Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Jazyky s využitím multimediálních zdrojů

Nemyslíte, že je škoda, sedět celé hodiny v učebně s knihou v klíně, když to jde i jinak? Pokud budete studovat jazyky moderním stylem výuky, který předpokládá využití multimediálních zdrojů, zefektivníte proces osvojování cizí řeči a navíc se výborně pobavíte. Nevěříte? Vyzkoušejte multimediální kurzy s použitím interaktivní tabule. 

Vyzkoušejte multimediální kurz

Když se řekne jazykový kurz, většina z nás si obvykle představí,jak sedí v lavici s jazykovou učebnicí, a občas si poznamená gramatický jev, anebo slovíčko, které napsal lektor fixem nebo křídou na tabuli. Jediným zpestřením v celé hodině je poslechové cvičení, kterému bohužel často z důvodu špatné nahrávky nebo nefunkční techniky nerozumíte, anebo obrázek v učebnici. Tento klasický styl výuky má své opodstatnění, ovšem pokud se chcete na kurzu také pobavit, a především zefektivnit proces osvojování cizí řeči,jistě vás více zaujme multimediální jazykový kurz.

Více zábavy, více úspěchů 

Jazyková škola Channel Crossings má ve své nabídce jazykové kurzy, při jejichž výuce používá interaktivní tabuli. Zapojení interaktivní tabule (IWB) do výuky přináší mnoho výhod nejen lektorům, ale především studentům, kteří nejvíce profitují z toho, že mohou do procesu učení zapojit více smyslů, než v případě běžného způsobu výuky, což má za následek rychlejší pokrok v osvojování cizího jazyka. Nespornou výhodou zapojení interaktivních tabulí do výuky je možnost integrovat do lekcí internetové zdroje (např. reportáže a videa z youtube, aktuální články z novin, televizní zpravodajství a mnoho dalších). 

Přizpůsobeno potřebám studentů

Multimediální kurzy se těší rostoucí oblibě především z toho důvodu, že jednotlivé lekce jsou obohaceny využitím interaktivní tabule k přehrávání poslechového materiálu, videonahrávek, stejně jako k prezentaci nových gramatických jevů, anebo rychlé kontrole aktivit, na nichž studenti pracovali samostatně. Studenti ve výuce nejvíce oceňují, že interaktivní učebnice umožňuje poslech spojený se sledováním textu. Další výhodou multimediálních kurzů je snadná možnost úpravy výukových materiálů a pružná reakce na aktuální potřeby studentů

Když nepřijdete, nezmeškáte 

Že by vás dvojnásob mrzelo takovou zábavnou lekci zmeškat? Ani se Vám nedivíme. Naštěstí interaktivní tabule umožňuje uložit veškerý obsah hodiny, a to včetně poznámek lektora. Data si tak můžete například na USB disku odnést domů nebo si je nechat od lektora nebo některého ze spolužáků zaslat e-mailem. Pokud nechcete o lekci přijít, stačí jen požádat lektora, který pro Vás obsah hodiny rád zajistí. Lekci si samozřejmě můžete odnést domů, i když se jí zúčastníte. 

Umíte anglicky a chcete se učit další jazyk? Namíchejte si koktejl z exotických jazyků 

Vedle standardních jazyků, jako je angličtina, španělština, francouzština, nebo němčina, se můžete v jazykové škole Channel Crossings zapsat také do kurzu některého z exotických jazyků. Je libo čínštinu, japonštinu, chorvatštinu, řečtinu, holandštinu nebo portugalštinu? Vyberte si jazyk, který je pro Vás nejvíce atraktivní. Polygloti mohou studovat i několik řečí najednou.

Královská angličtina 

Angličtina je řečí, kterou mluví královská rodina. Královské postavení zaujímá angličtina také ve většině firem se zahraničním kapitálem. Jinými slovy angličtina do práce se vždy hodí. Z toho vychází také nabídka kurzů AngličtinyPRO, což jsou specializované semestrální kurzy zaměřené na angličtinu pro asistentky, marketing, právo, prezentace, projektové řízení, schůzky a jednání.

Mnoho úspěchů ve studiu  

Ať už se rozhodnete studovat libovolný z tradičních, anebo exotických jazyků, a vyberete si jakýkoli druh kurzu, v každém případě Vám přejeme mnoho úspěchů! A na závěr ještě jeden tip. Neznáte-li svou úroveň nebo nevíte-li, pro který kurz se rozhodnout, otestujte své znalosti. Na našem webu můžete zdarma absolvovat test z angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny nebo češtiny pro cizince. Stačí zadat e-mail a během krátké chvilky budete vědět, jak na tom jste. 

Hodně štěstí!

Channel Crossings - Vaše jazyková škola

Lazarská 8/13E
Praha 2, 120 00
Tel: 210 215 310-2 

E-mail: jazykovaskola@chc.cz 

 


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook