Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Ušetřete na poplatcích u kurzů angličtiny!

STUDENT AGENCY přišla v září se speciální akcí. Při objednání jazykového pobytu do 30. 9. 2013 nemusíte u vybraných škol platit registrační nebo ubytovací poplatek. Můžete tak ušetřit až 1 900 Kč.

Při rezervaci jazykového pobytu v září, nemusíte platit registrační, nebo ubytovací poplatek

vb05Akce platí pro 4 vybrané školy a týká se kurzů angličtiny. 1 900 Kč můžete ušetřit při rezervaci pobytu ve Fort Lauderdale na Floridě v USA. Student Agency zde zprostředkovává pobyt ve škole LAL, která je umístěna v areálu La Quinta Inn Hotelu, ve kterém jsou studenti zároveň ubytovaní. Vše, včetně bazénu, fit centra a venkovní terasy je tady na jednom místě. Při studiu tak můžete i plně relaxovat a procvičovat si angličtinu např. u bazénu.

Mezi evropské destinace, kterých se akce týká, patří Velká Británie a Malta. Jazykové pobyty ve Velké Británii se vždy těšily velké oblibě a to hlavně kvůli kvalitní výuce, širokému výběru škol, časové a finanční nenáročnosti. Zájemci o studium angličtiny ve Velké Británii si mohou vybírat z nepřeberné škály kurzů, od obecné angličtiny až po kurzy se specializací pro náročné. Student Agency zařadila do své podzimní akce dvě britské školy: The Devon School of English umístěné na anglické Riviéře, ve městě Paignton a školy HELC umístěné v přímořském městečku Hastings.

Špičková škola na krásné Maltě

Na Maltě nemusíte platit registrační poplatek při objednání kurzu ve škole ESE, která patří mezi špičky ve svém oboru a navíc se nachází na jednom z nejkrásnějších ostrovů ve Středozemním moři. Studium si tak můžete zpestřit výlety po maltských plážích a středověkých památkách. Městečko St. Julians zároveň nabízí i pestrý noční život, je plné kaváren a klubů.

Stačí se tedy jen rozhodnout, kam za angličtinou vyjet. Nabídka je široká a STUDENT AGENCY se o vás postará před i během pobytu. Více o akční nabídce se dozvíte zde.  


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook