na farmách v hotelech...Pokud někdo ví o seriozní nabídce,tak se prosim ozvěte.kavr@seznam.cz nebo 721912837
SPANELSKO
Autor: PETRA (12.08.2008)
MAM ZAJEM O PRACI VE SPANELSKU S PRITELEM,MAME ZARIZENE I PRACOVNE POVOLENI,DOMLUVIME SE CASTECNE SPANELSKY.JESTLI VITE O NEJAKY PRACI,OZVITE SE.608367839,EMAIL:
Autor: Janina Dorenova (19.08.2008)
Dobrý den mam zajem o praci we španelsku na příští celou sezonu
2009 w hotelu pokojska znalosti jazyka polskeho,českeho,ruskeho a učím se španělštinu.Prosím odpovezte na-E-mail:janina.dorenova@atlas.cz nebo na mobil:605579498.Předem děkuji
Dorenová
espana
Autor: Vladimir Velsmid (19.08.2008)
Mame zaujem o pracu v sklade s ovocim. Sme styria.TEL671186132
Re: espana
Autor: majo (24.08.2008)
len ostante doma dobre spravite verte to su neni len reci mafia tu vladne
Re: espana
Autor: majo (24.08.2008)
len ostante doma dobre spravite verte to su neni len reci mafia tu vladne
Prace v Barcelone
Autor: Eva (22.08.2008)
V zari odletam do Barcelony. Mam zajem o praci (v hotelu, v restauraci, na baru,..). Mluvim anglicky, ucim se spanelsky. Mam predchozi zkusenosti z Australie (servirka, prace na baru,..)
Dekuji!!!

email:
Autor: ten co vie ako tu je (24.08.2008)
a ja chcem fajku.,.,.,
Pomůže někdo....
Autor: Zdenka (25.08.2008)
Hledám s přítelem práci na pozici řidič kamionu ve dvojce.
Veškeré potřebné doklady máme.Nejraději jih Španělska.
S dispěčerem hovořícím česky,polsky...prozatím bez ubytování
díky
Pomůže někdo....
Autor: Zdenka (25.08.2008)
Hledám s přítelem práci na pozici řidič kamionu ve dvojce.
Veškeré potřebné doklady máme.Nejraději jih Španělska.
S dispěčerem hovořícím česky,polsky...prozatím bez ubytování
díky
Autor: Šárka Nepovímová (31.08.2008)
Ahoj, měla bych zájem o práci ve Španělsku, někde na pobřeží, jsem servírka barmanka s hotelovkou, aj a snaha učit španělštinu zaručena. děkuji
ZAHRANICI
Autor: ONDRA (05.09.2008)
Ahoj hledame nejakou praci v zahranici nejlepe spanelsko,mame zkusenost z Anglie , kdyby nekdo o necem vedel prosim ozvete se na 733 367 907 diky
Práce ve Španělsku
Autor: gastroeuroservice (14.09.2008)
Agentura sídlící v Alicante Vám profesionálně pomůže sehnat práci ve Španělsku info
Re: Práce ve Španělsku
Autor: Zsolt DANYI (02.12.2008)
Dobrý den,kby ste mali alebo vedeli zabezpecit prácu pre 5-6 ludí tak sa my ozvyte posím.Za spoluprácu Vám vpred ďakujem
Re: Práce ve Španělsku
Autor: petr vaclavik (03.03.2009)
hledam praci jako blazen a nemuzu nic sehnat jsem dobry zednik papiry veskere mam okradli me tu armenci o 1000 euro za ubytovani a nezustalo mi nic jineho jen auto do ktereho nemam ani co nalit abych se mohl pohybovat tim bych vas chtel poprosit o pomoc zajisteni prace me telefoni cislo je663790152 kdyby jse podarilo neco zajistit urcite se odvdecim predem se omlouvam o gramatiku v emailu
Re: Práce ve Španělsku
Autor: petr vaclavik (03.03.2009)
hledam praci jako blazen a nemuzu nic sehnat jsem dobry zednik papiry veskere mam okradli me tu armenci o 1000 euro za ubytovani a nezustalo mi nic jineho jen auto do ktereho nemam ani co nalit abych se mohl pohybovat tim bych vas chtel poprosit o pomoc zajisteni prace me telefoni cislo je663790152 kdyby jse podarilo neco zajistit urcite se odvdecim predem se omlouvam o gramatiku v emailu
Re: Re: Práce ve Španělsku
Autor: hana (03.05.2009)
Mam u Alicante vilu kterou renovuji.Pokud jste opravdu dobry zednik,mohu Vam nabidnout praci a ubytovani.Muzete odpovedet na nebo zavolat na 617691224
Re: Re: Práce ve Španělsku
Autor: hana (03.05.2009)
Mam u Alicante vilu kterou renovuji.Pokud jste opravdu dobry zednik,mohu Vam nabidnout praci a ubytovani.Muzete odpovedet na nebo zavolat na 617691224
Re: Práce ve Španělsku
Autor: Milan (21.03.2009)
Dobrý den mám Vážný zájem pracovat ve Španělsku.Nástup ihned.jsem ve finanční krizi,Děkuji...mám i kamaráda,který by jel.
španelsko
Autor: Kubatova.Marketa@seznam.cz (16.09.2008)
hledam praci ve spanelsku sber ovoce pokojska uklizecka cokoliv ozvetese prosim 728255189 predem diky
Autor: adam (22.09.2008)
jedte tak na lleidu tam je prace zbirani ovoce a tak
INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: PATRIK (29.09.2008)
CHCI SE INFORMOVAT O PRACI VE VALENCII MAM TAM 12.09 ODJET NA SBER POMERANCU A SLIBUJI MI AZ 500eu TYDNE K TOMU UBYTOVANI ZA 150EU MESICNE TAK NEVIM JESTLI TOMU MAM VERIT ???
Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: tiffanyr@seznam.cz (15.10.2008)
Ahoj, hledám práci ve Španělsku na sběr ovoce. Poradíte někdo korektní zprostředkovatelskou agenturu, budu ráda za jakékoli info. Díky. email:
Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: hana (03.05.2009)
tomu neverte.Pomerance se v zari nezbiraji,ziji zde mnoho let,tak to vim.Plati se od bedny.Abyste si vydelal 500 euro tydne,musel byste pracovat 25 hodin denne.
Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: hana (03.05.2009)
tomu neverte.Pomerance se v zari nezbiraji,ziji zde mnoho let,tak to vim.Plati se od bedny.Abyste si vydelal 500 euro tydne,musel byste pracovat 25 hodin denne.
Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: franta (30.06.2009)
blbost........
Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: irca (15.01.2010)
patriku,ahoj.procitam inzeraty a tak ti odpovidam.ja vim,je to dost dlouho,co jsi ten inzerat daval,ale jestli se tam porad chystas,never tomu,ze budes mit 500 e za tyden.jsou to keci.ve valencii ty kampa maji rusi a okradou kdekoho.daji ti par eu a jdes.byly tam znami a s placem a sedreni museli odjet.je to tam samej marokanec.pod jednou ceskou delali slovaci a cesi taky mandarinky v los karlos u vinarosu a ti meli tak 20 az 25 e za den.cestu meli 60 km,tak jim nezbyla ani ta dvacka na den.jsou tam cesi,kteri okradou a sedrou z kuze kazdyho.hlavne ze z nich maji.zatim jsem narazila na par takovych.davej si pozor.
Re: Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: Vendula (25.01.2010)
Ahoj prosímtě byla by jsi hodná a mohla mi odpovědět.
Dostala jsem jednu nabídku na sběr jahod a právě tam nás má čekat nějáká česká delegátka, která nám bude zařizovat různá povolení.Myslíš, že by se mohlo jednat o to stejné co píšeš ty?Máme být v oblasti Huelva odjezd už 6.2?Dík
Re: Re: Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: Hanka (21.02.2011)
to je podvod.. ta pani..mám stejnu zkušenost.
Re: Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: petr pracna - DĚDEK (07.02.2010)
Patriku je to čistá pravda nehledě na to,že SBĚRY POMERANČŮ BUDOU KONČIT
Re: INFO O PRACI VE SPANELSKU
Autor: rpbert (28.01.2010)
je to podvod
Autor: Simík (01.10.2008)
Ahojky hledáme s kamarádkou nějakou práci ve Španělsku.Nějaké zkušenosti už máme.Tak prosím napište byli bychom moooc rádi:-) S pozdravem Simona
Mallorca
Autor: Jiri Sterba (22.03.2009)
mam barek u more a cekame rodinu pritelkyne zustava v cechach.pomoc urcite prijde v hod.jen je potreba ovladat aspon zaklady spanelstiny.moznost i ubytovani
kontakt737139479
Práce ve Španělsku
Autor: Tony (11.10.2008)
Nabízíme práci ve Španělsku info na
Re: Práce ve Španělsku
Autor: Sisi (14.10.2008)
Ahoj, Tonymu nevěřte ani slovo, ještě nadavno vedli se svou manželkou Renatou dost neuspěšnou restaurci, kuchařům dluží za 3 měsíce výplatu (mimochodem jsou to ti 2 na fotce) a rozhodně nesouhlasí s tím, že tam jsou.... JE TO PODVOD!!! Jestli nechcete přijít o peníze, tak s něma rozhodně nejezděte.
Hledám prácičku:)
Autor: David Schneider (12.10.2008)
Ahojky jsem mechanik a svářeč hledám nějakou práci ve Španělsku,chceme se tam totiž s přítelkyní přestěhovat...umím anglicky učím se španělsky jestli má někdo tip rád si ho přečtu díky Dave

Poptávám po práci ve španělsku
Autor: Tomáš (28.10.2008)
Ahoj hledám práci ve španělsku zatím jen zběr ovoce než tu řeč člověk pochytí dík za info
Autor: petr (14.11.2008)
pozor, nedoporucuji cestovat do spanelska na zimni obdobi na zber pomerancu ci mandarinek pres ceske agentury ci jine kontakty/v novinach annonce neni jediny seriozni kontakt/, vydelky nejsou vysoke a tak jediny zisk jak na teto praci vydelat je z Vasich poplatku, zejmena pak prace pod Valencii jako Alzira,tam se doslova s podvodniky roztrh pytel,praci si nelze ani hnat primo pres spanelske farmare ci agentury,pokud nemluvite spanelsky, zkusil jsem toho uz tady spousty, a neverim svym ocim jak cesi na sobe parazituji
Autor: petr (23.11.2008)
psal jsem o podvodech,tak doplnuji maily na ktere pozor
, , brigadaspaneslko@...
Spanelsko
Autor: Zdeňka (29.11.2008)
Měla bych vážný zájem o práci ve Španělsku spolu s mojí kamarádkou. Momentálně pracuji jako recepční.Měla bych zájem napříkla o práci pokojské atd.Nevíte prosím o něčem?díky.
Hledáme práci ve Španělsku
Autor: Gabriela Sedláčková (11.12.2008)
Dobrý den, hledáme s přítelem práci ve Španělsku, agentůru nám všichni rozmlouvají, nejsou s tím prý dobré zkušenosti.Poradíte někdo prosím?Teba pokojská nebo servírka-praxe je v obojím.Díky.
Spanělsko
Autor: olda (24.12.2008)
měl bych zajem o práci ve spanělsku díky
Hledam praci ve Spanelsku
Autor: Tomas (26.12.2008)
Ahoj lidi nevite nekdo o nejakem zamestnani ve Spanelsku. momentalne jsem tu na sberu ovoce ale neda se tu vydelat a sev co to tu ved zdrhnul i z kaucema a jednym najmem co jsem platil...Dekuji vsem za rychle info beru jakou koliv praci ktera bude placena hodinove .....Kuchar, pizza pekar, pomocny delnik , fabrika, .....piste na
Autor: rascco (05.01.2009)
Zdravím, já byl ve Španělsku skoro dva roky z toho jsem hledal stálou práci asi půl roku do té doby jsem se živil čímkoli šlo - sběr ovoce , fušky s Rumunama apod. práce v nelidský podmínkách!...Důležitý je naučit se komunikovat a nebát se zajít si na úřad práce kde Vám rádi pomůžou, pokud znáte alespoň základy Španělštiny...Výborně fungují různé Červené kříže, charity kde Vás nechají i zadarmo volat , vystaví Vám životopis atd...není to o štěstí, spíš jde o to být trpělivý a prožít si určitej čas v podmínkách nejistoty aby Vás to donutilo se přizpůsobit, potom je to hračka a nevíte kterou práci dřív...mucha paciencia!!!!
práce-pokojská ibiza
Autor: Sandra (15.01.2009)
Dobrý den. Já a kamarádka máme zájem o práci pokojské na Ibize. Ozvěte se prosím... na meil
Re: práce-pokojská ibiza
Autor: Petra (02.07.2009)
pokojské na Ibize? Sebevražda....byla jsem tam toto léta a na recepci se setkala s dvěmi Slovenkami a never more tuhle práci na tomto ostrově...je to tam jedna velká párty a mladí angličani jako utržení ze řetězů...
sběr ovoce ve Španělsku
Autor: Tomáš Jiras (26.01.2009)
Sháním brigádu ve ˇšpanělsku.Např. sběr ovoce. Nástup možný ihned.Prosím ozvěte se.Děkuji
Autor: jirka (27.01.2009)
hledáme práci pro dva chlapy nejlépe Costa Brava-katalánsko bez znalosti španěl.cca od března. předem díky za odpověď:
Re: Spanelsko
Autor: Radek Bartos (29.01.2009)
Dobry den hledame s kamaradama brigadu na zber ovoce do Spanelska.Nastup ihned.Jen 100 procentni prace.Za info predem moc dekujem
Autor: Radek Bartos (30.01.2009)
www.moto.Radek@seznam.cz
Hledám práci ve Španelsku
Autor: Nicky (03.02.2009)
Ahojky,měla bych zájem o práci ve Španelsku,vemu cokoliv.Děkuji kontakt:774 440 969,,739 441 121
Práce v hotelu
Autor: Anet (03.02.2009)
S přítelem hledáme práci ve Španělsku.Nejlépe v hotelu.Minulý léto jsme byli v Řecku,taky v hotelu.
Autor: Katrin (16.02.2009)
Dobrý den měla bych zájem o práci ve Španělsku s kamaradkou byla bych moc kdyby jste se mi co nejdříve ozvaly děkuju za pochopení.Katrin
prace ve spanelsku
Autor: Makina (17.02.2009)
s kamaradkou by sme meli vazny zajem o praci ve spanelsku jako pokojske nebo sber ovoce a zeleniny... mohli by jsme nastoupit v cervnu... umime spanelstinu a anglictinu... jestli o necem vite ozvete se prosim
hledam praci
Autor: Rene (20.02.2009)
dobry den hledam praci ve španelsku sber ooce nebo zeleniny tel.0915389462 dekuji
Práce ve španělsku
Autor: Tomáš Ručkay (20.02.2009)
Ahoj všichni kdo se chystáte do Španělska za prací.Píši to z vlastní skušenosti jsem tady už 5mes.Nikomu nedávejte peníze za sprostředkování práce ověřte si zda nebudete dělat pod Litevcem,Bulharem,Arméncem pokud ano neviděláte si ani na život tady.Sám to ted prožívám jezdím do práce i 250 km na sběr ovoce kde si hradím benzín 5euro plus nájem vozu a dálniční poplatky když nás jede 5 v autě pak je to kompletně na osobu 13eur za den a vy si vyděláte maximálně 30 euro a z toho musíte odečíst těch 13.Jsou i dny kdy se dá vydělat ale pak třeba zas nejdete týden do práce a vše něco stojí.Když jet do Španělska tak na vlastní pěst a skusit Štěstí na přímo u španělů na poli jazyk nemusíte umět .Jinak já také chodím na sběr ovoce a mám za bedýnku 0,75 centu a každou 10 bedýnku odezdávám brygadýrovy abych si slušně vydělal musím udělat min80 beden deně a to musí být dobrý pole a dobrý střihač ty pomalejší maj kolem 45 beden to je málo.Ted tu jsem jen že čekám na sezonu a pkusim se chytit jinej job někde v kuchyni. klidně mi písněte o info na .....NIKOMU NEDÁVEJTE PENÍZE DO PŘEDU PORADÍM JAK A CO SI VYRIDIT .......N.I.E. STOJÍ JEN 6,80eur socialní číslo je zadarmo ..
Re: Práce ve španělsku
Autor: petr vaclavik (03.03.2009)
taky ted striham bohuzel uz me tu kurvy armenskew okradli jsem v huelve totalne v prdeli kdybys neco vedel o nelake praci kde vydelam dej vedet jsem dobry zednik aLE TED VEZMU COKOLI JSEM FAKT V HAJZLU TEL NA ME663790152
Re: Práce ve španělsku
Autor: Mia Muthova (23.10.2009)
Dobry den chtela jsem se vas zeptat co vsehno je treba si vyridit predem nez odletim do spanelska? Dekuji Muthova
Re: Práce ve španělsku
Autor: petra (21.11.2009)
Opravdu neveřte nikomu jsou to všechno podvodnici!!!!Byla jsem tam a přijela jsem domu bez peněz.Akorat na cestu jsem měla..Nic jim neplatte předem oškubaji vás o peníze a pak vyhodi.Pozor na Alziru a Carcaixent jsou tam sami rusove a armenci!A to Nie opravdu stoji jen 6.80e a po nás chtěli 100e!!Davejte pozor
Spanelsko, sber ovoce, jahod.....
Autor: Lenka (24.02.2009)
Ahoj, jsme 2 mlade holky, kt. by meli zajem na 2-3mes.pracovat ve Spanelku, prace se nebojime, prosim jen korektni nabidky, agenturam neverime, jsou to podvodnici..diky lena a verca
Re: Spanelsko
Autor: Zdenda (03.08.2009)
ahoj holky.Taky praci nemam,ale ve trech ji najdeme lip..:)687035477 Zdenda
Autor: alexmrtvy@.seznam.cz (25.02.2009)
Hledám práci ve španělsku jako zedník.
Re:
Autor: PETR VACLAVIK (03.03.2009)
KDE JSI VE SPANELSKU?TAKY HLEDAM PRACI JAKO ZEDNIK JESTLI O NECEM BUDES VEDET TAK SE OZVY ME CISLO JE663790152 JESTLI BUDU MIT NECO JA TAK TI DAM VEDET POSLI MI KDYZ TAK CISLO NA SEBE
Autor: Tomáš (26.02.2009)
Ve španělsku moc práce není lidi škoda ...
Autor: Tomáš (27.02.2009)
Ale jestli chcete mrkněte se sem .....naseplaneta.webnode.…
Re: pro toma
Autor: Tereza (27.02.2009)
...ahoj, tak jsem na to dívala, díky. to jsem ani nevěděla, že potřebuji N.I.E, ale ok. Aty tam jedeš?..A kam?...Já na Tenerife...Máš práci tam? pa Terka
Re: Re: pro Terku
Autor: Tomáš (28.02.2009)
Ahoj no já jsem ve Španělsku už 5 měsíců je to tu docela ok ,ale jediný co tu schází je ta práce ,které je tu málo sám hledám práci kde se dá..Ty jedeš na vlastní pěst na Tenerife?
Re: Re: Re: pro Toma
Autor: tereza (28.02.2009)
...no, chci jet. Já jsem tam teď byla, ale bohužel ne pracovně, ale chci se tam vrátit hned jak to bude možné, tím myslím,že budu dělat jakoukoliv práci, jen abych byla tam. Takže ses bez práce, jo? A ty jseš kde tam ta kopečkama?..Já momentálně v nádherné Ostravě...cítím vůni továren:-)))
Re: Re: Re: Re: pro Terku
Autor: Tomáš (01.03.2009)
Já momentálně bydlím v Gándii je to cca 70 km od Valencie.Vlastně je to místo kde je nejlepší počasí v celém španělsku k moři to mám 300 metrů a pláž je tu dlouhá cca 15km .Co jsem se tu seznámil ze Španělama tak ty mě říkali že sem Češi nejezdí na dovolenou což je velká škoda je tu nádherně.Cenově to vyjde jako v ČR.Sice to nájemné je tu trochu vyšší,ale když člověk bydlí z někým tak se to dá utáhnout.A co bys chtěla dělat za práci vím že ti je to jedno,ale tak obrazně ..zatím pa Tomáš ps...
Re: Re: Re: Re: Re: pro Toma
Autor: Tereza (01.03.2009)
...já věřím, že tam je nádherně:-)))..pevninu bohužel neznám, znám jen kanáry a letiště v madridu:-)))...s tou prací je mi to úplně jedno, vážně...jako určitě nemůžu dělat třeba zedníka nebo bagristu, ale jinak se práce nebojím...a nevím teda jak ty, ale moc se mi nelíbí ty sběry přes agentury, spíš ani nechápu, jak někdo může dát někomu penízky a čekat co bude..jako víš co myslím?!...já se zblázním tady:-)))
Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Toma
Autor: Tereza (01.03.2009)
...třeba umývat nádobí nebo pokojskou nebo něco takového, to je fuk...chci se pořádně naučit mluvit, víš....
Autor: Šárka (03.03.2009)
Achoj.. Prosím vás nevíte někdo o nějaké práci ve Španělsku? Budu moc ráda za vaše odpovědi a rady! 775679546 Díky Šárka
Re:
Autor: PETR VACLAVIK (03.03.2009)
MUZU SE ZEPTAT NA POMERANCE JESTLI CHCES JSEM V HUELVE NEBO NA JAHODY CISLO NA ME 663790152 A TED ZA 14 DNI ZACINAJI BROSKVE TAK JSE OZVY PA
Re: Re:
Autor: wandays@seznam.cz (06.07.2009)
ahoj, mohla bych odjet za 14 dní na ty broskve, dost by mi to pomohlo :) díky moc..
michal bartkowski
Autor: michal (03.03.2009)
dobry den,schanim ve spanelsku praci pro 3 lidi.jestli se neco vyskytne,byl bych vdecny za odpoved...moc dekuji ozvete se prosim.michal.muj tel.je 731358831.decin.
Práce ve španělsku
Autor: Tomáš (04.03.2009)
Ahoj lidi co jste ve Španělsku jako já.Určitě sledujete TV pomalu na každém kanálu běží zprávy pořád dokola a co v nich je,že Španělé sami nemají práci je tu 3 300 000 lidí bez práce a to jsou jen Španělé,kde jsou emigranti taky pěkně v P...Já hledám práci už dlouho nejsem žádný stavitel nebo zedník ,ale také toumím moje profese je Kuchař.Byl jsem rok v Irsku tam je to taky býda ted hotely se zavíraj a Irové se vracej do práce.A čekal jsem že tady ve Španělsku něco bude když začne sezona ta už klepe na dveře,ale je tu problém ekonomika je v P.... na celém světě a lidi nemaj peníze na to aby cestovali.Z 5000 Čechů jich na dovolenou nejede 36,5% což je hodně.a to pořád beru jen Česko kde jsou ostatní státy.Situace je taková že jsem na zběru pomerančů.Je pravda že mě tu obrali a pro ty co děláte tak akurád z vás žijou a vy tu máte pak 100 eur týdně za neuvěřitelnou dřinu.Ted jsem v partě kde nikomu nedávám 10 bedýnku a žádný peníze a už dnes vým že od středy mám práci cca na 2 měsíce každý den zase pomeranče ,ale du do toho.A od června tu mám možnost práce až do prosince za 6 eur na hodinu ..Ale červen je daleko tak uvidíme.Rád bych všem pomoh,ale nevím jak prostě s prací je to špatné všude ne jen tady v ČR,IRL,BRITANIE,SKOTSKO,ITALIE,FRANCIE,NEMECKO,HOLANDSKO,tyhle země se ted postupně zbavují emigrantů největší problém jsou Poláci,Bulhaři,Rumuni,tyhle lidi budou dělat za to co vy nikdy ne a to je ten problém..pokud budu vědět o nějakém místu tak dám vědět všem .Ale nejezděte na inzeráty z netu nebo z novin zaplatíte a neviděláte.Věřte či ne.Já to zažil a ještě v té realitě jsem a doufám že už i na mě se usměje to štěstí.
Re: Práce ve španělsku
Autor: petr pracna ala dedek (06.03.2009)
Tomemas naprostou pravdu jsem ve spanelsku s kamarady jiz 6 mesicu pristi tyden bude clanek v blesku
Re: Re: Práce ve španělsku
Autor: jana (15.01.2010)
tome,beru te za slovo.byla jsem tam ted pul roku a muzu ti rict a vsem ostatnim,ze tam je par cechu,hlavne nejakej lada z vlasimi,kterej tam za provizi laka lidi a praci jim nesezene,protoze zadna neni.clovek na neho zaplati najem,takze on si bydli za darmo a vyzdime z vas uplne vse co mate.pak za nejakou dobu musite odjet vyzdimani a poradne nastvani do cech.dopadlo tak asi 12 cechu.a kdyz nahodou nejakou tu praci sezene,tak vas jeste obere na plate,pokud ty penize nejdou primo na ucet.davejte si na neho pozor.je to mazanej profik.mohla bych vypravet.ale jsou tam urcite i poctivci,kteri pomuzou.ja jsu moc ze spanelska zklamana.stalo me to neuveritelny penize a proto bych chtela priste narazit na poctivy a slusny lidi,kdybych tam znovu jela.
Re: Práce ve španělsku
Autor: Ruda (10.05.2011)
Tomáši,kdybys vedel o jasne práci ve španelsku napiš...Ruda2009@seznam.cz
Plavčík
Autor: Veronika Vašková (04.03.2009)
PLAVČÍK - ZÁCHRANÁŘ, práce v aquaparcích, hotelových bazénech, plážích, sportovních klubech a plovárnách

Více informací na www.plavcik-spanelsko.wz.cz
Re: Plavčík
Autor: Jiri (26.03.2009)
Mám zájem o práci maséra na Tenerife,10 let praxe.Info na .Mockrát díky
Re: Plavčík
Autor: Libuše (01.07.2009)
kdyby jste mě někdo pomohl.bydlím v allcosebru a nemohu sehnat práci mám nie diky
spanelsko
Autor: radek (07.03.2009)
prosim mel by zajem o nakou praci cy brygadu ve spanelsku distak me kontktujte na
Práce ve Španělsku
Autor: Marek Slavík (09.03.2009)
Dobrý den,měli bychom zájem pracovat ve Španělsku,případné info a nabídky prosím zasílejte na e-mail:marek.slavik1@seznam.cz
Autor: Tomas Prochazka (11.03.2009)
zdravi mel bych zajem s kamaradem o nejakou praci ve Spanelsku.nejlip sber ovoce.muzem klidne okamzite odjet.klidne i na brigadu.diky moc.tel 728 237 564.dikes
Barcelona - prace
Autor: Phill.K@seznam.cz (18.03.2009)
Zdravim, vedel by nekdo o jake koliv praci v Barcelone? Ozvete se
Španělsko
Autor: Šárka Vránová (21.03.2009)
Dobrý den,
mám vážný zájem o práci v této zemi. Práce v hotelech. Mluvím plynule portugalsky a anglicky a rozumím a dokážu se dorozumět právě španělsky.
děkuji za jakékoli zareagování
Autor: petr-věra (23.03.2009)
Dobrý den.hledám s přítelem práci ve Španělsku.Ale moc neumime jazyky.ozvěte se prosím na 73618032 nebo na Předem moc díky
ŠPANĚLSKO
Autor: KATHARINA (23.03.2009)
DOBRÝ DEN , MÁM ZÁJEM O DOBŘE PLACENOU PRÁCI VE ŠPANĚLSKU . NEUMÍM MOC JAZYK , POUZE ANGLICKY ZAČÁTEČNÍK . RYCHLE SE UČÍM A JSEM SPOLEHLIVÁ . DĚKUJI OZVĚTE SE TEL: 721 182 754 . NEBO
Autor: Čenda (23.03.2009)
Zdravím. Bydlím ve Španělsku v okrese Castellon a hledám nějakou práci na plný nebo částečný úvazek. Jazyk tak nějak umím, domluvím se nu... Pokuď o něčem víte, ozvěte se prosím na můj mail je mě 22 let mám povolení k pobytu.
Práce Španělsko
Autor: Šárka (24.03.2009)
Dobrý den,
mám vážný zájem o práci v této zemi. Práce v hotelech. Mluvím plynule portugalsky a anglicky a rozumím a dokážu se dorozumět právě španělsky.
děkuji za jakékoli zareagování můj email je
Podvody jak vyšité,Spanelsko,Alzira,Valencie
Autor: Spain (01.04.2009)
Cau lidicky do spanelska na sber určite nejezdete pokusd si neoverite veskere informace o agenturach ktere vas tam posilaji,vsechny jen vybiraji penize a to ze zakona nesmi.po zaplaceni vam poskytnou tel.cislo do spanelska kde se o vas jako maji postarat ale opak je pravdou,lidi co jsou napr.v Alzire u Valencie to jsou nejvetsi podvodnici,hlavne si davejte pozor na jmena Simona Tomanova,Ladislav Cuprak neboli Ladis.Prijedete tam ,hned vas zkasne Simona Tomanova a dal cekate na praci,ktere se nedockate.Agentury vam tvrdi ze je vse v poradku ale neni to tak,odjelo nas uz tady spoustu bez penez,a kdyz se vam zadari tak jste zamestnani u Armenske pomerancove mafie kteri vas vydrou z kuze.Samozrejme vas nevyplati a vbse zaridi jiz zminovana Simona Tomanova.Tato zprostredkovatelka uz takovym zpusobem okrada od prosince minuleho roku.Agenture v cesku zaplatite 100eur a ona vam za to da cislo na neregistrovanou holku ktera vam nejen nezaridi praci ale navic pri startu od vas vybere jako ze za zarizeni prace do kapsy 200eur za danovy doklad bez razitka,totiz pod zadnou firmou vubec nikdy nebyla registrovana.jestli kapnete na tuto osobu tak peclivy pozor.Vydava se za firmu Ayser Activity ktera ji vubec nezna.A nikdy nedavejte penize agenturam ktere vas doporucuji prave tam a na tuto firmu.Ponevadz zadny zprostredkovatel neexistuje..vice infosi zadejte do komentare nad tento.s pozdravem vsichni dobri pracoviti lidicky,vasi kamaradi a podvedeni...cca bohuzel uz pocet vzrostl na stovku....
podvody jak vysite ....
Autor: spain (01.04.2009)
Zavolejte si do Ayser Activity kde vam reknou ze propusteji zamestnance,natoztak brigadniky na sbery...pozor na podvodniky kteri od vas vyberou penize..neverte nikomu...oni se tim zivi...je mi lito agentur ktere vas tam poslou,je to jen pro ne ostuda...dobre jmeno si tak jen pohorsi...je to ostudne co se tady deje....
Spanelsko
Autor: Monika (01.04.2009)
Ahojky vsem,neni zde nahodou nekdo kdo ma jet na sber ovoce do spanelska pres pani Petru Linkovou,neboli Samake?Prijde nam,ze vybrala penize a uz nikam nepojedem,ozvete se vsichni kdo ji dali poplatek 1500 nebo 50 euro
Re: Spanelsko
Autor: Sylva (09.04.2009)
Ahojky,
máme s ní jet.. Ještě váháme.Už vám řekla termín kdy odjíždíte?A dala vám podepsat smlouvy?
Díky.
Re: Spanelsko
Autor: Mikča (10.06.2009)
Jedna Petra Linková se ještě před 2 lety živila v ČR prodáváním morčat a chystala se odjet do Španěl za prací, španělsky pořádně neuměla. Doufám, že to není ta samá.
Re: Spanelsko
Autor: david (12.06.2010)
ahoj tak jak jste dopadly stou linkovou,mám jet sní a ještě nejsem si jist,napište
Re: Re: Spanelsko
Autor: simon (30.07.2010)
muzete prosím někdo napsat jak jste sni dopadli? nam uz dala podepsat smlouvy ale penize jsem jeste neposlal, meli bysme pry odletat ke konci rijna do balirny
Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: simon (30.07.2010)
pardon ke konci září odlet
Autor: Pavla (01.04.2009)
Zdravim, koukam tady na ty vsechny komentare ohledne spanelska. Musim rict, ze me to mrzi, ale neodradi od toho, abych to alespon nezkusila. Je tady jeste nekdo, kdo by jel se mnou? Druhou alternativou je Portugalsko...
A jeste jedna mala vec. Pokud budete v CR zaregistrovani na pracovnim urade 4 tydny, muzete zazadat o transfer podpory do Spanelska po dobu 3 mesicu. Nejsou to sice big money, ale i tak je to dobry, kdyz jste bez prace.
Re:
Autor: Sylva (09.04.2009)
Ahojky,
chtěla bych ti říct,že to tady taky čtu a nevím,nevím... taky se nechci nechat jen tak odradit.. S přítelem se chystáme do Španělska na zběr přes Petru Linkovou...Stále váhám zda jet nebo ne!!Když je dneska tolik podvodníků... Nevíš o ní náhodou něco nebo nejela si už s ní někdy?
Díky.
Re: Re:pro Sylvu
Autor: Monika (09.04.2009)
ahoj Sylvo,chci jet s manzelem,poplatek sme zaplatili a rikala jak pojedem prvnich 14 dni v dubnu a kdyz ji napisu,pise nam ze prace zatim neni ze az koncem kvetna,takze se zaciname loucit s nasima 15.ti stovkama,protoze uz tomu neverime ze s touhle pani nekam pojedem.Jen slibne reci a nic z toho,vy uz ste ji poplatek take zaplatili?A kdy vam rekla ze je odjezd?
Re: Re: Re:pro Sylvu
Autor: Pavla (10.04.2009)
Cauky, tak ja to pres agenturu hnat nechci. Jak tady obe pisete, agentury jsou fakt na prd. Proste jedu jen tak a pak se uvidi, kde clovek zakotvi. Pavla
Re: Re: Re: Re:pro Pavlu
Autor: Monika (10.04.2009)
Ahoj Pavlo,ona ta zenska neni agentura,ale ze tam pry delala a zaridi praci i jinym lidem,ale myslim ze pekne keca
Re: Re: Re:pro Sylvu
Autor: david (11.06.2010)
Ahoj mám jet s paní Petrou Linkovou do Šanělska,ještě jsem ji peníze neposlal,prosím za info jestli vám to vyšlo, tel 737911733 emil
Re: Re: Re: Re:pro Sylvu
Autor: kapulla (07.07.2010)
holky petra linková je podvod!!znám ji!! opravdu doporučuju nikomu nevěřit.hlavně ne čechům a slovákům. jestli umíte jazyk vyjeďte samy na sebe něco najdete časem ale čekejte že to tak měsíc i víc může trvat. jestli neumíte jazyk nevim jestli to vůbec má cenu nikde vás nebudou chtit. byla sem tam kde ste teď vy. věřte mi a nechte se radši odradit. lidi jako petra linková pravým jménem eva vávrová hledají lidi jako ste právě vy co opravdu chtějí ject za každou cenu a vydělává na nich. nakonec máte štěstí že přijdte jen o peníze a ne o víc...
Re:
Autor: jan (24.10.2011)
ja bych jel rad do spanelska napraci lae hodlal bych tam zustat i z moji kolegini slo by to?
Spanelsko
Autor: martin (01.04.2009)
ahoj, mely bychom s kamaradem zajem o praci(sber ovoce) ve spanelsku pres leto.
piste na predem dekuji
práce není
Autor: Čenda (03.04.2009)
POtřebuji nějakou práci u castellonu...
Španělsko
Autor: Sylva (09.04.2009)
Ahojky,chtěla jsem se zeptat jestli už někdo jel do Španělska přes Petru Samake(Linkovou)?Jestli náhodou nejde o podvod..
Díky!
Španělsko
Autor: Sylva (09.04.2009)
Ahojky,chtěla jsem se zeptat jestli už někdo jel do Španělska přes Petru Samake(Linkovou)?Jestli náhodou nejde o podvod..
Díky!
Re: Španělsko
Autor: martina (26.08.2009)
PETRA SAMAKE LINKOVÁ = PODVOD!!!! VLASTNÍ JMÉNO EVA VÁVROVÁ. KHALIMA32, MIREIRA, BENICARLO, JEN VÁS OBERE O PRACHY!!
Autor: Radka Janyšková (12.04.2009)
Ahoj, jsme skupinka 6 studentů VS a shanime brigadu ve spanelsku na sber ovoce nebo neco podobneho. Muzete mi prosim poslat nejaky tipy na mail-
Diky Radka
Španělsko
Autor: Franta (17.04.2009)
Ahoj.Měli bychom s přítelkyní zájem o práci (sběr ovoce nebo zeleniny) ve španělsku.
Pište na
info španělsko
Autor: Tomáš (17.04.2009)
Ahoj lidi tak vám zase píši.Z vlastních skušeností vám píšu že zběr ovoce ve Španělsku ovládá skupina Rusky mluvících šéfů.takže když budete ve španělsku na zběru váš nadřízený bude Rusky mluvící člověk,který vám potom nadělí maximálně 75centů za bedýnku ,kterou trháte cca 5-10 min záleží na velikost na pole bude jezdit také hodně lidí takže si pak za den maximálně vyděláte 30 eur z toho vám odečtou náklady na odvoz do práce a pronájem vozu pokud nemáte vlastní.Když pojedete vlastním počítejte že ho tam zničíte cesty po kterých se jezdí jsou tak pro traktory.Nadále já jsem byl ve Španělsku 6 měsícu byl jsem i na zběru a vydělal jsem si sotva na živobytí.ze zběru ovoce jsem odjel hledat práci jinam jel jsem přes tyhle města.Cádiz,Malaga,Murcia,Elx,Alikante,Benidorm,Albir,Calpe,Denia,Oliva,Gandia,Valencia,Castello,Peniskola,Barcelona.
A opravdu tam práce pro cizince není,momentálně je tam ted 1 500 000 lidí bez finanční podpory a každým dnem to stoupá je tam jiný systém vyplácení jen půl roku a pak nic nedostávají.Ve Španělsku je 4 mil lidí bez práce a to také stoupá.Když se tam vydáte tak nikomu neplate žádné poplatky za to že vám vyřídí papíry atd .Já jsem také platil a dopat jsem tak že sem neměl ani na jídlo a nájemné opravdu věřte mi takhle to tam funguje ...Ted jsem v ČR a scháním práci dál i ve španělsku ,ale i jinde v Evropě s pozdravem Tomáš
Tomáši rád bych s Tebou hovořil osobně.
Autor: Ivan Dorica (20.04.2009)
Také jsem se vrátil ze Španělska a Francie.Také jsem prošel asi 150 staveb v Marseile mně okradli a kdyby mi můj přítel neposlal z německa přes unionwestbank 250 Euro, asi bych se nemohl zdráv vrátit domů.Ovšem jelikož jsem skipper a kvalitní zedník obkladač,nevzdávám se a udělám co mi poradil jeden mexičan se synem.Abych si práci nejdříve našel přes internet a pak tam jel.On to také takto realizuje.Jsem právě v Brně a Ty?Jsem také věřící člověk,takže se mnou to má těžké kdejaký darebák,ovšem myslím,že píšeš upřímě.Věřím,že na opravu domu a na námořní jachtu si v zahraničí vydělám!Zdraví tě brouk Dinny !tel.776864227,604110987
Autor: TOMÁŠ///tomerr (23.04.2009)
Tak až na tom budu finančně líp tak ti velice rád zavolám ..Španělsko mě vysálo z financí pořád jsem doufal že ta práce je tam skovaná ,ale nebyla..
Autor: Zeman Vladimir (22.04.2009)
Hledam praci ve Spanelsku(sber ovoce).Jsem sam,jemi 18 let a prace na plantazich by me urcite bavila. Prosim ozvete se na tel cislo 604464715,nebo muj e-mail . Dekuji za odpoved. Zeman
Ponaučte se lidi
Autor: Tomáš//tomerr (23.04.2009)
Tento dopis jsem psal kamarádovy ,který mě napsal že hledá práci ve Španělsku.LIDI V ČR JE TÉ PRÁCE VÝC JAK VE ŠPANĚLSKU..............................................Ahoj Roberte mno jelikož je velká Ekonomická krize tak práci ve Španělské destinaci neseženeš já osobně jsem projel Španělsko od Cadizu až po Barcelonu je to cca 1500 km dlouhý úsek kde jsem všude hledal práci většinou v turistických zonách a práci jsem nesehnal jelikož Španělská vláda udělala razantní krok musejí zaměstnat a upřednostnit práci občanu Španělské národnosti a hlavně na to abys moh žádat ve Španělsku o práci musíš si zažádat o N.I.E. to slouží k tvé idetifikaci a ted je vydávání těchto dokumentů problém jen tak ho nedostaneš.Já už to mám rok tak jsem v pohodě..Další věc je že ve Španělsku je 4 500 000 lidí bez práce a jejich socialní systém je takový že podporu dostávají jen 6 měsíců a pak už nedostávají nic od nikoho takž k tomuhle problému přibývá i lidí ,kteří nemají žádnou finanční podporu těch lidí je v tuhle chvíli cca 1 600 000 a to stoupá každý měsíc.Ve Španělsku se hlavně nedomluvíš anglicky,německy jen na Mallorce ale tam také není práce.Možná nějaký zběr ovoce já to také dělal ale vládnou tomu Lituanci ty se natobě jen živý a ty si sotva z peněz který vyděláš zaplatíš nájem a jídlo to mi věř funguje to tak že za koš nastříhaných pomerančů bys měl dostat 1,30eur od Almasenu pro ,který se zběr dělá ale ty už pracuješ pod Lituancem a ten také pod někým pracuje nebo ho někdo určil na to místo,nakonec z 1,30eur za koš budeš mít jen 0,60 centů tak abys měl zas 1,30 tak musíš nazbírat ty koše dva.Průměrný zběrač prý nasbírá 80až 120 beden za den Vůbec tomu tak není já jich nejvýc udělal 79a byl jsem zničenej ten kož totiž ještě nosíš cca 150 až 300metů daleko záleží podle sadu nebo jsou vysoké stromi a stříhá se na nic a další věc je ta že vás na to pole přijede cca 20 až 25 kamion ,který se má naplnit má 580 beden když si toto číslo vydělíš počtem lidí tak ti vyjde že za ten den uděláš 23 beden krát 0,60 entů tak si vyděláš cca 13 eur ale musíš být rychlej zběrač někdy si vyděláš i 25 eur ale to je asi jen 1 v týdnu ..Dále každý den odevzdáváš 5eur na odvoz do práce což je 2 eura benzín a 3eura pronájem vozu..
Osobně ti radím na práci ve Španělsku rychle zapomen skus země někde na severu ale na jihu je to ted býda..V praze je hodně práce Pizza pekařům tam nabízejí nástupní plat 22 500kč a 10% z tržby což si příjdeš měsíčně cca na 35 000 až 45 000 kč ...jinak nevím jak bych ti poradil sám tu práci nemám je to býda ...A jestli tě někdo bude do Španělska lákat a bude chtít po tobě 200eur a výce za vyřízení papírů tak už je to jasný podvod toho člověka živěj jen takový lidi co tu práci chtěj a rádi zaplatěj já zaplatil 800 eur a týpek zdrhnul po týdnu a já neměl žádnej papír ani práci..
Re: Ponaučte se lidi
Autor: Luca (05.05.2009)
Teda koukam tady na vzkazy od Tomase... teda covece, ses hustej. Myslim si, ze kazdy by si to mel zkusit sam. Ja sem jela do Spanelska na blint, bez prace, jazyka... A mam praci jako pokojska v hotelu, spanelstinu uz celekm zvladam. Pokud nekdo praci chce, tak ji najde, ale jestli sem nekdo jede vydelat miliony a nedelat podrednou praci...tak to ma smulu. To tu fakt nenajde
A krize... ta jednou zkoncit musi :)
Nerikam, ze je tady prace na kazdem rohu, ale vyzkousejte to sami a nenechte se nechat odradit od lidi, protoze kazdej to zvladne jinak. Je to cesta, je to vyzva. Drzim palce
Jo a nejde porad o praci, jde o zivot, zazitky, nove energie a poznatky a to kdyz clovek bude sedet doma v cr na zadku, myslim mit nebude.
Luca
Re: Re: Ponaučte se lidi
Autor: Milča (14.05.2009)
Ahoj naprosto s tebou souhlasim,když si tady čtu ty odstrašující případy tak jsem se trochu zalekla,ale po přečteí tvého vzkazu jsem se uklidnila a myslim si to samé!!!!Každý má jinak prořízlou hubu a né každý si to umí zařídit pořádně,jen doufám že mě a mím dalším přátelům se to podaří!!!
Re: Re: Ponaučte se lidi
Autor: Aneta (16.05.2009)
Ahoj Luco, ráda bych odjela taky do Špěněl. Můžeš se mi prosím, ozvat na ? Ráda bych se Tě zeptala na nějaké bližší info. Předem díky. Aneta
Re: Re: Ponaučte se lidi
Autor: Hana (08.01.2013)
Ahojky Luco.
Tvůj příspěvek je staršího data, ale taky s Tebou souhlasím.
Funguje to jako tady, kdo chce tak si práci najde.Byla jsem ve Španělsku, žije tam spousta Čechů kteří práci mají, taky jich je dost kteří žijí jako bezdomovci a o návrat do Česka nemají zájem. Žijí svobodně a vyhovuje jim to. Taky bych se tam vrátila, protože Španělsko je krásné a obdivuji Španěly, že i přes starosti a problémy které v dnešní době mají si dokáží život užívat,což my nedokážeme. Přeji hodně štěstí Hana
Re: Ponaučte se lidi
Autor: Lucie (10.07.2011)
Blbost. N.I.E.ti vyřídí hned jak si dojdeš na policii a pak do banky zaplatit poplatek,tuším 10E.
Autor: ewik (24.04.2009)
Dobrý den, chci se zeptat kde bych našla adresu pracovního úřadu ve španělsku. České úřady poslaly mého kamaráda na adresu Direccion provincial de empleo la trinidad 46010. Jenomže jakmile tam došel tak budova byla zrušena, je možno že byla přemístěna?a pokud ano nevíte někdo kam?nebo to jen špatně našel..spěchá..děkuji za odpověď
Re: pracovní uřad
Autor: Tomáš (26.04.2009)
Ahoj obávám se že i kdyby ten pracovní úřad kamarád našel tak oni mu práci nenajdou,jelikož Španělsko jako ostatní Evropské země musejí nejprve zaměstnat své občany a cizince pokud je možno posílat do své rodné vlasti.Jinak tady je adresa na Ministro de Trabajo (www.mtin.es/ ) Jestli budete potřebovat pomoct tak písněte ...do diskuze s pozdravem Tomáš
Špenělsko
Autor: Dominika (26.04.2009)
Zdravím všechny...ráda bych se zeptala jestli někdo nevíte něco bližšího o zprostředkování práce přes Petru Samake. Jsem s ní v kontaktu již asi2měsíce, já a další dva kamarádi jsme zaplatili 5OEur registraci na účet, který je vedený na jisté manžele,a dnes jsem zjistila že máme co nejdříve přijet, s tím, že jsem Petru ujistila, že si za ubytování chceme připlatit....(15OEur)Byla bych moc vděčná každému, kdo o této zprostředkovatelce něco ví, jeslti byste mi napsali na nebo seznam.cz...Nechtěli bychom se s přáteli octnout v situaci,ve které jak jsem zjistila, skončilo už tolik lidí....díky Dominika
Letní brigáda ve španělsku
Autor: Hanča (27.04.2009)
Chtěla bych jet o letních prázdninách (červenec, srpen)do španělska na blind a sehnat si práci někde na farmě. Nechce se mi jet samotný kdyby měl někdo zájem napište na . Díky
Re: Letní brigáda ve španělsku
Autor: Katerina (19.05.2011)
ráda bych se tohou ujala ale už je to celkem dlouzho co jste to psala,ale kdyby jste měla ještě zájem tak mi kdykoliv zavolej te. tel:605103656
Spanelsko
Autor: Tomas (29.04.2009)
Zdravim schanime praci a ubytovani ve spanelsku jestly by nekdo vedel o necem sme tri co bysme chtely jet ozvete se my prosim na tel. 776130286 nebo email
Re: Re: Práce ve Španělsku
Autor: Hana (03.05.2009)
Mam blizko Alicante vilu ktera potrebuje rekonstrukci.Hledam VYUCENEHO a SCHOPNEHO zednika.Nabizim dobre placenou praci a ubytovani u more.Tel 0034 617691224
Re: Re: Re: Práce ve Španělsku
Autor: Vlaďkaa (07.05.2009)
Dobrý Den,
Chtěla bych se se od Vás informovat ohledně té práce Zedníka, jelikož mám příbuzného, který je vyučený Zedník a je velmi pracovitý a schopný a jelikož tady u nás v ČR práce moc není. A po jakou dobu se ta práce jedná. Taky bych se chtěla Vás zeptat zda-li by se třeba u Vás ve vile nenašla práce i pro mne. Jsem 20-ti letá slečna, která by zastala jakoukoliv práci v domě. Děkuji za informace na mail s pozdravem Vlaďka
Re: Re: Re: Práce ve Španělsku
Autor: Svoboda Zdeněk (30.05.2009)
Dobry den,kdybyste potřeboval k tomu zednikovy ještě pomocnika tak bych to bral.Pokud by vaš zajem trval,nebo byste vyděl o nějake praci byl bych vam vděčen.tel.776839102 Dik Svoboda
Práce ve Španělsku
Autor: Vlaďkaa (07.05.2009)
Dobrý Den,
chtěla bych se Vás zeptat zda-li nevíte o nějaké práci ve Španělsku. Jsem 20-ti letá slečna z Ostravy, která hledá nějakou novou zkušenost v cizině. A jelikož Španělsko se mi vždycky líbilo, tak bych to tam chtěla zkusit si najít nějakou práci. A zprostředkovatelské agentury jsou velmi drahé a klamou klienty. Jsem pečlivá, pracovitá, spolehlivá a ráda se učím novým věcem. Můj kontakt:
Klidně to může být práce ve domě.
děkuji a prosím ozvěte se
práce ve Španělsku
Autor: Tom Bartůšek (13.05.2009)
Ahojky, jsme tři kamarádi on29, ona18 a její bratr 16, sháníme brigádu ve španělsku. Např. sběr ovoce (pomeranče). Nástup možný ihned. Prosím ozvěte se na tel. č.:731059972 Děkuji moc
Re: práce ve Španělsku
Autor: Irča (05.06.2009)
Ahoj, kdyby se vám někdo ozval kvů té brigádě ve Španělsku (nebo příp. info o nějaké letní brigádě i v Itálii, Řecku apod.), prosím napište, taky bych ráda někam vycestovala :-) Irča..můj mail
práce ve Španělsku
Autor: Tom Bartůšek (13.05.2009)
Ahojky, jsme tři kamarádi on29, ona18 a její bratr 16, sháníme brigádu ve španělsku. Např. sběr ovoce (pomeranče). Nástup možný ihned. Prosím ozvěte se na tel. č.:731059972 Děkuji moc
Spanelsko nebo Italie
Autor: Dáda (15.05.2009)
Ahuj chtěli bysme s kamarádkou na sběr ovoce a zeleniny na nějaké plantáže.Nemáme s tím vůbec žádné zkušenosti,ale už jsme o tom hodně krát slyšely.Mohli bychom až tak od poloviny července.Prosim kdybyste mi poslali vice informaci o tehle praci na e-mail Děkuji moc Dáda.
Spanelsko
Autor: petrify (18.05.2009)
Ahoj lidicky! vim ze je to ted vsude stejny, ale nevite nekdo o nejaky praci jen na cervenec ve Spanelsku? piste na diky :)
Špenělsko
Autor: Tereza (21.05.2009)
AHOJ JSME DVĚ KAMARÁDKY A MÁME VÁŽNÝ ZÁJEM O PRÁCI VE ŠPANĚLSKU. NEJLEPE V ZÁŘÍ 2009. DÍKY ZA INFO
Autor: Bob (23.05.2009)
Měli bychom s mou přítelkyní zájem koncem června o práci v zahraničí, nejlépe sběr ovoce apod.
Ibiza
Autor: Erika 22 (26.05.2009)
ahojky lidicky 29.05. odletam na ibizu snazila jsem se sehnat po znamych praci ale nikdo mi nepomohl.rozhodla jsem se odjet na 8denni dovolenou s tim ze to vsechno za tech osm dni pochodim a budu se ptat po praci..v cestovce mi rekli ze vzhledem k moji osobe si mysli ze praci najdu a ze muze pomoc i delegatka...ale i tak jestli nekdo vite o nejakem volnem mistecku budu rada kdyz se mi ozvete budu bydlet v hotelu 2km od elvissa neboli hlavniho mesta....zajem o praci asi jakoukoli...:-)krome sberu ovoce........no jinak mam ekonomicke lyceum asi 3 letou praxi jako servirka a 8 mesicu jsem byla v anglii-uklid hlidani deti a vypomoc v kancelari a rada bych zase do sveta ale ted uz do teplych kraju:-)
Re: Ibiza
Autor: Erika 22 (26.05.2009)
jeste jsem zapomela dodat ze bych zustala na ibize klidne cele roky pokud by to bylo mozne ale pokud prace nebude klidne teda aspon na sezonu a taky jsem zapomela napsat nejaky ten kontaktik tak treba mobil na tom jsem k zastizeni porad :-)+420 605 134 162
Spanělsko
Autor: Lucie a Eva (01.06.2009)
Dobrý den, jsme dvě 19leté studentky a měly bychom zájem o práci ve Španělsku (jako pokojská,barmanka).Znalost:německého a anglického jazyka po případě není problémem doučení základů jazyka španělského.Období:od června 2009. Děkujume předem za odpověď
Hledám práci řidiče
Autor: David (07.06.2009)
Praxi mám a částečnou znalost ŠJ díky email:
Hledám práci řidiče
Autor: David (07.06.2009)
Bych zapoměl! :-)Praxe v MKD po půlce Evropy řidičák na vše! Díky
hledám práci
Autor: Michal (08.06.2009)
čuuz,, kdybyste nahodou něgdo wěděli o jakékoli aspon základně placené práci we španělsku nebo na ibize tak se prosím co nejdříw ozwěte na č. 774071381...
dík moc
Brigada Spanelsko
Autor: Misa Bajerkova (11.06.2009)
Ahoj neví někdo o nějake brigadě sběru ovoce ve Španělsku???Moc bych potrebovala prosim ozvete se mi nekdo...E-mail: Díki:-)
Levně pronajmu pokoje ve Španělsku !
Autor: Costa Blanca (13.06.2009)
Levně pronajmu jednotlivé pokoje v kompletně vybaveném domě ve Španělsku na Costa Blance, kousek jižně pod Valencií. Kapacita 6 osob - 5 pokojů + kuchyně + dvorek + zahrada + garáž, soukromý bazén 4x8 m. s osvětlením, gril, stolní tenis, každý pokoj má digitální klimu, 2 x TV + satelit + internet, na pláž cca 3 km. Atraktivní lokalita, zcela klidné místo - příroda. Zvíře možné. Další služby možné dle dohody. Mluvíme česky. Kontakt : tel : +34 664 057 618 nebo e-mail :
Re: Levně pronajmu pokoje ve Španělsku !
Autor: Majka (11.11.2009)
prosim kromne ubytovani nemate nehodou kontakt i na praci.
Predem dekuji za odpoved
Re: Re: Levně pronajmu pokoje ve Španělsku !
Autor: costablanca (22.11.2009)
Dobrý den Majko. Prosím kontaktujte mě na můj e-mail : , je potřeba o Vás vědět více informací ( mám-li se poptat na nějakou práci pro Vás ). Děkuji.
Re: Levně pronajmu pokoje ve Španělsku !
Autor: Jakub (07.02.2012)
dobry den chtel bych se zeptat jestli by nebyla naka prace ja 21 let aj pokrocila Šj zacinam
Práce v Seville
Autor: Jitka (14.06.2009)
Jsme dvě slečny a hledáme práci v Seville a okolí na červenec, vím, že pracovní situace ve Španělsku, zvlášť v Andalusii je dost bídná, ale kdyby něco nebo typ, kontakt tak prosím na dík
nabizim
Autor: Milan (18.06.2009)
ahoj hledam spolucestujicí-ho nějakou hezkou holku ktera to umí---ne sranda§§ jedem 2auta koncem června do španelska barcelona mozna i dal jdem si tam taky hledat nějakou praci mozna tam o necem vite tak dejte vedet.kdyz z vas neco kapne na pohonne hmoty tak mi zavolejte +420776 26 26 20 Teplice.jen seriozni a slusni lidi
schanim praci
Autor: josef (18.06.2009)
ahoj je mi 36,a rad bych do spanelska za praci,do zacatku beru vse,,,,,,,,,,,,,ps;jsem 3roky v nemecku,uz mne nebavej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,xxlkralicek@seznam.cz,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dekuji,pepan
Spanelsko
Autor: Monca (18.06.2009)
ahojky hledáme s kamarádkou práci ve ŠPANĚLSKU jestli o něčem víte a máte nějaký kontakt,prosím napište mi na mail moc děkuji předem
Spanelsko
Autor: Standa (22.06.2009)
Nabízím práci ve Španělsku ubytování zajištěno.Sběr ovoce a zeleniny 8-12 euro/hod.tel +420775354236
Re: Spanelsko
Autor: Láďa (25.06.2009)
do toho bych šel,kde to přesně je abych nejak tak vedel diky
Re: Spanelsko
Autor: Miriam (28.06.2009)
ahoj a na kdy ta prace je?? a kde presne napis mela bych zajem
Re: Spanelsko
Autor: Libuše (01.07.2009)
Bydlím V alcosebru ve svým ale nemohu sehnat práci mám nie pomůžete mě kde to je ta práce mám i auto Alcossebr je od alcaly de Xiver 3km díky
Re: Spanelsko
Autor: Variety (06.07.2009)
je to fake číslo
Re: Spanelsko
Autor: Anna (16.07.2009)
Měla bych zájem
Re: Spanelsko
Autor: Lukáš Zdvihal (25.07.2009)
Dobrý den,
Společně s kamarádem hledáme práci ve Španělsku nejlépe zběr ovoce. Menší zkušenost mam se zběrem melounů v Perpiganu. ubytování není nutné dokážeme zařídit sami. pokud by bylo někde místo ozvěte se na email
Re: Spanelsko
Autor: martina (26.08.2009)
SMĚŠNÉ!! a směšní jsou všichni ti, kdo na tohle skočí. lidi, tohle není pohádka!! kdo by vám asi tak dal 8E za hodinu??? jen blázen!!!
Re: Re: Spanelsko
Autor: Jerry (03.10.2009)
presne tak , nikdo nemusi platit zamestnancum 8,00 Euro kdyz je tady prestehovana polovina obyvatelstva z Rumunska , Litvy , Polska a Bulharska lide s techto zemi jsou opravdu schopni pracovat temer za stravu a kdo tomu neveri je naivni a at si to tady zkusi preji mnoho stesti bude ho potrebovat.
Re: Spanelsko
Autor: alfons (19.09.2009)
kdo ti nato skoci??!! lidi proberte se!!!12e/1h??!!!! je mi vas lito! co tady ctu raci sedte doma..... ostatnim normalnim preju stesti cus (Příspěvek byl upraven redakcí.)
Re: Spanelsko
Autor: konnik (21.12.2009)
ses asi kouzelnik debile
hledam
Autor: milan (28.06.2009)
cus jedu zacatkem cervence do spain k barcelone jedu autem si hledat praci taky na blind jestli chcete taky nekdo to zkusit tak vas vemu za prispevek na poh hmoty 776262620 nejlepe obkladac zednik atd
Levné bydlení Španělsko !
Autor: Costa Blanca (29.06.2009)
Ahoj. Pronajímáme jednotlivé pokoje ve velké vile cca 80 km pod Valencií 3 km od moře. Pronájem je určen pro turisty ( rodiny s dětmi ), ovšem vzhledem k tomu, že máme obsazen jen měsíc srpen a září jsme schopni ubytovat třeba i studenty za vyloženě lidové ceny dle možností každého jednotlivce. Popř. máme volný jeden malý pokoj celoročně - také za super cenu. Žádné zálohy, kauce. Seriozní jednání, nikoho neokrádáme, pomůžeme, ale práci nezprostředkujeme. To už by záleželo na Vaší šikovnosti a taky štěstí.... Mailujte na nebo volejte na +34 664 057 618.
Autor: Terezka (30.06.2009)
Dobrý den,měla bych zájem společně se svým klukem a tuto práci,nastoupili by jsme v polovině června,začátkem července.když tak se ozvěte na můj e-mail děkuji
espanol
Autor: anton obrcian (03.07.2009)
Prosím o nabídky,čísla,adresy pre prácu...nejde a nejdeto si ju v tom španielsku zohnat...len na pár mesiacov...dakujem vo pred

Autor: Lukas Skovajsa (19.07.2009)
Ahoj mladý pár hledá práci na delší dobu.díky info zasílejte na
Autor: Jana (22.07.2009)
Dobrý den,
společně s kamarádkou hledáme práci ve Španělsku. Za nabídky budeme moc vděčné. Ubytování není nutné, máme karavan. Prosím pište na 721 703 548 nebo na
Re: Spanelsko
Autor: Lukáš Zdvihal (25.07.2009)
Dobrý den,
Společně s kamarádem hledáme práci ve Španělsku nejlépe zběr ovoce. Menší zkušenost mam se zběrem melounů v Perpiganu. ubytování není nutné dokážeme zařídit sami. pokud by bylo někde místo ozvěte se na email
Shanim praci ridice ve Spanelsku.
Autor: Transporter (25.07.2009)
Zdravim! Je mi 31 let a mam zajem o praci ridice autobusu/kamionu ve Spanelsku. Mam ridicak B.C.D.CE. + profesni prukaz + praxi + čisty zaznam.
Kontaktni mail:
Re: Shanim praci ridice ve Spanelsku.
Autor: Rudy (05.08.2009)
HOLLA,ve Spanel je bida!! co se tyce prace mozna veci nez v Cr!! a co se tyce jezdeni dej si velkY pozor znamej co tam byl skoro pul roku a privezl si SAMEJ DLUH!! ps. profesak chteji jen ty Cesi idocky! ve E ho nepotrebujes ani na podnikani vd oprave zadnou koncesi atd.jako tady v Cr
Re: Re: Shanim praci ridice ve Spanelsku.
Autor: Transporter (22.08.2009)
Hola! Díky za rady. Tak že ten profesak je na prd…
V ČR práci mám.. Momentálně jezdím s autobusem v DP, ale stejně se chci přestěhovat do teplička bliž k moři. A do E. jsem doslova zamilovaný.
Tak že budu shánět dal. Na Španělských pracovních serverech je spousta nabídek pro řidiče, bohužel nemám dostatečně znalostí španělštiny abych tam psal…
Nejraděj bych zjistil něco o DP Barcelony. Neví náhodou nikdo o tom něco? Podmínky, peníze atd?
Re: Re: Re: Shanim praci ridice ve Spanelsku.
Autor: PP10 (16.01.2010)
No tak to Vám tedy preji hodne stestí!!!! Jen k tem spanelským servrum o nabídkách k práci..... Spanelsko není Ceská republika a tak je vse jinak......proste je to cistý blud, cast se Vám stane, ze vám posílají jiz práce pár mesícu propadlé nabídky. Vzdycky se ríkalo, ríká a pravdepodobne se bude ríkat, ze Evropa koncí a zacíná na sever od Pyrenejí.....no neco na tom je!!!! A uprímne receno, se Vám docela divím, ze chcete hledat práci v zemi, kde je 19,4% nezamestnanost, ve které ovsem nejsou za pocítáni ti, kterí nepracují, ale jsou na rekvalifikacních kurzech, kterých je cca 500 000, pak zbývají ti, kterí jsou ve firmách, kde jim nekolik mesícu dluzí výplatu a majitelé jim nedali výstupní papíry a tak nemuzou pobírat podporu a zijí ze vzduchu. A samozrejme nezapomenme také na lidi se zivnostáky, kterí jsou bez práce, ale nemají nárok na podporu ani na zádnou výpomoc. Tak si to spocítejete a asi by bylo lepsí se poohlédnout po jiné zemi, kde je mensí nezamestanost. Jinak u more je hezky, ale jen z pláze a ze slunícka se také nedá moc zít.
Spanelsko
Autor: Zdenda (03.08.2009)
ahoj.Najde se nejaka slecna,ktera by se mnou jela zkusit stesi najit praci ve Spanelsku?Momentalne se nachazim na Mallorce a zitra letim na pevninu,smer Costa Brava.ps.mam zasebou i kanary,ostrov Fuerteventura.tel.687035477
podvodnící -sběry ovoce
Autor: petr pracna (07.08.2009)
Už znovu jsou tu. Znovu lákají balamutí a okrádají. P O Z O R. NA PODVODNÉ AGENTURY A LIDI JENŽ JSOU S NIMA . JMÉNA MATUŠ,POPOVIČOVÁ,GAJDÍK,GIBAS,vE ŠPANĚLSKU LUTO,ALONA ,ARTUR ATD.ZLODĚJI PODVODNÍCI,SMĚJDÍ JENŽ VÁS S ŮSMĚVEM STÁHNOU O PENÍZE A NAKONEC UTEČOU ANECHAJÍ VÁS NA HOLIČKÁCH. až budete volat čísla 776643208 či 775111960 tak pozor to je ten hlavní podvodník,nevím snad již nedělá nábor do CANADY. TAM JAKO ON JICH JE JIŽ DOST. POZOR A ZATIM AHOJ ŠÍLENCI PETR al.Dědek
Re: podvodnící -sběry ovoce
Autor: Paolo (09.11.2009)
Ahoj Petre, co konkretne se stalo?
Spanelsko
Autor: Martin Riha (21.08.2009)
Ahoj uz dlouho hledam praci ve Spanelsku..kdyby se mi nekdo ozvla skrz praci nebo tak nejak ...byl bych vdecny..dekuji predem ..moje cislo je 774210680
dotazík
Autor: Jitush (21.08.2009)
Ahoj, příští rok bych chtěla jet do španělska na brigádu do nějakého hotelu, informace sháním raději už teď. Pokud s tím někdo máte nějaké zkušenosti pište mi prosím na mail:
dotazik
Autor: Sabina a Honza (23.08.2009)
Ahojte,nevedel by nekdo o praci na farmach,sklizen ovoce zeleniny?Nebo jakoukoliv praci v hotelich?Pritel je kuchar,ale pro zacatek by chtel delat pomocnika v kuchyni.Ja bych rada pokojskou.Jsme na Mallorce,v Palme,jestli nekdo neco vite tak se prosim ozvete na: dekujeme
Autor: Petra (17.09.2009)
Ahoj...hledam praci ve spanelsku...nejlepe Catalunia...umim spanelsky..momentalne ziji v Anglii...a chtela bych zacit po novem roce...jsem na adrese mi jedno co to bude...diky.
Autor: Petra (17.09.2009)
Ahoj...hledam praci ve spanelsku...nejlepe Catalunia...umim spanelsky..momentalne ziji v Anglii...a chtela bych zacit po novem roce...jsem na adrese mi jedno co to bude...diky.
Autor: adam (25.09.2009)
shanim trvalou praci ve spanelsku nejlepe jako hornik . dik za info jsem z Karvine .
Létní práce v ESP
Autor: Ivan K. (29.09.2009)
Zdravím, mám v úmyslu jet koncem května/začátkem června jet pracovat do Španělska. Ale chci se do organizování pustit co nejdříve. Rád bych nějakou práci s lidmi. Čeština, ruština na mateřské úrovni + dobrá angličtina, španělština drobně. O sklízeň ovoce zájem nemám.
Budu opravdu rád za každou radu a tip.
Díky
ing
Autor: paja (07.10.2009)
Dobry den ! Hledam prace ve Spanelsku,Jsem z Prahy,Ozvete se,predem dekuju 776339767 pavel
Hledám praci
Autor: Tomáš (08.10.2009)
Mnel bych zajem o jakoukoliv práci od srpna roku 2010 jakekoliv informace zasilejte na dekuji ..
Ve Španěl je bída..zůstante doma na zadku!!!!
Autor: alfons (22.10.2009)
V ČR seženet více práce než v E.Už tak je tu dost přivandrovalců! Čtěte jak je natom Španělská ekonomika a co se tu děje...a bez řeči sem vůbec NELEZTE! To je realita....
Hledám práci ve Španělsku
Autor: Eva Adamcová (24.10.2009)
Dobrý den,
hledám někoho, kdo mi může nabídnout práce ve Španělsku (i na ostrovech, patřící Španělsku). Zatím jen na léto 2010. V případě spokojenosti na obouch stranách, budu mít zájem o práci na dobu neurčitou.Nabídky mi posílejte na e-mail: a.evička@seznam.cz
Prosím jen solidní nabídky a férové jednání.

Více informací Vám ráda poskytnu na svém e-mail.

Přeji hezký den a předem děkuji za nabídky.
Nabízím práci ve Španělsku.
Autor: costablanca@centrum.cz (30.10.2009)
Dobrý den. Přijmu překladatelku ČJ - Španělsky. Jen žena/dívka do 25 let. Sympatická, komunikativní, slušné chování, úroveň. Pevná pracovní smlouva, ubytování zajištěno bezplatně, žádný zprostředkovatelský ani jiný poplatek. Lokalita : pobřežní město 90 km jižně pod Valencií, Španělsko. Kontakt : e-mail : - Napsat něco o sobě + fotka. Spěchá. Děkuji za nabídky.
Re: Re: Práce ve španělsku
Autor: petra (21.11.2009)
Radši sedte doma a bude vám líp než tam věřte mi!!Znám to..a na sber mandarinek a pomerančů nedoporučuji je to makačka dělala jsem to za 0.65centu a psali že to bude za 0.95,nevyděláte opravdu nic,(a budete uplne unaveni) jen na jídlo a ubytování a do toho vám ještě zahrnou další poplatky jako např.(elek.vodu,cestu do prace a zpět atd..)tak budete mit ho...!pozor na Ayser activity a jmena Terminu s Armanem vyhybejte se jim..Opravdu!Ale kdo to asi nezkusí tak neuvěří,až si pak vzpomenou na tyto rady!!Mej te se
prace ve spanelsku
Autor: petra (21.11.2009)
jo a pomeranče začínají až tak kolem prosince a ledna,už jen v tomhle lžou!!!Aby tam dostali lidi,kteří zalepí třeba to ubytování apod,aby to nemuselo jít z jejich kapsy,a pak klidně sedíte doma i 1-2 měsíce než je práce!!
Prace ve Španělsku
Autor: petra (21.11.2009)
Jestli budete pracovat ve Španělsku nějakou dobu,tak si nezapomente při ukončeni práce obstarat na danem institutu formulář E-301 budete to potřebovat v ČR na úřady ohledně dávek,zdravotnictví!!
ViVa la ESPAŇA
Autor: Dayo (25.11.2009)
Už rok a pul jsme doma v česku a stojí to tu za prd prace jenom brigadně a ještě za směšné penize a každy vás tady chce podělat a okrast..Ve španělsku jsem byl dva a pul roku a taky tam bylo tak akurat peněz ale ten život je o 100% lepší než tady na moravě...Nevydělaš si moc ale žiješ si jiným životem..Jestli máte nějaky kontak na praci čišníka nebo něco v cest. ruch dej te vědet předem děkuji a všeem přeji štastné hledaní...:o)
Dejte si majzla
Autor: Benicarlo (26.11.2009)
Zdravim vas lidicky
Jsem tu jiz druhym rokem a muzu vam rict pres agenturu nikdy pri kazde sezone zde potkavam lidi s Cr co jsou na dne sli sem pres agentury zaplatili penize a prace nic. Tento tyden sem dorazil autobus lidi co zaplatili kolem 300 eur za sprostredkovani. A prace nikde. Kdyz se s nima pak bavim a rikaji mi ze se dava 5 euro za bednu mandarinek a pomiku tak jdu do kolen, jelikoz mandarinky se plati 1.2-1.6 eu ze bednu cca 20kg pomiky 0.6-0.8 cent za 20 kg a nekdy je to fakt fuska kdyz mate campo na pytel. Je lepsi jit na vlastni riziko a necpat tem *** co vyuzivaji financni tisni druhych. Pokud sem pojedete na sezonu a uvidite nekde na poli nekoho staci se ho jen optat ci pokud nekde uvidite sberac zajit tam optat se nikdo vam za to hlavu neutrhne. Rekne vam jo nebo ne a kdyz bude mit zajem tak si cestu najde jak se s vama dorozumnet jelikoz sem na praci jezdi i mene vyspelejsi narody ale to poznate pokud tu budete. Davejte si i bacha je zde i spousta cechu co cekaji na sezonu a ze vam zajisti NIE znam frajera co si uctuje 250 eur. NIE pri tom stoji 20 eur. Nez se sem vydate na cestu je dobre si to vse uvedomit dneska je podvodniku tolika, ze uz je ani nezaviraji jelikoz nemaji kam. A nikdo vam zde uz jen tak nepomuze s cechu co pomohli a dojeli na to. Ja poradim,ale do bytu uz nikoho. Proste pocitejte se vsim a ne s tim, ze se vratite jako milionari Spanelsko neni na zbohatnuti, ale na ziti a aby jste neco malo usetrili.
Jinak se omlouvam, ze to tu je tak na rychlo napsane, ale jsem KO jak trham ty bedny mandarinek za 5 euro a taham je do kamionu.
Jinak vsem timto preji stastny vstup na tuto pudu a jen doufam, ze nebudete jedni s tech co zde budou narikat ze si nabehli ci spat 3 mesice v aute. Ubytovani zde sezenete kolem 300 eu na mesic plus el.voda a plyn celkem se da za 350 eu sice zadny prepich, ale mate strechu nad hlavou.
Re: Dejte si majzla
Autor: imprezita (06.12.2009)
Benicarlo můžeš prosím nějak poradit? Děkuji.
Autor: marvin777@seznam.cz (27.11.2009)
Cau všichni..Jak to tady tak sleduji tak same negativa na tuto zem.No nevim co to ma znamenat ze si někdo dovoli sem psat at sedi česi doma..????Opět a stale plati ze se človek musi s tim počatkem porvat sam a ne davat duvěru Debilnim vypočitavym čechum..Když tam někdo jede na vlastni pěst ma větsi šanci než s nějakou firmou...
Re:
Autor: Benicarlo (01.12.2009)
jj mas recht vsude se pohybuji svine a boli to pak daleko vice kdyz jim nacpes kapsy. Lepsi mit 500 eu a udelat si dovolenou a hledat v sezone na polich a urcite se neco najde a kdyz ne tak clovek vi ze ty ecka projel ve svuj prospech a ne pro neci blaho
zájem o práci ve španělsku
Autor: Nikol (27.11.2009)
Ahoj!Chtěla bych po příštím roce odjet za jistou prací do Španělska se svoji kamarádkou.Obě dvě máme hotelovou školu a praxi v oboru.Umíme anglicky na komunikativní úrovni.Španělsky vůbec.jakékoliv odpovědi jsou vítány.Nikol.I@seznam.cz 737452306
Autor: Petra (27.11.2009)
Ahoj Benicarlo!!!No stemi mandarinkami kdo má za ně 5eu tak musí žít v blahu,ty bych chtěla potkat:-).Pokud samo nejsou přímo pod španělem,ale i ten by neplatil tolik..Sber mandar. a pom. neni na hod.!ale jak píšeš od bedny!!Můžu se zeptat,kde ted zrovna sbíráš v jaké části španělska?Mejte se pa
Re:
Autor: Benicarlo (01.12.2009)
Ahoj jsem kolem Benicarla.
Re: Re:
Autor: imprezita (08.12.2009)
Benicarlo můžeš prosím nějak poradit? Děkuji.
Animatorky
Autor: Terks (28.11.2009)
Dobry den, mame s kamaradkou zajem o praci animatoru v hotelich! Kdyby neco bylo dejte vedet na
kamarádi
Autor: Petr (04.12.2009)
Ahojky lidičky, chceme jed začátkem ledna s kamarádem do Valencie. Neděláme si moc velké iluze o tom že bychom tam snadno a rychle našli dobrou práci či levné ubytování, ale je to nádherná země kterou chceme poznat, rádi přijímáme vyzvy a překonáváme překážky, máme vlastní auto a jsme rozhodnutý. Pokud tam někdo z Vás už je a měl by trochu času a chuť zajít na pivko s krajany a pokecat o tom co a jak tam funguje a podělit se o vlastní zkušenosti, bylo by to pro začátek užitečnější a příjemnější než pohadky od agentury. Můj kontakt je Už se moc těšíme na vlastní zkušenosti z Valencie
» reagovat
Re: kamarádi
Autor: Klárka (07.12.2009)
Tak chcete jet do Amsterdamu nebo do Valencie? :)
Re: Re: kamarádi
Autor: Petr (08.12.2009)
Obě jsou to krásná města i nádherné země, ale minimální mzda ve španělsku je 600 e a v holandsku 1380 e a k tomu 3% nezaměstnanost, takže už máme vybráno, ale třeba to na léto ještě přehodnotíme. Kecám, v létě ten rozdíl utratíme na filipínách´:) Španělsko se mi líbí jako země, ale za ty prachy mužu v zimě fungovat na pracáku...
Španělsko
Autor: Lucie Škodíková (09.12.2009)
Ahoj,hledám s kamarádkou práci ve Španělsku jako pokojská...na sezonu 2010.

tel:606 663 797
Autor: Pavel (10.12.2009)
Ahoj!hledam nejakou praci ve Španelsku(od ledna,unora) nejlepe v katalansku a kdyz ne tak treba v andalusii!nemam zadnou praxi!muzete psat na diky
práce
Autor: vašek (11.12.2009)
ahoj..plánujeme s kamarádem jet do španělska...rádi bychom o prádznínách ne jeden až dva měsíce...podle toho jak bude..práce...neví te někdo o něčem? já 18 kounikativný znallost angličtini...kamarád 20, komunikativní zanllsto angličtiny..maturita z němčiny..oba velmi pracovvitý..tak se dzytak ozvete...(jinak mame jste dve mista v aute)..takze kdyby do toho sel nekdo s nama..tak muze dat vedet:)
Práce ve Spanelsku
Autor: PP10 (11.12.2009)
Prosím Vás, to jste opravdu tak naivní a nemáte prehled o výsi nezamestnanosti v % ve Spanelsku a rádi byste tady pracovali???? Procpak chcete nekam, kde je pres 19% nezamestanost??? Navíc v dobe dostupných informací???Vzdyt to vubec nedává smysl???? No coment......
Práce ve Spanelsku
Autor: PP10 (11.12.2009)
A jeste dodatek k tomu, jak je to s prací ve Spanelsku a muzete si to precíst v cestine, protoze ve spanelstine by hodne z Vás s tím melo potíze........
ekonomika.ihned.cz/c…
Autor: Pavel (17.12.2009)
Mam zajem o praci ve Spanelsku!napiste na
Kdo z vas planuje odject za praci do spanelska a nema s kym, tak se muze ozvat a treba se domluvime a muzeme ject spolu!cim vic lidi pojede tim lepsi
léto 2010
Autor: majaaa (20.12.2009)
hledám někoho kdo by se mnou jel od července do srpna pracovat do španělska. jestli má někdo zájem prosím napište na
Autor: Iwka (26.12.2009)
Dobry den mame zajem o praci ve Spanelsku, mame nie i rezidenci , protoze jsme tam zily.Spanelsky a anglicky umime potrebovaly bychom praci od 01.02.2010. Jsme dve. Jestli o necem vite dejte prosim vedet diky moc.
práce - Španělsko
Autor: adam (29.12.2009)
Zdarec, měl bych zájem jet příští léto do Španělska za prací, klidně i na vlastní pěst. Je mi 19, (jinak mám zkušenosti ze zahraničí se sběrem ovoce na farmách a zedničinou). Budu rád když se někdo ozve. mail: , tel: 773543973
Hledam praci ve Spanelsku,Italii.
Autor: Lucie Nedbalova. (01.01.2010)
Dobry den.
Hledame s pritelem praci na jakoukoliv farmu. Sp,It.
Anglicky se domluvime bez problemu. Muzeme nastoupit koncem ledna . Muzete me kontaktovat na tel.cislo +447986415691 nebo na e-mail
Autor: tomas karlik (04.01.2010)
hledam praci ve spanelsku nejlepe na stavbe. nebo nejakou manualni praci. ne! prace ve fabrykach. mluvim pokrocile spanelsky. na stavbe ve spanelsku uz jsem delal, takze vim jak to chodi.
Re: Práce na stavbe....
Autor: PP10 (05.01.2010)
A to nevíte, ze práve pred 2 lety se ve Spanelsku zhroutilo stavebnictvní?????? A víte vubec, ze je tu momentálne 20% nezamestanost a poroste???? Opravdu zasnu o naivite........
Autor: tomas karlik (04.01.2010)
zapomel jsem pridat me cislo 732-180-221
Minimální mzda
Autor: PP10 (05.01.2010)
To si snad deláte legraci, ze za minimální mzdu si ve Spanelsku toho muzete dovolit více nez v CR???? Nez takové bláboly uvedete, tak si zjistete, jaké jsou náklady na bydlení, elktrinu, vodu, jídlo a presun necím nekam!!!! Takze, si jeste budou muset s takovým platem pridat ze své kapsy. A jestli si nedko myslí, ze pokud bude brát 1 000 Eu, tak je king, tak mu preji uprímnou soustrast!!!! Jo a malickost, nezapomente, ze se ríkalo a ríká, ze Afrika zacína a konci na sever od Pyrenejí!!!!
Pro neverilce neco v cestine.....
Autor: PP10 (05.01.2010)
ekonomika.ihned.cz/c…
najdete tam také in formaci o Spaneslku a neprehání......
Pro zájemce o práci v zemedelství a na stavbe
Autor: PP10 (09.01.2010)
Tady máte clánek o momentální situaci, která panuje ve spanelském zemedelství, pokud se zajímáte o jakoukoliv sklizen cehokoliv. Predpokládám, ze spanesltinu ovládáte, kdyz se zajímáte o práci ve Spanelsku, takze Vám nebude delat potíze ctení:
www.intereconomia.co…
Aktuální stav Spanelska.....
Autor: PP10 (09.01.2010)
Takze, nez se vypravíte do Spanelska za prací, nejdríve se informujte:
www.intereconomia.co…
práce
Autor: Andrea (17.01.2010)
Ahoj,měli bychom zájem o letní brigádu ve šlanělsku?jestli někdo ví nějaký poddrobnost,byla bych ráda kdyby jste mi něco zaslali na mejl,děkuju moc předem.
Autor: Caaaja (24.01.2010)
Ahoj,chtěl abych tento rok o prázninách ject, do španělska pracovat,ale nevím si rady,aby mě někdo neobelstil. Pokud tedy máte někajé rady,co se velice hodí,byla bych vděčná. Děkuji
Prace pro pár
Autor: Danity (25.01.2010)
Ahoj!Chceme s přítelem na delší dobu (rok,popř. více) odcestovat do Španělska společně jako au-pair+výpomoc do rodiny nebo např. na farmu. Jednoduše řečeno najít něco kde budeme mít zajištěné ubytování a práce bude ve stejném místě.Domluvíme se anglicky a španělsky.Já už jsem jako au-pair byla 3 měsíce na Mallorce.Jestli víte o něčem ozvěte se prosím na nebo tel. 774896102.Díky
prace
Autor: skocak25 (04.02.2010)
Ahoj. 29 let.Chtěl bych letos sehnat praci ve Španelsku a to na ovocných nebo zeleninových plantažích.Jsem dost pracovitý a docela schopný se rychle přizpůsobovat kdykoliv a kdekoliv.Znalost jazyka - základy AJ. NJ. Nejlepe na celou sezonu nebo i déle.Mam i ř.p. sk.A,B a umím i spoustu dalších věcí okolo, co se týče prace. Takový technický typ.Tak kdyby někdo neco věděl dejde prosim vedět. Raději na blind ale beru vše. Moje mail. adr., , mob. č. 721199890 , díky ahoj.
prace
Autor: Petra (04.02.2010)
Ahojky...nevím nevím,ale s tou angličtinou a němčinou na plantážích moc neobstojíš..Spíše se nauč ruštinu neboli armenštinu!!!A popřípadě ještě tu španělštinu..Ty ti více pomůžou:-)!!
Prace
Autor: Petra (05.02.2010)
Jo a ještě nezapomen na polštinu:-)..
Autor: Miša (06.02.2010)
Čaute lidi jsme 3 a sháníme práci ve španělsku, respektivě na mallorce,ibize nebo na menorce. Už jsme byli vyjetí 2krát na mallorce, takže nějaké zkušenosti máme v gastronomii. Hledáme práci v hotelu(pokojský, uklizeč, pr.síla do kuchyně, číšník atd..) kontakty už bohužel nemáme! Je nám 23 a budeme rádi za jakýkoliv kontakt. Chceme vyjet v dubnu na slepo autem. Jsme šikovní a práce se nebojíme. Předem moc děkuji. Kontakt:
hledam job
Autor: Kamil Moravec (06.02.2010)
Ahoj jsem 30 lety kluk, ktery mluvi Spanelsky, Anglicky, Nemecky, a jsem z oboru gastronomie, hledam praci ve Spanelsku jako cisnik..nebo cokoli co bude:) Jsem volny a pripraveny odjet...leč zazemi tam nemam, pokud by nekdo mel nejake info prosim dejte mi echo na mail : ...nebo na tel 607724139 dekuji za odpovedi:)
Španělsko , Valencia
Autor: Aztli (07.02.2010)
Dobrý den , jsem z Teplic , v červenci a srpnu pojedu autem do Španělska
do oblasti Valencie , potulovat se po Španělsku a zdokonalit si španělštinu .

Pokud se naskytne nějaká práce , tak i kdyby načerno , přijmu .

Bude mi stačit , když mi to zaplatí cestu .

Pokud někdo hledá rovněž práci ve Španělsku , mohu jej svézt s sebou a najde-li se práce pro oba , budu rád dělat společnost .

Maximálně bych přijal příspěvek za svezení , o poznání nižší , než dálkovou veřejnou dopravou .

Pokud bude mít někdo zájem , zkuste se mi ozvat na email

www.aztli.wordpress.com

Na shledanou

Aztli
sběr jahod 2010
Autor: sima (16.02.2010)
chtěla jsem se zeptat,jestli někdo cestuje ted na sezonu do španělska nebo tam byl a přes koho,chystam se tam za týden odjet,ale nejsem si pořádně jistá,jedná se o sběr na farmě,děkuji za odpověd a za vaše kladné i záporné odpovědi737517080
Španělsko
Autor: speeady289@seznam.cz (16.02.2010)
Ahoj lidi rád bych jel letos do Španelska na ovoce,ale nemam zadny zkusednosti :-(tak bych rad se knikomu pridal budu moc rad kdyz se nikdo ozve na tel.722 504 547 nebo na eimail/ Předem dekuji
Autor: roman (17.02.2010)
ahojky schaníme s kamaradkou praci ve španelsku tak by jsme chteli poprosit o nejaky tip nebo info dekujeme zatim
Autor: roman (17.02.2010)
ahojky schaníme s kamaradkou praci ve španelsku tak by jsme chteli poprosit o nejaky tip nebo info dekujeme zatim
spain
Autor: smilano (20.02.2010)
ahoj vsem odvazlivcum hledam taky nejakou praci i sezonni ve spa ale radeji nejakou na delsi dobu praci se zelezem jako zamecnik a svarec mozna nekdo o necem vite tak dejte vedet jiz jsem tam pracoval a chtel bych se tam nejak vratit asi na stalo.ale v dnesni dobe a krizi o tom silne pochybuji ze tam ta prace bude maj tam asi 20%nezamestnanost ale jde taky o to jestli ty bez prace chtej delat.je to asi stejny jak tady v cr.
Au pair Mallorca 2010
Autor: Janča (21.02.2010)
Ahojky, pro holky je ted nejlepší práce ve španělsku asi aupair,pokud teda narazíte na dobrou rodinu. Já pojedu v létě 2010 nejspíš na Mallorcu, rodinu jsem si sehnala přes net (aupair-world.net). Pokud má někdo stejný plán jet v létě na Mallorcu tak se mi kdyžtak ozvěte a můžem tam spolu něco podniknout:) .
Hledam praci ve Valencii
Autor: Nefertiti Kozderková (23.02.2010)
Ahoj lidi ve Valencii!!
Jedu poprvé do Valencie hledat práci (dlouhodobě).
Najde se někdo,kdo mi trochu pomůže?
At nejedu úplně do neznáma.
Děkuji Nefertiti
Re: Hledam praci ve Valencii
Autor: eva (17.03.2010)
pokud chces zavolej ja jedu zitra eva tel739124826
práce ve španělsku
Autor: Lukáš Chromek (28.02.2010)
Ahoj.Hledám jakoukoliv práci ve španělsku.Dělat umím.Tel.606442582,wrigh@email.cz.Dík,Lukáš.
Spanelsko
Autor: martin (05.03.2010)
dobry den shanime praci s kamaradama sme 3kluci(okolo 20let) radi bychom na farmy nebo sbery ovoce odjez kdykoliv v pripade zajmu se pls ozvete na predem dekuji
Need
Autor: Frederico (07.03.2010)
Ahoj rad bych se svou pritelkyni pracoval ve spanelsku mame tam ubytovani zajisteno.Ale nejlepe bychom chteli zbery a nebo take neco podobneho a hlavne ve meste Torredembarra tak jestli o necem vite tak prosim o zaslani informaci na muj a pritelkyne umi dobre anglicky mno teda domluvi se dobre a taky francouzsky.A ja anglicky a neco malo spanelsky........Dekuji za odpoved.Frederico
spanelsko
Autor: Frederico (07.03.2010)
A take jsem zapomel dodat ze to chceme v cervenci a srpnu dekuji fr.......
hledam praci v espana madrid.Email:pegas.enterprise@centrum.cz jako pokojský...
Autor: Fanda (12.03.2010)
ozvěte se
hledám
Autor: picksie (15.03.2010)
zdravím, hledám práci ve Španělsku, nemám zkušenosti s prací v zahraničí, tak se obracím na Vás všechny, pokud máte nějaké info tipy a rady sem s nimi... Chtěla bych vyjet květen - červen, na sběr ovoce nebo servírku, ale bojím se, že jazyk se mi stává bariérou, mám hotelovou školu, ale hlavní jazyk jsem měla nj, aj jen základy. Tak kdybyste někdo o něčem seriózním věděl a rád poradil, jsem jedno velké ucho. Dále touto cestou bych se chtěla zeptat, zda nemá zájem se někdo ke mně připojit, jsem dvacetiletá z ústeckého kraje. Díky za všechny odpovědi, mějte se... e-mail
masér
Autor: Adam (15.03.2010)
Zdravim, uvažuji o odjezdu do španělska dlouhodobě, chtěl bych se živit jako masér jsem držitelem mezinárodního certifikátu EU a mám dvouletou praxi. Prosím tu někoho o info, předem moc děkuji.
Upozornění – diskutujte na fóru
Autor: Redakce Nazkušenou.cz (16.03.2010)
__________________________________________________________
Rádi bychom Vás upozornili, že můžete diskutovat přímo na fóru Nazkušenou, kde najdete všechny diskuze přehledně zorganizované:

www.nazkusenou.cz/fo…

Děkujeme

Redakce Nazkušenou.cz
__________________________________________________________
sber ovoce a prace na farmach
Autor: Martin (23.03.2010)
dobry den sme 3kluci vsichni okolo 20 let hledame praci na farmach berem vse odjest kdykoliv predem dekuji
sber ovoce a prace na farmach
Autor: martin (23.03.2010)
jeste sem zapomel v pripade zajmu se ozvete na email,
Autor: Lukyn a Domca (30.03.2010)
Tak jako spousta z Vás bysme chtěloi letos dlouhodobě odjet s přítelkyní do španěl a nemáme žádný zkušenosti a jazyk anglinu tak nejak smatlave a prosíme o jakkoukoli blizsí radu co bysme jak atd pro to meli udelat.Sme ti co jsou schopni vzít bagly a jet.diky za
prace ve spanelsku
Autor: michal (31.03.2010)
ahojik lidi mam paraci ve spanelsku ve valencii mohou tam semnou odjet dva lidi jsem z brna ma li nekdo zajem o zber ovoce tak at se mi ozve na cislo 604 835 905 michal.
Re: prace ve spanelsku
Autor: Zbyněk (07.04.2010)
Pokud je ještě volné místo, tak bych se přidal. Mohu zabezpečit odvoz autem
Re: prace ve spanelsku
Autor: rostak (08.04.2010)
Snazime se ti dovolat a marne vyjeli by sme na to ovoce..kdyztak cislo je 775216826
Autor: Aneta (03.04.2010)
Ahoj, pokud někdo hledáte někoho do skupiny do Španělska ráda se dozvím víc. Je mi 23. let a bohužel nemám žádné zkušenosti s prací v zahraničí. Tak bych brala nějakou radu nebo se rovnou k někomu přimotala :) můžete mi napsat na
Dík moc :)
Práce Španělsko
Autor: Zbyněk (07.04.2010)
hledám práci ve Španělsku sběr ovoce apod. Pokud máte nějakou možnost rád se přidám. Auto mám, dopravu zabezpečím
722913888
1.5
Autor: rostak (11.04.2010)
Tak sme se nejak rozhodli to risnout po staru a 1.5 to jedem na blint s mladou skusit k Valencii samy stopem ci nejak se tam dostanem.Proste dobrodruzo dva blazni.Schrastlili sme nejaky info kam se dostavit zeptat a tak tak nam drzte palec ozveme se jak tam dorazime.Rostak a Domi
prace ve spanelsku
Autor: Martin (03.05.2010)
mel bych zajem se svym kamaradem(obou nam je okolo 20let) jeste odjet do spanelska odjest kdykoliv.
tel.736159426

predem dekuji
Práce Španělsko
Autor: Ruda (25.05.2010)
Chceme jet s přítelkyní za prací do Španělska.Máme vlastní auto a 2 místa jsou volná.Pokud by někdo věděl o nějaké práci a chtěl by jet s námi tak at napíše na
španělsko
Autor: David (07.06.2010)
Prosím o podrobnosti na Petru Linkovou.Zařizuje práci ve Španělsku,znáji někdo?Pište na Emil a nebo na tel+420737911733 jedem 1.7.2010 do Laridi na jabka
Spanelsko
Autor: Milan (22.06.2010)
hledam praci na stavbe nejlepe sadrokarton nebo zednicina atd, tel.721865051,milahrdina@seznam.cz
Autor: Zdenek (26.06.2010)
hledám práci farma a podobně seriozně 604727469
Spanělsko
Autor: Tereza (13.07.2010)
Ahoj, jsme tři kámošky a hledáme stálou práce ve Španělsku. Rádi bychom někam na jih (pokojská služebná a tak podobně. Budu ráda za každé info ohledně práce ve španělku i ubytování. Jesti můžu poprosit piště raději na mejl: . Budu ráda za jakoukoliv informaci.Díky
hledam praci
Autor: Milan (31.07.2010)
zdravim hledam praci jako zamecnik svarec nebo udrzbar jiz jsem tam pracoval a vratil bych se tam nevite nekdo o necem na blind a nejaky sbirani pitomosti se mi nechce je to samej podvod.dik 776262620
Re: hledam praci
Autor: Rudy (29.08.2010)
Tak jak odjel jsi a sehnal něco?
Re: Re: hledam praci
Autor: milan (29.08.2010)
ne neodjel.mam ted novou praci a mam dost jen to teplo a more vody trochu postradam mozna pristi rok se pokusim.
Spanelsko
Autor: Popelka97 (24.09.2010)
Zdravím ...chtěla bych se zeptat na možnou práci na Mallorce,přítel tam již pracoval ,Jako zedník ,kameník atd.Velmi šikovný ,ztratil kontakty a už jsme je nenašly.Není problém v provádění obkladů bazénů,práce s kamenem ,mozaikou ,Veškeré zednické a výkopové práce.Hovoří německy jeho kamarád ,anglicky,polsky.Samostatný ,řidičský průkaz samozřejmost.Znalost ostrova .Děkuji
Autor: Veronika Taišová (13.10.2010)
Dobrý den měla bych zájem o nějakou práci ve španělsku jsme dva a rychle se učíme. Volejte 774929483
Hledám práci v zahraničí.
Autor: Tom (30.10.2010)
Zdravím, je mi 20 a hledám práci v zahraničí. Nejlépe ( Itálie-Jih,Španělsko) na sběr ovoce nebo zeleniny. meil:
Hledam si praci jako ridic kamionu
Autor: Gajdoš J (30.12.2010)
Ahojky hledam nekoho z Czcechu kdo pracuje ve Španelsku jako ridič kamionu a kdo by byl i ochoten me i popripadne sprostredkovat nakou tu praci v mem oboru ,predem moc dekuji za pripadne info.Jirka.G telefon 720566225 a email je:
Re: Hledam si praci jako ridic kamionu
Autor: Od:Romana (15.02.2011)
Sehnal jsi tam něco???
španělsko zedník
Autor: Michal (06.01.2011)
Ahoj sežene si zedník práci ve španělsku? Kdo by měl nějaké info budu rád.
Hezký den
Re: španělsko zedník
Autor: miguelito.p (15.01.2011)
nezozenie!!!
linková
Autor: jiret (30.01.2011)
Linková vám práci zprostredkuje je trochu chaoticka ale nepodvede vás.
Re: linková
Autor: jelenice (14.02.2011)
mas uz s ni nejake zkusenosti?a jak to myslis ze je trochu chaoticka?
nasel jsem od ni nejaky inzerat do spanelska a nechtel bych jsem se napalit,takze jestli mas s ni nejake zkusenosti,tak dej znameni,treba na muj mail ...diky
Re: linková
Autor: NN (26.02.2011)
Petra Linkova je ve skutecnosti Eva Vavrova, prostitutka. Zivi se podvody, lidi laka na praci a ve skutecnosti ji jde jen o to dotahnout je na byty a zkasirovat najmy a depozity, ktere pak notne pokratej a nevratej vam je v plny vysi. Tlusta hyena je ztelesnenim dabla, bavi se s vami, usmiva, vsechno v pohode a neda na sobe nic znat. Obcas jezdi se svym tlustym bratrem kterej ji pomaha vozit dalsi ovecky ktery podvedou. Matka tyhle prostitutky ma byt v Alcanaru s vyhledem na more, takze tam za ni casto jezdi. Lidi rozvazi do Barcelony, Valencie, Alziry, na jih Spanelska i na Ebro, kde vam nabidne praci u znamyho "rybare". Ve skutecnosti je to jeji bejvalej klient, majitel sberny jakejsi Kara. Z penez o ktery okradla chude lidi ktery chteli za praci uz si poridila dum v Hermanove Mestci, pak v Chalupach 84 ve Zlebech a bydli i na Krystofove 1017/13 v Praze 4. I jinde, casto prespava u svejch bejvalejch klientu nebo na ruznejch mistech pri svejch toulkach Spanelskem. Policie je na ni kratka, v tyhle zemi kde korupce buji na kazdem rohu. Proto se pred ni mejte na pozoru, hlavne zeny a divky, je mj. take kuplirka a mohla by vas predat svejm komplicum, a holky skoncit treba nekde v J Americe, protoze spoustu zakazniku ma i v techto radach. A ti jihoamericane ziji ve Spanelsku, vetsinou jde o lidi ktery stihaj tak jsou na uteku a Spanelsko je pro ne basta.
Re: Re: linková
Autor: handa (17.05.2012)
No, tak něco takovýho je vcelku výstižný. Teď prvě byla odsouzena ke 3 letům podmínky, ale tím to skončilo. Prostě hyena všech hyen!!!
Autor: Mirka (22.02.2011)
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte o seriózní cestovní kanceláři, která má k dispozici letenky do španělska, konkrétně na kanárské ostrovy, jsem "chudá" studentka, takže pokud možno co nejlevnější:-) Díky moc můj mail :
Re: Re: Re: Hledam praci ve Spanelsku
Autor: Nekvinda Jan (27.02.2011)
Ahoj jedem s pritelkyni do Spahelska,Litera,Valencie,pres agenturu a potrebujeme poradit.Nabizeji 1500e a doprava na farmu z darma.Za registraci chtej 100e a za bedynku davaj1.25e. Liberecka agentura Grit.Dekuju za info
Re: Re: Re: Re: Hledam praci ve Spanelsku
Autor: milan (27.02.2011)
abys neprodelal.ale treba to je seriozni.a1500je hodne za tu praci a nebo budes makat jak marokanec
Autor: Nekvinda Jan (27.02.2011)
prosim o zaslani info ne tel 602892579
Hledam praci na sezonu
Autor: Pavla (27.03.2011)
Ahoj,jsme 2-3 kamaradky a shanime praci na letni sezonu.Zajimame se o praci servirky,barmanky ci pokojske.Pokrocila AJ a zaklady NJ.Nevite nekdo o necem? Zadne eroticke nabidky, prosim.E-mail ci tel 721428795 Diky
Spanelsko
Autor: Ladislav Vrba (03.04.2011)
Mám velký zájem pracovat ve Španělsku!!
optimální by pro mě bylo vycestovat s někým kdo už má zkušenosti s prací ve Španělsku..budu rád když se mi někdo ozvete díky :-)
naivkové
Autor: TM (13.04.2011)
jste naivkové a je mi z vás zle... kdo neumí jazyk ať nikam neleze...
Re: naivkové
Autor: jkat (17.04.2011)
ale hlavne ze ty ses stred vesmiru, vod narozeni mluvis spanelsky a bici zapasy jsi zalozil ty. je to tezky se chytnout muze se zadarit a nebo ne....
sběr ovoce
Autor: Martin (25.04.2011)
Ahojte byl jste někdo z vás ve Španělsku na sběru ovoce?Prosím o bližší informace díky
Re: sběr ovoce
Autor: Franta (16.05.2011)
Jsme dva a máme zájem o sběr. Prosím o bližší info..Mail:
Autor: peto (08.05.2011)
ahojte mal by som zaujem o pracu ve spanelsku.pomocne prace na stavbe,zbery plodov.odcestovat by som mohol hned.kontaktovat ma mozete na 723821323
Eva Vávrova alias Petra Samake
Autor: Ruda (10.05.2011)
Také jsem před rokem naletěl teto slečne-paní..mnela cislo:720248901,email: ,neví nekdo zda je na ní podána žaloba? chci na ní podat tr.oznámení pro podvod,nabizela mi práci na sberu za 1500 kč..muj email:
Autor: Miroslav (14.05.2011)
Ve Spanelsku prece neni,Spanelsko nema zadny trh prace a kdyz sezenete nejakou praci tak to mate stasti kdyz tu nemate velmi dobre zname nemate sanci a ve spanelsku je stale velka discriminace vuci cizincum.Verte ja to musim vedet ziji tady vic jak deset let!!!!!!!!!!!!!!
Re:
Autor: Petr Michalů, Mgr. (02.06.2011)
Tak poraď, když již tam jsi 10 let. A co děláš? Čím jsi? Takže též jsi nějak začínal a vydržel? Tady se už žít nedá. Navíc ve Špa je aspoň to teplo, moře a sluníčko a příjemnější usměvavější lidé. Potřebuji alespoň střechu nad hlavou a práci na základní živobytí, nic víc, žádný luxus.
Hledám práci
Autor: Michal Urbánek (14.05.2011)
Dobrý den, jsme dva studenti, 18 let, během dvou týdnu odmaturujeme (snad). Hledáme jakoukoliv práci ve Španělsku. od zahradníku, přes pomocné práce na stavbách, v hotelech, kempech, kdekoliv a cokoliv. Nemáme problém s žádným typem práce jak náročnou tak manuální. Telefon: +420 728 818 399
e-mail:
práce ve Španělsku
Autor: Víťa (16.05.2011)
Máme zájem o letní brigádu ve Španělsku. Případné nabídky prosím na mail:
brigáda
Autor: Nikola (26.05.2011)
hledám brigádu pro pár do španělska, nejlépe pokojská nebo pomocná síla, jelikož neumime španělsky...chtěli bychom odjet během června.prosím ozvěte se na mail
Autor: Olena (26.05.2011)
Dobrý den, s kamaradkou bychom měli zájem jet na měsíc do Španělska na brigádu, sběr pomerančů nebo nějakého ovoce, jestli máte nějaké kontakty a informace mohl byste mi odepsat na mail děkuji...
Autor: Luboš (31.05.2011)
Dobrej jen jsem se chtel zeptat jak to vypada z praci ve spanel ted. Uz jme s kamaradem rozhodnuty jet tam jak se rika naslepo. Smer barcelona a shanet dokavat to nevyjde jen bych chtel poradit kolik tak penez ssebou atd nejaky info. Predem diky za info
Prosba o pomoc, Petición de ayuda
Autor: Petr Michalů, Mgr. (02.06.2011)
Chci se navždy z ČR odstěhovat do Španělska, kde chci trvale žít a pracovat. Ve Špa jsem byl několikrát, ale jenom na rekreaci. Nedávno jsem se musel vrátit, nesehnal jsem práci. Poradí mi někdo. Jsem VŠ, řidičák a praxi na všechno (kamiony, autobusy - projel jsem jako řidič profesionál celou Evropu), mám praxi maséra v hotelu, jsem bývalý policista. Můžu dělat v bezpečnostních službách, ochrance, hlídání ..., jezdit autobusem MHD, dělat maséra v hotelu. Pomůže někdo? Jenom seriozní kontakty. Pojede někdo se mnou? Byl jsem daleko - až na jihu. Petr Michalů, e-mail: , tel.: +420 602 949 652
Prosba o pomoc, Petición de ayuda
Autor: Petr Michalů, Mgr. (02.06.2011)
Obracím se s velkou prosbou a nadějí na všechny Čechy a Slováky trvale již žijící ve Španělsku (Barcelona, Tarragona, Castelló, Valencia, Alicante, Murcia, Cartagena, La Manga del Mar Menor, Almeria …), aby mi poradili a pomohli svými zkušenostmi, radami a kontakty při shánění práce (nebo aspoň dlouhodobé brigády 3 – 4 měsíce) a při hledání bydlení. Jsem Čech a již déle nemůžu a nechci žit v České republice. Chci se natrvalo usadit a žít ve Španělsku. Potřebuji k životu teplo, moře, sluníčko a jiné příjemné a usměvavé lidi. Potřebuji radikální změnu v životě. Navíc podmínky k živobytí jsou v ČR bohužel rok od roku čím dál horší. Před pár dny jsem se musel vrátit ze Španělska po neúspěšném pokusu při hledání práce, kterou jsem měl pouze malinko přislíbenou. Vrátím se do Španělska a budu to zkoušet i nadále! Musím být ale daleko lépe připraven, zajištěn informacemi, kontakty, prací a bydlením. Prosím, pomožte mi. Je mi už 49 let, jsem ale zdravý, mám 2 vysoké školy, mám řidičský průkaz a praxi na všechna vozidla (kamiony, autobusy – projel jsem celou Evropu), pracuji i jako masér v hotelu, jsem bývalý policista. Mohl bych pracovat i v nějaké bezpečnostní, hlídací, ochranné agentuře apod. Prosím, pomožte. (e-mail: , tel.: +420 602 949 652, skype: pedr.omi-carnero, facebook: Petr Michalů)
práce
Autor: Jiří polák (07.06.2011)
měl bycch zájem a práci ve španělsku klidně i na zbýrání ovoce.na celou sezonu pro dva kluky a jednu holku ve věku od 20-25let.kdyby byla nabídka tak prosím info na děkuji Polák
práce
Autor: Jiří polák (07.06.2011)
měl bycch zájem a práci ve španělsku klidně i na zbýrání ovoce.na celou sezonu pro dva kluky a jednu holku ve věku od 20-25let.kdyby byla nabídka tak prosím info na děkuji Polák
Práce
Autor: Karolína Šundová (07.06.2011)
Ahoj, nevíte někdo o týdenní či 14 ti denní práci v španělsku? Sbírání ovoce, hlídání dětí u vody, plavčík - cokoli.. děkuji za info :)
Prosba o typ či radu do Španělaska
Autor: Miša (10.06.2011)
Ahojky všem! Příští rok v září 2012 se chystám odjet do Španělska. Chtěla bych tam najít práci minimálně na rok, pak se uvidí... Měl byste někdo nějaký typ či radu kam se vydat? Láká mě příroda, sluníčko a moře. Velmi se tam těším. Prosím, kdo máte nějaké zkušenosti či rady, budu za ně velmi vděčná! Můj email:
Prosba o jakoukoli radu či typ
Autor: Míša (10.06.2011)
Ahojky všem! Příští rok v září 2012 se chystám odletět do Španělska. Chci si tam najít práci min. na rok..pak se uvidí. Mátě někdo nějaké zkušenosti např. s prací pokojské??Máte někdo super typ na místo, které je tam krásné - příroda, moře? Příroda, podnebí, to je jeden z důvodů, proč bych tam chtěla odcestovat. Jelikož jsem byla akorát na Mallorce, tak nemůžu soudit. Nevím, do kterého města přesně bych chtěla...proto se obracím na někoho z vás, kdo má příjemné zkušenosti s prostředím...Uvítám jakýkoli typ či radu!! Děkuji všem předem!! Můj email:
Autor: milan (10.06.2011)
zdravim hledam praci jako zamecnik mechanik opravuji i kamiony svarec nebo udrzbar jiz jsem tam pracoval a vratil bych se tam nevite nekdo o necem-- na blind a nejaky sbirani ovoce coz je blbost se mi nechce .dik 776262620
Prace?
Autor: Libor (11.06.2011)
Dobry den,hledam pracive Spanelsku,ze zacatku treba sber ovoce.Nevite nekdo onecem?Dekuji.Meil.libor2727@seznam.cz
Práce
Autor: Tonda (14.06.2011)
Já vím, že je tady milion žádostí o pomoc při hledání práce, ale taky se zeptám: Nějaký rady? Já jsem žil dva roky v Irsku, teď jsem v čechách a zase bych rád zmizel. Myslím, že už to Irsko mě docela zocelilo v tom se pořádně koukat kolem sebe, ale i tak, každá rada vítaná. Navíc, jsem ochoten vypadnout z čech kdykoli, stopem klidně i někam jinam než do španělska. Jestli je na tom někdo podobně, tak se ozvěte.
Autor: Aleksiy (22.06.2011)
Dobrý den,
Mé jméno je Alessio. Jsem manažer Jooble. Toto je stránky najít práci a pracujeme ve více než 30 zemích.
Omylem jsem našel vaše stránky [název webu] a musím přiznat, že jste velmi dobrý seznam vybraných zdrojů.
Chtěl bych se zeptat, mohli byste post odkaz na našich webových stránkách jooble.com.es/?
Byl bych velmi vděčný!

S pozdravem,
Aleksiy
Autor: Lukáš (28.06.2011)
Dobrý den rád by jsem odcestoval do španělska a našel si tam práci a žil tam.Vím že je tam veliká nezaměstnanost ale stejně tam chci už se učím španělsky a už umím.Pokud by nekdo chtěl jet semnou tak se mi ozvete na č.723352846 každej je vítanej diky pište
Autor: Eva (05.07.2011)
Ahoj,hledam praci (brigadu) ve španělsku pro 3 lidi.Jsme mladý lidi a nevadí nám žádná práce...v hotelu jako uklízeč/ky,sběr ovoce a zeleniny nebo na farmě.
Kdyby jste prosím někdo věděl o nějaký práci prosim dje te vědět na e-mail- nebo tel 606654685 děkuji
odvoz do Španělska
Autor: Jim (13.07.2011)
nabízím 4 volná místa v autě, jedu na Tarifu Andalusie.
info na
Hola
Autor: Martin (13.08.2011)
reaguju na všechny ty kteří hledají práci :) dneska vám tady nikdo nepomůže, agentury vás oberou a málokdo si tuhle diskuzi čte nabízí práci ... zkuste přes úřady práce španělska nebo přímo státem garantované pracovní agentury španělské, to je tak složité? kdo chce na vlastní pěst, at jede, je fakt že bez španělštiny se moc nepohnete v hledání práce na místě, španělé neradi mluví anglicky, myslí si totiž že jejich jazyk je ten světový :) jinak žil sem "squotoval" ve spainu náký čas a paráda, minimální náklady :) vracím se, pořád tvrdím když bezdomovcem tak jedině ve španělsku :) ...jen pozor na poláky, ti vás jen podělaj at se tváří jakkoliv kamarádsky, marokánci kradou, stejně jako všechny opice z afriky, arábie, slováci většinou pracovat chtějí, češi drží při sobě, ale jen ti kteří mají zavazadla, ostatní už ojebávaj :) a domorodí španělé jsou pohoda lidi, takže nevěř nikomu, jen na vlastní pěst a bojuj :) možná se ti zadaří a když ne tak i tak přežiješ relativně slušně :) poznal sem dokonale svět z druhé strany jak v Barce tak ve Valencii ... Martin
Re: Hola
Autor: makina (17.08.2011)
pěkně napsaný!mít někoho známýho tam,tak neváhám a jedu,ale jako sama ženská do neznáma...vůbec!jsem pro všechno,ale z toho mám hrůzu :-)přepich nepotřebuji,jen alespon jistotu že je tam někdo koho znám ;-)
práce ve Špan.
Autor: Anna (17.08.2011)
Ahoj, dostala jsem práci ve Španělsku, začínám v září. Zatím nemám vyřízené všechny ty jejich dokumenty (NIE, soc. poj. apod.). Můžu to vyřídit až po příjezdu, i když už tam budu pracovat? Nebo je potřeba si o to zažádat ještě před započetím práce? Díky za radu.
Re: práce ve Špan.
Autor: Martin (17.08.2011)
potřebuješ to dřív než začneš pracovat, a je s tím docela běhání, zdravotní pojištovna, banka (bez účtu ti nevyplatí penízky), pak Národní úřad práce, úřad Civilní gardy a pak ještě úřad k povolení pobytu, hlavně nezapomeň fotky s sebou ...mě s tím pomáhal jeden čech co tam byl už nákej pátek protože bych nevěděl co kde a jak :o)) ono se řekne EU ale to nic neznamená že sme v Evropě všichni...
Re: Re: práce ve Špan.
Autor: Anna (18.08.2011)
Děkuju.
Re: práce ve Špan.
Autor: Martin (17.08.2011)
potřebuješ to dřív než začneš pracovat, a je s tím docela běhání, zdravotní pojištovna, banka (bez účtu ti nevyplatí penízky), pak Národní úřad práce, úřad Civilní gardy a pak ještě úřad k povolení pobytu, hlavně nezapomeň fotky s sebou ...mě s tím pomáhal jeden čech co tam byl už nákej pátek protože bych nevěděl co kde a jak :o)) ono se řekne EU ale to nic neznamená že sme v Evropě všichni...
práce ve Špan.
Autor: Anna (17.08.2011)
Ahoj, dostala jsem práci ve Španělsku, začínám v září. Zatím nemám vyřízené všechny ty jejich dokumenty (NIE, soc. poj. apod.). Můžu to vyřídit až po příjezdu, i když už tam budu pracovat? Nebo je potřeba si o to zažádat ještě před započetím práce? Díky za radu.
Španělsko
Autor: Růžena (20.08.2011)
Ahoj ,mám zájem o sběr ovoce a zeleniny ve Španělsku...prosím ozvěte se ..děkuji Růžena
hledám práci v Madridu
Autor: Jarek (23.08.2011)
Uklid metra min na jeden rok i dele agentuře zaplatim LEVNÉ ubytováni Madrid 776785316 JAROSLAV
Re: Spanelsko
Autor: Jack (26.08.2011)
Cauvec mam velky zajem o zber ovoce jsem fyzicky vytrvaly a velmi schopny.dejte mi echo diky
Re: Re: Spanelsko
Autor: martin (28.08.2011)
jed do Valencie, tam najdeš info o sběrech, tady ti nikdo neporadí :-)
spanelsko
Autor: vašek karkoš (01.09.2011)
cus chci jet do span. pres student agency a chci vědět jestli s nima mate nekdo naky zkusenosti a jaky? dik
Španělsko
Autor: Simona (07.09.2011)
Hledám práci ve Španělsku, poblíž měst Malgrat de Mar, Calella, Blanes apod. Nevíte o něčem, brala bych cokoliv. Již jsem tam půl roku byla a chci se tam vrátit. Díky.
Autor: Luboš (12.09.2011)
Ahoj...Hledám práci v okolí Palencie. Mám vystudovanou VOŠ v oboru marketing, ale také 3 roky studia Kuchařiny. Mám základy španělštiny, ale učím se rychle. S angličtinou nemám žádný problém. Jsem manuálně velmi zručný a rychle se zaučuji. Budu rád, za každé info. Díky moc
Autor: Ondras (15.09.2011)
Zdravim mam dotaz potreboval bych informace aktualni o Spanelsku chtel bych odjet s rodinou za praci a zit zivot jen bych rad vedel jestli je praci dostupna a bydleni. predem dekuji za odpoved.
Re:
Autor: Martin (15.09.2011)
zajisti si něco předem, nebo skončíš jako většina čechů na ulici :-) Martin
Autor: Veronika (21.09.2011)
Mala by som s kamaratkou zauje o pracu v Barcelone... mame 20 rokov, anglicky sa dorozumieme, bohuzial spanielsky nie... mame mnoho praxe co sa tyka prace.. csnicky, praca v Burger Kingu, shop assistent v HM... atd, atd, atd... samozrejme kedze nevieme jazyk, brali by sme hocjaku pracu... v sklade, alebo zbieranie ovocia, alebo hocico kde nie je potreba jazyku... ak viete niekto o niecom, prosim kontaktujte ma na email ... Dakujem :}
Autor: Nikola Bačová (23.09.2011)
Prosímo jakoukoli praci ve spanelsku dekuji piste na email:NIcoolKA69seznam.czdekuji
prosim o odpoved
Autor: Jirka (05.10.2011)
Zdravym ja sem četl většinu tech odkazu jak to tam vypada a jake to tam je co tam jsou za podvodnici atd.. ale nikdo nenapsal jestli jste tam zustali ti podvedeni nebo jeli domu a nebo jak ste dopadly a tim myslim jestli ste pak sehnali praci a žijete tam a jak je to tam aktualne ted. diky za odpoved muj email:
Autor: Denisa (06.10.2011)
Ahojky, zdravím všechny. Jsem mladá, dívka se skvělou úrovní angličtiny. Na léto 2012 se chystám do zahraničí, co se týče práce nebudu vybíravá. Pokud z vás někdo o něčem ví a má zájem mi poradit, budu vděčná. Děkuji. Kontakt
Autor: Jaroslava Zýková (19.10.2011)
Mám zájem pracovat a zůstat ve Šanělsku,bohužel neumím ani slovíčko,ani Španělsky,ani Anglicky,mám prcka který nastoupil do 1třídy...je vůbec můj sen reálný???Poradí mi někdo?--dík :-)
Re:
Autor: milano (19.10.2011)
bych spis se seznamil pres seznamku zamestnani sezenes nebo spis ne kdyz neumis mluvit,a taky dite je prekazka starani se o nej a v zacatcich musis vzit to co je...to problem.
Re:
Autor: Martin (20.10.2011)
na ulici ano .o) taky se tam jedu usadit, squotovat nadoživotí jen se psama :-P
Prace Spanelsko
Autor: Veronika (26.10.2011)
ahoj, chtela jsem se zeptat, zda se da v lednu sehnat prace ve Spanelsku. Rada bych vycestovala po novem roce. Dekuju za info.
Pár hleda brigadu ve Španělsku
Autor: Ondrej Polák (28.10.2011)
Hledáme brigádu,nechceme agenturu,je nám 22 a 23 let,
Sběr ovoce apod. Můj mail. , tel 734 809 774
Gandia
Autor: Michaela Maříková (03.11.2011)
Ahojte lidičky, nejste někdo z Čechů nebo ze Slovenska v Gandii? jsme tu už měsíc s přítelem a brali bychom nějaký kamarády..kdyžtak pište na +34 777 981 689(kdybych nebyla náhodou dostupná, tak mám vybitého mobila, ale brzo si to přečtu) nebo na email: díííky :)
práce
Autor: Zdeněk (07.11.2011)
Poradil by někdo s prací ve španělsku?může to být klidně i přes agenturu ale vyzkoušenou a nepodvodnou,trošku se domluvím anglicky,německy,španělsky taky trochu umím,jsem vyučený elektrikář,momentálně mám práci jako řidič sk.B,ale může to být jakákoliv práce
Španělsko
Autor: Jana (11.12.2011)
hledáme jakoukoli práci nebo brigádu ve Španělsku,prosíme pomozte.předem děkujeme
Španělsko
Autor: Jana (11.12.2011)
hledáme jakoukoli práci nebo brigádu ve Španělsku,prosíme pomozte.předem děkujeme
dodatek
Autor: Jana (11.12.2011)
dodávám kontaktní udaje k mému inzerátu ohledně práce nebo brogády ve Španělsku.muj email je nebo tel.č.+420777207456 ale pouze nejdříve sms děkuji
Začni jinak srabe
Autor: Jack (18.12.2011)
Lidi chci se vas zeptat ja 28.12 2011 odletam do Barcelony pokud nema nekdo z vas strach a chce neco zazit v jine zemi tak mne kontaktujte na 722063651nebo e-mail mi 20let a jsem s cestovalej a uvitam klidne zeny divky nebo chlapy.A od Barcelony jsi budu schanet praci jako sbery ovoce na vlastni triko JDE TO!!!jinak 28.11 2011 na letisti PRAHA.PS:mam modrou cepici FB fishboune:) Vilda
Re: Začni jinak srabe
Autor: K (16.11.2012)
Vyser se na to.. Jsem tu dost dlouho, a žádná práce ! I španělé jdou ze španělska pryč když mohou ;-)
Autor: Denisa (03.01.2012)
Lidi do Spanelska na sber ovoce nejezdete,spanele vas nezamestnaji,jsou to vsechno cesti podvodnici pokud neumite rec neverte a sedte doma,nebot jak uz to tak byva neznalost neomlouva a o to hur vam v zahranici bude,bez zkusenosti,reci a znalosti toho jak to v zahranici s praci chodi urcite nepochodite.
Re:
Autor: Daniela (05.01.2012)
Ahoj, dík za info. Ty už jsi ve Španělsku pracovala? Dá se najít dobrá práce? :)
Autor: spanel.xy (07.01.2012)
Co jinýho než sběr ovoce..copak se tam dá najít lepší práce?
Autor: Tomas (08.01.2012)
ahoj jsem tom 25 schanim praci ci brigadu v zahranici.prosim kohokoliv kdo ma ukusenosti nebo kontakty aby mi dal vedet moc vam dekuji.733 120 495
email
letní brigáda ve španělsku
Autor: Anna (18.01.2012)
Ahoj, měla bych jeden dotaz: potřebuju všechny ty papíry jako NIE atd., i když bych tam jela pracovat jen na léto? byla jsem ve španělsku pracovat už dvakrát jako au-pair a vždy jen v létě a nic takového jsem si nevyřizovala, ale teď teda nějak nevím... díky moc za jakoukoliv radu :)
mail:
Re: letní brigáda ve španělsku
Autor: SILVIE (24.01.2012)
Myslim si, ze zalezi na tom, zda tam jedes pracovat legalne ci nacerno... predpokladam, ze pokud jsi tam byla jako au-pair smlouvu od rodiny jsi nemela a na Seguridad Social (neco jako u nas socialni a zdravotni pojisteni) jsi prihlasena nejspis nebyla. Rekla bych, ze pokud jedes do Spanelska pracovat a zamestnavatel ti da legalni smlouvu, tak si papiry vyrizovat musis. Ja tu ziju uz 5. rok (Tenerife) a NIE jsem si vyrizovala, je to trosku zdlouhava zalezitost, ale myslim si, ze pokud se chces do Spanelska vracet, tak se ti to vyplati.
Re: Re: letní brigáda ve španělsku
Autor: Jakub (07.02.2012)
ahoj silvie chtel bych se zeptat na konci brezna bych chtel vyjet na vlastni pest do spana potreboval bych poradit jestli mam jet na blind nebo pres agenturu dekuji :)
Autor: Honza Bureš (23.01.2012)
hlednám práci pro dva..na Mallorce nebo v Barceloně..nejlépe v hotelnictví..mohli by jste mi poradit...začínám se teprve orientovat..předem děkuji
práce
Autor: zannetta (06.02.2012)
ahojík prosím,..hledám už dlouho jakou-koliv práci v zahraničí,ale nějak nevím jaké agentuře věřit a jaké ne,..je možno najít práci i bez jazyka_?? prosím o odpověd předem díky moc. Budějicko.-607 258 339,...Žaneta
Autor: Jakub (07.02.2012)
Dobry den mel bych zajem o praci ve Španělsku predem dekuji za jakoukoli nabidku :
Autor: kuba (07.02.2012)
Ahoj chtel bych vyjet do spanelska koncem dubna a nechci jet sam kdyby jste mel nekdo stejny napad tak se ozvete diky 728074674
Re:
Autor: daniel drsek (20.02.2012)
ahoj chci odjed na blind do sp.muze mi nekdo poradit kde jsou tam plantaze s pom.kde mi daj praci diky za info
Autor: daniel drsek (20.02.2012)
prosim pomozte mi kde najdu praci ve spanelsku kam tam mam jed v cechch uz se neda zit muzete mi napsat na bubu vdecny za jakoukoliv informaci preju hodne stesti vsem co uz tam jsou cau daniel
Re: odp daniels
Autor: kubajs (21.02.2012)
nazdarek tys mi vcera psal ze bys jel semnou ale dals mi asi blbej email a kdy chces jet ja koncem dubna dej vedet nebo fb kubajs komaros dej vedet a kam bys jel cao hombre
Spanelsko
Autor: Gabrela Vlková (22.02.2012)
Já a mé tři kamarádky bychom chtěly jet na brigádu do Španělska. Na prázdniny asi na měsíc. Je nám 16 a to je asi důvod, proč nemužeme nic najít. Pomůže nám někdo prosím?
Autor: monika (22.02.2012)
nicemu neverte to je vse podvod.adyted ve 2012 plati 600 stovek kdyz mas to stesti najit praci.... 200 za bydleni a jestli chces neco privist domu, tak nebudes zrat!!!!!!!!!! nic eplatte je podvod.... ziju tu 10 let pro boha
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: monika (22.02.2012)
ne rosim te neblbni mas rodinu. tady hovn plati za najem a jilo utratis spoustu a neda vam to na ziti ver mi ziju tu 10 let
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: monika (22.02.2012)
ne rosim te neblbni mas rodinu. tady hovn plati za najem a jilo utratis spoustu a neda vam to na ziti ver mi ziju tu 10 let
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spanelsko
Autor: monika (22.02.2012)
ne rosim te neblbni mas rodinu. tady hovn plati za najem a jilo utratis spoustu a neda vam to na ziti ver mi ziju tu 10 let
podvod
Autor: monika simkova (22.02.2012)
lidicky moje nic neplatte to je velky podvodjen zaplatite prijedete nechaji vas bez prace bez bytu a na ulici. je tu bida..... davejte pozor je tu hodne podvodniku co vam vytahnou penizky a pak se zasmejou.
sháním práci
Autor: Jakub Pavlyšyn (23.02.2012)
tesař,truhlář-živnostník(osvč). 25let.5 let praxe.půjdu dělat cokoliv,ale hned.
o PRACI
Autor: Zdenek (03.03.2012)
Cest.....hele sem tu asi 6 let a stoji to tu pekne na prd,ojga si nekdo vi o nake praci ci brigade mi muze dat VEDET...ju....,,spanelsky mluvici,,
Autor: Barbora (05.03.2012)
Nemáte někdo zkušenosti s prací na Ibize? Konkrétně s prací barmanky?
Kdo žije ve Španěl? A ví????
Autor: Rudy (12.03.2012)
Zdravím,jen dotaz jaký je aktuální stav ve SP??Co se týče práce.Žadný zběr a td.'!Zajímá mě normální práce SJ se učím domluvím se NJ,RJ,:-)Jde mi o práci v doku jako udržbář zámečník.svářeč,nebo řidič nákladáku kamionu nebo ve stavařině...Práce se nebojím chci se tam usadit NIE a td si vyřídíím sám! Okolí Valnecie,Alicante,Cartagena Díky za odpověd .R. :-)email::
Autor: Michal Mrkva Mrkus (13.03.2012)
Ahoj. Vím ze tady hazu jehlu do kupky sena, ale presto to zkousim...v pulce dubna jedu za kamosem do madridu a po dovolenkove fazi, bych si chtel najit "praci", brigadu, cokoliv..kdekoliv...nemam zavazky, takze muzu cestovat po celem spanu..takze jestli by se nekdo pridal, nebo jeste lip, nekdo kdo vi o praci...budu rad za odpoved.vim ze ted to ve spanu nestoji za moc, ale pro me furt lepsi nez trcet v cesku...mam zkusenosti jako pujcovnik, instruktor, barman, umyvac oken, prace vseho druhu...dik a salud
Hledám brigádu/práci ve španělsku léto 2012!!!
Autor: Zdeněk (16.03.2012)
Hledám jakoukoliv práci ve španělsku na farmách,vinicích a pod.,sběr ovoce,pom.číšník atd.32let částeč.znalost NJ,vycestovat můžu ihned!!!Tel.+420732831402 díky Zdenek!
zajem o práci
Autor: dalibor 736184718 (18.03.2012)
dobry den mněl bych zájem o praáci ve španělsku jaká koliv pozice...jsem vyučený kuchař-číšník,jezdím a vlastním řp na vyskozdvyžny vozík děkuji za nabídky nástup ihned
Re: Spanelsko nabízím práci
Autor: carlos@seznam.cz (18.03.2012)
nabízím praci v oblasti grand canaria u přistavu pro 2 až 3 mlade kluky ve věku 20 až 35 let na pozici kuchař,barman,skladník,apod.....cestu hradím,ubytování taky měsíční čisty výdělěk kolem 1000-1200.eur jsem tady už 10 let takže skušenosti mám
Re: Re: Spanelsko nabízím práci
Autor: Pepe (22.03.2012)
Zdar je to stale aktualni??Na emailu se to vraci
Re: Re: Spanelsko nabízím práci
Autor: Michal (09.04.2012)
ahoj je to stalé aktuální ? Email-
Re: Re: Spanelsko nabízím práci
Autor: Lukas (10.04.2012)
Ahoj,je tvá nabídka stale aktualní?Lukaatoni@seznam.cz
Hledáme práci.
Autor: Fa F (20.03.2012)
Ahoj jsme dva 30 a 40 let, jeden stavební klempíř s praxí a druhý zedník s prací, dorozumíme se Aj,Nj,Rj. Neví někdo prosím o něčem. Klidně i sběr ovoce, ale nejlépe stavbu. Chystáme se vyjet do 'spanělska do 14-ti dní. předem děkuji za rady.
Autor: Veronika (22.03.2012)
Dobrý den. Jsem studentka VŠ a ráda bych se svýma 2 kamarádkami odjela na léto na brigádu do Šp. (nejvíce by se nám líbila Barcelona). Rády bychom sehnaly práci v oboru hotelnictví. Pokud někdo o něčem víte, popř. nějaké internetové stránky, napište mi prosím na email:
Autor: Lukas (10.04.2012)
Zdravím všechny,máme zájem o práci ve Španělsku s kamarádem,takže jsme dva,sběr ovoce nebo tak něco,klidně i na delší dobu,jestli někdo něco mate,tak se prosím ozvěte,díkec..Lukaatoni@seznam.cz
Autor: Ivushka (10.04.2012)
Měla bych zájem o práci ve Španělsku pokud o něčem víte tak pls napište moc děkuju :)
sháním práci - svářeč - bagrista
Autor: Milan (13.04.2012)
Zdravím,sháním práci jako svářeč, vlastním svářečské oprávnění na co2,a svařování obalenou elektrodou bohužel bez státnic i bez eurozkoušek.dále vlastním oprávnění na VZV,a mám stroní průkaz na kolové nakladače a kolové rypadla. kdyby jste někdo o něčem věděli rakousko,německo,švícarsko....kamkoli po evropě byl bych moc vděčný. Děkuji
kontakt e-mail :
Autor: Bára (25.04.2012)
nemáte někdo nějaké typy na levné ubytování na Ibize? nebo snad i typy na práci tam?
Re:
Autor: nikol (25.04.2012)
ahoj hledám jednu slečnu která by byla schopná vycestovat na Ibizu za praci jako pokojská plat 400 Euro mesíčne podmínka střední uroven Angličtiny ozvi se mi.
Re: Re:
Autor: Simon (08.05.2012)
Si delas prdel nee,tu druhou polovinu penez z vyplaty zhrabnes ty nebo jina ceska sebranka.
Re: Re:
Autor: Simon (08.05.2012)
Si delas prdel nee,tu druhou polovinu penez z vyplaty zhrabnes ty nebo jina ceska sebranka.
Autor: nikol (26.04.2012)
kdo by měl zájem o pokojskou na Ibize kontaktuj te mě na email:hipiikk@seznam.cz
Autor: Mišák (07.05.2012)
Rád se přidám k někomu kdo jede do španělska za prací,
Re:
Autor: Pavel (08.05.2012)
Nikam nejezdi budes brecet a jestli nemluvis spanelsky tak uz vubec ne,ja mluvim spanelsky vyborne a pul roku bez prace,je to tu ted o nicem.
Re:
Autor: Elis (26.08.2012)
Také se ráda připojím, ale jen podložené brigády, žádný podvod..vše se ověří :)
HLEDÁME BRIGÁDNÍKY
Autor: Luca (07.05.2012)
Firma Ayser Activity Empresa de Trabacho, právě přijímá několik brigádníků na sběr ovoce ve španělsku. Toto není přes agentury, tento text je přeložen pro španělského nadřízeného. jedná se o sběr citrusů, po několika týdnech sběr - jablek a třešní-tato práce je placená hodinově. Žádné nesmyslné poplatky předem, co je potřeba k vyřízení dokumentace se platí až po příjezdu a seznámení se s bydlením a podobně.
počet lidí je omezen.
Máte-li zájem, kontaktujte
Re: HLEDÁME BRIGÁDNÍKY
Autor: Josef (11.05.2012)
Mám zájem o vámi inzerovanou práci. Prosím o více informací na +420777599248 nebo
Re: HLEDÁME BRIGÁDNÍKY
Autor: petra simandlova (17.05.2012)
dobry den chtela jem se zeptat je jeste nejake volne misto nejlepe dve mista pro me a meho pritele prosim informujte me na 774701308 dekuji simandlova
Re: HLEDÁME BRIGÁDNÍKY
Autor: handa (17.05.2012)
Tak Ayser Activity, pod vedením rusky mluvícími Armanem a Termínou. Fakt seriózní práce!!(ironie) Za udělání N.I.E. zaplatíte u nich 150e, přitom stojí asi 10e.Citrusy nejsou placené hodinově, ale úkolem a to ještě mizerně. Za bydlení platíte 100e a plus ještě veškerý energie (moje zkušenost 6 lidí na pokoji, hlava na hlavě) a co se týče Armanova jednání?? A pokud se rozhodnete odejít, tak vás tak oškube, že nemáte ani na cestu!!! Tak to je no coment!!! Jo a pokud Vm bude někdo slibivat legální práci, nevěřte, tihle mafíci za vás neplatěj ani sociální, ani zdravotní!! Každý si to přeberte jak chcete, ale já tam fakt byla a pokud chcete detailnější informace, ráda podám na mailu hanousek.handa@seznam,cz
Re: Re: HLEDÁME BRIGÁDNÍKY
Autor: Martin (31.05.2012)
tak je blbost lidí že se nechaj oškubat...já poznal čechy kteří mi pomohli vyřídit všechny záležitosti úřední zcela zdarma, jen náklady, cca 10-15 eur sem si platil...co se týká agentur, je to stále dokola, a češi stále naivní, nejlepší je osobně zajít za majitelem farmy, a domluvit si brigádu, jinak španělsko je krásná země, a i když je tam dnes skoro 25% nezaměstnanost, nic mě nedrží v česku abych si život neužíval tam, i třeba na squotě ;-) hezký den
:-)
Autor: Martin (13.05.2012)
zduř :-) někdo kdo se chystá autem do španěl? jedu s kámošem, psem, tak kdyby někdo se chtěl přidat přizvat tak díky :-)
Autor: Tereza (13.05.2012)
Dobrý den ,hledám práci ve Španělsku,pracovala jsem v Řecku v hotelu jako servírka,anglicky umím, spíš bych chtěla v letovisku u moře ,nejlépe servírka. děkuji pište
Re: :-)
Autor: Martin (21.05.2012)
Ahoj, hledám mladé lidi, kteří by chtěli vycestovat, užívat svobodně život, cestovat, poznávat...:-)
Re: Re: :-)
Autor: Marek (21.05.2012)
rád se dozvím bližší informace :))
Re: Re: :-)
Autor: Brona (31.05.2012)
Take bych se rad dozvedel blizsi informace . Dekuju:)
pomooc
Autor: Dendulka (05.06.2012)
ahoj lidičky chcem ísť do španielska tak mi normálne povedzte dáku ponuku už som zúfala potrebujem odtialto odisť hľadám všade a neviem čomu veriť pls moj mail:
.
Autor: jose (07.06.2012)
kdo sem,do spanelska chce jet za praci a nema nic zajistene a navic nezna jazyk,zustante doma.od cechu tady zijicich pomoc cekat nemuzete a ani se nemuzete divit.ja se snazil pomoct dvakrat a spalil sem se.muzu pouze poradit ale nic vic....kouknete na www.paulaespana.com
DO Spanelska nejezdete
Autor: Michal (08.06.2012)
Kdo vam rekl lidicky ze ve Spanelsku je prace???
Spanelsko ma 5.000.000 nezmestnanejch a vy tady chcete najit praci???Ja tady ziju a lidi jsou tady bez prace. Na blint vas varuju nejezdete!!! Vratite se s neporizenou a jenom utratite penize, no ale muzete si udelat dovolenou more...
Ja delam v spanelske cestovce a tak dovolena neni tak spatna vec tady, tak si ji uzujte, protoze prace neni, pamatujte na to, ze jsem vas varoval!!!
Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: menn (08.06.2012)
jo 5 mil nezaměstnaných plus ilegálové ...ale práce se najde vždy, pokud chcete, je fakt že ten vysoký podíl nezam. způsobil konec boomu ve stavebnictví, jinak brigád je dostatek ! a na ulici se dá taky slušně žít ;-)
Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: menn (08.06.2012)
jo 5 mil nezaměstnaných plus ilegálové ...ale práce se najde vždy, pokud chcete, je fakt že ten vysoký podíl nezam. způsobil konec boomu ve stavebnictví, jinak brigád je dostatek ! a na ulici se dá taky slušně žít ;-)
Re: Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: peta (08.06.2012)
Co to meleš,sám nemáš určitě co do huby a ostatní lákáš do španělska.určitě by se ti ulevilo,kdyby jsi na té ulici nebyl sám a přibylo k tobě pár věřících čechů co by ti naletěli na ty tvý kecy..žádné stále brigády na přežití tady nejsou..tak si na té ulici žij sám--houmlesáku..
Re: Re: Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: menn (10.06.2012)
ty seš ale čurák... neschopný člověk no co už, my jsme velká komunita tady, a vidíš že i internet máme napojen takže drž píču kryple, a ostatní, ve španělsku je ten tzv americký sen :-)
Re: Re: Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: menn (10.06.2012)
ty seš ale čurák... neschopný člověk no co už, my jsme velká komunita tady, a vidíš že i internet máme napojen takže drž píču kryple, a ostatní, ve španělsku je ten tzv americký sen :-)
Re: Re: Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: menn (10.06.2012)
ty seš ale čurák... neschopný člověk no co už, my jsme velká komunita tady, a vidíš že i internet máme napojen takže drž píču kryple, a ostatní, ve španělsku je ten tzv americký sen :-)
Re: Re: Re: Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: Peta (10.06.2012)
A tobe jako extra magorovi to rikam podruhe,na ulici si zij sam houmlesaku anebo pane squoter nebo co vlastne jsi,doufam aspon ze vsude nevykrikujes ze jsi cech a delas ostudu jen sve mame tak uz neotravuj svymi zvasty o nejakem splnenem snu nejakeho smudli,uvedom si ze vetsina lidi co hleda na webu info a to dokonce cele rodiny s detmi,chce zit a pracovat ve spanelsku jako normalni clovek a ne jako ty pozirac odpadku v komunite s rumunama,bulh.,ukr.,apod.
Jo a stim internetem jsi me fakt dostal,jako bych nevedel ze neblokovaneho wifi najdes kolem sebe plny kybl,pokud tedy nebydlis nekde v lese nebo na poli ci v kanale.
Tak cau
Re: Re: Re: Re: DO Spanelska nejezdete
Autor: Peta (10.06.2012)
A tobe jako extra magorovi to rikam podruhe,na ulici si zij sam houmlesaku anebo pane squoter nebo co vlastne jsi,doufam aspon ze vsude nevykrikujes ze jsi cech a delas ostudu jen sve mame tak uz neotravuj svymi zvasty o nejakem splnenem snu nejakeho smudli,uvedom si ze vetsina lidi co hleda na webu info a to dokonce cele rodiny s detmi,chce zit a pracovat ve spanelsku jako normalni clovek a ne jako ty pozirac odpadku v komunite s rumunama,bulh.,ukr.,apod.
Jo a stim internetem jsi me fakt dostal,jako bych nevedel ze neblokovaneho wifi najdes kolem sebe plny kybl,pokud tedy nebydlis nekde v lese nebo na poli ci v kanale.
Tak cau
job
Autor: leader (22.06.2012)
nehádejte se hoši, práce není nikde přece když neumíš hledat, stejně tak v ČR, stejně tak ve SPA stejně třeba tak i v UK
Autor: Kristýna Tkačik (25.06.2012)
Hledáme s kamarádkou jakoukoliv práci ve Španělsku,máme zkušenosti jako čišnice,zvladame mluvit anglicky,rusky,ukrajinsky a trošičku španělsky. Práci hledáme na celé prázdniny( červenec,srpen)
Ozvěte se prosím na čislo +420774532872
Trabajo en espana
Autor: katarína (26.06.2012)
Dobrý. My ideme s kamararátkou 28.6 do Girony a odtial do Lloret de mar. Tiez si tam chceme najst pracu, uvidime ci sa nam to podari. ak niekto o niecom vie kontaktujte ma alebo tel.cislo +421902199001. snad nieco najdeme spanielsky vieme, 4 roky chodime na bilingvalne spanielske gymnazium ramona y cajala v nitre. tak snad sa to podari !
Re: Trabajo en espana
Autor: the Priest (26.06.2012)
tam to znáám ;-) sezóna už začala tak si pospěšte, držím palce holky :o)
PRÁCE VE ŠPANĚLSKU
Autor: Kristýna (02.07.2012)
AHOJ NECHTĚL BY NĚKDO VYJET ZA PRACÍ KONCEM ČERVENCE DO ŠPANĚLSKA? NEJLEPŠÍ BY BYLO MALGRAT DE MAR, TROCHU TO TAM ZNÁM. KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM TAK SE OZVĚTE NA MŮJ MAIL: , NECHCE SE MI JET SAMOTNÝ :D
Kuchař - 6 -9 měsíců
Autor: Ondrej Molina (29.07.2012)
Ahoj, hledám práci na pozici kuchaře, mam zkušenosti s anglie a čech.. předáte mi nějaké zkušenosti a poradíte jak hledat? ideálně práce s ubytováním (hotel). Dík za rady

Autor: Trabajo espana (01.08.2012)
Dobry den.
Pro praci ve spanelske firme hledame lidi na pozice trideni ovoce. Jedna se o nenarocnou praci, vhodnou predevsim pro holky. Je k dispozici take prace pro kluky a to sber ovoce a nasledne nakladani kamionu s ovocem. Tato prace je fyzicky narocnejsi. Prace je casove omezena do unora 2013. Platove podminky se pohybuji v rozmezi 650 - 800 EURo. Nastup je mozny ihned.
Blizsi informace na emailu:

Re:
Autor: BadBoy (13.09.2012)
Pracoval už někdo pod touhle firmou(farmou)?
Re: Re:
Autor: nina1188@seznam.cz (29.09.2012)
ozvi se a uvidis. Mame prispevky tady i jinde je nas vetsi skupina.
Španělsko
Autor: Karel (09.08.2012)
Ahoj makal jsem na sběru mandarinek v Gandii a věřte mi že jsem odjel za 3 měsíce s nepořízenou a byl jsem rád že mám zpátky na cestu.
Re: Španělsko
Autor: R. (09.08.2012)
a cos čekal že vyděláš si snad na nové auto? :-) sběry jsou jen pro lidi kteří chtějí alternativně ve španělsku žít, není to o výplatách jak si zvyklej u nás v ČR ;-) to musíš jinam, do Anglie
Re: Re: Španělsko
Autor: Trabajo espana (11.08.2012)
Dobry den..
Mam takovy dojem, ze asi mame kazdy jinou prestavu vyjadrujici pojem "maakat".. Ja osobne jsem zivym dukazem toho, ze se zde pracovat v lidskych podminkach a da se vydelat cca 600 - 800 EURo za mesic.. a pri rozumnych nakladech na ziti zde s da i usetrit.. Samozrejme ne na nove auto za 2 mesice..
Hezky den..
Re: Re: Re: Španělsko
Autor: nina1188@seznam.cz (29.09.2012)
rika nekdo, kdo cely den lezi za kompem jak pytel brambor v oparu travy a hasise....
Autor: Ladislav (12.08.2012)
Dobrý den měl bych zájem o práci ve španělsku na delší dobu bral bych každou nabídku
Práce,brigáda
Autor: Elis (26.08.2012)
Dobrý den,
také, jako mnozí zde, uvažuji o brigádě , práci apod ve Španělsku - nejlépe Ibiza,Barcelona atd..nezáleží, všude je krásně, hlavně aby moře šumělo,lidé byli féroví a usměvaví a práce mne naplňovala a plnila mi můj sen.
Poud je zde někdo, kdo se chystá, má zkušenosti, kontakty apod věci potřebné k vycestování,a je ochoten se s nimi podělit, přibrat atd, budu ráda, když se mi ozvete na e-mail :
Jsem cz girl,24 let,pohodová holka od koní.
hezký den.
Autor: Kateřina (07.09.2012)
Dobrý den, jsem již pátým měsícem ve Španělsku. Učím se španělsky a sháním tu práci. Je mi 19let a jsem vyučená kadeřnice, ale není pro mě problém takřka žádný druh solidní práce. Nevíte někdo o něčem? Děkuji moc. - Girona.
Re:
Autor: peta (17.10.2012)
ahojky,nasla jsem inzerat ze hledaji holicku v girona,tady je cislo tak tam zkus zavolat.za zeptani nic nedas.stesti.llamar al 606851238. Silvia
Autor: Kateřina (07.09.2012)
Dobrý den, je mi 19let a jíž pátým měsícem žiji v Gironě a sháním tu práci - zatím marně. Bohužel neumím anglicky. Pouze německy a teď se učím španělštinu. Jsem vyučená kadeřnice, ale neodmítám žádnou solidní práci. Pokud by jste o něčem věděli, dejte mi prosím vědět. Děkuji, s pozdravem Kateřina.
Hledámé
Autor: Martin (13.09.2012)
Ahoj jsme pár 31 a 32let,hledáme práci v Španělsku od Ledna 2013,jsme spolehliví,žádná práce není problém.Popřípadě bychom radí nějaké rady či zkušenosti,kde se obrátit.Předem děkujem za odpověď.
POZOR
Autor: nina1188@seznam.cz (29.09.2012)
Mili zajemci o praci ve Spanelsku. Hlavni vec, kterou Vam mohu poradit je, nespolehejte se na nektere, radoby vlidne lidi, kteri by vam snad chteli pomoci. ZAKLAD je umet trosku spanelsky, alespon tak, aby jste si mohli rict na extrancherii, ze chcete NIE a v bance, ze ho platite.
Rozhodne nedoporucuji nalitnout nekomu, kdo tvrdi, ze neni agentura, ale vybere poplatky a zaplete vas do nejakych mafianskych pletek s obcankami ci pasy a praci na cerno. Zkusenosti mame celkem stavnate a cerstve. Pokud neverite, napiste na a muzete komunikovat s celou nasi skupinkou, kteri tu ted ve spanelsku resime krizove situace. Radi odpovime. Nechceme, aby se napalil nekdo dalsi a svoje penize vyhodil z okna. ono poplatek kolem 200€ za vyrizeni neceho, co vyjde na 10€ je celkem rozdil. Socialni je pak zdarma, ale vam treba nekdo nakuka, ze ho platite. Zdravotni mate propojene se socialnim, neni tomu jako v CR. Zakladem hrazeni socialniho je smlouva, kterou od sejdiru nedostanete.

Bydleni vam bude slibeno takove a makove, ale po prvnim zazitku byt bezdomovcem na plazi vas vse celkem dovede k placi. Ono, to treba prekousnete, ale pak zjistite, jak moc vas okradaji i na cene ubytovani, ze prijdou dalsi poplatky a strhavani dokonce i v praci na oddelanych bednach ovoce -capasech. Pokud se tedy do prace dostanete. A co se tyce smlouvy.... nemate ji sanci videt ani z dalky, protoze zadna vam vystavena nebude.

HLAVNE POZOR NA : , Davida-ktery je na mnoha strankach opevovan, Lukase, Loca.espana, Marka... a rada dalsich

PS: ne vsechny kladne, a omamene reakce na praci diky nekomu jsou psany opravdu spokojenymi pracujicimi lidmi, ale nekdy samotnym opevovanym mecenasem nebo jeho vydrzovanymi ,,spolupachateli,, POKUD CHCETE VEDET VICE PISTE vedet znamena nenalitnout a nevyhodit oknem uspory ci nemale penize.

Chceme jen pomoci jinym aby neskoncili jako my vsichni. Neslibujeme, ze vam sezenem praci. nic neshanime, ale mame jen informace, ktere jsme sami ziskali. Chceme tim docilit toho, aby uz nikdo nenaletel.

piste na
Re: POZOR
Autor: Handa (01.02.2013)
Tak to je uplne presne receny, mam hodne podobny zazitky :(
práce poptávka
Autor: Tomáš (03.10.2012)
Dobrý den mněl bych zájem pracovat ve Španělsku pro 2 osoby Můj kontakt je 724619509 nebo email Alexanderteplice.cz
práce poptávka
Autor: Tomáš (03.10.2012)
Dobrý den mněl bych zájem pracovat ve Španělsku pro 2 osoby Můj kontakt je 724619509 nebo email Alexanderteplice.cz
Autor: Lukas (05.10.2012)
g
Mili zajemci o praci ve Spanelsku. Hlavni vec, kterou Vam mohu poradit je, nespolehejte se na nektere, radoby vlidne lidi, kteri by vam snad chteli pomoci. ZAKLAD je umet trosku spanelsky, alespon tak, aby jste si mohli rict na extrancherii, ze chcete NIE a v bance, ze ho platite.
Rozhodne nedoporucuji nalitnout nekomu, kdo tvrdi, ze neni agentura, ale vybere poplatky a zaplete vas do nejakych mafianskych pletek s obcankami ci pasy a praci na cerno. Zkusenosti mame celkem stavnate a cerstve. Pokud neverite, napiste na a muzete komunikovat s celou nasi skupinkou, kteri tu ted ve spanelsku resime krizove situace. Radi odpovime. Nechceme, aby se napalil nekdo dalsi a svoje penize vyhodil z okna. ono poplatek kolem 200€ za vyrizeni neceho, co vyjde na 10€ je celkem rozdil. Socialni je pak zdarma, ale vam treba nekdo nakuka, ze ho platite. Zdravotni mate propojene se socialnim, neni tomu jako v CR. Zakladem hrazeni socialniho je smlouva, kterou od sejdiru nedostanete.

Bydleni vam bude slibeno takove a makove, ale po prvnim zazitku byt bezdomovcem na plazi vas vse celkem dovede k placi. Ono, to treba prekousnete, ale pak zjistite, jak moc vas okradaji i na cene ubytovani, ze prijdou dalsi poplatky a strhavani dokonce i v praci na oddelanych bednach ovoce -capasech. Pokud se tedy do prace dostanete. A co se tyce smlouvy.... nemate ji sanci videt ani z dalky, protoze zadna vam vystavena nebude.

HLAVNE POZOR NA : , Davida-ktery je na mnoha strankach opevovan, Lukase, Loca.espana, Marka... a rada dalsich

PS: ne vsechny kladne, a omamene reakce na praci diky nekomu jsou psany opravdu spokojenymi pracujicimi lidmi, ale nekdy samotnym opevovanym mecenasem nebo jeho vydrzovanymi ,,spolupachateli,, POKUD CHCETE VEDET VICE PISTE vedet znamena nenalitnout a nevyhodit oknem uspory ci nemale penize.

Chceme jen pomoci jinym aby neskoncili jako my vsichni. Neslibujeme, ze vam sezenem praci. nic neshanime, ale mame jen informace, ktere jsme sami ziskali. Chceme tim docilit toho, aby uz nikdo nenaletel.

piste na
Spanielsko POZOR PODVODY
Autor: Matus (02.11.2012)
POZOR......POZOR.......POZOR......POZOR......POZOR
Ahoj , chcem vas vsetkych upozornit o pracu v hoteloch alebo o zberoch pomarancou v bliskostiach ALICANTE ,VALENCIA , MALAGA , SEVILLA mozno aj v celom spanielsku ,
Udajne sa vola KATERINA MACHACKOVA silnejsia, tmave vlasy, okolo 45 rokov. jen inzerat sme nasly na bazar.sk , mozno aj na cz je, kontaktoval nas udajne ING PETR KRAL (ing.petrkral@gmail.com) potom nas kontaktoval na tu pani jej cislo 0034 603 389 454 a email z letiska vas nikto nevydvynhe potom vam zavola a povie ze vam posle adresu smskou a dostavte sa taxikom ubituje vas v penzijone a za vybavenie prace si pitala 180 euro a hnet zaplatit za prvy mesiac ubytovanie ktore malo bit v rodinnych domov a to 150 euro . TAK POZOR JE VELMY VIERIHODNA VIE AKO NA LUDI NIKDY NEPLATDE VOPRED POKIAL NEMATE PODPISANU ZMLUVU A NIESTE UBITOVANI TAM KDE VAM TO SLUBILY POZOR JE VELMY CHYTRA A JE TO CESKA... a pitajte si aj vopret pri plateni doklady ci je to ta osoba ktorou sedite a chcete jej zaplati... ked nieco a ma nieco podomne alebo sa mu ozvaly tak sa my ozvyte na tuto adresu rad pomozem MAM TO Z VLASTNEJ SKUSENOSTI
POZOR........POZOR........ POZOR........POZOR
Spanielsko POZOR PODVODY
Autor: Matus (02.11.2012)
POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR
Ahojte prosim davajte si pozor na ponuky prace v spanielsku v hoteloch a zbere pomarancov v mastach ALICANTE, MALAGA, SEVILLA, VALENCIA. Jedna sa o cesku KATERINA MACHACKOVA JE JEJ OKOLO 45 ROKOV, SILNEJSIA TMAVE VLASY. Pracu som nasiel na bazar sk jednalo sa o pracu v hotele kontaktoval ma potom PETR KRAL (ing.petrkral@gmail.com) A potom dal mi kontakt na pani Katerinu Machackovu tel. cislo 0034 603 389 454 a este emailova adresa: . Za vybavenie prace si pitala poplatok 180 euro a ktomu bolo aj vybavenie papierou uctou a atd. A dalsi poplatok bol za ubitovanie 150 euro malo sa byvat v rodinnych domov takze spolu 330euro . Poprilete do alicante boli sme este na letisku hnet nam volala ze nemoze ponas prist a mame si zobrat taxik a poslala nam smskou adresu kam mame dorazit, po prichode na adresu bol to penzion ktori sme si samy este zaplatili. Hnet prisla ku nam bola velmy prijemna mila vyzerala dvoverihodne a velmy chytra bola zacala sa ospravedlnovat ze nemohla po nas prist ze ma pokazene auto a dnes nas nemohla ubitovat kde sme mali byvat ze bol taniejaky maly problem ale uverili sme jej zacala hnet o praci co budeme robit atd.. Zacala nam hovorit o pracovnom povoleny o bankach poistke co nam treba vybavyt priniesla ziadosti ktore nam uz aj vyplnila ze len staci podpisat. A ze zajtra na hnet prestahuje na ubytovnu nemame sa bat a tam cely den odychneme a ona vsetko za nas vybavy. Tak sme jej to uveryli zaplatili sme jej co nam povedela a viacej sme ju uz nevydely. TAK PROSIM DAVAJTE SI POZOR NA PRACU V SPANIELSKU JE TAM STRASNE VELA PODVODNIKOV DIKDY NEPLADTE VOPRED POKIAL NEMATE PODPISANU PRACOVNU ZMLUVU ALEBO KED TO NEMATE TAK ZARIADENE AKO TO BOLO SLUBENE A DOHODNUTE MAM TO SO VLASTNEJ SKUSENOSTI BUDTE OPATRNY. Ak potrebujete pomoct kontakujte ma na emaili: alebo ak sa dostanete do stiky but emailovo alebo telefonicky niecim podobnym dajte mi prosim vediet...
POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR
s úroky ve výši 2% ročně
Autor: markdavson (14.11.2012)
Získání úvěru pro Váš projekt nebo partnerství investice. Pozdrav z úvěru podpisu Mark Davson., V současné době nabízíme plovoucí půjčky plán na úrokovou sazbou ve výši 2% s platným $ řádné identifikaci.
Můžete odeslat žádost o jakoukoli částku úvěru, který může být hledáte. Nabízíme půjčky v rozmezí od $ 1,000.00 USD min. EUR 10.000.000,00 Max. s úroky ve výši 2% ročně. Máme dlouhodobý úvěr pro pět-padesátroků maximální. E-mail:
chtel bych se chytit ve spanelsku a usadit se
Autor: Roman (11.01.2013)
Cuz vim ze je to tezky nekdo napise ze az moc a nekdo ze se ma fajn zalezi na kazdym jak se chyti.Ja jsem svarec mam pres 4 roky praxi mluvim na B1 anglicky ale nemuzu nic sehnat ted jsem v CZ a stale hledam kdyby se nahodou objevil clovicek ktery by mi pomohl ason z kontaktem piste na e mail mockrat dekuju.Kdyby byl nekdo ve spanelsku a vedel by o praci zaplatil bych mu po vyplate nebil by na skodu
Autor: Aneta (15.01.2013)
Shanim praci ve španělsku pro 2 holky....můžu odjet koncem unora 2013..meil:rupi.je@seznam.cz
Info Tenerife
Autor: Ondrej Pech (25.01.2013)
Zdravim vsechny. Pro pomoc Vam co se ptate na cokoliv ohledne prace muzu rict jen ze nejlepsi casti Spanelska jsou Balearske ostrovy i Kanarske ostrovy ja ziju uz 2 roky na Tenerife na jizni casti ostrova. Delam v restauraci 14 mesicu Public Relation a mam 5 euro cistyho na hodinu rok zpatky jsem roznasel listky por jeden klub coz byla pace na 5 hodin a do toho jeste rekonstrukci v klubu coz bylo dohromady 120 euro na den. Kdybi jste nekdo neco potreboval
Info Tenerife
Autor: Ondrej Pech (25.01.2013)
Zdravim vsechny. Pro pomoc Vam co se ptate na cokoliv ohledne prace muzu rict jen ze nejlepsi casti Spanelska jsou Balearske ostrovy i Kanarske ostrovy ja ziju uz 2 roky na Tenerife na jizni casti ostrova. Delam v restauraci 14 mesicu Public Relation a mam 5 euro cistyho na hodinu rok zpatky jsem roznasel listky por jeden klub coz byla pace na 5 hodin a do toho jeste rekonstrukci v klubu coz bylo dohromady 120 euro na den. Kdybi jste nekdo neco potreboval
Prace Madrid
Autor: AdrianaR (24.02.2013)
Ja ziju ve Spanelsku tretim rokem, studuju. Spanelsky umim obstojne, jeste anglicky a madarsky. Hledam praci, pokud mate nekdo tipy na job v Madridu tak se prosim ozvete! diky
Víte někdo o práci u pobřeží Španělska???
Autor: Rudy (03.03.2013)
Valencia,Alicante,Cartagena,Alemeria,Malaga....Strojírenství-kovovýroba jako zámečník-svářeč práce v doku udržba a jiné.Praxi mám cca 15 let.Možnost práce ve stavařině nebo jako řidič kamionu praxi mám..NJ,RJ,Sj se učím...Chci se tam usadit MAKAT UMÍM! email:dilnarudy@email.cz
Něco jsem dnes našel KDO volal nebo zná tento tel.??
Autor: Rudy (08.03.2013)
Portugalsko a Španělsko Pracovní místa (výroba, zemědělství, výstavba, gastro) a brigády (od květen 2013). U vybraných profesí s okamžitým možným nástupem. Pro muže i ženy. Bez poplatků a provize. Kontakt a informace na tel. nebo e-mail. tel.+351 935643696
Re: Něco jsem dnes našel KDO volal nebo zná tento tel.??
Autor: Kateřina (30.04.2013)
A ten email?
To jsm dnes našel
Autor: Rudy (08.03.2013)
Portugalsko a Španělsko Pracovní místa (výroba, zemědělství, výstavba, gastro) a brigády (od květen 2013). U vybraných profesí s okamžitým možným nástupem. Pro muže i ženy. Bez poplatků a provize. Kontakt a informace na tel.
+351 935643696
Re: To jsm dnes našel
Autor: Linda (11.03.2013)
Ahoj, hledáme s kamarádkou práci ve španělsku od 5/2013, prosím ozvěte se prosím na . DÍKY
Re: To jsm dnes našel
Autor: Linda (11.03.2013)
Ahoj, hledáme s kamarádkou práci ve španělsku od 5/2013, prosím ozvěte se prosím na . DÍKY
Re: To jsm dnes našel
Autor: Martin (20.03.2013)
tak tam brnkni nebo jestli máš email od něj tak napiš a hod sem info, kdo to je, at to není zase nějaký podvod, dík
Autor: Marcel (14.03.2013)
Ahojte,sháníme s přítelkyní práci ve Španělsku v katalánsku v oblasti Tarragony.Kdyby byl někdo dobrá duše a zaslal mi please nějaké ................díky
trebajo.seznam@seznam.cz
Autor: Kulda (22.03.2013)
Zdavím, narazil jsem tu informaci o tomto kontaktu, že se jedná o podvod. Slíbil mi bydlení, NIE, vse v poradku, domluva s nim po skype take dobra.

Kde je problem ?

Jake mate s nim zkusenosti ?
Re: trebajo.seznam@seznam.cz
Autor: Kulda (22.03.2013)
trebajo.espana÷zavinac÷seznam.cz
Re: trebajo.seznam@seznam.cz
Autor: Master (28.03.2013)
problém je v tom že bude inkasovat 200-250 eur za NIE, které si sám vyřídíš za 10eur...to už je podezřelé a za další na orbionu je mnoho zkušeností s tímhle podvodníkem, hezký den
hledam praci v espa
Autor: milan (31.03.2013)
38lety mechanik stroju a monter vyrobnich linek. svarec autogen mig+ tig hleda praci .nejlepe sestavovani a opravy vyrobnich linek a stroju. na delce pobytu nezaleží zkusenosti mam dekuji.776262620
ohledne spoluprace
Autor: milan (31.03.2013)
zda tam bydlite a muzete sehnat nejakou firmu co poptava....svarecske prace vyroba konstrukce vypalovani laserem ohybani plechu frezovani soustruzeni opravy stroju a repase vyrobnich linek.za provizi samozrejme-tak se snažte.
spanělsko - barcelona
Autor: lucie (10.04.2013)
Chceme jet v létě s kámošem pracovat do španělska nejlépe někam kolem Barcelony.
Nemá někdo nejaký typ, klidně i mimo Barcelonu?
Díky
Re: spanělsko - barcelona
Autor: FL (24.04.2013)
tip 28% nezaměstnaností ve španělsku je tip, který tě jistě odradí tam jet za prací :-)
Práce
Autor: Kateřina (30.04.2013)
Ahoj, žiji ve španělsku už skoro rok a práce pořád žádná :( Ale přichází léto, tak se chci zeptat zda někdo nevíte o něčem alespoň přes sezónu. Je mi 20let, domluvím se trochu německy, španělsky a snad i trochu anglicky. Nejlépe Girona a okolí. Děkuji :)
Re: Práce
Autor: xxx (04.05.2013)
to si někde na squatu? :-) protože rok tam žít a nepracovat, no to ani nejde, pokud nežiješ alternativně :P
Prace ve Span. pro mlade animatory s jazykovymi znalostmi-leto 2013
Autor: Alex 2 (01.05.2013)
Půjčka pro všechny se teď!
Autor: pan kierian johns M D. (06.05.2013)
Půjčka pro všechny se teď!

Dobrý den,
Já jsem pan Jones kierian M D. KIERIAN úvěr společnosti PLC. soukromé půjčky věřitelem
a já jsem tady, aby se vaše sny o získání
půjčky splní. Potřebujete naléhavou půjčku? Potřebujete úvěr splatit své dluhy? Potřebujete úvěr pravděpodobně rozšířit své podnikání, nebo založit svůj vlastní podnik pak jsme tu pro Vás s půjčkou s nízkou
úrokové sazby tak nízké, jak 3%, a můžete dostat výše úvěru 1.000 dolarů na $ 500,000,000.00 a maximální dobu trvání úvěru až 50 let.
Takže, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na pro více informací
z úvěru.

Formulář žádosti o úvěr
================================
Jméno:
Druhé jméno:
Kontakt
Adresa:
Věk:
Pohlaví:
Telefonní číslo:
Stav:
Povolání:
nacházíte se:
měsíčně
příjem:
Výše úvěru:
Účel, pro úvěr:
Doba trvání:
Země:
země měny:
Žádali jste o úvěr před:
rozumíte anglicky:


Čekám na vaši laskavou odpověď,
Pan kierian Johns M D.
hledam
Autor: milan (06.05.2013)
38lety mechanik stroju a monter vyrobnich linek. svarec autogen mig+ tig hleda praci .nejlepe sestavovani a opravy vyrobnich linek a stroju. na delce pobytu nezaleží zkusenosti mam jiz jsem tam pracoval...a rad bych se vratil natrvalo. dekuji.776262620
Autor: Jana (17.05.2013)
Ahoj, chtěla bych se zeptat. Mám v plánu jet do Španělka jako au-pair, ale bez agentury. Nevíte, jestli musím mít NIE a povolení k pobytu, když tam chci být 3 měsíce?
Re:
Autor: honza (27.06.2013)
bez N.I.E. ti vlastne nikdo oficialne nemuze vystavit smlouvu a tedy dat i legalni praci ci brigadu, samotne vyrizeni ale neni problema stoji 10 euro a je to maximalne do dvou dnu vyrizene.
Re: Re:
Autor: Katerina (05.07.2013)
Ahoj, co všechno člověk potřebuje k tomu aby mu vystavili N.I.E.?
Re: Re:
Autor: LILI (16.09.2013)
bejvavalo,ted delaji problemy s vyrizenim NIE,chteji predsmlouvu.dostanes NIE ale jen na tri mesice,pokud si nenajdes praci behem tech trech mesicu,uz ti ho neobnovi.
práce
Autor: Tomáš (26.05.2013)
Ahoj všichni,rádi bychom jeli s přítelkyní za prací do Španělska.Práce se nebojíme je nám to jedno,chceme vydělat nějaký prašule :-) kdyžtak mi kdokoliv písněte na ps:žádné platby předem nedáváme!!!jen solidní jednání!!!
Autor: Dendos (02.06.2013)
Muže mi prosim někdo poradit nakou praci ve španelsku třeba zbirani ovoce nebo tak diky moc skype dendos311 nebo napsat sem diky :)
Re:
Autor: honza (27.06.2013)
sber je problema a i riziko, hledej praci v gastronomii treba i jako pomocna sila a budes na tom s platem a hlavne i s jistotou lepe nez na plantazi plne polaku a rumunu...jo a taky par vycuranych cechu, kteri na tobe budou parazitovat. To moje rada a predevsim i zkusenost.
Honza
jedina podminka................
Autor: Grizzly (18.06.2013)
Jsem prave ted ve Spanelsku 2 meaice.Krasna zem,mili lide,prace dost,ale bez znalosti Spanelstiny,(neplest si prosim s Anglictinou),si ani NESKRTNETE.To je moje dobra rada,cloveka,ktery ujel kus sveta.Hodne stesti.
Re: jedina podminka................
Autor: honza (27.06.2013)
s tou reci to zas takova pravda neni, já hovorim nemecky a francousky a pokud budes hledat praci napr. v restauraci s nemeckou nebo i jinou klientelou nebudou se nad neznalosti spanelstiny nikterak pozastovovat, hlavni je aby jsi praci, kterou si najdes a dostanes delal tak aby byl majitel spokojeny, samozdrejme otazkou je jeji ohodnoceni, to bude vzdy pro cizince trochu pod beznym tarifem ale zase na druhou stranu s tim se do ciziny jezdi.... Honza z Malagy
Re: jedina podminka................ práce
Autor: Martin (22.04.2014)
Dobrý den, rád bych se vás optal, zda je možné se uplatnit jako zedník. A také pomoct po příjezdu, předem děkuji. Martin :-)
Práce v Barceloně
Autor: David (29.07.2013)
ahoj je mi 19 jsem vyučený a hledám jakoukolik práci nejlépe manuální ve španělsku nejlépe v Barceloně... klidně i sběr ovoce atd.. jestli tam někdo je prosím o radu přes koho se tam mám dostat atd..díík
Autor: kakamilka (29.07.2013)
ahooooj, nekdo nake tipy na sberne farmy na costa brave, prosiiim :) specha!!! diky
Autor: Luky (07.08.2013)
Ahoj, kdyby nekdo vedel o nejaky praci ve Spanelsku , dejte prosim vedet :-) Financne se odmenim :-)
Autor: mılan segeta (18.09.2013)
cau lıdı.. jen se chcı zeptat pokud nemate nekdo kontakt na pracı jako anımator na hotelu .. nejlepe ıbıza .. praxı mam 5 let ..mluvım angl;ıta;russıan;german;.. jsem hlavne tanecnık .. delam kurzy .. hıp-hop;salsa;bachata atd .. take muzıkaly jsem hral .. tak pokud o necem vıte .. prosım kontaktujte .. dekujı
Autor: Lucie (11.10.2013)
Také nás s přítelem zajímá práce ve Španělsku na farmě, ale zatím mi píší jen agentury, že po příjezdu na místo chtějí poplatky za tohle, za tamto, ubytování, servis ... dá se tomu věřit? proč si to nestrhnou až z první výplaty? proč to chtějí předem?má někdo vůbec dobré zkušenosti že si vydělal dobrý peníze nebo je to všechno oblož??? má někdo konkrétní kontakt na konkrétní seriozní farmu???
Autor: Libor (15.10.2013)
Ahoj, hledam praci do Španělska, prosím napište jestli víte někdo onecem . Děkuji meil.
Cokoliv
Autor: MIKI (21.01.2014)
Hledám cokoliv ve Španělsku za práci, odměním se za pomoc nebo info, nebo kdo by vyrazil společně do Španělska připojím se, díky.
Autor: evzen (05.02.2014)
nazdar potrebuju najit jakykoliv job!!! ve spanelsku,momentalne ziji v anglii,anglictinu ovladam poslete info na
Autor: Adus (26.02.2014)
Ahoj, mam zajem v lete vyjet do Spanelska za praci. Chtetka bych jen vedet, jak to tam ted je s praci. Dekuji za info
Prace na kanarech
Autor: Jaromir (28.02.2014)
Ahoj. Jsem prave na kanarskych ostrovech, tenerife a hledam tady praci. Pokud byste o necem nekdo vedel dekuji za info popr. tipy kde hledat. Muj email : .
práce na sadech
Autor: Tomáš Kařízek (05.03.2014)
Ahoj,
bohužel jsem nestihl vízum na Nový Zéland, tak hledám kam bych mohl vyrazit. Hledám práci na sadech, protrhávání atd...Kdyby někdo věděl, tak poprosím o info :-)


Předem děkuji
Španělsko
Autor: Marry (16.03.2014)
Ahoj, rád bych odjel pracovat do Španělska. Práce se nebojím, jen mě už unavuje žít v ČR. Vzhledem k tomu že španělsky umím jen stroze, tak ideálně na nějakou farmu, myč nádobí, úklid, pomocné práce. Předem dík za info.
Autor: luda (04.05.2014)
jestli někdo zajistíte práci na sběr ,tak se ozvěte na tel.702562053
Autor: Marin Nečekal (04.06.2014)
Dobri den chtel bych se zeptat jestly je nejaka brigada zberu ovoce ve spanelsku pro 5 osob Dekuji
Autor: Kramarovicova (17.07.2014)
hkedam praci pro dceru mluvi spanelsky anglicky a castecne nemecky praxe recepce,cisnik a pod
Spanelsko
Autor: Katerina (17.07.2014)
Ahoj, s kamarádkou máme v planu odstěhovat se do Španělska, teď žijeme v UK, ale ten život tady nas nebaví a unavuje.... radí by jsme byly za každou informaci ohledně bydleni a také práce, nebojíme se žádné práce! španělsky neumime :( ale věříme, že když někdo hleda najde vždy práci i bez daného jazyka, který se dá postupem času naučit. Prosím o jakékoliv info ohledně bydleni a práce na e-mail
Brigada?
Autor: Libor (31.07.2014)
Ahoj hledam sber,pro 2lidi.děkuji.meil.libor2626@seznam.cz
dobry den
Autor: lubos (10.08.2014)
Hledam brigadu do Španělska na zber abo pomocní kuchař Cislo 776519215 mail
sber ovoce od rijna nabydnete spanelsko oblast valencie okoli
Autor: roman (31.08.2014)
muzete nabydnout blisi info na imejl prace pro 3 dojedu auten dekuji za blisi info
Začíná sezona: Busco trabajo como chofer de camiones!!
Autor: Rudy (19.09.2014)
Hledám práci na ježdění s kamionem na frigo pro ŠPANĚLSKOU firmu co jezdí na sever.Praxi a vše platné MÁM!Klidně si udělám NIE.Učím se ŠJ,domluvím se NJ,RJ.Nejlépe okolí Valencie,Alicante,Murcie,Cartageny.Ve Španělsku to znám...a chci se tam do budoucna usadit.Nejlépe ježděni E-D-E,nebo E-NL,B,CZ a zpět do E. Díky za nabídky NA EMAIL:
Sběr ovoce
Autor: Kelly (23.09.2014)
Ahojte lidi,máte někdo zkušenosti ve Španělsku na sběrech ovoce a ve skleníkách pod panem Romanem Maršálkem? Díky za veškeré reakce
Re: Sběr ovoce
Autor: mariam (26.09.2014)
Odkud je pan?Mas mobil?
Re: Re: Sběr ovoce
Autor: Kelly.007 (14.11.2014)
Pan Maršálek,představen přímo v Přerově,kde s přítelkyní hledali lidi pro práci ve Španělsku na sběr pomerančů a dále do skleníku v Alicante a Alziře.Jeho tel. číslo je 733 401 502.Vzali si peníze a okopírované pasy(částka činila 3000kč na osobu) na vyřízení NIE a veškeré papírování kolem toho a den před odjezdem mi napsali,že mezi pomerančema je třeba Španělský jazyk,takže tahle práce se nekoná a že jedině v Březnu do skleníku,tam jazyk není potřeba..Jsem připravená podat trestní oznámení,protože jsem přišla o 6 tisíc.Prosím Vás pokud je vás víc,ozvěte se mi na email: . Děkuji
Re: Sběr ovoce
Autor: libor (26.09.2014)
mas cislo na pana?
Re: Re: Sběr ovoce
Autor: Kelly.007 (14.11.2014)
Ano,číslo na pana Maršálka je: 733 401 502,ale už je nedostupné a se španělskou předvolbou jsem to bohužel nezkoušela,protože nemám roming.. Díky za další reakce..
Španělsko, Ibiza, Malorca.... v lednu
Autor: Klára W (27.10.2014)
Ahoj, ráda bych koncem ledna odjela do nějaké španělsky mluvicí země najít si tam práci, ale nemám s tím zkušenosti a přes agenturu jet nechci. Chi tam zůstat minimálně do června. Chce se někdo přidat nebo může mi někdo dát nějaké spolehlivé informace, kontakty? Děkuji. Kdyžtak na email nebo i sem.
Spanelsko
Autor: Jara (17.11.2014)
Je tu nekdo kdo chce kolem unora odletet do spanelska?
Pozice (cisnice,uklizecka)?
Re: sber ovoce od rijna nabydnete spanelsko oblast valencie okoli
Autor: Jara (17.11.2014)
Ahoj, hledam mladou slecnu,
ktera by se mnou letela do spanelska na pozici (cisnice,servirka).
Nejlepe od unora.
Pis na email :
Re: Re: Re: Sběr ovoce
Autor: andy (19.12.2014)
Všem nefachčenkům.!!Myslíte si,že když jedete do zahraničí pracovat,tak tam budete brát peníze za nic,že tam nemusíte makat???
nabídka práce
Autor: Soňa (04.04.2015)
CHtěla bych nabīdost práci sběr jablek a hrušek.Práce cca na 6 měsíců.ale potřebují jen lidi co už mají hotové nie- pracovní povolení.nemusíte se bát sama jsem minulý rok naletěla když jsem jela na česnek.už tady žiju rok našla jsem si tady přītele je to též Čech žije tady už 4 roky.Vaše životopisy s fotkou zašlete na a nebo tel +420736418204 pouze SMS nevolat! Více informací po 15 tenhle měsíc podle šéfa.
zájem o práci
Autor: Jana (06.05.2015)
Dobrý den,nevíte někdo z Česka o práci ve Španělsku?SBĚR OVOCE ČI ZELENINY?
Všude je něco....
Autor: Rudy (08.06.2015)
Minulý týden jsem se vrátil z Andalusie přesně Marbelly- Malagy jeslti ve špánu je taková bída jak každý říka a píšou tak u nás je SUPER bída!!Stále usměvaví lidé,pohoda,mají co žrát a v ulicích jezdí z věčiny zánovní nebo nová auta a více skutrů amotorek než před rokem..!!Co za těch 15 let vím,že jsou španělové kapánek líný...možná proto ta nezaměstnanost:-))ale to prostě tak je... Jen pro info NIE není problém stojí pár éček...Kdo umí španělsky jedno velké plus kdo umí anglicky nebo německy tak také!!Časy,že JEN španělsky jsou pryč...černý huby tam jsou více než byli...to je pravda.Co se týče práce je problém sehnat ale DÁ se!!Kdo není línej a objetuje nějaký čas 100% najde nemluvím o zběru ovoce a td,.jiné podřadné práce to je max,. pro studentíka... co nemá rodinu! Nebo se vrací se zkušenou zpět do CR.Jezdím tam léta vždy po nějakém době připravuji si tam zázemí.. a co vím jistě kdo chce ŽÍT a miluje teplo tak ŠUP jděte do toho!! Protože tady to stojí rok od roku za velký HOVNO...sorry! Kdo by tam chtěl zbohatnout nebo vydělat a vrátit se do CR zapomente!!Pár lidí co tam žijou tam znám i ted jsem snima mluvil a nikdo z nich se už nikdy nechce vrátit!Letenka nestojí tolik pronájem nebo ubytování seženete na každém rohu v každém domě je nápis: Alquilar za pár stovek éček.Jídlo cenově jako u nás....Tak přeu hodně štěstí Rudy
Re: Všude je něco....
Autor: Jan (05.07.2015)
A nemáš kontakt na sebe a nebo na nekeho kdo tam žije rad bych se zeptal na pár informací ohledně Spain, prace a tak celkové. Když budes mít nápis mi na email Byl jsem tam cca měsíc tomu na dovolené ...no co ti budu povídat paráda, to víš sám asi..
Autor: Jakub Axmann (25.06.2015)
zdravím hledám práci jako zdravotní bratr
Valencie, sběr ovoce
Autor: Mára a Klára (16.08.2015)
Nazdárek, nevěděli by jste prosím o sběru ovoce v okolí Valencie? Nebo agenturu u které by jsme si to mohli zprostředkovat? Chceme vyrazit na začátku října a budeme rádi za každou radu a pomoc :) děkujeme mockrát
Re: Valencie, sběr ovoce
Autor: Mára a Klára (16.08.2015)
Email:
Mobil: 730 973 404
studium - výměnný pobyt
Autor: zvědavec (20.08.2015)
Zdar lidi, ví někdo o nějakém studiu španělského jazyka aniž bych musel kontaktovat agentury, které jsou předražené?Studium bych požadoval pro dvě osoby i s bydlením a ideální místo by mohlo být St. Paula, Alicante, La Marina (okres Alicante). Je mi jasné,že to bude stát nějaké "éčka", ale nechci se nechat sdírat od agentury, která si na 3 týdení pobyt účtovala kolem 60.tisic Kč. My nabízíme také ubytování v rodinném domě a pokud by se našel někdo kdo by chtěl u nás vegetovat, tak může zadarmo i jej vystravujeme, ale pořadujeme aby nás učil/i jazyk :-). Pobyt by měl trvat necelý měsíc a pokud by se to ujalo ke spokojenosti obou stran tak i 3x-4x do roka by se to opakovalo. Díky za odpověď
prace ve spanelsku
Autor: Simona Francesca Holzer (25.09.2015)
Dobry den meli bychom zajem o praci ve spanelsku nejlepsi okolo Barcelony,bez znalosti jazyka,dekuji za odpoved s pozdravem Simona Holzer
Spanelsko
Autor: Robert (06.10.2015)
Zdravim hledam jakoukoli praci ve spanelsku, momentalne ziji v UK jsem mlady a prace schopnej praci tady mam ale uz me nebavi to anglicke pocasi

email:
tel. 07951153647
Hledám pracovníka/ci do kempu
Autor: Bill (30.11.2015)
Dobrý den, sháním do kempu u Caspe ženu či muže na úklid, údržbu a vaření. Jedná se o rybářský kemp.
Email:
Re: Hledám pracovníka/ci do kempu
Autor: Ondra Gajan (08.12.2015)
Dobrý den, můžete mi na email poslat blizsi informace? Moc dekuji Ondra (ondra.g@centrum.cz)
Re: Re: Hledám pracovníka/ci do kempu
Autor: libor micek (10.10.2016)
Dobry den. Mam zajem o jakou koliv praci ve Spanelsku.Jsem muz , ziju 10let v United Kingdom a mam te zimy a destu dost.
Muj mejl je -
Spanelsko
Autor: BoBo (17.08.2016)
Olá... Chtěla bych vás všechny strašně moc poprosit o radu a o pomoc. Je vubec možné si ještě teď sehnat nějakou práci či brigádu ve Španělsku?? popřípadě, kde bych ji měla hledat? prace se nebojim, jakekoliv. jen je obtizne, zarizovani zda se mi ... má s tímhle prosím někdo z vás skušenosti ?? muchas gracias :)
Re: Spanelsko
Autor: Martin (23.09.2016)
určitě ano, ale jedině na místě, tady nečekej, že by ti někdo něco nabídnul, bohužel
Práce ve Španělsku
Autor: Roxi (24.03.2017)
Ahoj všichni. Máte-li někdo zájem jet do Španělska (jih)na sběr ovoce,zeleniny +zpracovatelny ovoce,zeleniny tak mi napište na e-mail : Zprostředkovatelé,agenti atd...nevolat. Předem děkuji.
hledáme
Autor: hugo (14.05.2017)
hledáme sběry
práce, brigáda
Autor: Martin (22.05.2017)
Hledám práci na farmách
Autor: Monika (09.07.2017)
Zdravím všechny chtela bych pracovat ve Španělsku ale španělsky nemluvím Dobre. Bydlení mam vlastní kdyby někdo o něčem věděl
Re:
Autor: Jiří Košnař (17.07.2017)
Dobrý den, také uvažuji o práci ve Španělsku, jen nevím jak s bydlením. Vy máte ve Španělsku možnost ubytování? Pokud ano, mohli bychom se nějak domluvit? Moc na internetu nejsem, pokud je ta možnost tak mi klidně dejte vědět na mobil:604354866, nebo pokud mohu zavolat já Vám tak mi můžete dát kontakt... Opravdu velice rád bych se dohodnul.
Práce ve Španělsku
Autor: Míša Jungová (13.11.2017)
Ahojky pro všechny, kdo hledají práci ve Španělsku. Já mám docela dobrou zkušenost s agenturou sunagency jela jsem s nimi na Mallorcu, dělala jsem za barem a léto bylo naprosto super, zařídí i ubytko
Práce jih Španělska
Autor: Lucie (25.03.2018)
Zdravíčko, nevíte někdo o nějaké práci na jihu Španělska? Jsme dvě slečny a bydlíme kousek od Alicante. Jakékoliv sběry ovoce, uklízení, mytí nádobí atd.. Moc děkuji za jakékoli info :) Lucie. Tel: 608 307 802 nebo email:
za výdělkem, za dobrodružstvím
Autor: Martin (29.08.2018)
čau lidi? nějaká brigádka? víte o něčem? nebo vyrazíme? :) Martin
Vzdělaní
Autor: Add (27.01.2019)
Jak nastopit na školu?
Když jsem tady v Česku v třetaku na učilišti
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Hlavní článek:

Práce v zahraničí

Zkušenosti našich čtenářů

Erasmus v Gironě – Universitat de Girona

Nazkušenou.cz on Facebook