Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Informujte se o možnosti vrácení (refundace) daní z práce v zahraničí

Pokud jste pracovali v zahraničí, můžete po návratu z pobytu zažádat o navrácení části daně, kterou vám z výplaty strhával váš zaměstnavatel a odváděl ji státu. U každého státu je legislativa trochu jiná a s každým má naše republika jiné smlouvy. Doporučujeme nesnažit se legislativní uzel rozmotat sami, ale využít bezpečné a solidní agentury Taxback. Informace jsou bezplatné, platíte až provizi z částky, kterou se podaří Taxbacku na státu, kde jste pracovali, vybojovat.

Pro Čechy a Slováky slouží tento formulář

On-line žádost o daně – formulář žádosti o zprostředkování daně. Po vyplnění formuláře o zemi a druhu práce budete do 1 hodiny od odeslání kontaktováni zástupcem agentury, který vám pomůže se zbytkem.

Daňová kalkulačka – nezávazná bezplatná kalkulace vrácené daně. Opět je třeba vyplnit údaje o zemi a příjmu na základě kterých je kalkulace provedena.

Zaregistrujte se a my vám zavoláme – necháte svůj telefon a odpovědný pracovník se vám ozve nazpět a podrobně vysvětlí údaje, které potřebuje znát k získání vašich daní zpět pro vás.

Spěcháte? - pokud potřebujete pomoci a nechcete čekat na telefon, můžete využít chat s praconíkem, který je právě on-line. Pomůže vám se zadáním potřebných údajů do formuláře.

Další informace o problematice vrácení daní: https://www.jazyky.com/vraceni-dani-pri-praci-v-zahranici/

Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook