Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Intenzivní jazykové kurzy


Kdy si vybrat intenzivní jazykový kurz

Potřebujete složit jazykovou zkoušku, chystáte se vycestovat do zahraničí a chcete si oprášit angličtinu nebo zkrátka opravdu chcete mluvit pořádně anglicky? Intenzivní kurz je určen přímo pro vás.

Intenzivní kurz
lze vyjádřit výstižně slovy: rychlý pokrok. Ve výuce jazyků platí okřídlené – opakování je matkou moudrosti a v případě intenzivních kurzů je takové opakování – skutečně intenzivní. Klasické docházkové kurzy jsou lepší než nic, ale jednou týdně si sotva oprášíte stará slovíčka a gramatiku.

Intenzivní výuka třikrát či dokonce pětkrát týdně umožní novým vědomostem se do mozkových závitů pořádně zapsat a posunout vaši znalosti jazyka každý výukový den o krůček dál. Dostatečná hodinová dotace je také ideální pro pořádnou anglickou konverzaci.

Náplň intenzivních kurzů ocení také ti, kteří (z nejrůznějších důvodů) doma nemají vhodné podmínky k samostudiu. Jejich struktura směřuje k tomu, aby lektor se studenty veškerou látku probral v hodině a cvičení domů už zbude v případě, že několik lekcí (třeba z důvodu nemoci) student vynechá.

Vyberte si intenzitu, která vám vyhovuje

JŠ Elvis připravila tři typy intenzivních kurzů, které startují první týden v listopadu a běží celkem  šest týdnů. Rozvrh vychází vstříc rodičům na mateřské i zaměstnaným, kteří jsou během dne v práci.Pokročilejší studenti se někdy často potýkají s problémem návaznosti dalších kurzů. V JŠ Elvis tyto potíže odpadají. Návaznost intenzivních kurzů je zajištěna každých šest týdnů.

Nevyhovuje vám rozvrh, nebo zkrátka nemůžete věnovat tolik času angličtině? Nevěšte hlavu, JŠ Elvis nabízí i méně intenzivní kurzy,které se jazyku věnují 2x, či 1x týdně.

 

Proč si vybrat jazykovou školu Elvis?

  • 21leté zkušenosti s výukou cizích jazyků
  • kvalifikovaní a zkušení lektoři, kterým na studentech opravdu záleží
  • efektivní a systematická metodika výuky
  • výuka probíhá podle nejmodernějších učebnic a výukových materiálů
  • sleva 10 % na výukové materiály (učebnice, CD, slovníky)


Více informací najdete na stránkách jazykové školy Elvis.


 


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook