Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

9 důvodů proč jet na jazykový pobyt do Londýna

1. V Londýně to žije!

V Londýně můžete strávit celý život a přesto se nikdy nebudete nudit. Od Camdenu po Kensington, každá čtvrť je jedinečná. Kosmopolitní Londýn je město s nekonečnými možnostmi. Chcete se podívat na film ve francouzském kině? Povečeřet v typické mongolské restauraci? Zajít si na svíčkovou nebo si zatancovat salsu v portugalské tančírně? Žádný problém. Stačí si vybrat.

2. Vylepšení životopisu

Kromě nových mezinárodních přátel a kontaktů, studium v Anglii vypadá v životopise prostě dobře. Personalisté velmi zohledňují zda má uchazeč zahraniční zkušenost. Tito uchazeči se umí lépe adaptovat do nového a hlavně mezinárodního prostředí, o jazykových dovednostech nemluvě. Zahraniční zkušenost by měla být pro studenty výzvou a skvělou možností osobního růstu, zmiňuje ve své zprávě Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

3. Poznáte nové přátele

Na jazykový pobyt do Londýna jezdí každoročně tisíce mezinárodních studentů až ze 100 zemí světa! Všichni na tom budou podobně jako Vy. Noví ve velkém městě, nadšeni a připraveni si ho pořádně užít. Kromě toho tito mezinárodní přátelé Vám zůstanou už napořád.

4. Zlepšíte si angličtinu

Mnoho firem nyní vyžaduje alespoň jeden cizí jazyk. Ideálně dva. Naše české střední ani vysoké školy na to kolikrát nestačí. Pokud odcestujete na jazykový pobyt do Londýna, plně se tak ponoříte do studia angličtiny. Díky každodennímu používání se budete učit mnohem rychleji, ať už jste pokročilý nebo začátečník. První dny budou těžké, ale během pár týdnů vypilujete jak psanou tak mluvenou angličtinu.

5. Město plné inspirace

Londýn přitahoval umělce po staletí. Od Williama Shakespeara, Jimi Hendrixe po J.K.Rowlingovou. Díla jako Sherlock Holmes, Harry Potter nebo Mary Poppins byla také inspirována Londýnem.

6. Koncerty a živá hudba všude kam se podíváte

Pokud milujete koncerty, v Londýně se rozhodně nudit nebudete. Od Eda Sheerana, Adele, Beatles až po Rolling Stones. Podívejte se na program O2 areny a zjistěte kdo bude mít koncert v nejbližší době. V létě můžete navštívit dva největší festivaly - British Summertime Festival, který se koná v Hyde Parku nebo Wireless, který je pořádán ve Finsbury Parku. Přehled všech koncertů najdete v aplikaci nebo na webových stránkách BandsInTown.

7. Britská i mezinárodní kuchyně

Kdo počítá kalorie, měl by se vyhnout typické britské snídani i nedělnímu brunchi. Naštěstí Londýn nabízí všechny speciality světa. Od italské a francouzské kuchyně až po mexická tapas či japonské sushi v multikulturní čtvrti SOHO.

8. Sport

Londýn je domovem jedněch z největších fotbalových klubů jako je Chelsea FC a Arsenal FC. Nezapomínejme na stadion Wembley s kapacitou 90 000 diváků. Slouží pro fotbalové zápasy anglické reprezentace, finále FA cupu a hudební koncerty. Můžete si zajít zaplavat do Stratfordu, přímo do bazénu ve kterém plaval Michael Phelps. Pokud preferujte tenis, zajděte se podívat do Wimbledonu.

9. Osamostníte se

Základem je opustit Vaši komfortní zónu a vydat se poznávat svět. Poznat sám sebe. Každý student by měl mít zahraniční zkušenost. Ať už ze studia v zahraničí, z jazykového pobytu, stáže nebo práce na plný úvazek. Opustit rodinu, spravovat svůj vlastní rozpočet a řešit každodenní problémy. Osamostníte se a budete nezávislí. A hlavně – poznáte jak je úžasné žít jako mladý v Londýně.

Jak to na jazykovém pobytu vypadá?

Svět na vás čeká.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook