Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Levné cestování do celého světa

Chystáte se vyrazit do zahraničí na zkušenou? Pokud jste již ve fázi, kdy máte vybranou cílovou destinaci, je na čase zamyslet se nad dopravou. Jistě budete souhlasit, že nejrychlejší a nejpohodlnější způsob cestování je letadlem. Vyhledání a nákup letenky může ale být vyčerpávající záležitostí. Poradíme, jak si jej usnadníte.

Existuje spousta portálů nabízejících prodej letenek. Zdaleka ne všechny ale nabízejí dostatečné množství letů. Často se zaměřují pouze na několik vybraných leteckých společností. Vám pak nezbývá než strávit spoustu času hledáním a srovnáváním. Nyní ale přichází na trh nový vyhledávač s opravdu rozsáhlou databází i těch nejmenších aerolinek.

Tento nový projekt najdete na adrese aletenky.cz. Na první pohled je jasné, k čemu slouží. Zadáte místo a datum odletu a příletu a všechny myslitelné lety máte ihned před sebou. Tak snadné to je. Až si vyberete tu nejvhodnější letenku, zakoupíte ji přímo u zvolené letecké společnosti bez dalších poplatků.

Stránky mají již nyní slovenskou, anglickou, americkou, australskou, norskou a dokonce indickou jazykovou verzi. To je důkazem, že zde opravdu najdete lety z celého světa. Další verze budou i nadále přibývat stejně jako nové trasy všech leteckých společností.

To ale není všechno. Přímo na jednom místě si můžete vyhledat dále spoustu užitečných informací. Aletenky.cz disponují kompletní databází světových letišť. Přímo si lze najít informace o poloze letiště, dostupných službách, dopravě na letiště a možnostech parkování. Není třeba složitě hledat oficiální stránky letišť, které někdy nejsou dostupné ani v angličtině. Na přehledné mapce si také můžete zobrazit všechny dostupné destinace z vybraného letiště. Podobně to funguje i u leteckých společností, vyzkoušejte sami na aletenky.cz.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Nejlevnější letenky
Autor: kokovcelka (30.04.2012)
Nejlevnější letenky i s ubytováním jsem našla na www.cestuj-levne.cz
Re: Nejlevnější letenky
Autor: Eva Jirousková (22.05.2012)
Máte pravdu. Pravidelně se tam také dívám :)
Re: Re: Nejlevnější letenky
Autor: Damián (26.08.2014)
já souhlasím, cestuj levně má perfektní nabídky. Vždycky tam najdu nějakou vychytávku. Naučil jsem se taky lítat s wizzair a letenkyakce.cz/ (coz je wizzair v novém:-)) procestovali jsme takhle Španělsko skrze Alicante, teda autem (bus se ve Sp moc nevyplácí, brali jsme přes www.autopujcovna-let… a mohu si jen chválit. Každopádně cestujlevne.com/ je opravdu můj největší hit. Ale když chci jet někam konkrétně, hledám si sám (a hlavně mažu cookiny - bacha na to! ceny se liší (((( ))))
Autor: Olga (29.09.2017)
Ja jsem mela nejvetsi problemy se sehnanim kufru kvalitniho. :) nakonec jsem objednala z nejkufry
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook