Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Pošlete nám zkušenost ze zahraničí a vyhrajte volné jízdenky po Evropě a Apple iPod

Máte zkušenosti ze zahraničí? Pracovali jste nebo studovali v cizině a rádi byste se podělili o své zážitky, zkušenosti a poznatky a ještě k tomu vyhráli Apple iPod, nebo volnou jízdenku po Evropě se Student Agency v hodnotě až 7900Kč? Neváhejte a zapojte se do soutěže s Nazkušenou.cz.

Jak se soutěže zúčastnit

Stačí poslat váš článek na adresu info@nazkusenou.cz a přidat vaše kontaktní údaje (e-mail a telefonní číslo).

Co můžete vyhrát

1.Cena - Zpáteční jízdenka pro dvě osoby po Evropě se Student Agency v hodnotě 7900 Kč
2.Cena – Apple iPod nano 8GB

Jak napsat článek

Ať už jste pracovali jako au-pair, studovali přes program Erasmus nebo pracovali na Work and Travel, popište vaše zkušenosti, postřehy, dojmy, přidejte osobní tipy, doporučení a to vše v maximálním rozsahu dvou stránek A4. Pokud nám napíšete, pošleme vám tipy, jak článek správně formulovat, nebo se inspirujte již publikovanými zkušenostmi.

Budeme hodnotit styl článků, informační hodnotu pro čtenáře, originalitu, osobní přístup a dobrý nápad. Článek musí být původním dílem autora.

Kdy soutěž probíhá

Soutěž probíhá do 14.9.2010, nejlepší články porota vyhodnotí 30.9.2010. Vaše zkušenosti můžete posílat kdykoliv v průběhu soutěže. Doporučujeme však článek poslat co nejdříve, abychom jej mohli publikovat.

Všichni výherci budou kontaktováni emailem a výsledky budou zveřejněny na webu. Ceny se pošlou poštou nebo předají osobně do 1 měsíce od vyhodnocení soutěže. Pokud se výherce nepodaří kontaktovat do 10 dnů, výhra připadá na dalšího v pořadí.

Průběh soutěže sledujte na Facebooku

Na naší stránce na Facebooku můžete sledovat aktuální informace o soutěží, podívat se na fotky cen které jsou pro vás připraveny a dozvědět se spoustu dalších informací. Stačí když kliknete, že se vám stránky líbí.

Kdo je v porotě soutěže

  • Barbora Nevosádová - marketingová ředitelka společnosti two bits s.r.o. - provozovatele portálu Hostingy.cz a Nazkušenou.cz
  • Petra Vaškových - projektový manažer společnosti two bits s.r.o.
  • Petr Marčišák - projektový manažer společnosti two bits s.r.o.
  • Petr Štefánek - manažer kreativního týmu STUDENT AGENCY
  • Ondřej Široký - prezident Mezinárodního studentského klubu Masarykovy university v Brně

Porotci vyberou dva nejlepší články, které získají první a druhou cenu v soutěží.

Partneří soutěže

Děkujeme partnerům soutěže, společnosti STUDENT AGENCY a iStyle Czech Republic.

  
 
 

Ostatní podmínky

Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok a vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Ze soutěže jsou vyloučeni členové poroty a jejich rodinní příslušníci a zaměstnanci a spolupracovníci two bits s.r.o. Ceny nelze nahradit hotovostí. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit výhry v soutěži za obdobné produkty a ze závažných důvodů soutěž zrušit. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba. Soutěžící mladší 18 let se může soutěže zúčastnit v zastoupení svého zákonného zástupce a s jeho souhlasem.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Ucastnim se!
Autor: Pavlina (18.05.2010)
Super soutěž. Byla jsem v Portugalsku na 4 mesice studovat, tak o tom urcite neco napisu. Mohu se jen zeptat, kam to presne poslat?
Re: Ucastnim se!
Autor: Redakce Nazkušenou.cz (18.05.2010)
Díky Pavlíno, těšíme se na tvůj článek :) Stačí když nám ho pošleš na adresu
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Zkušenosti našich čtenářů

Pracovní zkušenost na Maltě

Nazkušenou.cz on Facebook