Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce v Řecku

Řecko nabízí mnoho pracovních příležitostí hlavně v turistickém ruchu během letních měsíců. Zaměstnavatelé nejčastěji hledají číšníky/ce, recepční, barmany/ky, pokojské, pomocníky do kuchyně apod. Pro sezónní práce v Řecku se obvykle vyžaduje komunikativní znalost angličtiny, znalost řečtiny je samozřejmě výhodou, ale ne podmínkou.

Administrativní požadavky

Od 1. 5. 2006 není pro občany členských států EU nutnost si vyřizovat pracovní povolení v Řecku.

Při pobytu nad 3 měsíce je nutnost žádat o povolení k pobytu (zisk průkazky) u místní cizinecké policie. Pokud práci stále hledáte, můžete tyto 3 měsíce prodloužit o další 3 měsíce. Platí se poplatek okolo 0,30 eura. Povolení je platné na 5 let a lze ho opětovně prodlužovat. Nutné podmínky pro jeho získání:

 • být v pracovním poměru,
 • nebo mít dostatek financí pro další pobyt.

Administrativní náležitosti pro zisk průkazu o pobytu, osobního registračního čísla (AFM) pro daňové úřady a dalšího registračního čísla (AMKA) pro služby sociálního zabezpečení jsou:

 • doklad, že žadatel má placeno zdravotní pojištění,
 • dostatečné finanční prostředky,
 • 3 fotografie.

Úkolem vašeho zaměstnavatele je váš přihlásit do systému sociálního pojištění a zajistit vám průkaz DATE od instituce IKA (Idrina Kinonikon Asfaliseon):
Tmima Diethnon Scheseon
Agissilaou 48
152 31 Athény, Řecko
web: www.ika.gr

Při návratu do ČR si nechte vystavit formulář U1 (E301), který pro úřad práce potvrzuje, že jste v Řecku pracovali - náš zápočtový list. Lze zažádat i online elektronicky na mpsv.cz.

Lze vyřídit na adrese:
OAED (Organismos Apascholiseos Ergatikou Dynamikou)
Ethnikis Antistaseos Str 8
17456 Alimos, Athens
web: www.oaed.gr

Nejen v případě ztráty dokladů, ale v případě jakýchkoliv problémů se obracejte na české velvyslanectví v Řecku. Adresa:
Velvyslanectví České republiky v Řecku
6, G. Seferis Str., Palaio Psychico, Athens
154 52
tel: 0030210/6713755, 6719701, 6713033, KO-6725332
e-mail: athens@embassy.mzv.cz
web: www.mzv.cz
Vedoucí úřadu: Ing. Jana BULENOVÁ

Zdravotní pojištění

Občané ČR zaměstnaní v jiné členské zemi EU/EHP mají právo na plnou zdravotní péči v této zemi, tedy i Řecku.

Nezapomeňte do 8 dnů od získání práce tuto skutečnost náhlasit vaší české pojišťovně (zaslat kopii karty, smlouvy či výplatní pásky) a odhlásit se od pojištění v ČR. Zároveň musíte vrátit zdravotní (modrou kartu), včetně EHIC karty. Přejdete na zdravotní pojištění v Řecku (platit je bude váš zaměstnavatel nebo vy sami, pokud pracujete na Živnostenský list). Do doby, než získáte zaměstnání, mějte vyřízenou EHIC kartu (Evropský průkaz pojištěnce), který vám vystaví v pobočce české pojišťovny na vaše požádání, a plaťte si v ČR pojištění, navíc mějte i cestovní (turistické) pojištění pro Řecko.

Při návratu z Řecka se opět nahlašte k placení zdravotního pojištění na nějaké pobočce v ČR. Nezapomeňte doložit formulář E304, který potvrzuje, že za vás bylo odváděno zdravotní pojištění v Řecku. V případě nedoložení do 3 měsíců od návratu, budete doplácet pobyt v cizině a ještě penále.

Ubytování

Při práci v hotelech nebo v hostelech je obvyklé, že vám zaměstnavatel bydlení zajistí. Ceny za pronájem se liší v závislosti na poloze - Řecko, ostrov, vnitrozemí, přímořské letovisko. Opět se vyplatí přijet před začátkem sezóny, kdy je nabídka větší a za výhodnější ceny. Obecně lze očekávat částku od 180 do 350 € měsíčně za dvoupokojový byt.

Hledat můžete až v Řecku, nebo využít některou z realitních kanceláří:
realigro - ve filtrech si nastavte pronájem a typ bydlení, nabízí i prodeje nemovitostí,
gabinohome - další portál převážně pronájmů na sezonu, ale lze nalézt i dlouhodobější,

Ceny energií

0,179 euro/kWh pro domácnosti
0,080 euro/kWh pro zemní plyn
Ale ceny se pořád zvedají, jsou jen orientační k roku 2015.

Životní náklady v Řecku

K roku 2016 minimální mzda v Řecku pro občany nad 25 let je 586,08 € měsíčně, do 25 let 510,95 € měsíčně.

V soukromém sektoru se vyplácí ve 14 měsíčních splátkách (jedna měsíční splátka o Vánocích a dvě poloviční měsíční splátky o Velikonocích a v létě). Při přepočtu na 12 měsíců pak v těchto případech činí minimální hrubá měsíční mzda 683,76 €, respektive 596,11 € do 25 let.

Od 1.1.2014 zaměstnanci dle výše příjmu odvádějí 42 % (nad 42 000 €), 32 % (25-42 000 €) a 22 % (méně než 25 000 €). OSVČ pak s příjmy do 50 000 € odvádějí 26 %, s příjmy nad tuto částku pak 33 %.

Mezi Českou republikou a Řeckem platí bilaterální dohoda o zamezení dvojího zdanění. Informujte se o možnosti vrácení daní při práci v zahraničí.

Ceny potravin

Jídlo a pití stojí v Řecku zhruba to samé, co u nás. Hodně záleží na tom, zda kupujete v centru střediska či na jeho okraji, zda kupujete v hotelové prodejně nebo klasickém obchodě pro místní.
To samé platí pro místní restaurace, tzv. taverny. Podobně jako u nás, tak i v Řecku se ceny liší podle polohy restaurace a její nabídky. Logicky v centru přímořských letovisek a podél kolonád zaplatíte více.

Na ukázku některé průměrné ceny k roku 2016:

banány - 1,80 €,
brambory - 1 kg od 0,60 €,
chléb - půlka za 0,80 €,
jablka - 1 kg od 1,40 €,
bílý jogurt - 250 g od 1 €,
kuřecí prsa - 1 kg za 6,90 €,
mléko kravské - 1 l za 1,20 €,
olivový olej - 0,5 l za 7,10 €,
sušenky - typu margot od 0,80 €,
vejce - 12 kusů od 2,80 €,
tvrdý sýr - 0,5 kg od 4,30 €.

Doprava


Letecky

Přímé spoje do Atén i na některé významnější ostrovy během sezóny bez problémů a denně. Asi největší nabídku charterových letů má u nás Travel Service (Smart Wings). Ceny letenek pro představu: cena zpáteční letenky se téměř každoročně v únoru ve směr Soluň-Praha pohybuje okolo 300 €, Athény-Praha pak 200 €. U Smart Wings je průměrná cena okolo 6 000 Kč.

Vlakem

Od roku 2011 není aktuálně možné využívat vlakové dopravy od nás do Řecka. Pravidelné spoje jezdívaly přes 36 h do vybraných letovisek.

Autem

Nejrychlejší pozemní cesta - Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Makedonii a pak Řecko. Výhodou je to, že když se v Bratislavě napojíte na dálnici, jedete téměř plynule až do Řecka.

Na Slovensku zaplatíte dálniční známku buď na 7 dní za 4,90 €, nebo na měsíc za 9,90 €. V Maďarsku je k dostání známka minimálně desetidenní, a to za 6 600 HUF a rychlostní limity jsou stejné jako u nás. V Srbsku se vybírá mýtné podle úseků, kterými projedete. Pokud pojedete tou nejkratší cestou, budete potřebovat na poplatky asi 16 €, popř. 1 500 RSD. Hned na hranicích s Makedonií se vám může, že po vás budou chtít 3,5 € jako tzv. vstupní poplatek do země. Za mýtné budete opět platit na mýtných stanicích stejně jako v Srbsku a ostatně i jako v samotném Řecku. Pro průjezd zemí by vám mělo stačit 160 MKD, platit eurem lze, ale téměř nikdy kurz nesouhlasí.

Další trasou, jak dosáhnout Řecka, je cesta do Itálie a zde se nalodit na trajekt.

Autobusem

Na trase Praha, Brno můžete využít řecké společnosti KORONA TRAVEL, která pravidelně jezdí z ČR do Atén, Thessaloniky a Larissy. Obousměrná jízdenka vychází od 2 400,- Kč, jednosměrná 1 400,- Kč. Mimo letní sezónu jezdí linka 1x týdně, z ČR vždy v sobotu ráno a z Řecka vždy ve čtvrtek ráno. V létě se spoje posilují na dva týdně.

Jinou možností na trase z Ostravy, Opavy, přes Bruntál, Olomouc a Brno do Soluně je CK Nikolas Tours. Linka je v provozu opět celoročně, odjezd z ČR každé pondělí a z Řecka do ČR každou středu. Cesta trvá z výchozí stanice do cílové 24 hodin. Cena je víceméně shodná s KORONA Travel.

Hledání práce

Pokud hledáte práci v Řecku pouze na léto, vyjeďte co možná nejdříve. V průběhu turistické sezóny se totiž místa rychle zaplní.

Sezónním brigádníkům je nejčastěji nabízena mzda okolo 30 Eur + spropitné týdně v restauračních zařízeních a barech. Pracovní agentury slibují výdělky od 500 – 1 000 Eur + spropitné, někdy se však dostanete na pozici úplně bez „tips“ (např. hotel all-inclusive). Stravu a ubytování hradí zaměstnavatel (není však výjimkou ubytování ve sklepě, až 5 osob na pokoji).

1. Oslovit napřímo

Bez znalosti řečtiny jsou možnosti najít práci na internetu omezené, ale přesto to není nemožné.
Zkuste i poslat email do hotelů a hostelů, které jsou v místě, kam chcete jet. Podívejte se na nabídky na různých serverech a zadejte si na ně sami inzerát (viz odkazy).

2. Proletět inzeráty

V Řecku je poměrně hodně inzerováno v novinách, zkuste hledat i zde. K nejznámějším novinám patří „Ta Nea“, „To Vima“, „Express“. Pracovní veletrhy nejsou v Řecku moc rozšířeny. K odkazům výše jsou zde uvedeny komerční portály práce:

Práci nejen v Řecku lze také hledat přes neplacený job portál Eures pod MPSV v ČR. Případně lze také zkusit štěstí přímo na stránkách pracovního úřadu v Řecku.

3. Vyjet přes českou agenturu

Když chcete využít nabídky zprostředkovatelské agentury, zjistěte si na ni přesné reference. Pokud je to možné, zkontaktujte se s někým, kdo už má s vybranou agenturou zkušenosti. Zeptejte se, jak agentura řeší případné problémy a zda je možné změnit v případě nespokojenosti zaměstnavatele. Zjistěte si také, co přesně je zahrnuto v poplatku, který agentuře zaplatíte.

Některé z českých agentur zprostředkovávajících práci v cizině:

Klikněte, zavolejte, zeptejte se
kvalifikovaná pomoc s hledáním kvalitní práce v zahraničí

Např. agentura Czech-us nabízí práci zejména na pozicích barman nebo servírka se znalostí alespoň AJ. Práce je na 4 až 6 měsíců, k platu vám zajistí sdílené ubytování zdarma v hotelu, plus zdarma stravování v hotelu.

4. Domluvit se se zahraniční agenturou

I v případě, že chcete hledat práci přes agenturu v Řecku, nezapomeňte projít reference na Internetu. Kontrolujte si, za co přesně platíte - zda vám pomohou zajistit i ubytování či jen pomohou najít možnost pracovního místa.

Některé z řeckých agentur zprostředkovávajících práci:

 • jobForYou - nabízí zaměstnání v oblasti péče o staré lidi (ošetřovatelé) a v pohostinství, nutnost vyplnit dotazník, poté vás sami kontaktují,
 • HRS - nabízí kvalifikovanější práce pro zdravotní sestry, doktory, inženýry, kromě pracovních možností pomáhají i rekvalifikováním a vedením (leadership) zaměstnanců,

Přehled dalších agentur v Řecku, které nabízí převážně kvalifikovanější práce, lze nalézt zde.

5. Miluji adrenalin - jedu naslepo

V případě, že se rozhodnete hledat práci až v Řecku, vyberte si velké turistické středisko, kde je hodně potencionálních zaměstnavatelů. Projděte místní hotely, hostely, kavárny a restaurace a ptejte se, jestli hledají zaměstnance. Jestli alespoň trochu ovládáte řečtinu, pročtěte si inzeráty v místních novinách - odkazy viz výše.

Pro nekvalifikované práce novořečtina není podmínkou, anglický jazyk postačuje na komunikativní úrovni. Životopis v AJ si připravte v několika kopiích ještě doma, abyste po příletu mohli začít rozdávat a neřešili problém s přístupem na Internet a ke kopírce.

Častou a využívanou možností, pokud hledáte práci jen na prázdniny, je vyjet na dovolenou do Řecka a začít hledat v průběhu vaší dovolené. Pokud nenaleznete, tak se vrátíte domů po skončení. V sezóně ale v turistických oblastech není problém práci sehnat.
Máte-li v Řecku známé, příbuzné či kamarády (i ty, co se už vrátili) neváhejte je kontaktovat pro pomoc s hledáním práce anebo dočasným bydlením.

Pokud už se rozhodnete, že vyrazíte naslepo či nejprve dovolenkově s hledáním práce, stanovte si konečný termín, do kterého budete práci hledat. Lepší je se zavčas vzdát, než se zadlužit. Vemte si dostatečnou finanční rezervu - přibližně odpovídající nákladům na měsíc v ČR (plus něco navíc).

Doporučení a triky pro usnadnění práce v Řecku

 • nezapomeňte do 8 dnů od zisku práce v Řecku nahlásit své české pojišťovně tuto informaci,
 • nezapomeňte do uplynutí 3 měsíců žádat o povolení k pobytu (průkaz AFM), pokud máte práci sjednánu na delší dobu,
 • nezapomeňte na vhodnou finanční rezervu, pokud práci budete hledat až na místě - myslete na to, že měsíční náklady zde vychází přibližně jako u nás, ale záleží na zvolené destinaci,
 • jiná abeceda - horší orientace ve městě kvůli nápisům převážně v řečtině (a to i v turistických oblastech)
 • je zde hodinový časový rozdíl oproti ČR,
 • doprava na ostrovech - horší dostupnost, myslet na to při bydlení - volit či žádat o bydlení v místě hotelu, jinak si budete muset pořídit motorku či auto,
 • vlhké mořské podnebí - zejména na ostrovech můžete počítat s rychlejším ničením obuvi a oblečení, na druhou stranu vám stačí méně věcí,
 • pracovněprávní problematika - v Řecku je úplně jiná mentalita – i zaměstnavatelé se mohou chovat jinak – zvyšují hlas, mají vysoké nároky na pracovní dobu, pracovní výkonnost (ale za pět minut z křiku mohou přejít do žertování), na druhou stranu jsou Řekové hodně pohostinní,
 • žádejte u svého zaměstnavatele o “doro” - něco jako český třináctý plat, zaměstnavatel by vám ho měl dát v případě dlouhotrvajícího pracovního poměru,
 • doporučený příjezd - začátek dubna až začátek června - najdete pak v turismu snáze práci,
 • počítejte s tím, že v turistické sezóně nebudete mít příliš volných dnů, pokud pracujete v turismu - často se pracuje 10 a více hodin a o víkendech,
 • s papírováním vám má pomoci zaměstnavatel, nenechte se jím odbýt,
 • využijte šablony pro Životopis v angličtině,
 • novořečtina na pozicích v turismu není vyžadována, stačí komunikativní angličtina, ale výhodou je znalost dalších evropských jazyků (zejména němčiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny),
 • před odjezdem doporučujeme si vyřídit plnou moc, například pro poštu v ČR, lze zvážit i změnu kontaktního místa do ciziny za menší poplatek (cca 200 Kč k 2016) - záleží na plánované délce pobytu,
 • zajděte si k doktorům a zubaři v ČR před odjezdem do Řecka - zde platíte i jen za vstup do ordinace, dle zkušenosti pracujících v Řecku je lepší nemoci řešit přes lékárny,
 • před návratem zpátky si zajistěte E304 potvrzení o vašem zdravotním pojištění v Řecku a U1 (starší E301) pro náš úřad práce v případě nároků na dávky.

Zkušenosti s prací v Řecku si můžete přečíst v článku Letní práce v Řecku na Thassosu. Pokud uvažujete o práci v cizině, ale pro Řecko jste se nakonec nerozhodli, článek Práce v zahraničí je dobrý start.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
plat
Autor: Petra (08.06.2008)
Já bych jen dodala, že většinou si spíš na letní "brigádě" v Řecku vyděláte na měsíc méně, než je ta minimální mzda uvedená tu.
re:plat
Autor: andy (23.06.2008)
to Petra: musim s tebou souhlasit, dělala jsem v luxusním hotelu v baru a za 350 euro na mesic... zkušenost výborná, ale za ty peníze se to nevyplatilo.
Re: re:plat
Autor: Karin (03.09.2009)
Ano mam stejne zkusenosti, delala jsem v jednom 5hvezd.hotelu a ja jako zamest.jsem mela 1000e cisteho za 8h prace a k tomu ranni a odpol., ale ti co prijeli na brigadu jako praktikantky Slovenky a Cesky mely plat 320e mes.a to taky zacalo ubyvat prace v Recku v hotelech, protoze praktikant je vysel levneji nez, aby platili plnou prac.silu za stejnou praci..
Re: Re: re:plat
Autor: lucy (29.10.2009)
ahoj můžu se zeptat a kde jsi byla na jakém ostrově???
Re: Re: Re: re:plat
Autor: lucy (29.10.2009)
protože já jsem byla na crétě a byla jsem tam jako brigádník a ted bych chtěla být normální zaměstnanec za tich 1000eur
Hledam praci
Autor: EUKA (02.07.2008)
ahojky vsichni jsem 18 slecna a hledam praci jako konzumentka,barmanka,spolecnice v recku.momentalne jsem v uprsene Anglii ale vubec me to pocasi nebavi.Budu rada kdyz se mi nekdo ozve bud to s nabidkou nebo jakou koliv zkusenosti co by mi pomohla.diky moc piste na
Re: Hledam praci
Autor: ahoj (08.02.2012)
pokud chces delat na prete prosi ozvi se
Re: Re: Hledam praci
Autor: hoj (08.02.2012)
pokud chces delat na krete ozvi se
Re: Re: Re: Hledam praci
Autor: Katarína (26.04.2013)
ahoj s kamaratkou chceme vyrazit nekaim za teplem za praci nevis poradit dekuji
prace po cely rok
Autor: Vera (10.08.2008)
Ahojky shanim praci v okoli Solune po cely rok.Muzu delat cokoli,pokud by nekdo o necem vedel budu moc rada.Predem
Re: prace po cely rok
Autor: andrea (20.09.2008)
mela bych pro tebe praci konzumentky v Paralia vrasna cca. 70km od Solune
Re: Re: prace po cely rok
Autor: Tina (28.02.2009)
platila by ta konzumentka i na zacatku cervna do rijna?
Re: Re: Re: prace po cely rok
Autor: Lenka Bampaliarou (26.05.2009)
Dobry den mam nabidky v Recku pro napojove hostesky,tanecnice ale i ciste barmanky.Vlastnim svuj podnik Elite (www.clubelite.info) a mimo nej mam vyber z rady dalsich podniku po celem Recku dle zamereni.Mam v teto branzi 10ti letou zkusenost,ziju v Recku.Reference od jinych divek samozrejmosti.Pokud nekdo projevi zajem napiste pro blizsi info:tel:777221984 nebo skype:Lenka Bampaliarou
Re: Re: Re: Re: prace po cely rok
Autor: Katerina Sykorova (29.09.2009)
Ahoj,
chtela bych se zeptat jestli by byla nejaka moznost nabidky prace barmanky primo v Athenach, zacinam zde studovat tak by se mi prace hodila...
Paxi mam asi osm let jak v barmanstvi, hotelnictvi tak i gastronomii. Je mi 24 let.
Zatim dekuji a s pozdravem Katka
Re: Re: Re: Re: prace po cely rok
Autor: chlumska veronika (19.01.2010)
ahoj.cetla jsem tvuj inzerat ,vim ze je starsi,ale chtela jsem se zeptat zda-li neschanis jeste nejake lidicky na toto leto?jsem vyucena servirka a momentalne delam dalkove hotelovou skolu.s mou anglictinou se domluvim ale ne zcela ciste.kdyztak se ozvi s pozdravem
Re: Re: Re: Re: prace po cely rok
Autor: Lucie Tsarucha (24.02.2010)
Dobry den mela bych zajem o praci cisnice nekde v okoli aten ci solune....Mate nejake nabidky,nechci vsak delat zadnou spolecnici,tanecnici a prace tomuto podobne....Chci delat normalni servirku nekde v baru,restauraci atd..
Re: Re: prace po cely rok
Autor: mary (15.04.2009)
Hladam pracu:Paralia, Olympic. beach leto 2009.Email
Re: Re: prace po cely rok
Autor: smahem@volny.cz (04.05.2009)
měla bych zájem o vámi nabízenou práci. Můžete prosím poslat další informace. Děkuji
Re: Re: Re: prace po cely rok
Autor: Milča (08.05.2009)
Ahoj pokavad jsi slečna tak ano.
Re: Re: prace po cely rok
Autor: Katharina (30.10.2012)
Ahoj a nějaký kontakt na tebe?
Re: Re: prace po cely rok
Autor: konzumentka (30.10.2012)
Re: prace po cely rok
Autor: andrea (20.09.2008)
mela bych pro tebe praci konzumentky v Paralia vrasna cca. 70km od Solune


a prosím nějaký kontakt na tebe?
Re: prace po cely rok
Autor: Karin (03.09.2009)
Ahoj pochybuji, ze najdes ted praci v okoli Solune, protoze jednak konci sezona a prace jsou spise sezonni, jednak je priserna nezamestnanost v Soluni..no spise jen nekam do baru, ale to te budou reci otravovat..a kdyz bys ji nasla tak trvej radeji na ranni..vecer se to tam meni tak trosku v neco jineho..uspech preji,pa.
Re: prace po cely rok
Autor: ivajitka (27.07.2011)
ahoj,ozval se ti nekdo?take shanim jakoukoliv praci a docela nutne,bydlim v soluni,dekuji za odpoved iva
Martin
Autor: Martin (11.08.2008)
Potreboval bych si najit praci př. Španelsko,Řecko,Irsko,Portugalsko a to alespon na 2roky pokud neco nekdo najde muze me kontaktovat na cisle 725714888 dikkk!
Autor: pasizi (07.09.2008)
ahoj chtela bych se zeptat kdy je nejlepsi odjed do recka.zatim pracuji v irsku,ale na letni sezonu bych chtela nekam do tepla.muj mail je
Re:
Autor: Karin (03.09.2009)
Ahoj, tak ty jsi v Irsku? My se tam zase chystame na zimu s pritelem, jsme nyni v Recku, ale letos to byla bida..Rada bych se te zeptala jak je to tam s praci a zda bys nam nemohla doporucit neco kde by jsme nasli stabilni praci, slusnou.. dekuji( e-mail: ), s reckem taky mohu poradit, mluvim Recky..
ponuka prace
Autor: Maria (22.09.2008)
Hladate pracu v Grecku pocas zimnych mesiacov? Hladame casnicky do baru - internetovej kaviarne na zimnu sezonu na poloostrove Halkidiki- Kassandra, Nea Skioni. Vyhodne platove podmienky su zarucene, ubytovanie hradi zamestnavatel. V pripade zaujmu mi poslite prosim email- , v ktorom Vam vysvetlim vsetky podrobnosti, pripadne poslem aj fotografie spominaneho baru.
Re: ponuka prace
Autor: Jana Holbova (07.10.2008)
Dobrý den,

ráda bych reagovala na Váš inzerát. Mám veliký zájem o Vaši nabídku. Právě jsem se vrátila z Řecka a ráda by jsem se tam vrátila i v zimních měsících. Angličtina pro mě není žádný problém a řecky se tak nějak domluvím, určitě počítám s tím, že se budu dále zdokonalovat. Jsem komunikativní, 21 letá, spolehlivá, flexibilní a přátelská. V případě Vašeho zájmu mohu poslat foto. Předem děkuji za odpověď.

S přátelským pozdravem

Jana Holbová
Re: Re: ponuka prace
Autor: Katka (07.04.2009)
No, já bych řekla, hlavně jednoduchá, celá Jano Holbová. Nechápu proč to píšeš sem a ne na mail.
Re: ponuka prace
Autor: katka (10.05.2009)
ahoj ja som Katka a s partnerom hladáme prácu a uvažujeme o Grecku mohli by ste mi poslat bližšie informácie na dakujem
prece v recku Cafe-Bar
Autor: andrea (25.09.2008)
Zdravim vsechny slecny!Mame pro vas praci na zimu v reckem letovisku Paralia Vrasnon. Prijmeme nekolik divek na pozice bermanky+konzumentky. Pozadavky Barmanky cast. znalost reckeho jazyka, spolehlivost,komunikativnost. Konzumentka jedna se o konzumaci drinku se zakazniky pro zvyseni zisku podniku.V pripade zajmu poslu podrobnejsi informace+fota podniku.
Re: prece v recku Cafe-Bar
Autor: Sarka Pajorova (25.10.2011)
Dobry den,v teto dobe jsem v Recku 6 mesicu,presneji ve meste Komotini,Rhodopi.Delam pres den za barem,a pres noc konzumentku.Je mi 27 let,jsem 170cm vysoka,a vazim 60kg.Mam cerne vlasy,a zelene oci.Nevi jestli jsou tyto informace dostacujici,ale samozrejme Vam rada zaslu foto.Dekuji predem za odpoved.Muj email je
Kiotari
Autor: Markéta (05.10.2008)
Ahoj, nevíte někdo o práci na Rhodosu, konkrétně v Kiotari nebo Genadě na sezonu 2009?Předem dík,
Prace
Autor: Andrea (14.11.2008)
Ahoj,mame pro vas nabidku prace v Recku- konzumentky...neznamena to ,sex a ani eroticke sluzby...Hledame jeste dve kamaradky ,ktere maji zajem o tuto
brigáda léto 2009
Autor: veronika (24.11.2008)
ahojky prosím jetli někdo víte o něčem na léto byla bych ráda, v řecku sem pracovala 3 letní sézony a zase bych se tam chtěla vrátit, mluvím anglicky a řečtinu už sem tak trochu víc pochytila takže není problém.díky
práce na léto 2009
Autor: Romča (11.12.2008)
Ahoj.hledám práci v Řecku na léto 2009, nejlépe v restauraci. Mluvím plynule anglicky. Pokud byste někdo o něčem věděl, budu ráda, když se mi ozvete.díky.
Re: práce na léto 2009
Autor: Lucka (25.02.2009)
Práce v taverně(kuchyň,bar,gril) na Krétě od duben-září(říjen)2009.
Re: Re: práce na léto 2009
Autor: teri (02.03.2009)
...ahoj, já se chci zeptat na tu taverničku.ten nástup je od dubna?...nemluvím řecky ani slovo, to je asi problém, že?...teri
Re: Re: Re: práce na léto 2009
Autor: Lucka (20.03.2009)
ahoj holky,máte ještě zájem o práci v kuchyni od konce dubna?
Re: Re: Re: Re: práce na léto 2009
Autor: Katarína (26.04.2013)
ahoj s kamoskou hladame akukovek pracu v grecku nevies poradit dakujem
Re: Re: práce na léto 2009
Autor: Tinka (04.03.2009)
Ahoj je ta prace na krete porad aktualni? Zda jo muzete mi zaslat vice informaci na
Re: Re: Re: práce v Recku
Autor: Nikol (16.10.2009)
Nabízím krásným slečnám nad 18 let prací v Řecku.Praci v erotice.Cesta,obetovani a klijentela zajistena. tel.777160953
Re: Re: práce na léto 2009
Autor: Zdeněk (23.06.2009)
Dobrý den, mám zájem o práci v kuchyni.Jsem 19 student a v Řecku už jsem pracoval po dobu 5 měsíců. Pracoval jsem v kuchyni jako kuchař. Pokud by se našla nějaká práce pište na email : a nebo tel: 739876372
Re: Re: práce na léto 2009
Autor: Karin (03.09.2009)
Mela bych take zajem, ale na pristi rok, dekuji, recky umim ziji tu jiz 5 rokem s pritelem na ostrove Kos..
Re: práce na léto 2009
Autor: Milča (08.05.2009)
Ahoj jestli maš ještě zájem tak mi napis
Re: práce na léto 2009
Autor: Milča (08.05.2009)
Ahoj jestli maš ještě zájem tak mi napis
Brigada-Řecko 2009
Autor: Mili (22.12.2008)
Je mi 18 a rada bych sehnala brigadu v Řecku na pristi leto, mluvim plyne anglicky a castecne nemecky.Nejde mi ani tak o penize jako spis o zkusenost. Kdybyste nekdo o necem vedel,muzete se ozvat na mail
Re: Brigada-Řecko 2009
Autor: nabidka na praci na corfu (03.05.2009)
nabizime barmanka servirka na cele leto 2009 podrobnosti na
Hledam praci v Athenach
Autor: Vilma (27.12.2008)
Shanim praci v Athenach.Mluvim dobre recky, plynule anglicky a castecne italsky, nemecky.Je mi 25 let a bydlim v Recku dlouhodobe.
Jsem otevrena jakekoliv zajimave nabidce.
Kontaktujte me na
Brigáda
Autor: Michal Chudožilov (29.12.2008)
Ahoj, se svoji přítelkyní hledáme na léto brigádu v Řecku. Domluvíme se v pohodě Anglicky i Německy. Zatím jsme jen sbírali jahody ve Skotsku tak hledáme nějakou změnu v teple. Pokud byste něco věděli dík za napsání.
HLEDAM PRACI
Autor: RISTANOV DUSAN (12.01.2009)
AHOJ JSEM CECH A NA PUL REK,HLEDAM PRACI CI JAKOUKOLIV BRIGADU V RECKU I TREBA NEKDE JINDE V ZAHRANICI,DEJTE VEDET NA TEL.721508846 DIK
Hledame praci
Autor: Rozarka (15.01.2009)
Ahoj hledame s pritelem praci v Recku.Mame uz zkusenost rok v anglii v hotelu.Poradi nam nekdo pisnete na email
Autor: Marie (28.01.2009)
Dobrý den všem:o)
Hledám práci v Řecku(bar,konzumentka)Mám střední zdravotnickou školu,21 let,takže může být i něco k oboru.Upřednostnuji dlohodobější nabídky.děkuji
Hledám práci na Corfu
Autor: Lenka (28.01.2009)
Hledám práci na Corfu,umím řecký jazyk.
Re: Hledám práci na Corfu
Autor: Ewa (13.04.2009)
Korfu - Nabizime praci v taverne. Jedna se predevsim o pomoc v kuchyni. Vyborne zazemi - prijemni majitele, ubytovani, strava zdarma! Cerven az zari, mozno pouze cervenec - srpen. Rada predam dalsi informace - z vlastni zkusenosti!
Kontakt:
Re: Hledám práci na Corfu
Autor: V. Pauer (23.06.2009)
Práce u moře v Řecku pro tanečnice a hostesky:
Minimálně 70 EUR denně + provize za konzumaci nealkoholických (!) nápojů. Peníze se vyplácí každý den. Ubytování i letenku a dopravu do místa ubytování platí klub, který funguje již 15 let.
Doprovod do místa pobytu. V místě jsou již tanečnice z ČR.
Bydlení ve vile s terasou 200 m od pláže na jižním Peloponésu (2 dívky spolu v ložnici).
V klubu je k dispozici česká manažerka, která vás zaučí v práci a naučí základům řečtiny.
Klub pro vás zajistí pracovní povolení do 4 dnů zdarma. Do doby získání pracovního povolení vám klub platí 15 EURO denně na jídlo. Vše na smlouvu. Žádná prostituce.
Můžete denně pracovat, nebo si vzít volno.
Podmínka 18 – 30 let.
Informace a podpis smlouvy na osobní schůzce.
Schůzku si domluvte na telefonu 603 207 853. V. Pauer – moje agentura zajišťuje program pro pražské diskotéky od roku 2004.
Máte-li zájem pouze o práci v ČR, stačí poslat své telefonní číslo a fotografie na email.
Re: Re: Hledám práci na Corfu
Autor: Lucie (04.05.2011)
Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli je nabidka stale aktualni i letos. Dekuji
Re: Re: Hledám práci na Corfu
Autor: Leila (22.06.2011)
Ráda bych se dovedela neco více o práci kterou nabízíte....Leila
Můj email je pfrancesco zavináč seznam.cz
tanecnice hosteska konzumentka
Autor: Lenka (02.02.2009)
ahojky hledam praci v recku jako tanecnice popripade barmanka
Re: tanecnice hosteska konzumentka
Autor: Tina (28.02.2009)
a co tohle: ŠVÝCARSKO-PŘIJÍMAME SPOLEČNICE!!!! VÝHODNÉ FINANČNÍ PODMÍNKY, BAV SE A VYDĚLÁVEJ!!! průměrný výdělek 300Fr (6000kc) – za den. Díky kurzu franku jsou teď výdělky větší.O to práce zajímavější. Požadujeme vek od 18let,základy NJ, komunikativnost, úsměv na rtech.  Práce je s povolením k práci a pobytu. Které se Vám zařídí co něco nejdříve po příjezdu. Klientela zaběhlá, férové jednání žádný nátlak ani náznak podrazu. Ubytovaní zajištěno. Slečny, ženy nemusíte mít strach – majitelka je Češka a pracovní kolektiv je pohodový (také Češky) Pokud máte seriozní zájem pro velký zájem pošlete FOTO celé postavy a obličeje. Těším se na naši budoucí spolupráci T.:-) – podrobné info. E-mail - muzes tam jet treda na mesic na dva, nez se v Recku otepli, nez si neco najdes ;-)
Re: tanecnice hosteska konzumentka
Autor: rebel66 (08.05.2009)
pokud jeste hledas praci v Recku napis mi o sobe vic na ..Karel
Autor: Anet (03.02.2009)
Byli jsme s přítelem minulý léto na Rhodosu v luxusním kongresovém hotelu.Práce šílená-na finále děláte úplně všechno a peněz málo 500 euro a to jsme dostali až po třech měsících.Na druhou stranu jsme bydleli v parádním pokoji a strava byla zajištěna 3 denně.
práce
Autor: Veronika (14.02.2009)
Dobrý den,
od května hledáme s kamarádkou práci v Řecku (kterákoliv oblast). Nejlépe někde v hotelu nebo restauraci. Je nám 25 let, znalost angličiny, němčiny, od října 08 navštěvujeme kurzy řečtiny. Více informací na emailu:
Budu ráda, za jakoukoliv informaci, nabídku apod.
Brigada v Řecku léto 2009
Autor: Martina (16.02.2009)
Ahoj, jsme dvě 19 leté studentky. Plynně mluvíme anglicky. Já jsem byla o prázdninách 2008 3 měsíce v Anglii. Hledáme pro léto 2009 brigádu v Řecku. Jako pokojské, servírky či barmanky.Zkušenosti v těchto oborech máme. Pokud byste měli nabidku tak prosim piste na
Hledáme brigádu
Autor: Lenka (17.02.2009)
Dobrý den, já a moje 3 kamarádky(22let) bychom měli zájem o práci v řecku od půlky června do srpna. Nejraději v nějakém baru či hotelu...Dvě kamarádky dokonce vyučeny v oboru se střední znalostí angličtiny.Prosím jestli o něčem víte, kontaktujte mě na meil.S pozdravem Lenka
brigáda v řecku
Autor: lenka (17.02.2009)
můj meil
Re: brigáda v řecku
Autor: prace barmanka na corfu (03.05.2009)
podrobnosti na
Hledáme brigádu
Autor: Lenka (17.02.2009)
Dobrý den, já a moje 3 kamarádky(22let) bychom měli zájem o práci v řecku od půlky června do srpna. Nejraději v nějakém baru či hotelu...Dvě kamarádky dokonce vyučeny v oboru se střední znalostí angličtiny.Prosím jestli o něčem víte, kontaktujte mě na meil.S pozdravem Lenka
Pracuji a bydlim v Recku
Autor: Andrea Lustykova (17.02.2009)
Caute vsem, mame tu bar se sefem, ktery mluvi recky, shanime holky cim drive tim lepe. Mohu poslat fotky, klidne natocit video, cokoliv. Ubyt. placene, denni plat je 30 euro + provize z drinku coz cinni 3 eura. Letenka placena. Kdyz tu budes mesic tam jen sem a kdyz 2 tak tam i zpatky. Muj mail ICQ 259780774. Holky dejte vedet nechci tu byt sama. Diky caute. :]
Autor: Kloori (03.03.2009)
achojte...hledám v práci v řecku a nejlépe k tomu nějakou kámošku:-) můžu od června...hned jkamile odmaturuju:-) ozvete se diky...mail:
Re:
Autor: Milča (08.05.2009)
AHOJ ozvi se
Hledame dlouhodobou Praci kdekoli v Recku
Autor: Tina (04.03.2009)
Ahojky. S pritelem hledame dlouhodobejsi praci kdekoli v recku. Mame dlouholete zkusenosti za barem a z hotelu. Perfektni anglictinu a radi bychom odcestovali uz behem Dubna 2009. Kdyz budete mit nekdo nejakou nabidku prosim napiste...dekuji Tinka
práce v zahraničí
Autor: Nataliagency (06.03.2009)
Nataliagency – Zprostředkování práce v zahraničí
(Řecko,Německo,Itálie,Sardínie) pro hostesky,tanečnice a společnice.
Krásné podniky,ubytování zdarma a velmi vysoké výdělky.To vše a regulérní cestou,
tzn. vše podloženo pracovní smlouvou,sociální a zdravotní pojištění + pracovní povolení v místě pobytu.Pojďte si s námi vydělat.
Více na www.natali-agency.cz
Tel:+420723233933
frydlantakms@seznam.cz
Autor: Lukáš (06.03.2009)
Chtěl sem se zeptat, kdo máte jaký zkušenosti z prací v Řecku, ještě než sepíšeme smlouvu!
Máme tam odjet začátkem června, tedy odletět, letenku nám platí (údajně si jí vyzvedneme na letišti).! Práce bude v barech, pool-barech, beach barech! Ubytování, stravování zdarma, doprava tedy také, je to na 3 měsíce! Máte někdo s touhle prací zkušenosti? na co si dát pozor? Je to přes job4summer.Děkuju za příspěvky a odpovědi
Re: frydlantakms@seznam.cz
Autor: glum (07.03.2009)
nebrat
frydlantakms@seznam.cz
Autor: frydlantakms (08.03.2009)
špatná agentura nebo se ti to nezdá???
Díky za odpověď
Tanecnice a napojove hostesky
Autor: Elite club (08.03.2009)
Recky nocni klub Elite na Peloponesu nabizi legalni a bezpecnou praci v pro tanecnice a napojove hostesky.Denni gaze 60-70 euro + provize z napoju (nealko).Zajistujeme ubytovani,dopravu a prac.povoleni.Ceska majitelka,dobry kolektiv.Pozadujeme znalost AJ nebo rectiny,schopnost komunikovat s lidmi,praxe vyhodou ale neni podminkou,zacatecnicim pomuzeme.V pripade nespokojenosti moznost zajistit okamzite nahradni klub.Blizsi info:www.clubelite.info mob.+420777221984
Re: Tanecnice a napojove hostesky
Autor: cica (11.01.2010)
katastrofa- neodporúčam
Re: Re: Tanecnice a napojove hostesky
Autor: Petka (22.06.2011)
ahojjj prosím te moc o radu - na tehle diskuzi píšeš katastrofa - asi na nejakou agenturu - prosim te o radu či tip - ktere se vyvarovat - moc mi to pomůže...Díky Petra
email je pfrancesco zavináč seznam.cz
prace na chalkidiky??
Autor: Stefan (13.03.2009)
Dobry den,chtel jsem se pozeptat jestli nekdo nevite o praci v recku pro par,ja ridic a,b,c,e anebo jakakoli jina prace a nejakou praci za barem anebo v obchode pro slecnu,anglicky mluvime oba dva.Diky
Atheny
Autor: Iveta (13.03.2009)
Dobrý den všem,
hledám praci v Athenach.
Mluvím anglicky, učím se řecky (asi rok, hodina týdně). Je mi 26 let. Nejlépe pro českou společnost působící v Aténách, nebo do české restaurace, která by byla v Aténách. Podívám se na každou slušnou nabídku.
Kontaktujte me na

Děkuji
Hledám práci na Rhodosu
Autor: Romana (16.03.2009)
Ahojky, loňské prázdniny jsem strávila jako pokojská na Rhodosu. Mám hotelovku a chtěla bych v létě znovu na Rhodos, buď obsluhovat, nebo dělat pokojskou. Chtěla bych práci sehnat přes někoho abych nemusela platit agentuře. Děkuji za příspěvky
Re: Hledám práci na Rhodosu
Autor: Lucka (06.05.2009)
Ahojky,chtěla jsem se zeptat co tvoje práce obnášela,jaké směny si měla,jak byla práce náročná a s volnem si to měla jak??Jedu také na Rhodos jako pokojská,ale mám to přes školu,těším se moc,ale zároven se bojím,že s mojí angličtinou budu trošku ztracená...předem děkuji za odpoved Lucka
ŘECKO
Autor: Nikus (19.03.2009)
ahojlidi sháníme s přítelem jakoukoliv práci v řecku. Mě je 17 a příteli 20. Pokud byste ale třeba veděli o práci pro muže v thessalonikách budu ráda když napíšete:)na můj mail
Prace v recku
Autor: Lenka L. (20.03.2009)
hledam praci jako konzumentka,tanecnice,spolecnice v recku.momentalne jsem v Anglii. Budu rada kdyz se mi nekdo ozve bud to s nabidkou nebo jakou koliv zkusenosti co by mi pomohla.diky moc piste na
Hledame praci v recku
Autor: Pavel (22.03.2009)
Ahoj, obracíme se na vás s pomocí nebo ješte lépe s nabídkou sezonní práce v Řecku. Jsme dva studenti VŠ, kluk(23) a holka(22). Jednalo by se o klasickou výpomoc v kuchyni, na baru, na pláži, v hotelu ...... nebo tak něco. Máme průměrné znalosti angličtiny. Již několikrát jsem si říkali, že pojedeme, ale nikdy jsme se nějak neodhodlali. Tak teď před koncem studia bysme moc rádi vyjeli. Obracíme se sem, protože o agenturách jsme neslyšeli moc chvály. Hodil by se termín červenec-srpen, kvůli škole. Pokud byste někdo o něčem věděl, byli bychom moc vděčni. Případně nás můžete kontaktovat na emailu: . Díky moc. Pavel a Markéta
Nataliagency pro go-go
Autor: Nataliagency (08.04.2009)
Go-Go v Itálii

Nataliagency – gogo
Máme pro Vás nabídku,žádný striptýz ani konzumace.
Pouze profesionální gogo po Italských diskotékách.Ubytování zdarma,
gáže70€ na den.Zatím příprava na letní sezónu ale registrace už přijímáme.
Tancovat se bude na diskotékách v okolí Pescari,Termoli,Campobasso atd.Pro bližší informace
volejte na +420723233933 nebo mail v nejbližší době dáme
nabídku na naše stránky www.natali-agency.cz
Autor: Jedla (08.04.2009)
Ahoj je mi 22 a hledam praci v Řecku nebo nekde poblíž?Bral bych jakou koliv praci,předem dekuji za nejake ohlasy.
Hledáme brigádu v Řecku nebo ve španělsku
Autor: Zuzka (13.04.2009)
Scháníme brigádu od června v Řecku nebo ve Španělsku,je jedno o jakou práci by se jednalo.Pokud by tedy někdo o něčem věděl.Předem dík
HLADAM PRACU DO RECKA
Autor: MARY (15.04.2009)
Hladam pracu v oblasti Paralie, Olympic. beach..na leto 2009 aj dlhsie.Anglicky aktivne, grecky aktivne.Seriozne.Dakujem.Email
Jsem kvalitní zedník obkladač,ovládám krby a práci s kamenem a skipper,s kapitánským průkazem.
Autor: Ivan Dorica (20.04.2009)
Mám šanci najít práci v Řecku,s možnosti Jachtingu a rybolovu? Zdraví brouk Dinny tel.776864227,604110987 email:
nabízím
Autor: Irini (21.04.2009)
KAFE-BAR servírka květen-září,TAVERNA červen-říjen-pomoc do kuchyně(není nutná zn řečtiny),nebo gril+pec na pizzu,obsluha-NJ?,Aj?.Kréta-Kavros,práce 9hod.denně.Plat 750eu-měsíc.
Re: nabízím
Autor: Markéta (22.04.2009)
dobrý den, hledám práci na léto, mohla bych od poloviny června do konce září. Umím plynule anglicky a německy. Mohla byste mi prosím poslat nějaké bližší informace ohledně Vaší nabídky? email: díky.
Re: Re: nabízím
Autor: nabidka na praci na corfu (03.05.2009)
nabizime praci servirky barmanky podrobnosti na
Re: nabízím
Autor: Lenka (30.04.2009)
Dobrý den mám zájem o Vaši nabídku. Jsem vyučená servírka s praxí v hotelu 3 roky.Angličtina střední pokročilost.Mohla bych na začátku července do konce srpna.Prosím o zaslání bližšího infa na
Re: nabízím
Autor: Veronika (18.05.2009)
Měla bych zájem o práci servírky...Prosím ozvěte se někdo můžu odjet konec června..V řecku už jsem pracovala..Mám vystudovanou hotelovou školu, velká praxe v restauracích..můj email:verca.kiki@email.cz
Re: nabízím
Autor: Jolana (22.06.2009)
Dobrý den, měla bych zájem o Vaši nabídku, mám zkušenosti z prací v kuchyni i jako obsluha, velmi dobrá NJ a FJ, AJ se domluvím. Předem děkuji za případné bližší info na
HLADAM PRACU DO RECKA
Autor: Mariane (21.04.2009)
Hladam pracu na leto 2009...Paralia, Olympic. beach a okolie.Prosim kontaktujte ma ak to bude aktualne.Dakujem
Re: HLADAM PRACU DO RECKA
Autor: Marianee (21.04.2009)
Hledam praci Greece Paralia, Katerini, Olympic. beach seriozne
Hledám práci v řecku
Autor: Petr (22.04.2009)
Hledám práci v řecku pro pár nejlépe v nějakém hotelovém resortu. Oba umíme anglicky a přes půl roku jsme pracovali na výletní lodi. Jsme přístupní všem rozumným nabídkám. Pokud máte zájem ozvěte se na email .
Děkuji
Re: Hledám práci v řecku
Autor: práce (14.09.2009)
Dobrý den všem,

nezastupuji žádnou agenturu, ale ráda zajistím práci v Řecku nebo v Itálii. Již nyní se hlaste na sezónu 2010!
Také vám zajistím autobusovou přepravu do místa určení od renomovaných autobusových dopravců - bez přidané provize.


neváhejte a kontaktujte mě
S přátelským pozdravem

Veronika Kruková

Tel: +420 607 644 677
Atény
Autor: Iveta (27.04.2009)
Ahoj všichni. V září/říjnu chci odjet do Řecka a sháním práci v Aténách, kdyby jste někdo o něčem věděli, dejte mi prosím vědět na mail . Díky moc.
prace hosteska tanecnice
Autor: Andrea (01.05.2009)
Jestli mate nekdo zajem o tuto praci tak se me ozvete na mail
Lucce zkušenost o práci pokojské na Rhodosu
Autor: Romana (07.05.2009)
Ahojky, kde studuješ? No pracovala jsem v Hiltonu, je to kousek od města Rhodos. S angličtinou si starosti vubec endělej, prt pokud budeš pracovat jako pokojská, tak tam stejně umí anglicky jen čtvrtina pokojských, teda v mé,m hotelu to aspoň tak bylo, takže jsem se pěkně učila počítat aspoň do 12:o) a jak se řekne vysavač, ručník, postel, dodne si to pamatuji. Jelikož některé pokojské neumí anglicky třeba vůbec, tak komunikace byla ze začátku velmi složitá, ty paní si mysleli, že když ti ty nesmyslné věty budou do nekonečna opakovat, tak že to z toho pochopíš. Ale některé nás vzali za ruce a ukázali co dělat. Poo nějaké době jsme se zaběhly a práci děláš automaticky a nikdo ti nemusí nic říkat. Dále taky ve smlouvě jsme měli, že budeme mít 2 dny v týdnu volno, nakonec jsme měli 4 dny volna v měsíci a to tak, že jsi třeba pracovala 14 dní v kuse od 7:30 do 16:00 hod s pulhodinovou pauzou na oběd a pak ti třeba nasázely 2 volna ob den. Ale záleží taky na domluvě, když jsem požádala o volno na určité datum vyšli vstříc. Jen tak mimochodem když budeš po řecích něco chtít, musíš jim to neustále opakovat, oni tam nic neřeší, na všechno je čas. Když nám manažer řekl at za ním přijdeme ve 12, tak nás přijal až v 16 hod a vůbec se nad tím nepozastavil. Všechno je ok, no problem, ale musíš jim to občas připomenout. No a k práci, je to náročný, ze začátku určitě, ale dá se na to zvyknout. První měsíc jsme byli úplně hotové, ale je to logický v horku takhle kmitat, jiný klima, lidi, na všechnos i člověk musí zvyknout. My jsme měli smlouvu na 3 měsíce, ale po měsíci jsme si začali zařizovat dřívější odlet, že to dokonce nezvládnem, to jsme jim samozřejmě neřekli, tak jsme se vymlouvali , že musíme jít na zápis na vysokou, tam jsme to sice měli domluvené na později, ale to oni nezjistili. no bylo to složité, ale nakonec jsme se s nimi nějak domluvili a povolili nám to. Ale pak jsme tedy aspoň já toho litovali, prt jsme měli fakt na krajíčku, když jsme odjížděli. Mám ráda noční život a seznamování se s novými lidmi a tam je zajištěno obojí, dokonce 2 min od našeho hotelu bydlel na na pláži jeden Čech, který tam vyučoval windsurfing a za kým jsme chodili na vínečko posedět, za námi šumělo moře a my jsme se dívali na Hogo fogo Homolku...:o) Pokud tam jedeš i za zábavou, prt o vydělání peněz se tam mluvit nedá, nevím kolik Vám slíbili, ale více jak 400 Eur to určo nebude, že? Tak nej nej klub je Colorado v Bar street, která je v Rhodes city. Je to něco jako Stodolní v Ostravě, ale mnohem lepší. Před každým barem stojí tzv. lákači a doslova se o tebe perou a tahají tě abys šla do baru zrovna k nim. Ty pokud tam s kamarádkama zavítáš, se nenech zlákat a jdi až na konec té ulice, kde po pravé straně je ten nej bar(3 patra, dole živá hudba-perfektní, uprostřed disko a nahoře RnB) Taky jestli tě zajímají památky, je ve městě Old Town s krásným přístavem, my jsme jeli na výlet lodí do vesničky Lindos, taky pěkné, pak je tam údolí motýlů, ale to nestojí za to.Promiň, že jsem se tak rozvykládala, ale byly to moje nejlepší prázdniny a ta strašná práce, na kterou si nakonec zvykneš za to ostatní tam, stojí. Strašně ráda bych se tam dostala znovu. Tak Ti přeji hodně štěstí a závidím Ti, já bych jela hned.
Re: Lucce zkušenost o práci pokojské na Rhodosu
Autor: katka (10.05.2009)
ahoj chcela by som sa opýtat ako si ai zohnala prácu,agentura??
Re: Lucce zkušenost o práci pokojské na Rhodosu
Autor: Katarína (26.04.2013)
ahoj prosim te sla cez agenturu nebo pres znamyho? s kamoskou taky hledame praci jako pokojske nebo pomocny personal dekuji
otázka na romanu
Autor: hanus (07.05.2009)
hele pres jakou agenturu jsi tam jela ja letos pojedu pres job4summer tak jestli s tím někdo máte nějaké zkušennosti
Re: otázka na romanu
Autor: Romana (07.05.2009)
Měla jsem to přes školu (Hotelovka)
do měsíce odlétáme
Autor: Milča (08.05.2009)
Ahoj hledám kamarádky,které by chtěly pracovat v baru. Jedná se o práci konzumentky ,ale ve slučném stylu!!já tam pracuji již 3 roky a je to příjemná práce,tak pokavad jsi milá a komunikativní a chceš mít takové placené prázdniny tak mi napiš.hentzlova@tiscali.cz
Re: Re: práce na léto 2009
Autor: katka (10.05.2009)
ahoj s priatelom hladáme prácu v Grecku,ja 22,dohovorím sa anglicky,priatel 25 trochu nemcina,máme záujem o prácu v restauracii,v hoteloch a pod
HLADAM PRACU DO RECKA
Autor: MARYEN (11.05.2009)
Ahojte hladam pracu do Grecka, konkretne Paralia, Katerini, Olympic. beach na sezonu 2009 aj viac,prosim kontaktujte ma na
Práce v Řecku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Autor: Veronika (18.05.2009)
Měla bych zájem o práci servírky...Prosím ozvěte se někdo můžu odjet konec června..V řecku už jsem pracovala..Mám vystudovanou hotelovou školu, velká praxe v restauracích..můj email:verca.kiki@email.cz
Re: Práce v Řecku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Autor: ŘECKO (20.05.2009)
Ahojda slečny za měsíc letíme do Řecka pracovat ,tak kdo se chce připojit pište...reckoprace @centrum.cz
HLADAM PRACU GREECE PARALIA A OKOLIE ..... seriozne
Autor: Paralia (20.05.2009)
Ahojte hladam pracu na letnu sezonu 2009 aj viac do Paralie

alebo blizkeho okolia, anglicky hovorim aktivne..

Prosim kontaktujte ma na Dakujem
Práce v Aténách
Autor: Iveta (20.05.2009)
Ahoj všichni. V září/říjnu chci odjet do Řecka a sháním práci v Aténách, kdyby jste někdo o něčem věděli, dějte mi prosím vědět. Díky moc.
Hladám práci!!
Autor: drepir (26.05.2009)
Ahoj, rada bych pracovala, jako barmanka, servírka, nebo konzumentka v Řecku. Mluvím AJ,NJ a castecne i recky. Rada se pripojim, pokud nejaka z Vas uz ma kontakt a nechce jet sama. Diky za nabidky. Tina :-).
Re: Hladám práci!!
Autor: Lenka Bampaliarou (26.05.2009)
Dobry den,mam nabidky temer ve vsech oborech ,ktere jste uvedla,pokousela jsem vam zaslat blizsi info na uvedeny email,ale vraci se mi zpet jako neplatna adresa.Pokud budete mit zajem tak napiste na zdravim Lenka
Prace pro napojove hostesky,tanecnice a barmanky
Autor: Lenka Bampaliarou (26.05.2009)
Nabizim praci v Recku pro barmanky,tanecnice a napojove hostesky.V Recku ziju a vlastnim svuj podnik: www.clubelite.info Mimo nej vyber z rady dalsich podniku po celem Recku dle prani..Mam v teto oblasti 10ti letou praxi,reference od jinych divek samozrejmosti.Kontaktujte me pro blizsi info na tel.777221984, nebo skype:Lenka Bampaliarou
Práce
Autor: Radek Bartoň (31.05.2009)
Zdravím, jsem student, 20 let a hledám práci na letní měsíce, jakoukoli, nabídky prosím zasílejte na e-mail
prace
Autor: Ondra (06.06.2009)
Ahoj,shanim praci v recku od cervence az do konce rijna.Plynula anglictina..jsem 2roky v anglii.Pokud by nekdo o necem vedel,budu vdecny.Diky moc a muj email je
Nabidka prace v Recku
Autor: Marie (06.06.2009)
Dobry vecer,
nabizim pomoc pri hledani prace v Recku-primo Atheny a okoli.Muj recky manzel vlastni 5 klubu,jedna se o praci nápojových hostesek neboli konzumentek.Momentalne jsem na týden v Praze pokud budete mit nekdo zajem vice informaci neni problem osobni setkani,ale ve stredu odlétám domů.Nabizim i pomoc s
Autor: Karolina (15.06.2009)
Jsem Ceska zijici na Krete v Malia, v letosnim roce jsem se snazila sehnat pracovniky pro fast foody KFC a Subway. Bohuzel, sezona se Malia nevyvyji zpusobem, jak tomu bylo v minulych letech a zamestnavatele nemaji dostatecny pocet hodin pro pracovniky, kteri jiz do Malia dorazili. Slecny se podarilo umistit do taveren a baru, ale objevili se mi tu navic dva chlapci, kteri stale na zadnou praci nenarazili. Oba dva maji praxi v pohostinstvi.
Obracim se na Vas s prosbou o pomoc, nemate nejake neobsazene pozice v Malia ci okoli?
Budu vdecna, za jakekoli informace ci tipy.
práce v řecku na delší dobu
Autor: Jana (18.06.2009)
Ahoj,
jsem 23letá slečna a sháním práci kdekoli v Řecku na delší dobu.... nejlépe jako pokojská, ale vyzkoušela bych cokoli jiného. Nabídky prosím, zasílejte na e-mail , tel. 739312288.
Re: práce v řecku na delší dobu
Autor: Jana-oprava (18.06.2009)
zasílejte nabídky na e-mail: NE na výše uvedený e-mail. Děkuji
Práce v Recku - cervenec 09
Autor: Jolana (22.06.2009)
Hledám práci v Řecku na červenec 09. Jsem studentka (24) - velmi dobrá FJ a NJ, AJ se domluvím, praxe jako servírka a pokojská, ale ráda a rychle se naučím i něco nového...
Předem děkuji za konkrétní nabídky nebo za jakékoliv užitečné tipy - mail:
Autor: Marian (24.06.2009)
Ahojte ,chtel bych se zeptat jestli nevite o nejake praci V letovisku Paralie,mluvim plynuje anglicky,nemecky,rusky.Diki

Jak to vypadá s prací?
Autor: Iveta (26.06.2009)
Zdravím všechny, s kamarádem odjíždíme za pár dní do Řecka hledat práci. Můžete nám někdo poradit, kam přesně máme jet?Kde je to na práci nejlepší?? Díky moc pište na nebo icq 280 888 645
Práce na Rhodosu
Autor: Lenaa (28.06.2009)
Hledám práci na Rhodosu na léto - servírka, barmanka, pokojská. Umím anglicky, německy a mám zkušenosti s prací za barem. Prosím, ozvěte se!
Tanečnice-Konzumentky
Autor: Nataliagency (12.07.2009)
Tanečnice a Konzumentky
Nataliagency přichází z novými podniky a destinacemi.
Můžeme Vám nabídnout nové podniky v Itálii,Řecku,Německu
a také v Norsku.Celkem spolupracujeme s 15-ti prověřenými podniky
v těchto destinacích.V Itálii Vám můžeme nabídnout práci ve městech
Pescara,Termoli,Campobasso,Laríno.V Řecku město Kalamata,Argo.
Německo město Fankfurt a Norsko město Oslo.Dále pro Vás připravujeme
podniky v Paříži.Sezóna právě začala a práce pro tanečnice a konzumentky je
v plném proudu.Dívkám se plně věnujeme aby jejich pracovní pobyt probíhal
tak jak má.Pojďte si s námi vydělat,poznat jiné kultury a život trochu jinak.
Další info. na našem webu. www.natali-agency.cz
a pište na mail
vek
Autor: bara (12.07.2009)
ahoj, chtěla sem se zeptat, jestli můžu jet na brigádu do řecka když je mi 15??:)díky za odpověď:)
Hledám dlouhodobější práci v Řecku, nejl. Corfu
Autor: Jerremiash (15.07.2009)
Hledám práci zámečníka, strojírenského technika (AutoCAD, SolidWorks,SolidEdge),řidiče či pomocné síly ve stavebnictví, zemědělství, údržbářské práce atp. Ovládám angličtinu aktivně,ŘP: A,B,C,T,E ,opravy a servis PC (SW i HW)a mnoho dalších "dovedností", rád bych se naučil i řecky. Prosím nabídněte cokoli, děkuji.
icq:158332142
Zdravotní a sociální pojištění v ŘECKU
Autor: Ivetaki (17.07.2009)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo víte, jaká je měsíční částka, která se platí v Řecku na zdravotní a sociální pojištění v případě, že člověk nemá práci, není na úřadu, ale je přihlášen jako pojištěnec tam.
Díky za odpověď
Re: Zdravotní a sociální pojištění v ŘECKU
Autor: Karin (03.09.2009)
Ahoj mrkni na urad prace u nas do portalu- eures-hledej recko tam je vse..pa
Práce v Zante
Autor: Jana (19.07.2009)
Hoj lidcky, nevite nebo nenabízíte práci na tomdle ostrove ( Zakynthos). Dala bych se na jakoukliv praci tady , krom prostitutky. Umim zaklady anglictiny, vcelku se domluvim. S rectinou je problem. Prosim ozvete se mi na muj e-mail :
prace?
Autor: Honza (28.07.2009)
Ahoj no jak to tady tak ctu, obavam se ze moje poptavka straci smysl, presto ... Hledam praci v recku :o) kdekoli cokoli je mi 25 Fj Aj od vedeni firemni kancelare po praci v kamenolomu ...
Re: prace?
Autor: Karin (03.09.2009)
Ahoj zkus mrknout na Svycary umis jazyk francouzsky, urcite tam bude lip..i platove..papa
Hledá se práce v řecku
Autor: DarkMind (02.08.2009)
Zdravím,
hledám práci v cestovním ruchu nejlépe kuchař nebo jako řidič?Vlastním řidičák na B,C,T,E,plus oprávnění na VZV(vysokozdvih do5t)
oprávnění na ADR(kusový prodej1-9třída,cisterny 3a9třída)
a profesní průkaz s kartou do tachografu.Středoškolské vzdělání,věk 24let.Základy anglického a německého jazyka.Bliže viz email:Kuba.Figo@seznam.cz
Tanecnice-Dance-Strip Recko-Bez Agentury
Autor: Lucka Greece (06.08.2009)
Dance-Strip Recko-Bez Agentury
pro vsechny co by meli zajem o praci tanecnice v Recku...v primorske ctvrti v Atenach...
a chteji se vyhnout agenturam a nizsi gazi (+dalsi) o ktere Vas agentura obere...
Vzadnem pripade se nejedna o sex.sluzby(V Recku striktne zakazano!!!)
Chces li se nekam podivat,je Ti mezi 18 - 30,alespon zaklady AJ,vypadas trosku k svetu a trosku vis o cem prace stripterky je,tak se mi ozvi ...
Prac. doba od. 23:30 do 6H vikend do 7h
Nejsi tu nijak vazana a nikym omezovana muzes,kdykoli odjet a pres den mas plno casu na sebe ...treba na plazi nebo po nakupech...to je na Tobe...
Do prace take nemusis kazdy den,kdyz chces volno vubec neni problem...je jen na Tobe kolik si chces vydelat...
Pevna Gaze 80-100Euro denne,provize z drinku a tance...
Vydelas podle toho jak si sikovna cca 150 - 300Euro denne,vyplacenych rano pri odchodu z klubu
Ubytovani zajisteno klubem...
Dopravu si zajistujes sama...Letecky-skyeurope.com,click4sky.com atd..cca 1500-5000kc,nebo autobusem cca 3000-3500kc
Odvoz do Apartmanu je pak zajisten...
S pozdravem Lucka
Email: (pokud chces rychlejsi odpoved... radsi telefonicky,na emailu.nejsem kazdy den)
Tel : +306930577333
Vezmu to zkrátka
Autor: :)) (06.08.2009)
Kdo si zvolí práci v Řecku bude maximálně zklamaný. Rozhodně tento pracovní pobyt nikomu nedoporučuji. Plat se nedá srovnat s prací. Vhodný je jen snad pro ty, co chtějí získat nutně praxi v gastronomii a nikde jinde už nemají možnost a pro ty, co se chtějí naučit řečtinu.
Re: Vezmu to zkrátka
Autor: Karin (03.09.2009)
Souhlasim!!! pa
práca v bare
Autor: miňa (06.08.2009)
hľadáme dievčatá na prácu v bare - konzumentky, nesedí sa so zákazníkmi,nie je to typická spoločníčka. seriózna práca, 50 Eur za večer.pre viac info volaj alebo napíš sms 00421903639146
Na dloho
Autor: Eva (16.08.2009)
Ahoj. Sice vím,že takovejch komentářů je tady hodně,ale za pokus se nic nedá. Ráda bych sehnala práci v Řecku na Krétě přímo v letovisku Bali.Ne jen jako brigádu ale i klidně na nějakou delší dobu,nebona několik let. Je mi 20 let jsem vyučená jako kuchařka-servírka,mám barmanský kurz zakončený zkouškou a s certifikátem do EU. Angličtina na komunikativní úrovni a chuť naučit se Řecky.Pokud by jste náhodou někdo něco měl a nebo by jste o někom veděli napište na děkuju moc.
Autor: vero (21.08.2009)
holky vykašlete se na práci v barech jako společnice, není o co stát!!!!!!!!konzumentky atd.zaměstnavatelé nejsou příliš slušní a už vůbec ne seriozní
nejlepší je práce ve velkých hotelech, je to nejbezpečnější, i když třeba není plat tak vysoký jako někde v baru na ulici.ahoj
zdravim
Autor: milanos (28.08.2009)
ahoj hledam praci spain nebo recko no nekde kde je tepleji jsem zamecnik svarec ale mohu delat i samozrejme i jinou praci.zda o necem vite tak piste
prace/ brigada v Recku
Autor: Sandra Bomsdorfova (09.09.2009)
ahoj vsem mam moznost sprostredkovat praci v Recku. Bohuzel pouze divky.
Jedna se o praci v kavarne na pevnine. Pokud mate zajem o blizsi info piste na mail
Rada zodpovim veskere otasky
na dlouho
Autor: Eva (11.09.2009)
Ahoj. Sice vím,že takovejch komentářů je tady hodně,ale za pokus se nic nedá. Ráda bych sehnala práci v Řecku na Krétě přímo v letovisku Bali.Ne jen jako brigádu ale i klidně na nějakou delší dobu,nebona několik let. Je mi 20 let jsem vyučená jako kuchařka-servírka,mám barmanský kurz zakončený zkouškou a s certifikátem do EU. Angličtina na komunikativní úrovni a chuť naučit se Řecky.Pokud by jste náhodou někdo něco měl a nebo by jste o někom veděli napište na děkuju moc.
Práce v Aténách
Autor: Ivetaki (14.09.2009)
Ahoj všichni. V říjnu chci odjet do Řecka a sháním práci v Aténách, kdyby jste někdo o něčem věděli, dějte mi prosím vědět. Díky moc.
Re: Práce v Aténách
Autor: Veronika Kruková (14.09.2009)
Dobrý den,

nezastupuji žádnou agenturu. Ráda zajistím práci v Řecku nebo v Itálii. Také Vám zajistím autobusovou přepravu do místa určení. Hlaste se již nyní na sezónu 2010!

Těším se na spolupráci
S pozdravem
Veronika Kruková

tel: +420 607 644 677
Poptávka po letní práci v Řecku + Vaše zkušenosti!
Autor: Lucka (20.10.2009)
Ahoj, příští léto bych ráda odjela na 2-3 měsíce brigádně do Řecka. Ráda bych pracovala na plážovém baru u hotelového komplexu nebo jako animátorka. Mám tříletou praxi jako servírka/barmanka přes prázdniny a dále jsem nedávno získala osvědčení předcvičování aerobicu. Pokud by pro mě někodo něco takového měl, tak se ozvěte :). Uvítám i jakékoli zkušenosti, kontakty na dobré lidi a hotely. Moc Vám děkuju, Lucka. E-mail:
konzumentky
Autor: reckoprace@centrum.cz (08.11.2009)
ahoj,mate-li zajem tak se ozvete...
Re: nekoho do dvojky
Autor: Iwushce (12.11.2009)
Ahojky, chtěla bych jet do Recka po novem roku a hledam někoho k sobe:)do dvojky. Uz mam zajistenou i praci.Díky za odpovedi
Re: Re: nekoho do dvojky
Autor: Jakub (29.11.2009)
ja bych se moc rad pridal:)zkusenosti z gastronomie mam...v Recku(Rhodos) jsem pracoval jako cisnik a rad bych se do Recka vratil:)..mobile61@centrum.cz
Re: Re: nekoho do dvojky
Autor: Ivana (26.12.2009)
Ahoj, kdy přesně chceš vycestovat?a jakou práci?
Atény
Autor: Pavel (25.12.2009)
Ahoj, hledám nějakou práci v Aténách nebo jejím okolí. V nejhorším případě i jinde. Děkuju za pomoc. Pavel
Práce v Řecku (Placená stáž pro studenty a absolventy).
Autor: Alexandra (26.12.2009)
Práce v Řecku (Placená stáž pro studenty a absolventy).

Pozice: číšník/servírka v restauraci a baru, pokojská, pomocná síla v
kuchyni, portýr.

Nabízíme: kapesné 400-450 Eur/měs., ubytování a stravování,
zpáteční/jednosměrná letenka zdarma. 8 hodin/den, 6 dni/týdně.

Požadujeme: komunikativní znalost AJ, praxe nebo vzdělání v oboru a
znalost dalších cizích jazyků je výhodou. Nástup: květen-červen 2010,
délka pobytu: 3-5 měsíců.info@swsgroup.cz
shanim praci
Autor: richard (28.12.2009)
ahojky shanim praci v recku v 2010.mluvim plynule ag,delal jsem na krete,od pujcoven aut az po bar v hotelu.jsem komunikativni a flexibilni muzu delat cokoliv,budu se tesit na odpoved dekuji richar
práce pro pár??
Autor: eva (05.01.2010)
zdravím všechny, s přítelem bychom chtěli jet do řecka na sezonu, nejlépe jako animátoři nebo číšník, barman, pokojská,do nějakého hotýlku ale na černo.. pokud by někdo měl o nás zájem pište prosím na mejla , díky
Práce v Řecku 2010??
Autor: Lukáš (09.01.2010)
Ahoj. Jmenuji se Lukáš,29let, momentálně pracuji v Anglii. Hledám práci v Řecku nebo ostrovech od března/dubna 2010.Mluvím plynně anglicky, mám bohaté zkušenosti z mnoha oborů, bar, kuchyň, hotel, obchod-prodej, turistický průvodce. Sem manuálně zručný, vyučený truhlář. Uvítám dlouhodobý kontrakt ale i sezoní práci. Jsem komunikativní a vstřícný. Případné nabídky práce, nebo rady a tipy mi prosím posílejte přímo na email Děkuji Lukáš
Hledám práci
Autor: Iveta (21.01.2010)
Hledám práci v Řecku, zkušenosti mám z léta 2009(práce v baru v Řecku), domluvím se anglicky, trochu německy a mám základy řečtiny. Je mi 21 let. Odjet bych chtěla co nejdřív. Kdyby někdo o něčem věděl, tak se mi prosím ozvěte. Díky Iveta
Re: Hledám práci
Autor: jenny (21.01.2010)
Ahoj, ozvi sa mi na mail, mám viac ponúk
animátori na grécke ostrovi - Rhodos,Kos, Korfu, Kréta
Autor: milena (21.01.2010)
4-5* hotel - plat 500 Eur , ubytovanie a strava zadarmo. Bez skúseností 300 Eur a v prípade rýchleho učenia vyšší plat. Ak máte záujem o prázdniny pri mori, pošlite životopis v AJ
- pre veľký záujem je potrebné sa ozvať čím skôr

Hledám práci
Autor: Iveta (22.01.2010)
Hledám práci v Řecku, zkušenosti mám z léta 2009(práce v baru v Řecku), domluvím se anglicky, trochu německy a mám základy řečtiny. Je mi 21 let. Odjet bych chtěla co nejdřív. Kdyby někdo o něčem věděl, tak se mi prosím ozvěte na email
Díky Iveta
Job
Autor: Miloš (07.02.2010)
Ahoj,tímto bych rád našel práci v oblasti cestovního ruchu,jsem původně čísník.V Řecku jsem již byl,loni na 4 měsíce,domluvím se anglicky,a něco málo Řecky.Je mi 21 let,rád bych pracoval jako číšník,nebo nějaké pomocné práce.Nejlépe v hotelu nebo baru,raději celoročně,pokud by to bylo možné.Pokud by někdo o něčem věděl,prosím kontaktujte mě na
Zdravotní sestra
Autor: NiikOla (09.02.2010)
Ahoj jen jsem se chtěla zeptat zda někdo nevíte jak je to se zaměstnáváním zdravotních sester v ŘECKU..Chtěla bych se tam na nějaký ten ro zatavit.Děkuji
Hledáme praci na Kypru nebo v Řecku
Autor: edan (10.02.2010)
Ahoj, S přítelkyní jsme se rozhodli jet na léto pracovat někam k moři. Cca od června do konce zaří. nevíte prosim o něčem?
Diky

Dost prehnany
Autor: nikola (21.02.2010)
Bydlim ve Spanelsku a je to ted tady dost spatny z praci a udivujeme ze nachazim dost nabidek prace ve Spanelsku a takovy plat 400 euro mesicne to je smesny tady se tak plati 1200-1500 euro mesicne.
Práce se znalostí řečtiny v ČR
Autor: Petra Ševčíková (22.02.2010)
Náhodou jsem narazila na tuhle stránku a vidím, že je zde dost lidí se zkušenostma z Řecka. Právě hledáme asi 10 lidí se znalostí řečtiny (musíte umět číst a psát - může to být s chybami) a angličtiny (komunikativní znalost). Myslím, že to je poměrně dobře ohodnoceno, práce v administrativě, hodně školení, možnost osobního rozvoje (růstu). Práce s dokumenty v řečtině (případně komunikace po telefonu).

Pokud máte zájem nebo o někom víte, tak mě prosím kontaktujte. Samozřejmě poskytnu více informací.

Petra (petra.sevcikova@asearch.cz)
Práce v Řecku na Rhodosu.
Autor: Měcháčková Dita (26.02.2010)
Neví někdo o nějaké,dobře placené práci v nějakém hotelu na Rhodosu ? LINDOS BAY ,CAPSIS,AMATHUS.Jako barmanka.Zkušenosti mám,ovládám perfektně anglicky, řecky.
hledam
Autor: peli (28.02.2010)
moc rad bych chtel pracovat nekde u more vzdycky sem chtel bydlet na nejakem exotickem miste pokud by pro me mel nekdo jakou koliv praci ozvete se mi na klidne budu delat cokoliv :-)
řeckko
Autor: A. (02.03.2010)
Ahoj jedu do Řecka za prací, je tu nějáká spolehlivá, přátelská osůbka co by chtěla jet semnou to zkusit. Já jedu podruhé. Můj mail
Re: řeckko
Autor: Alena (09.03.2010)
Ahoj, já jsem taky byla loni v Řecku, Chalkidiky a letos chci jet zase Chalkidiky, kde jsi byla ty
Hledám práci, jako tanečnice v Řecku
Autor: Žanet (05.03.2010)
Je mi 25/170/53, dlouhovlasá brunetka. Ráda bych pracovala v Řecku jako tanečnice, zkušenosti mám, mluvím trochu řecky..Prosím jen solidní nabídky, děkuji Žanet.
Re: Hledám práci, jako tanečnice v Řecku
Autor: Lenka (05.03.2010)
Dobry den,navstivte nas web: www.artagency.svet-stranek.cz V pripade zajmu me kontaktujte.Zdravim
Halkidiky
Autor: Alena (07.03.2010)
Ahoj, hledám práci barmanky/servírky na Chalkidiky,mám dobrou angličtinu a trochu mluvím i německy. Mohu začít
již duben/květen. Napište prosím na můj email kdybyste o
něčem věděli:
práce v Řecku léto 2010
Autor: Zuzana (12.03.2010)
Ahoj, jsem studentka 22 let a chtěla bych na léto 2010 odjet do Řecka a pracovat jako servírka nebo barmanka. Mám bohaté zkušenosti z ČR, v zahraničí jsem pracovala jako aupair. Hledám někoho, kdo má stejné plány (odjezd začátkem června 2010, zůstat do září) a hlavně kdo s tím má nějaké zkušenosti.
Upozornění – diskutujte na fóru
Autor: Redakce Nazkušenou.cz (16.03.2010)
________________________________________________________________

Rádi bychom Vás upozornili, že můžete diskutovat přímo na fóru Nazkušenou, kde najdete všechny diskuze přehledně zorganizované:

www.nazkusenou.cz/fo…

Děkujeme

Redakce Nazkušenou.cz
________________________________________________________________
Recko spolecnice, tanecnice nabizim praci
Autor: Eva (16.03.2010)
Jsem 27 leta holka co zije a pracuje za barem ve meste Nafpaktos, je to blizko Patry. Hledame se sefem k nam do baru hostesky a tanecnice, super penize, sef je v pohode, mluvi anglicky, byt je zarizeny nad barem s kychyni a prackou, vyplata kazdy den rano po praci. Kratka pracovni doba, volno si muzes vzit jak potrebujes. Zadne poplatky nic neplatis, a ja novym holkam rada pomuzu se vsim, je to slusna prace pouze komunikace a tanec. Kontakt na me je +306995747838 Eva
Re: Recko spolecnice, tanecnice nabizim praci
Autor: Marketa (16.03.2010)
Dobry den Evo,Muzete mi poslat platove a pracovni podminky na email? Zdravim
Prace spolecnice, tanecnice
Autor: Eva (18.03.2010)
Jsem 27 leta holka co zije a pracuje
za barem ve meste Nafpaktos, je to blizko Patry. Hledame se sefem k nam do baru
hostesky a tanecnice, super penize, sef je v pohode, mluvi anglicky, byt je
zarizeny nad barem s kychyni a prackou, vyplata kazdy den rano po praci. PLACENI JE BUD: Zaklad je 60 euro, 5 euro za kazdy drink, 10-20 euro za prive dance pokud holka tancovat chce. Nebo PLACENI: Za kazdy drink bez zakladu 10 euro, coz chce vetsina holek, prootze si vic vydelaji, prace porad je. Kratka
pracovni doba, volno si muzes vzit jak potrebujes. Zadne poplatky nic neplatis,
a ja novym holkam rada pomuzu se vsim, je to slusna prace pouze komunikace a
tanec. Kontakt na me
je +306995747838 Eva
Barmanky Recko
Autor: Lenka (20.03.2010)
Nabizim praci pro barmanky v Recku.Pracovni naplni je obsluha za barem a komunikace s lidmi za ucelem zvyseni trzby podniku.(konzumace drinku-jen nealko)Nejedna se ale o zadnu night ani strip klub.Vsechny divky pracuji jen za barem,takze zadne obtezovani mozne neni.Seriozni majite,vyplata denne na ruku,ubytovani,doprava a prac.papiry zajisteny.Cesky a slovensky kolektiv.Nabidka plati po cely rok neje v sezone.Blizsi informace:777221984 nebo
Re: Barmanky Recko
Autor: Iveta (20.03.2010)
Chtěla bych se zeptat ve kterém městě je tato práce a zda je nutný řecký jazyk nebo anglický? A jaká je pracovní doba?
Děkuji za odpověď
Re: Re: Barmanky Recko
Autor: Lenka (21.03.2010)
Tento podnik je ve meste Komotini na severu Recka (zhruba 20 min autobusem od plazi) Pozadavkem pro zacatek je znalost anglictiny,pak se za behu snazite naucit par slovicek recky.
Chalkidiki-ponuka prace
Autor: Maraki (16.04.2010)
Ahoj ponukam pracu v bare na Chalkidiki- pracovna pozicia barmanka/casnicka. Nastup mozny ihned. Plat 25 euro, ubytovanie hradi majitel. V pripade zaujmu poslem blizsie info> ellada.greece­ZAVINACgmail.com
Barmanka - konzumentka
Autor: komotinijob@gmail.com (06.06.2010)
Ponúkam prácu za barom(nie sedenie so zákazníkmi)v meste Komotini. Barmanky nemusia piť alkohol. 50 Eur každodenne na ruku, ubytovanie zabezpečené. jedná sa o slušnú prácu(Majiteľ preferuje československý kolektív, preto problém s komunikáciou nie je žiadny)
nabídka práce
Autor: Ivet (08.11.2010)
Hledám sympatickou slečnu, která by měla zájem o práci v baru. Plat 25 euro denně + ubytování. Podmínkou je věk 25-35 let a zkušenosti s prací v baru. V případě zájmu posílejte info o sobě a fotku na email
Práce 2010
Autor: Hana (15.02.2011)
Ahoj,

hledám práci v Řecku, je mi jedno jakou. Nabídněte, nastoupit můžu okamžitě.
Práce 2010
Autor: Hana (15.02.2011)
Ahoj,

hledám práci v Řecku, je mi jedno jakou. Nabídněte, nastoupit můžu okamžitě.
Práce 2011
Autor: Hana (15.02.2011)
Ahoj,

hledám práci v Řecku, je mi jedno jakou. Nabídněte, nastoupit můžu okamžitě.
Hledam praci na sezonu
Autor: Pavlina (27.03.2011)
Ahoj,jsme 2-3 kamaradky a hledame praci na letni sezonu v zahranici.Muzeme odjet koncem cervna.Pokrocila znalost AJ a zaklady NJ.Hledame praci na pozici servirka,barmanka ci pokojska.Nevite nekdo o necem. Kontaktujte me na tel 721428795 nebo e-mail Diky
ATHENY
Autor: Barbacue (03.05.2011)
AHoj, rada bych nasla seriozni kamaradku, co pracuje, nebo zije v Athenach.Je mi 28 let, v Recku ziji, tak umim jazyk recky i anglicky.Chystam se do Athen, tak bych uvitala dobrou kamaradku, na plaze, nakupy, cluby... ozvi se:
hledam praci a ubytovani v Řecku( na Krétě)
Autor: Milan (03.05.2011)
ahoj hledam praci i s ubytkem na Krete,chtel bych tam byt co nejdyl,ted jsem v Anglii,chtel bych jet do recka v prubehu cervna.muze m nekdo poradit nebo pomoci?dekuji predem za odpovedi Milan
Práce v Řecku
Autor: Lukáš Kahle (11.05.2011)
Zdravím všechny. Nabízím práci v Řecku, jedná se o montáž solární elektrárny. První lokace je poblíž Athén. Možné i pro zdatné ženy/dívky. Podrobnosti a platební podmínky na mailu Znalost řečtiny velkou výhodou.
Re: Práce v Řecku
Autor: tomaš bartošik (17.06.2011)
mam zajem o praci na solarni elektrarne a mam již skušenosti z čr kde jsem tudlu praci vykonaval mužu vycestovat ihned mam i žl odpověd mužete zaslat na mejl dekuji za odpověd s pozdravem tomaš bartošik
Who knows
Autor: Vačenka (16.05.2011)
Je tady někdo kdo pracoval jako konzumentka? Páč je to fakt dost podezdřelý ... bavilo by mě to ale poskytovat nějaký jiný služby nehledě na to jestli chci nebo nechci - na takovou situaci ani pomyslet nechci - a nebo nějaka prace jako barmanka?jela bych s kamaradkou obě máme Barmanský kurz a asi roční praxi a taková práce nás baví tak kdyby někdo věděl napište prosíím :-)
Autor: Tereza (21.07.2011)
Dobrý den,

s kamarádkou hledáme práci v Řecku, od října.

Děkuji.
Re:
Autor: komotinijob (21.07.2011)
Ahoj napíš na , práca konzumentky 50 eur plus bonusy z drinkov. Ide o slušný podnik, netreba mať obavy -pracuju len češky a slovenky už viac než 4roky.
poptavka
Autor: iva (27.07.2011)
dobry den touto cestou shanim jakoukoliv praci v soluni,prosim o nabydky a veskere papiry o praci a ubytovani mam.dekuji za odpovedi na email
Autor: Petra (31.07.2011)
Dobrý den,
s kamarádkou hledáme práci v Řecku od začátku října , nejlépe na ostrově Korfu.

Děkuji
Re:
Autor: Marika (05.11.2011)
Ahoj ostrov Korfu sice nenabizim ale Kalamata je take nadherna. Vice info na email:
Hledám dívky jako konzumentky do ŘECKA
Autor: Daniel Mann (01.08.2011)
Hledám dívky na pozice konzumentek nebo tanečnic (dle výběru) do Řecka. V případě zájmu pošlete své foto, info o sobě, zkušenosti aj. na email .
práce
Autor: Nikolas (05.09.2011)
Dobrý den,sháním práci v Soluni,je mi 27 let,řecky umím a v gastronomii,pracuji 12 let.Nevíte o něčem? Díky
Hledam praci v Athenach nebo okoli
Autor: Honza (22.09.2011)
Ahoj,je mi 26let,ziju 6let v Athenach,mluvim perfektne recky,dobre anglicky.Mam vystudovanou strojni prumyslovku,ridicak na nakladak a dobrou znalost Athen.Prevazne jsem pracoval jako ridic,vedouci skladu a prodavac,ale nebranim se naucit i nove veci,spis naopak ;o) Tak kdyby jste o necem vedeli,ozvete se na mail diky
Autor: Simča (25.09.2011)
Ahoj rády by jsme s kamarádkou vycestovali nejradši někam do tepla Řecko,Itálie,Španělsko...zkušenosti nemáme prakticky žádné a proto by jsme rády získali nějáké tipy...děkuji za odpověd.)
Autor: Simča (25.09.2011)
Ahoj rády by jsme s kamarádkou vycestovali nejradši někam do tepla Řecko,Itálie,Španělsko...zkušenosti nemáme prakticky žádné a proto by jsme rády získali nějáké tipy...děkuji za odpověd.)
Re:
Autor: Marika (05.11.2011)
Ahoj rada pomuzu.
letní brigáda
Autor: tom (08.01.2012)
Hledáme práci já 20 kluk a 19 slečna.. Já se nebráním jakoukoliv praci(bar, stavba, hotel) zkušenosti mám. Slečna by chtěla práci v baru(cisnice) nebo hotelu. OBA máme stredne pokročilou angličtinu.
Kdyby někdo o něčem věděl Prosím napište na
Hotelový personál do Řecka
Autor: Biljana (21.01.2012)
Pro mezinárodní 5* hotely v Řecku hledáme pracovníky na letní sezónu pro všechny pracovní pozice hotelu (recepční, barman/barmanka, číšník/servírka, pokojské, pracovníky pro wellnes centrum,
Požadavky: věk 18 let, znalost AJ, znalost dalších jazyků nebo praxe/vzdělání v oboru vítána

Nabízíme:
-pracovní doba je 6 dnů v týdnu (8-9h denně; přesčas je placen navíc)
-ubytování a stravování (třikrát denně)
- zdravotní pojištění které zajišťuje hotel
-pracovní smlouva dle řeckých zákonů
-odměnu v minimální výši 500 Euro/měsíc - výše odměny záleží na schopností, dovedností , zkušeností
-odborné školení
Hledáme především komunikativní lidi , kteří rádi cestují, poznávají nová místa
Re: Hotelový personál do Řecka
Autor: Blanka (21.01.2012)
Mala by som záujem, poslete mi prosim vas informacie
Re: Hotelový personál do Řecka
Autor: radek (27.01.2012)
Dobrý den.
Měl bych s kamarádem velký zájem.
V Řecku jsem pracoval asi pred 3 lety, umím komunikativně anglicky a gastronomické základy němčiny a řečtiny.
Jsem vyučený kuchař-číšník a práci barmana dělám neco přes 3 roky.
Díky za odpoveď
Re: Hotelový personál do Řecka
Autor: michal (30.01.2012)
Dobrý den, také bych měl s kamarádem velký zájem. Hovoříme dobře anglicky na úrovni střední školy a německy též.
děkuji za případnou reakci.
Re: Hotelový personál do Řecka
Autor: Blanka (17.03.2012)
Dobry den,

zaujala me Vase nabidka. Pracovala jsem minuly rok na Kosu ve 4* hotelu. Mluvim plynne anglicky a rusky. Muzete mi prosim poskytnout vice informaci na muj email:
Re: Hotelový personál do Řecka
Autor: Klára (02.07.2012)
měla bych zájem, můžete mi prosím zaslat více informací:
Prace tanecnice a napojove hostesky
Autor: Elite Club (21.01.2012)
Klub na jihu Recka u more nabizi praci pro tanecnice gogo,topless a konzumentky. Klub je v centru mesta, ma stalou klientelu vsech vekovych kategorii. Klub neni klasickym strip klubem,jde spise o disco bar. Nabizime pevnou gazi 50-70 Euro bez limitu drinku jak je zvykem v temer celem Recku, divky,ktere mluvi recky a maji praxi 80 Euro fix,provize z drinku 2 a 4 Euro, sampus 30 Euro, pro tanecnice table dance na 1 pisen topless 5 Euro,vyplata denne. Ubytovani zajisteno v blizkosti klubu za poplatek 5 Euro denne. Moznost predplaceni cesty v pripade nutnosti. Pozadavkem je znalost AJ,praxe a znalost rectiny vyhodou, zacatecnice vitany. Blizsi informace: +420777221984, +306936303187, www.clubelite.info skype:lenka.bampaliarou
Re: Prace tanecnice a napojove hostesky
Autor: Radek (27.01.2012)
Škoda že nehledáte barmana, šel bych do toho hned :)
Autor: Mária (25.01.2012)
Ponúkame prácu pre pekné dievčatá na pracovnú pozíciu nápojovej hostesky/ konzumentky v overenom čistom bare v Grécku. Česko - slovenský kolektív. Každý večer výplata fix 50 eur plus provízie z drinkov. Práca nieje intímneho charakteru, v klube sa ani netancuje preto sa hľadajú dievčatá ktoré majú záujem o prácu čisto len hostesky v peknom prostredí.Pracovná doba 5/6 hodín. Foto plus info o sebe na
Re:
Autor: Denisa Kenderešová (12.02.2012)
Kde konkrétne v Grécku?
Re: Prace v baru
Autor: Spolecnice (21.02.2012)
Dobry den. Mela bych par otazek tykajici se Vami nabizene prace. Jestli je to stale aktualni, ozvete se. Ziji v Recku. Dekuji:
Hledam barmanku do sveho klubu v Recku
Autor: Lenka (27.01.2012)
Hledam sympatickou barmanku do sveho klubu na Peloponessu.Pozadavkem je praxe s praci za barem, znalost alespon zakladu rectiny, vek 19-30 let a sympaticky vzhled. Jedna se nocni klub v centru mesta Argos, pracovni naplni je jen prace za barem a komunikace s hosty co na baru sedi, takze je prakticky nemozne jakekoliv obtezovani ze strany hostu.Vaznym zajemkynim zaslu dalsi informace. mob. +306936303187 email:info@clubelite.info
Léto 2012
Autor: Veronika (11.02.2012)
Dobrý den, Ahoj

hledáme s přítelem práci v Řecku na léto 2012, sezónu Červen - Září. Momentálně jsme v Anglii, oba máme praxi s prací v pohostinství (hotely, bary, restaurace, výpomoc v kuchyni, nádobí...)Anglicky se oba domluvíme, ale řecky neumíme. Mně je 25 a příteli 27. Předem moc děkuji za veškeré rady a nabídky.
práca
Autor: Denisa Kenderešová (12.02.2012)
Dobrý večer. Mám záujem o prácu na Kréte-sezóna 2012,ale aj celoročne... strávila som tam dokopy cca dva roky , končím vysokú školu turizmu, hovorím anglicky,nemecky,dohovrím sa grécky,plus slovanské jazyky, mám bohatú prax v oblasti hotelierstva a taktiež aj certifikát....
práca
Autor: Denisa Kenderešová (12.02.2012)
mail:
Re: práca
Autor: pavla (22.04.2012)
Jestli máte stále zájem o práci na Krétě,pošlete životopis+foto pouze v angličtině(majitelka neumí česky)na email:rena_xristofidou@hotmail.com
prace hostesky za barem
Autor: Recko (23.02.2012)
Shanim praci za barem jako hosteska. Nejlepe Atheny, neni to uplna podminka. Vyplata kazdy den na ruku po praci plus provize z drinku pokud mozno. Uvytovani sama nebo maximalne s 1 ceskou holkou na pokoji nekurackou!!! Take bych uvitala nejakou holcinu co by jela do nove prace se mnou. Komtakt muj email:
prace hostesky za barem
Autor: Recko (23.02.2012)
Shanim praci za barem jako hosteska. Nejlepe Atheny, neni to uplna podminka. Vyplata kazdy den na ruku po praci plus provize z drinku pokud mozno. Uvytovani sama nebo maximalne s 1 ceskou holkou na pokoji nekurackou!!! Take bych uvitala nejakou holcinu co by jela do nove prace se mnou. Komtakt muj email:
Autor: M.V (04.03.2012)
Ponúkam prácu hosteskám/konzumentkám na severe Grécka, 50 eur / fix , vyplácanie denne , provízie z drinkov , pekný overený podnik - nejedná sa o poskytovanie erotických služieb, náplňou práce je komunikácia s hosťami baru - slovensko - český kolektív, krátka pracovná doba. Požiadavky: základy AJ, pekný vzhľad, komunikatívnosť. Ak máte seriózny záujem kontaktujte ma . Budeme sa tešiť -
Hledám
Autor: Agáta (13.03.2012)
Hledám práci v Aténách. Budu tam od září na jeden semestr s přítelem. On studuje a já ne, proto bych si potřebovala nějak přivydělávat. Je mi 20, angličtina na velmi pokročilé úrovni, řecky bohužel neumím nic, ale na nějaké základy je ještě dost času se je naučit:)
Ráda bych něco za barem, baristka, servírka, recepční, pokojská.. Zkušenosti mám jako barmanka, baristka a číšnice cca 4,5 roku.

Předem moc díky!:)
brigáda v řecku
Autor: Eva (08.04.2012)
Ahoj, ráda bych vycestovala do řecka na léto 2012. Mám 8 let praxi za barem (barmanka, servírka, číšnice). Jsem 25ti letá spolehlivá vysokoškolačka se základní znalostí anj. Jako práce hostesky(nápojové) by mi také nevadila. Chtěla bych si užít poslední prázdniny u moře a zároven si i přivydělat. Můj email
brigáda v řecku
Autor: Eva (08.04.2012)
Ahoj, hledám brigádu v řecku na léto 2012. Je mi 25, jsem na vysoké, mám 8 let praxi coby barmanka. Ale i práce jako nápojová hosteska by mi nevadila, jen bych v tom byla začátečnice.Má anj je na základní komunikativní úrovni. Chtěla jsem si poslední léto užít hezky u moře a zároven si i přivydělat. Můj email
Barmanky do disco clubu v Athenach
Autor: International Art Agency Lenka Bampaliarou (14.04.2012)
Hledame 2-3 sikovne barmanky na discoteku v Athenach. Jedna se jen o obsluhu a barem adna konzumace apod! Denni plat 40 Euro cisteho,vyplata denne. Pozadavkem je sympaticky vzhled,znalost rectiny vitana,ale staci i AJ,praxe.Ceska majitelka.Specha,nastup mozny okamzite!kontaktujte nas pro blizsi informace na tel. +420777221984 nebo +306936303187,
CAFFEE BAR -CRETE
Autor: Rena Xristofidou (22.04.2012)
I am looking For a girl or boy to work in my COFFEE BAR in KAVROS-CRETE.To know how to speak English-German-Italian-Russian.The hours are 8 every day.Good salary.Accomodation is Free.
Re: CAFFEE BAR -CRETE
Autor: Denisa Kenderešová (13.05.2012)
I have sent you an email before few days. Hope your offer is still actual.
Autor: Tereza (19.05.2012)
Ahoj pred 4.lety jsem pracovala 4.mesice v Recku na Chalkidiki a byla to uzasna zkusenost.Rada bych to zazila znovu,kdyby jste o nejake praci nejlepe servirky vedet prosim dejte vedet.
Kréta-spěchá!
Autor: pavla (01.07.2012)
Hledám 1 šikovnou a usměvavou slečnu do obchodu se suvenýry atd..na Krétě-Kavros..Ubytování zajištěno zdarma,plat 650Eu/měs.,práce 8hod/denně,od 3.7.-15.9.může být i déle....podmínka znalost AJ,může být i NJ,RJ,atd...Nástup co nejdříve!!Prosím pište na tel:+306974008974
Re: Kréta-spěchá!
Autor: Klára (02.07.2012)
Dobrý den, měla bych zájem o tuto pozici. můžeme se domluvit přes mail. , nebo skype: karlinka35
job in greece
Autor: sotiris (22.08.2012)
you are interesting for job offer here like waitress-bartender in greece?i offer 750€ the month first sallary +tips +accommodacion.in coffe bar.my bar working all the year.i am in skype like stop1970 if you want to ask me more details for the job.or write me in
Autor: lan (21.09.2012)
Hledám práci ,žiji na Rhodosu s přítelem a hledám si tu nějakou práci kdyby někdo věděl ozvet se na :
hostess
Autor: komotinijob (25.09.2012)
hostesky, mesto Komotini - krásny podnik na najlepšej úrovni, 50eur/deň plus provízie, vhodné aj pre začiatočníčky, celoročný nástup, , fotky na FBstránke podniku
www.facebook.com/pag…
Autor: Lenka (09.10.2012)
Dobry den mam zajem pracovat jako tanecnice a hosteska u more zkusenosti nemam zadne a jazyk zatim neumim ale rada se naucim je mi 23 dekuji
hostess agenzia italia
Autor: marketa25 (14.02.2013)
Hostess Agenzia Italia-naprostá spokojenost,jezdim s nima už 3.roky a nikdo mě už nepřemluví a´t jedu s nějakou jinou agenturou.Takovou blbost jsem už parkrát udělala.Jela jsem na svoje triko,bez agentury a lokal me nezaplatil 1800Euro.
Autor: Katka (03.04.2013)
Ahoj hledáme s přítelem práci v Řecku nebo i někde jinde, třeba Itálie. Nejlépe v hotelu, kde je nejvíce českých turistů. Pozice číšník, barman nebo být k dispozici pro české turisty. Nevíte o něčem?
Práce v Řecku
Autor: Tereza (08.04.2013)
Ahoj, sháníme s kamarádkou letní brigádu v Řecku od konce června cca do půlky září. Obě ovládáme Aj na komunikativní úrovni, já k tomu umím na základní úrovní Nj a kamarádka na pokročilé úrovni Šj. Kdybyste tu o něčem věděli, ozvěte se prosím na mail

Hi, we´re two girls searching job in Greece from the end of June to September, if you know about something, please contact me on the e-mail above.
hledame praci
Autor: Katarína (26.04.2013)
ahoj s kamaratkou chceme do recka,hledame jakukoli praci,jako pomocny personal,chyzne nebo pomocnik v kuchyni prosim poradte dekuji
Barmanka
Autor: International Art Agency (26.04.2013)
Nabizim 2 volne pozice barmanky. Jedno misto je v nocnim klubu na Rhodosu, prace jen za barem a pokud je cas tak s pratelskou komunikaci a konzumaci drinku s hosty.Plat 40 Euro denne, plus spropitne a od 5.drinku a vice 50% provize z drinku. Ubytovani je zajisteno za poplatek 5 Euro denne. Druha nabidka je na Krete mesto Chania na plazi v beach baru, jako barmanka i servirka,plat 35 Euro bez ubytovani nebo 30 Euro s hrazenym ubytovanim.Obe nabidky mozny nastup okamzite s podminkou znalosti AJ,sympaticky vzhled,vek od 10 do 29 let.Delka pobytu na Rhodosu min. 3 mesice a vice a na Krete nutny pobyt na celou sezonu do konce zari-zac. rijna. Vazne zajemkyne me muzou kontaktovat na 777221984, , fcb nebo skype Lenka Bampaliarou
Nabidka prace pro tanecnice a hostesky-konzumaterky
Autor: International Art Agency (26.04.2013)
Nabizime praci pro gogo,topless,table tanecnice a napojove hostesky v rade klubu po celem uzemi Recka.Pevna gaze od 50-70 Euro,plus provize z drinku popr. tablu, ubytovani bud zdarma nebo za poplatek 5 Euro denne.Vyplata denne, min. doba pobytu je 1 mesic a vice.Pozadujeme znalost anglictiny nebo rectiny,sympaticky vzhled,vek 19-30 let,zacatecnice vitane. Mame v tomto oboru dlouholetou praxi,neplatite zadne provize za zprostredkovani. Mimo to nabidka klubu po celem svete.Blizsi info: www.interartagency.c… 777221084, +306936303187, fcb nebo skype Lenka Bampaliarou
Autor: esmosnova (13.07.2013)
Ahoj s kamarádkou by jsme rády odejely na měsíc někam do zahraničí na kratkodobrou brigadu, vedel by nekdo o necem?

práce zdravotní sestry v Řecku
Autor: Pavla (09.04.2014)
Ahoj nevíte náhodou jak je to s prací zdravotní sestry v Řecku? A jaká je potřeba kvalifikace? Díky
...kurz
Autor: Klára (05.05.2015)
Dobrý den...
Chtěla bych se optata,zda-li najdu ve městě Volos zaměstnání se studijním kurzem řeckého jazyka.
...moc děkuji za rady a pomoc.
s pozdravem Klára Procházková
slecna
Autor: Jarmila.Pumrlova (21.10.2015)
Hledam praci nebo docasnou brigadu v Athenach Atiki.Dekuji za veskere informace
Práce na léto 2016
Autor: Aneta (12.02.2016)
Ahoj, sháníme na toto léto s kamarádkou brigádu někde nejlépe na Krétě. (Barmanka, servírka,...) Pokud by někdo o něčem věděl, budeme vám vděčné. :)
Práce Atheny - Piraeus a okolí
Autor: Vendula (09.05.2016)
Hledám jakoukoliv práci recepční, pokojská, pomocná síla v kuchyni v Athenách a okolí, Piraeus. Angličtina slovem i písmem, čeština rodilý mluvčí, základy řečtiny... Nebo jakoukoliv jinou praci, prosim nabidky zasilejte na
Kréta brigada
Autor: Pavla (19.06.2016)
Hledáme obsluhu do taverny u more v Kavrosu.Ubytovani zajištěno,plat 680Eu měsíčně.Znalost AJ,neboNJ nutná,dobry zdravotní stav.Prace denně 9hodin.Nastup co nejdříve-do září.Prosim pište na . Dekuji
HLEDÁM PRÁCI, ŘECKO, CHALKIDIKI,SARTI
Autor: Beatrix (28.12.2016)
Dobrý den, hledám práci v hotelu (pokojská, recepční, servírka, uklízečka...) v Sarti,Chalkidiki na léto 2017. Umím plynule anglicky díky studiju v Anglii (+ Základy RJ). Nabídky posílejte prosím na mail: Děkuji :)
Need a chef ?
Autor: michal gregor (15.04.2017)
Kuchař s 6 lety praxe.Angl.plynně. Hledam praci v Řecku nejlepe hotel.restaurace.(lokalita nerozhoduje)
Autor: Dáša (27.08.2017)
Dobrý den najde se tu někdo kdo ma jiné občanství než EU a má povolení pobytu v ČR a pracoval na sezónu v Řecku ? Myslíte že by to byl problém a hodně papírování ?
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Hlavní článek:

Práce v zahraničí

Zkušenosti našich čtenářů

Práce Rhodos - Řecko

Nazkušenou.cz on Facebook