Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Studium jazyka v zahraničí, zvýhodněné nabídky aneb „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“

Díky moderním komunikačním technologiím jako je internet a mobilní telefon se zkracují vzdálenosti a svět se stává „menším“. Stále se zvyšuje potřeba komunikace i na mezinárodní úrovni a výuka cizích jazyků se stává běžnou součástí vzdělávání.

Jednou z možností, jak studovat cizí jazyk skutečně intenzivně, jsou jazykové kurzy v zahraničí. Tato forma studia se těší stále větší oblibě u všech věkových kategorií. Její nespornou výhodou je, že student se jazyku nevěnuje pouze v učebně při hodinách, ale musí jej používat v kontextu každodenních situací. Na jedné straně se učí poslouchat a porozumět mluvenému projevu a na druhé straně je nucen vyjadřovat se, hledat významy neznámých výrazů a poradit si i v okamžicích, kdy není na dosah lektor nebo slovník, tedy při komunikaci, na kterou se nemohl předem připravit.

Významným přínosem je i to, že během pobytu v cizí zemi má každý možnost se lépe seznámit s její historií a kulturou a zároveň i se zvyky a životním stylem lidí, kteří v dané zemi žijí. Studium jazyka se takto stává velice intenzívním a pokrok, kterého student dosáhne i v relativně krátkém časovém úseku, je velmi motivujícím činitelem.

„Nabídka jazykových kurzů na zahraničních školách je velmi široká. Délku pobytu, způsob ubytování i intenzitu výuky je možné stanovit individuálně podle potřeb a možností studentů. Většina škol nabízí pobyty od 2 týdnů až do jednoho roku, některé kurzy jsou i týdenní,“ upřesňuje Eva Havránková, marketingová manažerka Channel Crossings – agentury, která se zprostředkováváním zahraničních studijních pobytů zabývá již více než 15 let. Volba ubytování závisí na požadavku a preferencích. Student může zvolit hostitelskou rodinu, preferuje-li větší volnost a soukromí, může být ubytován ve studentské ubytovně nebo v nejrůznějších kategoriích penzionů a hotelů.

V úvodu zmiňujeme, že kurzy mohou využívat zájemci všech věkových kategorií. Pro školní mládež a pro děti již od 5 let je nabídka jazykových pobytů nejširší především během letních prázdnin. Se spolužáky z různých koutů světa se učí cizí jazyk zábavnou formou, odpoledne je pro ně připraven pestrý program společenských a sportovních aktivit, o víkendech potom výlety do okolí města. Malí sportovci si navíc mohou připlatit hodiny tenisu, jízdy na koni, plavání, jachtingu a dalších aktivit. Tyto kurzy často probíhají v doprovodu česky mluvícího skupinového vedoucího. Jazyková agentura Channel Crossings aktuálně nabízí poslední 2 volná místa na skupinovém kurzu angličtiny pro mládež 8–14 let ve skotském Holme Parku.

Dospělí si mohou vybrat ze všeobecných nebo specializovaných výukových programů o různých stupních intenzity a různé délce trvání. Školy jsou rozprostřeny téměř po celém světě, stačí si jen vybrat. Prolistujte si katalog s nabídkou kurzů on-line nebo si objednejte jeho zaslání poštou.

Studium je také možné propojit s rodinnou dovolenou. V tomto případě je potřeba vybírat z nabídky škol, které souběžně pořádají kurzy pro děti i dospělé. Výuková centra se často nacházejí ve velmi atraktivních lokalitách v horách či přímořských letoviscích.

Pro studenty starší generace, kteří se obávají společnosti mladších spolužáků, jsou ideální programy „50+“, určené pouze pro tuto věkovou skupinu. Jejich součástí je kromě výuky jazyků také odpolední a víkendový společenský a cestovatelsko-poznávací program.

Tipy jazykové agentury Channel Crossings na zvýhodněné jazykové kurzy v zahraničí:

Více informací o nabídce jazykových kurzů v zahraničí najdete na www.chc.cz.

Můžete nás také navštívit osobně na adrese Jazyková škola Channel Crossings kurzy v zahraničí
Lazarská 8/13; budova E, 3. patro
Praha 2
e-mail: katalog@chc.cz
tel.: 210 215 340-1


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook