Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

I učebnice můžou být zábavné!

Učebnice provázejí každého po celý studentský život. První se vám dostanou do rukou už v útlém věku a jiné zas pomůžou složit velkou zkoušku dospělosti – maturitu. Naučná a pedagogická literatura nemusí být jen otravnou školní pomůckou, ale může také mnohé usnadnit. Širokou nabídku právě takových titulů najdete v edici nakladatelství Didaktis!

Předškolní příprava a učivo základních škol

Jak jsme již zmínili, první skupinku uživatelů titulů představují nejmenší děti předškolního věku. Na tyto malé budoucí žáky základních škol je kladen stále větší tlak z hlediska jejich připravenosti. Jak vhodně své dítě připravit, aby pro něj tato změna nebyla negativní? Na pomoc rodičům vytvořili v nakladatelství Didaktis edici Moje krůčky, která obsahuje zábavné hry a úkoly na postřeh, pozornost, představivost, orientaci a další dovednosti.

Nakladatelství se snaží vymanit ze stereotypu desítky let používaných učebnic na základní školách a přišlo proto v roce 2002 s edicí moderních učebnic pro 1. stupeň ZŠ. Nyní nabízí mladým žákům ucelené řady titulů, jako například Český jazyk, Matematika, Člověk a jeho svět nebo řada učebnic angličtiny. Záměrem bylo efektivně skloubit současné požadavky i nároky na vzdělávání a moderní trendy ve výuce. Mladé žáky je potřeba především pro výuku nadchnout a dát jim opravdu to nejdůležitější.Na střední už jde do tuhého

Střední škola studenty více rozděluje do skupin podle zájmu, budoucího povolání a schopnosti se učit. Cílem sad učebnic Didaktis je nabídnout, jak studentům, tak jejich pedagogům, ty nejkompletnější podklady pro studium i výuku jednotlivých předmětů na třetím stupni. Student musí vždy rychle a jasně najít důležité informace, získat otázky na své odpovědi a dozvědět se co možná nejvíce.

Nakladatelství Didaktis přišlo s novou řadou učebnic pro střední školy v roce 2008 a dosud byla vydána a dokončena řada Literatura pro střední školy, Společenské vědy a Český jazyk a komunikace. V loňském roce byl vydán první díl z řady Matematika, ve vydávání dalších dílů se aktivně pokračuje.

Je to tu – maturita!

Odmaturuj, odmaturuj, hlavně odmaturuj! Tahle slova jistě vytanou na mysli všem studentům chystajícím se složit zkoušku dospělosti. Některé předměty mají všechny společné, jiné volí podle toho, co je bavilo, a samozřejmě i podle toho, co se chystají dále studovat, případně v jakém oboru hodlají hledat práci. Učebnicová řada Odmaturuj! se snaží vyhovět individuálním požadavkům všech studentů. A daří se jí to!

Učebnice jsou zaměřeny vždy na jeden konkrétní předmět. Snaží se poskytnout komplexní, jasný a poutavý přehled učiva, který poslouží nejen k maturitě, ale i k přijímacím zkouškám na vysokou školu.

Od roku 2011 studenti absolvují státní maturitní zkoušku. Na pomoc při přípravě na ni připravilo nakladatelství edici Maturita. Pomocí této knihy se dozvíte relevantní informace o státní maturitě a dokonale se připravíte na její formu i obsah.

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem!

Jazyková příprava také provází děti celý život. Některé začínají už v mateřské školce, pro jiné je základní a střední škola jediným místem, kde se s jazykem setkají. Jazyková připravenost zvyšuje cenu uchazečů na trhu práce, myslete tedy na své budoucí uplatnění!

Stranou tedy nezůstávají ani publikace k výuce jazyků Language Practice Books. Procvičíte si s nimi gramatiku a slovní zásobu. Jazyk se pro vás stane hrou a najdete v něm mnoho zajímavého.


Navštivte stránky nakladatelství Didaktis na Facebookové stránce a žádná novinka vám neunikne!Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook