Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Jazykové kurzy na Maltě

Když Angličané v roce 1964 definitivně opustili Maltské ostrovy, tak zde kromě své kultury zanechali také svůj jazyk. Dodnes je angličtina druhým úředním jazykem a většina Malťanů je zároveň rodilými mluvčími angličtiny. Jazykové kurzy na Maltě studenty přitahují díky své kvalitě a zároveň dostupným cenám.

Dopoledne do jazykové školy, odpoledne na pláž nebo na surf – komu by se takové letní prázdniny nelíbily. Na Maltě lze spojit výuku angličtiny a zároveň dovolenou v jednom termínu.

Malta je ideální místo pro dvou až čtyřtýdenní jazykové pobyty. Jazykové školy nabízejí nejrůznější typy kurzů. Nejčastěji je využívána obecná angličtina, stále více však stoupá zájem po obchodních kurzech či lekcích, které připravují na některou z mezinárodně uznávaných zkoušek. Pro náročné jsou jazykové školy schopny připravit intenzivní kurzy, případně dokonce zajistit soukromého lektora.

Jazykové kurzy pro děti a mládež

Letní prázdniny jsou časem nejen dovolených, ale i prázdninových kurzů. Jazykové školy na Maltě se otevírají také rodinám s dětmi. Rodiče v kurzu pro dospělé, děti mezi juniory a odpoledne mohou všichni společně vyrazit na pláž – proč ne? Jazykové kurzy na Maltě jsou ideální možností, jak zlepšit angličtinu a zároveň si užít prázdnin a poznat novou zemi.
Lektoři v kurzech pro děti mají zkušenosti s výukou mládeže, jazykové školy vyžadují praxi. Děti jsou rozděleny do kurzů podle věku, což usnadňuje integraci do kolektivu.

Jazykové školy zprostředkovávají i ubytování během pobytu. Podle délky pobytu a ceny lze využít ubytování v rezidencích, v hostitelských rodinách či hotelech (apartmánech).

Nezapomeňte...

Na Maltě se jezdí vlevo.
Studenti (ani turisté) na Maltě nemohou získat pracovní povolení.
Malta je členem EU – používá euro.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook