Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol s formulářem pro přímý kontakt. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Kde hledat příležitosti nejen pro studium jazyků

Chcete vylepšit svoji angličtinu a vyjet na jazykový pobyt? Hledáte studijní stipendia? Zajímá vás, jak nejlevněji sehnat letenky? Příležitostí se vynořuje spousta, jenom může být těžké je v internetové záplavě informací najít. S takovým problémem vám pomůže Mladiinfo.cz.

Stránky Mladiinfo.cz nabízí na jednom místě přehled nejrůznějších nabídek a příležitostí nejen pro mladé z oblasti stáží, zahraničního studia, neformálního vzdělávání, ale i dobrovolnictví a cestování. Fungují od roku 2011 a spravuje je spolek mladých nadšenců Mladiinfo ČR jako odnož makedonského Mladiinfo International.

Každý den se na Mladiinfo.cz objevují nové nabídky studijních stipendií, stáží a dobrovolnických pozic, jak u nás, tak v zahraničí. Mladiinfo ČR také upozorňuje na zajímavé akce, jako jsou festivaly, přednášky a koncerty – zkrátka na všechno, co vám pomůže rozšířit si obzory a naučit se něco nového.

Nebaví vás, jak vás učí ve škole? Zkuste několikadenní neformálně vzdělávací akce programu Mládeže v akci konané po celé Evropě na nejrůznější témata s hrazenými ubytováním, stravou i cestou. Mladiinfo.cz pravidelně informuje o těch školeních, které jsou určené pro obyvatele ČR.

Pokud byste se ale rádi podívali za hranice a zkusili něco nového na delší dobu, ale nemáte peníze, pak přesně pro vás je Evropská dobrovolná služba. Evropská unie hradí až 12 měsíců pobytu v některém z členských států, ale třeba i v Turecku nebo Arménii. Jako dobrovolník pracujete většinou v neziskových organizacích na různých projektech, od práce s hendikepovanými po organizování kulturních aktivit. Na EDS můžete vyjet právě s Mladiinfo ČR.

Nenašli jste na Mladiinfo.cz, co jste hledali? Nevadí! Mladiinfo.cz dalo dohromady seznam užitečných odkazů, kde hledat stáže, stipendia a další, aby všichni nakonec došli k tomu, co potřebovali a co je posune jako lidi dál.


Sdílet tento článek

Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.
 
Hledání v článcích

Hledejte například: Austrálie, studium v Anglii, Au-pair, práce v Německu, (jméno agentury), Erasmus, brigáda...oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook