Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Výsledky soutěže o nejlepší zkušenost ze zahraničí

Přes celé letošní léto jste nám mohli posílat zkušenosti z vašich pracovních a studijních pobytů v zahraničí. K 14. září, kdy byla uzávěrka soutěže, nám přišlo celkem 18 textů, které jsme do soutěže zařadili. Poté jsme dali všechny články k dispozici porotě, která z nich vybrala následující vítěze. První cenu, kterou je poukaz na dvě volné zpáteční jízdenky po Evropě v hodnotě až 7000 Kč od společnosti STUDENT AGENCY, vyhrává Zuzana Fedorková. Hudební přehrávač Apple iPod od společnosti iStyle putuje k Lucii Zahradníkové. Gratulujeme. Tady je pořadí prvních tří nejlepších článků:

  1. Jak jsem se v Belgii neztratila od Zuzany Fedorkové
  2. La Belle Vie, aneb můj krásný provensálský život od Lucie Zahradníkové
  3. Za vzděláním do země tisíce jezer od Michaeli Hegerové

Jak jsme hodnotili

Hodnotili jsme nejen kvalitu textu po stylistické stránce, ale také z pohledu praktických informací a přínosu pro čtenáře. Protože nám většina článku přišla těsně před koncem soutěže, neměli jsem čas je všechny publikovat. Další články tak budeme publikovat postupně v dalších týdnech, takže se nemusíte bát, vše 18 zkušeností si na našich stránkách postupně přečtete.

Děkuje všech účastníkům soutěže za jejich články a gratulujeme výhercům.

Partneři soutěže

Chtěli bychom také poděkovat partnerům soutěže, společnosti STUDENT AGENCY, která nám do soutěže věnovala poukaz na volné jízdenky po Evropě a společnosti iStyle Czech Republic, která věnovala iPod Nano.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Ďakujem!!!
Autor: Zuzana Fedorková (30.09.2010)
Chcem sa veľmi pekne poďakovať porote "Nazkušenou", spoločnosti SA a v neposlednom rade pánovi Mariščákovi, ktorý vždy ochotne odpísal na všetky moje dotazy ohľadom súťaže a podmienok. Som veľmi veľmi šťastná, že som vyhrala a dúfam, že môj článok aspoň trocha pobaví tých, čo sa ho rozhodnú prečítať. Gratulujem aj ďalším dvom výherkiniam!
Ďakujem :)
Autor: Lucia Záhradníková (08.10.2010)
Rovnako ako Zuzka by som sa chcela poďakovať všetkým, ktorí sa na súťaži podieľali a tiež porote, ktorej sa môj článok páčil dosť na to, aby bol ocenený. Z písania som mala veľkú radosť, hlavne preto, že som si mohla opäť pripomenúť všetko pekné čo som prežila. Všetkým, ktorým sa moja práca páčila želám, aby sa jedného dňa na všetky tie miesta mohli pozrieť a zažiť Provence na vlastnej koži. Ďakujem !!!
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook