Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Online kurzy pro každého cestovatele

Online kurzy, to je způsob vzdělání, který je s rozvojem moderních technologií v posledních letech na vzestupu. Poskytnou vám možnost získávání nejrůznějších vědomostí z pohodlí domova. A když říkáme nejrůznějších, myslíme to doslova.V široké škále online kurzů si najde ten svůj opravdu každý. Pojďme se tedy na některé z nich podívat!

Cestujte i za pár kaček!

Cestování je velkým koníčkem mnoha lidí, zároveň se ale často setkáme s problémem nedostatku financí, který nakonec všechny plány překazí. Jedním z vášnivých cestovatelů je také Ing. Jiří Hošek, který vás v online kurzu Cestování za pár korun naučí, jak poznávat svět i s omezeným množstvím financí.

Dozvíte se, kde a jak hledat ty nejlevnější letenky nebo jak bydlet levně i v luxusních hotelech. Jiří vám poradí oblasti, kam můžete bez obav vycestovat, aniž byste museli mít strach. Neminou vás ani informace o tom, co v daných destinacích určitě vyzkoušet a čemu se naopak vyhnout obloukem.

Těšit se můžete, kromě informací zaměřených na cestování obecně, na části věnované zajímavostem z 29 státu celého světa, které lektor osobně navštívil. Ještě před odletem tak můžete nahlédnout pod pokličku oblasti, do které se možná právě chystáte.

Hodit se vám bude znalost jazyků!

Nejen pro případ cestování, ale i v běžném životě se vám bude čím dál více hodit výborná znalost cizích jazyků. S tím vám pomůžou online jazykové kurzy, mezi kterými najdete několik lekcí angličtiny s různými zaměřeními, stále rozšířenější ruštinu, ale i ne tolik používanou japonštinu.
Záleží jen na vás, který kurz potřebujete nejvíce, využijí je ale jak cestovatelé, tak třeba podnikatelé, pro které jsou připravené ty s obchodním zaměřením. Setkat se navíc můžete i s lektory, kteří jsou rodilí mluvčí, dočkáte se tak opravdové kvality.

Stačí tedy zhodnotit, zda jste v dané řeči spíše začátečník nebo pokročilý a vybrat si tu lekci, která vám bude nejužitečnější a odnesete si z ní co nejvíce potřebných znalostí.

Naučit se můžete i jak najít vysněnou práci

Rozmanitost online kurzů potvrzuje i lekce s názvem Získejte práci snů. Ten můžete využít i v souvislosti s předchozími kurzy. Nejenže se vám v případě ucházení o novou práci budou jistě hodit jazyky, ale využít tento kurz můžete i v případě odcestování do zahraničí. Není výjimkou, že se lidé rozhodnout před odletem podat výpověď z pracovního poměru a hledat práci snů právě v některé ze světových zemí. I s tím vám může právě tento kurz pomoci.

Celým kurzem vás povede Mgr. Monika Hauptvogel, náborářka s dlouholetou praxí, která pomocí svých zkušeností pomáhá lidem s hledáním vysněné práce. A jedním z těch šťastných, kterým se takovou práci podaří získat, můžete být díky ní právě vy.

Tento kurz je takovým průvodcem, jak krok po kroku získat práci. V první části si osvojíte dovednosti ke psaní životopisu a motivačního dopisu, který je při výběru uchazečů pro zaměstnavatele velmi důležitý. Dále získáte informace o tom, kde a jak účinně hledat pracovní pozice. Jedním z užitečných nástrojů pro tento proces je například pracovní portál VímVíc, o tom ale více právě v této části kurzu. V neposlední řadě se pak setkáte s nastíněním samotného pracovního pohovoru, a to jak klasického osobního, tak například, čím dál více oblíbeného, telefonního.

Je tedy jen na vás, jaký z online kurzů si vyberete, aby vám poskytl právě ty informace, které ve svém životě potřebujete. Nezapomeňte na to, že i ty znalosti, které momentálně nepotřebujete, se vám jednou mohou více než hodit!


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook