Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Jak na internetu najít jazykový kurz snadno a rychle?

Chcete studovat cizí jazyky a nevíte kde přesně hledat? Nechcete chodit po jazykových školách a rádi byste prostě na jednom místě našli vše? Nabídka kurzů je široká, nabídneme vám, jak se tímto soustem prokousat!

Jazykový kurz jako vklad do budoucna

"Po škole jsem našla práci hned, ale nenaplňovala mě. Hledala jsem práci svých snů, ale všude chtěli cizí jazyky,” popisuje svoje setkání s nutností znalostí jazyků Radka z Plzně. “Nechtěla jsem se smířit s tím, že ze mě bude prostě jenom prodavačka, to fakt ne. Musela jsem se poohlídnout po jazykovém kurzu v Plzni. Jenže kde hledat, neměla jsem čas koukat po nových kurzech jednotlivých škol, furt jsem chodila do své neoblíbené práce. Kamarád Marek mi poradil portál Jazykovky.cz. Za jeden večer jsem našla hned několik kurzů, poslala žádost o zkušební lekci a do týdne nastoupila,” směje se dále Radka.

Jazykový kurz není pouze jeden

106389218Jazykových kurzů se vyučuje celá řada. Hlavní skupinu tvoří docházkové kurzy angličtiny a dalších více nebo méně populárních jazyků. Studenti pravidelně navštěvují jazykovou školu a ve skupině studentů se vybraný jazyk vyučují. Výuka probíhá zpravidla jednou nebo vícekrát týdně. Další vyhledávanou variantou jsou individuální kurzy. Zde se rozvrh přizpůsobuje potřebám studenta a výuka je pouze se samotným lektorem. Odpovídající je cena lekce, která často několikanásobně převyšuje cenu docházkové lekce. Je to však často jediná varianta pro pracující nebo třeba maminky na mateřské dovolené. Pro zaměstnance je výborná varianta výuky v pracovní době, kterou organizuje sám zaměstnavatel. Firemní kurzy jsou nejčastěji individuální, ale efekt mají i v menší skupince zaměstnanců.

Zkuste Jazykovky.cz

Jazykovky.cz nabízí velké množství jazykových kurzů na jednom místě online. Snadno si na titulní stránce vyberete, jaký kurz vás zajímá, kdy chcete studovat, v jakém městě a případně s jakými specifickými požadavky. Zvolené kurzy si založíte do specifického užšího výběru, kde je snadno porovnáte. Vybrané kurzy a jazykové školy můžete přímo oslovit pomocí formuláře a dále už komunikujete přímo s jazykovou školou. Neváhejte a hledejte ty pravé kurzy na Jazykovky.cz!

Co se nejvíc hledá:


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Jazyky
Autor: Kamila (15.05.2014)
Osobně mohu říct, že jazykové kurzy zaměřené pouze na gramatiku a poslech jsou dobré jen pro začátečníky. Pokročilejším bych doporučila spíše indivisuální kurz www.parakalo.cz/indi… nebo vyloženě konverzace.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook