Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Jazykový pobyt v zahraničí jako dárek?

Vánoce se blíží mílovými kroky a jako každý rok přemýšlíme o tom, co nadělíme svým blízkým pod stromeček. Proč jim tento rok nevěnovat jazykový pobyt v zahraničí?

Darujte jazykový pobyt

Jazykový pobyt v zahraničí je ideální vánoční dárek. Nejenže se obdarovaný naučí či si procvičí cizí jazyk, ale podívá se i do cizí země a z těchto zkušeností bude čerpat celý život. A můžete jím obdarovat opravdu každého. ???????????????????

Na trhu jsou jazykové pobyty pro děti, mládež, dospělé i seniory. Vybírat můžete ze široké nabídky pobytů pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Pro děti existují jazykové kurzy v zahraničí s doprovodem delegáta, anebo vám agentury ušijí pobyt na míru pro celou rodinu. Pokud si nejste jistí, jakou destinaci a kurz vybrat nebo nechcete platit celou cenu, kupte dárkový certifikát na částku, kterou si sami zvolíte. A obdarovaný si pak jen vybere, co bude považovat za vhodné.

„Jazykový pobyt v zahraničí jako vánoční dárek se stává každým rokem více a více populárním. Každý rok před Vánoci registrujeme čím dál tím větší počet klientů, kteří chtějí vyrobit speciální dárkový certifikát na vybraný a zaplacený jazykový kurz v zahraničí. Většinou jsou to rodiče, ale např. i prarodiče kupují pobyt svým vnoučatům nebo se takto partneři obdarují navzájem a na pobyt pak odjíždí společně,“ říká Naďa Málková, manažerka STUDENT AGENCY.

Student Agency, jednička na trhu jazykových pobytů v zahraničí, má navíc speciální vánoční akci. Při objednávce pobytu do 31. 12. 2013 získáte značkový batoh ELAN ZDARMA.  


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Autor: Kamil (14.12.2013)
Já jsem raději daroval online jazykový kurz od kurzonline.cz kde je navíc akce 1+1 zdarma, takže mám navíc i pro sebe.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook