Au-pair v Rakousku
Diskuze k článku
Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?nase rodina hleda opet divenku do nasi rodiny.
Mame dve deti ve veku 13 a 10 let.
Divenka by mela byt aktivni ridicka,aspon zaklady NJ nebo AJ, byt komukativni,sportoven zalozena a mit rada nejen deti,ale i pejska (mame trite dite v podobe labradori slecny)
Nastup je mozny v podstate ihned na delsi dobu ( minimalne rok).
V pripade zajmu,prosim na
hledám práci v Rakousku jako Au-pair k malým dětem na další školní rok 2013/2014.Nejlépe tak od října - listopadu 2013 v česko - rakouské rodinně, která shání nebo hledá chůvu k dětem. S dětmi zkušenosti mám dokonce i s kojenci. Umím vařit, pečlivá na uklízení a také se umím postarat o každodenní potřeby a aktivity malých dětí. Němčinu jsem se učila přes 11 let, úroveň středně pokročilá. Je pravdou, že jsem hodně toho zapoměla , ale myslím, že budu shopná se naučit znova.Vyšla jsem z mluvení v němčině, je mi 28let. Studovala jsem UK v Praze, ale studium přerušila.V německém jazyce spadla do úrovně zákládní, ale chce to chuť a hlavně mluvit. V zahraničí jsem takto nikdy nepracovala, ale hlídala jsem děti v českých rodinách. Zkušenosti i s prací na farmě a z toho oblíbenost flory a fauny.Určitě bych měla zájem pracovat po dobu 1 roku. Byla bych ráda za rodinu, která třeba potřebuje i pro své děti mluvení v češtině, i když není to podmínkou.Byla bych velmi ráda, kdyby se někdo ozval, řidičák nemám. Děkuje mnohokrát Petra :
E-mail:
tel.: 732569713
hledam pečovatelku do Rakouska. Mám 12-ti letou dceru. Je postižena. Chodi sama, jen potřebuje dohled. Vyžaduje pozornost a hlídání. Je čistotná, klidná a hodná. Strava a ubytování zdarma. Pracovní smlouva je celoroční nebo sezónní, po domluvě. Němčina nutná! tel.+43 5583 3140-0.
jsme cesko.nemecka rodina zijici nedaleko Vidne.Hledame pro sveho 9 leteho syna od zari 2018 au-pair,Pokud mate zajem,prosime vas o blizsi informace na mail.
dekujeme za odpoved
Tel. Číslo - 732 221 793, e-mail -
English

Zaregistrujte si odběr novinek