Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Intenzivní jazykové kurzy JŠ Elvis

Na angličtinu chodíte už pěknou řádku let, ale pořád zůstáváte na stejné úrovni? Hledáte zaměstnání a potřebujete svou angličtinu v krátkém čase výrazně zlepšit? Nebo se chcete rozmluvit kvůli dovolené v zahraničí? Přihlaste se do intenzivního jazykového kurzu JŠ Elvis a přestaňte svoji angličtinu pouze „udržovat“. Nezapomeňte, začínáme už 18. února!

Kdy si vybrat intenzivní jazykový kurz

Potřebujete složit jazykovou zkoušku, chystáte se vycestovat do zahraničí a chcete si oprášit angličtinu nebo zkrátka opravdu chcete mluvit pořádně anglicky? Intenzivní kurzy jsou určeny přímo pro vás.

Intenzivní kurz lze vyjádřit výstižně slovy: rychlý pokrok. Klasické docházkové kurzy jsou lepší než nic, ale chodíte-li na angličtinu jen jednou týdně 2 hodiny, spíše si tím udržujete své dosavadní znalosti, než abyste pocítili opravdu výrazný pokrok. Intenzivní výuka umožní novým vědomostem se do mozkových závitů pořádně zapsat a posunout vaše znalosti jazyka každý výukový den o krůček dál. Dostatečná hodinová dotace je také ideální pro pořádnou anglickou konverzaci.

Náplň intenzivních kurzů ocení také ti, kteří (z nejrůznějších důvodů) doma nemají vhodné podmínky k samostudiu. Jejich struktura směřuje k tomu, aby lektor se studenty veškerou látku probral v hodině. Cvičení domů už zbydou jen na zopakování probraného, či v případě, že několik lekcí (třeba z důvodu nemoci) student vynechá.

Pokročilejší studenti se někdy často potýkají s problémem návaznosti dalších kurzů. V JŠ Elvis tyto potíže odpadají. Návaznost intenzivních kurzů je zajištěna každých šest týdnů.

Máme nabídku i pro ty, kteří se chtějí složit některou z mezinárodních zkoušek z angličtiny (PET. FCE. CAE. či CPE), nebo se dobře připravit na maturitu, či zkoušku na VŠ. Ročně připravíme na úspěšné složení některé ze zkoušek z angličtiny okolo 200 studentů.

Vyberte si kurz, který vám vyhovuje

Jazyková škola Elvis připravila intenzivní kurzy, které startují již 18. února. Cena je pouhých 83 Kč za hodinu s garancí maximálně 9 studentů v kurzu. Rozvrh intenzivních kurzů vychází vstříc rodičům na mateřské i zaměstnaným, kteří jsou během dne v práci. Kurzy probíhají 3× týdně, buď v dopoledních, nebo večerních hodinách.

Obecná angličtina - Intenzivní kurzy

 

 

Nevyhovuje vám rozvrh, nebo zkrátka nemůžete věnovat tolik času angličtině? Nevěšte hlavu, JŠ Elvis nabízí i méně intenzivní kurzy, které se jazyku věnují 2x, či 1x týdně. I v těchto kurzech se počítá s větším objemem hodin v jednom výukovém dni a to proto, aby zbylo dost času na procvičení probrané látky v praktické konverzaci. Protože hlavně aktivní konverzace naučí studenty angličtinu přirozeně používat.

Obecná angličtina - večerní kurzy

 

Pololetní příprava ke zkouškám


 

Pokud dáváte přednost španělštině, nabízíme Vám večerní kurzy:

Obecná španělština - Večerní kurzy 

 

Proč si vybrat jazykovou školu Elvis?

  • 23tileté zkušenosti s výukou jazyků
  • jsme partnerskou školou British Council
  • máme certifikát Cabridge ESOL
  • kvalifikovaní a zkušení lektoři, kterým na studentech opravdu záleží
  • učebny u metra Florenc (výborná dostupnost MHD, nejsou zde parkovací zóny)
  • efektivní a systematická metoda výuky
  • výuka probíhá podle nejmodernějších učebnic a výukových materiálů
  • sleva 10 % na výukové materiály (učebnice, CD, slovníky)
  • při pokračování návazným kurzem sleva 5%

Kontakty:
Jazyková škola Elvis
Karolínské náměstí 225/8 
168 00, Praha 8 
elvis@elvis.cz 
www.elvis.cz
Tel. : 241 409 001, 241 405 628
Mobil: 602 350 632, 731 570 807


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook