Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Ulehčete si současné i budoucí studium angličtiny

Jakto, že někdo po skončení pobytu v zahraničí posune svou angličtinu na zcela novou úroveň a někdo zůstane nepoznamenaný? Věřte, že talent s tím nemá mnoho společného. Každý z nás je schopen se nový jazyk naučit. Vždyť už jsme se všichni jeden naučili – náš mateřský. Jen vědět, jak na to. Pravým důvodem, proč pobyt v zahraničí může Vaší angličtině pomoci, je ten, že jazyk jednoduše dennodenně používáte. Proto lidé, kteří jsou sice v zahraničí ale aktivně nemluví, svou angličtinu nijak nevylepší.

Co ale dělat , pokud zrovna v zahraničí nejste? Právě na skutečném používání jazyka namísto biflování je založen online výukový kurz English Restart, který Vás naučí řadu metod pro systematické samostudium angličtiny . Za projektem stojí tvůrci oblíbeného mezinárodní serveru www.NewsinLevels.com, který využívá měsíčně přes 120 000 studentů angličtiny z celého světa.

Každý asi ví, že k učení angličtiny nestačí je účast na kurzech angličtiny. Je třeba se angličtině věnovat i sám ve volném čase. Jak ale tento čas strávit efektivně? Co má a nemá smysl dělat? Která slovíčka budu v běžné řeči potřebovat a která ne? Pokud se naučíte zbytečně složitá slovíčka příliš brzo, zapomenete je, protože je nebudete používat. Na tyto a podobné otázky právě online program English Restart odpovídá.

Jak nápad vznikl?

„Mnozí studenti si přejí naučit se anglický jazyk, ale vlastně přesně nevědí, co to znamená si ho skutečně osvojit. Netuší, kolik by měli umět slov, kolik hodin denně je potřeba se studiu věnovat a jak pracovat s jednotlivými studijními materiály. Často používají zastaralé nefunkční metody výuky a nemají přehled, jaké jsou ty nejvhodnější známé techniky pro výuku anglického jazyka. Většina lidí si osvojuje anglický jazyk tak, že se snaží učit slovíčka a gramatiku. Studiu se tedy věnují, ale v praxi mají stále problém se domluvit. A přesně pro tyto studenty je určen English Restart. Ukáže jim, co je doposud brzdilo, navíc rovněž objasní, jak je možné začít se posouvat dál a anglicky se opravdu naučit.“, vysvětlue jeho autor, Zdeněk Vaníček.

Obsah programu

 • Online výukový program obsahuje 14 videí, během kterých se mimo jiné dozvíte:
 • Na jaké úrovni je Vaše angličtina
 • Jak se správně učit nová slovíčka
 • Jak procvičovat poslech
 • Jak trénovat správné svaly pro mluvení
 • Jak získat skvělou výslovnost
 • Jak myslet v angličtině
 • Jak mluvit s velmi dobrými mluvčími
 • 4 základní gramatická pravidla důležitá pro mluvení
 • Jak se naučit domluvit se anglicky za 60 dní
 • Co dělat každý den
 • Všechny metody doporučované během programu vychází z více než desetileté učitelské praxe.
 • Délka placené části programu – videa: 2 týdny
 • Délka placené části programu – podpora při studiu angličtiny: 1 rok
Nejste si jistí, jestli je program pro Vás? Vyzkoušejte první 4 videa zdarma. Stačí vložit svůj email na stránce www.englishrestart.com. Pozor! Další kolo startuje už 19.5.2014.

englishrestart

   


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook