Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

První česko-slovenský virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání

Přední česká služba v oblasti onlinu trhu práce Monster.cz, která je součástí světové jedničky a zakladatele toho oboru Monster®, připravil první plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání v České republice a na Slovensku. Pokud tak hledáte zaměstnání, nebo naopak zaměstnání nabízíte, můžete tak jednoduše učinit z pohodlí domova v rámci tohoto virtuálního veletrhu pracovních příležitosti.

Jak to funguje

Pro účely veletrhu byla vytvořena inovativní trojrozměrná platforma plně vybaveného kongresového centra s propracovaným okolím areálu. Vnitřní a vnější podoba výstaviště je připravena nabídnout zaměstnavatelům a zájemcům o práci a vzdělání nevšední a mimořádně atraktivní prostředí, které zajistí efektivní setkávání zaměstnavatelů a poskytovatelů vzdělání se zájemci o práci a další vzdělávání a umožní zaměstnavatelům okamžitý kontakt s uchazeči o zaměstnání ze všech českých regionů či zahraničí.

Technická  infrastruktura prvního česko-slovenského virtuálního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělání umožňuje zaměstnavatelům plně komunikovat s uchazeči o zaměstnání v reálném čase, návštěvníci budou mít k dispozici na stáncích vystavovatelů personálem obsazenou recepci, knihovnu, místnost s projekcí video prezentací zaměstnavatele a další vymoženosti. K dalším z mnoha inovací patří možnost účasti na řadě videokonferencí, přednášek a rozhovorů se zaměstnavateli a s poskytovateli vzdělání.

Dny práce
  
 
 
 

Kdy veletrh proběhne

První plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání v České republice a na Slovensku proběhne ve dnech 4-10.10.2010 na www.dnyprace.cz a www.dniprace.sk . Registrace účastníků a zpracování objednávek vystavovatelů na tuto mimořádnou akci na českém trhu práce již probíhá. Pokud se tak chcete zapojit, neváhejte a registrujte se na výše zmíněných stránkách.

Hlavním partnerem projektu je EURES. Odborným partnerem veletrhu je Podnikatel.cz. Mediální podpora virtuálního veletrhu je zajištěna ve spolupráci se společností OMD.

Informujte se o možnosti vrácení daní při práci v zahraničí.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Další články k tématu

Přednášky o práci a studiu v Austrálii

Nazkušenou.cz on Facebook